[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa A 2006/2007, grupa: Racibórz
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  LKS Chałupki (k. Raciborza) 30 70 22 4 4 71-33 14 1 0 46-11 8 3 4 25-22
2.  Dąb Gaszowice 30 62 20 2 8 82-45 13 1 1 50-12 7 1 7 32-33
3.  Przyszłość II Rogów 30 56 16 8 6 73-37 9 4 2 38-18 7 4 4 35-19 2 3 1 0 1 3-2
4.  LKS Górki Śląskie 30 56 16 8 6 77-37 9 4 2 39-16 7 4 4 38-21 2 3 1 0 1 2-3
5.  Gosław Jedłownik (Wodzisław Śląski) 30 54 17 3 10 81-55 11 1 3 57-26 6 2 7 24-29
6.  Czarni Nowa Wieś 30 49 15 4 11 74-61 8 4 3 38-22 7 0 8 36-39
7.  LKS Samborowice 30 45 13 6 11 64-50 8 3 4 40-22 5 3 7 24-28 2 6 2 0 0 8-4
8.  Start Pietrowice Wielkie 30 45 13 6 11 58-51 10 1 4 38-18 3 5 7 20-33 2 0 0 0 2 4-8
9.  KS Kornowac 30 43 13 4 13 71-64 8 2 5 43-26 5 2 8 28-38
10.  Odra Nieboczowy 30 40 11 7 12 57-60 8 1 6 35-32 3 6 6 22-28
11.  Strzelec Rzuchów 30 39 12 3 15 57-69 6 2 7 29-33 6 1 8 28-36 2 3 1 0 1 6-5
12.  LKS Ruda Kozielska 30 39 12 3 15 67-69 6 3 6 32-29 6 0 9 35-40 2 3 1 0 1 5-6
13.  Unia Turza Śląska 30 32 10 2 18 46-77 8 1 6 40-34 2 1 12 6-43
14.  Buk Rudy Wielkie 30 31 9 4 17 51-76 6 3 6 28-30 3 1 11 23-46
15.  KS Kuźnia Raciborska 30 14 4 2 24 42-126 3 1 11 22-49 1 1 13 20-77
16.  LKS Adamowice 30 10 2 4 24 37-98 2 3 10 24-31 0 1 14 13-67

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 LKS Chałupki (k. Raciborza)    1-0 1-1 1-0 1-0 4-0 3-0 4-0 5-3 3-2 3-1 5-2 3-0 2-0 7-2 3-0 
 2 Dąb Gaszowice1-0     3-2 3-1 4-0 4-0 2-1 1-1 1-3 5-1 1-0 2-0 6-1 5-2 5-0 7-0 
 3 Przyszłość II Rogów1-1 2-2     3-0 2-0 1-3 2-3 2-0 5-2 0-0 5-3 5-3 3-0 1-0 0-0 6-1 
 4 LKS Górki Śląskie3-0 1-2 2-0     1-1 4-0 2-0 4-0 2-2 1-6 5-0 3-2 0-0 6-0 3-1 2-2 
 5 Gosław Jedłownik (Wodzisław Śląski)4-1 5-2 0-1 2-2     2-4 4-0 3-2 2-3 5-1 6-2 3-2 3-1 6-1 9-3 3-1 
 6 Czarni Nowa Wieś2-4 3-0 0-0 2-3 3-1     1-1 2-2 3-2 0-0 2-1 2-1 8-0 0-4 5-3 5-0 
 7 LKS Samborowice0-1 0-3* 2-2 2-2 5-0 3-4     4-3 1-0 2-2 0-1 6-1 2-0 3-0 4-1 6-2 
 8 Start Pietrowice Wielkie0-1 1-2 1-0 2-1 2-1 2-0 1-4     6-1 1-0 4-2 1-2 3-1 3-3 6-0 5-0 
 9 KS Kornowac3-4 5-2 1-2 2-2 2-3 5-4 2-0 4-0     1-1 0-1 0-4 5-0 2-1 5-2 6-0 
 10 Odra Nieboczowy0-1 3-2 2-5 1-3 1-3 2-1 3-2 1-3 2-2     2-1 4-3 2-0 4-1 3-4 5-1 
 11 Strzelec Rzuchów0-3 3-0 1-7 0-4 2-2 2-7 3-0 1-1 1-2 2-0     2-3 0-1 5-2 2-0 5-1 
 12 LKS Ruda Kozielska1-1 3-4 3-2 0-4 0-1 1-3 1-1 2-3 2-1 1-1 2-4     3-1 2-0 5-1 6-2 
 13 Unia Turza Śląska3-1 3-0 0-3 0-4 2-3 3-2 2-6 0-0 2-1 3-1 2-4 2-4     4-3 10-0 4-2 
 14 Buk Rudy Wielkie2-2 1-4 1-1 1-2 2-1 1-4 0-2 2-2 4-1 1-2 1-4 4-1 2-0     4-3 2-1 
 15 KS Kuźnia Raciborska0-2 0-6 2-6 2-10 0-3* 1-3 1-3 3-0 2-4 1-3 3-3 0-3 3-0 2-3     2-0 
 16 LKS Adamowice2-3 2-3 0-3 0-0 2-5 4-1 1-1 0-3 0-1 2-2 0-1 1-4 0-1 1-3 9-0     

Kolejka 1 - 12-13 sierpnia

LKS Chałupki (k. Raciborza) 5-2 LKS Ruda Kozielska 12 sierpnia, 17:00
LKS Samborowice 2-0 Unia Turza Śląska 13 sierpnia, 17:00
Strzelec Rzuchów 2-7 Czarni Nowa Wieś 13 sierpnia, 17:00
LKS Adamowice 0-3 Start Pietrowice Wielkie 13 sierpnia, 15:00
Dąb Gaszowice 3-2 Przyszłość II Rogów 13 sierpnia, 17:00
LKS Górki Śląskie 2-2 KS Kornowac 13 sierpnia, 15:00
Odra Nieboczowy 1-3 Gosław Jedłownik (Wodzisław Śląski) 13 sierpnia, 14:00
Buk Rudy Wielkie 4-3 KS Kuźnia Raciborska 13 sierpnia, 15:30

Kolejka 2 - 19-20 sierpnia

LKS Ruda Kozielska 5-1 KS Kuźnia Raciborska 20 sierpnia, 14:30
Gosław Jedłownik (Wodzisław Śląski) 6-1 Buk Rudy Wielkie 20 sierpnia, 17:00
KS Kornowac 1-1 Odra Nieboczowy 20 sierpnia, 17:00
Przyszłość II Rogów 3-0 LKS Górki Śląskie 19 sierpnia, 15:00
Start Pietrowice Wielkie 1-2 Dąb Gaszowice 20 sierpnia, 15:00
Czarni Nowa Wieś 5-0 LKS Adamowice 19 sierpnia, 17:00
Unia Turza Śląska 2-4 Strzelec Rzuchów 20 sierpnia, 17:00
LKS Chałupki (k. Raciborza) 3-0 LKS Samborowice 19 sierpnia, 17:00

Kolejka 3 - 26-27 sierpnia

LKS Samborowice 6-1 LKS Ruda Kozielska 27 sierpnia, 17:00
Strzelec Rzuchów 0-3 LKS Chałupki (k. Raciborza) 27 sierpnia, 17:00
LKS Adamowice 0-1 Unia Turza Śląska 27 sierpnia, 15:00
Dąb Gaszowice 4-0 Czarni Nowa Wieś 27 sierpnia, 17:00
LKS Górki Śląskie 4-0 Start Pietrowice Wielkie 27 sierpnia, 17:00
Odra Nieboczowy 2-5 Przyszłość II Rogów 27 sierpnia, 14:00
Buk Rudy Wielkie 4-1 KS Kornowac 27 sierpnia, 15:30
KS Kuźnia Raciborska 0-3 Gosław Jedłownik (Wodzisław Śląski) 26 sierpnia, 17:00
(wo)
Na boisku 3:3 - w drużynie gospodarzy wystąpił nieuprawniony zawodnik.

Kolejka 4 - 2-3 września

LKS Ruda Kozielska 0-1 Gosław Jedłownik (Wodzisław Śląski) 3 września, 14:30
KS Kornowac 5-2 KS Kuźnia Raciborska 3 września, 17:00
Przyszłość II Rogów 1-0 Buk Rudy Wielkie 2 września, 15:00
Start Pietrowice Wielkie 1-0 Odra Nieboczowy 3 września, 15:00
Czarni Nowa Wieś 2-3 LKS Górki Śląskie 1 września, 17:00
Unia Turza Śląska 3-0 Dąb Gaszowice 3 września, 17:00
LKS Chałupki (k. Raciborza) 3-0 LKS Adamowice 2 września, 17:00
LKS Samborowice 0-1 Strzelec Rzuchów 3 września, 17:00

Kolejka 5 - 9-10 września

Strzelec Rzuchów 2-3 LKS Ruda Kozielska 10 września, 16:30
LKS Adamowice 1-1 LKS Samborowice 10 września, 15:00
Dąb Gaszowice 1-0 LKS Chałupki (k. Raciborza) 10 września, 16:30
LKS Górki Śląskie 0-0 Unia Turza Śląska 10 września, 16:30
Odra Nieboczowy 2-1 Czarni Nowa Wieś 10 września, 14:00
Buk Rudy Wielkie 2-2 Start Pietrowice Wielkie 10 września, 11:00
KS Kuźnia Raciborska 2-6 Przyszłość II Rogów 9 września, 16:30
Gosław Jedłownik (Wodzisław Śląski) 2-3 KS Kornowac 10 września, 16:30

Kolejka 6 - 16-17 września

LKS Ruda Kozielska 2-1 KS Kornowac 17 września, 14:30
Przyszłość II Rogów 2-0 Gosław Jedłownik (Wodzisław Śląski) 16 września, 15:00
Start Pietrowice Wielkie 6-0 KS Kuźnia Raciborska 17 września, 15:00
Czarni Nowa Wieś 0-4 Buk Rudy Wielkie 16 września, 16:00
Unia Turza Śląska 3-1 Odra Nieboczowy 17 września, 16:00
LKS Chałupki (k. Raciborza) 1-0 LKS Górki Śląskie 16 września, 16:00
LKS Samborowice 0-3 Dąb Gaszowice 17 września, 16:00
(wo)
Na boisku 1:3 - w drużynie gospodarzy wystąpił nieuprawniony zawodnik.
Strzelec Rzuchów 5-1 LKS Adamowice 17 września, 16:00

Kolejka 7 - 23-24 września

LKS Adamowice 1-4 LKS Ruda Kozielska 24 września, 15:00
Dąb Gaszowice 1-0 Strzelec Rzuchów 24 września, 16:00
LKS Górki Śląskie 2-0 LKS Samborowice 24 września, 16:00
Odra Nieboczowy 0-1 LKS Chałupki (k. Raciborza) 24 września, 14:00
Buk Rudy Wielkie 2-0 Unia Turza Śląska 24 września, 15:30
KS Kuźnia Raciborska 1-3 Czarni Nowa Wieś 23 września, 16:00
Gosław Jedłownik (Wodzisław Śląski) 3-2 Start Pietrowice Wielkie 24 września, 13:30
KS Kornowac 1-2 Przyszłość II Rogów 24 września, 16:00

Kolejka 8 - 30 września-1 października

LKS Ruda Kozielska 3-2 Przyszłość II Rogów 1 października, 14:30
Start Pietrowice Wielkie 6-1 KS Kornowac 1 października, 15:00
Czarni Nowa Wieś 3-1 Gosław Jedłownik (Wodzisław Śląski) 30 września, 15:30
Unia Turza Śląska 10-0 KS Kuźnia Raciborska 1 października, 15:30
LKS Chałupki (k. Raciborza) 2-0 Buk Rudy Wielkie 30 września, 15:30
LKS Samborowice 2-2 Odra Nieboczowy 1 października, 15:30
Strzelec Rzuchów 0-4 LKS Górki Śląskie 1 października, 15:30
LKS Adamowice 2-3 Dąb Gaszowice 1 października, 15:00

Kolejka 9 - 7-8 października

Dąb Gaszowice 2-0 LKS Ruda Kozielska 8 października, 15:30
LKS Górki Śląskie 2-2 LKS Adamowice 8 października, 15:30
Odra Nieboczowy 2-1 Strzelec Rzuchów 8 października, 14:00
Buk Rudy Wielkie 0-2 LKS Samborowice 8 października, 15:30
KS Kuźnia Raciborska 0-2 LKS Chałupki (k. Raciborza) 7 października, 15:30
Gosław Jedłownik (Wodzisław Śląski) 3-1 Unia Turza Śląska
KS Kornowac 5-4 Czarni Nowa Wieś 8 października, 15:30
Przyszłość II Rogów 2-0 Start Pietrowice Wielkie 7 października, 15:00

Kolejka 10 - 14-15 października

LKS Ruda Kozielska 2-3 Start Pietrowice Wielkie 15 października, 14:30
Czarni Nowa Wieś 0-0 Przyszłość II Rogów 14 października, 15:00
Unia Turza Śląska 2-1 KS Kornowac 15 października, 15:00
LKS Chałupki (k. Raciborza) 1-0 Gosław Jedłownik (Wodzisław Śląski) 14 października, 15:00
LKS Samborowice 4-1 KS Kuźnia Raciborska 15 października, 15:00
Strzelec Rzuchów 5-2 Buk Rudy Wielkie 15 października, 15:00
LKS Adamowice 2-2 Odra Nieboczowy 15 października, 15:00
Dąb Gaszowice 3-1 LKS Górki Śląskie 15 października, 15:00

Kolejka 11 - 21-22 października

LKS Górki Śląskie 3-2 LKS Ruda Kozielska 22 października, 14:30
Odra Nieboczowy 3-2 Dąb Gaszowice 22 października, 14:00
Buk Rudy Wielkie 2-1 LKS Adamowice 22 października, 14:30
KS Kuźnia Raciborska 3-3 Strzelec Rzuchów 21 października, 14:30
Gosław Jedłownik (Wodzisław Śląski) 4-0 LKS Samborowice 22 października, 14:30
KS Kornowac 3-4 LKS Chałupki (k. Raciborza) 22 października, 14:30
Przyszłość II Rogów 3-0 Unia Turza Śląska 21 października, 14:30
Start Pietrowice Wielkie 2-0 Czarni Nowa Wieś 22 października, 14:30

Kolejka 12 - 28-29 października

LKS Ruda Kozielska 1-3 Czarni Nowa Wieś 29 października, 14:00
Unia Turza Śląska 0-0 Start Pietrowice Wielkie 29 października, 14:00
LKS Chałupki (k. Raciborza) 1-1 Przyszłość II Rogów 28 października, 14:00
LKS Samborowice 1-0 KS Kornowac 29 października, 14:00
Strzelec Rzuchów 2-2 Gosław Jedłownik (Wodzisław Śląski) 29 października, 14:00
LKS Adamowice 9-0 KS Kuźnia Raciborska 29 października, 14:00
Dąb Gaszowice 5-2 Buk Rudy Wielkie 29 października, 14:00
LKS Górki Śląskie 1-6 Odra Nieboczowy 29 października, 14:00

Kolejka 13 - 4-5 listopada

Odra Nieboczowy 4-3 LKS Ruda Kozielska 5 listopada, 14:00
Buk Rudy Wielkie 1-2 LKS Górki Śląskie 5 listopada, 14:00
KS Kuźnia Raciborska 0-6 Dąb Gaszowice 4 listopada, 14:00
Gosław Jedłownik (Wodzisław Śląski) 3-1 LKS Adamowice 5 listopada, 14:00
KS Kornowac 0-1 Strzelec Rzuchów 5 listopada, 14:00
Przyszłość II Rogów 2-3 LKS Samborowice 4 listopada, 14:00
Start Pietrowice Wielkie 0-1 LKS Chałupki (k. Raciborza) 5 listopada, 14:00
Czarni Nowa Wieś 8-0 Unia Turza Śląska 4 listopada, 14:00

Kolejka 14 - 11-12 listopada

LKS Ruda Kozielska 3-1 Unia Turza Śląska 12 listopada, 13:30
LKS Chałupki (k. Raciborza) 4-0 Czarni Nowa Wieś 11 listopada, 13:30
LKS Samborowice 4-3 Start Pietrowice Wielkie 12 listopada, 13:30
Strzelec Rzuchów 1-7 Przyszłość II Rogów 12 listopada, 13:30
LKS Adamowice 0-1 KS Kornowac 12 listopada, 13:30
Dąb Gaszowice 4-0 Gosław Jedłownik (Wodzisław Śląski) 12 listopada, 13:30
LKS Górki Śląskie 3-1 KS Kuźnia Raciborska 12 listopada, 13:30
Odra Nieboczowy 4-1 Buk Rudy Wielkie 12 listopada, 13:30

Kolejka 15 - 18-19 listopada

Buk Rudy Wielkie 4-1 LKS Ruda Kozielska 19 listopada, 13:00
KS Kuźnia Raciborska 1-3 Odra Nieboczowy 18 listopada, 13:00
Gosław Jedłownik (Wodzisław Śląski) 2-2 LKS Górki Śląskie 19 listopada, 13:00
KS Kornowac 5-2 Dąb Gaszowice 19 listopada, 13:00
Przyszłość II Rogów 6-1 LKS Adamowice 18 listopada, 13:00
Start Pietrowice Wielkie 4-2 Strzelec Rzuchów 19 listopada, 13:00
Czarni Nowa Wieś 1-1 LKS Samborowice 18 listopada, 13:00
Unia Turza Śląska 3-1 LKS Chałupki (k. Raciborza) 19 listopada, 13:00

Kolejka 16 - 24-25 marca

LKS Ruda Kozielska 1-1 LKS Chałupki (k. Raciborza) 23 maja, 18:00
Unia Turza Śląska 2-6 LKS Samborowice 23 maja, 18:00
Czarni Nowa Wieś 2-1 Strzelec Rzuchów 23 maja, 18:00
Start Pietrowice Wielkie 5-0 LKS Adamowice 25 marca, 15:00
Przyszłość II Rogów 2-2 Dąb Gaszowice 30 maja, 18:00
KS Kornowac 2-2 LKS Górki Śląskie 23 maja, 18:00
Gosław Jedłownik (Wodzisław Śląski) 5-1 Odra Nieboczowy 23 maja, 18:00
KS Kuźnia Raciborska 2-3 Buk Rudy Wielkie 23 maja, 18:00

Kolejka 17 - 31 marca-1 kwietnia

KS Kuźnia Raciborska 0-3 LKS Ruda Kozielska 31 marca, 16:30
Buk Rudy Wielkie 2-1 Gosław Jedłownik (Wodzisław Śląski) 1 kwietnia, 15:30
Odra Nieboczowy 2-2 KS Kornowac 1 kwietnia, 14:00
LKS Górki Śląskie 2-0 Przyszłość II Rogów 31 marca, 16:30
Dąb Gaszowice 1-1 Start Pietrowice Wielkie 1 kwietnia, 16:30
LKS Adamowice 4-1 Czarni Nowa Wieś 1 kwietnia, 15:00
Strzelec Rzuchów 0-1 Unia Turza Śląska 1 kwietnia, 16:30
LKS Samborowice 0-1 LKS Chałupki (k. Raciborza) 1 kwietnia, 16:30

Kolejka 18 - 7 kwietnia

LKS Ruda Kozielska 1-1 LKS Samborowice 7 kwietnia, 15:00
LKS Chałupki (k. Raciborza) 3-1 Strzelec Rzuchów 7 kwietnia, 15:00
Unia Turza Śląska 4-2 LKS Adamowice 7 kwietnia, 15:00
Czarni Nowa Wieś 3-0 Dąb Gaszowice 7 kwietnia, 15:00
Start Pietrowice Wielkie 2-1 LKS Górki Śląskie 7 kwietnia, 15:00
Przyszłość II Rogów 0-0 Odra Nieboczowy 7 kwietnia, 11:00
KS Kornowac 2-1 Buk Rudy Wielkie 7 kwietnia, 15:00
Gosław Jedłownik (Wodzisław Śląski) 9-3 KS Kuźnia Raciborska 7 kwietnia, 15:00

Kolejka 19 - 14-15 kwietnia

Gosław Jedłownik (Wodzisław Śląski) 3-2 LKS Ruda Kozielska 15 kwietnia, 17:00
KS Kuźnia Raciborska 2-4 KS Kornowac 14 kwietnia, 17:00
Buk Rudy Wielkie 1-1 Przyszłość II Rogów 15 kwietnia, 15:30
Odra Nieboczowy 1-3 Start Pietrowice Wielkie 15 kwietnia, 14:00
LKS Górki Śląskie 4-0 Czarni Nowa Wieś 14 kwietnia, 17:00
Dąb Gaszowice 6-1 Unia Turza Śląska 15 kwietnia, 17:00
LKS Adamowice 2-3 LKS Chałupki (k. Raciborza) 15 kwietnia, 15:00
Strzelec Rzuchów 3-0 LKS Samborowice 15 kwietnia, 17:00

Kolejka 20 - 21-22 kwietnia

LKS Ruda Kozielska 2-4 Strzelec Rzuchów 22 kwietnia, 15:00
LKS Samborowice 6-2 LKS Adamowice 22 kwietnia, 17:00
LKS Chałupki (k. Raciborza) 1-0 Dąb Gaszowice 21 kwietnia, 17:00
Unia Turza Śląska 0-4 LKS Górki Śląskie 22 kwietnia, 17:00
Czarni Nowa Wieś 0-0 Odra Nieboczowy 21 kwietnia, 17:00
Start Pietrowice Wielkie 3-3 Buk Rudy Wielkie 22 kwietnia, 15:00
Przyszłość II Rogów 0-0 KS Kuźnia Raciborska 21 kwietnia, 15:00
KS Kornowac 2-3 Gosław Jedłownik (Wodzisław Śląski) 22 kwietnia, 16:00

Kolejka 21 - 28-29 kwietnia

KS Kornowac 0-4 LKS Ruda Kozielska 29 kwietnia, 16:00
Gosław Jedłownik (Wodzisław Śląski) 0-1 Przyszłość II Rogów 29 kwietnia, 17:00
KS Kuźnia Raciborska 3-0 Start Pietrowice Wielkie 28 kwietnia, 17:00
Buk Rudy Wielkie 1-4 Czarni Nowa Wieś 29 kwietnia, 15:30
Odra Nieboczowy 2-0 Unia Turza Śląska 29 kwietnia, 14:00
LKS Górki Śląskie 3-0 LKS Chałupki (k. Raciborza) 29 kwietnia, 17:00
Dąb Gaszowice 2-1 LKS Samborowice 29 kwietnia, 17:00
LKS Adamowice 0-1 Strzelec Rzuchów 29 kwietnia, 15:00

Kolejka 22 - 3 maja

LKS Ruda Kozielska 6-2 LKS Adamowice 3 maja, 15:00
Strzelec Rzuchów 3-0 Dąb Gaszowice 3 maja, 17:00
LKS Samborowice 2-2 LKS Górki Śląskie 3 maja, 17:00
LKS Chałupki (k. Raciborza) 3-2 Odra Nieboczowy 3 maja, 17:00
Unia Turza Śląska 4-3 Buk Rudy Wielkie 3 maja, 17:00
Czarni Nowa Wieś 5-3 KS Kuźnia Raciborska 3 maja, 17:00
Start Pietrowice Wielkie 2-1 Gosław Jedłownik (Wodzisław Śląski) 3 maja, 15:00
Przyszłość II Rogów 5-2 KS Kornowac 3 maja, 15:00

Kolejka 23 - 5-6 maja

Przyszłość II Rogów 5-3 LKS Ruda Kozielska 5 maja, 15:00
KS Kornowac 4-0 Start Pietrowice Wielkie 6 maja, 16:00
Gosław Jedłownik (Wodzisław Śląski) 2-4 Czarni Nowa Wieś 6 maja, 17:00
KS Kuźnia Raciborska 3-0 Unia Turza Śląska 5 maja, 17:00
Buk Rudy Wielkie 2-2 LKS Chałupki (k. Raciborza) 6 maja, 15:30
Odra Nieboczowy 3-2 LKS Samborowice 6 maja, 14:00
LKS Górki Śląskie 5-0 Strzelec Rzuchów 6 maja, 17:00
Dąb Gaszowice 7-0 LKS Adamowice 6 maja, 17:00

Kolejka 24 - 12-13 maja

LKS Ruda Kozielska 3-4 Dąb Gaszowice 13 maja, 15:00
LKS Adamowice 0-0 LKS Górki Śląskie 13 maja, 15:00
Strzelec Rzuchów 2-0 Odra Nieboczowy 13 maja, 17:00
LKS Samborowice 3-0 Buk Rudy Wielkie 13 maja, 17:00
LKS Chałupki (k. Raciborza) 7-2 KS Kuźnia Raciborska 12 maja, 17:00
Unia Turza Śląska 2-3 Gosław Jedłownik (Wodzisław Śląski) 13 maja, 17:00
Czarni Nowa Wieś 3-2 KS Kornowac 12 maja, 17:00
Start Pietrowice Wielkie 1-0 Przyszłość II Rogów 12 maja, 17:00

Kolejka 25 - 19-20 maja

Start Pietrowice Wielkie 1-2 LKS Ruda Kozielska 20 maja, 16:00
Przyszłość II Rogów 1-3 Czarni Nowa Wieś 19 maja, 11:00
KS Kornowac 5-0 Unia Turza Śląska 20 maja, 16:00
Gosław Jedłownik (Wodzisław Śląski) 4-1 LKS Chałupki (k. Raciborza) 20 maja, 17:00
KS Kuźnia Raciborska 1-3 LKS Samborowice 19 maja, 17:00
Buk Rudy Wielkie 1-4 Strzelec Rzuchów 20 maja, 15:30
Odra Nieboczowy 5-1 LKS Adamowice 20 maja, 14:00
LKS Górki Śląskie 1-2 Dąb Gaszowice 20 maja, 17:00

Kolejka 26 - 26-27 maja

LKS Ruda Kozielska 0-4 LKS Górki Śląskie 27 maja, 15:00
Dąb Gaszowice 5-1 Odra Nieboczowy 27 maja, 17:00
LKS Adamowice 1-3 Buk Rudy Wielkie 27 maja, 15:00
Strzelec Rzuchów 2-0 KS Kuźnia Raciborska 27 maja, 17:00
LKS Samborowice 5-0 Gosław Jedłownik (Wodzisław Śląski) 27 maja, 17:00
LKS Chałupki (k. Raciborza) 5-3 KS Kornowac 27 maja, 17:00
Unia Turza Śląska 0-3 Przyszłość II Rogów 27 maja, 17:00
Czarni Nowa Wieś 2-2 Start Pietrowice Wielkie 26 maja, 17:00

Kolejka 27 - 2-3 czerwca

Czarni Nowa Wieś 2-1 LKS Ruda Kozielska 2 czerwca, 17:00
Start Pietrowice Wielkie 3-1 Unia Turza Śląska 3 czerwca, 15:00
Przyszłość II Rogów 1-1 LKS Chałupki (k. Raciborza) 2 czerwca, 15:00
KS Kornowac 2-0 LKS Samborowice 3 czerwca, 16:00
Gosław Jedłownik (Wodzisław Śląski) 6-2 Strzelec Rzuchów 3 czerwca, 17:00
KS Kuźnia Raciborska 2-0 LKS Adamowice 2 czerwca, 17:00
Buk Rudy Wielkie 1-4 Dąb Gaszowice 3 czerwca, 15:30
Odra Nieboczowy 1-3 LKS Górki Śląskie 3 czerwca, 14:00

Kolejka 28 - 7 czerwca

LKS Ruda Kozielska 1-1 Odra Nieboczowy 7 czerwca, 17:00
LKS Górki Śląskie 6-0 Buk Rudy Wielkie 7 czerwca, 17:00
Dąb Gaszowice 5-0 KS Kuźnia Raciborska 7 czerwca, 17:00
LKS Adamowice 2-5 Gosław Jedłownik (Wodzisław Śląski) 7 czerwca, 17:00
Strzelec Rzuchów 1-2 KS Kornowac 7 czerwca, 17:00
LKS Samborowice 2-2 Przyszłość II Rogów 7 czerwca, 17:00
LKS Chałupki (k. Raciborza) 4-0 Start Pietrowice Wielkie 7 czerwca, 17:00
Unia Turza Śląska 3-2 Czarni Nowa Wieś 7 czerwca, 17:00

Kolejka 29 - 10 czerwca

Unia Turza Śląska 2-4 LKS Ruda Kozielska 10 czerwca, 17:00
Czarni Nowa Wieś 2-4 LKS Chałupki (k. Raciborza) 10 czerwca, 17:00
Start Pietrowice Wielkie 1-4 LKS Samborowice 10 czerwca, 17:00
Przyszłość II Rogów 5-3 Strzelec Rzuchów 10 czerwca, 17:00
KS Kornowac 6-0 LKS Adamowice 10 czerwca, 17:00
Gosław Jedłownik (Wodzisław Śląski) 5-2 Dąb Gaszowice 10 czerwca, 17:00
KS Kuźnia Raciborska 2-10 LKS Górki Śląskie 10 czerwca, 17:00
Buk Rudy Wielkie 1-2 Odra Nieboczowy 10 czerwca, 17:00

Kolejka 30 - 17 czerwca

LKS Ruda Kozielska 2-0 Buk Rudy Wielkie 17 czerwca, 17:00
Odra Nieboczowy 3-4 KS Kuźnia Raciborska 17 czerwca, 17:00
LKS Górki Śląskie 1-1 Gosław Jedłownik (Wodzisław Śląski) 17 czerwca, 17:00
Dąb Gaszowice 1-3 KS Kornowac 17 czerwca, 17:00
LKS Adamowice 0-3 Przyszłość II Rogów 17 czerwca, 17:00
Strzelec Rzuchów 1-1 Start Pietrowice Wielkie 17 czerwca, 17:00
LKS Samborowice 3-4 Czarni Nowa Wieś 17 czerwca, 17:00
LKS Chałupki (k. Raciborza) 3-0 Unia Turza Śląska 17 czerwca, 17:00

Liga okręgowa 2006/2007 (Katowice III)

Klasa B 2006/2007 (Racibórz)

Autor: Artur Krzykała
Kontakt: slaskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas