[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa B 2006/2007, grupa: Sosnowiec I
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  MCKS Czeladź (2) 20 55 18 1 1 75-11 9 0 1 35-6 9 1 0 40-5
2.  Zew Kazimierz (Sosnowiec) 20 42 13 3 4 49-28 8 1 1 31-12 5 2 3 18-16
3.  Orzeł Dąbie 20 35 11 2 7 30-32 7 0 3 16-12 4 2 4 14-20
4.  Pogoń Łagisza (Będzin) 20 32 10 2 8 36-32 5 2 3 21-17 5 0 5 15-15 2 6 2 0 0 4-1
5.  Jedność Strzyżowice 20 32 10 2 8 43-26 6 1 3 21-13 4 1 5 22-13 2 0 0 0 2 1-4
6.  Błyskawica Preczów 20 27 8 3 9 29-31 5 1 4 15-10 3 2 5 14-21
7.  Iskra Psary 20 26 8 2 10 26-42 5 2 3 12-16 3 0 7 14-26
8.  Cyklon Rogoźnik 20 23 7 2 11 32-32 5 1 4 19-10 2 1 7 13-22
9.  Przemsza Okradzionów (Dąbrowa Górnicza) 20 18 5 3 12 26-54 3 2 5 16-26 2 1 7 10-28
10.  Unia II Ząbkowice (Dąbrowa Górnicza) 20 16 5 1 14 18-39 3 1 6 9-18 2 0 8 9-21
11.  Znicz Góra Siewierska 20 13 4 1 15 14-51 2 0 8 9-34 2 1 7 5-17

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
 1 MCKS Czeladź (2)    4-0 9-1 0-2 2-1 4-1 3-0 3-1 6-0 1-0 3-0* 
 2 Zew Kazimierz (Sosnowiec)3-3     3-1 4-1 0-4 7-2 3-0 4-1 3-0 3-0* 1-0 
 3 Orzeł Dąbie0-1 0-1     1-0 0-5 2-1 3-1 4-2 3-0 2-1 1-0 
 4 Pogoń Łagisza (Będzin)1-7 2-2 0-0     2-0 2-0 7-1 2-1 2-4 2-0 1-2 
 5 Jedność Strzyżowice1-5 4-1 0-1 1-2     1-1 3-0 3-1 3-1 2-1 3-0 
 6 Błyskawica Preczów0-3 0-1 1-2 3-1 2-0     1-2 2-0 0-0 4-1 2-0 
 7 Iskra Psary0-10 1-0 0-0 1-0 3-1 0-1     0-2 4-0 2-1 1-1 
 8 Cyklon Rogoźnik0-1 1-2 2-0 3-0 2-1 1-1 3-1     5-0 1-2 1-2 
 9 Przemsza Okradzionów (Dąbrowa Górnicza)0-4 1-4 2-5 0-3 2-2 4-2 2-1 2-2     1-3 2-0 
 10 Unia II Ząbkowice (Dąbrowa Górnicza)0-3 2-2 2-1 1-4 0-3* 0-1 1-2 0-2 1-0     2-0 
 11 Znicz Góra Siewierska0-3 1-5 1-3 1-2 0-5 0-4 0-6 2-1 1-5 3-0     

Kolejka 1 - 20 sierpnia

Pauza: Jedność Strzyżowice.
 
Unia II Ząbkowice (Dąbrowa Górnicza) 2-1 Orzeł Dąbie
Zew Kazimierz (Sosnowiec) 4-1 Pogoń Łagisza (Będzin)
Iskra Psary 1-1 Znicz Góra Siewierska
Przemsza Okradzionów (Dąbrowa Górnicza) 4-2 Błyskawica Preczów
Cyklon Rogoźnik 0-1 MCKS Czeladź (2)

Kolejka 2 - 27 sierpnia

Pauza: Cyklon Rogoźnik.
 
MCKS Czeladź (2) 6-0 Przemsza Okradzionów (Dąbrowa Górnicza)
Błyskawica Preczów 1-2 Iskra Psary
Znicz Góra Siewierska 1-5 Zew Kazimierz (Sosnowiec)
Pogoń Łagisza (Będzin) 2-0 Unia II Ząbkowice (Dąbrowa Górnicza)
Orzeł Dąbie 0-5 Jedność Strzyżowice

Kolejka 3 - 3 września

Pauza: Orzeł Dąbie.
 
Jedność Strzyżowice 1-2 Pogoń Łagisza (Będzin)
Unia II Ząbkowice (Dąbrowa Górnicza) 2-0 Znicz Góra Siewierska
Zew Kazimierz (Sosnowiec) 7-2 Błyskawica Preczów
Iskra Psary 0-10 MCKS Czeladź (2)
w Czeladzi
Przemsza Okradzionów (Dąbrowa Górnicza) 2-2 Cyklon Rogoźnik

Kolejka 4 - 10 września

Pauza: Przemsza Okradzionów (Dąbrowa Górnicza).
 
Cyklon Rogoźnik 3-1 Iskra Psary
MCKS Czeladź (2) 4-0 Zew Kazimierz (Sosnowiec)
Błyskawica Preczów 4-1 Unia II Ząbkowice (Dąbrowa Górnicza)
Znicz Góra Siewierska 0-5 Jedność Strzyżowice
Pogoń Łagisza (Będzin) 0-0 Orzeł Dąbie

Kolejka 5 - 17 września

Pauza: Pogoń Łagisza (Będzin).
 
Orzeł Dąbie 1-0 Znicz Góra Siewierska
Jedność Strzyżowice 1-1 Błyskawica Preczów
Unia II Ząbkowice (Dąbrowa Górnicza) 0-3 MCKS Czeladź (2)
Zew Kazimierz (Sosnowiec) 4-1 Cyklon Rogoźnik
Iskra Psary 4-0 Przemsza Okradzionów (Dąbrowa Górnicza)

Kolejka 6 - 24 września

Pauza: Iskra Psary.
 
Przemsza Okradzionów (Dąbrowa Górnicza) 1-4 Zew Kazimierz (Sosnowiec)
Cyklon Rogoźnik 1-2 Unia II Ząbkowice (Dąbrowa Górnicza)
MCKS Czeladź (2) 2-1 Jedność Strzyżowice
Błyskawica Preczów 1-2 Orzeł Dąbie
Znicz Góra Siewierska 1-2 Pogoń Łagisza (Będzin)

Kolejka 7 - 1 października

Pauza: Znicz Góra Siewierska.
 
Pogoń Łagisza (Będzin) 2-0 Błyskawica Preczów
Orzeł Dąbie 0-1 MCKS Czeladź (2)
Jedność Strzyżowice 3-1 Cyklon Rogoźnik
Unia II Ząbkowice (Dąbrowa Górnicza) 1-0 Przemsza Okradzionów (Dąbrowa Górnicza)
Zew Kazimierz (Sosnowiec) 3-0 Iskra Psary

Kolejka 8 - 7-8 października

Pauza: Zew Kazimierz (Sosnowiec).
 
Iskra Psary 2-1 Unia II Ząbkowice (Dąbrowa Górnicza)
Przemsza Okradzionów (Dąbrowa Górnicza) 2-2 Jedność Strzyżowice
Cyklon Rogoźnik 2-0 Orzeł Dąbie
MCKS Czeladź (2) 0-2 Pogoń Łagisza (Będzin)
Błyskawica Preczów 2-0 Znicz Góra Siewierska

Kolejka 9 - 15 października

Pauza: Błyskawica Preczów.
 
Znicz Góra Siewierska 0-3 MCKS Czeladź (2)
w Czeladzi; Znicz gospodarzem
Pogoń Łagisza (Będzin) 2-1 Cyklon Rogoźnik
Orzeł Dąbie 3-0 Przemsza Okradzionów (Dąbrowa Górnicza)
Jedność Strzyżowice 3-0 Iskra Psary
Unia II Ząbkowice (Dąbrowa Górnicza) 2-2 Zew Kazimierz (Sosnowiec)

Kolejka 10 - 21-22 października

Pauza: Unia II Ząbkowice (Dąbrowa Górnicza).
 
Zew Kazimierz (Sosnowiec) 0-4 Jedność Strzyżowice
Iskra Psary 0-0 Orzeł Dąbie
Przemsza Okradzionów (Dąbrowa Górnicza) 0-3 Pogoń Łagisza (Będzin)
Cyklon Rogoźnik 1-2 Znicz Góra Siewierska
MCKS Czeladź (2) 4-1 Błyskawica Preczów

Kolejka 11 - 28-29 października

Pauza: MCKS Czeladź (2).
 
Błyskawica Preczów 2-0 Cyklon Rogoźnik
Znicz Góra Siewierska 1-5 Przemsza Okradzionów (Dąbrowa Górnicza)
Pogoń Łagisza (Będzin) 7-1 Iskra Psary
Orzeł Dąbie 0-1 Zew Kazimierz (Sosnowiec)
Jedność Strzyżowice 2-1 Unia II Ząbkowice (Dąbrowa Górnicza)

Kolejka 12 - 7 kwietnia

Pauza: Jedność Strzyżowice.
 
Orzeł Dąbie 2-1 Unia II Ząbkowice (Dąbrowa Górnicza)
Pogoń Łagisza (Będzin) 2-2 Zew Kazimierz (Sosnowiec)
Znicz Góra Siewierska 0-6 Iskra Psary
Błyskawica Preczów 0-0 Przemsza Okradzionów (Dąbrowa Górnicza)
MCKS Czeladź (2) 3-1 Cyklon Rogoźnik

Kolejka 13 - 14-15 kwietnia

Pauza: Cyklon Rogoźnik.
 
Przemsza Okradzionów (Dąbrowa Górnicza) 0-4 MCKS Czeladź (2)
Iskra Psary 0-1 Błyskawica Preczów
Zew Kazimierz (Sosnowiec) 1-0 Znicz Góra Siewierska
Unia II Ząbkowice (Dąbrowa Górnicza) 1-4 Pogoń Łagisza (Będzin)
Jedność Strzyżowice 0-1 Orzeł Dąbie

Kolejka 14 - 21-22 kwietnia

Pauza: Orzeł Dąbie.
 
Pogoń Łagisza (Będzin) 2-0 Jedność Strzyżowice
Znicz Góra Siewierska 3-0 Unia II Ząbkowice (Dąbrowa Górnicza)
Błyskawica Preczów 0-1 Zew Kazimierz (Sosnowiec)
MCKS Czeladź (2) 3-0 Iskra Psary
Cyklon Rogoźnik 5-0 Przemsza Okradzionów (Dąbrowa Górnicza)

Kolejka 15 - 28-29 kwietnia

Pauza: Przemsza Okradzionów (Dąbrowa Górnicza).
 
Iskra Psary 0-2 Cyklon Rogoźnik
Zew Kazimierz (Sosnowiec) 3-3 MCKS Czeladź (2)
Unia II Ząbkowice (Dąbrowa Górnicza) 0-1 Błyskawica Preczów
Jedność Strzyżowice 3-0 Znicz Góra Siewierska
w Górze Siewierskiej
Orzeł Dąbie 1-0 Pogoń Łagisza (Będzin)

Kolejka 16 - 5-6 maja

Pauza: Pogoń Łagisza (Będzin).
 
Znicz Góra Siewierska 1-3 Orzeł Dąbie
Błyskawica Preczów 2-0 Jedność Strzyżowice
MCKS Czeladź (2) 1-0 Unia II Ząbkowice (Dąbrowa Górnicza)
Cyklon Rogoźnik 1-2 Zew Kazimierz (Sosnowiec)
Przemsza Okradzionów (Dąbrowa Górnicza) 2-1 Iskra Psary

Kolejka 17 - 12-13 maja

Pauza: Iskra Psary.
 
Zew Kazimierz (Sosnowiec) 3-0 Przemsza Okradzionów (Dąbrowa Górnicza)
Unia II Ząbkowice (Dąbrowa Górnicza) 0-2 Cyklon Rogoźnik
Jedność Strzyżowice 1-5 MCKS Czeladź (2)
Orzeł Dąbie 2-1 Błyskawica Preczów
Pogoń Łagisza (Będzin) 1-2 Znicz Góra Siewierska

Kolejka 18 - 19-20 maja

Pauza: Znicz Góra Siewierska.
 
Błyskawica Preczów 3-1 Pogoń Łagisza (Będzin)
MCKS Czeladź (2) 9-1 Orzeł Dąbie
Cyklon Rogoźnik 2-1 Jedność Strzyżowice
Przemsza Okradzionów (Dąbrowa Górnicza) 1-3 Unia II Ząbkowice (Dąbrowa Górnicza)
Iskra Psary 1-0 Zew Kazimierz (Sosnowiec)

Kolejka 19 - 26-27 maja

Pauza: Zew Kazimierz (Sosnowiec).
 
Unia II Ząbkowice (Dąbrowa Górnicza) 1-2 Iskra Psary
Jedność Strzyżowice 3-1 Przemsza Okradzionów (Dąbrowa Górnicza)
Orzeł Dąbie 4-2 Cyklon Rogoźnik
Pogoń Łagisza (Będzin) 1-7 MCKS Czeladź (2)
w Czeladzi
Znicz Góra Siewierska 0-4 Błyskawica Preczów

Kolejka 20 - 2-3 czerwca

Pauza: Błyskawica Preczów.
 
MCKS Czeladź (2) 3-0 Znicz Góra Siewierska
(wo)
przerwany w 18. minucie przy stanie 3-0 z powodu zdekompletowania drużyny gości
Cyklon Rogoźnik 3-0 Pogoń Łagisza (Będzin)
Przemsza Okradzionów (Dąbrowa Górnicza) 2-5 Orzeł Dąbie
Iskra Psary 3-1 Jedność Strzyżowice
Zew Kazimierz (Sosnowiec) 3-0 Unia II Ząbkowice (Dąbrowa Górnicza)
(wo)
goście nie dojechali

Kolejka 21 - 9-10 czerwca

Pauza: Unia II Ząbkowice (Dąbrowa Górnicza).
 
Jedność Strzyżowice 4-1 Zew Kazimierz (Sosnowiec)
Orzeł Dąbie 3-1 Iskra Psary
Pogoń Łagisza (Będzin) 2-4 Przemsza Okradzionów (Dąbrowa Górnicza)
Znicz Góra Siewierska 2-1 Cyklon Rogoźnik
Błyskawica Preczów 0-3 MCKS Czeladź (2) (600)
w Czeladzi

Kolejka 22 - 16-17 czerwca

Pauza: MCKS Czeladź (2).
 
Cyklon Rogoźnik 1-1 Błyskawica Preczów
Przemsza Okradzionów (Dąbrowa Górnicza) 2-0 Znicz Góra Siewierska
Iskra Psary 1-0 Pogoń Łagisza (Będzin)
Zew Kazimierz (Sosnowiec) 3-1 Orzeł Dąbie
Unia II Ząbkowice (Dąbrowa Górnicza) 0-3 Jedność Strzyżowice
(wo)

Baraże o udział w klasie A (Sosnowiec)

Klasa A 2006/2007 (Sosnowiec)

Klasa B 2006/2007 (Sosnowiec II)

Autor: Łukasz Bieszke
Kontakt: slaskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas