[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
 
REKLAMA
 
 PZPN
RSSSF
 
REKLAMA
 

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

REKLAMA

Liga okręgowa 2006/2007, grupa: Katowice IV
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Wawel Wirek (Ruda Śląska) 30 67 21 4 5 111-44 11 1 3 63-23 10 3 2 48-21
2.  Gwarek Zabrze 30 58 18 4 8 82-37 10 2 3 47-17 8 2 5 35-20 2 3 1 0 1 6-5
3.  Carbo Gliwice 30 58 18 4 8 99-43 7 2 6 35-23 11 2 2 64-20 2 3 1 0 1 5-6
4.  Bobrek Karb Bytom 30 56 17 5 8 69-38 10 3 2 32-17 7 2 6 37-21
5.  Concordia Knurów 30 55 16 7 7 61-28 11 1 3 42-13 5 6 4 19-15
6.  Przyszłość Ciochowice 30 54 16 6 8 83-41 9 3 3 48-17 7 3 5 35-24
7.  Orzeł Nakło Śląskie 30 51 16 3 11 51-35 10 3 2 29-7 6 0 9 22-28
8.  MOSiR Sparta Zabrze 30 46 14 4 12 45-41 9 3 3 24-13 5 1 9 21-28 2 3 1 0 1 2-2
9.  KS Strzybnica (Tarnowskie Góry) 30 46 14 4 12 64-50 9 2 4 33-21 5 2 8 31-29 2 3 1 0 1 2-2
10.  Tempo Paniówki 30 41 11 8 11 48-50 7 4 4 27-23 4 4 7 21-27
11.  Piast II Gliwice 30 38 11 5 14 78-46 9 1 5 59-14 2 4 9 19-32 2 4 1 1 0 5-1
12.  Polonia II Bytom 30 38 11 5 14 56-61 6 3 6 20-29 5 2 8 36-32 2 1 0 1 1 1-5
13.  Gwarek Tarnowskie Góry 30 29 7 8 15 34-49 5 4 6 23-22 2 4 9 11-27
14.  Odra Miasteczko Śląskie 30 24 6 6 18 44-87 3 3 9 27-42 3 3 9 17-45
15.  LKS 35 Gierałtowice 30 21 6 3 21 40-73 3 3 9 21-35 3 0 12 19-38
16.  Drama Zbrosławice 30 0 0 0 30 9-251 0 0 15 7-121 0 0 15 2-130
Polonia II Bytom wycofała się po sezonie.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Wawel Wirek (Ruda Śląska)    4-2 1-3 3-1 2-3 1-3 8-2 4-1 2-1 5-3 3-2 4-0 2-1 1-1 2-0 21-0 
 2 Gwarek Zabrze1-3     3-4 2-0 2-2 4-0 2-1 1-2 5-1 0-0 4-2 4-1 4-0 4-0 3-1 8-0 
 3 Carbo Gliwice2-3 1-3     3-4 0-0 4-1 2-1 1-2 0-2 2-1 2-2 1-3 3-0 3-0 3-0 8-1 
 4 Bobrek Karb Bytom2-1 1-0 1-1     1-1 3-1 2-1 2-1 1-1 1-2 3-2 2-3 3-2 4-0 3-1 3-0 
 5 Concordia Knurów1-1 4-2 4-1 1-3     1-0 0-1 3-1 3-0 1-2 1-0 2-1 3-0 5-0 2-1 11-0 
 6 Przyszłość Ciochowice3-0 1-3 0-6 0-0 1-4     4-0 2-0 3-2 4-0 5-0 1-1 1-1 4-0 6-0 13-0 
 7 Orzeł Nakło Śląskie1-3 0-0 3-0 2-1 0-0 1-0     1-0 3-0 3-0 1-1 0-1 1-0 1-0 6-1 6-0 
 8 MOSiR Sparta Zabrze2-2 1-1 1-2 2-1 1-0 1-3 1-2     1-0 1-0 2-1 3-1 0-0 3-0 2-0 3-0 
 9 KS Strzybnica (Tarnowskie Góry)0-2 2-1 0-5 1-1 3-0 1-2 0-1 2-1     3-1 3-0* 3-2 4-3 1-1 3-1 7-0 
 10 Tempo Paniówki2-7 0-4 2-3 3-1 0-1 1-1 1-0 3-0* 1-1     3-1 3-2 0-0 0-0 3-2 5-0 
 11 Piast II Gliwice3-5 3-0 0-3 0-1 0-0 0-1 5-1 3-0 4-0 4-1     5-1 3-0 11-0 0-1 18-0 
 12 Polonia II Bytom0-6 0-6 1-1 0-2 1-0 1-2 0-3* 2-2 2-0 1-5 0-0     2-1 3-0 3-1 4-0 
 13 Gwarek Tarnowskie Góry1-1 0-2 1-3 4-2 0-2 2-2 1-0 2-1 1-3 1-1 2-1 1-1     0-2 0-1 7-0 
 14 Odra Miasteczko Śląskie1-3 1-2 0-5 0-12 3-3 2-4 0-4 1-2 2-3 0-0 1-2 3-2 0-0     2-0 11-0 
 15 LKS 35 Gierałtowice1-4 2-3 2-5 0-1 1-0 1-1 2-1 1-2 1-5 0-0 2-2 0-3 0-1 3-6     5-1 
 16 Drama Zbrosławice1-7 0-6 1-22 0-7 0-3 1-14 0-4 0-6 0-12 1-5 0-3 0-14 1-2 2-7 0-9     

REKLAMA

Kolejka 1 - 5 sierpnia

Przyszłość Ciochowice 3-0 Wawel Wirek (Ruda Śląska) 5 sierpnia, 17:00
Concordia Knurów 4-2 Gwarek Zabrze 5 sierpnia, 17:00
Bobrek Karb Bytom 1-1 Carbo Gliwice 5 sierpnia
Orzeł Nakło Śląskie 6-0 Drama Zbrosławice 5 sierpnia, 17:00
MOSiR Sparta Zabrze 0-0 Gwarek Tarnowskie Góry 5 sierpnia, 17:00
Piast II Gliwice 5-1 Polonia II Bytom 5 sierpnia, 17:00
LKS 35 Gierałtowice 3-6 Odra Miasteczko Śląskie 5 sierpnia, 17:00
Tempo Paniówki 1-1 KS Strzybnica (Tarnowskie Góry) 6 sierpnia, 15:00

Kolejka 2 - 12 sierpnia

Wawel Wirek (Ruda Śląska) 2-1 KS Strzybnica (Tarnowskie Góry) 12 sierpnia, 17:00
Odra Miasteczko Śląskie 0-0 Tempo Paniówki 12 sierpnia, 17:00
Polonia II Bytom 3-1 LKS 35 Gierałtowice 12 sierpnia, 17:00
Gwarek Tarnowskie Góry 2-1 Piast II Gliwice 27 września, 16:00
przełożony ze względu na tragiczny wypadek piłkarzy Gwarka
Drama Zbrosławice 0-6 MOSiR Sparta Zabrze 12 sierpnia, 17:00
Carbo Gliwice 2-1 Orzeł Nakło Śląskie 12 sierpnia, 17:00 (100)
Gwarek Zabrze 2-0 Bobrek Karb Bytom 12 sierpnia, 11:00
Przyszłość Ciochowice 1-4 Concordia Knurów 12 sierpnia, 17:00

Kolejka 3 - 15 sierpnia

Concordia Knurów 1-1 Wawel Wirek (Ruda Śląska) 15 sierpnia, 17:00
Bobrek Karb Bytom 3-1 Przyszłość Ciochowice 15 sierpnia, 12:00
Orzeł Nakło Śląskie 0-0 Gwarek Zabrze 15 sierpnia, 17:00
MOSiR Sparta Zabrze 1-2 Carbo Gliwice 15 sierpnia
Piast II Gliwice 18-0 Drama Zbrosławice 15 sierpnia, 11:00
LKS 35 Gierałtowice 0-1 Gwarek Tarnowskie Góry 12 września
przełożony ze względu na tragiczny wypadek piłkarzy Gwarka
Tempo Paniówki 3-2 Polonia II Bytom 15 sierpnia, 17:00
KS Strzybnica (Tarnowskie Góry) 1-1 Odra Miasteczko Śląskie 15 sierpnia, 17:00

Kolejka 4 - 19 sierpnia

Wawel Wirek (Ruda Śląska) 1-1 Odra Miasteczko Śląskie 19 sierpnia, 17:00
Polonia II Bytom 2-0 KS Strzybnica (Tarnowskie Góry) 19 sierpnia, 17:00
Gwarek Tarnowskie Góry 1-1 Tempo Paniówki 19 sierpnia, 17:00
Drama Zbrosławice 0-9 LKS 35 Gierałtowice 19 sierpnia, 17:00
Carbo Gliwice 2-2 Piast II Gliwice 19 sierpnia, 17:00
Gwarek Zabrze 1-2 MOSiR Sparta Zabrze 19 sierpnia, 11:00
Przyszłość Ciochowice 4-0 Orzeł Nakło Śląskie 19 sierpnia, 17:00
Concordia Knurów 1-3 Bobrek Karb Bytom 19 sierpnia, 17:00

Kolejka 5 - 26 sierpnia

Bobrek Karb Bytom 2-1 Wawel Wirek (Ruda Śląska) 26 sierpnia, 11:00
Orzeł Nakło Śląskie 0-0 Concordia Knurów 26 sierpnia, 17:00
MOSiR Sparta Zabrze 1-3 Przyszłość Ciochowice 26 sierpnia, 11:00
Piast II Gliwice 3-0 Gwarek Zabrze 27 sierpnia, 15:00
LKS 35 Gierałtowice 2-5 Carbo Gliwice 26 sierpnia, 17:00
Tempo Paniówki 5-0 Drama Zbrosławice 27 sierpnia, 15:00
w 25. minucie drużyna gości została zdekompletowana
KS Strzybnica (Tarnowskie Góry) 4-3 Gwarek Tarnowskie Góry 26 sierpnia, 17:00
Odra Miasteczko Śląskie 3-2 Polonia II Bytom 26 sierpnia, 17:00

Kolejka 6 - 2 września

Wawel Wirek (Ruda Śląska) 4-0 Polonia II Bytom 2 września, 17:00
Gwarek Tarnowskie Góry 0-2 Odra Miasteczko Śląskie 2 września, 17:00
Drama Zbrosławice 0-12 KS Strzybnica (Tarnowskie Góry) 2 września, 17:00
Carbo Gliwice 2-1 Tempo Paniówki 2 września, 11:00
Gwarek Zabrze 3-1 LKS 35 Gierałtowice 3 września, 15:00
Przyszłość Ciochowice 5-0 Piast II Gliwice 2 września, 17:00
Concordia Knurów 3-1 MOSiR Sparta Zabrze 2 września, 17:00
Bobrek Karb Bytom 2-1 Orzeł Nakło Śląskie 2 września, 11:00

Kolejka 7 - 9 września

Orzeł Nakło Śląskie 1-3 Wawel Wirek (Ruda Śląska) 9 września, 16:30
MOSiR Sparta Zabrze 2-1 Bobrek Karb Bytom 9 września, 11:00
Piast II Gliwice 0-0 Concordia Knurów 9 września, 12:00
LKS 35 Gierałtowice 1-1 Przyszłość Ciochowice 9 września, 16:30
Tempo Paniówki 0-4 Gwarek Zabrze 9 września, 16:30
KS Strzybnica (Tarnowskie Góry) 0-5 Carbo Gliwice 9 września, 16:30
Odra Miasteczko Śląskie 11-0 Drama Zbrosławice 9 września, 16:30
Polonia II Bytom 2-1 Gwarek Tarnowskie Góry 9 września, 16:30

Kolejka 8 - 16 września

Wawel Wirek (Ruda Śląska) 2-1 Gwarek Tarnowskie Góry 16 września, 16:30
Drama Zbrosławice 0-14 Polonia II Bytom 16 września, 16:30
Carbo Gliwice 3-0 Odra Miasteczko Śląskie 16 września, 11:00
Gwarek Zabrze 5-1 KS Strzybnica (Tarnowskie Góry) 17 września, 15:00
Przyszłość Ciochowice 4-0 Tempo Paniówki 16 września, 16:30
Concordia Knurów 2-1 LKS 35 Gierałtowice 16 września, 16:30
Bobrek Karb Bytom 3-2 Piast II Gliwice 16 września, 11:00
Orzeł Nakło Śląskie 1-0 MOSiR Sparta Zabrze 16 września, 16:30

Kolejka 9 - 23 września

MOSiR Sparta Zabrze 2-2 Wawel Wirek (Ruda Śląska) 24 września
Piast II Gliwice 5-1 Orzeł Nakło Śląskie 23 września, 12:00
LKS 35 Gierałtowice 0-1 Bobrek Karb Bytom 23 września, 16:00
Tempo Paniówki 0-1 Concordia Knurów 23 września, 15:00
KS Strzybnica (Tarnowskie Góry) 1-2 Przyszłość Ciochowice 23 września, 16:00
Odra Miasteczko Śląskie 1-2 Gwarek Zabrze 23 września, 16:00
Polonia II Bytom 1-1 Carbo Gliwice 24 września, 16:00
Gwarek Tarnowskie Góry 7-0 Drama Zbrosławice 23 września, 16:00

Kolejka 10 - 30 września

Wawel Wirek (Ruda Śląska) 21-0 Drama Zbrosławice 30 września, 16:00
Carbo Gliwice 3-0 Gwarek Tarnowskie Góry 30 września, 11:00
Gwarek Zabrze 4-1 Polonia II Bytom 30 września, 16:00
Przyszłość Ciochowice 4-0 Odra Miasteczko Śląskie 30 września, 16:00
Concordia Knurów 3-0 KS Strzybnica (Tarnowskie Góry) 30 września, 16:00
Bobrek Karb Bytom 1-2 Tempo Paniówki 30 września, 12:00
Orzeł Nakło Śląskie 6-1 LKS 35 Gierałtowice 30 września, 16:00
MOSiR Sparta Zabrze 2-1 Piast II Gliwice 30 września, 11:00

Kolejka 11 - 7 października

Piast II Gliwice 3-5 Wawel Wirek (Ruda Śląska) 7 października, 12:00
LKS 35 Gierałtowice 1-2 MOSiR Sparta Zabrze 7 października, 15:00
Tempo Paniówki 1-0 Orzeł Nakło Śląskie 8 października, 15:00
KS Strzybnica (Tarnowskie Góry) 1-1 Bobrek Karb Bytom 7 października, 15:00
Odra Miasteczko Śląskie 3-3 Concordia Knurów 7 października, 15:00
Polonia II Bytom 1-2 Przyszłość Ciochowice 8 października, 15:00
Gwarek Tarnowskie Góry 0-2 Gwarek Zabrze 7 października, 15:00
Drama Zbrosławice 1-22 Carbo Gliwice 7 października, 15:00

Kolejka 12 - 14 października

Wawel Wirek (Ruda Śląska) 1-3 Carbo Gliwice 14 października, 15:00
Gwarek Zabrze 8-0 Drama Zbrosławice 15 października, 15:00
przerwany w 27. minucie z powodu zdekompletowania drużyny gości
Przyszłość Ciochowice 1-1 Gwarek Tarnowskie Góry 14 października, 15:00
Concordia Knurów 2-1 Polonia II Bytom 14 października, 15:00
Bobrek Karb Bytom 4-0 Odra Miasteczko Śląskie 14 października, 12:00
Orzeł Nakło Śląskie 3-0 KS Strzybnica (Tarnowskie Góry) 14 października, 15:00
MOSiR Sparta Zabrze 1-0 Tempo Paniówki 14 października, 15:00
Piast II Gliwice 0-1 LKS 35 Gierałtowice 15 października, 15:00

Kolejka 13 - 21 października

LKS 35 Gierałtowice 1-4 Wawel Wirek (Ruda Śląska) 21 października, 15:00
Tempo Paniówki 3-1 Piast II Gliwice 21 października, 15:00
KS Strzybnica (Tarnowskie Góry) 2-1 MOSiR Sparta Zabrze 21 października, 15:00
Odra Miasteczko Śląskie 0-4 Orzeł Nakło Śląskie 21 października, 15:00
Polonia II Bytom 0-2 Bobrek Karb Bytom 22 października, 11:00
Gwarek Tarnowskie Góry 0-2 Concordia Knurów 21 października, 15:00
Drama Zbrosławice 1-14 Przyszłość Ciochowice 21 października, 15:00
Carbo Gliwice 1-3 Gwarek Zabrze 21 października, 11:00

Kolejka 14 - 28 października

Wawel Wirek (Ruda Śląska) 4-2 Gwarek Zabrze 28 października, 14:00
Przyszłość Ciochowice 0-6 Carbo Gliwice 28 października, 14:00
Concordia Knurów 11-0 Drama Zbrosławice 28 października, 14:00
Bobrek Karb Bytom 3-2 Gwarek Tarnowskie Góry 28 października, 12:00
Orzeł Nakło Śląskie 0-1 Polonia II Bytom 28 października, 14:00
MOSiR Sparta Zabrze 3-0 Odra Miasteczko Śląskie 28 października, 14:00
Piast II Gliwice 4-0 KS Strzybnica (Tarnowskie Góry) 29 października, 15:00
LKS 35 Gierałtowice 0-0 Tempo Paniówki 28 października, 14:00

Kolejka 15 - 4 listopada

Tempo Paniówki 2-7 Wawel Wirek (Ruda Śląska) 5 listopada, 14:00
KS Strzybnica (Tarnowskie Góry) 3-1 LKS 35 Gierałtowice 4 listopada, 14:00
Odra Miasteczko Śląskie 1-2 Piast II Gliwice 4 listopada, 14:00
Polonia II Bytom 2-2 MOSiR Sparta Zabrze 4 listopada, 14:00
Gwarek Tarnowskie Góry 1-0 Orzeł Nakło Śląskie 4 listopada, 14:00
Drama Zbrosławice 0-7 Bobrek Karb Bytom 4 listopada, 14:00
Carbo Gliwice 0-0 Concordia Knurów 4 listopada, 14:00
Gwarek Zabrze 4-0 Przyszłość Ciochowice 5 listopada, 15:00

Kolejka 16 - 11 listopada

Wawel Wirek (Ruda Śląska) 1-3 Przyszłość Ciochowice 11 listopada, 13:30
Gwarek Zabrze 2-2 Concordia Knurów 11 listopada, 13:30
Carbo Gliwice 3-4 Bobrek Karb Bytom 11 listopada, 11:00
Drama Zbrosławice 0-4 Orzeł Nakło Śląskie 11 listopada, 13:30
Gwarek Tarnowskie Góry 2-1 MOSiR Sparta Zabrze 11 listopada, 13:30
Polonia II Bytom 0-0 Piast II Gliwice 11 listopada, 13:30
Odra Miasteczko Śląskie 2-0 LKS 35 Gierałtowice 11 listopada, 13:30
KS Strzybnica (Tarnowskie Góry) 3-1 Tempo Paniówki 11 listopada, 13:30

Kolejka 17 - 18-19 listopada

KS Strzybnica (Tarnowskie Góry) 0-2 Wawel Wirek (Ruda Śląska) 18 listopada, 13:30
Tempo Paniówki 0-0 Odra Miasteczko Śląskie 18 listopada, 13:30
LKS 35 Gierałtowice 0-3 Polonia II Bytom 18 listopada, 13:30
Piast II Gliwice 3-0 Gwarek Tarnowskie Góry 18 listopada, 12:00
MOSiR Sparta Zabrze 3-0 Drama Zbrosławice 18 listopada, 13:30
Orzeł Nakło Śląskie 3-0 Carbo Gliwice 18 listopada, 13:30
Bobrek Karb Bytom 1-0 Gwarek Zabrze 18 listopada, 12:00
Concordia Knurów 1-0 Przyszłość Ciochowice 18 listopada

Kolejka 18 - 7 kwietnia

Wawel Wirek (Ruda Śląska) 2-3 Concordia Knurów 7 kwietnia, 17:00
Przyszłość Ciochowice 0-0 Bobrek Karb Bytom 7 kwietnia, 16:00
Gwarek Zabrze 2-1 Orzeł Nakło Śląskie
Carbo Gliwice 1-2 MOSiR Sparta Zabrze 7 kwietnia, 11:00
Drama Zbrosławice 0-3 Piast II Gliwice 7 kwietnia, 16:00
w Ptakowicach
Gwarek Tarnowskie Góry 0-1 LKS 35 Gierałtowice 7 kwietnia, 12:00
Polonia II Bytom 1-5 Tempo Paniówki 7 kwietnia, 11:00
Odra Miasteczko Śląskie 2-3 KS Strzybnica (Tarnowskie Góry)

Kolejka 19 - 14-15 kwietnia

Odra Miasteczko Śląskie 1-3 Wawel Wirek (Ruda Śląska) 14 kwietnia, 16:00
KS Strzybnica (Tarnowskie Góry) 3-2 Polonia II Bytom 14 kwietnia, 16:00
Tempo Paniówki 0-0 Gwarek Tarnowskie Góry 15 kwietnia, 15:00
LKS 35 Gierałtowice 5-1 Drama Zbrosławice
Piast II Gliwice 0-3 Carbo Gliwice 14 kwietnia, 16:00
MOSiR Sparta Zabrze 1-1 Gwarek Zabrze 14 kwietnia, 16:00
Orzeł Nakło Śląskie 1-0 Przyszłość Ciochowice 14 kwietnia, 16:00
Bobrek Karb Bytom 1-1 Concordia Knurów 14 kwietnia, 11:00

Kolejka 20 - 21-22 kwietnia

Wawel Wirek (Ruda Śląska) 3-1 Bobrek Karb Bytom
Concordia Knurów 0-1 Orzeł Nakło Śląskie 21 kwietnia, 16:30
Przyszłość Ciochowice 2-0 MOSiR Sparta Zabrze
Gwarek Zabrze 4-2 Piast II Gliwice 21 kwietnia, 12:00
Carbo Gliwice 3-0 LKS 35 Gierałtowice 21 kwietnia, 11:00
Drama Zbrosławice 1-5 Tempo Paniówki 22 kwietnia, 15:00
w Ptakowicach
Gwarek Tarnowskie Góry 1-3 KS Strzybnica (Tarnowskie Góry) 21 kwietnia, 16:30
Polonia II Bytom 3-0 Odra Miasteczko Śląskie 22 kwietnia, 13:30

Kolejka 21 - 28-29 kwietnia

Polonia II Bytom 0-6 Wawel Wirek (Ruda Śląska) 29 kwietnia, 11:00
Odra Miasteczko Śląskie 0-0 Gwarek Tarnowskie Góry 28 kwietnia, 17:00
KS Strzybnica (Tarnowskie Góry) 7-0 Drama Zbrosławice 28 kwietnia, 17:00
Tempo Paniówki 2-3 Carbo Gliwice 29 kwietnia, 15:00
LKS 35 Gierałtowice 2-3 Gwarek Zabrze
Piast II Gliwice 0-1 Przyszłość Ciochowice 28 kwietnia, 17:00
MOSiR Sparta Zabrze 1-0 Concordia Knurów
Orzeł Nakło Śląskie 2-1 Bobrek Karb Bytom 28 kwietnia, 17:00

Kolejka 22 - 5-6 maja

Wawel Wirek (Ruda Śląska) 8-2 Orzeł Nakło Śląskie
Bobrek Karb Bytom 2-1 MOSiR Sparta Zabrze 5 maja, 11:00
Concordia Knurów 1-0 Piast II Gliwice 5 maja, 17:00
Przyszłość Ciochowice 6-0 LKS 35 Gierałtowice
Gwarek Zabrze 0-0 Tempo Paniówki 6 maja, 15:00
Carbo Gliwice 0-2 KS Strzybnica (Tarnowskie Góry) 5 maja, 11:00
Drama Zbrosławice 2-7 Odra Miasteczko Śląskie 6 maja, 15:00
w Ptakowicach
Gwarek Tarnowskie Góry 1-1 Polonia II Bytom

Kolejka 23 - 12-13 maja

Gwarek Tarnowskie Góry 1-1 Wawel Wirek (Ruda Śląska) 12 maja
Polonia II Bytom 4-0 Drama Zbrosławice 13 maja, 13:30
Odra Miasteczko Śląskie 0-5 Carbo Gliwice
KS Strzybnica (Tarnowskie Góry) 2-1 Gwarek Zabrze
Tempo Paniówki 1-1 Przyszłość Ciochowice 13 maja, 15:00
LKS 35 Gierałtowice 1-0 Concordia Knurów 12 maja
Piast II Gliwice 0-1 Bobrek Karb Bytom 12 maja, 17:00
MOSiR Sparta Zabrze 1-2 Orzeł Nakło Śląskie

Kolejka 24 - 19-20 maja

Wawel Wirek (Ruda Śląska) 4-1 MOSiR Sparta Zabrze
Orzeł Nakło Śląskie 1-1 Piast II Gliwice
Bobrek Karb Bytom 3-1 LKS 35 Gierałtowice 19 maja, 11:00
Concordia Knurów 1-2 Tempo Paniówki
Przyszłość Ciochowice 3-2 KS Strzybnica (Tarnowskie Góry)
Gwarek Zabrze 4-0 Odra Miasteczko Śląskie
Carbo Gliwice 1-3 Polonia II Bytom 19 maja, 11:00
Drama Zbrosławice 1-2 Gwarek Tarnowskie Góry 20 maja, 15:00
w Ptakowicach

Kolejka 25 - 26-27 maja

Drama Zbrosławice 1-7 Wawel Wirek (Ruda Śląska) 27 maja, 15:00
w Ptakowicach
Gwarek Tarnowskie Góry 1-3 Carbo Gliwice
Polonia II Bytom 0-6 Gwarek Zabrze 27 maja, 11:00
Odra Miasteczko Śląskie 2-4 Przyszłość Ciochowice
KS Strzybnica (Tarnowskie Góry) 3-0 Concordia Knurów
Tempo Paniówki 3-1 Bobrek Karb Bytom 27 maja, 15:00
LKS 35 Gierałtowice 2-1 Orzeł Nakło Śląskie
Piast II Gliwice 3-0 MOSiR Sparta Zabrze 26 maja, 17:00

Kolejka 26 - 2-3 czerwca

Wawel Wirek (Ruda Śląska) 3-2 Piast II Gliwice 2 czerwca, 17:00
MOSiR Sparta Zabrze 2-0 LKS 35 Gierałtowice
Orzeł Nakło Śląskie 3-0 Tempo Paniówki
Bobrek Karb Bytom 1-1 KS Strzybnica (Tarnowskie Góry) 2 czerwca, 11:00
Concordia Knurów 5-0 Odra Miasteczko Śląskie
Przyszłość Ciochowice 1-1 Polonia II Bytom 2 czerwca, 17:00
Gwarek Zabrze 4-0 Gwarek Tarnowskie Góry
Carbo Gliwice 8-1 Drama Zbrosławice 2 czerwca, 11:00

Kolejka 27 - 6-7 czerwca

Carbo Gliwice 2-3 Wawel Wirek (Ruda Śląska) 6 czerwca, 17:00
Drama Zbrosławice 0-6 Gwarek Zabrze 7 czerwca, 15:00
w Ptakowicach
Gwarek Tarnowskie Góry 2-2 Przyszłość Ciochowice
Polonia II Bytom 1-0 Concordia Knurów 6 czerwca, 17:00
Odra Miasteczko Śląskie 0-12 Bobrek Karb Bytom
KS Strzybnica (Tarnowskie Góry) 0-1 Orzeł Nakło Śląskie
Tempo Paniówki 3-0 MOSiR Sparta Zabrze 7 czerwca, 15:00
(wo)
mecz nie odbył się - goście nie przyjechali
LKS 35 Gierałtowice 2-2 Piast II Gliwice 6 czerwca, 17:00

Kolejka 28 - 9-10 czerwca

Wawel Wirek (Ruda Śląska) 2-0 LKS 35 Gierałtowice
Piast II Gliwice 4-1 Tempo Paniówki 10 czerwca, 11:00
MOSiR Sparta Zabrze 1-0 KS Strzybnica (Tarnowskie Góry)
Orzeł Nakło Śląskie 1-0 Odra Miasteczko Śląskie
Bobrek Karb Bytom 2-3 Polonia II Bytom 9 czerwca, 11:00
Concordia Knurów 3-0 Gwarek Tarnowskie Góry
Przyszłość Ciochowice 13-0 Drama Zbrosławice
Gwarek Zabrze 3-4 Carbo Gliwice

Kolejka 29 - 16 czerwca

Gwarek Zabrze 1-3 Wawel Wirek (Ruda Śląska) 16 czerwca, 17:00
Carbo Gliwice 4-1 Przyszłość Ciochowice 16 czerwca, 17:00
Drama Zbrosławice 0-3 Concordia Knurów 16 czerwca, 17:00
w Ptakowicach
Gwarek Tarnowskie Góry 4-2 Bobrek Karb Bytom 16 czerwca, 17:00
Polonia II Bytom 0-3 Orzeł Nakło Śląskie 16 czerwca, 17:00
(wo)
na boisku 1-2
Odra Miasteczko Śląskie 1-2 MOSiR Sparta Zabrze 16 czerwca, 17:00
KS Strzybnica (Tarnowskie Góry) 3-0 Piast II Gliwice 16 czerwca, 17:00
(wo)
na boisku 0-5
Tempo Paniówki 3-2 LKS 35 Gierałtowice 16 czerwca, 17:00

REKLAMA

Kolejka 30 - 23 czerwca

Wawel Wirek (Ruda Śląska) 5-3 Tempo Paniówki 23 czerwca, 17:00
LKS 35 Gierałtowice 1-5 KS Strzybnica (Tarnowskie Góry) 23 czerwca, 17:00
Piast II Gliwice 11-0 Odra Miasteczko Śląskie 23 czerwca, 17:00
MOSiR Sparta Zabrze 3-1 Polonia II Bytom 23 czerwca, 17:00
Orzeł Nakło Śląskie 1-0 Gwarek Tarnowskie Góry 23 czerwca, 17:00
Bobrek Karb Bytom 3-0 Drama Zbrosławice 23 czerwca, 17:00
Concordia Knurów 4-1 Carbo Gliwice 23 czerwca, 17:00
Przyszłość Ciochowice 1-3 Gwarek Zabrze 23 czerwca, 17:00

IV liga 2006/2007 (śląska I)
IV liga 2006/2007 (śląska II)

Liga okręgowa 2006/2007 (Bielsko-Biała)
Liga okręgowa 2006/2007 (Częstochowa)
Liga okręgowa 2006/2007 (Katowice I)
Liga okręgowa 2006/2007 (Katowice II)
Liga okręgowa 2006/2007 (Katowice III)

Klasa A 2006/2007 (Bytom)
Klasa A 2006/2007 (Zabrze)

Autor: Ernest Siudy
Kontakt: slaskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas