[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa okręgowa 2006/2007, grupa: Zielona Góra
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Błękitni/Fadom Nowogród Bobrzański 30 79 25 4 1 89-19 12 3 0 45-12 13 1 1 44-7
2.  Sprotavia Szprotawa 30 69 22 3 5 73-34 13 0 2 39-13 9 3 3 34-21
3.  Odra Bytom Odrzański 30 60 18 6 6 65-24 9 3 3 38-12 9 3 3 27-12
4.  Pogoń Wschowa 30 51 15 6 9 55-41 9 4 2 31-17 6 2 7 24-24
5.  Zjednoczeni Lubrza 30 41 13 2 15 54-50 8 1 6 31-22 5 1 9 23-28
6.  Budowlani Lubsko 30 40 10 10 10 45-47 5 5 5 28-19 5 5 5 17-28
7.  Piast Parkovia Trzebiechów 30 39 11 6 13 47-52 8 4 3 31-24 3 2 10 16-28 4 10 3 1 0 9-3
8.  Piast Czerwieńsk 30 39 10 9 11 46-40 7 2 6 32-24 3 7 5 14-16 4 3 0 3 1 6-7
9.  Syrena Zbąszynek 30 39 11 6 13 48-62 7 3 5 24-23 4 3 8 24-39 4 2 0 2 2 5-10
10.  Medyk Cibórz 30 37 11 4 15 48-60 8 2 5 30-21 3 2 10 18-39
11.  Pogoń II Świebodzin 30 36 10 6 14 39-64 8 4 3 31-15 2 2 11 8-49
12.  Lech Sulechów 30 35 10 5 15 49-48 6 2 7 31-21 4 3 8 18-27
13.  Polmo Kożuchów 30 31 9 4 17 42-60 6 2 7 27-27 3 2 10 15-33
14.  Błękitni Świdnica 30 29 8 5 17 43-70 5 4 6 25-29 3 1 11 18-41
15.  Stal Jasień 30 27 7 6 17 40-68 6 2 7 23-27 1 4 10 17-41
16.  Błękitni Olbrachtów 30 24 6 6 18 26-70 4 3 8 14-23 2 3 10 12-47
Lech Sulechów wycofał się po zakończeniu rozgrywek.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Błękitni/Fadom Nowogród Bobrzański    3-2 2-2 3-2 2-1 5-1 1-0 0-0 4-1 4-0 5-1 3-1 0-0 1-0 4-1 8-0 
 2 Sprotavia Szprotawa0-2     0-4 3-0 1-0 2-0 2-1 2-0 5-1 4-0 5-0 3-1 3-1 4-1 2-1 3-1 
 3 Odra Bytom Odrzański0-2 1-1     1-2 0-0 8-0 3-0 2-1 1-1 3-1 2-0 1-2 5-0 3-1 4-1 4-0 
 4 Pogoń Wschowa0-5 1-1 0-2     4-3 1-0 3-0 1-0 1-1 3-1 5-0 1-1 1-1 4-2 3-0 3-0* 
 5 Zjednoczeni Lubrza0-3 0-2 1-1 1-4     0-1 3-1 0-1 3-2 2-1 0-2 6-0 3-1 3-0 3-1 6-2 
 6 Budowlani Lubsko0-3 6-1 0-2 0-1 2-3     1-1 1-1 2-3 5-1 0-0 0-0 3-1 3-2 5-0 0-0 
 7 Piast Parkovia Trzebiechów1-1 2-1 1-0 1-0 5-2 2-4     1-1 3-1 3-3 2-3 1-4 2-0 2-2 4-2 1-0 
 8 Piast Czerwieńsk1-3 2-4 2-4 1-0 0-2 4-0 1-2     2-2 4-1 3-0 0-0 0-2 5-2 1-0 6-2 
 9 Syrena Zbąszynek0-4 1-3 0-1 1-0 3-2 1-1 0-3 2-2     1-2 2-1 2-1 3-0 3-0 3-1 2-2 
 10 Medyk Cibórz1-0 2-2 0-2 2-2 3-0 1-3 1-0 0-2 3-1     6-1 4-2 0-4 0-1 4-1 3-0* 
 11 Pogoń II Świebodzin0-1 0-3 2-1 5-1 2-3 1-1 5-2 2-0 4-0 1-1     1-0 3-0 3-0 1-1 1-1 
 12 Lech Sulechów2-5 0-1 0-2 2-0 1-0 1-1 2-1 2-2 1-2 0-1 8-0     1-3 5-0 2-3 4-0 
 13 Polmo Kożuchów0-3 0-3 2-1 1-3 4-2 0-1 3-1 0-0 5-2 0-4 4-0 0-2     1-2 2-2 5-1 
 14 Błękitni Świdnica0-5 2-6 1-1 1-3 0-3 1-1 2-1 1-1 3-2 2-0 4-0 0-2 5-0     2-2 1-2 
 15 Stal Jasień0-3 1-3 1-2 1-5 1-0 1-1 1-1 0-2 2-4 4-0 3-0* 3-2 3-2 2-1     0-1 
 16 Błękitni Olbrachtów2-4 0-1 0-2 1-1 0-2 0-2 0-2 2-1 0-1 3-2 0-0 2-0 1-0 2-4 1-1     

Kolejka 1 - 12 sierpnia

Błękitni/Fadom Nowogród Bobrzański 3-2 Pogoń Wschowa 12 sierpnia, 17:00
Błękitni Świdnica 1-1 Odra Bytom Odrzański 12 sierpnia, 17:00
Piast Czerwieńsk 2-4 Sprotavia Szprotawa 12 sierpnia, 17:00
Pogoń II Świebodzin 1-1 Błękitni Olbrachtów 13 sierpnia, 17:00
Stal Jasień 1-1 Budowlani Lubsko 12 sierpnia, 17:00
Syrena Zbąszynek 3-0 Polmo Kożuchów 12 sierpnia, 18:00
Medyk Cibórz 3-0 Zjednoczeni Lubrza 12 sierpnia, 17:00
Piast Parkovia Trzebiechów 1-4 Lech Sulechów 13 sierpnia, 17:00

Kolejka 2 - 15 sierpnia

Pogoń Wschowa 1-1 Lech Sulechów 15 sierpnia, 17:00
Zjednoczeni Lubrza 3-1 Piast Parkovia Trzebiechów 15 sierpnia, 17:00
Polmo Kożuchów 0-4 Medyk Cibórz 15 sierpnia, 17:00
Budowlani Lubsko 2-3 Syrena Zbąszynek 15 sierpnia, 17:00
Błękitni Olbrachtów 1-1 Stal Jasień 15 sierpnia, 17:30
Sprotavia Szprotawa 5-0 Pogoń II Świebodzin 15 sierpnia, 17:00
Odra Bytom Odrzański 2-1 Piast Czerwieńsk 15 sierpnia, 17:00
Błękitni/Fadom Nowogród Bobrzański 1-0 Błękitni Świdnica 15 sierpnia, 17:00

Kolejka 3 - 19-20 sierpnia

Błękitni Świdnica 1-3 Pogoń Wschowa 19 sierpnia, 17:00
Piast Czerwieńsk 1-3 Błękitni/Fadom Nowogród Bobrzański 19 sierpnia, 17:00
Pogoń II Świebodzin 2-1 Odra Bytom Odrzański 20 sierpnia, 17:00
Stal Jasień 1-3 Sprotavia Szprotawa 19 sierpnia, 16:00
Syrena Zbąszynek 2-2 Błękitni Olbrachtów 20 sierpnia, 18:00
Medyk Cibórz 1-3 Budowlani Lubsko 19 sierpnia, 17:00
Piast Parkovia Trzebiechów 2-0 Polmo Kożuchów 20 sierpnia, 17:00
Lech Sulechów 1-0 Zjednoczeni Lubrza 19 sierpnia, 17:00

Kolejka 4 - 26-27 sierpnia

Pogoń Wschowa 4-3 Zjednoczeni Lubrza 26 sierpnia, 17:00
Polmo Kożuchów 0-2 Lech Sulechów 26 sierpnia, 11:00
Budowlani Lubsko 1-1 Piast Parkovia Trzebiechów 26 sierpnia, 17:00
Błękitni Olbrachtów 3-2 Medyk Cibórz 27 sierpnia, 17:00
Sprotavia Szprotawa 5-1 Syrena Zbąszynek 26 sierpnia, 17:00
Odra Bytom Odrzański 4-1 Stal Jasień 26 sierpnia, 17:00
Błękitni/Fadom Nowogród Bobrzański 5-1 Pogoń II Świebodzin 26 sierpnia, 17:00
Błękitni Świdnica 1-1 Piast Czerwieńsk 26 sierpnia, 17:00

Kolejka 5 - 2-3 września

Piast Czerwieńsk 1-0 Pogoń Wschowa 3 września, 17:00
Pogoń II Świebodzin 3-0 Błękitni Świdnica 3 września, 17:00
Stal Jasień 0-3 Błękitni/Fadom Nowogród Bobrzański 2 września, 16:00
Syrena Zbąszynek 0-1 Odra Bytom Odrzański 3 września, 17:00
Medyk Cibórz 2-2 Sprotavia Szprotawa 2 września, 17:00
Piast Parkovia Trzebiechów 1-0 Błękitni Olbrachtów 3 września, 17:00
Lech Sulechów 1-1 Budowlani Lubsko 2 września, 17:00
Zjednoczeni Lubrza 3-1 Polmo Kożuchów 3 września, 17:00

Kolejka 6 - 9-10 września

Pogoń Wschowa 1-1 Polmo Kożuchów 9 września, 17:00
Budowlani Lubsko 2-3 Zjednoczeni Lubrza 9 września, 16:00
Błękitni Olbrachtów 2-0 Lech Sulechów 10 września, 17:00
Sprotavia Szprotawa 2-1 Piast Parkovia Trzebiechów 9 września, 16:00
Odra Bytom Odrzański 3-1 Medyk Cibórz 9 września, 16:00
Błękitni/Fadom Nowogród Bobrzański 4-1 Syrena Zbąszynek 9 września, 16:00
Błękitni Świdnica 2-2 Stal Jasień 9 września, 16:00
Piast Czerwieńsk 3-0 Pogoń II Świebodzin 9 września, 16:00

Kolejka 7 - 16-17 września

Pogoń II Świebodzin 5-1 Pogoń Wschowa 17 września, 16:00
Stal Jasień 0-2 Piast Czerwieńsk 16 września, 16:00
Syrena Zbąszynek 3-0 Błękitni Świdnica 17 września, 16:00
Medyk Cibórz 1-0 Błękitni/Fadom Nowogród Bobrzański 16 września, 16:00
Piast Parkovia Trzebiechów 1-0 Odra Bytom Odrzański 17 września, 16:00
Lech Sulechów 0-1 Sprotavia Szprotawa 16 września, 16:00
Zjednoczeni Lubrza 6-2 Błękitni Olbrachtów 17 września, 16:00
Polmo Kożuchów 0-1 Budowlani Lubsko 16 września, 16:00

Kolejka 8 - 23-24 września

Pogoń Wschowa 1-0 Budowlani Lubsko 23 września, 16:00
Błękitni Olbrachtów 1-0 Polmo Kożuchów 24 września, 16:00
Sprotavia Szprotawa 1-0 Zjednoczeni Lubrza 23 września, 17:00
Odra Bytom Odrzański 1-2 Lech Sulechów 23 września, 16:00
Błękitni/Fadom Nowogród Bobrzański 1-0 Piast Parkovia Trzebiechów 23 września, 16:00
Błękitni Świdnica 2-0 Medyk Cibórz 23 września, 16:00
Piast Czerwieńsk 2-2 Syrena Zbąszynek 23 września, 16:00
Pogoń II Świebodzin 1-1 Stal Jasień 24 września, 16:00

Kolejka 9 - 30 września-1 października

Stal Jasień 1-5 Pogoń Wschowa 30 września, 16:00
Syrena Zbąszynek 2-1 Pogoń II Świebodzin 1 października, 16:00
Medyk Cibórz 0-2 Piast Czerwieńsk 30 września, 15:00
Piast Parkovia Trzebiechów 2-2 Błękitni Świdnica 1 października, 15:00
Lech Sulechów 2-5 Błękitni/Fadom Nowogród Bobrzański 30 września, 16:00
Zjednoczeni Lubrza 1-1 Odra Bytom Odrzański 1 października, 16:00
Polmo Kożuchów 0-3 Sprotavia Szprotawa 30 września, 11:00
Budowlani Lubsko 0-0 Błękitni Olbrachtów 30 września, 16:00

Kolejka 10 - 7-8 października

Pogoń Wschowa 3-0 Błękitni Olbrachtów 7 października, 15:00
(wo)
na boisku 0-1, w drużynie gości grał nieuprawniony zawodnik
Sprotavia Szprotawa 2-0 Budowlani Lubsko 7 października, 15:00
Odra Bytom Odrzański 5-0 Polmo Kożuchów 7 października, 16:00
Błękitni/Fadom Nowogród Bobrzański 2-1 Zjednoczeni Lubrza 7 października, 16:00
Błękitni Świdnica 0-2 Lech Sulechów 7 października, 16:00
Piast Czerwieńsk 1-2 Piast Parkovia Trzebiechów 7 października, 15:00
Pogoń II Świebodzin 1-1 Medyk Cibórz 8 października, 16:00
Stal Jasień 2-4 Syrena Zbąszynek 8 października, 15:00

Kolejka 11 - 14-15 października

Syrena Zbąszynek 1-0 Pogoń Wschowa 15 października, 15:00
Medyk Cibórz 4-1 Stal Jasień 14 października, 14:00
Piast Parkovia Trzebiechów 2-3 Pogoń II Świebodzin 15 października, 15:00
Lech Sulechów 2-2 Piast Czerwieńsk 14 października, 15:00
Zjednoczeni Lubrza 3-0 Błękitni Świdnica 15 października, 15:00
Polmo Kożuchów 0-3 Błękitni/Fadom Nowogród Bobrzański 14 października, 11:00
Budowlani Lubsko 0-2 Odra Bytom Odrzański 14 października, 16:00
Błękitni Olbrachtów 0-1 Sprotavia Szprotawa 15 października, 16:00

Kolejka 12 - 21-22 października

Pogoń Wschowa 1-1 Sprotavia Szprotawa 21 października, 14:00
Odra Bytom Odrzański 4-0 Błękitni Olbrachtów 21 października, 15:00
Błękitni/Fadom Nowogród Bobrzański 5-1 Budowlani Lubsko 21 października, 15:00
Błękitni Świdnica 5-0 Polmo Kożuchów 21 października, 15:00
Piast Czerwieńsk 0-2 Zjednoczeni Lubrza 21 października, 14:30
Pogoń II Świebodzin 1-0 Lech Sulechów 22 października, 15:00
Stal Jasień 1-1 Piast Parkovia Trzebiechów 22 października, 15:00
Syrena Zbąszynek 1-2 Medyk Cibórz 22 października, 15:00

Kolejka 13 - 28-29 października

Medyk Cibórz 2-2 Pogoń Wschowa 28 października, 13:00
Piast Parkovia Trzebiechów 3-1 Syrena Zbąszynek 29 października, 14:00
Lech Sulechów 2-3 Stal Jasień 28 października, 15:00
Zjednoczeni Lubrza 0-2 Pogoń II Świebodzin 29 października, 15:00
Polmo Kożuchów 0-0 Piast Czerwieńsk 28 października, 11:00
Budowlani Lubsko 3-2 Błękitni Świdnica 28 października, 15:00
Błękitni Olbrachtów 2-4 Błękitni/Fadom Nowogród Bobrzański 29 października, 15:00
Sprotavia Szprotawa 0-4 Odra Bytom Odrzański 28 października, 14:00

Kolejka 14 - 4-5 listopada

Pogoń Wschowa 0-2 Odra Bytom Odrzański 4 listopada, 13:00
Błękitni/Fadom Nowogród Bobrzański 3-2 Sprotavia Szprotawa 4 listopada, 14:00
Błękitni Świdnica 1-2 Błękitni Olbrachtów 4 listopada, 14:00
Piast Czerwieńsk 4-0 Budowlani Lubsko 4 listopada, 14:00
Pogoń II Świebodzin 3-0 Polmo Kożuchów 5 listopada, 14:00
Stal Jasień 1-0 Zjednoczeni Lubrza 5 listopada, 14:00
Syrena Zbąszynek 2-1 Lech Sulechów 5 listopada, 14:00
Medyk Cibórz 1-0 Piast Parkovia Trzebiechów 4 listopada, 13:00

Kolejka 15 - 11-12 listopada

Piast Parkovia Trzebiechów 1-0 Pogoń Wschowa 12 listopada, 13:00
Lech Sulechów 0-1 Medyk Cibórz 11 listopada, 13:00
Zjednoczeni Lubrza 3-2 Syrena Zbąszynek 12 listopada, 14:00
Polmo Kożuchów 2-2 Stal Jasień 11 listopada, 11:00
Budowlani Lubsko 0-0 Pogoń II Świebodzin 11 listopada, 13:00
Błękitni Olbrachtów 2-1 Piast Czerwieńsk 12 listopada, 14:00
Sprotavia Szprotawa 4-1 Błękitni Świdnica 11 listopada, 13:00
Odra Bytom Odrzański 0-2 Błękitni/Fadom Nowogród Bobrzański 11 listopada, 14:00

Kolejka 16 - 10-11 marca

Pogoń Wschowa 0-5 Błękitni/Fadom Nowogród Bobrzański 10 marca, 14:00
Odra Bytom Odrzański 3-1 Błękitni Świdnica 10 marca, 15:00
Sprotavia Szprotawa 2-0 Piast Czerwieńsk 10 marca, 15:00
Błękitni Olbrachtów 0-0 Pogoń II Świebodzin 10 marca, 13:00
Budowlani Lubsko 5-0 Stal Jasień 10 marca, 14:00
Polmo Kożuchów 5-2 Syrena Zbąszynek 10 marca, 15:00
Zjednoczeni Lubrza 2-1 Medyk Cibórz 11 marca, 14:00
Lech Sulechów 2-1 Piast Parkovia Trzebiechów 10 marca, 14:00

Kolejka 17 - 17-18 marca

Lech Sulechów 2-0 Pogoń Wschowa 17 marca, 14:00
Piast Parkovia Trzebiechów 5-2 Zjednoczeni Lubrza 18 marca, 14:00
Medyk Cibórz 0-4 Polmo Kożuchów 17 marca, 13:00
Syrena Zbąszynek 1-1 Budowlani Lubsko 18 marca, 15:00
Stal Jasień 0-1 Błękitni Olbrachtów 18 marca, 15:00
Pogoń II Świebodzin 0-3 Sprotavia Szprotawa 4 kwietnia, 16:00
Piast Czerwieńsk 2-4 Odra Bytom Odrzański 17 marca, 16:00
Błękitni Świdnica 0-5 Błękitni/Fadom Nowogród Bobrzański 17 marca, 14:00

Kolejka 18 - 24-25 marca

Pogoń Wschowa 4-2 Błękitni Świdnica 24 marca, 14:00
Błękitni/Fadom Nowogród Bobrzański 0-0 Piast Czerwieńsk 24 marca, 14:00
Odra Bytom Odrzański 2-0 Pogoń II Świebodzin 24 marca, 15:00
Sprotavia Szprotawa 2-1 Stal Jasień 24 marca, 15:00
Błękitni Olbrachtów 0-1 Syrena Zbąszynek 25 marca, 14:00
Budowlani Lubsko 5-1 Medyk Cibórz 24 marca, 14:00
Polmo Kożuchów 3-1 Piast Parkovia Trzebiechów 24 marca, 15:00
Zjednoczeni Lubrza 6-0 Lech Sulechów 25 marca, 14:00

Kolejka 19 - 31 marca-1 kwietnia

Zjednoczeni Lubrza 1-4 Pogoń Wschowa 1 kwietnia, 15:00
Lech Sulechów 1-3 Polmo Kożuchów 31 marca, 16:00
Piast Parkovia Trzebiechów 2-4 Budowlani Lubsko 1 kwietnia, 16:00
Medyk Cibórz 3-0 Błękitni Olbrachtów 31 marca, 13:00
(wo)
przerwany w 55. minucie przy stanie 0-1
Syrena Zbąszynek 1-3 Sprotavia Szprotawa 1 kwietnia, 15:00
Stal Jasień 1-2 Odra Bytom Odrzański 1 kwietnia, 16:00
Pogoń II Świebodzin 0-1 Błękitni/Fadom Nowogród Bobrzański 1 kwietnia, 16:00
Piast Czerwieńsk 5-2 Błękitni Świdnica 31 marca, 16:00

Kolejka 20 - 7 kwietnia

Pogoń Wschowa 1-0 Piast Czerwieńsk 7 kwietnia, 16:00
Błękitni Świdnica 4-0 Pogoń II Świebodzin 7 kwietnia, 15:00
Błękitni/Fadom Nowogród Bobrzański 4-1 Stal Jasień 7 kwietnia, 15:00
Odra Bytom Odrzański 1-1 Syrena Zbąszynek 7 kwietnia, 16:00
Sprotavia Szprotawa 4-0 Medyk Cibórz 7 kwietnia, 16:00
Błękitni Olbrachtów 0-2 Piast Parkovia Trzebiechów 7 kwietnia, 16:00
Budowlani Lubsko 0-0 Lech Sulechów 7 kwietnia, 15:00
Polmo Kożuchów 4-2 Zjednoczeni Lubrza 7 kwietnia, 15:00

Kolejka 21 - 14-15 kwietnia

Polmo Kożuchów 1-3 Pogoń Wschowa 14 kwietnia, 15:00
Zjednoczeni Lubrza 0-1 Budowlani Lubsko 15 kwietnia, 15:00
Lech Sulechów 4-0 Błękitni Olbrachtów 14 kwietnia, 16:00
Piast Parkovia Trzebiechów 2-1 Sprotavia Szprotawa 15 kwietnia, 16:00
Medyk Cibórz 0-2 Odra Bytom Odrzański 14 kwietnia, 14:00
Syrena Zbąszynek 0-4 Błękitni/Fadom Nowogród Bobrzański 15 kwietnia, 16:00
Stal Jasień 2-1 Błękitni Świdnica 15 kwietnia, 16:00
Pogoń II Świebodzin 2-0 Piast Czerwieńsk 15 kwietnia, 16:00

Kolejka 22 - 21 kwietnia

Pogoń Wschowa 5-0 Pogoń II Świebodzin 21 kwietnia, 16:00
Piast Czerwieńsk 1-0 Stal Jasień 21 kwietnia, 16:00
Błękitni Świdnica 3-2 Syrena Zbąszynek 21 kwietnia, 16:00
Błękitni/Fadom Nowogród Bobrzański 4-0 Medyk Cibórz 21 kwietnia, 16:00
Odra Bytom Odrzański 3-0 Piast Parkovia Trzebiechów 21 kwietnia, 16:00
Sprotavia Szprotawa 3-1 Lech Sulechów 21 kwietnia, 16:00
Błękitni Olbrachtów 0-2 Zjednoczeni Lubrza 22 kwietnia, 16:00
Budowlani Lubsko 3-1 Polmo Kożuchów 21 kwietnia, 15:00

Kolejka 23 - 28-29 kwietnia

Budowlani Lubsko 0-1 Pogoń Wschowa 28 kwietnia, 15:00
Polmo Kożuchów 5-1 Błękitni Olbrachtów 28 kwietnia, 15:00
Zjednoczeni Lubrza 0-2 Sprotavia Szprotawa 29 kwietnia, 16:00
Lech Sulechów 0-2 Odra Bytom Odrzański 28 kwietnia, 15:00
Piast Parkovia Trzebiechów 1-1 Błękitni/Fadom Nowogród Bobrzański 29 kwietnia, 16:00
Medyk Cibórz 0-1 Błękitni Świdnica 28 kwietnia, 14:00
Syrena Zbąszynek 2-2 Piast Czerwieńsk 29 kwietnia, 16:00
Stal Jasień 3-0 Pogoń II Świebodzin 28 kwietnia, 16:00
(wo)

Kolejka 24 - 5-6 maja

Pogoń Wschowa 3-0 Stal Jasień 5 maja, 17:00
Pogoń II Świebodzin 4-0 Syrena Zbąszynek 6 maja, 17:00
Piast Czerwieńsk 4-1 Medyk Cibórz 5 maja, 17:00
Błękitni Świdnica 2-1 Piast Parkovia Trzebiechów 5 maja, 16:00
Błękitni/Fadom Nowogród Bobrzański 3-1 Lech Sulechów 5 maja, 16:00
Odra Bytom Odrzański 0-0 Zjednoczeni Lubrza 5 maja, 17:00
Sprotavia Szprotawa 3-1 Polmo Kożuchów 5 maja, 17:00
Błękitni Olbrachtów 0-2 Budowlani Lubsko 6 maja, 16:00

Kolejka 25 - 12-13 maja

Błękitni Olbrachtów 1-1 Pogoń Wschowa 13 maja, 17:00
Budowlani Lubsko 6-1 Sprotavia Szprotawa 12 maja, 16:00
Polmo Kożuchów 2-1 Odra Bytom Odrzański 12 maja, 15:00
Zjednoczeni Lubrza 0-3 Błękitni/Fadom Nowogród Bobrzański 13 maja, 16:00
Lech Sulechów 5-0 Błękitni Świdnica 12 maja, 16:00
Piast Parkovia Trzebiechów 1-1 Piast Czerwieńsk 13 maja, 17:00
Medyk Cibórz 6-1 Pogoń II Świebodzin 12 maja, 16:00
Syrena Zbąszynek 3-1 Stal Jasień 13 maja, 16:00

Kolejka 26 - 19-20 maja

Pogoń Wschowa 1-1 Syrena Zbąszynek 19 maja, 17:00
Stal Jasień 4-0 Medyk Cibórz 20 maja, 17:00
Pogoń II Świebodzin 5-2 Piast Parkovia Trzebiechów 20 maja, 17:00
Piast Czerwieńsk 0-0 Lech Sulechów 19 maja, 17:00
Błękitni Świdnica 0-3 Zjednoczeni Lubrza 19 maja, 17:00
Błękitni/Fadom Nowogród Bobrzański 0-0 Polmo Kożuchów 19 maja, 17:00
Odra Bytom Odrzański 8-0 Budowlani Lubsko 19 maja, 17:00
Sprotavia Szprotawa 3-1 Błękitni Olbrachtów 19 maja, 17:00

Kolejka 27 - 26-27 maja

Sprotavia Szprotawa 3-0 Pogoń Wschowa 26 maja, 17:00
Błękitni Olbrachtów 0-2 Odra Bytom Odrzański 27 maja, 17:00
Budowlani Lubsko 0-3 Błękitni/Fadom Nowogród Bobrzański 26 maja, 17:00
Polmo Kożuchów 1-2 Błękitni Świdnica 26 maja, 15:00
Zjednoczeni Lubrza 0-1 Piast Czerwieńsk 27 maja, 17:00
Lech Sulechów 8-0 Pogoń II Świebodzin 26 maja, 16:00
Piast Parkovia Trzebiechów 4-2 Stal Jasień 27 maja, 17:00
Medyk Cibórz 3-1 Syrena Zbąszynek 26 maja, 16:00

Kolejka 28 - 2-3 czerwca

Pogoń Wschowa 3-1 Medyk Cibórz 2 czerwca, 17:00
Syrena Zbąszynek 0-3 Piast Parkovia Trzebiechów 3 czerwca, 17:00
Stal Jasień 3-2 Lech Sulechów 3 czerwca, 17:00
Pogoń II Świebodzin 2-3 Zjednoczeni Lubrza 3 czerwca, 17:00
Piast Czerwieńsk 0-2 Polmo Kożuchów 2 czerwca, 17:00
Błękitni Świdnica 1-1 Budowlani Lubsko 2 czerwca, 17:00
Błękitni/Fadom Nowogród Bobrzański 8-0 Błękitni Olbrachtów 2 czerwca, 17:00
Odra Bytom Odrzański 1-1 Sprotavia Szprotawa 2 czerwca, 17:00

Kolejka 29 - 7 czerwca

Odra Bytom Odrzański 1-2 Pogoń Wschowa 7 czerwca, 17:00
Sprotavia Szprotawa 0-2 Błękitni/Fadom Nowogród Bobrzański 7 czerwca, 17:00
Błękitni Olbrachtów 2-4 Błękitni Świdnica 7 czerwca, 17:00
Budowlani Lubsko 1-1 Piast Czerwieńsk 7 czerwca, 17:00
Polmo Kożuchów 4-0 Pogoń II Świebodzin 7 czerwca, 17:00
Zjednoczeni Lubrza 3-1 Stal Jasień 7 czerwca, 17:00
Lech Sulechów 1-2 Syrena Zbąszynek 7 czerwca, 17:00
Piast Parkovia Trzebiechów 3-3 Medyk Cibórz 7 czerwca, 17:00

Kolejka 30 - 10 czerwca

Pogoń Wschowa 3-0 Piast Parkovia Trzebiechów 10 czerwca, 17:00
Medyk Cibórz 4-2 Lech Sulechów 10 czerwca, 17:00
Syrena Zbąszynek 3-2 Zjednoczeni Lubrza 10 czerwca, 17:00
Stal Jasień 3-2 Polmo Kożuchów 10 czerwca, 17:00
Pogoń II Świebodzin 1-1 Budowlani Lubsko 10 czerwca, 17:00
Piast Czerwieńsk 6-2 Błękitni Olbrachtów 10 czerwca, 17:00
Błękitni Świdnica 2-6 Sprotavia Szprotawa 10 czerwca, 17:00
Błękitni/Fadom Nowogród Bobrzański 2-2 Odra Bytom Odrzański 10 czerwca, 17:00

Baraże o udział w klasie okręgowej (Zielona Góra)

IV liga 2006/2007 (lubuska)

Klasa okręgowa 2006/2007 (Gorzów Wielkopolski)

Klasa A 2006/2007 (Zielona Góra I)
Klasa A 2006/2007 (Zielona Góra II)
Klasa A 2006/2007 (Zielona Góra III)

Autor: Paweł Mogielnicki
Kontakt: lubuskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas