[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa okręgowa 2006/2007, grupa: Wrocław
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Wulkan Wrocław 30 71 22 5 3 92-13 13 1 1 57-3 9 4 2 35-10
2.  Puma Pietrzykowice 30 69 22 3 5 73-22 13 1 1 42-7 9 2 4 31-15
3.  KP Brzeg Dolny 30 64 19 7 4 56-22 11 3 1 34-9 8 4 3 22-13
4.  Gawin II Królewska Wola 30 55 16 7 7 68-31 10 3 2 48-14 6 4 5 20-17
5.  Strzelinianka Strzelin 30 52 15 7 8 64-36 7 3 5 38-21 8 4 3 26-15
6.  Orzeł Sadków 30 45 13 6 11 59-47 8 2 5 35-19 5 4 6 24-28
7.  MKP Wołów 30 44 13 5 12 53-36 6 3 6 18-14 7 2 6 35-22
8.  Polonia Środa Śląska 30 39 11 6 13 31-50 5 4 6 15-18 6 2 7 16-32
9.  Piast Żmigród 30 36 9 9 12 37-52 4 6 5 21-25 5 3 7 16-27
10.  Sokół Wielka Lipa 30 34 10 4 16 40-60 8 2 5 27-20 2 2 11 13-40
11.  Pogoń II Oleśnica 30 33 9 6 15 40-50 4 3 8 22-25 5 3 7 18-25
12.  Dąb Dobroszyce 30 32 8 8 14 30-58 6 4 5 19-18 2 4 9 11-40
13.  Energetyk Siechnice 30 31 9 4 17 35-73 6 2 7 22-30 3 2 10 13-43
14.  Foto-Higiena Gać 30 27 7 6 17 30-63 6 3 6 19-24 1 3 11 11-39
15.  Czarni Jelcz-Laskowice 30 23 6 5 19 26-65 3 4 8 10-26 3 1 11 16-39
16.  Wiwa Goszcz 30 19 5 4 21 34-90 4 2 9 27-41 1 2 12 7-49

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Wulkan Wrocław    1-0 0-1 2-1 2-0 3-0 1-0 5-0 2-0 5-0 1-1 9-0 7-0 6-0 7-0 6-0 
 2 Puma Pietrzykowice3-0*     2-0 3-0 2-1 3-0 2-2 4-0 3-0 1-0 4-3 2-0 3-0 5-0 0-1 5-0 
 3 KP Brzeg Dolny1-1 2-0     1-1 1-3 2-0 4-0 3-1 1-1 5-1 1-0 3-0* 3-0 3-0 2-0 2-1 
 4 Gawin II Królewska Wola0-0 3-3 1-3     2-3 3-0 2-0 1-1 2-1 6-0 5-0 9-0 6-2 3-1 2-0 3-0 
 5 Strzelinianka Strzelin0-0 1-2 0-1 1-4     1-2 2-1 3-1 8-1 2-1 2-3 4-0 2-0 2-2 2-2 8-1 
 6 Orzeł Sadków3-2 1-2 0-1 1-2 2-0     1-6 7-0 0-0 4-1 3-2 2-1 8-0 0-0 3-1 0-1 
 7 MKP Wołów0-2 0-2 1-0 1-0 1-1 3-0     0-1 0-1 0-2 1-1 0-1 3-3 2-0 4-0 2-0 
 8 Polonia Środa Śląska0-3 2-1 1-2 0-2 2-2 1-0 1-1     0-0 1-0 0-1 0-0 0-1 4-2 0-3* 3-0 
 9 Piast Żmigród0-2 0-0 1-1 0-0 1-3 4-4 1-4 1-1     1-1 0-2 2-0 2-1 3-2 3-4 2-0 
 10 Sokół Wielka Lipa1-2 1-2 2-2 1-0 1-4 2-4 2-3 2-1 4-1     2-0 1-0 2-0 2-0 3-0 1-1 
 11 Pogoń II Oleśnica0-4 0-2 0-1 1-1 0-2 0-3 1-2 0-1 0-2 2-2     2-0 1-1 5-1 3-2 7-1 
 12 Dąb Dobroszyce1-1 0-4 1-1 0-2 0-0 1-1 3-1 4-2 1-0 0-2 1-2     1-2 2-0 1-0 3-0 
 13 Energetyk Siechnice0-5 1-3 1-0 4-1 0-2 2-4 0-7 1-2 0-2 4-1 0-0 2-2     1-0 2-1 4-0 
 14 Foto-Higiena Gać0-2 1-0 1-6 1-4 0-3 1-1 1-0 0-1 0-2 4-1 3-1 0-0 1-0     4-1 2-2 
 15 Czarni Jelcz-Laskowice0-4 1-7 0-1 0-0 1-1 2-2 0-3* 0-1 0-2 1-0 0-1 2-2 2-0 0-2     1-0 
 16 Wiwa Goszcz1-7 1-3 2-2 1-2 0-1 0-3 1-5 1-3 6-3 4-1 2-1 2-5 2-3 1-1 3-1     

Kolejka 1 - 20 sierpnia

Strzelinianka Strzelin 8-1 Piast Żmigród 20 sierpnia, 11:00 (250)
Energetyk Siechnice 1-0 Foto-Higiena Gać 20 sierpnia, 11:00
MKP Wołów 1-0 KP Brzeg Dolny 20 sierpnia, 11:00
Pogoń II Oleśnica 2-2 Sokół Wielka Lipa 20 sierpnia, 11:00
Dąb Dobroszyce 0-2 Gawin II Królewska Wola 20 sierpnia, 11:00
Wulkan Wrocław 1-0 Puma Pietrzykowice 20 sierpnia, 11:00
Orzeł Sadków 0-1 Wiwa Goszcz 20 sierpnia, 11:00
Czarni Jelcz-Laskowice 0-1 Polonia Środa Śląska 20 sierpnia, 11:00

Kolejka 2 - 27 sierpnia

Piast Żmigród 1-1 Polonia Środa Śląska 27 sierpnia, 11:00 (70)
Wiwa Goszcz 3-1 Czarni Jelcz-Laskowice 27 sierpnia, 11:00 (80)
Puma Pietrzykowice 3-0 Orzeł Sadków 27 sierpnia, 11:00 (250)
Gawin II Królewska Wola 0-0 Wulkan Wrocław 27 sierpnia, 11:00 (100)
Sokół Wielka Lipa 1-0 Dąb Dobroszyce 27 sierpnia, 11:00 (100)
KP Brzeg Dolny 1-0 Pogoń II Oleśnica 27 sierpnia, 11:00 (100)
Foto-Higiena Gać 1-0 MKP Wołów 27 sierpnia, 11:00 (120)
Strzelinianka Strzelin 2-0 Energetyk Siechnice 27 sierpnia, 11:00 (200)

Kolejka 3 - 30 sierpnia

Energetyk Siechnice 0-2 Piast Żmigród 30 sierpnia, 17:00
MKP Wołów 1-1 Strzelinianka Strzelin 30 sierpnia, 17:00
Pogoń II Oleśnica 5-1 Foto-Higiena Gać 30 sierpnia, 17:00
Dąb Dobroszyce 1-1 KP Brzeg Dolny 30 sierpnia, 17:00
Wulkan Wrocław 5-0 Sokół Wielka Lipa 30 sierpnia, 17:00
Orzeł Sadków 1-2 Gawin II Królewska Wola 30 sierpnia, 17:00
Czarni Jelcz-Laskowice 1-7 Puma Pietrzykowice 30 sierpnia, 17:00
Polonia Środa Śląska 3-0 Wiwa Goszcz 30 sierpnia, 17:00

Kolejka 4 - 3 września

Piast Żmigród 2-0 Wiwa Goszcz 3 września, 11:00
Puma Pietrzykowice 4-0 Polonia Środa Śląska 3 września, 11:00
Gawin II Królewska Wola 2-0 Czarni Jelcz-Laskowice 3 września, 11:00
Sokół Wielka Lipa 2-4 Orzeł Sadków 3 września, 11:00
KP Brzeg Dolny 1-1 Wulkan Wrocław 3 września, 11:00
Foto-Higiena Gać 0-0 Dąb Dobroszyce 3 września, 11:00
Strzelinianka Strzelin 2-3 Pogoń II Oleśnica 3 września, 11:00
Energetyk Siechnice 0-7 MKP Wołów 3 września, 11:00

Kolejka 5 - 10 września

MKP Wołów 0-1 Piast Żmigród 10 września, 11:00
Pogoń II Oleśnica 1-1 Energetyk Siechnice 10 września, 11:00
Dąb Dobroszyce 0-0 Strzelinianka Strzelin 10 września, 11:00
Wulkan Wrocław 6-0 Foto-Higiena Gać 10 września, 11:00
Orzeł Sadków 0-1 KP Brzeg Dolny 10 września, 11:00
Czarni Jelcz-Laskowice 1-0 Sokół Wielka Lipa 10 września, 11:00
Polonia Środa Śląska 0-2 Gawin II Królewska Wola 10 września, 11:00
Wiwa Goszcz 1-3 Puma Pietrzykowice 10 września, 11:00

Kolejka 6 - 13 września

Piast Żmigród 0-0 Puma Pietrzykowice 13 września, 16:30
Gawin II Królewska Wola 3-0 Wiwa Goszcz 13 września, 16:30
Sokół Wielka Lipa 2-1 Polonia Środa Śląska 13 września, 16:30
KP Brzeg Dolny 2-0 Czarni Jelcz-Laskowice 13 września, 16:30
Foto-Higiena Gać 1-1 Orzeł Sadków 13 września, 16:30
Strzelinianka Strzelin 0-0 Wulkan Wrocław 14 września
Energetyk Siechnice 2-2 Dąb Dobroszyce 13 września, 16:30
MKP Wołów 1-1 Pogoń II Oleśnica 13 września, 16:30

Kolejka 7 - 17 września

Pogoń II Oleśnica 0-2 Piast Żmigród 17 września, 11:00
Dąb Dobroszyce 3-1 MKP Wołów 17 września, 11:00
Wulkan Wrocław 7-0 Energetyk Siechnice 17 września, 11:00
Orzeł Sadków 2-0 Strzelinianka Strzelin 17 września, 11:00
Czarni Jelcz-Laskowice 0-2 Foto-Higiena Gać 17 września, 11:00
Polonia Środa Śląska 1-2 KP Brzeg Dolny 17 września, 11:00
Wiwa Goszcz 4-1 Sokół Wielka Lipa 17 września, 11:00
Puma Pietrzykowice 3-0 Gawin II Królewska Wola 17 września, 11:00

Kolejka 8 - 24 września

Piast Żmigród 0-0 Gawin II Królewska Wola 24 września, 11:00
Sokół Wielka Lipa 1-2 Puma Pietrzykowice 24 września, 11:00
KP Brzeg Dolny 2-1 Wiwa Goszcz 24 września, 11:00
Foto-Higiena Gać 0-1 Polonia Środa Śląska 24 września, 11:00
Strzelinianka Strzelin 2-2 Czarni Jelcz-Laskowice 24 września, 11:00
Energetyk Siechnice 2-4 Orzeł Sadków 24 września, 11:00
MKP Wołów 0-2 Wulkan Wrocław 24 września, 11:00
Pogoń II Oleśnica 2-0 Dąb Dobroszyce 24 września, 11:00

Kolejka 9 - 27 września

Dąb Dobroszyce 1-0 Piast Żmigród 27 września, 16:00
Wulkan Wrocław 1-1 Pogoń II Oleśnica 27 września, 16:00
Orzeł Sadków 1-6 MKP Wołów 27 września, 16:00
Czarni Jelcz-Laskowice 2-0 Energetyk Siechnice 27 września, 16:00
Polonia Środa Śląska 2-2 Strzelinianka Strzelin 27 września, 16:00
Wiwa Goszcz 1-1 Foto-Higiena Gać 27 września, 16:00
Puma Pietrzykowice 2-0 KP Brzeg Dolny 27 września, 16:00
Gawin II Królewska Wola 6-0 Sokół Wielka Lipa 27 września, 16:00

Kolejka 10 - 1 października

Piast Żmigród 1-1 Sokół Wielka Lipa 1 października, 15:30
KP Brzeg Dolny 1-1 Gawin II Królewska Wola 1 października, 16:00
Foto-Higiena Gać 1-0 Puma Pietrzykowice 1 października, 11:00
Strzelinianka Strzelin 8-1 Wiwa Goszcz 1 października, 11:00
Energetyk Siechnice 1-2 Polonia Środa Śląska 30 września, 13:30
MKP Wołów 4-0 Czarni Jelcz-Laskowice 1 października, 11:00
Pogoń II Oleśnica 0-3 Orzeł Sadków 1 października, 11:00
Dąb Dobroszyce 1-1 Wulkan Wrocław 1 października, 13:30

Kolejka 11 - 8 października

Wulkan Wrocław 2-0 Piast Żmigród 8 października, 11:00
Orzeł Sadków 2-1 Dąb Dobroszyce 8 października, 15:00
Czarni Jelcz-Laskowice 0-1 Pogoń II Oleśnica 8 października, 11:00
Polonia Środa Śląska 1-1 MKP Wołów 8 października, 11:00
przerwany przy stanie 1-1 w 80. minucie z powodu wtargnięcia na boisko kibiców gości / wynik z boiska utrzymany
Wiwa Goszcz 2-3 Energetyk Siechnice 8 października, 11:00
Puma Pietrzykowice 2-1 Strzelinianka Strzelin 8 października, 11:00
Gawin II Królewska Wola 3-1 Foto-Higiena Gać 8 października, 11:00
Sokół Wielka Lipa 2-2 KP Brzeg Dolny 8 października, 11:00

Kolejka 12 - 15 października

Piast Żmigród 1-1 KP Brzeg Dolny 15 października, 11:00
Foto-Higiena Gać 4-1 Sokół Wielka Lipa 15 października, 11:00
Strzelinianka Strzelin 1-4 Gawin II Królewska Wola 15 października, 11:00
Energetyk Siechnice 1-3 Puma Pietrzykowice 15 października, 11:00
MKP Wołów 2-0 Wiwa Goszcz 15 października, 11:00
Pogoń II Oleśnica 0-1 Polonia Środa Śląska 15 października, 11:00
Dąb Dobroszyce 1-0 Czarni Jelcz-Laskowice 15 października, 11:00
Wulkan Wrocław 3-0 Orzeł Sadków 15 października, 11:00

Kolejka 13 - 22 października

Orzeł Sadków 0-0 Piast Żmigród 22 października, 11:00
Czarni Jelcz-Laskowice 0-4 Wulkan Wrocław 22 października, 11:00
Polonia Środa Śląska 0-0 Dąb Dobroszyce 22 października, 11:00
Wiwa Goszcz 2-1 Pogoń II Oleśnica 22 października, 11:00
Puma Pietrzykowice 2-2 MKP Wołów 22 października, 11:00
Gawin II Królewska Wola 6-2 Energetyk Siechnice 22 października, 11:00
Sokół Wielka Lipa 1-4 Strzelinianka Strzelin 22 października, 11:00
KP Brzeg Dolny 3-0 Foto-Higiena Gać 22 października, 11:00

Kolejka 14 - 29 października

Piast Żmigród 3-2 Foto-Higiena Gać 29 października, 11:00
Strzelinianka Strzelin 0-1 KP Brzeg Dolny 29 października, 11:00
Energetyk Siechnice 4-1 Sokół Wielka Lipa 29 października, 11:00
MKP Wołów 1-0 Gawin II Królewska Wola 29 października, 11:00
Pogoń II Oleśnica 0-2 Puma Pietrzykowice 29 października, 11:00
Dąb Dobroszyce 3-0 Wiwa Goszcz 29 października, 11:00
Wulkan Wrocław 5-0 Polonia Środa Śląska 29 października, 11:00
Orzeł Sadków 3-1 Czarni Jelcz-Laskowice 29 października, 11:00

Kolejka 15 - 5 listopada

Czarni Jelcz-Laskowice 0-2 Piast Żmigród 5 listopada, 11:00
Polonia Środa Śląska 1-0 Orzeł Sadków 5 listopada, 11:00
Wiwa Goszcz 1-7 Wulkan Wrocław 5 listopada, 11:00
Puma Pietrzykowice 2-0 Dąb Dobroszyce 5 listopada, 11:00
Gawin II Królewska Wola 5-0 Pogoń II Oleśnica 5 listopada, 11:00
Sokół Wielka Lipa 2-3 MKP Wołów 5 listopada, 11:00
KP Brzeg Dolny 3-0 Energetyk Siechnice 5 listopada, 11:00
Foto-Higiena Gać 0-3 Strzelinianka Strzelin 5 listopada, 11:00

Kolejka 16 - 12 listopada

Piast Żmigród 1-3 Strzelinianka Strzelin 12 listopada, 11:00
Foto-Higiena Gać 1-0 Energetyk Siechnice 12 listopada, 11:00
KP Brzeg Dolny 4-0 MKP Wołów 12 listopada, 11:00
Sokół Wielka Lipa 2-0 Pogoń II Oleśnica 12 listopada, 11:00
Gawin II Królewska Wola 9-0 Dąb Dobroszyce 12 listopada, 11:00
Puma Pietrzykowice 3-0 Wulkan Wrocław 12 listopada, 11:00
(wo)
na boisku 1-2
Wiwa Goszcz 0-3 Orzeł Sadków 12 listopada, 11:00
Polonia Środa Śląska 0-3 Czarni Jelcz-Laskowice 12 listopada, 11:00
(wo)
na boisku 2-1

Kolejka 17 - 19 listopada

Polonia Środa Śląska 0-0 Piast Żmigród 19 listopada, 11:00
Czarni Jelcz-Laskowice 1-0 Wiwa Goszcz 19 listopada, 11:00
Orzeł Sadków 1-2 Puma Pietrzykowice 19 listopada, 11:00
Wulkan Wrocław 2-1 Gawin II Królewska Wola 19 listopada, 11:00
Dąb Dobroszyce 0-2 Sokół Wielka Lipa 19 listopada, 11:00
Pogoń II Oleśnica 0-1 KP Brzeg Dolny 19 listopada, 11:00
MKP Wołów 2-0 Foto-Higiena Gać 19 listopada, 11:00
Energetyk Siechnice 0-2 Strzelinianka Strzelin 19 listopada, 11:00

Kolejka 18 - 24-25 marca

Piast Żmigród 2-1 Energetyk Siechnice 25 marca, 11:00
Strzelinianka Strzelin 2-1 MKP Wołów 25 marca, 11:00
Foto-Higiena Gać 3-1 Pogoń II Oleśnica 25 marca, 11:00
KP Brzeg Dolny 3-0 Dąb Dobroszyce 25 marca, 11:00
(wo)
na boisku 2-0
Sokół Wielka Lipa 1-2 Wulkan Wrocław 25 marca, 11:00
Gawin II Królewska Wola 3-0 Orzeł Sadków 25 marca, 11:00
Puma Pietrzykowice 0-1 Czarni Jelcz-Laskowice 24 marca, 16:00
Wiwa Goszcz 1-3 Polonia Środa Śląska 25 marca, 11:00

Kolejka 19 - 1 kwietnia

Wiwa Goszcz 6-3 Piast Żmigród 1 kwietnia, 11:00
Polonia Środa Śląska 2-1 Puma Pietrzykowice 1 kwietnia, 11:00
Czarni Jelcz-Laskowice 0-0 Gawin II Królewska Wola 1 kwietnia, 11:00
Orzeł Sadków 4-1 Sokół Wielka Lipa 1 kwietnia, 11:00
Wulkan Wrocław 0-1 KP Brzeg Dolny 1 kwietnia, 11:00
Dąb Dobroszyce 2-0 Foto-Higiena Gać 1 kwietnia, 11:00
Pogoń II Oleśnica 0-2 Strzelinianka Strzelin 1 kwietnia, 11:00
MKP Wołów 3-3 Energetyk Siechnice 1 kwietnia, 11:00

Kolejka 20 - 7 kwietnia

Piast Żmigród 1-4 MKP Wołów 7 kwietnia, 11:00
Energetyk Siechnice 0-0 Pogoń II Oleśnica 7 kwietnia, 11:00
Strzelinianka Strzelin 4-0 Dąb Dobroszyce 7 kwietnia, 11:00
Foto-Higiena Gać 0-2 Wulkan Wrocław 7 kwietnia, 11:00
KP Brzeg Dolny 2-0 Orzeł Sadków 7 kwietnia, 11:00
Sokół Wielka Lipa 3-0 Czarni Jelcz-Laskowice 7 kwietnia, 11:00
Gawin II Królewska Wola 1-1 Polonia Środa Śląska 7 kwietnia, 11:00
Puma Pietrzykowice 5-0 Wiwa Goszcz 7 kwietnia, 11:00

Kolejka 21 - 15 kwietnia

Puma Pietrzykowice 3-0 Piast Żmigród 15 kwietnia, 11:00
Wiwa Goszcz 1-2 Gawin II Królewska Wola 15 kwietnia, 11:00
Polonia Środa Śląska 1-0 Sokół Wielka Lipa 15 kwietnia, 11:00
Czarni Jelcz-Laskowice 0-1 KP Brzeg Dolny 15 kwietnia, 11:00
Orzeł Sadków 0-0 Foto-Higiena Gać 15 kwietnia, 11:00
Wulkan Wrocław 2-0 Strzelinianka Strzelin 15 kwietnia, 11:00
Dąb Dobroszyce 1-2 Energetyk Siechnice 15 kwietnia, 11:00
mecz w Siechnicach
Pogoń II Oleśnica 1-2 MKP Wołów 15 kwietnia, 11:00

Kolejka 22 - 22 kwietnia

Piast Żmigród 0-2 Pogoń II Oleśnica 22 kwietnia, 11:00
MKP Wołów 0-1 Dąb Dobroszyce 22 kwietnia, 11:00
Energetyk Siechnice 0-5 Wulkan Wrocław 22 kwietnia, 11:00
Strzelinianka Strzelin 1-2 Orzeł Sadków 22 kwietnia, 11:00
Foto-Higiena Gać 4-1 Czarni Jelcz-Laskowice 22 kwietnia, 11:00
KP Brzeg Dolny 3-1 Polonia Środa Śląska 22 kwietnia, 11:00
Sokół Wielka Lipa 1-1 Wiwa Goszcz 22 kwietnia, 11:00
Gawin II Królewska Wola 3-3 Puma Pietrzykowice 22 kwietnia, 11:00

Kolejka 23 - 29 kwietnia

Gawin II Królewska Wola 2-1 Piast Żmigród 29 kwietnia, 11:00
Puma Pietrzykowice 1-0 Sokół Wielka Lipa 29 kwietnia, 11:00
Wiwa Goszcz 2-2 KP Brzeg Dolny 29 kwietnia, 11:00
Polonia Środa Śląska 4-2 Foto-Higiena Gać 29 kwietnia, 11:00
Czarni Jelcz-Laskowice 1-1 Strzelinianka Strzelin 29 kwietnia, 11:00
Orzeł Sadków 8-0 Energetyk Siechnice 29 kwietnia, 11:00
Wulkan Wrocław 1-0 MKP Wołów 29 kwietnia, 11:00
Dąb Dobroszyce 1-2 Pogoń II Oleśnica 29 kwietnia, 11:00

Kolejka 24 - 6 maja

Piast Żmigród 2-0 Dąb Dobroszyce 6 maja, 11:00
Pogoń II Oleśnica 0-4 Wulkan Wrocław 6 maja, 11:00
MKP Wołów 3-0 Orzeł Sadków 6 maja, 11:00
Energetyk Siechnice 2-1 Czarni Jelcz-Laskowice 6 maja, 11:00
Strzelinianka Strzelin 3-1 Polonia Środa Śląska 6 maja, 11:00
Foto-Higiena Gać 2-2 Wiwa Goszcz 6 maja, 11:00
KP Brzeg Dolny 2-0 Puma Pietrzykowice 6 maja, 11:00
Sokół Wielka Lipa 1-0 Gawin II Królewska Wola 6 maja, 11:00

Kolejka 25 - 13 maja

Sokół Wielka Lipa 4-1 Piast Żmigród 13 maja, 11:00
Gawin II Królewska Wola 1-3 KP Brzeg Dolny 13 maja, 11:00
Puma Pietrzykowice 5-0 Foto-Higiena Gać 13 maja, 11:00
Wiwa Goszcz 0-1 Strzelinianka Strzelin 13 maja, 11:00
Polonia Środa Śląska 0-1 Energetyk Siechnice 13 maja, 11:00
Czarni Jelcz-Laskowice 0-3 MKP Wołów 13 maja, 11:00
(wo)
na boisku 3-0 / w drużynie gospodarzy wystąpił nieuprawniony zawodnik
Orzeł Sadków 3-2 Pogoń II Oleśnica 13 maja, 11:00
Wulkan Wrocław 9-0 Dąb Dobroszyce 13 maja, 11:00

Kolejka 26 - 20 maja

Piast Żmigród 0-2 Wulkan Wrocław 19 maja, 17:00
Dąb Dobroszyce 1-1 Orzeł Sadków 20 maja, 11:00
Pogoń II Oleśnica 3-2 Czarni Jelcz-Laskowice 20 maja, 11:00
MKP Wołów 0-1 Polonia Środa Śląska 20 maja, 11:00
Energetyk Siechnice 4-0 Wiwa Goszcz 20 maja, 11:00
Strzelinianka Strzelin 1-2 Puma Pietrzykowice 20 maja, 11:00
Foto-Higiena Gać 1-4 Gawin II Królewska Wola 20 maja, 11:00
KP Brzeg Dolny 5-1 Sokół Wielka Lipa 19 maja

Kolejka 27 - 27 maja

KP Brzeg Dolny 1-1 Piast Żmigród 27 maja, 17:00
Sokół Wielka Lipa 2-0 Foto-Higiena Gać 27 maja, 11:00
Gawin II Królewska Wola 2-3 Strzelinianka Strzelin 27 maja, 16:00
Puma Pietrzykowice 3-0 Energetyk Siechnice 27 maja, 11:00
Wiwa Goszcz 1-5 MKP Wołów 27 maja, 13:00
Polonia Środa Śląska 0-1 Pogoń II Oleśnica 27 maja, 16:00
Czarni Jelcz-Laskowice 2-2 Dąb Dobroszyce 27 maja, 11:00
Orzeł Sadków 3-2 Wulkan Wrocław 27 maja, 11:00

Kolejka 28 - 3 czerwca

Piast Żmigród 4-4 Orzeł Sadków 3 czerwca, 17:00
Wulkan Wrocław 7-0 Czarni Jelcz-Laskowice 3 czerwca, 11:00
Dąb Dobroszyce 4-2 Polonia Środa Śląska 3 czerwca, 15:00
Pogoń II Oleśnica 7-1 Wiwa Goszcz 3 czerwca, 17:00
MKP Wołów 0-2 Puma Pietrzykowice 3 czerwca, 17:00
Energetyk Siechnice 4-1 Gawin II Królewska Wola 3 czerwca, 11:00
Strzelinianka Strzelin 2-1 Sokół Wielka Lipa
rozegrany awansem
Foto-Higiena Gać 1-6 KP Brzeg Dolny 3 czerwca, 11:00

Kolejka 29 - 10 czerwca

Foto-Higiena Gać 0-2 Piast Żmigród 10 czerwca, 11:00
KP Brzeg Dolny 1-3 Strzelinianka Strzelin 10 czerwca, 11:00
Sokół Wielka Lipa 2-0 Energetyk Siechnice 10 czerwca, 11:00
Gawin II Królewska Wola 2-0 MKP Wołów 10 czerwca, 11:00
Puma Pietrzykowice 4-3 Pogoń II Oleśnica 10 czerwca, 11:00
Wiwa Goszcz 2-5 Dąb Dobroszyce 10 czerwca, 11:00
Polonia Środa Śląska 0-3 Wulkan Wrocław 10 czerwca, 11:00
Czarni Jelcz-Laskowice 2-2 Orzeł Sadków 10 czerwca, 11:00

Kolejka 30 - 17 czerwca

Piast Żmigród 3-4 Czarni Jelcz-Laskowice 17 czerwca, 11:00
Orzeł Sadków 7-0 Polonia Środa Śląska 17 czerwca, 11:00
Wulkan Wrocław 6-0 Wiwa Goszcz 17 czerwca, 11:00
Dąb Dobroszyce 0-4 Puma Pietrzykowice 17 czerwca, 11:00
Pogoń II Oleśnica 1-1 Gawin II Królewska Wola 17 czerwca, 11:00
MKP Wołów 0-2 Sokół Wielka Lipa 17 czerwca, 11:00
Energetyk Siechnice 1-0 KP Brzeg Dolny 17 czerwca, 11:00
Strzelinianka Strzelin 2-2 Foto-Higiena Gać 17 czerwca, 11:00

Piast IV liga 2006/2007 (dolnośląska)

Klasa okręgowa 2006/2007 (Jelenia Góra)
Klasa okręgowa 2006/2007 (Legnica)
Liga okręgowa 2006/2007 (Wałbrzych)

Klasa A 2006/2007 (Wrocław I)
Klasa A 2006/2007 (Wrocław II)
Klasa A 2006/2007 (Wrocław III)

Autor: Ernest Siudy
Kontakt: dolnoslaskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas