[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa A 2006/2007, grupa: Zielona Góra II
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Pogoń Przyborów 26 53 15 8 3 73-28 7 5 1 47-16 8 3 2 26-12
2.  Dąb Przybyszów 26 45 12 9 5 65-37 5 5 3 35-19 7 4 2 30-18
3.  Czarni Rudno 26 44 13 5 8 60-43 8 4 1 32-14 5 1 7 28-29
4.  Orzeł Otyń 26 43 12 7 7 43-27 9 2 2 29-13 3 5 5 14-14 4 8 2 2 0 5-2
5.  TS Przylep 26 43 12 7 7 59-41 6 4 3 37-22 6 3 4 22-19 4 7 2 1 1 4-4
6.  Drzonkowianka Racula 26 43 13 4 9 36-30 6 1 6 14-13 7 3 3 22-17 4 1 0 1 3 0-3
7.  Modrzew Modrzyca 26 42 12 6 8 43-35 8 3 2 20-10 4 3 6 23-25
8.  Błękitni Lubięcin 26 34 10 4 12 53-63 5 1 7 27-35 5 3 5 26-28
9.  Orzeł Szlichtyngowa 26 33 10 3 13 54-64 5 2 6 24-22 5 1 7 30-42
10.  Kora Niedoradz 26 30 9 3 14 40-63 6 1 6 23-26 3 2 8 17-37
11.  Amator Bobrowniki 26 28 7 7 12 38-53 5 3 5 22-24 2 4 7 16-29 2 3 1 0 1 3-1
12.  Błękitni Kotowice 26 28 8 4 14 43-58 6 2 5 27-17 2 2 9 16-41 2 3 1 0 1 1-3
13.  Ikar Zawada 26 23 6 5 15 40-57 4 2 7 22-26 2 3 8 18-31
14.  Avia Siedlnica 26 19 5 4 17 33-81 1 3 9 19-45 4 1 8 14-36
Dąb Przybyszów rozgrywa swoje mecze w Sławie.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
 1 Pogoń Przyborów    1-2 6-2 0-0 2-2 3-0 4-4 1-0 9-0 6-1 1-1 8-1 2-2 4-1 
 2 Dąb Przybyszów1-1     3-4 2-2 1-2 2-2 1-2 1-1 4-2 8-2 0-0 3-1 1-0 8-0 
 3 Czarni Rudno0-2 1-1     2-2 4-0 0-0 2-1 3-3 3-2 3-0* 3-1 5-1 3-0 3-1 
 4 Orzeł Otyń0-0 1-1 2-1     3-1 1-0 2-0 1-2 4-2 4-2 3-1 1-2 4-1 3-0* 
 5 TS Przylep2-3 4-4 2-0 1-1     1-0 2-2 6-4 9-1 4-2 1-2 3-0 2-2 0-1 
 6 Drzonkowianka Racula2-1 0-1 1-0 0-0 0-1     1-2 0-1 1-0 3-0 4-0 0-2 0-4 2-1 
 7 Modrzew Modrzyca0-2 0-0 2-0 2-0 2-1 0-3*     4-1 1-1 1-0 1-1 1-0 2-1 4-0 
 8 Błękitni Lubięcin1-6 2-4 2-9 2-1 0-3* 2-3 2-0     1-3 3-0 4-1 3-3 5-1 0-1 
 9 Orzeł Szlichtyngowa1-1 1-4 0-2 1-0 0-1 2-2 3-0 5-2     1-3 3-0* 7-3 0-2 0-2 
 10 Kora Niedoradz0-3 1-2 2-2 1-0 0-2 1-2 3-2 1-3 2-5     2-1 4-2 2-0 4-2 
 11 Amator Bobrowniki2-1 1-5 1-3 0-3 2-2 0-2 2-1 2-2 4-1 1-1     3-0 3-1 1-2 
 12 Błękitni Kotowice1-2 3-1 6-0 0-1 0-5 0-1 1-1 3-0 2-3 1-1 1-0     4-1 5-1 
 13 Ikar Zawada0-1 0-3 2-0 3-0* 5-2 3-4 1-2 1-4 1-5 1-2 1-1 2-0     2-2 
 14 Avia Siedlnica2-3 3-2 0-5 0-4 0-0 2-3 1-6 0-3 1-5 1-3 5-7 1-1 3-3     

Kolejka 1 - 19-20 sierpnia

TS Przylep 2-2 Modrzew Modrzyca 19 sierpnia, 17:00
Pogoń Przyborów 1-0 Błękitni Lubięcin 19 sierpnia, 17:00
Czarni Rudno 0-0 Drzonkowianka Racula 19 sierpnia, 17:00
Orzeł Otyń 4-2 Kora Niedoradz 19 sierpnia, 17:00
Avia Siedlnica 3-3 Ikar Zawada 20 sierpnia, 17:00
Orzeł Szlichtyngowa 3-0 Amator Bobrowniki 19 sierpnia, 17:00
(wo)
udział w grze nieuprawnionego zawodnika, na boisku 0-1
Błękitni Kotowice 3-1 Dąb Przybyszów 20 sierpnia, 17:00

Kolejka 2 - 26-27 sierpnia

Modrzew Modrzyca 0-0 Dąb Przybyszów 27 sierpnia, 17:00
Amator Bobrowniki 3-0 Błękitni Kotowice 27 sierpnia, 17:00
Ikar Zawada 1-5 Orzeł Szlichtyngowa 26 sierpnia, 17:00
Kora Niedoradz 4-2 Avia Siedlnica 26 sierpnia, 17:00
Drzonkowianka Racula 0-0 Orzeł Otyń 26 sierpnia, 17:00
Błękitni Lubięcin 2-9 Czarni Rudno 27 sierpnia, 17:00
TS Przylep 2-3 Pogoń Przyborów 26 sierpnia, 17:00

Kolejka 3 - 2-3 września

Pogoń Przyborów 4-4 Modrzew Modrzyca 2 września, 17:00
Czarni Rudno 4-0 TS Przylep 2 września, 17:00
Orzeł Otyń 1-2 Błękitni Lubięcin 2 września, 17:00
Avia Siedlnica 2-3 Drzonkowianka Racula 3 września, 17:00
Orzeł Szlichtyngowa 1-3 Kora Niedoradz 2 września, 17:00
Błękitni Kotowice 4-1 Ikar Zawada 3 września, 17:00
Dąb Przybyszów 0-0 Amator Bobrowniki 3 września, 17:00

Kolejka 4 - 9-10 września

Modrzew Modrzyca 1-1 Amator Bobrowniki 10 września, 16:00
Ikar Zawada 0-3 Dąb Przybyszów 9 września, 16:00
Kora Niedoradz 4-2 Błękitni Kotowice 9 września, 16:00
Drzonkowianka Racula 1-0 Orzeł Szlichtyngowa 9 września, 16:00
Błękitni Lubięcin 0-1 Avia Siedlnica 10 września, 16:00
TS Przylep 1-1 Orzeł Otyń 9 września, 16:00
Pogoń Przyborów 6-2 Czarni Rudno 9 września, 16:00

Kolejka 5 - 16-17 września

Czarni Rudno 2-1 Modrzew Modrzyca 16 września, 16:00
Orzeł Otyń 0-0 Pogoń Przyborów 16 września, 16:00
Avia Siedlnica 0-0 TS Przylep 17 września, 16:00
Orzeł Szlichtyngowa 5-2 Błękitni Lubięcin 16 września, 16:00
Błękitni Kotowice 0-1 Drzonkowianka Racula 17 września, 16:00
Dąb Przybyszów 8-2 Kora Niedoradz 17 września, 16:00
Amator Bobrowniki 3-1 Ikar Zawada 17 września, 16:00

Kolejka 6 - 23-24 września

Modrzew Modrzyca 2-1 Ikar Zawada 24 września, 16:00
Kora Niedoradz 2-1 Amator Bobrowniki 23 września, 16:00
Drzonkowianka Racula 0-1 Dąb Przybyszów 23 września, 16:00
Błękitni Lubięcin 3-3 Błękitni Kotowice 24 września, 16:00
TS Przylep 9-1 Orzeł Szlichtyngowa 23 września, 16:00
Pogoń Przyborów 4-1 Avia Siedlnica 23 września, 16:00
Czarni Rudno 2-2 Orzeł Otyń 23 września, 16:00

Kolejka 7 - 30 września-1 października

Orzeł Otyń 2-0 Modrzew Modrzyca 30 września, 16:00
Avia Siedlnica 0-5 Czarni Rudno 1 października, 15:00
Orzeł Szlichtyngowa 1-1 Pogoń Przyborów 30 września, 15:00
Błękitni Kotowice 0-5 TS Przylep 1 października, 15:00
Dąb Przybyszów 1-1 Błękitni Lubięcin 1 października, 15:00
Amator Bobrowniki 0-2 Drzonkowianka Racula 1 października, 15:00
Ikar Zawada 1-2 Kora Niedoradz 30 września, 16:00

Kolejka 8 - 7-8 października

Modrzew Modrzyca 1-0 Kora Niedoradz 8 października, 15:00
Drzonkowianka Racula 0-4 Ikar Zawada 7 października, 15:00
Błękitni Lubięcin 4-1 Amator Bobrowniki 8 października, 15:00
TS Przylep 4-4 Dąb Przybyszów 7 października, 15:00
Pogoń Przyborów 8-1 Błękitni Kotowice 7 października, 15:00
Czarni Rudno 3-2 Orzeł Szlichtyngowa 7 października, 15:00
Orzeł Otyń 3-0 Avia Siedlnica 7 października, 15:00
(wo)
brak gości

Kolejka 9 - 14-15 października

Avia Siedlnica 1-6 Modrzew Modrzyca 15 października, 15:00
Orzeł Szlichtyngowa 1-0 Orzeł Otyń 14 października, 15:00
Błękitni Kotowice 6-0 Czarni Rudno 15 października, 15:00
Dąb Przybyszów 1-1 Pogoń Przyborów 15 października, 15:00
Amator Bobrowniki 2-2 TS Przylep 15 października, 15:00
Ikar Zawada 1-4 Błękitni Lubięcin 14 października, 15:00
Kora Niedoradz 1-2 Drzonkowianka Racula 14 października, 15:00

Kolejka 10 - 21-22 października

Modrzew Modrzyca 0-3 Drzonkowianka Racula 22 października, 15:00
(wo)
przerwany w 50. minucie przy wyniku 0-1 z powodu czynnego znieważania sędziego
Błękitni Lubięcin 3-0 Kora Niedoradz 22 października, 15:00
TS Przylep 2-2 Ikar Zawada 21 października, 15:00
Pogoń Przyborów 1-1 Amator Bobrowniki 21 października, 15:00
Czarni Rudno 1-1 Dąb Przybyszów 21 października, 15:00
Orzeł Otyń 1-2 Błękitni Kotowice 21 października, 15:00
Avia Siedlnica 1-5 Orzeł Szlichtyngowa 22 października, 15:00

Kolejka 11 - 28-29 października

Orzeł Szlichtyngowa 3-0 Modrzew Modrzyca 28 października, 14:00
Błękitni Kotowice 5-1 Avia Siedlnica 29 października, 14:00
Dąb Przybyszów 2-2 Orzeł Otyń 29 października, 14:00
Amator Bobrowniki 1-3 Czarni Rudno 29 października, 14:00
Ikar Zawada 0-1 Pogoń Przyborów 28 października, 14:00
Kora Niedoradz 0-2 TS Przylep 28 października, 14:00
Drzonkowianka Racula 0-1 Błękitni Lubięcin 28 października, 14:00

Kolejka 12 - 4-5 listopada

Modrzew Modrzyca 4-1 Błękitni Lubięcin 5 listopada, 13:00
TS Przylep 1-0 Drzonkowianka Racula 4 listopada, 13:00
Pogoń Przyborów 6-1 Kora Niedoradz 4 listopada, 13:00
Czarni Rudno 3-0 Ikar Zawada 4 listopada, 13:00
Orzeł Otyń 3-1 Amator Bobrowniki 4 listopada, 13:00
Avia Siedlnica 3-2 Dąb Przybyszów 5 listopada, 13:00
Orzeł Szlichtyngowa 7-3 Błękitni Kotowice 4 listopada, 13:00

Kolejka 13 - 11-12 listopada

Błękitni Kotowice 1-1 Modrzew Modrzyca 12 listopada, 13:00
Dąb Przybyszów 4-2 Orzeł Szlichtyngowa 12 listopada, 13:00
Amator Bobrowniki 1-2 Avia Siedlnica 12 listopada, 13:00
Ikar Zawada 3-0 Orzeł Otyń 11 listopada, 13:00
(wo)
przerwany w 85. minucie przy stanie 4-3 z powodu incydentów na boisku z udziałem kibiców i piłkarzy
Kora Niedoradz 2-2 Czarni Rudno 11 listopada, 13:00
Drzonkowianka Racula 2-1 Pogoń Przyborów 11 listopada, 13:00
Błękitni Lubięcin 0-3 TS Przylep 12 listopada, 13:00
(wo)
udział w grze nieuprawnionego zawodnika, na boisku 1-0

Kolejka 14 - 24-25 marca

Modrzew Modrzyca 2-1 TS Przylep
Błękitni Lubięcin 1-6 Pogoń Przyborów
Drzonkowianka Racula 1-0 Czarni Rudno
Kora Niedoradz 1-0 Orzeł Otyń
Ikar Zawada 2-2 Avia Siedlnica
Amator Bobrowniki 4-1 Orzeł Szlichtyngowa
Dąb Przybyszów 3-1 Błękitni Kotowice

Kolejka 15 - 31 marca-1 kwietnia

Dąb Przybyszów 1-2 Modrzew Modrzyca
Błękitni Kotowice 1-0 Amator Bobrowniki
Orzeł Szlichtyngowa 0-2 Ikar Zawada
Avia Siedlnica 1-3 Kora Niedoradz
Orzeł Otyń 1-0 Drzonkowianka Racula
Czarni Rudno 3-3 Błękitni Lubięcin
Pogoń Przyborów 2-2 TS Przylep

Kolejka 16 - 7 kwietnia

Modrzew Modrzyca 0-2 Pogoń Przyborów
TS Przylep 2-0 Czarni Rudno
Błękitni Lubięcin 2-1 Orzeł Otyń
Drzonkowianka Racula 2-1 Avia Siedlnica
Kora Niedoradz 2-5 Orzeł Szlichtyngowa
Ikar Zawada 2-0 Błękitni Kotowice
Amator Bobrowniki 1-5 Dąb Przybyszów

Kolejka 17 - 14-15 kwietnia

Amator Bobrowniki 2-1 Modrzew Modrzyca
Dąb Przybyszów 1-0 Ikar Zawada
Błękitni Kotowice 1-1 Kora Niedoradz
Orzeł Szlichtyngowa 2-2 Drzonkowianka Racula
Avia Siedlnica 0-3 Błękitni Lubięcin
Orzeł Otyń 3-1 TS Przylep
Czarni Rudno 0-2 Pogoń Przyborów

Kolejka 18 - 21-22 kwietnia

Modrzew Modrzyca 2-0 Czarni Rudno
Pogoń Przyborów 0-0 Orzeł Otyń
TS Przylep 0-1 Avia Siedlnica
Błękitni Lubięcin 1-3 Orzeł Szlichtyngowa
Drzonkowianka Racula 0-2 Błękitni Kotowice
Kora Niedoradz 1-2 Dąb Przybyszów
Ikar Zawada 1-1 Amator Bobrowniki

Kolejka 19 - 28-29 kwietnia

Ikar Zawada 1-2 Modrzew Modrzyca
Amator Bobrowniki 1-1 Kora Niedoradz
Dąb Przybyszów 2-2 Drzonkowianka Racula
Błękitni Kotowice 3-0 Błękitni Lubięcin
Orzeł Szlichtyngowa 0-1 TS Przylep
Avia Siedlnica 2-3 Pogoń Przyborów
Orzeł Otyń 2-1 Czarni Rudno

Kolejka 20 - 5-6 maja

Modrzew Modrzyca 2-0 Orzeł Otyń
Czarni Rudno 3-1 Avia Siedlnica
Pogoń Przyborów 9-0 Orzeł Szlichtyngowa
TS Przylep 3-0 Błękitni Kotowice
Błękitni Lubięcin 2-4 Dąb Przybyszów
Drzonkowianka Racula 4-0 Amator Bobrowniki
Kora Niedoradz 2-0 Ikar Zawada

Kolejka 21 - 12-13 maja

Kora Niedoradz 3-2 Modrzew Modrzyca
Ikar Zawada 3-4 Drzonkowianka Racula
Amator Bobrowniki 2-2 Błękitni Lubięcin
Dąb Przybyszów 1-2 TS Przylep
Błękitni Kotowice 1-2 Pogoń Przyborów
Orzeł Szlichtyngowa 0-2 Czarni Rudno
Avia Siedlnica 0-4 Orzeł Otyń

Kolejka 22 - 19-20 maja

Modrzew Modrzyca 4-0 Avia Siedlnica
Orzeł Otyń 4-2 Orzeł Szlichtyngowa
Czarni Rudno 5-1 Błękitni Kotowice
Pogoń Przyborów 1-2 Dąb Przybyszów
TS Przylep 1-2 Amator Bobrowniki
Błękitni Lubięcin 5-1 Ikar Zawada
Drzonkowianka Racula 3-0 Kora Niedoradz

Kolejka 23 - 26 maja

Drzonkowianka Racula 1-2 Modrzew Modrzyca
Kora Niedoradz 1-3 Błękitni Lubięcin
Ikar Zawada 5-2 TS Przylep
Amator Bobrowniki 2-1 Pogoń Przyborów
Dąb Przybyszów 3-4 Czarni Rudno
Błękitni Kotowice 0-1 Orzeł Otyń
Orzeł Szlichtyngowa 0-2 Avia Siedlnica

Kolejka 24 - 2-3 czerwca

Modrzew Modrzyca 1-1 Orzeł Szlichtyngowa
Avia Siedlnica 1-1 Błękitni Kotowice
Orzeł Otyń 1-1 Dąb Przybyszów
Czarni Rudno 3-1 Amator Bobrowniki
Pogoń Przyborów 2-2 Ikar Zawada
TS Przylep 4-2 Kora Niedoradz
Błękitni Lubięcin 2-3 Drzonkowianka Racula

Kolejka 25 - 7 czerwca

Błękitni Lubięcin 2-0 Modrzew Modrzyca
Drzonkowianka Racula 0-1 TS Przylep
Kora Niedoradz 0-3 Pogoń Przyborów
Ikar Zawada 2-0 Czarni Rudno
Amator Bobrowniki 0-3 Orzeł Otyń
Dąb Przybyszów 8-0 Avia Siedlnica
Błękitni Kotowice 2-3 Orzeł Szlichtyngowa

Kolejka 26 - 10 czerwca

Modrzew Modrzyca 1-0 Błękitni Kotowice
Orzeł Szlichtyngowa 1-4 Dąb Przybyszów
Avia Siedlnica 5-7 Amator Bobrowniki
Orzeł Otyń 4-1 Ikar Zawada
Czarni Rudno 3-0 Kora Niedoradz
(wo)
goście nie dojechali
Pogoń Przyborów 3-0 Drzonkowianka Racula
TS Przylep 6-4 Błękitni Lubięcin

Baraże o udział w klasie okręgowej (Zielona Góra)

Klasa okręgowa 2006/2007 (Zielona Góra)

Klasa A 2006/2007 (Zielona Góra I)
Klasa A 2006/2007 (Zielona Góra III)

Klasa B 2006/2007 (Krosno Odrzańskie)
Klasa B 2006/2007 (Nowa Sól)
Klasa B 2006/2007 (Zielona Góra)

Autor: Paweł Mogielnicki
Kontakt: lubuskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas