[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa A 2006/2007, grupa: Zabrze
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Jedność 32 Przyszowice 30 77 24 5 1 83-18 13 2 0 50-9 11 3 1 33-9
2.  Walka II Makoszowy (Zabrze) 30 72 23 3 4 112-25 12 1 2 64-11 11 2 2 48-14
3.  Zamkowiec Toszek 30 52 14 10 6 54-32 9 4 2 36-14 5 6 4 18-18
4.  Naprzód Żernica 30 47 14 5 11 64-61 7 3 5 37-25 7 2 6 27-36
5.  Sokół Łany Wielkie 30 43 12 7 11 56-62 7 2 6 34-33 5 5 5 22-29
6.  Społem Zabrze 30 39 12 3 15 41-45 8 2 5 26-18 4 1 10 15-27
7.  Gwiazda Chudów 30 38 10 8 12 44-45 7 4 4 29-19 3 4 8 15-26 2 3 1 0 1 4-3
8.  Czarni Pyskowice 30 38 11 5 14 50-64 7 3 5 29-25 4 2 9 21-39 2 3 1 0 1 3-4
9.  Orzeł Stanica 30 37 10 7 13 36-47 6 4 5 25-24 4 3 8 11-23
10.  Tęcza Wielowieś 30 35 9 8 13 43-52 7 4 4 26-17 2 4 9 17-35
11.  Olimp Szczygłowice (Knurów) 30 34 9 7 14 27-54 4 6 5 13-22 5 1 9 14-32 2 6 2 0 0 2-0
12.  Piast Pawłów (Zabrze) 30 34 10 4 16 31-57 7 1 7 17-21 3 3 9 14-36 2 0 0 0 2 0-2
13.  Sośnica Gliwice 30 30 7 9 14 26-46 5 3 7 10-16 2 6 7 16-30 2 3 1 0 1 3-3
14.  KS 94 Rachowice 30 30 6 12 12 40-54 5 7 3 29-22 1 5 9 11-32 2 3 1 0 1 3-3
15.  Młodość Rudno 30 29 7 8 15 36-56 4 5 6 18-22 3 3 9 18-34
16.  Victoria Pilchowice 30 28 5 13 12 33-58 4 6 5 15-20 1 7 7 18-38

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Jedność 32 Przyszowice    1-1 4-1 4-0 3-1 5-1 1-1 7-1 2-1 3-2 4-0 1-0 4-0 4-0 4-0 3-0 
 2 Walka II Makoszowy (Zabrze)3-0     1-3 7-1 3-1 2-3 3-0 3-1 4-0 3-0 9-0 6-0 4-0 10-1 5-0 1-1 
 3 Zamkowiec Toszek0-1 1-1     3-5 4-0 2-0 3-3 5-1 3-0 5-1 1-0 2-0 2-2 0-0 1-0 4-0 
 4 Naprzód Żernica0-5 3-1 1-1     3-4 3-2 1-2 3-0 0-1 6-1 3-0 6-0 1-3 4-2 1-1 2-2 
 5 Sokół Łany Wielkie1-6 3-7 3-1 0-1     1-0 1-3 1-1 3-2 1-1 5-1 5-0 2-1 5-1 1-2 2-6 
 6 Społem Zabrze0-2 0-3 0-0 1-3 1-1     2-0 2-0 1-2 3-0 0-1 2-1 4-2 1-0 4-2 5-1 
 7 Gwiazda Chudów0-0 0-1 1-0 4-0 2-3 2-1     2-0 2-1 1-3 4-3 2-4 2-2 0-0 6-0 1-1 
 8 Czarni Pyskowice0-2 2-6 1-1 4-0 1-3 1-3 3-2     2-2 2-1 1-0 1-2 1-1 1-0 3-2 6-0 
 9 Orzeł Stanica0-1 1-3 1-3 1-4 2-1 2-0 6-2 3-2     2-3 1-1 1-1 1-1 1-0 1-0 2-2 
 10 Tęcza Wielowieś1-4 1-0 1-1 2-3 1-3 2-2 0-1 4-2 4-0     1-0 2-0 2-0 0-0 1-1 4-0 
 11 Olimp Szczygłowice (Knurów)1-1 0-6 1-0 2-2 0-1 0-1 0-0 1-3 1-0 1-1     1-0 0-0 1-1 1-5 3-1 
 12 Piast Pawłów (Zabrze)0-2 1-7 1-2 4-0 0-0 1-0 1-0 1-3 1-0 2-0 0-1     0-1 0-3 2-0 3-2 
 13 Sośnica Gliwice0-2 0-4 0-1 0-4 0-0 2-0 0-0 3-0 0-1 1-0 0-1 3-1     1-0 0-2 0-0 
 14 KS 94 Rachowice2-2 0-1 2-2 1-0 6-1 3-1 1-0 2-3 0-0 2-2 1-2 2-2 3-2     2-2 2-2 
 15 Młodość Rudno1-3 1-4 0-1 1-2 1-1 1-0 3-1 1-1 0-1 1-1 1-4 2-2 3-0* 2-1     0-0 
 16 Victoria Pilchowice0-2 0-3 1-1 2-2 2-2 0-1 1-0 1-3 0-0 2-1 1-0 0-1 1-1 2-2 2-1     

Kolejka 1 - 5-6 sierpnia

Tęcza Wielowieś 0-0 KS 94 Rachowice
Jedność 32 Przyszowice 7-1 Czarni Pyskowice 23 sierpnia
Piast Pawłów (Zabrze) 1-0 Gwiazda Chudów
Młodość Rudno 0-1 Orzeł Stanica
Walka II Makoszowy (Zabrze) 1-1 Victoria Pilchowice
Sokół Łany Wielkie 1-0 Społem Zabrze 18-19 listopada
Naprzód Żernica 1-3 Sośnica Gliwice
Olimp Szczygłowice (Knurów) 1-0 Zamkowiec Toszek (110)

Kolejka 2 - 12-13 sierpnia

KS 94 Rachowice 2-2 Zamkowiec Toszek
Sośnica Gliwice 0-1 Olimp Szczygłowice (Knurów)
Społem Zabrze 1-3 Naprzód Żernica
Victoria Pilchowice 2-2 Sokół Łany Wielkie
Orzeł Stanica 1-3 Walka II Makoszowy (Zabrze)
Gwiazda Chudów 6-0 Młodość Rudno
Czarni Pyskowice 1-2 Piast Pawłów (Zabrze)
Tęcza Wielowieś 1-4 Jedność 32 Przyszowice

Kolejka 3 - 19-20 sierpnia

Jedność 32 Przyszowice 4-0 KS 94 Rachowice
Piast Pawłów (Zabrze) 2-0 Tęcza Wielowieś
Młodość Rudno 1-1 Czarni Pyskowice
Walka II Makoszowy (Zabrze) 3-0 Gwiazda Chudów
Sokół Łany Wielkie 3-2 Orzeł Stanica
Naprzód Żernica 2-2 Victoria Pilchowice
Olimp Szczygłowice (Knurów) 0-1 Społem Zabrze
Zamkowiec Toszek 2-2 Sośnica Gliwice

Kolejka 4 - 26-27 sierpnia

KS 94 Rachowice 3-2 Sośnica Gliwice
Społem Zabrze 0-0 Zamkowiec Toszek
Victoria Pilchowice 1-0 Olimp Szczygłowice (Knurów)
Orzeł Stanica 1-4 Naprzód Żernica
Gwiazda Chudów 2-3 Sokół Łany Wielkie
Czarni Pyskowice 2-6 Walka II Makoszowy (Zabrze)
Tęcza Wielowieś 1-1 Młodość Rudno
Jedność 32 Przyszowice 1-0 Piast Pawłów (Zabrze) 26 sierpnia, 17:00

Kolejka 5 - 2-3 września

Piast Pawłów (Zabrze) 0-3 KS 94 Rachowice
Młodość Rudno 1-3 Jedność 32 Przyszowice
Walka II Makoszowy (Zabrze) 3-0 Tęcza Wielowieś
Sokół Łany Wielkie 1-1 Czarni Pyskowice
Naprzód Żernica 1-2 Gwiazda Chudów
Olimp Szczygłowice (Knurów) 1-0 Orzeł Stanica
Zamkowiec Toszek 4-0 Victoria Pilchowice
Sośnica Gliwice 2-0 Społem Zabrze

Kolejka 6 - 6 września

KS 94 Rachowice 3-1 Społem Zabrze
Victoria Pilchowice 1-1 Sośnica Gliwice
Orzeł Stanica 1-3 Zamkowiec Toszek
Gwiazda Chudów 4-3 Olimp Szczygłowice (Knurów)
Czarni Pyskowice 4-0 Naprzód Żernica
Tęcza Wielowieś 1-3 Sokół Łany Wielkie
Jedność 32 Przyszowice 1-1 Walka II Makoszowy (Zabrze)
Piast Pawłów (Zabrze) 2-0 Młodość Rudno

Kolejka 7 - 9-10 września

Młodość Rudno 2-1 KS 94 Rachowice
Walka II Makoszowy (Zabrze) 6-0 Piast Pawłów (Zabrze)
Sokół Łany Wielkie 1-6 Jedność 32 Przyszowice
Naprzód Żernica 6-1 Tęcza Wielowieś
Olimp Szczygłowice (Knurów) 1-3 Czarni Pyskowice
Zamkowiec Toszek 3-3 Gwiazda Chudów
Sośnica Gliwice 0-1 Orzeł Stanica
Społem Zabrze 5-1 Victoria Pilchowice

Kolejka 8 - 16-17 września

KS 94 Rachowice 2-2 Victoria Pilchowice 16 września, 17:00
Orzeł Stanica 2-0 Społem Zabrze 17 września, 16:00
Gwiazda Chudów 2-2 Sośnica Gliwice 17 września, 15:00
Czarni Pyskowice 1-1 Zamkowiec Toszek 16 września, 17:00
Tęcza Wielowieś 1-0 Olimp Szczygłowice (Knurów) 17 września, 17:00
Jedność 32 Przyszowice 4-0 Naprzód Żernica 16 września, 17:00
Piast Pawłów (Zabrze) 0-0 Sokół Łany Wielkie 16 września, 17:00
Młodość Rudno 1-4 Walka II Makoszowy (Zabrze) 17 września, 17:00

Kolejka 9 - 20 września

Walka II Makoszowy (Zabrze) 10-1 KS 94 Rachowice 21 września
Sokół Łany Wielkie 1-2 Młodość Rudno
Naprzód Żernica 6-0 Piast Pawłów (Zabrze)
Olimp Szczygłowice (Knurów) 1-1 Jedność 32 Przyszowice
Zamkowiec Toszek 5-1 Tęcza Wielowieś
Sośnica Gliwice 3-0 Czarni Pyskowice
Społem Zabrze 2-0 Gwiazda Chudów
Victoria Pilchowice 0-0 Orzeł Stanica

Kolejka 10 - 23-24 września

KS 94 Rachowice 0-0 Orzeł Stanica
Gwiazda Chudów 1-1 Victoria Pilchowice
Czarni Pyskowice 1-3 Społem Zabrze
Tęcza Wielowieś 2-0 Sośnica Gliwice
Jedność 32 Przyszowice 4-1 Zamkowiec Toszek
Piast Pawłów (Zabrze) 0-1 Olimp Szczygłowice (Knurów)
Młodość Rudno 1-2 Naprzód Żernica
Walka II Makoszowy (Zabrze) 3-1 Sokół Łany Wielkie

Kolejka 11 - 1 października

Sokół Łany Wielkie 5-1 KS 94 Rachowice
Naprzód Żernica 3-1 Walka II Makoszowy (Zabrze)
Olimp Szczygłowice (Knurów) 1-5 Młodość Rudno
Zamkowiec Toszek 2-0 Piast Pawłów (Zabrze)
Sośnica Gliwice 0-2 Jedność 32 Przyszowice
Społem Zabrze 3-0 Tęcza Wielowieś
Victoria Pilchowice 1-3 Czarni Pyskowice
Orzeł Stanica 6-2 Gwiazda Chudów

Kolejka 12 - 7-8 października

KS 94 Rachowice 1-0 Gwiazda Chudów
Czarni Pyskowice 2-2 Orzeł Stanica
Tęcza Wielowieś 4-0 Victoria Pilchowice
Jedność 32 Przyszowice 5-1 Społem Zabrze
Piast Pawłów (Zabrze) 0-1 Sośnica Gliwice
Młodość Rudno 0-1 Zamkowiec Toszek
Walka II Makoszowy (Zabrze) 9-0 Olimp Szczygłowice (Knurów)
Sokół Łany Wielkie 0-1 Naprzód Żernica

Kolejka 13 - 14-15 października

Naprzód Żernica 4-2 KS 94 Rachowice
Olimp Szczygłowice (Knurów) 0-1 Sokół Łany Wielkie
Zamkowiec Toszek 1-1 Walka II Makoszowy (Zabrze)
Sośnica Gliwice 0-2 Młodość Rudno
Społem Zabrze 2-1 Piast Pawłów (Zabrze)
Victoria Pilchowice 0-2 Jedność 32 Przyszowice
Orzeł Stanica 2-3 Tęcza Wielowieś
Gwiazda Chudów 2-0 Czarni Pyskowice

Kolejka 14 - 21-22 października

KS 94 Rachowice 2-3 Czarni Pyskowice
Tęcza Wielowieś 0-1 Gwiazda Chudów
Jedność 32 Przyszowice 2-1 Orzeł Stanica
Piast Pawłów (Zabrze) 3-2 Victoria Pilchowice
Młodość Rudno 1-0 Społem Zabrze
Walka II Makoszowy (Zabrze) 4-0 Sośnica Gliwice
Sokół Łany Wielkie 3-1 Zamkowiec Toszek
Naprzód Żernica 3-0 Olimp Szczygłowice (Knurów)

Kolejka 15 - 28-29 października

Olimp Szczygłowice (Knurów) 1-1 KS 94 Rachowice
Zamkowiec Toszek 3-5 Naprzód Żernica
Sośnica Gliwice 0-0 Sokół Łany Wielkie
Społem Zabrze 0-3 Walka II Makoszowy (Zabrze)
Victoria Pilchowice 2-1 Młodość Rudno
Orzeł Stanica 1-1 Piast Pawłów (Zabrze)
Gwiazda Chudów 0-0 Jedność 32 Przyszowice
Czarni Pyskowice 2-1 Tęcza Wielowieś

Kolejka 16 - 4-5 listopada

KS 94 Rachowice 2-2 Tęcza Wielowieś
Czarni Pyskowice 0-2 Jedność 32 Przyszowice
Gwiazda Chudów 2-4 Piast Pawłów (Zabrze)
Orzeł Stanica 1-0 Młodość Rudno
Victoria Pilchowice 0-3 Walka II Makoszowy (Zabrze)
Społem Zabrze 1-1 Sokół Łany Wielkie
Sośnica Gliwice 0-4 Naprzód Żernica
Zamkowiec Toszek 1-0 Olimp Szczygłowice (Knurów)

Kolejka 17 - 11-12 listopada

Zamkowiec Toszek 0-0 KS 94 Rachowice
Olimp Szczygłowice (Knurów) 0-0 Sośnica Gliwice
Naprzód Żernica 3-2 Społem Zabrze 11 listopada
Sokół Łany Wielkie 2-6 Victoria Pilchowice
Walka II Makoszowy (Zabrze) 4-0 Orzeł Stanica
Młodość Rudno 3-1 Gwiazda Chudów
Piast Pawłów (Zabrze) 1-3 Czarni Pyskowice 11 listopada, 13:00
Jedność 32 Przyszowice 3-2 Tęcza Wielowieś 11 listopada, 13:00

Kolejka 18 - 24-25 marca

KS 94 Rachowice 2-2 Jedność 32 Przyszowice
Tęcza Wielowieś 2-0 Piast Pawłów (Zabrze)
Czarni Pyskowice 3-2 Młodość Rudno
Gwiazda Chudów 0-1 Walka II Makoszowy (Zabrze)
Orzeł Stanica 2-1 Sokół Łany Wielkie
Victoria Pilchowice 2-2 Naprzód Żernica
Społem Zabrze 0-1 Olimp Szczygłowice (Knurów)
Sośnica Gliwice 0-1 Zamkowiec Toszek 18 kwietnia, 17:00
przełożony

Kolejka 19 - 31 marca-1 kwietnia

Sośnica Gliwice 1-0 KS 94 Rachowice
Zamkowiec Toszek 2-0 Społem Zabrze
Olimp Szczygłowice (Knurów) 3-1 Victoria Pilchowice
Naprzód Żernica 0-1 Orzeł Stanica
Sokół Łany Wielkie 1-3 Gwiazda Chudów
Walka II Makoszowy (Zabrze) 3-1 Czarni Pyskowice
Młodość Rudno 1-1 Tęcza Wielowieś
Piast Pawłów (Zabrze) 0-2 Jedność 32 Przyszowice

Kolejka 20 - 7 kwietnia

KS 94 Rachowice 2-2 Piast Pawłów (Zabrze)
Jedność 32 Przyszowice 4-0 Młodość Rudno
Tęcza Wielowieś 1-0 Walka II Makoszowy (Zabrze)
Czarni Pyskowice 1-3 Sokół Łany Wielkie
Gwiazda Chudów 4-0 Naprzód Żernica
Orzeł Stanica 1-1 Olimp Szczygłowice (Knurów)
Victoria Pilchowice 1-1 Zamkowiec Toszek
Społem Zabrze 4-2 Sośnica Gliwice

Kolejka 21 - 14-15 kwietnia

Społem Zabrze 1-0 KS 94 Rachowice
Sośnica Gliwice 0-0 Victoria Pilchowice
Zamkowiec Toszek 3-0 Orzeł Stanica
Olimp Szczygłowice (Knurów) 0-0 Gwiazda Chudów
Naprzód Żernica 3-0 Czarni Pyskowice
Sokół Łany Wielkie 1-1 Tęcza Wielowieś
Walka II Makoszowy (Zabrze) 3-0 Jedność 32 Przyszowice
Młodość Rudno 2-2 Piast Pawłów (Zabrze)

Kolejka 22 - 21-22 kwietnia

KS 94 Rachowice 2-2 Młodość Rudno
Piast Pawłów (Zabrze) 1-7 Walka II Makoszowy (Zabrze)
Jedność 32 Przyszowice 3-1 Sokół Łany Wielkie
Tęcza Wielowieś 2-3 Naprzód Żernica
Czarni Pyskowice 1-0 Olimp Szczygłowice (Knurów)
Gwiazda Chudów 1-0 Zamkowiec Toszek
Orzeł Stanica 1-1 Sośnica Gliwice
Victoria Pilchowice 0-1 Społem Zabrze

Kolejka 23 - 28-29 kwietnia

Victoria Pilchowice 2-2 KS 94 Rachowice
Społem Zabrze 1-2 Orzeł Stanica
Sośnica Gliwice 0-0 Gwiazda Chudów
Zamkowiec Toszek 5-1 Czarni Pyskowice
Olimp Szczygłowice (Knurów) 1-1 Tęcza Wielowieś
Naprzód Żernica 0-5 Jedność 32 Przyszowice
Sokół Łany Wielkie 5-0 Piast Pawłów (Zabrze)
Walka II Makoszowy (Zabrze) 5-0 Młodość Rudno

Kolejka 24 - 5-6 maja

KS 94 Rachowice 0-1 Walka II Makoszowy (Zabrze)
Młodość Rudno 1-1 Sokół Łany Wielkie
Piast Pawłów (Zabrze) 4-0 Naprzód Żernica
Jedność 32 Przyszowice 4-0 Olimp Szczygłowice (Knurów)
Tęcza Wielowieś 1-1 Zamkowiec Toszek
Czarni Pyskowice 1-1 Sośnica Gliwice
Gwiazda Chudów 2-1 Społem Zabrze
Orzeł Stanica 2-2 Victoria Pilchowice

Kolejka 25 - 12-13 maja

Orzeł Stanica 1-0 KS 94 Rachowice
Victoria Pilchowice 1-0 Gwiazda Chudów
Społem Zabrze 2-0 Czarni Pyskowice
Sośnica Gliwice 1-0 Tęcza Wielowieś
Zamkowiec Toszek 0-1 Jedność 32 Przyszowice
Olimp Szczygłowice (Knurów) 1-0 Piast Pawłów (Zabrze)
Naprzód Żernica 1-1 Młodość Rudno
Sokół Łany Wielkie 3-7 Walka II Makoszowy (Zabrze)

Kolejka 26 - 19-20 maja

KS 94 Rachowice 6-1 Sokół Łany Wielkie
Walka II Makoszowy (Zabrze) 7-1 Naprzód Żernica
Młodość Rudno 1-4 Olimp Szczygłowice (Knurów)
Piast Pawłów (Zabrze) 1-2 Zamkowiec Toszek
Jedność 32 Przyszowice 4-0 Sośnica Gliwice
Tęcza Wielowieś 2-2 Społem Zabrze
Czarni Pyskowice 6-0 Victoria Pilchowice
Gwiazda Chudów 2-1 Orzeł Stanica

Kolejka 27 - 26-27 maja

Gwiazda Chudów 0-0 KS 94 Rachowice
Orzeł Stanica 3-2 Czarni Pyskowice
Victoria Pilchowice 2-1 Tęcza Wielowieś
Społem Zabrze 0-2 Jedność 32 Przyszowice
Sośnica Gliwice 3-1 Piast Pawłów (Zabrze)
Zamkowiec Toszek 1-0 Młodość Rudno
Olimp Szczygłowice (Knurów) 0-6 Walka II Makoszowy (Zabrze)
Naprzód Żernica 3-4 Sokół Łany Wielkie

Kolejka 28 - 2-3 czerwca

KS 94 Rachowice 1-0 Naprzód Żernica
Sokół Łany Wielkie 5-1 Olimp Szczygłowice (Knurów)
Walka II Makoszowy (Zabrze) 1-3 Zamkowiec Toszek
Młodość Rudno 3-0 Sośnica Gliwice
(wo)
goście nie dojechali
Piast Pawłów (Zabrze) 1-0 Społem Zabrze
Jedność 32 Przyszowice 3-0 Victoria Pilchowice
Tęcza Wielowieś 4-0 Orzeł Stanica
Czarni Pyskowice 3-2 Gwiazda Chudów

Kolejka 29 - 10 czerwca

Czarni Pyskowice 1-0 KS 94 Rachowice 13 czerwca
przerwany
Gwiazda Chudów 1-3 Tęcza Wielowieś
Orzeł Stanica 0-1 Jedność 32 Przyszowice
Victoria Pilchowice 0-1 Piast Pawłów (Zabrze)
Społem Zabrze 4-2 Młodość Rudno
Sośnica Gliwice 0-4 Walka II Makoszowy (Zabrze)
Zamkowiec Toszek 4-0 Sokół Łany Wielkie
Olimp Szczygłowice (Knurów) 2-2 Naprzód Żernica

Kolejka 30 - 17 czerwca

KS 94 Rachowice 1-2 Olimp Szczygłowice (Knurów)
Naprzód Żernica 1-1 Zamkowiec Toszek
Sokół Łany Wielkie 2-1 Sośnica Gliwice
Walka II Makoszowy (Zabrze) 2-3 Społem Zabrze
Młodość Rudno 0-0 Victoria Pilchowice
Piast Pawłów (Zabrze) 1-0 Orzeł Stanica
Jedność 32 Przyszowice 1-1 Gwiazda Chudów
Tęcza Wielowieś 4-2 Czarni Pyskowice

Baraże o udział w klasie A (Zabrze)

Liga okręgowa 2006/2007 (Katowice IV)

Klasa A 2006/2007 (Bytom)

Klasa B 2006/2007 (Zabrze I)
Klasa B 2006/2007 (Zabrze II)

Autor: Michał Dąbrowski
Kontakt: slaskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas