[ Strona główna ]
Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2011/2012 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa B 2006/2007, grupa: Sosnowiec II
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Ostoja Żelisławice 20 56 18 2 0 64-7 9 1 0 38-4 9 1 0 26-3
2.  Łazowianka Łazy (k. Zawiercia) 20 42 13 3 4 57-17 8 1 1 35-6 5 2 3 22-11
3.  Skalniak Kroczyce 20 35 10 5 5 44-42 4 4 2 22-16 6 1 3 22-26 2 4 1 1 0 6-3
4.  KS Giebło 20 35 10 5 5 45-29 7 1 2 28-11 3 4 3 17-18 2 1 0 1 1 3-6
5.  Płomień Niegowonice 20 34 10 4 6 42-30 5 2 3 24-15 5 2 3 18-15
6.  MKS Sławków 20 31 9 4 7 40-39 6 1 3 23-13 3 3 4 17-26 2 6 2 0 0 6-4
7.  Olimpia Blanowice 20 31 10 1 9 31-30 6 0 4 15-11 4 1 5 16-19 2 0 0 0 2 4-6
8.  Budowlani Ogrodzieniec 20 19 6 1 13 40-50 4 1 5 26-23 2 0 8 14-27
9.  Korona Rokitno Szlacheckie 20 16 4 4 12 29-49 2 3 5 14-17 2 1 7 15-32
10.  Warta Zawiercie 20 10 3 1 16 15-64 2 1 7 8-32 1 0 9 7-32
 Zapora Przeczyce 20 2 0 2 18 8-64 0 1 9 6-31 0 1 9 2-33
Warta Zawiercie rozgrywała swoje mecze w rundzie jesiennej w Łazach, zaś przed rundą wiosenną wycofała się z rozgrywek.
Zapora Przeczyce została wycofana z rozgrywek po trzykrotnym nieprzystąpieniu do zawodów.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
 1 Ostoja Żelisławice    2-1 6-0 4-2 0-0 2-0 3-0 7-0 4-1 3-0* 7-0 
 2 Łazowianka Łazy (k. Zawiercia)1-3     11-0 0-0 5-0 6-1 1-0 3-1 2-1 3-0* 3-0 
 3 Skalniak Kroczyce0-1 3-3     2-2 3-1 1-1 0-0 2-1 6-3 2-4 3-0* 
 4 KS Giebło0-0 3-0* 1-4     1-2 6-0 4-1 3-1 4-2 3-1 3-0* 
 5 Płomień Niegowonice1-3 0-2 2-2 6-2     2-2 4-1 3-2 0-1 3-0 3-0* 
 6 MKS Sławków0-2 0-1 3-1 0-2 3-3     2-1 5-2 3-0 3-0* 4-1 
 7 Olimpia Blanowice0-3 0-1 0-3 1-0 2-0 3-4     1-0 1-0 4-0 3-0* 
 8 Budowlani Ogrodzieniec0-4 2-0 0-3* 1-1 1-4 1-3 2-3     11-3 5-2 3-0* 
 9 Korona Rokitno Szlacheckie1-3 1-1 0-2 1-2 0-2 1-1 3-4 3-1     3-0* 1-1 
 10 Warta Zawiercie0-4 0-10 0-3* 0-3* 0-3* 4-2 0-3* 0-3* 1-1     3-0 
 11 Zapora Przeczyce0-3* 0-3* 3-4 3-3 0-3* 0-3* 0-3* 0-3 0-3* ***     
*** - obustronny walkower

Kolejka 1 - 20 sierpnia

Pauza: Olimpia Blanowice.
 
Warta Zawiercie 4-2 MKS Sławków 6 września
Zapora Przeczyce 3-4 Skalniak Kroczyce
Płomień Niegowonice 1-3 Ostoja Żelisławice
Łazowianka Łazy (k. Zawiercia) 0-0 KS Giebło
Budowlani Ogrodzieniec 11-3 Korona Rokitno Szlacheckie

Kolejka 2 - 27 sierpnia

Pauza: Budowlani Ogrodzieniec.
 
Korona Rokitno Szlacheckie 1-1 Łazowianka Łazy (k. Zawiercia)
KS Giebło 1-2 Płomień Niegowonice
Ostoja Żelisławice 7-0 Zapora Przeczyce
Skalniak Kroczyce 2-4 Warta Zawiercie
MKS Sławków 2-1 Olimpia Blanowice

Kolejka 3 - 3 września

Pauza: MKS Sławków.
 
Olimpia Blanowice 0-3 Skalniak Kroczyce
Warta Zawiercie 0-4 Ostoja Żelisławice
Zapora Przeczyce 3-3 KS Giebło
Płomień Niegowonice 0-1 Korona Rokitno Szlacheckie
Łazowianka Łazy (k. Zawiercia) 3-1 Budowlani Ogrodzieniec

Kolejka 4 - 10 września

Pauza: Łazowianka Łazy (k. Zawiercia).
 
Budowlani Ogrodzieniec 1-4 Płomień Niegowonice
Korona Rokitno Szlacheckie 1-1 Zapora Przeczyce
KS Giebło 3-1 Warta Zawiercie
Ostoja Żelisławice 3-0 Olimpia Blanowice
Skalniak Kroczyce 1-1 MKS Sławków

Kolejka 5 - 17 września

Pauza: Skalniak Kroczyce.
 
MKS Sławków 0-2 Ostoja Żelisławice
Olimpia Blanowice 1-0 KS Giebło
Warta Zawiercie 1-1 Korona Rokitno Szlacheckie
Zapora Przeczyce 0-3 Budowlani Ogrodzieniec
Płomień Niegowonice 0-2 Łazowianka Łazy (k. Zawiercia)

Kolejka 6 - 23-24 września

Pauza: Płomień Niegowonice.
 
Łazowianka Łazy (k. Zawiercia) 3-0 Zapora Przeczyce
mecz zakończony po pierwszej połowie z powodu zdekompletowania zespołu gości
Budowlani Ogrodzieniec 5-2 Warta Zawiercie
Korona Rokitno Szlacheckie 3-4 Olimpia Blanowice
KS Giebło 6-0 MKS Sławków
Ostoja Żelisławice 6-0 Skalniak Kroczyce

Kolejka 7 - 1 października

Pauza: Ostoja Żelisławice.
 
Skalniak Kroczyce 2-2 KS Giebło
MKS Sławków 3-0 Korona Rokitno Szlacheckie
Olimpia Blanowice 1-0 Budowlani Ogrodzieniec
Warta Zawiercie 0-10 Łazowianka Łazy (k. Zawiercia)
Zapora Przeczyce 0-3 Płomień Niegowonice
(wo)
mecz zakończony po 15. minutach z powodu zdekompletowania zespołu gospodarzy

Kolejka 8 - 8 października

Pauza: Zapora Przeczyce.
 
Płomień Niegowonice 3-0 Warta Zawiercie
Łazowianka Łazy (k. Zawiercia) 1-0 Olimpia Blanowice
Budowlani Ogrodzieniec 1-3 MKS Sławków
Korona Rokitno Szlacheckie 0-2 Skalniak Kroczyce
KS Giebło 0-0 Ostoja Żelisławice

Kolejka 9 - 15 października

Pauza: KS Giebło.
 
Ostoja Żelisławice 4-1 Korona Rokitno Szlacheckie
Skalniak Kroczyce 2-1 Budowlani Ogrodzieniec
MKS Sławków 0-1 Łazowianka Łazy (k. Zawiercia)
Olimpia Blanowice 2-0 Płomień Niegowonice
Warta Zawiercie 3-0 Zapora Przeczyce

Kolejka 10 - 21-22 października

Pauza: Warta Zawiercie.
 
Zapora Przeczyce 0-3 Olimpia Blanowice
(wo)
gospodarze, którzy przystąpili do meczu w siedmioosobowym składzie, zeszli z boiska tuż po rozpoczęciu meczu
Płomień Niegowonice 2-2 MKS Sławków
Łazowianka Łazy (k. Zawiercia) 11-0 Skalniak Kroczyce
Budowlani Ogrodzieniec 0-4 Ostoja Żelisławice
Korona Rokitno Szlacheckie 1-2 KS Giebło

Kolejka 11 - 28-29 października

Pauza: Korona Rokitno Szlacheckie.
 
KS Giebło 3-1 Budowlani Ogrodzieniec
Ostoja Żelisławice 2-1 Łazowianka Łazy (k. Zawiercia)
Skalniak Kroczyce 3-1 Płomień Niegowonice
MKS Sławków 4-1 Zapora Przeczyce
Olimpia Blanowice 4-0 Warta Zawiercie

Kolejka 12 - 7 kwietnia

Pauza: Olimpia Blanowice.
 
MKS Sławków 3-0 Warta Zawiercie
(wo)
goście nie przyjechali na mecz
Skalniak Kroczyce 3-0 Zapora Przeczyce
(wo)
goście nie przyjechali na mecz
Ostoja Żelisławice 0-0 Płomień Niegowonice
KS Giebło 3-0 Łazowianka Łazy (k. Zawiercia)
(wo)
na boisku 1-4, w drużynie gości wystąpił nieuprawniony zawodnik
Korona Rokitno Szlacheckie 3-1 Budowlani Ogrodzieniec

Kolejka 13 - 14-15 kwietnia

Pauza: Budowlani Ogrodzieniec.
 
Łazowianka Łazy (k. Zawiercia) 2-1 Korona Rokitno Szlacheckie
Płomień Niegowonice 6-2 KS Giebło
Zapora Przeczyce 0-3 Ostoja Żelisławice
(wo)
Warta Zawiercie 0-3 Skalniak Kroczyce
(wo)
Olimpia Blanowice 3-4 MKS Sławków

Kolejka 14 - 21-22 kwietnia

Pauza: MKS Sławków.
 
Skalniak Kroczyce 0-0 Olimpia Blanowice
Ostoja Żelisławice 3-0 Warta Zawiercie
(wo)
KS Giebło 3-0 Zapora Przeczyce
(wo)
Korona Rokitno Szlacheckie 0-2 Płomień Niegowonice
Budowlani Ogrodzieniec 2-0 Łazowianka Łazy (k. Zawiercia)

Kolejka 15 - 28-29 kwietnia

Pauza: Łazowianka Łazy (k. Zawiercia).
 
Płomień Niegowonice 3-2 Budowlani Ogrodzieniec
Zapora Przeczyce 0-3 Korona Rokitno Szlacheckie
(wo)
Warta Zawiercie 0-3 KS Giebło
(wo)
Olimpia Blanowice 0-3 Ostoja Żelisławice
MKS Sławków 3-1 Skalniak Kroczyce

Kolejka 16 - 5-6 maja

Pauza: Skalniak Kroczyce.
 
Ostoja Żelisławice 2-0 MKS Sławków
KS Giebło 4-1 Olimpia Blanowice
Korona Rokitno Szlacheckie 3-0 Warta Zawiercie
(wo)
Budowlani Ogrodzieniec 3-0 Zapora Przeczyce
(wo)
Łazowianka Łazy (k. Zawiercia) 5-0 Płomień Niegowonice

Kolejka 17 - 12-13 maja

Pauza: Płomień Niegowonice.
 
Zapora Przeczyce 0-3 Łazowianka Łazy (k. Zawiercia)
(wo)
Warta Zawiercie 0-3 Budowlani Ogrodzieniec
(wo)
Olimpia Blanowice 1-0 Korona Rokitno Szlacheckie
MKS Sławków 0-2 KS Giebło
Skalniak Kroczyce 0-1 Ostoja Żelisławice

Kolejka 18 - 19-20 maja

Pauza: Ostoja Żelisławice.
 
KS Giebło 1-4 Skalniak Kroczyce
Korona Rokitno Szlacheckie 1-1 MKS Sławków
Budowlani Ogrodzieniec 2-3 Olimpia Blanowice
Łazowianka Łazy (k. Zawiercia) 3-0 Warta Zawiercie
(wo)
Płomień Niegowonice 3-0 Zapora Przeczyce
(wo)

Kolejka 19 - 26-27 maja

Pauza: Zapora Przeczyce.
 
Warta Zawiercie 0-3 Płomień Niegowonice
(wo)
Olimpia Blanowice 0-1 Łazowianka Łazy (k. Zawiercia)
MKS Sławków 5-2 Budowlani Ogrodzieniec
Skalniak Kroczyce 6-3 Korona Rokitno Szlacheckie
Ostoja Żelisławice 4-2 KS Giebło

Kolejka 20 - 2-3 czerwca

Pauza: KS Giebło.
 
Korona Rokitno Szlacheckie 1-3 Ostoja Żelisławice
Budowlani Ogrodzieniec 0-3 Skalniak Kroczyce
(wo)
na boisku 5-5, w drużynie gospodarzy grał nieuprawniony zawodnik
Łazowianka Łazy (k. Zawiercia) 6-1 MKS Sławków
Płomień Niegowonice 4-1 Olimpia Blanowice
Zapora Przeczyce - Warta Zawiercie
(wo)
obustronny walkower

Kolejka 21 - 9-10 czerwca

Pauza: Warta Zawiercie.
 
Olimpia Blanowice 3-0 Zapora Przeczyce
(wo)
MKS Sławków 3-3 Płomień Niegowonice
Skalniak Kroczyce 3-3 Łazowianka Łazy (k. Zawiercia)
Ostoja Żelisławice 7-0 Budowlani Ogrodzieniec
KS Giebło 4-2 Korona Rokitno Szlacheckie

Kolejka 22 - 16-17 czerwca

Pauza: Korona Rokitno Szlacheckie.
 
Budowlani Ogrodzieniec 1-1 KS Giebło
Łazowianka Łazy (k. Zawiercia) 1-3 Ostoja Żelisławice
Płomień Niegowonice 2-2 Skalniak Kroczyce
Zapora Przeczyce 0-3 MKS Sławków
(wo)
Warta Zawiercie 0-3 Olimpia Blanowice
(wo)

Baraże o udział w klasie A (Sosnowiec)

Klasa A 2006/2007 (Sosnowiec)

Klasa B 2006/2007 (Sosnowiec I)

Autor: Łukasz Bieszke
Kontakt: slaskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas