[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa A 2006/2007, grupa: Częstochowa I
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Unia Rędziny 26 62 20 2 4 96-19 12 0 1 54-6 8 2 3 42-13
2.  Raków II Częstochowa 26 61 19 4 3 101-33 12 0 1 72-11 7 4 2 29-22
3.  Lotnik Kościelec 26 44 12 8 6 58-43 8 5 0 34-20 4 3 6 24-23
4.  Oksza Łobodno 26 42 12 6 8 53-41 8 3 2 37-20 4 3 6 16-21 2 4 1 1 0 6-5
5.  Pogoń Kłomnice 26 42 13 3 10 53-47 9 2 2 28-15 4 1 8 25-32 2 1 0 1 1 5-6
6.  Junior Szarlejka 26 38 11 5 10 52-50 7 3 3 28-18 4 2 7 24-32
7.  Liswarta Krzepice 26 36 11 3 12 49-47 8 1 4 29-16 3 2 8 20-31
8.  Sokół Wręczyca Wielka 26 34 10 4 12 48-65 7 0 6 26-27 3 4 6 22-38
9.  Naprzód Ostrowy 26 32 9 5 12 47-70 7 2 4 31-32 2 3 8 16-38 2 3 1 0 1 6-5
10.  Grom Miedźno 26 32 9 5 12 41-48 6 3 4 23-20 3 2 8 18-28 2 3 1 0 1 5-6
11.  Błękitni Aniołów (Częstochowa) 26 28 8 4 14 28-56 5 4 4 14-15 3 0 10 14-41 2 3 1 0 1 3-3
12.  Błękitni Libidza 26 28 8 4 14 53-82 8 3 2 35-24 0 1 12 18-58 2 3 1 0 1 3-3
13.  Polonia-Unia Widzów 26 21 6 3 17 29-57 6 1 6 24-25 0 2 11 5-32
14.  Piast Lubojna 26 17 5 2 19 40-90 5 2 6 26-38 0 0 13 14-52
Unia Rędziny rozgrywała swoje mecze w Mstowie.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
 1 Unia Rędziny    5-0 2-1 0-1 4-2 3-0 3-0 5-0 5-1 4-0 7-0 5-0 4-0 7-1 
 2 Raków II Częstochowa7-2     2-0 0-3* 6-1 3-0 3-1 7-0 11-1 5-2 7-0 10-1 4-0 7-0 
 3 Lotnik Kościelec0-0 3-3     0-0 2-1 5-4 3-1 1-1 4-2 1-0 4-1 4-3 2-2 5-2 
 4 Oksza Łobodno1-1 1-1 2-4     4-3 5-0 5-1 1-1 4-1 1-3 3-2 3-1 4-0 3-2 
 5 Pogoń Kłomnice1-0 2-5 1-1 2-2     1-5 1-0 3-0 3-0 3-1 3-0 3-1 1-0 4-0 
 6 Junior Szarlejka1-3 1-1 1-1 3-1 5-3     1-2 1-5 1-0 1-1 3-0 4-1 4-0 2-0 
 7 Liswarta Krzepice2-1 0-1 3-1 3-0 2-0 1-3     3-2 1-2 1-1 0-1 8-2 2-0 3-2 
 8 Sokół Wręczyca Wielka0-1 0-4 1-3 3-1 4-2 2-1 1-3     2-1 1-5 1-3 6-3 2-0 3-0 
 9 Naprzód Ostrowy0-6 1-2 1-5 1-1 0-4 4-4 3-2 2-0     5-3 3-1 3-1 2-1 6-2 
 10 Grom Miedźno1-3 1-1 2-1 3-0 0-2 1-1 0-3* 3-4 2-1     4-1 1-1 2-0 3-2 
 11 Błękitni Aniołów (Częstochowa)0-2 1-2 1-1 0-3 0-0 2-1 1-0 1-1 0-2 2-0     2-1 0-0 4-2 
 12 Błękitni Libidza0-3 4-2 3-2 3-1 4-2 2-3 4-4 3-3 2-2 2-0 2-1     3-1 3-0 
 13 Polonia-Unia Widzów0-5 1-4 4-1 2-1 0-2 0-2 4-1 3-4 1-1 1-2 2-1 4-0     2-1 
 14 Piast Lubojna0-15 2-3 0-3 1-2 1-3 3-0 2-2 5-1 2-2 1-0 2-3 5-3 2-1     

Kolejka 1 - 13 sierpnia

Unia Rędziny 7-0 Błękitni Aniołów (Częstochowa)
Naprzód Ostrowy 2-0 Sokół Wręczyca Wielka
Piast Lubojna 1-2 Oksza Łobodno
Pogoń Kłomnice 1-5 Junior Szarlejka
Błękitni Libidza 3-1 Polonia-Unia Widzów
Grom Miedźno 0-3 Liswarta Krzepice
(wo)
na boisku 2-3
Lotnik Kościelec 3-3 Raków II Częstochowa

Kolejka 2 - 20 sierpnia

Błękitni Aniołów (Częstochowa) 1-0 Liswarta Krzepice
Polonia-Unia Widzów 1-2 Grom Miedźno
Lotnik Kościelec 4-3 Błękitni Libidza
Junior Szarlejka 1-1 Raków II Częstochowa
Oksza Łobodno 4-3 Pogoń Kłomnice
Sokół Wręczyca Wielka 3-0 Piast Lubojna
Unia Rędziny 5-1 Naprzód Ostrowy

Kolejka 3 - 27 sierpnia

Naprzód Ostrowy 3-1 Błękitni Aniołów (Częstochowa)
Piast Lubojna 0-15 Unia Rędziny
Pogoń Kłomnice 3-0 Sokół Wręczyca Wielka
Raków II Częstochowa 0-3 Oksza Łobodno
(wo)
na boisku 7-0
Błękitni Libidza 2-3 Junior Szarlejka
Grom Miedźno 2-1 Lotnik Kościelec
Liswarta Krzepice 2-0 Polonia-Unia Widzów

Kolejka 4 - 2-3 września

Błękitni Aniołów (Częstochowa) 0-0 Polonia-Unia Widzów
Lotnik Kościelec 3-1 Liswarta Krzepice
Junior Szarlejka 1-1 Grom Miedźno
Sokół Wręczyca Wielka 0-4 Raków II Częstochowa
Unia Rędziny 4-2 Pogoń Kłomnice
Naprzód Ostrowy 6-2 Piast Lubojna
Błękitni Libidza 3-1 Oksza Łobodno

Kolejka 5 - 10 września

Piast Lubojna 2-3 Błękitni Aniołów (Częstochowa)
Pogoń Kłomnice 3-0 Naprzód Ostrowy
Raków II Częstochowa 7-2 Unia Rędziny
Błękitni Libidza 3-3 Sokół Wręczyca Wielka
Grom Miedźno 3-0 Oksza Łobodno
Liswarta Krzepice 1-3 Junior Szarlejka
Polonia-Unia Widzów 4-1 Lotnik Kościelec

Kolejka 6 - 17 września

Błękitni Aniołów (Częstochowa) 1-1 Lotnik Kościelec
Junior Szarlejka 4-0 Polonia-Unia Widzów
Oksza Łobodno 5-1 Liswarta Krzepice
Sokół Wręczyca Wielka 1-5 Grom Miedźno
Unia Rędziny 5-0 Błękitni Libidza
Naprzód Ostrowy 1-2 Raków II Częstochowa
Piast Lubojna 1-3 Pogoń Kłomnice

Kolejka 7 - 24 września

Pogoń Kłomnice 3-0 Błękitni Aniołów (Częstochowa)
Raków II Częstochowa 7-0 Piast Lubojna
Błękitni Libidza 2-2 Naprzód Ostrowy
Grom Miedźno 1-3 Unia Rędziny
Liswarta Krzepice 3-2 Sokół Wręczyca Wielka
Polonia-Unia Widzów 2-1 Oksza Łobodno
Lotnik Kościelec 5-4 Junior Szarlejka

Kolejka 8 - 1 października

Błękitni Aniołów (Częstochowa) 2-1 Junior Szarlejka
Oksza Łobodno 2-4 Lotnik Kościelec
Sokół Wręczyca Wielka 2-0 Polonia-Unia Widzów
Unia Rędziny 3-0 Liswarta Krzepice
Naprzód Ostrowy 5-3 Grom Miedźno
Piast Lubojna 5-3 Błękitni Libidza
Pogoń Kłomnice 2-5 Raków II Częstochowa

Kolejka 9 - 8 października

Raków II Częstochowa 7-0 Błękitni Aniołów (Częstochowa)
Błękitni Libidza 4-2 Pogoń Kłomnice
Grom Miedźno 3-2 Piast Lubojna
Liswarta Krzepice 1-2 Naprzód Ostrowy
Polonia-Unia Widzów 0-5 Unia Rędziny
Lotnik Kościelec 1-1 Sokół Wręczyca Wielka
Junior Szarlejka 3-1 Oksza Łobodno

Kolejka 10 - 15 października

Błękitni Aniołów (Częstochowa) 0-3 Oksza Łobodno
Sokół Wręczyca Wielka 2-1 Junior Szarlejka
Unia Rędziny 2-1 Lotnik Kościelec
Naprzód Ostrowy 2-1 Polonia-Unia Widzów
Piast Lubojna 2-2 Liswarta Krzepice
Pogoń Kłomnice 3-1 Grom Miedźno
Raków II Częstochowa 10-1 Błękitni Libidza

Kolejka 11 - 21-22 października

Błękitni Libidza 2-1 Błękitni Aniołów (Częstochowa) 22 października, 14:30
Grom Miedźno 1-1 Raków II Częstochowa 21 października, 14:30
Liswarta Krzepice 2-0 Pogoń Kłomnice 22 października, 14:30
Polonia-Unia Widzów 2-1 Piast Lubojna 22 października, 14:30
Lotnik Kościelec 4-2 Naprzód Ostrowy 22 października, 14:30
Junior Szarlejka 1-3 Unia Rędziny 22 października, 14:30
Sokół Wręczyca Wielka 3-1 Oksza Łobodno 22 października, 14:30

Kolejka 12 - 28-29 października

Błękitni Aniołów (Częstochowa) 1-1 Sokół Wręczyca Wielka 28 października, 14:00
Unia Rędziny 0-1 Oksza Łobodno 29 października, 14:00
Naprzód Ostrowy 4-4 Junior Szarlejka 29 października, 14:00
Piast Lubojna 0-3 Lotnik Kościelec 28 października, 14:00
Pogoń Kłomnice 1-0 Polonia-Unia Widzów 29 października, 14:00
Raków II Częstochowa 3-1 Liswarta Krzepice 29 października, 14:00
Błękitni Libidza 2-0 Grom Miedźno 29 października, 14:00

Kolejka 13 - 4-5 listopada

Grom Miedźno 4-1 Błękitni Aniołów (Częstochowa) 12 listopada, 13:00
Liswarta Krzepice 8-2 Błękitni Libidza 5 listopada, 13:30
Polonia-Unia Widzów 1-4 Raków II Częstochowa 4 listopada, 13:30
Lotnik Kościelec 2-1 Pogoń Kłomnice 5 listopada, 13:30
Junior Szarlejka 2-0 Piast Lubojna 5 listopada, 13:30
Oksza Łobodno 4-1 Naprzód Ostrowy 18 kwietnia
przełożony
Sokół Wręczyca Wielka 0-1 Unia Rędziny 5 listopada, 13:30

Kolejka 14 - 1 kwietnia

Raków II Częstochowa 2-0 Lotnik Kościelec
Błękitni Aniołów (Częstochowa) 0-2 Unia Rędziny
Sokół Wręczyca Wielka 2-1 Naprzód Ostrowy 1 kwietnia, 16:00
Oksza Łobodno 3-2 Piast Lubojna 1 kwietnia, 16:00
Junior Szarlejka 5-3 Pogoń Kłomnice 1 kwietnia, 16:00
Polonia-Unia Widzów 4-0 Błękitni Libidza
Liswarta Krzepice 1-1 Grom Miedźno 1 kwietnia, 16:00

Kolejka 15 - 7 kwietnia

Liswarta Krzepice 0-1 Błękitni Aniołów (Częstochowa)
Grom Miedźno 2-0 Polonia-Unia Widzów
Błękitni Libidza 3-2 Lotnik Kościelec
Raków II Częstochowa 3-0 Junior Szarlejka
Pogoń Kłomnice 2-2 Oksza Łobodno
Piast Lubojna 5-1 Sokół Wręczyca Wielka
Naprzód Ostrowy 0-6 Unia Rędziny

Kolejka 16 - 15 kwietnia

Błękitni Aniołów (Częstochowa) 0-2 Naprzód Ostrowy
Unia Rędziny 7-1 Piast Lubojna
Sokół Wręczyca Wielka 4-2 Pogoń Kłomnice
Oksza Łobodno 1-1 Raków II Częstochowa
Junior Szarlejka 4-1 Błękitni Libidza
Lotnik Kościelec 1-0 Grom Miedźno
Polonia-Unia Widzów 4-1 Liswarta Krzepice

Kolejka 17 - 22 kwietnia

Oksza Łobodno 3-1 Błękitni Libidza
Polonia-Unia Widzów 2-1 Błękitni Aniołów (Częstochowa)
Liswarta Krzepice 3-1 Lotnik Kościelec
Grom Miedźno 1-1 Junior Szarlejka
Raków II Częstochowa 7-0 Sokół Wręczyca Wielka
Pogoń Kłomnice 1-0 Unia Rędziny
Piast Lubojna 2-2 Naprzód Ostrowy

Kolejka 18 - 29 kwietnia

Błękitni Aniołów (Częstochowa) 4-2 Piast Lubojna
Naprzód Ostrowy 0-4 Pogoń Kłomnice
Unia Rędziny 5-0 Raków II Częstochowa
Sokół Wręczyca Wielka 6-3 Błękitni Libidza
Oksza Łobodno 1-3 Grom Miedźno
Junior Szarlejka 1-2 Liswarta Krzepice
Lotnik Kościelec 2-2 Polonia-Unia Widzów

Kolejka 19 - 2 maja

Lotnik Kościelec 4-1 Błękitni Aniołów (Częstochowa)
Polonia-Unia Widzów 0-2 Junior Szarlejka
Liswarta Krzepice 3-0 Oksza Łobodno
Grom Miedźno 3-4 Sokół Wręczyca Wielka
Błękitni Libidza 0-3 Unia Rędziny
Raków II Częstochowa 11-1 Naprzód Ostrowy
Pogoń Kłomnice 4-0 Piast Lubojna

Kolejka 20 - 6 maja

Błękitni Aniołów (Częstochowa) 0-0 Pogoń Kłomnice
Piast Lubojna 2-3 Raków II Częstochowa
Naprzód Ostrowy 3-1 Błękitni Libidza
Unia Rędziny 4-0 Grom Miedźno
Sokół Wręczyca Wielka 1-3 Liswarta Krzepice
Oksza Łobodno 4-0 Polonia-Unia Widzów
Junior Szarlejka 1-1 Lotnik Kościelec

Kolejka 21 - 13 maja

Junior Szarlejka 3-0 Błękitni Aniołów (Częstochowa)
Lotnik Kościelec 0-0 Oksza Łobodno
Polonia-Unia Widzów 3-4 Sokół Wręczyca Wielka
Liswarta Krzepice 2-1 Unia Rędziny
Grom Miedźno 2-1 Naprzód Ostrowy
Błękitni Libidza 3-0 Piast Lubojna
Raków II Częstochowa 6-1 Pogoń Kłomnice

Kolejka 22 - 20 maja

Błękitni Aniołów (Częstochowa) 1-2 Raków II Częstochowa
Pogoń Kłomnice 3-1 Błękitni Libidza
Piast Lubojna 1-0 Grom Miedźno
Naprzód Ostrowy 3-2 Liswarta Krzepice
Unia Rędziny 4-0 Polonia-Unia Widzów
Sokół Wręczyca Wielka 1-3 Lotnik Kościelec
Oksza Łobodno 5-0 Junior Szarlejka

Kolejka 23 - 27 maja

Oksza Łobodno 3-2 Błękitni Aniołów (Częstochowa)
Junior Szarlejka 1-5 Sokół Wręczyca Wielka
Lotnik Kościelec 0-0 Unia Rędziny
Polonia-Unia Widzów 1-1 Naprzód Ostrowy
Liswarta Krzepice 3-2 Piast Lubojna
Grom Miedźno 0-2 Pogoń Kłomnice
Błękitni Libidza 4-2 Raków II Częstochowa

Kolejka 24 - 2-3 czerwca

Oksza Łobodno 1-1 Sokół Wręczyca Wielka
Błękitni Aniołów (Częstochowa) 2-1 Błękitni Libidza
Raków II Częstochowa 5-2 Grom Miedźno
Pogoń Kłomnice 1-0 Liswarta Krzepice
Piast Lubojna 2-1 Polonia-Unia Widzów
Naprzód Ostrowy 1-5 Lotnik Kościelec
Unia Rędziny 3-0 Junior Szarlejka

Kolejka 25 - 10 czerwca

Sokół Wręczyca Wielka 1-3 Błękitni Aniołów (Częstochowa)
Oksza Łobodno 1-1 Unia Rędziny
Junior Szarlejka 1-0 Naprzód Ostrowy
Lotnik Kościelec 5-2 Piast Lubojna
Polonia-Unia Widzów 0-2 Pogoń Kłomnice
Liswarta Krzepice 0-1 Raków II Częstochowa
Grom Miedźno 1-1 Błękitni Libidza

Kolejka 26 - 17 czerwca

Błękitni Aniołów (Częstochowa) 2-0 Grom Miedźno
Błękitni Libidza 4-4 Liswarta Krzepice
Raków II Częstochowa 4-0 Polonia-Unia Widzów
Pogoń Kłomnice 1-1 Lotnik Kościelec
Piast Lubojna 3-0 Junior Szarlejka
Naprzód Ostrowy 1-1 Oksza Łobodno
Unia Rędziny 5-0 Sokół Wręczyca Wielka

Liga okręgowa 2006/2007 (Częstochowa)

Klasa A 2006/2007 (Częstochowa II)
Klasa A 2006/2007 (Lubliniec)

Klasa B 2006/2007 (Częstochowa I)

Autor: Michał Dąbrowski
Kontakt: slaskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas