[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa A 2006/2007, grupa: Bielsko-Biała
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Spójnia Landek 24 64 20 4 0 114-18 11 1 0 67-9 9 3 0 47-9
2.  Zapora Wapienica (Bielsko-Biała) 24 56 18 2 4 62-22 10 1 1 29-6 8 1 3 33-16
3.  Orzeł Kozy 24 52 16 4 4 66-25 7 3 2 37-17 9 1 2 29-8
4.  Sokół Buczkowice 24 42 13 3 8 51-34 5 2 5 22-20 8 1 3 29-14 2 3 1 0 1 2-2
5.  Pionier Pisarzowice 24 42 13 3 8 56-32 7 2 3 32-15 6 1 5 24-17 2 3 1 0 1 2-2
6.  Żar Międzybrodzie Bialskie 24 36 11 3 10 48-30 6 2 4 22-7 5 1 6 26-23
7.  GLKS Wilkowice 24 32 9 5 10 24-34 6 1 5 11-13 3 4 5 13-21
8.  LKS Mazańcowice 24 30 9 3 12 32-55 6 1 5 20-25 3 2 7 12-30
9.  Soła Kobiernice 24 29 8 5 11 32-46 6 1 5 20-22 2 4 6 12-24
10.  Centrum Ligota 24 24 7 3 14 34-64 3 2 7 16-29 4 1 7 18-35
11.  KS Bestwinka 24 21 5 6 13 29-50 4 4 4 21-25 1 2 9 8-25
12.  Sokół Hecznarowice 24 11 3 2 19 18-76 2 1 9 7-32 1 1 10 11-44
13.  Zamek Grodziec Śląski 24 7 2 1 21 18-98 1 1 10 11-49 1 0 11 7-49
Centrum Ligota rozgrywa swoje mecze w Międzyrzeczu.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
 1 Spójnia Landek    3-1 1-1 3-0 4-2 5-0 7-0 9-1 1-0 10-3 6-0 12-0 6-1 
 2 Zapora Wapienica (Bielsko-Biała)1-1     1-0 3-1 3-0 3-1 1-0 3-1 1-2 3-0 1-0 6-0 3-0 
 3 Orzeł Kozy1-3 2-4     2-2 4-2 2-1 2-2 2-2 5-0 4-0 1-0 5-1 7-0 
 4 Sokół Buczkowice0-2 0-0 1-3     0-1 0-5 0-2 2-1 3-3 3-2 2-0 6-1 5-0 
 5 Pionier Pisarzowice1-5 3-2 0-1 1-2     4-1 1-1 5-0 0-0 7-2 3-0 1-0 6-1 
 6 Żar Międzybrodzie Bialskie1-1 0-1 0-1 0-1 0-0     3-0 3-0 3-0* 0-1 2-1 2-1 8-0 
 7 GLKS Wilkowice0-3 0-3 0-1 0-1 1-2 2-0     1-0 1-0 1-1 1-0 2-1 2-1 
 8 LKS Mazańcowice1-10 2-0 1-3 1-3 1-0 1-4 1-1     4-0 3-1 2-1 3-1 0-1 
 9 Soła Kobiernice0-6 1-5 0-2 2-1 0-2 3-2 1-2 2-1     2-1 3-0* 0-0 6-0 
 10 Centrum Ligota1-1 2-5 0-3 1-3 1-4 1-5 1-3 1-2 2-0     2-2 3-1 1-0 
 11 KS Bestwinka1-3 2-3 3-0* 0-7 2-1 1-1 1-1 1-1 1-1 1-2     4-2 4-3 
 12 Sokół Hecznarowice1-6 0-3 1-3 1-3 0-7 0-2 1-0 0-1 1-4 1-3 0-0     1-0 
 13 Zamek Grodziec Śląski1-6 1-6 0-11 0-5 1-3 1-4 2-1 1-2 2-2 0-2 2-4 0-3     

Kolejka 1 - 12-13 sierpnia

Pauza: Spójnia Landek.
 
Orzeł Kozy 7-0 Zamek Grodziec Śląski 12 sierpnia, 17:00
Sokół Hecznarowice 1-4 Soła Kobiernice 13 sierpnia, 17:00
KS Bestwinka 0-7 Sokół Buczkowice 13 sierpnia, 15:00
Żar Międzybrodzie Bialskie 3-0 GLKS Wilkowice 13 sierpnia, 17:00
Centrum Ligota 1-4 Pionier Pisarzowice 13 sierpnia, 17:00
Zapora Wapienica (Bielsko-Biała) 3-1 LKS Mazańcowice 13 sierpnia, 17:00

Kolejka 2 - 19-20 sierpnia

Pauza: Centrum Ligota.
 
Zamek Grodziec Śląski 1-2 LKS Mazańcowice 19 sierpnia, 11:00
Pionier Pisarzowice 3-2 Zapora Wapienica (Bielsko-Biała) 20 sierpnia, 17:00
GLKS Wilkowice 0-3 Spójnia Landek 20 sierpnia, 11:00
Sokół Buczkowice 0-5 Żar Międzybrodzie Bialskie 20 sierpnia, 17:00
Soła Kobiernice 3-0 KS Bestwinka 20 sierpnia, 17:00
(wo)
na boisku 1-0
Orzeł Kozy 5-1 Sokół Hecznarowice 20 sierpnia, 17:00

Kolejka 3 - 27 sierpnia

Pauza: Zapora Wapienica (Bielsko-Biała).
 
Sokół Hecznarowice 1-0 Zamek Grodziec Śląski 27 sierpnia, 17:00
KS Bestwinka 3-0 Orzeł Kozy 27 sierpnia, 15:00
(wo)
na boisku 1-3
Żar Międzybrodzie Bialskie 3-0 Soła Kobiernice 27 sierpnia, 17:00
(wo)
na boisku 1-0
Spójnia Landek 3-0 Sokół Buczkowice 27 sierpnia, 17:00
Centrum Ligota 1-3 GLKS Wilkowice 27 sierpnia, 17:00
LKS Mazańcowice 1-0 Pionier Pisarzowice 27 sierpnia, 17:00

Kolejka 4 - 2-3 września

Pauza: LKS Mazańcowice.
 
Zamek Grodziec Śląski 1-3 Pionier Pisarzowice 3 września, 11:00
GLKS Wilkowice 0-3 Zapora Wapienica (Bielsko-Biała) 3 września, 11:00
Sokół Buczkowice 3-2 Centrum Ligota 3 września, 17:00
Soła Kobiernice 0-6 Spójnia Landek 3 września, 17:00
Orzeł Kozy 2-1 Żar Międzybrodzie Bialskie 3 września, 17:00
Sokół Hecznarowice 0-0 KS Bestwinka 3 września, 17:00

Kolejka 5 - 10 września

Pauza: Pionier Pisarzowice.
 
KS Bestwinka 4-3 Zamek Grodziec Śląski
Żar Międzybrodzie Bialskie 2-1 Sokół Hecznarowice
Spójnia Landek 1-1 Orzeł Kozy
Centrum Ligota 2-0 Soła Kobiernice
Zapora Wapienica (Bielsko-Biała) 3-1 Sokół Buczkowice
LKS Mazańcowice 1-1 GLKS Wilkowice

Kolejka 6 - 16-17 września

Pauza: Zamek Grodziec Śląski.
 
GLKS Wilkowice 1-2 Pionier Pisarzowice 17 września, 11:00
Sokół Buczkowice 2-1 LKS Mazańcowice 17 września, 16:00
Soła Kobiernice 1-5 Zapora Wapienica (Bielsko-Biała) 17 września, 16:00
Orzeł Kozy 4-0 Centrum Ligota 16 września, 16:00
Sokół Hecznarowice 1-6 Spójnia Landek 17 września, 16:00
KS Bestwinka 1-1 Żar Międzybrodzie Bialskie 17 września, 15:00

Kolejka 7 - 24 września

Pauza: GLKS Wilkowice.
 
Żar Międzybrodzie Bialskie 8-0 Zamek Grodziec Śląski 24 września, 16:00
Spójnia Landek 6-0 KS Bestwinka 24 września, 16:00
Centrum Ligota 3-1 Sokół Hecznarowice 24 września, 16:00
Zapora Wapienica (Bielsko-Biała) 1-0 Orzeł Kozy 24 września, 16:00
LKS Mazańcowice 4-0 Soła Kobiernice 24 września, 16:00
Pionier Pisarzowice 1-2 Sokół Buczkowice 24 września, 16:00

Kolejka 8 - 30 września-1 października

Pauza: Sokół Buczkowice.
 
Zamek Grodziec Śląski 2-1 GLKS Wilkowice 1 października, 11:00
Soła Kobiernice 0-2 Pionier Pisarzowice 1 października, 16:00
Orzeł Kozy 2-2 LKS Mazańcowice 30 września, 16:00
Sokół Hecznarowice 0-3 Zapora Wapienica (Bielsko-Biała) 1 października, 16:00
KS Bestwinka 1-2 Centrum Ligota 1 października, 15:00
Żar Międzybrodzie Bialskie 1-1 Spójnia Landek 1 października, 16:00

Kolejka 9 - 8 października

Pauza: Soła Kobiernice.
 
Spójnia Landek 6-1 Zamek Grodziec Śląski 8 października, 15:00
Centrum Ligota 1-5 Żar Międzybrodzie Bialskie 8 października, 12:00
Zapora Wapienica (Bielsko-Biała) 1-0 KS Bestwinka 8 października, 15:00
LKS Mazańcowice 3-1 Sokół Hecznarowice 8 października, 15:00
Pionier Pisarzowice 0-1 Orzeł Kozy 8 października, 15:00
GLKS Wilkowice 0-1 Sokół Buczkowice 8 października, 11:00

Kolejka 10 - 14-15 października

Pauza: Orzeł Kozy.
 
Zamek Grodziec Śląski 0-5 Sokół Buczkowice 15 października, 11:00
Soła Kobiernice 1-2 GLKS Wilkowice 15 października, 15:00
Sokół Hecznarowice 0-7 Pionier Pisarzowice 15 października, 15:00
KS Bestwinka 1-1 LKS Mazańcowice 15 października, 15:00
Żar Międzybrodzie Bialskie 0-1 Zapora Wapienica (Bielsko-Biała) 15 października, 15:00
Spójnia Landek 10-3 Centrum Ligota 15 października, 15:00

Kolejka 11 - 22 października

Pauza: Sokół Hecznarowice.
 
Centrum Ligota 1-0 Zamek Grodziec Śląski 22 października, 15:00
Zapora Wapienica (Bielsko-Biała) 1-1 Spójnia Landek 22 października, 15:00
LKS Mazańcowice 1-4 Żar Międzybrodzie Bialskie 22 października, 15:00
Pionier Pisarzowice 3-0 KS Bestwinka 22 października, 15:00
GLKS Wilkowice 0-1 Orzeł Kozy 22 października, 11:00
Sokół Buczkowice 3-3 Soła Kobiernice 22 października, 15:00

Kolejka 12 - 28-29 października

Pauza: KS Bestwinka.
 
Zamek Grodziec Śląski 2-2 Soła Kobiernice 29 października, 11:00
Orzeł Kozy 2-2 Sokół Buczkowice 28 października, 15:00
Sokół Hecznarowice 1-0 GLKS Wilkowice 29 października, 14:00
Żar Międzybrodzie Bialskie 0-0 Pionier Pisarzowice 29 października, 14:00
Spójnia Landek 9-1 LKS Mazańcowice 29 października, 14:00
Centrum Ligota 2-5 Zapora Wapienica (Bielsko-Biała) 29 października, 14:00

Kolejka 13 - 5 listopada

Pauza: Żar Międzybrodzie Bialskie.
 
Zapora Wapienica (Bielsko-Biała) 3-0 Zamek Grodziec Śląski 5 listopada, 13:30
LKS Mazańcowice 3-1 Centrum Ligota 5 listopada, 13:30
Pionier Pisarzowice 1-5 Spójnia Landek 5 listopada, 13:30
GLKS Wilkowice 1-0 KS Bestwinka 5 listopada, 11:00
Sokół Buczkowice 6-1 Sokół Hecznarowice 5 listopada, 13:30
Soła Kobiernice 0-2 Orzeł Kozy 5 listopada, 13:30

Kolejka 14 - 11 listopada

Pauza: Spójnia Landek.
 
Zamek Grodziec Śląski 0-11 Orzeł Kozy 11 listopada, 13:30
Soła Kobiernice 0-0 Sokół Hecznarowice 11 listopada, 13:30
Sokół Buczkowice 2-0 KS Bestwinka 11 listopada, 13:30
GLKS Wilkowice 2-0 Żar Międzybrodzie Bialskie 11 listopada, 13:30
Pionier Pisarzowice 7-2 Centrum Ligota 11 listopada, 13:30
LKS Mazańcowice 2-0 Zapora Wapienica (Bielsko-Biała) 11 listopada, 13:30

Kolejka 15 - 15 kwietnia

Pauza: Centrum Ligota.
 
LKS Mazańcowice 0-1 Zamek Grodziec Śląski 15 kwietnia, 16:00
Zapora Wapienica (Bielsko-Biała) 3-0 Pionier Pisarzowice 15 kwietnia, 16:00
Spójnia Landek 7-0 GLKS Wilkowice 15 kwietnia, 16:00
Żar Międzybrodzie Bialskie 0-1 Sokół Buczkowice 15 kwietnia, 16:00
KS Bestwinka 1-1 Soła Kobiernice 15 kwietnia, 15:00
Sokół Hecznarowice 1-3 Orzeł Kozy 15 kwietnia, 16:00

Kolejka 16 - 21-22 kwietnia

Pauza: Zapora Wapienica (Bielsko-Biała).
 
Zamek Grodziec Śląski 0-3 Sokół Hecznarowice 22 kwietnia, 11:00
Orzeł Kozy 1-0 KS Bestwinka 21 kwietnia, 16:00
Soła Kobiernice 3-2 Żar Międzybrodzie Bialskie 22 kwietnia, 16:00
Sokół Buczkowice 0-2 Spójnia Landek 22 kwietnia, 16:00
GLKS Wilkowice 1-1 Centrum Ligota 22 kwietnia, 11:00
Pionier Pisarzowice 5-0 LKS Mazańcowice 22 kwietnia, 16:00

Kolejka 17 - 29 kwietnia

Pauza: LKS Mazańcowice.
 
Pionier Pisarzowice 6-1 Zamek Grodziec Śląski 29 kwietnia, 16:00
lub 7-1
Zapora Wapienica (Bielsko-Biała) 1-0 GLKS Wilkowice 29 kwietnia, 16:00
Centrum Ligota 1-3 Sokół Buczkowice 29 kwietnia, 16:00
Spójnia Landek 1-0 Soła Kobiernice 29 kwietnia, 16:00
Żar Międzybrodzie Bialskie 0-1 Orzeł Kozy 29 kwietnia, 16:00
KS Bestwinka 4-2 Sokół Hecznarowice 29 kwietnia, 15:00

Kolejka 18 - 3 maja

Pauza: Pionier Pisarzowice.
 
Zamek Grodziec Śląski 2-4 KS Bestwinka 3 maja, 11:00
Sokół Hecznarowice 0-2 Żar Międzybrodzie Bialskie 3 maja, 16:00
Orzeł Kozy 1-3 Spójnia Landek 3 maja, 16:00
Soła Kobiernice 2-1 Centrum Ligota 3 maja, 16:00
Sokół Buczkowice 0-0 Zapora Wapienica (Bielsko-Biała) 3 maja, 16:00
GLKS Wilkowice 1-0 LKS Mazańcowice 3 maja, 11:00

Kolejka 19 - 6 maja

Pauza: Zamek Grodziec Śląski.
 
Pionier Pisarzowice 1-1 GLKS Wilkowice 9 maja, 17:00
LKS Mazańcowice 1-3 Sokół Buczkowice 6 maja, 17:00
Zapora Wapienica (Bielsko-Biała) 1-2 Soła Kobiernice 6 maja, 17:00
Centrum Ligota 0-3 Orzeł Kozy 6 maja, 17:00
Spójnia Landek 12-0 Sokół Hecznarowice 6 maja, 17:00
Żar Międzybrodzie Bialskie 2-1 KS Bestwinka 6 maja, 17:00

Kolejka 20 - 12-13 maja

Pauza: GLKS Wilkowice.
 
Zamek Grodziec Śląski 1-4 Żar Międzybrodzie Bialskie 12 maja, 17:00
KS Bestwinka 1-3 Spójnia Landek 12 maja, 15:00
Sokół Hecznarowice 1-3 Centrum Ligota 12 maja, 17:00
Orzeł Kozy 2-4 Zapora Wapienica (Bielsko-Biała) 11 maja, 17:00
Soła Kobiernice 2-1 LKS Mazańcowice 12 maja, 17:00
Sokół Buczkowice 0-1 Pionier Pisarzowice 12 maja, 17:00

Kolejka 21 - 19-20 maja

Pauza: Sokół Buczkowice.
 
GLKS Wilkowice 2-1 Zamek Grodziec Śląski 20 maja, 11:00
Pionier Pisarzowice 0-0 Soła Kobiernice 19 maja, 17:00
LKS Mazańcowice 1-3 Orzeł Kozy 20 maja, 17:00
Zapora Wapienica (Bielsko-Biała) 6-0 Sokół Hecznarowice 20 maja, 17:00
Centrum Ligota 2-2 KS Bestwinka 19 maja, 17:00
Spójnia Landek 5-0 Żar Międzybrodzie Bialskie 20 maja, 17:00

Kolejka 22 - 26-27 maja

Pauza: Soła Kobiernice.
 
Zamek Grodziec Śląski 1-6 Spójnia Landek 27 maja, 11:00
Żar Międzybrodzie Bialskie 0-1 Centrum Ligota 27 maja, 17:00
KS Bestwinka 2-3 Zapora Wapienica (Bielsko-Biała) 27 maja, 15:00
Sokół Hecznarowice 0-1 LKS Mazańcowice 27 maja, 17:00
Orzeł Kozy 4-2 Pionier Pisarzowice 26 maja, 17:00
Sokół Buczkowice 0-2 GLKS Wilkowice 27 maja, 17:00

Kolejka 23 - 3 czerwca

Pauza: Orzeł Kozy.
 
Sokół Buczkowice 5-0 Zamek Grodziec Śląski 3 czerwca, 17:00
GLKS Wilkowice 1-0 Soła Kobiernice 3 czerwca, 11:00
Pionier Pisarzowice 1-0 Sokół Hecznarowice 3 czerwca, 17:00
LKS Mazańcowice 2-1 KS Bestwinka 3 czerwca, 17:00
Zapora Wapienica (Bielsko-Biała) 3-1 Żar Międzybrodzie Bialskie 3 czerwca, 17:00
Centrum Ligota 1-1 Spójnia Landek 3 czerwca, 17:00

Kolejka 24 - 7 czerwca

Pauza: Sokół Hecznarowice.
 
Zamek Grodziec Śląski 0-2 Centrum Ligota 7 czerwca, 17:00
Spójnia Landek 3-1 Zapora Wapienica (Bielsko-Biała) 7 czerwca, 17:00
Żar Międzybrodzie Bialskie 3-0 LKS Mazańcowice 7 czerwca, 17:00
KS Bestwinka 2-1 Pionier Pisarzowice 7 czerwca, 15:00
Orzeł Kozy 2-2 GLKS Wilkowice 7 czerwca, 17:00
Soła Kobiernice 2-1 Sokół Buczkowice 7 czerwca, 17:00

Kolejka 25 - 10 czerwca

Pauza: KS Bestwinka.
 
Soła Kobiernice 6-0 Zamek Grodziec Śląski 10 czerwca, 17:00
Sokół Buczkowice 1-3 Orzeł Kozy 10 czerwca, 17:00
GLKS Wilkowice 2-1 Sokół Hecznarowice 10 czerwca, 17:00
Pionier Pisarzowice 4-1 Żar Międzybrodzie Bialskie 10 czerwca, 17:00
LKS Mazańcowice 1-10 Spójnia Landek 10 czerwca, 17:00
Zapora Wapienica (Bielsko-Biała) 3-0 Centrum Ligota 9 czerwca, 17:00

Kolejka 26 - 16-17 czerwca

Pauza: Żar Międzybrodzie Bialskie.
 
Zamek Grodziec Śląski 1-6 Zapora Wapienica (Bielsko-Biała) 17 czerwca, 17:00
Centrum Ligota 1-2 LKS Mazańcowice 17 czerwca, 17:00
Spójnia Landek 4-2 Pionier Pisarzowice 17 czerwca, 17:00
KS Bestwinka 1-1 GLKS Wilkowice 17 czerwca, 17:00
Sokół Hecznarowice 1-3 Sokół Buczkowice 17 czerwca, 17:00
Orzeł Kozy 5-0 Soła Kobiernice 17 czerwca, 17:00

Baraże o udział w lidze okręgowej (Bielsko-Biała)

Liga okręgowa 2006/2007 (Bielsko-Biała)

Klasa A 2006/2007 (Skoczów)
Klasa A 2006/2007 (Żywiec)

Klasa B 2006/2007 (Bielsko-Biała)

Autor: Marek Stroński
Kontakt: slaskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas