[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osi±gnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osi±gnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJe¶li chcesz skontaktować się z redakcj± - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa A 2006/2007, grupa: Sosnowiec
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPO¦REDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Zagłębie II Sosnowiec 30 80 26 2 2 130-27 14 1 0 81-10 12 1 2 49-17
2.  Górnik Piaski (CzeladĽ) 30 72 22 6 2 93-16 11 2 2 46-7 11 4 0 47-9
3.  RKS Grodziec (Będzin) 30 59 18 5 7 98-38 11 1 3 64-20 7 4 4 34-18
4.  Strażak Mierzęcice 30 57 18 3 9 72-32 10 1 4 49-16 8 2 5 23-16
5.  LKS Wysoka 30 51 15 6 9 59-37 9 3 3 35-15 6 3 6 24-22
6.  Victoria II Jaworzno 30 47 15 2 13 70-59 10 0 5 51-23 5 2 8 19-36 4 6 2 0 2 9-5
7.  Przemsza Siewierz 30 47 14 5 11 52-54 9 2 4 32-15 5 3 7 20-39 4 6 2 0 2 6-6
8.  Pionier Ujejsce (D±browa Górnicza) 30 47 14 5 11 53-55 8 3 4 35-24 6 2 7 18-31 4 6 2 0 2 4-8
9.  Zagłębiak Tucznawa (D±browa Górnicza) 30 45 13 6 11 54-45 6 2 7 33-26 7 4 4 21-19
10.  Szczakowianka II Jaworzno 30 41 11 8 11 55-49 6 4 5 26-22 5 4 6 29-27
11.  Zgoda Byczyna (Jaworzno) 30 39 12 3 15 52-65 6 3 6 29-27 6 0 9 23-38
12.  Podłęże Jaworzno 30 31 9 4 17 56-65 5 3 7 31-25 4 1 10 25-40
13.  Niwy Brudzowice 30 30 9 3 18 47-84 5 3 7 27-28 4 0 11 20-56
14.  Tęcza Błędów (D±browa Górnicza) 30 20 6 2 22 37-87 3 2 10 13-36 3 0 12 24-51
15.  MKS Poręba 30 11 3 2 25 21-147 3 1 11 16-58 0 1 14 5-89 2 3 1 0 1 4-3
16.  Huragan Kocikowa 30 11 3 2 25 22-111 3 1 11 16-35 0 1 14 6-76 2 3 1 0 1 3-4
Zapora Przeczyce wycofała się z rozgrywek, a jej miejsce zaj±ł LKS Wysoka po wygraniu barażu z Zewem Kazimierz.
Zagłębie II Sosnowiec wycofało się po zakończeniu rozgrywek, w zwi±zku z czym awans wywalczył Górnik Piaski.
Zgoda Byczyna poł±czyła się po sezonie z Podłężem Jaworzno.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Zagłębie II Sosnowiec    1-1 3-1 7-1 6-0 6-0 11-1 8-1 3-0 3-1 6-3 2-0 6-0 4-1 6-0 9-0 
 2 Górnik Piaski (CzeladĽ)2-1     0-1 0-0 0-1 4-1 4-0 5-0 1-1 4-0 4-0 3-1 3-0 7-1 6-0 3-0* 
 3 RKS Grodziec (Będzin)5-2 0-2     2-0 1-1 4-1 6-0 0-1 2-3 3-2 2-0 6-2 12-2 6-2 7-2 8-0 
 4 Strażak Mierzęcice0-7 0-0 2-0     0-1 5-1 2-0 1-0 1-2 1-2 7-0 2-1 7-1 4-1 13-0 4-0 
 5 LKS Wysoka0-0 1-4 1-2 0-1     3-1 2-2 0-0 2-1 2-0 2-0 3-1 6-2 3-1 7-0 3-0 
 6 Victoria II Jaworzno1-5 0-5 1-5 0-1 2-1     4-1 4-0 1-2 3-1 3-0 4-1 4-0 2-1 13-0 9-0 
 7 Przemsza Siewierz0-2 2-3 1-0 1-0 1-1 2-0     3-0 0-3 1-1 1-3 4-1 2-0 1-0 8-0 5-1 
 8 Pionier Ujejsce (D±browa Górnicza)1-3 0-2 3-3 1-1 4-1 2-1 2-0     1-3 2-5 3-1 2-2 4-1 1-0 5-1 4-0 
 9 Zagłębiak Tucznawa (D±browa Górnicza)1-6 0-1 0-2 1-5 0-2 1-3 1-1 3-1     1-1 1-3 2-0 2-0 3-0 9-0 8-1 
 10 Szczakowianka II Jaworzno2-3 1-1 1-1 0-3 1-1 2-0 0-0 0-3 2-0     2-1 3-1 1-3 2-5 2-0 7-0 
 11 Zgoda Byczyna (Jaworzno)1-5 0-1 2-2 3-2 3-1 1-2 1-2 1-1 0-1 3-1     1-5 4-2 3-0 4-0 2-2 
 12 Podłęże Jaworzno1-3 0-2 1-1 0-3 1-0 1-2 1-3 0-1 1-1 3-3 2-3     3-2 8-1 3-0 6-0 
 13 Niwy Brudzowice0-1 3-3 1-0 0-3 3-2 1-2 2-3 1-2 1-1 0-4 0-2 6-0     4-2 2-2 3-1 
 14 Tęcza Błędów (D±browa Górnicza)1-4 0-5 0-4 1-0 0-2 2-2 0-2 0-3 1-3 1-1 2-4 2-5 0-1     2-0 1-0 
 15 MKS Poręba0-3 1-12 0-7 0-1 0-8 1-1 0-3 2-5 3-0 0-4 2-1 0-3 1-2 2-7     4-1 
 16 Huragan Kocikowa2-4 0-5 2-5 0-2 0-2 1-2 3-2 3-0* 0-0 0-3 1-2 0-2 1-4 1-2 2-0     

Kolejka 1 - 5-6 sierpnia

Niwy Brudzowice 0-4 Szczakowianka II Jaworzno
w Jaworznie
Górnik Piaski (CzeladĽ) 0-0 Strażak Mierzęcice
Zagłębie II Sosnowiec 2-0 Podłęże Jaworzno
Przemsza Siewierz 1-0 Tęcza Błędów (D±browa Górnicza)
RKS Grodziec (Będzin) 2-0 Zgoda Byczyna (Jaworzno)
LKS Wysoka 7-0 MKS Poręba 23 sierpnia
Zagłębiak Tucznawa (D±browa Górnicza) 1-3 Victoria II Jaworzno
Huragan Kocikowa 3-0 Pionier Ujejsce (D±browa Górnicza)
(wo)
go¶cie przyjechali bez kart zawodniczych

Kolejka 2 - 12-13 sierpnia

Pionier Ujejsce (D±browa Górnicza) 4-1 Niwy Brudzowice
Victoria II Jaworzno 9-0 Huragan Kocikowa
MKS Poręba 3-0 Zagłębiak Tucznawa (D±browa Górnicza) 30 sierpnia
na boisku 0-3
Zgoda Byczyna (Jaworzno) 3-1 LKS Wysoka
Tęcza Błędów (D±browa Górnicza) 0-4 RKS Grodziec (Będzin)
Podłęże Jaworzno 1-3 Przemsza Siewierz
Strażak Mierzęcice 0-7 Zagłębie II Sosnowiec
Szczakowianka II Jaworzno 1-1 Górnik Piaski (CzeladĽ)

Kolejka 3 - 19-20 sierpnia

Zagłębie II Sosnowiec 3-1 Szczakowianka II Jaworzno
Przemsza Siewierz 1-0 Strażak Mierzęcice
RKS Grodziec (Będzin) 6-2 Podłęże Jaworzno
LKS Wysoka 3-1 Tęcza Błędów (D±browa Górnicza)
Zagłębiak Tucznawa (D±browa Górnicza) 1-3 Zgoda Byczyna (Jaworzno)
Huragan Kocikowa 2-0 MKS Poręba
Pionier Ujejsce (D±browa Górnicza) 2-1 Victoria II Jaworzno
Górnik Piaski (CzeladĽ) 3-0 Niwy Brudzowice

Kolejka 4 - 26-27 sierpnia

MKS Poręba 2-5 Pionier Ujejsce (D±browa Górnicza)
Zgoda Byczyna (Jaworzno) 2-2 Huragan Kocikowa
Tęcza Błędów (D±browa Górnicza) 1-3 Zagłębiak Tucznawa (D±browa Górnicza)
Podłęże Jaworzno 1-0 LKS Wysoka 27 sierpnia, 17:00
Strażak Mierzęcice 2-0 RKS Grodziec (Będzin)
Szczakowianka II Jaworzno 0-0 Przemsza Siewierz
Górnik Piaski (CzeladĽ) 2-1 Zagłębie II Sosnowiec
Niwy Brudzowice 1-2 Victoria II Jaworzno

Kolejka 5 - 2-3 wrze¶nia

Przemsza Siewierz 2-3 Górnik Piaski (CzeladĽ)
RKS Grodziec (Będzin) 3-2 Szczakowianka II Jaworzno
LKS Wysoka 0-1 Strażak Mierzęcice
Zagłębiak Tucznawa (D±browa Górnicza) 2-0 Podłęże Jaworzno
Huragan Kocikowa 1-2 Tęcza Błędów (D±browa Górnicza)
Pionier Ujejsce (D±browa Górnicza) 3-1 Zgoda Byczyna (Jaworzno)
Victoria II Jaworzno 13-0 MKS Poręba
Zagłębie II Sosnowiec 6-0 Niwy Brudzowice

Kolejka 6 - 9-10 wrze¶nia

Zgoda Byczyna (Jaworzno) 1-2 Victoria II Jaworzno
Tęcza Błędów (D±browa Górnicza) 0-3 Pionier Ujejsce (D±browa Górnicza)
Podłęże Jaworzno 6-0 Huragan Kocikowa
Strażak Mierzęcice 1-2 Zagłębiak Tucznawa (D±browa Górnicza)
Szczakowianka II Jaworzno 1-1 LKS Wysoka
Górnik Piaski (CzeladĽ) 0-1 RKS Grodziec (Będzin)
Zagłębie II Sosnowiec 11-1 Przemsza Siewierz
Niwy Brudzowice 2-2 MKS Poręba

Kolejka 7 - 16-17 wrze¶nia

RKS Grodziec (Będzin) 5-2 Zagłębie II Sosnowiec
LKS Wysoka 1-4 Górnik Piaski (CzeladĽ)
Zagłębiak Tucznawa (D±browa Górnicza) 1-1 Szczakowianka II Jaworzno
Huragan Kocikowa 0-2 Strażak Mierzęcice
Pionier Ujejsce (D±browa Górnicza) 2-2 Podłęże Jaworzno
Victoria II Jaworzno 2-1 Tęcza Błędów (D±browa Górnicza)
MKS Poręba 2-1 Zgoda Byczyna (Jaworzno)
Przemsza Siewierz 2-0 Niwy Brudzowice

Kolejka 8 - 23-24 wrze¶nia

Tęcza Błędów (D±browa Górnicza) 2-0 MKS Poręba
Podłęże Jaworzno 1-2 Victoria II Jaworzno
Strażak Mierzęcice 1-0 Pionier Ujejsce (D±browa Górnicza)
Szczakowianka II Jaworzno 7-0 Huragan Kocikowa
Górnik Piaski (CzeladĽ) 1-1 Zagłębiak Tucznawa (D±browa Górnicza)
Zagłębie II Sosnowiec 6-0 LKS Wysoka
Przemsza Siewierz 1-0 RKS Grodziec (Będzin)
Niwy Brudzowice 0-2 Zgoda Byczyna (Jaworzno)

Kolejka 9 - 30 wrze¶nia-1 paĽdziernika

LKS Wysoka 2-2 Przemsza Siewierz
Zagłębiak Tucznawa (D±browa Górnicza) 1-6 Zagłębie II Sosnowiec
Huragan Kocikowa 0-5 Górnik Piaski (CzeladĽ)
Pionier Ujejsce (D±browa Górnicza) 2-5 Szczakowianka II Jaworzno
Victoria II Jaworzno 0-1 Strażak Mierzęcice
MKS Poręba 0-3 Podłęże Jaworzno
Zgoda Byczyna (Jaworzno) 3-0 Tęcza Błędów (D±browa Górnicza)
RKS Grodziec (Będzin) 12-2 Niwy Brudzowice

Kolejka 10 - 7-8 paĽdziernika

Podłęże Jaworzno 2-3 Zgoda Byczyna (Jaworzno) 8 paĽdziernika, 11:00
Strażak Mierzęcice 13-0 MKS Poręba
Szczakowianka II Jaworzno 2-0 Victoria II Jaworzno
Górnik Piaski (CzeladĽ) 5-0 Pionier Ujejsce (D±browa Górnicza)
Zagłębie II Sosnowiec 9-0 Huragan Kocikowa
Przemsza Siewierz 0-3 Zagłębiak Tucznawa (D±browa Górnicza)
RKS Grodziec (Będzin) 1-1 LKS Wysoka
Niwy Brudzowice 4-2 Tęcza Błędów (D±browa Górnicza)

Kolejka 11 - 14-15 paĽdziernika

Zagłębiak Tucznawa (D±browa Górnicza) 0-2 RKS Grodziec (Będzin)
Huragan Kocikowa 3-2 Przemsza Siewierz
Pionier Ujejsce (D±browa Górnicza) 1-3 Zagłębie II Sosnowiec
Victoria II Jaworzno 0-5 Górnik Piaski (CzeladĽ)
MKS Poręba 0-4 Szczakowianka II Jaworzno
Zgoda Byczyna (Jaworzno) 3-2 Strażak Mierzęcice
Tęcza Błędów (D±browa Górnicza) 2-5 Podłęże Jaworzno
LKS Wysoka 6-2 Niwy Brudzowice

Kolejka 12 - 21-22 paĽdziernika

Strażak Mierzęcice 4-1 Tęcza Błędów (D±browa Górnicza)
Szczakowianka II Jaworzno 2-1 Zgoda Byczyna (Jaworzno)
Górnik Piaski (CzeladĽ) 6-0 MKS Poręba
Zagłębie II Sosnowiec 6-0 Victoria II Jaworzno
Przemsza Siewierz 3-0 Pionier Ujejsce (D±browa Górnicza)
RKS Grodziec (Będzin) 8-0 Huragan Kocikowa
LKS Wysoka 2-1 Zagłębiak Tucznawa (D±browa Górnicza)
Niwy Brudzowice 6-0 Podłęże Jaworzno

Kolejka 13 - 28-29 paĽdziernika

Huragan Kocikowa 0-2 LKS Wysoka
Pionier Ujejsce (D±browa Górnicza) 3-3 RKS Grodziec (Będzin)
Victoria II Jaworzno 4-1 Przemsza Siewierz
MKS Poręba 0-3 Zagłębie II Sosnowiec
Zgoda Byczyna (Jaworzno) 0-1 Górnik Piaski (CzeladĽ)
Tęcza Błędów (D±browa Górnicza) 1-1 Szczakowianka II Jaworzno
Podłęże Jaworzno 0-3 Strażak Mierzęcice
Zagłębiak Tucznawa (D±browa Górnicza) 2-0 Niwy Brudzowice

Kolejka 14 - 4-5 listopada

Szczakowianka II Jaworzno 3-1 Podłęże Jaworzno
Górnik Piaski (CzeladĽ) 7-1 Tęcza Błędów (D±browa Górnicza)
Zagłębie II Sosnowiec 6-3 Zgoda Byczyna (Jaworzno)
Przemsza Siewierz 8-0 MKS Poręba
RKS Grodziec (Będzin) 4-1 Victoria II Jaworzno
LKS Wysoka 0-0 Pionier Ujejsce (D±browa Górnicza)
Zagłębiak Tucznawa (D±browa Górnicza) 8-1 Huragan Kocikowa
Niwy Brudzowice 0-3 Strażak Mierzęcice

Kolejka 15 - 11-12 listopada

Pionier Ujejsce (D±browa Górnicza) 1-3 Zagłębiak Tucznawa (D±browa Górnicza)
Victoria II Jaworzno 2-1 LKS Wysoka
MKS Poręba 0-7 RKS Grodziec (Będzin)
Zgoda Byczyna (Jaworzno) 1-2 Przemsza Siewierz
Tęcza Błędów (D±browa Górnicza) 1-4 Zagłębie II Sosnowiec
Podłęże Jaworzno 0-2 Górnik Piaski (CzeladĽ)
Strażak Mierzęcice 1-2 Szczakowianka II Jaworzno
Huragan Kocikowa 1-4 Niwy Brudzowice

Kolejka 16 - 18-19 listopada

Szczakowianka II Jaworzno 1-3 Niwy Brudzowice
Strażak Mierzęcice 0-0 Górnik Piaski (CzeladĽ)
Podłęże Jaworzno 1-3 Zagłębie II Sosnowiec
Tęcza Błędów (D±browa Górnicza) 0-2 Przemsza Siewierz 24 marca
Zgoda Byczyna (Jaworzno) 2-2 RKS Grodziec (Będzin)
MKS Poręba 0-8 LKS Wysoka
Victoria II Jaworzno 1-2 Zagłębiak Tucznawa (D±browa Górnicza)
Pionier Ujejsce (D±browa Górnicza) 4-0 Huragan Kocikowa

Kolejka 17 - 25-26 listopada

Niwy Brudzowice 1-2 Pionier Ujejsce (D±browa Górnicza)
Huragan Kocikowa 1-2 Victoria II Jaworzno
Zagłębiak Tucznawa (D±browa Górnicza) 9-0 MKS Poręba
LKS Wysoka 2-0 Zgoda Byczyna (Jaworzno)
RKS Grodziec (Będzin) 6-2 Tęcza Błędów (D±browa Górnicza)
Przemsza Siewierz 4-1 Podłęże Jaworzno
Zagłębie II Sosnowiec 7-1 Strażak Mierzęcice
Górnik Piaski (CzeladĽ) 4-0 Szczakowianka II Jaworzno

Kolejka 18 - 7 kwietnia

Niwy Brudzowice 3-3 Górnik Piaski (CzeladĽ)
Szczakowianka II Jaworzno 2-3 Zagłębie II Sosnowiec
Strażak Mierzęcice 2-0 Przemsza Siewierz
Podłęże Jaworzno 1-1 RKS Grodziec (Będzin)
Tęcza Błędów (D±browa Górnicza) 0-2 LKS Wysoka
Zgoda Byczyna (Jaworzno) 0-1 Zagłębiak Tucznawa (D±browa Górnicza)
MKS Poręba 4-1 Huragan Kocikowa
Victoria II Jaworzno 4-0 Pionier Ujejsce (D±browa Górnicza)

Kolejka 19 - 14-15 kwietnia

Victoria II Jaworzno 4-0 Niwy Brudzowice
Pionier Ujejsce (D±browa Górnicza) 5-1 MKS Poręba
Huragan Kocikowa 1-2 Zgoda Byczyna (Jaworzno)
Zagłębiak Tucznawa (D±browa Górnicza) 3-0 Tęcza Błędów (D±browa Górnicza)
LKS Wysoka 3-1 Podłęże Jaworzno
RKS Grodziec (Będzin) 2-0 Strażak Mierzęcice
Przemsza Siewierz 1-1 Szczakowianka II Jaworzno
Zagłębie II Sosnowiec 1-1 Górnik Piaski (CzeladĽ)

Kolejka 20 - 21-22 kwietnia

Niwy Brudzowice 0-1 Zagłębie II Sosnowiec
Górnik Piaski (CzeladĽ) 4-0 Przemsza Siewierz
Szczakowianka II Jaworzno 1-1 RKS Grodziec (Będzin)
Strażak Mierzęcice 0-1 LKS Wysoka
Podłęże Jaworzno 1-1 Zagłębiak Tucznawa (D±browa Górnicza)
Tęcza Błędów (D±browa Górnicza) 1-0 Huragan Kocikowa
Zgoda Byczyna (Jaworzno) 1-1 Pionier Ujejsce (D±browa Górnicza)
MKS Poręba 1-1 Victoria II Jaworzno

Kolejka 21 - 28-29 kwietnia

MKS Poręba 1-2 Niwy Brudzowice
Victoria II Jaworzno 3-0 Zgoda Byczyna (Jaworzno)
Pionier Ujejsce (D±browa Górnicza) 1-0 Tęcza Błędów (D±browa Górnicza)
Huragan Kocikowa 0-2 Podłęże Jaworzno
Zagłębiak Tucznawa (D±browa Górnicza) 1-5 Strażak Mierzęcice
LKS Wysoka 2-0 Szczakowianka II Jaworzno
RKS Grodziec (Będzin) 0-2 Górnik Piaski (CzeladĽ)
Przemsza Siewierz 0-2 Zagłębie II Sosnowiec

Kolejka 22 - 3 maja

Niwy Brudzowice 2-3 Przemsza Siewierz
Zagłębie II Sosnowiec 3-1 RKS Grodziec (Będzin)
Górnik Piaski (CzeladĽ) 0-1 LKS Wysoka
Szczakowianka II Jaworzno 2-0 Zagłębiak Tucznawa (D±browa Górnicza)
Strażak Mierzęcice 4-0 Huragan Kocikowa
Podłęże Jaworzno 0-1 Pionier Ujejsce (D±browa Górnicza)
Tęcza Błędów (D±browa Górnicza) 2-2 Victoria II Jaworzno
Zgoda Byczyna (Jaworzno) 4-0 MKS Poręba

Kolejka 23 - 5-6 maja

Zgoda Byczyna (Jaworzno) 4-2 Niwy Brudzowice
MKS Poręba 2-7 Tęcza Błędów (D±browa Górnicza)
Victoria II Jaworzno 4-1 Podłęże Jaworzno
Pionier Ujejsce (D±browa Górnicza) 1-1 Strażak Mierzęcice
Huragan Kocikowa 0-3 Szczakowianka II Jaworzno
Zagłębiak Tucznawa (D±browa Górnicza) 0-1 Górnik Piaski (CzeladĽ)
LKS Wysoka 0-0 Zagłębie II Sosnowiec
RKS Grodziec (Będzin) 6-0 Przemsza Siewierz

Kolejka 24 - 12-13 maja

Niwy Brudzowice 1-0 RKS Grodziec (Będzin)
Przemsza Siewierz 1-1 LKS Wysoka
Zagłębie II Sosnowiec 3-0 Zagłębiak Tucznawa (D±browa Górnicza)
Górnik Piaski (CzeladĽ) 3-0 Huragan Kocikowa
(wo)
przerwany w 10. minucie z powodu zdekompletowania drużyny go¶ci
Szczakowianka II Jaworzno 0-3 Pionier Ujejsce (D±browa Górnicza)
Strażak Mierzęcice 5-1 Victoria II Jaworzno
Podłęże Jaworzno 3-0 MKS Poręba
Tęcza Błędów (D±browa Górnicza) 2-4 Zgoda Byczyna (Jaworzno)

Kolejka 25 - 19-20 maja

Tęcza Błędów (D±browa Górnicza) 0-1 Niwy Brudzowice
Zgoda Byczyna (Jaworzno) 1-5 Podłęże Jaworzno
MKS Poręba 0-1 Strażak Mierzęcice
Victoria II Jaworzno 3-1 Szczakowianka II Jaworzno
Pionier Ujejsce (D±browa Górnicza) 0-2 Górnik Piaski (CzeladĽ)
Huragan Kocikowa 2-4 Zagłębie II Sosnowiec
Zagłębiak Tucznawa (D±browa Górnicza) 1-1 Przemsza Siewierz
LKS Wysoka 1-2 RKS Grodziec (Będzin)

Kolejka 26 - 26-27 maja

Niwy Brudzowice 3-2 LKS Wysoka
RKS Grodziec (Będzin) 2-3 Zagłębiak Tucznawa (D±browa Górnicza)
Przemsza Siewierz 5-1 Huragan Kocikowa
Zagłębie II Sosnowiec 8-1 Pionier Ujejsce (D±browa Górnicza)
Górnik Piaski (CzeladĽ) 4-1 Victoria II Jaworzno
Szczakowianka II Jaworzno 2-0 MKS Poręba
Strażak Mierzęcice 7-0 Zgoda Byczyna (Jaworzno)
Podłęże Jaworzno 8-1 Tęcza Błędów (D±browa Górnicza)

Kolejka 27 - 2-3 czerwca

Podłęże Jaworzno 3-2 Niwy Brudzowice
Tęcza Błędów (D±browa Górnicza) 1-0 Strażak Mierzęcice
Zgoda Byczyna (Jaworzno) 3-1 Szczakowianka II Jaworzno
MKS Poręba 1-12 Górnik Piaski (CzeladĽ)
Victoria II Jaworzno 1-5 Zagłębie II Sosnowiec
Pionier Ujejsce (D±browa Górnicza) 2-0 Przemsza Siewierz
Huragan Kocikowa 2-5 RKS Grodziec (Będzin)
Zagłębiak Tucznawa (D±browa Górnicza) 0-2 LKS Wysoka

Kolejka 28 - 9-10 czerwca

Niwy Brudzowice 1-1 Zagłębiak Tucznawa (D±browa Górnicza)
LKS Wysoka 3-0 Huragan Kocikowa
RKS Grodziec (Będzin) 0-1 Pionier Ujejsce (D±browa Górnicza)
Przemsza Siewierz 2-0 Victoria II Jaworzno
Zagłębie II Sosnowiec 6-0 MKS Poręba
Górnik Piaski (CzeladĽ) 4-0 Zgoda Byczyna (Jaworzno)
Szczakowianka II Jaworzno 2-5 Tęcza Błędów (D±browa Górnicza)
Strażak Mierzęcice 2-1 Podłęże Jaworzno

Kolejka 29 - 16-17 czerwca

Strażak Mierzęcice 7-1 Niwy Brudzowice
Podłęże Jaworzno 3-3 Szczakowianka II Jaworzno
Tęcza Błędów (D±browa Górnicza) 0-5 Górnik Piaski (CzeladĽ)
Zgoda Byczyna (Jaworzno) 1-5 Zagłębie II Sosnowiec
MKS Poręba 0-3 Przemsza Siewierz
Victoria II Jaworzno 1-5 RKS Grodziec (Będzin)
Pionier Ujejsce (D±browa Górnicza) 4-1 LKS Wysoka
Huragan Kocikowa 0-0 Zagłębiak Tucznawa (D±browa Górnicza)

Kolejka 30 - 23-24 czerwca

Niwy Brudzowice 3-1 Huragan Kocikowa
Zagłębiak Tucznawa (D±browa Górnicza) 3-1 Pionier Ujejsce (D±browa Górnicza)
LKS Wysoka 3-1 Victoria II Jaworzno
RKS Grodziec (Będzin) 7-2 MKS Poręba
Przemsza Siewierz 1-3 Zgoda Byczyna (Jaworzno)
Zagłębie II Sosnowiec 4-1 Tęcza Błędów (D±browa Górnicza)
Górnik Piaski (CzeladĽ) 3-1 Podłęże Jaworzno
Szczakowianka II Jaworzno 0-3 Strażak Mierzęcice

Baraże o udział w klasie A (Sosnowiec)

Liga okręgowa 2006/2007 (Katowice II)

Klasa A 2006/2007 (Katowice)

Klasa B 2006/2007 (Sosnowiec I)
Klasa B 2006/2007 (Sosnowiec II)

Autor: Łukasz Bieszke
Kontakt: slaskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas