[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Liga okręgowa 2006/2007, grupa: Bielsko-Biała
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  LKS Czaniec 30 75 24 3 3 89-28 14 1 0 54-10 10 2 3 35-18
2.  MRKS Czechowice-Dziedzice 30 68 22 2 6 90-30 12 2 1 54-11 10 0 5 36-19
3.  Zapora Porąbka 30 57 17 6 7 60-29 8 4 3 32-16 9 2 4 28-13
4.  LKS Bestwina 30 56 17 5 8 54-34 9 3 3 28-11 8 2 5 26-23
5.  Drzewiarz Jasienica 30 53 15 8 7 72-38 8 3 4 46-21 7 5 3 26-17
6.  Kuźnia Ustroń 30 51 16 3 11 66-40 8 2 5 30-19 8 1 6 36-21 2 3 1 0 1 6-3
7.  Sokół Zabrzeg 30 51 15 6 9 84-42 9 4 2 52-16 6 2 7 32-26 2 3 1 0 1 3-6
8.  Czarni-Góral Żywiec 30 50 15 5 10 54-36 10 2 3 32-14 5 3 7 22-22
9.  Cukrownik Chybie 30 45 13 6 11 49-44 8 1 6 25-20 5 5 5 24-24
10.  Morcinek Kaczyce 30 39 10 9 11 52-41 6 3 6 35-22 4 6 5 17-19 2 4 1 1 0 11-1
11.  Podbeskidzie II Bielsko-Biała 30 39 12 3 15 44-57 7 2 6 23-20 5 1 9 21-37 2 1 0 1 1 1-11
12.  Rekord Bielsko-Biała 30 38 10 8 12 56-49 7 3 5 37-25 3 5 7 19-24
13.  Podhalanka Milówka 30 23 6 5 19 27-79 3 4 8 15-35 3 1 11 12-44
14.  Przełom Kaniów 30 17 5 2 23 30-89 2 1 12 11-35 3 1 11 19-54
15.  Wilamowiczanka Wilamowice 30 13 4 1 25 24-116 2 1 12 11-55 2 0 13 13-61
16.  Orzeł Łękawica 30 9 3 0 27 16-115 2 0 13 7-45 1 0 14 9-70
W związku z wycofaniem Koszarawy II Żywiec w lidze utrzymał się Przełom Kaniów.
Orzeł Łękawica wycofał się po rundzie jesiennej.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 LKS Czaniec    4-0 2-1 4-1 2-2 5-1 2-1 2-0 7-0 3-0 2-1 2-1 1-0 5-1 10-1 3-0* 
 2 MRKS Czechowice-Dziedzice1-2     0-0 3-0 2-0 4-3 2-1 2-0 0-0 4-2 2-0 4-1 6-0 10-1 8-0 6-1 
 3 Zapora Porąbka0-2 0-3     3-1 2-1 1-3 0-0 4-1 1-1 1-1 4-0 1-1 4-0 4-2 4-0 3-0* 
 4 LKS Bestwina3-0 0-3 0-2     1-1 1-0 1-0 1-0 2-2 3-0 1-2 1-1 6-0 1-0 4-0 3-0* 
 5 Drzewiarz Jasienica3-2 2-3 2-3 2-4     0-3 3-1 1-1 2-2 2-1 1-0 1-1 5-0 6-0 6-0 10-0 
 6 Kuźnia Ustroń4-2 1-3 0-1 2-0 1-1     5-1 0-0 1-0 0-2 2-1 1-0 1-2 6-1 4-2 2-3 
 7 Sokół Zabrzeg1-3 3-0* 3-1 4-1 2-2 2-1     2-3 1-1 0-0 7-0 1-1 9-1 5-1 2-1 10-0 
 8 Czarni-Góral Żywiec0-0 0-4 1-0 1-2 3-1 2-0 3-4     3-0 2-0 1-0 2-2 4-1 2-0 3-0* 5-0 
 9 Cukrownik Chybie0-1 2-1 2-3 2-3 0-2 4-2 1-3 2-0     0-1 2-1 2-1 0-0 4-2 1-0 3-0* 
 10 Morcinek Kaczyce1-3 0-3 3-1 0-0 0-0 0-3 2-3 1-1 0-4     10-0 3-0 2-1 0-2 7-1 6-0 
 11 Podbeskidzie II Bielsko-Biała2-4 3-0 0-1 1-2 0-2 0-1 4-3 1-0 2-4 1-1     2-1 2-1 0-0 3-0 2-0 
 12 Rekord Bielsko-Biała2-2 1-0 0-2 1-1 3-4 1-2 2-0 3-2 1-2 1-1 1-4     2-0 8-0 3-0 8-5 
 13 Podhalanka Milówka0-2 1-6 0-0 0-3 0-1 1-7 0-0 0-6 3-1 1-1 2-2 1-2     2-1 1-3 3-0 
 14 Przełom Kaniów0-3 1-4 0-3 0-4 0-2 0-0 1-2 1-2 0-3 0-1 1-5 1-3 2-1     1-2 3-0* 
 15 Wilamowiczanka Wilamowice0-5 1-3 0-8 0-3 1-4 0-7 0-10 2-3 0-4 1-1 1-2 2-1 0-2 0-2     3-0* 
 16 Orzeł Łękawica1-4 0-3* 0-2 0-1 0-3* 0-3* 0-3* 0-3* 1-0 0-5 0-3 0-3* 0-3 1-6 4-3     

Kolejka 1 - 5-6 sierpnia

Przełom Kaniów 1-5 Podbeskidzie II Bielsko-Biała 30 sierpnia, 17:00
Podhalanka Milówka 3-0 Orzeł Łękawica 5 sierpnia, 17:00
Morcinek Kaczyce 1-1 Czarni-Góral Żywiec 5 sierpnia, 17:00
Sokół Zabrzeg 3-1 Zapora Porąbka 5 sierpnia, 17:00
LKS Czaniec 4-0 MRKS Czechowice-Dziedzice 5 sierpnia, 17:00
Rekord Bielsko-Biała 3-0 Wilamowiczanka Wilamowice 6 sierpnia, 17:00
Cukrownik Chybie 4-2 Kuźnia Ustroń 5 sierpnia, 17:00
Drzewiarz Jasienica 2-4 LKS Bestwina 5 sierpnia, 17:00

Kolejka 2 - 12 sierpnia

Podbeskidzie II Bielsko-Biała 1-2 LKS Bestwina 12 sierpnia, 17:00
Kuźnia Ustroń 1-1 Drzewiarz Jasienica 12 sierpnia, 17:00
Wilamowiczanka Wilamowice 0-4 Cukrownik Chybie 12 sierpnia, 17:00
MRKS Czechowice-Dziedzice 4-1 Rekord Bielsko-Biała 12 sierpnia, 17:00
Zapora Porąbka 0-2 LKS Czaniec 12 sierpnia, 17:00
Czarni-Góral Żywiec 3-4 Sokół Zabrzeg 12 sierpnia, 17:00
Orzeł Łękawica 0-5 Morcinek Kaczyce 12 sierpnia, 17:00
Przełom Kaniów 2-1 Podhalanka Milówka 12 sierpnia, 17:00

Kolejka 3 - 15 sierpnia

Podhalanka Milówka 2-2 Podbeskidzie II Bielsko-Biała 15 sierpnia, 17:00
Morcinek Kaczyce 0-2 Przełom Kaniów 15 sierpnia, 17:00
Sokół Zabrzeg 10-0 Orzeł Łękawica 15 sierpnia, 17:00
LKS Czaniec 2-0 Czarni-Góral Żywiec 15 sierpnia, 17:00
Rekord Bielsko-Biała 0-2 Zapora Porąbka 15 sierpnia, 17:00
Cukrownik Chybie 2-1 MRKS Czechowice-Dziedzice 15 sierpnia, 17:00
Drzewiarz Jasienica 6-0 Wilamowiczanka Wilamowice 15 sierpnia, 17:00
LKS Bestwina 1-0 Kuźnia Ustroń 15 sierpnia, 11:00 (200)

Kolejka 4 - 19-20 sierpnia

Podbeskidzie II Bielsko-Biała 0-1 Kuźnia Ustroń 20 sierpnia, 17:00
Wilamowiczanka Wilamowice 0-3 LKS Bestwina 19 sierpnia, 17:00
MRKS Czechowice-Dziedzice 2-0 Drzewiarz Jasienica 19 sierpnia, 17:00
Zapora Porąbka 1-1 Cukrownik Chybie 20 sierpnia, 17:00
Czarni-Góral Żywiec 2-2 Rekord Bielsko-Biała 19 sierpnia, 17:00
Orzeł Łękawica 1-4 LKS Czaniec 20 sierpnia, 17:00
Przełom Kaniów 1-2 Sokół Zabrzeg 20 sierpnia, 17:00
Podhalanka Milówka 1-1 Morcinek Kaczyce 19 sierpnia, 17:00

Kolejka 5 - 26-27 sierpnia

Morcinek Kaczyce 10-0 Podbeskidzie II Bielsko-Biała 26 sierpnia, 17:00
Sokół Zabrzeg 9-1 Podhalanka Milówka 26 sierpnia, 17:00
LKS Czaniec 5-1 Przełom Kaniów 26 sierpnia, 17:00
Rekord Bielsko-Biała 8-5 Orzeł Łękawica 27 sierpnia, 17:00
Cukrownik Chybie 2-0 Czarni-Góral Żywiec 26 sierpnia, 17:00
Drzewiarz Jasienica 2-3 Zapora Porąbka 26 sierpnia, 17:00
LKS Bestwina 0-3 MRKS Czechowice-Dziedzice 27 sierpnia, 11:00
Kuźnia Ustroń 4-2 Wilamowiczanka Wilamowice 26 sierpnia, 17:00

Kolejka 6 - 2-3 września

Podbeskidzie II Bielsko-Biała 3-0 Wilamowiczanka Wilamowice 2 września, 17:00
MRKS Czechowice-Dziedzice 4-3 Kuźnia Ustroń 2 września, 17:00
Zapora Porąbka 3-1 LKS Bestwina 2 września, 17:00
Czarni-Góral Żywiec 3-1 Drzewiarz Jasienica 2 września, 17:00
Orzeł Łękawica 1-0 Cukrownik Chybie 3 września, 11:00
Przełom Kaniów 1-3 Rekord Bielsko-Biała 2 września, 16:00
Podhalanka Milówka 0-2 LKS Czaniec 2 września, 17:00
Morcinek Kaczyce 2-3 Sokół Zabrzeg 2 września, 17:00

Kolejka 7 - 9-10 września

Sokół Zabrzeg 7-0 Podbeskidzie II Bielsko-Biała 9 września, 16:00
LKS Czaniec 3-0 Morcinek Kaczyce 9 września, 16:00
Cukrownik Chybie 4-2 Przełom Kaniów 9 września, 16:00
Drzewiarz Jasienica 10-0 Orzeł Łękawica 9 września, 16:00
LKS Bestwina 1-0 Czarni-Góral Żywiec 10 września, 11:00
Kuźnia Ustroń 0-1 Zapora Porąbka 10 września, 16:00
Wilamowiczanka Wilamowice 1-3 MRKS Czechowice-Dziedzice 9 września, 16:00
Podhalanka Milówka 1-2 Rekord Bielsko-Biała 9 września, 16:00

Kolejka 8 - 16-17 września

Zapora Porąbka 4-0 Wilamowiczanka Wilamowice 16 września, 16:00
Czarni-Góral Żywiec 2-0 Kuźnia Ustroń 16 września, 16:00
Orzeł Łękawica 0-1 LKS Bestwina 17 września, 11:00
Przełom Kaniów 0-2 Drzewiarz Jasienica 17 września, 16:00
Podhalanka Milówka 3-1 Cukrownik Chybie 16 września, 16:00
Morcinek Kaczyce 3-0 Rekord Bielsko-Biała 16 września, 16:00
Sokół Zabrzeg 1-3 LKS Czaniec 17 września, 16:00
MRKS Czechowice-Dziedzice 2-0 Podbeskidzie II Bielsko-Biała 17 września, 11:00

Kolejka 9 - 23-24 września

LKS Czaniec 2-1 Podbeskidzie II Bielsko-Biała 23 września, 16:00
Rekord Bielsko-Biała 2-0 Sokół Zabrzeg 20 września, 16:30
Cukrownik Chybie 0-1 Morcinek Kaczyce 23 września, 16:00
Drzewiarz Jasienica 5-0 Podhalanka Milówka 23 września, 16:00
LKS Bestwina 1-0 Przełom Kaniów 24 września, 11:00
Kuźnia Ustroń 2-3 Orzeł Łękawica 23 września, 16:00
Wilamowiczanka Wilamowice 2-3 Czarni-Góral Żywiec 23 września, 16:00
MRKS Czechowice-Dziedzice 0-0 Zapora Porąbka 23 września, 16:00

Kolejka 10 - 30 września-1 października

Podbeskidzie II Bielsko-Biała 0-1 Zapora Porąbka 1 października, 16:00
Czarni-Góral Żywiec 0-4 MRKS Czechowice-Dziedzice 30 września, 16:00
Orzeł Łękawica 4-3 Wilamowiczanka Wilamowice 1 października, 11:00
Przełom Kaniów 0-0 Kuźnia Ustroń 1 października
Podhalanka Milówka 0-3 LKS Bestwina 30 września
Morcinek Kaczyce 0-0 Drzewiarz Jasienica 30 września, 16:00
Sokół Zabrzeg 1-1 Cukrownik Chybie 30 września, 16:00
LKS Czaniec 2-1 Rekord Bielsko-Biała 30 września, 16:00

Kolejka 11 - 7-8 października

Rekord Bielsko-Biała 1-4 Podbeskidzie II Bielsko-Biała 7 października, 15:00
Cukrownik Chybie 0-1 LKS Czaniec 7 października, 15:00
Drzewiarz Jasienica 3-1 Sokół Zabrzeg 7 października, 15:00
LKS Bestwina 3-0 Morcinek Kaczyce 8 października, 11:00
Kuźnia Ustroń 1-2 Podhalanka Milówka 7 października, 15:00
Wilamowiczanka Wilamowice 0-2 Przełom Kaniów 7 października, 15:00
MRKS Czechowice-Dziedzice 6-1 Orzeł Łękawica 7 października, 15:00
Zapora Porąbka 4-1 Czarni-Góral Żywiec 7 października, 15:00

Kolejka 12 - 14-15 października

Podbeskidzie II Bielsko-Biała 1-0 Czarni-Góral Żywiec 15 października, 15:00
Orzeł Łękawica 0-2 Zapora Porąbka 15 października, 11:00
Przełom Kaniów 1-4 MRKS Czechowice-Dziedzice 15 października, 15:00
Podhalanka Milówka 1-3 Wilamowiczanka Wilamowice 14 października, 15:00
Morcinek Kaczyce 0-3 Kuźnia Ustroń 14 października, 15:00
Sokół Zabrzeg 4-1 LKS Bestwina 14 października, 15:00
LKS Czaniec 2-2 Drzewiarz Jasienica 14 października, 15:00
Rekord Bielsko-Biała 1-2 Cukrownik Chybie 14 października, 15:00

Kolejka 13 - 21-22 października

Cukrownik Chybie 2-1 Podbeskidzie II Bielsko-Biała 21 października, 15:00
Drzewiarz Jasienica 1-1 Rekord Bielsko-Biała 21 października, 15:00
LKS Bestwina 3-0 LKS Czaniec 22 października, 11:00
Kuźnia Ustroń 5-1 Sokół Zabrzeg 21 października, 15:00
Wilamowiczanka Wilamowice 1-1 Morcinek Kaczyce 21 października, 15:00
MRKS Czechowice-Dziedzice 6-0 Podhalanka Milówka 21 października, 15:00
Zapora Porąbka 4-2 Przełom Kaniów 21 października, 15:00
Czarni-Góral Żywiec 5-0 Orzeł Łękawica 21 października, 15:00

Kolejka 14 - 28-29 października

Podbeskidzie II Bielsko-Biała 2-0 Orzeł Łękawica 29 października, 14:00
Przełom Kaniów 1-2 Czarni-Góral Żywiec 29 października, 14:00
Podhalanka Milówka 0-0 Zapora Porąbka 28 października, 15:00
Morcinek Kaczyce 0-3 MRKS Czechowice-Dziedzice 28 października, 15:00
Sokół Zabrzeg 2-1 Wilamowiczanka Wilamowice 28 października, 15:00
LKS Czaniec 5-1 Kuźnia Ustroń 28 października, 15:00
Rekord Bielsko-Biała 1-1 LKS Bestwina 28 października, 15:00
Cukrownik Chybie 0-2 Drzewiarz Jasienica 28 października, 15:00

Kolejka 15 - 4-5 listopada

Drzewiarz Jasienica 1-0 Podbeskidzie II Bielsko-Biała 4 listopada, 14:00
LKS Bestwina 2-2 Cukrownik Chybie 5 listopada, 11:00
Kuźnia Ustroń 1-0 Rekord Bielsko-Biała 2 grudnia, 13:00
w pierwotnym terminie (4 listopada, 14:30) odwołany z powodu fatalnych warunków atmosferycznych, w drugim terminie (25 listopada, 13:30) odwołany z powodu żałoby narodowej
Wilamowiczanka Wilamowice 0-5 LKS Czaniec 4 listopada, 14:00
MRKS Czechowice-Dziedzice 2-1 Sokół Zabrzeg 4 listopada, 14:00
Zapora Porąbka 1-1 Morcinek Kaczyce 4 listopada, 14:00
Czarni-Góral Żywiec 4-1 Podhalanka Milówka 4 listopada, 13:00
Orzeł Łękawica 1-6 Przełom Kaniów 5 listopada, 11:00

Kolejka 16 - 11-12 listopada

Podbeskidzie II Bielsko-Biała 0-0 Przełom Kaniów 12 listopada, 13:30
Orzeł Łękawica 0-3 Podhalanka Milówka 12 listopada, 11:00
Czarni-Góral Żywiec 2-0 Morcinek Kaczyce 11 listopada, 14:00
Zapora Porąbka 0-0 Sokół Zabrzeg 11 listopada, 14:00
MRKS Czechowice-Dziedzice 1-2 LKS Czaniec 11 listopada, 14:00
Wilamowiczanka Wilamowice 2-1 Rekord Bielsko-Biała 11 listopada, 14:00
Kuźnia Ustroń 1-0 Cukrownik Chybie 11 listopada, 14:00
LKS Bestwina 1-1 Drzewiarz Jasienica 12 listopada, 11:00

Kolejka 17 - 18-19 listopada

LKS Bestwina 1-2 Podbeskidzie II Bielsko-Biała 19 listopada, 11:00
Drzewiarz Jasienica 0-3 Kuźnia Ustroń 18 listopada, 14:00
Cukrownik Chybie 1-0 Wilamowiczanka Wilamowice 18 listopada, 14:00
Rekord Bielsko-Biała 1-0 MRKS Czechowice-Dziedzice 18 listopada, 14:00
LKS Czaniec 2-1 Zapora Porąbka 18 listopada, 14:00
Sokół Zabrzeg 2-3 Czarni-Góral Żywiec 19 listopada, 14:00
Morcinek Kaczyce 6-0 Orzeł Łękawica 18 listopada, 14:00
Podhalanka Milówka 2-1 Przełom Kaniów 18 listopada, 14:00

Kolejka 18 - 31 marca-1 kwietnia

Podbeskidzie II Bielsko-Biała 2-1 Podhalanka Milówka 31 marca, 16:00
Przełom Kaniów 0-1 Morcinek Kaczyce 1 kwietnia, 16:00
Orzeł Łękawica 0-3 Sokół Zabrzeg
(wo)
Czarni-Góral Żywiec 0-0 LKS Czaniec 31 marca, 15:00
Zapora Porąbka 1-1 Rekord Bielsko-Biała 31 marca, 15:00
MRKS Czechowice-Dziedzice 0-0 Cukrownik Chybie 31 marca, 15:00
Wilamowiczanka Wilamowice 1-4 Drzewiarz Jasienica 31 marca, 15:00
Kuźnia Ustroń 2-0 LKS Bestwina 31 marca, 15:00

Kolejka 19 - 7 kwietnia

Kuźnia Ustroń 2-1 Podbeskidzie II Bielsko-Biała 7 kwietnia, 14:00
LKS Bestwina 4-0 Wilamowiczanka Wilamowice 7 kwietnia, 14:00
Drzewiarz Jasienica 2-3 MRKS Czechowice-Dziedzice 7 kwietnia, 14:00
Cukrownik Chybie 2-3 Zapora Porąbka 7 kwietnia, 14:00
Rekord Bielsko-Biała 3-2 Czarni-Góral Żywiec 7 kwietnia, 14:00
LKS Czaniec 3-0 Orzeł Łękawica
(wo)
Sokół Zabrzeg 5-1 Przełom Kaniów 8 kwietnia, 16:00
Morcinek Kaczyce 2-1 Podhalanka Milówka 7 kwietnia, 14:00

Kolejka 20 - 14-15 kwietnia

Podbeskidzie II Bielsko-Biała 1-1 Morcinek Kaczyce 15 kwietnia, 16:00
Podhalanka Milówka 0-0 Sokół Zabrzeg 14 kwietnia, 16:00
Przełom Kaniów 0-3 LKS Czaniec 15 kwietnia, 16:00
Orzeł Łękawica 0-3 Rekord Bielsko-Biała
(wo)
Czarni-Góral Żywiec 3-0 Cukrownik Chybie 14 kwietnia, 13:30
Zapora Porąbka 2-1 Drzewiarz Jasienica 14 kwietnia, 16:00
MRKS Czechowice-Dziedzice 3-0 LKS Bestwina 14 kwietnia, 16:00
Wilamowiczanka Wilamowice 0-7 Kuźnia Ustroń 14 kwietnia, 16:00

Kolejka 21 - 21-22 kwietnia

Wilamowiczanka Wilamowice 1-2 Podbeskidzie II Bielsko-Biała 22 kwietnia, 11:00
Kuźnia Ustroń 1-3 MRKS Czechowice-Dziedzice 21 kwietnia, 16:00
LKS Bestwina 0-2 Zapora Porąbka 22 kwietnia, 11:00
Drzewiarz Jasienica 1-1 Czarni-Góral Żywiec 21 kwietnia, 16:00
Cukrownik Chybie 3-0 Orzeł Łękawica
(wo)
Rekord Bielsko-Biała 8-0 Przełom Kaniów 21 kwietnia, 16:00
LKS Czaniec 1-0 Podhalanka Milówka 21 kwietnia, 16:00
Sokół Zabrzeg 0-0 Morcinek Kaczyce 21 kwietnia, 16:00

Kolejka 22 - 28-29 kwietnia

Rekord Bielsko-Biała 2-0 Podhalanka Milówka 28 kwietnia, 16:00
Podbeskidzie II Bielsko-Biała 4-3 Sokół Zabrzeg 28 kwietnia, 16:00
w Zabrzegu
Morcinek Kaczyce 1-3 LKS Czaniec 28 kwietnia, 16:00
Przełom Kaniów 0-3 Cukrownik Chybie 29 kwietnia, 16:00
Orzeł Łękawica 0-3 Drzewiarz Jasienica
(wo)
Czarni-Góral Żywiec 1-2 LKS Bestwina 28 kwietnia, 16:00
Zapora Porąbka 1-3 Kuźnia Ustroń 28 kwietnia, 16:00
MRKS Czechowice-Dziedzice 8-0 Wilamowiczanka Wilamowice 28 kwietnia, 16:00

Kolejka 23 - 3 maja

Podbeskidzie II Bielsko-Biała 3-0 MRKS Czechowice-Dziedzice 3 maja, 16:00
Wilamowiczanka Wilamowice 0-8 Zapora Porąbka 3 maja, 11:00
Kuźnia Ustroń 0-0 Czarni-Góral Żywiec 3 maja, 16:00
LKS Bestwina 3-0 Orzeł Łękawica
(wo)
Drzewiarz Jasienica 6-0 Przełom Kaniów 3 maja, 16:00
Cukrownik Chybie 0-0 Podhalanka Milówka 3 maja, 16:00
Rekord Bielsko-Biała 1-1 Morcinek Kaczyce 3 maja, 16:00
LKS Czaniec 2-1 Sokół Zabrzeg 3 maja, 16:00

Kolejka 24 - 6 maja

Podbeskidzie II Bielsko-Biała 2-4 LKS Czaniec 6 maja, 17:00
Sokół Zabrzeg 1-1 Rekord Bielsko-Biała 6 maja, 17:00
Morcinek Kaczyce 0-4 Cukrownik Chybie 6 maja, 17:00
Podhalanka Milówka 0-1 Drzewiarz Jasienica 6 maja, 17:00
Przełom Kaniów 0-4 LKS Bestwina 6 maja, 17:00
Orzeł Łękawica 0-3 Kuźnia Ustroń
(wo)
Czarni-Góral Żywiec 3-0 Wilamowiczanka Wilamowice 6 maja, 17:00
(wo)
goście nie dojechali
Zapora Porąbka 0-3 MRKS Czechowice-Dziedzice 6 maja, 17:00

Kolejka 25 - 12-13 maja

Zapora Porąbka 4-0 Podbeskidzie II Bielsko-Biała 12 maja, 17:00
MRKS Czechowice-Dziedzice 2-0 Czarni-Góral Żywiec 12 maja, 17:00
Wilamowiczanka Wilamowice 3-0 Orzeł Łękawica
(wo)
Kuźnia Ustroń 6-1 Przełom Kaniów 12 maja, 17:00
LKS Bestwina 6-0 Podhalanka Milówka 13 maja, 11:00
Drzewiarz Jasienica 2-1 Morcinek Kaczyce 12 maja, 17:00
Cukrownik Chybie 1-3 Sokół Zabrzeg 12 maja, 17:00
Rekord Bielsko-Biała 2-2 LKS Czaniec 12 maja, 17:00

Kolejka 26 - 19-20 maja

Podbeskidzie II Bielsko-Biała 2-1 Rekord Bielsko-Biała 20 maja, 17:00
LKS Czaniec 7-0 Cukrownik Chybie 19 maja, 17:00
Sokół Zabrzeg 2-2 Drzewiarz Jasienica 19 maja, 17:00
Morcinek Kaczyce 0-0 LKS Bestwina 19 maja, 17:00
Podhalanka Milówka 1-7 Kuźnia Ustroń 19 maja, 17:00
Przełom Kaniów 1-2 Wilamowiczanka Wilamowice 20 maja, 17:00
Orzeł Łękawica 0-3 MRKS Czechowice-Dziedzice
(wo)
Czarni-Góral Żywiec 1-0 Zapora Porąbka 19 maja, 17:00

Kolejka 27 - 26-27 maja

Czarni-Góral Żywiec 1-0 Podbeskidzie II Bielsko-Biała 26 maja, 17:00
Zapora Porąbka 3-0 Orzeł Łękawica
(wo)
MRKS Czechowice-Dziedzice 10-1 Przełom Kaniów 26 maja, 17:00
Wilamowiczanka Wilamowice 0-2 Podhalanka Milówka 26 maja, 17:00
Kuźnia Ustroń 0-2 Morcinek Kaczyce 26 maja, 17:00
LKS Bestwina 1-0 Sokół Zabrzeg 27 maja, 11:00
Drzewiarz Jasienica 3-2 LKS Czaniec 26 maja, 17:00
Cukrownik Chybie 2-1 Rekord Bielsko-Biała 26 maja, 17:00

Kolejka 28 - 2-3 czerwca

Podbeskidzie II Bielsko-Biała 2-4 Cukrownik Chybie 2 czerwca, 17:00
Rekord Bielsko-Biała 3-4 Drzewiarz Jasienica 2 czerwca, 17:00
LKS Czaniec 4-1 LKS Bestwina 2 czerwca, 17:00
Sokół Zabrzeg 2-1 Kuźnia Ustroń 2 czerwca, 17:00
Morcinek Kaczyce 7-1 Wilamowiczanka Wilamowice 2 czerwca, 17:00
Podhalanka Milówka 1-6 MRKS Czechowice-Dziedzice 2 czerwca, 17:00
Przełom Kaniów 0-3 Zapora Porąbka 3 czerwca, 17:00
Orzeł Łękawica 0-3 Czarni-Góral Żywiec
(wo)

Kolejka 29 - 10 czerwca

Orzeł Łękawica 0-3 Podbeskidzie II Bielsko-Biała 10 czerwca, 17:00
Czarni-Góral Żywiec 2-0 Przełom Kaniów 10 czerwca, 17:00
Zapora Porąbka 4-0 Podhalanka Milówka 10 czerwca, 17:00
MRKS Czechowice-Dziedzice 4-2 Morcinek Kaczyce 10 czerwca, 17:00
Wilamowiczanka Wilamowice 0-10 Sokół Zabrzeg 10 czerwca, 17:00
Kuźnia Ustroń 4-2 LKS Czaniec 10 czerwca, 17:00
LKS Bestwina 1-1 Rekord Bielsko-Biała 10 czerwca, 17:00
Drzewiarz Jasienica 2-2 Cukrownik Chybie 10 czerwca, 17:00

Kolejka 30 - 16 czerwca

Podbeskidzie II Bielsko-Biała 0-2 Drzewiarz Jasienica 16 czerwca, 17:00
Cukrownik Chybie 2-3 LKS Bestwina 16 czerwca, 17:00
Rekord Bielsko-Biała 1-2 Kuźnia Ustroń 16 czerwca, 17:00
LKS Czaniec 10-1 Wilamowiczanka Wilamowice 16 czerwca, 17:00
Sokół Zabrzeg 3-0 MRKS Czechowice-Dziedzice 16 czerwca, 17:00
(wo)
na boisku 1-3 / w drużynie gości wystąpił nieuprawniony zawodnik
Morcinek Kaczyce 3-1 Zapora Porąbka 16 czerwca, 17:00
Podhalanka Milówka 0-6 Czarni-Góral Żywiec 16 czerwca, 17:00
Przełom Kaniów 3-0 Orzeł Łękawica 16 czerwca, 17:00
(wo)

Baraże o udział w lidze okręgowej (Bielsko-Biała)

IV liga 2006/2007 (śląska II)

Liga okręgowa 2006/2007 (Katowice I)
Liga okręgowa 2006/2007 (Katowice II)
Liga okręgowa 2006/2007 (Katowice III)
Liga okręgowa 2006/2007 (Katowice IV)

Klasa A 2006/2007 (Bielsko-Biała)
Klasa A 2006/2007 (Skoczów)
Klasa A 2006/2007 (Żywiec)

Autor: Marek Stroński
Kontakt: slaskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas