[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
REKLAMA
 PZPN
RSSSF
REKLAMA

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

REKLAMA

Klasa B 2006/2007, grupa: Zabrze II
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Górnik II Zabrze 22 60 20 0 2 137-19 11 0 0 84-8 9 0 2 53-11
2.  ŁTS II Łabędy (Gliwice) 22 51 16 3 3 61-26 9 2 0 39-8 7 1 3 22-18
3.  MOSiR Stal Zabrze 22 46 14 4 4 55-31 9 1 1 39-11 5 3 3 16-20
4.  Zaborze Zabrze 22 43 14 1 7 48-24 8 1 2 32-12 6 0 5 16-12
5.  LKS 45 Bujaków 22 35 11 2 9 44-42 5 1 5 22-15 6 1 4 22-27
6.  Gazobudowa II Zabrze 22 26 7 5 10 36-46 4 2 5 21-24 3 3 5 15-22
7.  LKS 35 II Gierałtowice 22 25 7 4 11 37-42 4 3 4 22-18 3 1 7 15-24
8.  Start Przezchlebie 22 23 7 2 13 34-65 4 1 6 18-17 3 1 7 16-48
9.  Naprzód Łubie 22 22 6 4 12 24-72 5 2 4 16-21 1 2 8 8-51
10.  Korona Bargłówka 22 18 5 3 14 30-53 5 0 6 17-18 0 3 8 13-35
11.  Tempo II Paniówki 22 17 4 5 13 28-64 3 4 4 22-27 1 1 9 6-37
12.  Kłodnica Gliwice 22 12 3 3 16 27-77 3 1 7 17-33 0 2 9 10-44

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
 1 Górnik II Zabrze    3-0 7-0 2-1 14-0 7-2 3-1 12-1 22-0 5-1 6-0 3-2 
 2 ŁTS II Łabędy (Gliwice)4-2     1-1 1-0 2-2 1-0 2-0 3-0 6-1 7-2 3-0* 9-0 
 3 MOSiR Stal Zabrze3-0* 1-2     2-1 4-1 3-3 3-0* 3-1 5-0 6-1 2-0 7-2 
 4 Zaborze Zabrze1-5 2-0 3-2     2-3 2-0 6-2 9-0 3-0 0-0 1-0 3-0 
 5 LKS 45 Bujaków0-7 3-1 1-1 0-1     0-2 0-1 1-2 5-0 1-0 6-0 5-0 
 6 Gazobudowa II Zabrze1-7 2-3 1-1 0-3 2-1     1-1 1-2 0-1 3-1 4-2 6-2 
 7 LKS 35 II Gierałtowice0-3 3-3 2-3 0-1 0-3 0-0     6-2 0-0 3-1 5-1 3-1 
 8 Start Przezchlebie2-3 1-2 0-2 2-0 0-3 0-1 1-2     3-2 3-1 5-0 1-1 
 9 Naprzód Łubie0-7 0-3 1-2 1-4 1-0 1-0 5-2 1-1     2-1 1-1 3-0 
 10 Korona Bargłówka0-9 0-1 0-1 0-2 1-3 5-0 1-0 6-1 2-0     0-1 2-0 
 11 Tempo II Paniówki0-5 2-5 4-0 3-1 1-3 0-0 2-1 2-4 2-2 4-4     2-2 
 12 Kłodnica Gliwice0-5 1-2 0-3 1-2 0-3 3-7 0-5 4-2 3-2 1-1 4-1     

REKLAMA

Kolejka 1 - 12-13 sierpnia

Korona Bargłówka 2-0 Kłodnica Gliwice
Naprzód Łubie 5-2 LKS 35 II Gierałtowice
Tempo II Paniówki 4-0 MOSiR Stal Zabrze
Start Przezchlebie 1-2 ŁTS II Łabędy (Gliwice)
Gazobudowa II Zabrze 1-7 Górnik II Zabrze
LKS 45 Bujaków 0-1 Zaborze Zabrze 20 września
przełożony na prośbę zdekompletowanej drużyny gości

Kolejka 2 - 19-20 sierpnia

Kłodnica Gliwice 1-2 Zaborze Zabrze
Górnik II Zabrze 14-0 LKS 45 Bujaków 20 sierpnia, 11:00
ŁTS II Łabędy (Gliwice) 1-0 Gazobudowa II Zabrze
MOSiR Stal Zabrze 3-1 Start Przezchlebie
rozegrany na boisku Zaborza z powodu remontu obiektu gospodarzy
LKS 35 II Gierałtowice 5-1 Tempo II Paniówki
Korona Bargłówka 2-0 Naprzód Łubie

Kolejka 3 - 26-27 sierpnia

Naprzód Łubie 3-0 Kłodnica Gliwice
Tempo II Paniówki 4-4 Korona Bargłówka
Start Przezchlebie 1-2 LKS 35 II Gierałtowice
Gazobudowa II Zabrze 1-1 MOSiR Stal Zabrze
LKS 45 Bujaków 3-1 ŁTS II Łabędy (Gliwice)
Zaborze Zabrze 1-5 Górnik II Zabrze

Kolejka 4 - 2-3 września

Kłodnica Gliwice 0-5 Górnik II Zabrze
ŁTS II Łabędy (Gliwice) 1-0 Zaborze Zabrze
MOSiR Stal Zabrze 4-1 LKS 45 Bujaków
rozegrany na boisku Zaborza z powodu remontu obiektu gospodarzy
LKS 35 II Gierałtowice 0-0 Gazobudowa II Zabrze
Korona Bargłówka 6-1 Start Przezchlebie
Naprzód Łubie 1-1 Tempo II Paniówki

Kolejka 5 - 9-10 września

Tempo II Paniówki 2-2 Kłodnica Gliwice
Gazobudowa II Zabrze 3-1 Korona Bargłówka
LKS 45 Bujaków 0-1 LKS 35 II Gierałtowice
Zaborze Zabrze 3-2 MOSiR Stal Zabrze
Górnik II Zabrze 3-0 ŁTS II Łabędy (Gliwice)
Naprzód Łubie 1-1 Start Przezchlebie

Kolejka 6 - 16-17 września

Kłodnica Gliwice 1-2 ŁTS II Łabędy (Gliwice) 17 września
LKS 35 II Gierałtowice 0-1 Zaborze Zabrze 17 września
Korona Bargłówka 1-3 LKS 45 Bujaków 17 września
Naprzód Łubie 1-0 Gazobudowa II Zabrze 17 września
Tempo II Paniówki 2-4 Start Przezchlebie 16 września
Górnik II Zabrze 7-0 MOSiR Stal Zabrze 20 września

Kolejka 7 - 24 września

Start Przezchlebie 1-1 Kłodnica Gliwice
Gazobudowa II Zabrze 4-2 Tempo II Paniówki
LKS 45 Bujaków 5-0 Naprzód Łubie
Zaborze Zabrze 0-0 Korona Bargłówka
ŁTS II Łabędy (Gliwice) 1-1 MOSiR Stal Zabrze
LKS 35 II Gierałtowice 0-3 Górnik II Zabrze

Kolejka 8 - 30 września-1 października

Kłodnica Gliwice 0-3 MOSiR Stal Zabrze
LKS 35 II Gierałtowice 3-3 ŁTS II Łabędy (Gliwice)
Korona Bargłówka 0-9 Górnik II Zabrze
Naprzód Łubie 1-4 Zaborze Zabrze
Tempo II Paniówki 1-3 LKS 45 Bujaków
Start Przezchlebie 0-1 Gazobudowa II Zabrze

Kolejka 9 - 7-8 października

Gazobudowa II Zabrze 6-2 Kłodnica Gliwice
LKS 45 Bujaków 1-2 Start Przezchlebie
Zaborze Zabrze 1-0 Tempo II Paniówki
Górnik II Zabrze 22-0 Naprzód Łubie
ŁTS II Łabędy (Gliwice) 7-2 Korona Bargłówka
MOSiR Stal Zabrze 3-0 LKS 35 II Gierałtowice
(wo)
mecz przerwany z powodu zdekompletowania zespołu gości

Kolejka 10 - 14-15 października

Kłodnica Gliwice 0-5 LKS 35 II Gierałtowice
Korona Bargłówka 0-1 MOSiR Stal Zabrze
Naprzód Łubie 0-3 ŁTS II Łabędy (Gliwice)
Tempo II Paniówki 0-5 Górnik II Zabrze
Start Przezchlebie 2-0 Zaborze Zabrze
Gazobudowa II Zabrze 2-1 LKS 45 Bujaków

Kolejka 11 - 21-22 października

LKS 45 Bujaków 5-0 Kłodnica Gliwice
Zaborze Zabrze 2-0 Gazobudowa II Zabrze
Górnik II Zabrze 12-1 Start Przezchlebie
ŁTS II Łabędy (Gliwice) 3-0 Tempo II Paniówki
(wo)
drużyna gości nie dotarła na mecz
LKS 35 II Gierałtowice 3-1 Korona Bargłówka
Naprzód Łubie 1-2 MOSiR Stal Zabrze

Kolejka 12 - 28-29 października

Kłodnica Gliwice 1-1 Korona Bargłówka
LKS 35 II Gierałtowice 0-0 Naprzód Łubie
MOSiR Stal Zabrze 2-0 Tempo II Paniówki
rozegrany na boisku Zaborza z powodu remontu obiektu gospodarzy
ŁTS II Łabędy (Gliwice) 3-0 Start Przezchlebie
Górnik II Zabrze 7-2 Gazobudowa II Zabrze
Zaborze Zabrze 2-3 LKS 45 Bujaków

Kolejka 13 - 31 marca-1 kwietnia

Zaborze Zabrze 3-0 Kłodnica Gliwice
LKS 45 Bujaków 0-7 Górnik II Zabrze
Gazobudowa II Zabrze 2-3 ŁTS II Łabędy (Gliwice) 31 marca, 11:00
Start Przezchlebie 0-2 MOSiR Stal Zabrze
Tempo II Paniówki 2-1 LKS 35 II Gierałtowice
Naprzód Łubie 2-1 Korona Bargłówka

Kolejka 14 - 14-15 kwietnia

Kłodnica Gliwice 3-2 Naprzód Łubie
Korona Bargłówka 0-1 Tempo II Paniówki
LKS 35 II Gierałtowice 6-2 Start Przezchlebie
MOSiR Stal Zabrze 3-3 Gazobudowa II Zabrze 14 kwietnia, 16:00
ŁTS II Łabędy (Gliwice) 2-2 LKS 45 Bujaków 15 kwietnia, 11:00
Górnik II Zabrze 2-1 Zaborze Zabrze

Kolejka 15 - 21-22 kwietnia

Górnik II Zabrze 3-2 Kłodnica Gliwice 22 kwietnia, 11:00
Zaborze Zabrze 2-0 ŁTS II Łabędy (Gliwice) 22 kwietnia, 11:00
LKS 45 Bujaków 1-1 MOSiR Stal Zabrze 22 kwietnia, 16:00
Gazobudowa II Zabrze 1-1 LKS 35 II Gierałtowice
Start Przezchlebie 3-1 Korona Bargłówka 22 kwietnia, 16:00
Tempo II Paniówki 2-2 Naprzód Łubie

Kolejka 16 - 28-29 kwietnia

Start Przezchlebie 3-2 Naprzód Łubie
Kłodnica Gliwice 4-1 Tempo II Paniówki
Korona Bargłówka 5-0 Gazobudowa II Zabrze
LKS 35 II Gierałtowice 0-3 LKS 45 Bujaków
MOSiR Stal Zabrze 2-1 Zaborze Zabrze 28 kwietnia, 14:30
ŁTS II Łabędy (Gliwice) 4-2 Górnik II Zabrze 29 kwietnia, 11:00

Kolejka 17 - 5-6 maja

MOSiR Stal Zabrze 3-0 Górnik II Zabrze 6 maja, 17:00
(wo)
Drużyna gości nie przystąpiła do meczu
ŁTS II Łabędy (Gliwice) 9-0 Kłodnica Gliwice 6 maja, 11:00
Zaborze Zabrze 6-2 LKS 35 II Gierałtowice
LKS 45 Bujaków 1-0 Korona Bargłówka
Gazobudowa II Zabrze 0-1 Naprzód Łubie
Start Przezchlebie 5-0 Tempo II Paniówki 6 maja, 17:00

Kolejka 18 - 12-13 maja

Górnik II Zabrze 3-1 LKS 35 II Gierałtowice
Kłodnica Gliwice 4-2 Start Przezchlebie
Tempo II Paniówki 0-0 Gazobudowa II Zabrze
Naprzód Łubie 1-0 LKS 45 Bujaków
Korona Bargłówka 0-2 Zaborze Zabrze
MOSiR Stal Zabrze 1-2 ŁTS II Łabędy (Gliwice) 12 maja, 14:30

Kolejka 19 - 19-20 maja

MOSiR Stal Zabrze 7-2 Kłodnica Gliwice 19 maja, 17:00
ŁTS II Łabędy (Gliwice) 2-0 LKS 35 II Gierałtowice 19 maja, 11:00
Górnik II Zabrze 5-1 Korona Bargłówka 20 maja, 11:00
Zaborze Zabrze 3-0 Naprzód Łubie
LKS 45 Bujaków 6-0 Tempo II Paniówki
Gazobudowa II Zabrze 1-2 Start Przezchlebie

Kolejka 20 - 26-27 maja

Kłodnica Gliwice 3-7 Gazobudowa II Zabrze
Start Przezchlebie 0-3 LKS 45 Bujaków 27 maja, 17:00
Tempo II Paniówki 3-1 Zaborze Zabrze 23 maja
Rozegrany awansem
Naprzód Łubie 0-7 Górnik II Zabrze 27 maja, 17:00
Korona Bargłówka 0-1 ŁTS II Łabędy (Gliwice) 27 maja, 11:30
LKS 35 II Gierałtowice 2-3 MOSiR Stal Zabrze 27 maja, 17:00

Kolejka 21 - 3 czerwca

LKS 35 II Gierałtowice 3-1 Kłodnica Gliwice 3 czerwca, 17:00
MOSiR Stal Zabrze 6-1 Korona Bargłówka 3 czerwca, 17:00
ŁTS II Łabędy (Gliwice) 6-1 Naprzód Łubie 3 czerwca, 11:00
Górnik II Zabrze 6-0 Tempo II Paniówki 3 czerwca, 17:00
Zaborze Zabrze 9-0 Start Przezchlebie 3 czerwca, 17:00
LKS 45 Bujaków 0-2 Gazobudowa II Zabrze

REKLAMA

Kolejka 22 - 10 czerwca

MOSiR Stal Zabrze 5-0 Naprzód Łubie 10 czerwca, 17:00
Kłodnica Gliwice 0-3 LKS 45 Bujaków
Gazobudowa II Zabrze 0-3 Zaborze Zabrze 10 czerwca, 17:00
Start Przezchlebie 2-3 Górnik II Zabrze 10 czerwca, 17:00
Tempo II Paniówki 2-5 ŁTS II Łabędy (Gliwice) 12 czerwca, 18:00
Korona Bargłówka 1-0 LKS 35 II Gierałtowice

Baraże o udział w klasie A (Zabrze)

Klasa A 2006/2007 (Zabrze)

Klasa B 2006/2007 (Zabrze I)

Autor: Michał Dąbrowski
Kontakt: slaskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas