[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa okręgowa 2006/2007, grupa: Legnica
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Orla Wąsosz 30 67 21 4 5 80-30 11 2 2 42-16 10 2 3 38-14
2.  Kuźnia Jawor 30 64 20 4 6 65-26 11 3 1 39-7 9 1 5 26-19
3.  Odra Chobienia 30 56 16 8 6 79-41 10 4 1 51-21 6 4 5 28-20
4.  Chojnowianka Chojnów 30 55 16 7 7 53-34 10 2 3 35-15 6 5 4 18-19
5.  Orkan Szczedrzykowice 30 52 16 4 10 72-51 10 2 3 40-26 6 2 7 32-25
6.  Chrobry II Głogów 30 51 16 3 11 65-53 12 0 3 45-17 4 3 8 20-36
7.  Nysa Wiadrów 30 48 15 3 12 54-60 9 3 3 35-24 6 0 9 19-36
8.  Zamet Przemków 30 39 11 6 13 55-52 9 3 3 36-14 2 3 10 19-38 2 6 2 0 0 7-2
9.  Konfeks Legnica 30 39 11 6 13 49-63 5 2 8 23-29 6 4 5 26-34 2 0 0 0 2 2-7
10.  Sparta Rudna 30 38 10 8 12 51-63 7 4 4 30-22 3 4 8 21-41 2 6 2 0 0 7-4
11.  Arkon Przemków 30 38 11 5 14 54-51 6 3 6 32-24 5 2 8 22-27 2 0 0 0 2 4-7
12.  Iskra Kochlice 30 34 9 7 14 57-76 6 4 5 34-35 3 3 9 23-41
13.  Czarni Rokitki 30 32 9 5 16 54-52 4 1 10 26-22 5 4 6 28-30
14.  Zawisza Serby 30 31 9 4 17 39-63 7 2 6 24-23 2 2 11 15-40
15.  Stal Chocianów 30 24 7 3 20 37-77 3 2 10 14-31 4 1 10 23-46
16.  Pogoń Góra 30 11 2 5 23 30-102 1 4 10 14-48 1 1 13 16-54

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Orla Wąsosz    0-2 3-1 4-1 2-0 4-2 2-0 7-0 1-2 1-1 0-0 4-3 4-2 3-1 5-1 2-0 
 2 Kuźnia Jawor2-4     0-0 0-0 2-0 5-2 3-0 3-0 1-1 4-0 2-0 2-0 4-0 5-0 4-0 2-0 
 3 Odra Chobienia3-3 0-1     0-0 1-1 2-1 4-1 4-3 4-0 5-0 4-2 6-1 3-3 4-2 4-2 7-1 
 4 Chojnowianka Chojnów2-0 1-0 2-1     1-1 0-1 0-1 2-1 2-2 5-1 6-1 2-0 2-5 4-0 2-0 4-1 
 5 Orkan Szczedrzykowice1-0 4-2 2-2 2-3     5-0 2-1 2-2 0-3 1-3 3-2 8-5 2-1 2-0 3-1 3-1 
 6 Chrobry II Głogów1-3 3-1 2-0 2-1 6-3     4-1 3-0 0-1 5-0 2-1 4-1 1-2 1-0 7-3 4-0 
 7 Nysa Wiadrów0-4 1-2 2-2 2-1 3-1 5-4     1-0 3-0 3-3 3-2 3-1 2-3 3-0 3-0 1-1 
 8 Zamet Przemków1-0 0-2 1-3 4-0 0-3 3-0 8-2     5-2 0-0 0-0 4-1 0-0 1-0 5-0 4-1 
 9 Konfeks Legnica0-0 1-2 2-1 2-3 1-2 0-1 2-0 0-2     4-4 0-2 0-1 4-3 4-1 1-6 2-1 
 10 Sparta Rudna0-3 2-1 1-3 0-0 2-1 0-0 0-2 3-0 1-2     3-2 1-1 2-2 4-2 5-2 6-1 
 11 Arkon Przemków1-2 2-4 2-0 0-1 2-1 2-2 5-0 4-0 3-0 2-4     1-1 0-3* 2-2 1-3 5-1 
 12 Iskra Kochlice1-7 2-1 1-4 0-2 2-0 6-2 5-3 4-4 3-3 3-1 2-1     1-2 2-2 0-0 2-3 
 13 Czarni Rokitki1-2 0-1 1-2 2-4 1-2 1-2 0-1 1-1 1-2 4-1 1-2 0-1     3-0 4-0 6-1 
 14 Zawisza Serby1-2 1-4 0-0 1-1 0-1 2-0 1-3 2-1 5-2 2-1 1-2 2-1 2-1     1-2 3-2 
 15 Stal Chocianów0-3 1-2 1-5 0-0 0-2 0-2 0-2 2-1 3-3 0-2 0-1 2-4 2-0 0-2     3-2 
 16 Pogoń Góra0-5 1-1 0-4 0-1 2-14 1-1 0-2 0-4 2-3 2-0 0-4 2-2 1-1 2-3 1-3     

Kolejka 1 - 12 sierpnia

Kuźnia Jawor 2-0 Orkan Szczedrzykowice 12 sierpnia, 17:00 (250)
Odra Chobienia 3-3 Czarni Rokitki 13 sierpnia, 17:00 (100)
Zamet Przemków 3-0 Chrobry II Głogów 12 sierpnia, 17:00 (100)
Orla Wąsosz 3-1 Zawisza Serby 12 sierpnia, 17:00 (100)
Iskra Kochlice 0-0 Stal Chocianów 12 sierpnia, 17:00 (100)
Sparta Rudna 0-2 Nysa Wiadrów 12 sierpnia, 17:00 (100)
Chojnowianka Chojnów 2-2 Konfeks Legnica 12 sierpnia, 17:00 (100)
Arkon Przemków 5-1 Pogoń Góra 12 sierpnia, 17:00 (500)

Kolejka 2 - 19-20 sierpnia

Orkan Szczedrzykowice 3-1 Pogoń Góra 20 sierpnia, 17:00 (100)
Konfeks Legnica 0-2 Arkon Przemków 19 sierpnia, 11:00 (200)
Nysa Wiadrów 2-1 Chojnowianka Chojnów 20 sierpnia, 17:00 (100)
Stal Chocianów 0-2 Sparta Rudna 20 sierpnia, 17:00 (200)
Zawisza Serby 2-1 Iskra Kochlice 20 sierpnia, 17:00 (100)
Chrobry II Głogów 1-3 Orla Wąsosz 20 sierpnia, 17:00 (50)
Czarni Rokitki 1-1 Zamet Przemków 20 sierpnia, 17:00 (200)
Kuźnia Jawor 0-0 Odra Chobienia 19 sierpnia, 11:00 (300)

Kolejka 3 - 26-27 sierpnia

Odra Chobienia 1-1 Orkan Szczedrzykowice 27 sierpnia, 17:00 (100)
Zamet Przemków 0-2 Kuźnia Jawor 26 sierpnia, 17:00 (300)
Orla Wąsosz 4-2 Czarni Rokitki 27 sierpnia, 17:00 (100)
Iskra Kochlice 6-2 Chrobry II Głogów 26 sierpnia, 17:00 (50)
Sparta Rudna 4-2 Zawisza Serby 26 sierpnia, 17:00 (300)
Chojnowianka Chojnów 2-0 Stal Chocianów 26 sierpnia, 17:00 (350)
Arkon Przemków 5-0 Nysa Wiadrów 27 sierpnia, 17:00 (250)
Pogoń Góra 2-3 Konfeks Legnica 27 sierpnia, 17:00 (100)

Kolejka 4 - 2-3 września

Orkan Szczedrzykowice 0-3 Konfeks Legnica 3 września, 17:00 (300)
Nysa Wiadrów 1-1 Pogoń Góra 3 września, 17:00 (150)
Stal Chocianów 0-1 Arkon Przemków 2 września, 16:00 (200)
Zawisza Serby 1-1 Chojnowianka Chojnów 3 września, 17:00 (50)
Chrobry II Głogów 5-0 Sparta Rudna 3 września, 17:00 (50)
Czarni Rokitki 0-1 Iskra Kochlice 3 września, 17:00 (200)
Kuźnia Jawor 2-4 Orla Wąsosz 2 września, 17:00 (500)
Odra Chobienia 4-3 Zamet Przemków 3 września, 17:00 (100)

Kolejka 5 - 6 września

Zamet Przemków 0-3 Orkan Szczedrzykowice 6 września, 17:00 (100)
Orla Wąsosz 3-1 Odra Chobienia 6 września, 17:00 (100)
Iskra Kochlice 2-1 Kuźnia Jawor 5 września, 17:00 (50)
Sparta Rudna 2-2 Czarni Rokitki 6 września, 17:00 (150)
Chojnowianka Chojnów 0-1 Chrobry II Głogów 6 września, 17:00 (100)
Arkon Przemków 2-2 Zawisza Serby 6 września, 17:00 (150)
Pogoń Góra 1-3 Stal Chocianów 6 września, 17:00 (100)
Konfeks Legnica 2-0 Nysa Wiadrów 6 września, 17:00 (50)

Kolejka 6 - 10 września

Orkan Szczedrzykowice 2-1 Nysa Wiadrów 10 września, 16:00 (300)
Stal Chocianów 3-3 Konfeks Legnica 9 września, 14:00 (200)
Zawisza Serby 3-2 Pogoń Góra 10 września, 16:00 (50)
Chrobry II Głogów 2-1 Arkon Przemków 10 września, 16:00 (50)
Czarni Rokitki 2-4 Chojnowianka Chojnów 10 września, 16:00 (150)
Kuźnia Jawor 4-0 Sparta Rudna 10 września, 12:00 (250)
Odra Chobienia 6-1 Iskra Kochlice 10 września, 16:00 (100)
Zamet Przemków 1-0 Orla Wąsosz 9 września, 16:00 (300)

Kolejka 7 - 16-17 września

Orla Wąsosz 2-0 Orkan Szczedrzykowice 17 września, 16:00 (100)
Iskra Kochlice 4-4 Zamet Przemków 16 września, 16:00 (50)
Sparta Rudna 1-3 Odra Chobienia 16 września, 16:00 (200)
Chojnowianka Chojnów 1-0 Kuźnia Jawor 16 września, 16:00 (150)
Arkon Przemków 0-3 Czarni Rokitki 17 września, 16:00 (200)
(wo)
na boisku 2-2 gra zawodnika nieuprawnionego
Pogoń Góra 1-1 Chrobry II Głogów 16 września, 16:00 (100)
Konfeks Legnica 4-1 Zawisza Serby 16 września, 16:00 (250)
Nysa Wiadrów 3-0 Stal Chocianów 17 września, 16:00 (80)

Kolejka 8 - 23-24 września

Orkan Szczedrzykowice 3-1 Stal Chocianów 24 września, 16:00 (200)
Zawisza Serby 1-3 Nysa Wiadrów 24 września, 16:00 (60)
Chrobry II Głogów 0-1 Konfeks Legnica 24 września, 16:00 (70)
Czarni Rokitki 6-1 Pogoń Góra 24 września, 14:00 (80)
Kuźnia Jawor 2-0 Arkon Przemków 23 września, 16:00 (350)
Odra Chobienia 0-0 Chojnowianka Chojnów 24 września, 16:00 (100)
Zamet Przemków 0-0 Sparta Rudna 23 września, 16:00 (150)
Orla Wąsosz 4-3 Iskra Kochlice 24 września, 16:00 (200)

Kolejka 9 - 30 września-1 października

Iskra Kochlice 2-0 Orkan Szczedrzykowice 30 września, 16:00 (50)
Sparta Rudna 0-3 Orla Wąsosz 30 września, 15:00 (300)
Chojnowianka Chojnów 2-1 Zamet Przemków 30 września, 16:00 (200)
Arkon Przemków 2-0 Odra Chobienia 1 października, 15:00 (200)
Pogoń Góra 1-1 Kuźnia Jawor 1 października, 16:00 (100)
Konfeks Legnica 4-3 Czarni Rokitki 30 września, 16:00 (150)
Nysa Wiadrów 5-4 Chrobry II Głogów 1 października, 12:00 (150)
Stal Chocianów 0-2 Zawisza Serby 30 września, 15:00 (80)

Kolejka 10 - 7-8 października

Orkan Szczedrzykowice 2-0 Zawisza Serby 8 października, 15:00 (100)
Chrobry II Głogów 7-3 Stal Chocianów 8 października, 15:00 (70)
Czarni Rokitki 0-1 Nysa Wiadrów 8 października, 14:00 (100)
Kuźnia Jawor 1-1 Konfeks Legnica 7 października, 15:30 (150)
Odra Chobienia 7-1 Pogoń Góra 8 października, 15:00 (100)
Zamet Przemków 0-0 Arkon Przemków 7 października, 16:00 (1100)
Orla Wąsosz 4-1 Chojnowianka Chojnów 8 października, 15:00 (200)
Iskra Kochlice 3-1 Sparta Rudna 7 października, 15:00 (100)

Kolejka 11 - 14-15 października

Sparta Rudna 2-1 Orkan Szczedrzykowice 14 października, 15:00 (150)
Chojnowianka Chojnów 2-0 Iskra Kochlice 14 października, 15:00 (200)
Arkon Przemków 1-2 Orla Wąsosz 15 października, 15:00 (300)
Pogoń Góra 0-4 Zamet Przemków 15 października, 15:00 (50)
Konfeks Legnica 2-1 Odra Chobienia 14 października, 11:00 (200)
Nysa Wiadrów 1-2 Kuźnia Jawor 15 października, 12:00 (200)
Stal Chocianów 2-0 Czarni Rokitki 14 października, 15:00 (200)
Zawisza Serby 2-0 Chrobry II Głogów 14 października, 15:00 (200)

Kolejka 12 - 22 października

Orkan Szczedrzykowice 5-0 Chrobry II Głogów 21 października, 15:00 (100)
Czarni Rokitki 3-0 Zawisza Serby 22 października, 13:00 (100)
Kuźnia Jawor 4-0 Stal Chocianów 21 października, 15:00 (250)
Odra Chobienia 4-1 Nysa Wiadrów 22 października, 15:00 (100)
Zamet Przemków 5-2 Konfeks Legnica 21 października, 16:00 (100)
Orla Wąsosz 2-0 Pogoń Góra 22 października, 15:00 (200)
Iskra Kochlice 2-1 Arkon Przemków 21 października, 15:00 (50)
Sparta Rudna 0-0 Chojnowianka Chojnów 21 października, 15:00 (50)

Kolejka 13 - 28-29 października

Chojnowianka Chojnów 1-1 Orkan Szczedrzykowice 28 października, 11:00 (150)
Arkon Przemków 2-4 Sparta Rudna 29 października, 15:00 (200)
Pogoń Góra 2-2 Iskra Kochlice 29 października, 15:00 (50)
Konfeks Legnica 0-0 Orla Wąsosz 28 października, 11:00 (200)
Nysa Wiadrów 1-0 Zamet Przemków 29 października, 12:00 (100)
Stal Chocianów 1-5 Odra Chobienia 28 października, 13:00 (20)
Zawisza Serby 1-4 Kuźnia Jawor 29 października, 15:00 (50)
Chrobry II Głogów 1-2 Czarni Rokitki 29 października, 15:00 (50)

Kolejka 14 - 4-5 listopada

Orkan Szczedrzykowice 2-1 Czarni Rokitki 5 listopada, 13:00 (100)
Kuźnia Jawor 5-2 Chrobry II Głogów 4 listopada, 14:00 (80)
Odra Chobienia 4-2 Zawisza Serby 5 listopada, 13:00 (50)
Zamet Przemków 5-0 Stal Chocianów 4 listopada, 15:00 (50)
Orla Wąsosz 2-0 Nysa Wiadrów 5 listopada, 13:00 (150)
Iskra Kochlice 3-3 Konfeks Legnica 4 listopada, 13:00 (50)
Sparta Rudna 6-1 Pogoń Góra 4 listopada, 13:00 (50)
Chojnowianka Chojnów 6-1 Arkon Przemków 4 listopada, 13:00 (100)

Kolejka 15 - 11-12 listopada

Arkon Przemków 2-1 Orkan Szczedrzykowice 11 listopada, 11:00 (100)
Pogoń Góra 0-1 Chojnowianka Chojnów 12 listopada, 13:00 (50)
Konfeks Legnica 4-4 Sparta Rudna 12 listopada, 11:00 (100)
Nysa Wiadrów 3-1 Iskra Kochlice 12 listopada, 12:00 (300)
Stal Chocianów 0-3 Orla Wąsosz 11 listopada, 13:00 (40)
Zawisza Serby 2-1 Zamet Przemków 11 listopada, 14:00 (80)
Chrobry II Głogów 2-0 Odra Chobienia 12 listopada, 13:00 (50)
Czarni Rokitki 0-1 Kuźnia Jawor 12 listopada, 13:00 (120)

Kolejka 16 - 17-18 marca

Orkan Szczedrzykowice 4-2 Kuźnia Jawor 18 marca, 15:00 (100)
Czarni Rokitki 1-2 Odra Chobienia 17 marca, 14:00 (100)
Chrobry II Głogów 3-0 Zamet Przemków 17 marca, 14:00 (40)
Zawisza Serby 1-2 Orla Wąsosz 18 marca, 15:00 (50)
Stal Chocianów 2-4 Iskra Kochlice 17 marca, 14:00 (50)
Nysa Wiadrów 3-3 Sparta Rudna 17 marca, 14:00 (300)
Konfeks Legnica 2-3 Chojnowianka Chojnów 17 marca, 14:00 (50)
Pogoń Góra 0-4 Arkon Przemków 17 marca, 14:00 (50)

Kolejka 17 - 24-25 marca

Pogoń Góra 2-14 Orkan Szczedrzykowice 25 marca, 14:00 (30)
Arkon Przemków 3-0 Konfeks Legnica 25 marca, 16:00 (150)
Chojnowianka Chojnów 0-1 Nysa Wiadrów 24 marca, 15:00 (100)
Sparta Rudna 5-2 Stal Chocianów 24 marca, 15:00 (80)
Iskra Kochlice 2-2 Zawisza Serby 24 marca, 15:00 (50)
Orla Wąsosz 4-2 Chrobry II Głogów 24 marca, 15:00 (150)
Zamet Przemków 0-0 Czarni Rokitki 24 marca, 15:00 (100)
Odra Chobienia 0-1 Kuźnia Jawor 25 marca, 14:00 (80)

Kolejka 18 - 31 marca-1 kwietnia

Orkan Szczedrzykowice 2-2 Odra Chobienia 1 kwietnia, 15:00 (150)
Kuźnia Jawor 3-0 Zamet Przemków 31 marca, 14:00 (150)
Czarni Rokitki 1-2 Orla Wąsosz 31 marca, 14:00 (200)
Chrobry II Głogów 4-1 Iskra Kochlice 31 marca, 14:00 (50)
Zawisza Serby 2-1 Sparta Rudna 1 kwietnia, 15:00 (50)
Stal Chocianów 0-0 Chojnowianka Chojnów 31 marca, 14:00 (60)
Nysa Wiadrów 3-2 Arkon Przemków 1 kwietnia, 17:00 (300)
Konfeks Legnica 2-1 Pogoń Góra 31 marca, 14:00 (50)

Kolejka 19 - 14-15 kwietnia

Konfeks Legnica 1-2 Orkan Szczedrzykowice 15 kwietnia, 15:00 (50)
Pogoń Góra 0-2 Nysa Wiadrów 14 kwietnia, 11:00 (50)
Arkon Przemków 1-3 Stal Chocianów 15 kwietnia, 15:00 (200)
Chojnowianka Chojnów 4-0 Zawisza Serby 14 kwietnia, 15:00 (200)
Sparta Rudna 0-0 Chrobry II Głogów 14 kwietnia, 15:00 (100)
Iskra Kochlice 1-2 Czarni Rokitki 14 kwietnia, 16:00 (50)
Orla Wąsosz 0-2 Kuźnia Jawor 15 kwietnia, 15:00 (300)
Zamet Przemków 1-3 Odra Chobienia 14 kwietnia, 16:00 (150)

Kolejka 20 - 21-22 kwietnia

Orkan Szczedrzykowice 2-2 Zamet Przemków 22 kwietnia, 15:00 (100)
Odra Chobienia 3-3 Orla Wąsosz 22 kwietnia, 15:00 (100)
Kuźnia Jawor 2-0 Iskra Kochlice 21 kwietnia, 14:00 (150)
Czarni Rokitki 4-1 Sparta Rudna 22 kwietnia, 14:00 (120)
Chrobry II Głogów 2-1 Chojnowianka Chojnów 22 kwietnia, 14:00 (50)
Zawisza Serby 1-2 Arkon Przemków 22 kwietnia, 15:00 (50)
Stal Chocianów 3-2 Pogoń Góra 21 kwietnia, 16:00 (50)
Nysa Wiadrów 3-0 Konfeks Legnica 22 kwietnia, 16:00 (150)

Kolejka 21 - 28-29 kwietnia

Nysa Wiadrów 3-1 Orkan Szczedrzykowice 29 kwietnia, 16:00 (200)
Konfeks Legnica 1-6 Stal Chocianów 28 kwietnia, 11:00 (150)
Pogoń Góra 2-3 Zawisza Serby 28 kwietnia, 14:00 (50)
Arkon Przemków 2-2 Chrobry II Głogów 28 kwietnia, 16:00 (300)
Chojnowianka Chojnów 2-5 Czarni Rokitki 28 kwietnia, 15:00 (200)
Sparta Rudna 2-1 Kuźnia Jawor 28 kwietnia, 15:00 (100)
Iskra Kochlice 1-4 Odra Chobienia 28 kwietnia, 17:00 (50)
Orla Wąsosz 7-0 Zamet Przemków 28 kwietnia, 14:00 (300)

Kolejka 22 - 3 maja

Orkan Szczedrzykowice 1-0 Orla Wąsosz 3 maja, 15:00 (200)
Zamet Przemków 4-1 Iskra Kochlice 3 maja, 14:00 (80)
Odra Chobienia 5-0 Sparta Rudna 3 maja, 14:00 (100)
Kuźnia Jawor 0-0 Chojnowianka Chojnów 3 maja, 14:00 (100)
Czarni Rokitki 1-2 Arkon Przemków 3 maja, 14:00 (100)
Chrobry II Głogów 4-0 Pogoń Góra 3 maja, 14:00 (50)
Zawisza Serby 5-2 Konfeks Legnica 3 maja, 15:00 (70)
Stal Chocianów 0-2 Nysa Wiadrów 3 maja, 14:00 (150)

Kolejka 23 - 5-6 maja

Stal Chocianów 0-2 Orkan Szczedrzykowice 6 maja, 16:00 (30)
Nysa Wiadrów 3-0 Zawisza Serby 6 maja, 16:00 (200)
Konfeks Legnica 0-1 Chrobry II Głogów 5 maja, 14:00 (40)
Pogoń Góra 1-1 Czarni Rokitki 5 maja, 14:00 (30)
Arkon Przemków 2-4 Kuźnia Jawor 5 maja, 14:00 (150)
Chojnowianka Chojnów 2-1 Odra Chobienia 5 maja, 14:00 (150)
Sparta Rudna 3-0 Zamet Przemków 5 maja, 15:00 (100)
Iskra Kochlice 1-7 Orla Wąsosz 5 maja, 14:00 (30)

Kolejka 24 - 12-13 maja

Orkan Szczedrzykowice 8-5 Iskra Kochlice 13 maja, 15:00 (120)
Orla Wąsosz 1-1 Sparta Rudna 13 maja, 13:00 (500)
Zamet Przemków 4-0 Chojnowianka Chojnów 12 maja, 16:00 (150)
Odra Chobienia 4-2 Arkon Przemków 13 maja, 14:00 (100)
Kuźnia Jawor 2-0 Pogoń Góra 12 maja, 11:00 (50)
Czarni Rokitki 1-2 Konfeks Legnica 13 maja, 14:00 (100)
Chrobry II Głogów 4-1 Nysa Wiadrów 13 maja, 14:00 (50)
Zawisza Serby 1-2 Stal Chocianów 13 maja, 15:00 (60)

Kolejka 25 - 19-20 maja

Zawisza Serby 0-1 Orkan Szczedrzykowice 20 maja, 15:00 (50)
Stal Chocianów 0-2 Chrobry II Głogów 19 maja, 16:30 (50)
Nysa Wiadrów 2-3 Czarni Rokitki 20 maja, 16:00 (250)
Konfeks Legnica 1-2 Kuźnia Jawor 19 maja, 11:00 (150)
Pogoń Góra 0-4 Odra Chobienia 20 maja, 17:00 (50)
Arkon Przemków 4-0 Zamet Przemków 20 maja, 16:00 (300)
Chojnowianka Chojnów 2-0 Orla Wąsosz 19 maja, 17:00 (350)
Sparta Rudna 1-1 Iskra Kochlice 19 maja, 16:00 (70)

Kolejka 26 - 26-27 maja

Orkan Szczedrzykowice 1-3 Sparta Rudna 27 maja, 15:00 (100)
Iskra Kochlice 0-2 Chojnowianka Chojnów 26 maja, 17:00 (50)
Orla Wąsosz 0-0 Arkon Przemków 27 maja, 15:00 (200)
Zamet Przemków 4-1 Pogoń Góra 26 maja, 16:00 (150)
Odra Chobienia 4-0 Konfeks Legnica 27 maja, 14:00 (100)
Kuźnia Jawor 3-0 Nysa Wiadrów 7 czerwca, 19:00 (150)
Czarni Rokitki 4-0 Stal Chocianów 27 maja, 14:00 (120)
Chrobry II Głogów 1-0 Zawisza Serby 27 maja, 14:00 (50)

Kolejka 27 - 2-3 czerwca

Chrobry II Głogów 6-3 Orkan Szczedrzykowice 3 czerwca, 14:00 (80)
Zawisza Serby 2-1 Czarni Rokitki 3 czerwca, 15:00 (100)
Stal Chocianów 1-2 Kuźnia Jawor 2 czerwca, 17:00 (20)
Nysa Wiadrów 2-2 Odra Chobienia 3 czerwca, 16:00 (150)
Konfeks Legnica 0-2 Zamet Przemków 2 czerwca, 12:00 (50)
Pogoń Góra 0-5 Orla Wąsosz 3 czerwca, 17:00 (100)
Arkon Przemków 1-1 Iskra Kochlice 3 czerwca, 16:00 (120)
Chojnowianka Chojnów 5-1 Sparta Rudna 2 czerwca, 17:00 (150)

Kolejka 28 - 9-10 czerwca

Orkan Szczedrzykowice 2-3 Chojnowianka Chojnów 10 czerwca, 15:00 (120)
Sparta Rudna 3-2 Arkon Przemków 9 czerwca, 14:00 (100)
Iskra Kochlice 2-3 Pogoń Góra 9 czerwca, 17:00 (40)
Orla Wąsosz 1-2 Konfeks Legnica 10 czerwca, 15:00 (150)
Zamet Przemków 8-2 Nysa Wiadrów 9 czerwca, 16:00 (100)
Odra Chobienia 4-2 Stal Chocianów 10 czerwca, 14:00 (100)
Kuźnia Jawor 5-0 Zawisza Serby 10 czerwca, 17:00 (130)
Czarni Rokitki 1-2 Chrobry II Głogów 10 czerwca, 14:00 (110)

Kolejka 29 - 17 czerwca

Czarni Rokitki 1-2 Orkan Szczedrzykowice 17 czerwca, 17:00 (150)
Chrobry II Głogów 3-1 Kuźnia Jawor 17 czerwca, 17:00 (150)
Zawisza Serby 0-0 Odra Chobienia 17 czerwca, 17:00 (50)
Stal Chocianów 2-1 Zamet Przemków 17 czerwca, 17:00 (80)
Nysa Wiadrów 0-4 Orla Wąsosz 17 czerwca, 17:00 (200)
Konfeks Legnica 0-1 Iskra Kochlice 17 czerwca, 17:00 (80)
Pogoń Góra 2-0 Sparta Rudna 17 czerwca, 17:00 (150)
Arkon Przemków 0-1 Chojnowianka Chojnów 17 czerwca, 17:00 (150)

Kolejka 30 - 24 czerwca

Orkan Szczedrzykowice 3-2 Arkon Przemków 24 czerwca, 17:00 (130)
Chojnowianka Chojnów 4-1 Pogoń Góra 24 czerwca, 17:00 (150)
Sparta Rudna 1-2 Konfeks Legnica 24 czerwca, 17:00 (120)
Iskra Kochlice 5-3 Nysa Wiadrów 24 czerwca, 17:00 (30)
Orla Wąsosz 5-1 Stal Chocianów 24 czerwca, 17:00 (300)
Zamet Przemków 1-0 Zawisza Serby 24 czerwca, 17:00 (140)
Odra Chobienia 2-1 Chrobry II Głogów 24 czerwca, 17:00 (100)
Kuźnia Jawor 4-0 Czarni Rokitki 24 czerwca, 17:00 (100)

Piast IV liga 2006/2007 (dolnośląska)

Klasa okręgowa 2006/2007 (Jelenia Góra)
Liga okręgowa 2006/2007 (Wałbrzych)
Klasa okręgowa 2006/2007 (Wrocław)

Klasa A 2006/2007 (Legnica I)
Klasa A 2006/2007 (Legnica II)
Klasa A 2006/2007 (Legnica III)

Autor: Jarosław Janiak
Kontakt: dolnoslaskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas