[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

III liga 2006/2007, grupa: 1
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Znicz Pruszków 30 69 22 3 5 67-14 11 2 2 34-7 11 1 3 33-7
2.  Pelikan Łowicz 30 56 15 11 4 45-27 9 4 2 23-13 6 7 2 22-14
3.  Concordia Piotrków Trybunalski 30 53 16 5 9 46-33 9 3 3 22-12 7 2 6 24-21
4.  Świt Nowy Dwór Mazowiecki 30 51 15 11 4 46-21 8 6 1 28-8 7 5 3 18-13
5.  KS Paradyż 30 49 15 4 11 39-32 9 1 5 24-16 6 3 6 15-16
6.  Ruch Wysokie Mazowieckie 30 48 12 12 6 37-25 8 5 2 22-12 4 7 4 15-13 2 4 1 1 0 2-1
7.  Radomiak Radom 30 48 14 8 8 41-28 7 3 5 20-12 7 5 3 21-16 2 1 0 1 1 1-2
8.  Stal Głowno 30 44 11 11 8 33-33 5 8 2 17-14 6 3 6 16-19
9.  Mazowsze Grójec 30 40 11 7 12 40-42 5 3 7 21-24 6 4 5 19-18
10.  Olimpia Elbląg 30 37 9 10 11 39-38 5 6 4 20-13 4 4 7 19-25
11.  Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 30 36 10 6 14 35-42 3 3 9 18-24 7 3 5 17-18
12.  Wigry Suwałki 30 34 9 7 14 35-39 6 4 5 20-16 3 3 9 15-23
13.  Nadnarwianka Pułtusk 30 28 6 10 14 26-36 2 7 6 12-17 4 3 8 14-19
14.  Warmia Grajewo 30 23 6 5 19 29-50 4 2 9 16-20 2 3 10 13-30
15.  Unia Skierniewice 30 28 8 4 18 15-56 6 0 9 8-28 2 4 9 7-28
 MG MZKS Kozienice 30 4 1 4 25 8-71 1 2 12 6-37 0 2 13 2-34
MG MZKS Kozienice został ukarany pozbawieniem trzech punktów.
Świt Nowy Dwór Mazowiecki został ukarany pozbawieniem pięciu punktów.
MG MZKS Kozienice i Unia Skierniewice wycofały się z rozgrywek po rundzie jesiennej.
Radomiak Radom został ukarany pozbawieniem dwóch punktów.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Znicz Pruszków    3-1 0-0 0-1 1-0 1-1 1-2 4-0 4-1 4-1 3-0 3-0 1-0 3-0* 3-0* 3-0* 
 2 Pelikan Łowicz1-0     3-2 0-1 0-1 2-1 1-1 1-1 1-1 3-1 2-1 2-0 1-0 3-1 0-0 3-2 
 3 Concordia Piotrków Trybunalski0-4 0-0     0-0 0-2 1-0 2-0 2-0 1-2 3-1 3-0 1-1 2-1 2-0 2-1 3-0* 
 4 Świt Nowy Dwór Mazowiecki0-2 0-0 3-0     1-0 1-1 4-2 3-0 1-0 1-1 1-1 3-1 5-0 5-0 0-0 0-0 
 5 KS Paradyż0-3 1-3 3-1 2-0     1-1 0-1 1-0 2-3 1-0 2-0 1-2 3-2 1-0 3-0* 3-0* 
 6 Ruch Wysokie Mazowieckie1-3 2-2 1-0 1-1 1-1     1-0 0-0 0-0 2-1 0-1 3-1 2-1 2-1 3-0* 3-0 
 7 Radomiak Radom0-1 0-0 1-2 0-2 1-2 1-1     1-2 2-0 2-0 4-0 2-1 1-0 1-0 1-1 3-0* 
 8 Stal Głowno0-4 1-1 1-1 1-1 1-1 2-0 1-1     0-0 1-1 0-0 1-0 2-4 2-0 3-0* 1-0 
 9 Mazowsze Grójec1-5 2-2 0-3 2-3 1-0 1-2 2-2 2-1     0-1 1-3 3-1 0-1 0-0 3-0* 3-0* 
 10 Olimpia Elbląg0-1 0-1 4-2 1-1 1-1 0-0 1-1 0-1 0-0     1-3 2-1 1-1 5-0 3-0 1-0 
 11 Drwęca Nowe Miasto Lubawskie0-1 1-4 2-0 0-1 2-3 0-2 0-1 1-1 4-1 2-2     0-3 0-1 2-2 1-2 3-0* 
 12 Wigry Suwałki1-0 4-0 0-3 3-1 0-1 1-1 1-2 0-3 2-1 4-1 1-3     0-0 0-0 3-0* 0-0 
 13 Nadnarwianka Pułtusk1-1 0-0 0-1 0-0 1-3 0-0 0-0 1-2 0-1 2-2 0-1 0-0     4-3 0-3 3-0* 
 14 Warmia Grajewo1-2 0-2 2-3 3-0 1-0 0-1 1-2 1-2 1-5 0-1 0-1 1-1 1-0     0-0 4-0 
 15 Unia Skierniewice1-0 0-3* 0-3* 0-3* 1-0 2-1 0-3* 2-0 0-3 0-3* 0-3* 1-0 0-3* 0-3*     1-0 
 16 MG MZKS Kozienice0-6 0-3* 1-3 0-3* 4-0 0-3* 1-3 0-3* 0-1 0-3* 0-0 0-3* 0-0 0-3* ***     
*** - obustronny walkower

Kolejka 1 - 12-13 sierpnia

Nadnarwianka Pułtusk 0-3 Unia Skierniewice 12 sierpnia, 16:00 (900)
James Oamen 17, Piotr Stach 35, Michał Adamczyk 90
Warmia Grajewo 1-1 Wigry Suwałki 12 sierpnia, 17:00 (500)
Maksym Mirwa 47 (k) - Jurij Tichomirow 57 (k)
Concordia Piotrków Trybunalski 0-2 KS Paradyż 12 sierpnia, 17:00 (600)
Rafał Kubiak 12, Michał Pietrzak 27
Olimpia Elbląg 1-0 MG MZKS Kozienice 12 sierpnia, 17:00 (800)
Rafał Lepka 20 (k)
Radomiak Radom 1-2 Stal Głowno 13 sierpnia, 17:00 (2000)
Mikołaj Skórnicki 23 - Stefan Potocki 25, Michał Łochowski 27
Świt Nowy Dwór Mazowiecki 0-2 Znicz Pruszków 12 sierpnia, 19:00 (800)
Damian Wojtulewicz 22, Bartosz Wiśniewski 78
Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 0-2 Ruch Wysokie Mazowieckie 12 sierpnia, 17:00 (500)
Grzegorz Jóźwiak 45, 85
Pelikan Łowicz 1-1 Mazowsze Grójec 13 sierpnia, 11:15 (1000)
Paweł Kutkowski 90 - Krzysztof Skrzypczak 10

Kolejka 2 - 19-20 sierpnia

Unia Skierniewice 0-3 Mazowsze Grójec 19 sierpnia, 17:00 (400)
Rafał Gajowniczek 15, Sergiusz Wiechowski 80, Michał Kopeć 89
mecz przerwany na ok. 60 minut z powodu lądowania helikoptera ratowniczego na boisku
Ruch Wysokie Mazowieckie 2-2 Pelikan Łowicz 20 sierpnia, 16:00 (300)
Grzegorz Jóźwiak 58, Marek Gołębiewski 70 - Kamil Goryszewski 34 (k), Robert Wilk 39
Znicz Pruszków 3-0 Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 20 sierpnia, 12:00 (600)
Damian Wojtulewicz 13, 50, Bartosz Wiśniewski 73
Stal Głowno 1-1 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 20 sierpnia, 17:00 (500)
Kamil Lasyk 85 - Mariusz Mikłowski 17
MG MZKS Kozienice 1-3 Radomiak Radom 20 sierpnia, 17:00 (2500)
Tomasz Kotwica 45 (s) - Michał Kowalczyk 53, Zbigniew Wachowicz 74 (k), Dominik Dukalski 90
w Radomiu; MG MZKS gospodarzem
KS Paradyż 1-0 Olimpia Elbląg 20 sierpnia, 17:00 (500)
Rafał Kubiak 17 (k)
Wigry Suwałki 0-3 Concordia Piotrków Trybunalski 19 sierpnia, 17:00 (250)
Hubert Górski 44, Arkadiusz Gondzia 67, Wojciech Figurski 76
Nadnarwianka Pułtusk 4-3 Warmia Grajewo 18 sierpnia, 17:30 (200)
Paweł Miąszkiewicz 2, Mariusz Rembowski 35, 85, Paweł Białowicz 86 - Maksym Mirwa 1, Jakub Golak 25, Radosław Guzowski 75

Kolejka 3 - 23 sierpnia

Warmia Grajewo 0-0 Unia Skierniewice 23 sierpnia, 17:00 (400)
Concordia Piotrków Trybunalski 2-1 Nadnarwianka Pułtusk 23 sierpnia, 17:00
Daniel Jabłecki 29, Michał Czaplarski 78 - Mariusz Rembowski 65
Olimpia Elbląg 2-1 Wigry Suwałki 23 sierpnia, 17:00 (800)
Piotr Trafarski 27, Krzysztof Wierzba 52 - Daniel Ołowniuk 14
Radomiak Radom 1-2 KS Paradyż 30 sierpnia, 17:00 (1500)
Zbigniew Wachowicz 54 - Dawid Hoderko 50, Michał Pietrzak 69
przełożony ze względu na udział Radomiaka w rozgrywkach Pucharu Polski
Świt Nowy Dwór Mazowiecki 0-0 MG MZKS Kozienice 30 sierpnia, 17:00 (500)
przełożony ze względu na udział Świtu w rozgrywkach Pucharu Polski
Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 1-1 Stal Głowno 30 sierpnia, 17:00
Marcin Dzieciaszek 85 - Piotr Bajdziak 47
przełożony ze względu na udział Drwęcy w rozgrywkach Pucharu Polski
Pelikan Łowicz 1-0 Znicz Pruszków 30 sierpnia, 17:00 (600)
Maciej Wyszogrodzki 29
przełożony ze względu na udział Znicza w rozgrywkach Pucharu Polski
Mazowsze Grójec 1-2 Ruch Wysokie Mazowieckie 23 sierpnia, 17:00 (200)
Marcin Danielewicz 25 - Marek Gołębiewski 80, Bartłomiej Niedziela 85

Kolejka 4 - 26-27 sierpnia

Unia Skierniewice 2-1 Ruch Wysokie Mazowieckie 26 sierpnia, 17:00 (300)
Daniel Jędrzejewski 7, Piotr Stach 85 (k) - Marek Gołębiewski 1
Znicz Pruszków 4-1 Mazowsze Grójec 27 sierpnia, 12:00 (1100)
Radosław Majewski 46, Paweł Tomczyk 53, Bartosz Wiśniewski 69, Mikołaj Rybaczuk 70 - Mariusz Solecki 49
Stal Głowno 1-1 Pelikan Łowicz 27 sierpnia, 17:00 (1500)
Piotr Bajdziak 27 - Radosław Kowalczyk 51
MG MZKS Kozienice 0-0 Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 27 sierpnia, 16:00 (800)
KS Paradyż 2-0 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 26 sierpnia, 17:00 (300)
Piotr Dziuba 30, Przemysław Ryński 90
Wigry Suwałki 1-2 Radomiak Radom 26 sierpnia, 17:00 (200)
Rafał Trocki 36 - Mikołaj Skórnicki 44, Michał Lewandowski 52
Nadnarwianka Pułtusk 2-2 Olimpia Elbląg 26 sierpnia, 16:00 (800)
Mariusz Rembowski 33, 49 - Artur Chrzonowski 54, Krzysztof Wierzba 79 (k)
Warmia Grajewo 2-3 Concordia Piotrków Trybunalski 26 sierpnia, 17:00 (500)
Sławomir Gołębiewski 13, Marcin Dworzańczyk 23 - Hubert Górski 5, Arkadiusz Gondzia 85, Wojciech Figurski 87

Kolejka 5 - 2-3 września

Concordia Piotrków Trybunalski 2-1 Unia Skierniewice 2 września, 17:00 (350)
Witold Sowała 36, Michał Czaplarski 63 - Daniel Jędrzejewski 13
Olimpia Elbląg 5-0 Warmia Grajewo 2 września, 16:00 (1200)
Piotr Ruszkul 12, 68, Piotr Trafarski 28, 53, Rafał Lepka 38
Radomiak Radom 1-0 Nadnarwianka Pułtusk 3 września, 17:00 (1500)
Marcin Pacan 20
Świt Nowy Dwór Mazowiecki 3-1 Wigry Suwałki 3 września, 17:00 (500)
Piotr Bajera 10, 74, 90 - Daniel Ołowniuk 62
Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 2-3 KS Paradyż 2 września, 16:00 (200)
Krzysztof Filipek 52, Tomasz Zakierski 55 - Łukasz Matuszczyk 75, Paweł Zawistowski 83, Dawid Hoderko 86
Pelikan Łowicz 3-2 MG MZKS Kozienice 3 września, 11:15 (800)
Robert Wilk 18, 19, Paweł Kutkowski 89 - Chuks Gallardo Njoku 56, Grzegorz Seremak 90
Mazowsze Grójec 2-1 Stal Głowno 2 września, 17:00 (200)
Marcin Danielewicz 41 (k), Marcin Rosłaniec 58 - Bartosz Sobkowicz 54
Ruch Wysokie Mazowieckie 1-3 Znicz Pruszków 3 września, 16:00 (200)
Dzidosław Żuberek 35 (k) - Paweł Tomczyk 15, Igor Lewczuk 70, Radosław Majewski 90

Kolejka 6 - 6 września

Unia Skierniewice 1-0 Znicz Pruszków 6 września, 16:00
Rafał Dopierała 2
Stal Głowno 2-0 Ruch Wysokie Mazowieckie 6 września, 17:00 (100)
Stefan Potocki 23, Damian Bronner 36 (k)
MG MZKS Kozienice 0-1 Mazowsze Grójec 6 września, 16:30 (800)
Łukasz Szary 75
KS Paradyż 1-3 Pelikan Łowicz 6 września, 17:00
Marcin Zimoch 32 - Radosław Kowalczyk 50 (k), 52, Robert Wilk 83
Wigry Suwałki 1-3 Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 6 września, 17:00 (200)
Marcin Trzaskalski 15 - Łukasz Nadolny 46, Ernest Matusewicz 58, Łukasz Gikiewicz 79
Nadnarwianka Pułtusk 0-0 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 6 września, 16:00
Warmia Grajewo 1-2 Radomiak Radom 6 września, 16:00 (400)
Marcin Dworzańczyk 84 - Daniel Barzyński 65, Maciej Terlecki 75
Concordia Piotrków Trybunalski 3-1 Olimpia Elbląg 6 września, 17:00 (550)
Ireneusz Komar 50, Witold Sowała 62, Arkadiusz Gondzia 80 - Piotr Ruszkul 87

Kolejka 7 - 9-10 września

Olimpia Elbląg 3-0 Unia Skierniewice 9 września, 16:00 (1200)
Piotr Ruszkul 11, 78, Piotr Trafarski 21
Radomiak Radom 1-2 Concordia Piotrków Trybunalski 10 września, 16:00 (2000)
Zbigniew Wachowicz 19 (k) - Ireneusz Komar 83, Hubert Górski 88
Świt Nowy Dwór Mazowiecki 5-0 Warmia Grajewo 9 września, 18:00 (700)
Sebastian Wrzesiński 16, Jarosław Łowicki 26 (k), Piotr Bajera 38, Piotr Mosór 80, Wojciech Bluszcz 85
Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 0-1 Nadnarwianka Pułtusk 9 września, 16:00 (300)
Paweł Miąszkiewicz 4
Pelikan Łowicz 2-0 Wigry Suwałki 10 września, 11:15 (900)
Bogdan Jóźwiak 4, Kamil Goryszewski 65 (k)
Mazowsze Grójec 1-0 KS Paradyż 9 września, 16:00 (200)
Sergiusz Wiechowski 49
Ruch Wysokie Mazowieckie 3-0 MG MZKS Kozienice 10 września, 15:00 (200)
Łukasz Jegliński 14, Marek Gołębiewski 51, Bartłomiej Niedziela 73
Znicz Pruszków 4-0 Stal Głowno 10 września, 12:00 (400)
Igor Lewczuk 4, Bartosz Wiśniewski 34, 37, 72

Kolejka 8 - 16-17 września

Unia Skierniewice 2-0 Stal Głowno 17 września, 15:00 (600)
Wojciech Borowiec 10, Daniel Jędrzejewski 45
MG MZKS Kozienice 0-6 Znicz Pruszków 17 września, 15:00 (800)
Paweł Tomczyk 1 (k), Bartosz Wiśniewski 5, Bartosz Osoliński 77, Mikołaj Rybaczuk 80, Robert Lewandowski 86, 87
KS Paradyż 1-1 Ruch Wysokie Mazowieckie 17 września, 15:00 (150)
Rafał Rogalski 53 - Dzidosław Żuberek 36
Wigry Suwałki 2-1 Mazowsze Grójec 16 września, 16:00 (200)
Arkadiusz Koprucki 50, Daniel Ołowniuk 73 - Marcin Rosłaniec 52 (k)
Nadnarwianka Pułtusk 0-0 Pelikan Łowicz 16 września, 16:00 (400)
Warmia Grajewo 0-1 Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 16 września, 16:00 (250)
Krzysztof Filipek 70
Concordia Piotrków Trybunalski 0-0 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 16 września, 15:00 (600)
Olimpia Elbląg 1-1 Radomiak Radom 16 września, 16:00 (2000)
Artur Chrzonowski 42 (k) - Adrian Sadowski 85

Kolejka 9 - 23-24 września

Radomiak Radom 1-1 Unia Skierniewice 24 września, 15:00 (2000)
Michał Kowalczyk 64 - Marcin Adamczyk 25
Świt Nowy Dwór Mazowiecki 1-1 Olimpia Elbląg 23 września, 18:00 (1000)
Piotr Bajera 1 - Sławomir Mazurkiewicz 39
Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 2-0 Concordia Piotrków Trybunalski 23 września, 16:00 (300)
Maciej Wojtaś 3, Arnold Kołakowski 77
Pelikan Łowicz 3-1 Warmia Grajewo 24 września, 11:15 (700)
Maciej Wyszogrodzki 51, Grzegorz Cipiński 75, Bogdan Jóźwiak 86 - Sławomir Lewicki 80
Mazowsze Grójec 0-1 Nadnarwianka Pułtusk 23 września, 16:00 (250)
Mariusz Rembowski 88
Ruch Wysokie Mazowieckie 3-1 Wigry Suwałki 24 września, 15:00 (300)
Dzidosław Żuberek 29, 44, Wojciech Marcinkiewicz 33 - Jurij Tichomirow 45 (k)
Znicz Pruszków 1-0 KS Paradyż 23 września, 16:00 (800)
Michał Kucharski 90
Stal Głowno 1-0 MG MZKS Kozienice 24 września, 16:00 (500)
Marian Pogorzałek 90

Kolejka 10 - 30 września-1 października

Unia Skierniewice 1-0 MG MZKS Kozienice 30 września, 15:00 (300)
Dariusz Kapera 76
KS Paradyż 1-0 Stal Głowno 1 października, 15:00 (150)
Piotr Dziuba 88
Wigry Suwałki 1-0 Znicz Pruszków 30 września, 15:00
Daniel Ołowniuk 25
bez udziału publiczności
Nadnarwianka Pułtusk 0-0 Ruch Wysokie Mazowieckie 30 września, 16:00 (600)
Warmia Grajewo 1-5 Mazowsze Grójec 30 września, 15:00 (200)
Jakub Golak 71 - Jakub Gnoiński 35, Paweł Samczyk 36, Marcin Rosłaniec 57, 76, Mariusz Solecki 80
Concordia Piotrków Trybunalski 0-0 Pelikan Łowicz 30 września, 16:00 (500)
Olimpia Elbląg 1-3 Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 30 września, 15:00 (700)
Piotr Ruszkul 73 - Łukasz Gikiewicz 14, Arnold Kołakowski 23, Maciej Wojtaś 57
Radomiak Radom 0-2 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 1 października, 15:00 (1000)
Piotr Bajera 14, Wojciech Bluszcz 34

Kolejka 11 - 7-8 października

Świt Nowy Dwór Mazowiecki 0-0 Unia Skierniewice 7 października, 18:00 (300)
Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 0-1 Radomiak Radom 7 października, 15:00 (400)
Jacek Kacprzak 47
Pelikan Łowicz 3-1 Olimpia Elbląg 8 października, 11:15 (1200)
Robert Wilk 5, 66, Jacek Pieprzyk 24 - Piotr Trafarski 84
Mazowsze Grójec 0-3 Concordia Piotrków Trybunalski 7 października, 15:00 (250)
Hubert Górski 1, 40, Wojciech Figurski 90
Ruch Wysokie Mazowieckie 2-1 Warmia Grajewo 7 października, 14:00 (400)
Paweł Iwanowski 45, Bartłomiej Niedziela 70 - Jakub Golak 80
Znicz Pruszków 1-0 Nadnarwianka Pułtusk 8 października, 12:00 (600)
Radosław Majewski 7
Stal Głowno 1-0 Wigry Suwałki 7 października, 16:00 (300)
Bartłomiej Gajewski 35
MG MZKS Kozienice 4-0 KS Paradyż 8 października, 15:00 (700)
Dariusz Misztal 42 (k), Marcin Karski 52, Rafał Rogalski 64 (s), Grzegorz Seremak 77
lub trzecia bramka samobójcza Hoderki

Kolejka 12 - 14-15 października

Unia Skierniewice 1-0 KS Paradyż 14 października, 14:00 (300)
Piotr Stach 60
Wigry Suwałki 0-0 MG MZKS Kozienice 14 października, 14:00 (200)
Nadnarwianka Pułtusk 1-2 Stal Głowno 14 października, 15:00 (600)
Andrzej Elak 18 - Stefan Potocki 55, Sławomir Kamiński 90
Warmia Grajewo 1-2 Znicz Pruszków 14 października, 15:00 (200)
Bartłomiej Wierzbicki 37 - Robert Lewandowski 32, Damian Wojtulewicz 87
Concordia Piotrków Trybunalski 1-0 Ruch Wysokie Mazowieckie 14 października, 15:00 (300)
Witold Sowała 90
Olimpia Elbląg 0-0 Mazowsze Grójec 14 października, 15:00
mecz bez udziału publiczności
Radomiak Radom 0-0 Pelikan Łowicz 14 października, 15:00 (1000)
Świt Nowy Dwór Mazowiecki 1-1 Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 14 października, 18:00 (500)
Piotr Bajera 5 - Łukasz Gikiewicz 14

Kolejka 13 - 21-22 października

Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 1-2 Unia Skierniewice 21 października, 15:00 (350)
Łukasz Gikiewicz 81 - Piotr Stach 2, Michał Adamczyk 68
Pelikan Łowicz 0-1 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 22 października, 11:15 (1000)
Jarosław Łowicki 24 (k)
Mazowsze Grójec 2-2 Radomiak Radom 21 października, 15:00 (1000)
Mariusz Solecki 12, 58 - Maciej Terlecki 43, Michał Kowalczyk 66
w Radomiu; Mazowsze gospodarzem
Ruch Wysokie Mazowieckie 2-1 Olimpia Elbląg 22 października, 14:00 (250)
Dzidosław Żuberek 30, Marek Gołębiewski 90 - Marek Widzicki 6
Znicz Pruszków 0-0 Concordia Piotrków Trybunalski 22 października, 12:00 (800)
Stal Głowno 2-0 Warmia Grajewo 21 października, 15:00 (400)
Bartosz Sobkowicz 56, Damian Bronner 82 (k)
MG MZKS Kozienice 0-0 Nadnarwianka Pułtusk 22 października, 14:00 (500)
KS Paradyż 1-2 Wigry Suwałki 22 października, 14:00 (300)
Michał Pietrzak 22 - Rafał Trocki 8, Marcin Trzaskalski 30

Kolejka 14 - 28-29 października

Unia Skierniewice 1-0 Wigry Suwałki 28 października, 13:00 (300)
Rafał Dopierała 52
Nadnarwianka Pułtusk 1-3 KS Paradyż 28 października, 14:00 (500)
Artur Salamon 36 (k) - Rafał Kubiak 1, Paweł Zawistowski 47, Michał Pietrzak 55
Warmia Grajewo 4-0 MG MZKS Kozienice 28 października, 15:00 (350)
Jakub Golak 48, 90, Sławomir Lewicki 59, Bartłomiej Wierzbicki 74
Concordia Piotrków Trybunalski 2-0 Stal Głowno 28 października, 14:00 (400)
Ireneusz Komar 35, 42
Olimpia Elbląg 0-1 Znicz Pruszków 28 października, 14:00 (500)
Michał Herman 2
Radomiak Radom 1-1 Ruch Wysokie Mazowieckie 29 października, 14:00 (1500)
Marcin Pacan 11 - Dzidosław Żuberek 44
Świt Nowy Dwór Mazowiecki 1-0 Mazowsze Grójec 28 października, 18:00 (300)
Piotr Bajera 25
Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 1-4 Pelikan Łowicz 28 października, 15:00 (300)
Maciej Wojtaś 27 - Bogdan Jóźwiak 8, Kamil Goryszewski 39 (k), Maciej Wyszogrodzki 72, Radosław Kowalczyk 77

Kolejka 15 - 4-5 listopada

Pelikan Łowicz 0-0 Unia Skierniewice 5 listopada, 11:15 (900)
Mazowsze Grójec 1-3 Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 4 listopada, 13:00 (100)
Mariusz Solecki 80 - Krzysztof Skrzypczak 44 (s), Łukasz Gikiewicz 70, 81
Ruch Wysokie Mazowieckie 1-1 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 11 listopada, 13:00 (200)
Marek Gołębiewski 24 - Jarosław Łowicki 14
w pierwotnym terminie (5 listopada, 13:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Znicz Pruszków 1-2 Radomiak Radom 5 listopada, 12:30 (600)
Damian Wojtulewicz 82 - Michał Walkiewicz 1, Michał Kowalczyk 63
spotkanie zaplanowane na 12:00 rozpoczęło się z półgodzinnym opóźnieniem z powodu złego stanu murawy
Stal Głowno 1-1 Olimpia Elbląg 5 listopada, 12:00 (200)
Bartłomiej Gajewski 57 - Piotr Ruszkul 58
MG MZKS Kozienice 1-3 Concordia Piotrków Trybunalski 5 listopada, 13:30 (200)
Marcin Karski 65 - Witold Sowała 10, 90, Przemysław Łaski 75
spotkanie zaplanowane na 13:00 rozpoczęło się z półgodzinnym opóźnieniem z powodu złego stanu murawy / lub druga bramka dla Concordii Figurskiego bądź samobójcza Stawiarskiego
KS Paradyż 1-0 Warmia Grajewo 5 listopada, 13:00 (200)
Rafał Kubiak 67 (k)
Wigry Suwałki 0-0 Nadnarwianka Pułtusk 4 listopada, 13:00 (100)

Kolejka 16 - 24-25 marca

Unia Skierniewice 0-3 Nadnarwianka Pułtusk
(wo)
Wigry Suwałki 0-0 Warmia Grajewo 24 marca, 15:00 (500)
KS Paradyż 3-1 Concordia Piotrków Trybunalski 25 marca, 15:00 (1000)
Marcin Zimoch 19, Dawid Hoderko 61, Michał Pietrzak 69 - Ireneusz Komar 8
MG MZKS Kozienice 0-3 Olimpia Elbląg
(wo)
Stal Głowno 1-1 Radomiak Radom 24 marca, 15:00 (500)
Michał Łochowski 31 - Zbigniew Wachowicz 39 (k)
Znicz Pruszków 0-1 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 25 marca, 12:00 (700)
Wojciech Bluszcz 40
Ruch Wysokie Mazowieckie 0-1 Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 25 marca, 14:00 (600)
Arnold Kołakowski 77
Mazowsze Grójec 2-2 Pelikan Łowicz 24 marca, 15:00 (400)
Mariusz Solecki 2, 20 - Radosław Kowalczyk 10, 90

Kolejka 17 - 31 marca-1 kwietnia

Mazowsze Grójec 3-0 Unia Skierniewice
(wo)
Pelikan Łowicz 2-1 Ruch Wysokie Mazowieckie 1 kwietnia, 11:15 (800)
Radosław Kowalczyk 51, Michał Brzózka 61 (k) - Dzidosław Żuberek 69
Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 0-1 Znicz Pruszków 31 marca, 15:00 (600)
Robert Lewandowski 55
Świt Nowy Dwór Mazowiecki 3-0 Stal Głowno 31 marca, 16:00 (500)
Wojciech Musuła 21, Piotr Bajera 26, Dariusz Zjawiński 43
Radomiak Radom 3-0 MG MZKS Kozienice
(wo)
Olimpia Elbląg 1-1 KS Paradyż 31 marca, 15:00 (1200)
Marcin Sierechan 14 - Grzegorz Seremak 43
Concordia Piotrków Trybunalski 1-1 Wigry Suwałki 31 marca, 15:00 (300)
Witold Sowała 87 - Daniel Ołowniuk 76
Warmia Grajewo 1-0 Nadnarwianka Pułtusk 31 marca, 16:00 (600)
Sebastian Świerzbiński 75

Kolejka 18 - 6-7 kwietnia

Unia Skierniewice 0-3 Warmia Grajewo
(wo)
Nadnarwianka Pułtusk 0-1 Concordia Piotrków Trybunalski 6 kwietnia, 16:00 (300)
Witold Sowała 19
Wigry Suwałki 4-1 Olimpia Elbląg 6 kwietnia, 16:00 (500)
Łukasz Stasiak 48, 74, 76, Paweł Kaczmarek 62 - Piotr Ruszkul 13
KS Paradyż 0-1 Radomiak Radom 7 kwietnia, 11:00 (1000)
Maciej Terlecki 28
MG MZKS Kozienice 0-3 Świt Nowy Dwór Mazowiecki
(wo)
Stal Głowno 0-0 Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 6 kwietnia, 17:00 (500)
Znicz Pruszków 3-1 Pelikan Łowicz 7 kwietnia, 16:00 (800)
Robert Lewandowski 41, 58, 87 - Robert Wilk 35
Ruch Wysokie Mazowieckie 0-0 Mazowsze Grójec 7 kwietnia, 12:00 (400)

Kolejka 19 - 14-15 kwietnia

Ruch Wysokie Mazowieckie 3-0 Unia Skierniewice
(wo)
Mazowsze Grójec 1-5 Znicz Pruszków 14 kwietnia, 15:00 (500)
Mariusz Solecki 41 (k) - Robert Lewandowski 3, 5, Charles Nwaogu 31, Tomasz Piotrowski 66, Michał Kucharski 87
Pelikan Łowicz 1-1 Stal Głowno 15 kwietnia, 11:15 (1200)
Marcin Kosiorek 88 - Damian Bronner 5
Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 3-0 MG MZKS Kozienice
(wo)
Świt Nowy Dwór Mazowiecki 1-0 KS Paradyż 14 kwietnia, 16:00 (400)
Jan Cios 23
Radomiak Radom 2-1 Wigry Suwałki 15 kwietnia, 15:00 (2500)
Marcin Pacan 5, Dominik Dukalski 30 - Daniel Ołowniuk 73
Olimpia Elbląg 1-1 Nadnarwianka Pułtusk 14 kwietnia, 16:00 (600)
Piotr Ruszkul 2 - Mariusz Rembowski 10
Concordia Piotrków Trybunalski 2-0 Warmia Grajewo 14 kwietnia, 16:00 (400)
Marcin Stefanik 49, Jakub Kowalski 52

Kolejka 20 - 21-22 kwietnia

Unia Skierniewice 0-3 Concordia Piotrków Trybunalski
(wo)
Warmia Grajewo 0-1 Olimpia Elbląg 21 kwietnia, 16:00 (500)
Piotr Ruszkul 53
Nadnarwianka Pułtusk 0-0 Radomiak Radom 21 kwietnia, 16:00 (500)
Wigry Suwałki 3-1 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 21 kwietnia, 16:00 (600)
Krzysztof Osiecki 62, Daniel Ołowniuk 72, Łukasz Stasiak 80 - Piotr Bajera 55
mecz rozpoczął się z kilkunastominutowym opóźnieniem - sędziowie nie dotarli na czas
KS Paradyż 2-0 Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 22 kwietnia, 16:00 (500)
Piotr Dziuba 36, Grzegorz Seremak 87
MG MZKS Kozienice 0-3 Pelikan Łowicz
(wo)
Stal Głowno 0-0 Mazowsze Grójec 21 kwietnia, 17:00 (400)
Znicz Pruszków 1-1 Ruch Wysokie Mazowieckie 22 kwietnia, 12:00 (1200)
Bartosz Osoliński 79 - Bartłomiej Niedziela 62

Kolejka 21 - 28-29 kwietnia

Znicz Pruszków 3-0 Unia Skierniewice
(wo)
Ruch Wysokie Mazowieckie 0-0 Stal Głowno 29 kwietnia, 16:00 (300)
Mazowsze Grójec 3-0 MG MZKS Kozienice
(wo)
Pelikan Łowicz 0-1 KS Paradyż 29 kwietnia, 11:15 (700)
Piotr Dziuba 48
Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 0-3 Wigry Suwałki 28 kwietnia, 16:00 (400)
Łukasz Stasiak 56, Daniel Ołowniuk 64, Jurij Tichomirow 86 (k)
Świt Nowy Dwór Mazowiecki 5-0 Nadnarwianka Pułtusk 28 kwietnia, 16:00 (800)
Dariusz Zjawiński 29, 56, 77, Wojciech Bluszcz 58, Jarosław Łowicki 90 (k)
Radomiak Radom 1-0 Warmia Grajewo 28 kwietnia, 17:00 (1500)
Cezary Czpak 90
Olimpia Elbląg 4-2 Concordia Piotrków Trybunalski 28 kwietnia, 16:00 (700)
Adrian Fedoruk 5, Piotr Ruszkul 40, 88, Michał Tomczyk 90 - Witold Sowała 34, Michał Czaplarski 90

Kolejka 22 - 3 maja

Unia Skierniewice 0-3 Olimpia Elbląg
(wo)
Concordia Piotrków Trybunalski 2-0 Radomiak Radom 2 maja, 17:00 (700)
Witold Sowała 12, Ireneusz Komar 87
Warmia Grajewo 3-0 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 3 maja, 16:00 (400)
Michał Lelujka 51, Sebastian Świerzbiński 56, Bartłomiej Wierzbicki 78
Nadnarwianka Pułtusk 0-1 Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 3 maja, 17:00
Arnold Kołakowski 85
Wigry Suwałki 4-0 Pelikan Łowicz 3 maja, 17:00 (1000)
Jurij Tichomirow 10 (k), Łukasz Stasiak 17, Tomasz Kotwica 85, Daniel Ołowniuk 86
KS Paradyż 2-3 Mazowsze Grójec 3 maja, 17:00 (500)
Paweł Zawistowski 32, Mariusz Koćmin 75 - Mariusz Solecki 14 (k), Łukasz Siciak 19, Paweł Samczyk 69
MG MZKS Kozienice 0-3 Ruch Wysokie Mazowieckie
(wo)
Stal Głowno 0-4 Znicz Pruszków 3 maja, 17:00 (150)
Robert Lewandowski 31, Charles Nwaogu 67, 75, 87

Kolejka 23 - 5-6 maja

Stal Głowno 3-0 Unia Skierniewice
(wo)
Znicz Pruszków 3-0 MG MZKS Kozienice
(wo)
Ruch Wysokie Mazowieckie 1-1 KS Paradyż 6 maja, 16:00 (200)
Dzidosław Żuberek 58 - Łukasz Matuszczyk 61
Mazowsze Grójec 3-1 Wigry Suwałki 6 maja, 13:00 (100)
Sebastian Wrzesiński 8, 19, Marcin Rosłaniec 50 - Łukasz Stasiak 63
Pelikan Łowicz 1-0 Nadnarwianka Pułtusk 6 maja, 11:15 (700)
Radosław Kowalczyk 27
Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 2-2 Warmia Grajewo 5 maja, 17:00 (400)
Tomasz Zakierski 11, Krzysztof Filipek 90 (k) - Rafał Onofryjuk 85, Maksym Mirwa 90
Świt Nowy Dwór Mazowiecki 3-0 Concordia Piotrków Trybunalski 6 maja, 17:00 (400)
Dariusz Zjawiński 25, Wojciech Bluszcz 61, Piotr Bajera 70
Radomiak Radom 2-0 Olimpia Elbląg 6 maja, 17:00 (1000)
Cezary Czpak 4, Maciej Terlecki 41

Kolejka 24 - 12-13 maja

Unia Skierniewice 0-3 Radomiak Radom
(wo)
Olimpia Elbląg 1-1 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 12 maja, 16:00 (1000)
Arkadiusz Koprucki 83 - Dariusz Zjawiński 10
Concordia Piotrków Trybunalski 3-0 Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 12 maja, 17:00 (400)
Daniel Jabłecki 24, Witold Sowała 86, Wojciech Figurski 90
Warmia Grajewo 0-2 Pelikan Łowicz 12 maja, 17:00 (500)
Robert Wilk 60, Maciej Wyszogrodzki 79
Nadnarwianka Pułtusk 0-1 Mazowsze Grójec 12 maja, 17:00 (300)
Sebastian Wrzesiński 2
Wigry Suwałki 1-1 Ruch Wysokie Mazowieckie 12 maja, 17:00 (200)
Przemysław Kołłątaj 77 (s) - Piotr Matys 29
KS Paradyż 0-3 Znicz Pruszków 13 maja, 17:00 (1000)
Robert Lewandowski 55, Tomasz Piotrowski 75, 89 (k)
MG MZKS Kozienice 0-3 Stal Głowno
(wo)

Kolejka 25 - 19-20 maja

MG MZKS Kozienice - Unia Skierniewice
(wo)
obustronny walkower
Stal Głowno 1-1 KS Paradyż 19 maja, 17:00 (100)
Piotr Golański 90 (k) - Marcin Zimoch 70
Znicz Pruszków 3-0 Wigry Suwałki 20 maja, 12:00 (900)
Tomasz Piotrowski 37 (k), Charles Nwaogu 62, Igor Lewczuk 85
Ruch Wysokie Mazowieckie 2-1 Nadnarwianka Pułtusk 20 maja, 16:00 (200)
Tomasz Pawlak 42, Łukasz Lewandowski 52 - Mariusz Rembowski 82
Mazowsze Grójec 0-0 Warmia Grajewo 19 maja, 16:00 (200)
Pelikan Łowicz 3-2 Concordia Piotrków Trybunalski 20 maja, 11:15 (900)
Radosław Kowalczyk 35, Robert Wilk 62, Tomasz Styszko 72 - Witold Sowała 63, Marcin Stefanik 81
Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 2-2 Olimpia Elbląg 19 maja, 17:00 (600)
Wojciech Kitowski 68 (s), Łukasz Nadolny 72 - Artur Chrzonowski 4 (k), Wojciech Kitowski 89
Świt Nowy Dwór Mazowiecki 4-2 Radomiak Radom 20 maja, 17:00 (500)
Marcin Pacan 12 (s), Piotr Bajera 30, Szymon Lewicki 89, Waldemar Stachowiak 90 - Mikołaj Skórnicki 44, Michał Kowalczyk 80
lub pierwsza bramka dla Świtu Stachowiaka / lub pierwsza bramka samobójcza Skórnickiego

Kolejka 26 - 26-27 maja

Unia Skierniewice 0-3 Świt Nowy Dwór Mazowiecki
(wo)
Radomiak Radom 4-0 Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 27 maja, 17:00 (1600)
Daniel Barzyński 13, 86, Dominik Dukalski 15, Michał Walkiewicz 74
Olimpia Elbląg 0-1 Pelikan Łowicz 26 maja, 16:00 (700)
Piotr Gawlik 61
Concordia Piotrków Trybunalski 1-2 Mazowsze Grójec 24 maja, 17:00 (500)
Marcin Juszkiewicz 24 - Mariusz Solecki 48, Łukasz Siciak 57
Warmia Grajewo 0-1 Ruch Wysokie Mazowieckie 26 maja, 17:00 (300)
Piotr Matys 41
Nadnarwianka Pułtusk 1-1 Znicz Pruszków 26 maja, 17:00 (300)
Artur Salamon 15 - Tomasz Piotrowski 90 (k)
Wigry Suwałki 0-3 Stal Głowno 26 maja, 17:00 (500)
Bartłomiej Gajewski 53, Michał Łochowski 80, Stanisław Terlecki jr 84
KS Paradyż 3-0 MG MZKS Kozienice
(wo)

Kolejka 27 - 2-3 czerwca

KS Paradyż 3-0 Unia Skierniewice
(wo)
MG MZKS Kozienice 0-3 Wigry Suwałki
(wo)
Stal Głowno 2-4 Nadnarwianka Pułtusk 2 czerwca, 17:00 (200)
Stanisław Terlecki jr 7, Tomasz Rączka 77 (k) - Mariusz Rembowski 10, 57, Adam Warda 61, Dariusz Wełna 85
Znicz Pruszków 3-0 Warmia Grajewo 2 czerwca, 17:30
(wo)
mecz się nie odbył - Warmia zrezygnowała z wyjazdu na mecz
Ruch Wysokie Mazowieckie 1-0 Concordia Piotrków Trybunalski 2 czerwca, 17:00 (200)
Piotr Matys 51
Mazowsze Grójec 0-1 Olimpia Elbląg 2 czerwca, 15:00 (250)
Piotr Trafarski 65
Pelikan Łowicz 1-1 Radomiak Radom 3 czerwca, 11:37 (1200)
Bogdan Jóźwiak 4 - Grzegorz Wawreńczuk 50
mecz zaplanowany na 11:15 rozpoczął się z 22-minutowym opóźnieniem z powodu wtargnięcia na boisko kibiców obu drużyn
Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 0-1 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 2 czerwca, 17:00 (200)
Tomasz Reginis 79

Kolejka 28 - 6-7 czerwca

Unia Skierniewice 0-3 Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
(wo)
Świt Nowy Dwór Mazowiecki 0-0 Pelikan Łowicz 29 maja, 17:00 (400)
Radomiak Radom 2-0 Mazowsze Grójec 6 czerwca, 15:30 (1200)
Mikołaj Skórnicki 47, Marcin Pacan 75 (k)
Olimpia Elbląg 0-0 Ruch Wysokie Mazowieckie 6 czerwca, 17:00 (300)
Concordia Piotrków Trybunalski 0-4 Znicz Pruszków 6 czerwca, 17:00 (100)
Bartosz Wiśniewski 40, 90, Robert Lewandowski 42, 74
Warmia Grajewo 1-2 Stal Głowno 7 czerwca, 17:00 (350)
Sebastian Świerzbiński 45 - Damian Bronner 9, Sławomir Kamiński 89
Nadnarwianka Pułtusk 3-0 MG MZKS Kozienice
(wo)
Wigry Suwałki 0-1 KS Paradyż 7 czerwca, 17:00 (700)
Paweł Zawistowski 49

Kolejka 29 - 10 czerwca

Wigry Suwałki 3-0 Unia Skierniewice
(wo)
KS Paradyż 3-2 Nadnarwianka Pułtusk 10 czerwca, 17:00 (400)
Michał Pietrzak 20, 57, Dawid Hoderko 81 - Mariusz Rembowski 59, Bartłomiej Granosik 84 (k)
MG MZKS Kozienice 0-3 Warmia Grajewo
(wo)
Stal Głowno 1-1 Concordia Piotrków Trybunalski 10 czerwca, 17:00 (300)
Damian Bronner 78 (k) - Marcin Stefanik 59
Znicz Pruszków 4-1 Olimpia Elbląg 10 czerwca, 17:00 (700)
Rafał Zaborowski 32, Bartosz Wiśniewski 52, Robert Lewandowski 75, 90 - Piotr Ruszkul 46
Ruch Wysokie Mazowieckie 1-0 Radomiak Radom 10 czerwca, 17:00 (300)
Piotr Matys 90
Mazowsze Grójec 2-3 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 10 czerwca, 17:00
Sebastian Wrzesiński 53, Mariusz Solecki 75 - Mariusz Mikłowski 24, Jarosław Łowicki 55, Piotr Bajera 90
Pelikan Łowicz 2-1 Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 10 czerwca, 17:00 (1000)
Maciej Wyszogrodzki 34, Piotr Gawlik 70 - Adrian Kural 89

Kolejka 30 - 16 czerwca

Unia Skierniewice 0-3 Pelikan Łowicz
(wo)
Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 4-1 Mazowsze Grójec 16 czerwca, 17:00 (200)
Piotr Rybkiewicz 42, Łukasz Gikiewicz 58, Arnold Kołakowski 84, 90 - Mariusz Solecki 65
Świt Nowy Dwór Mazowiecki 1-1 Ruch Wysokie Mazowieckie 16 czerwca, 18:00 (400)
Piotr Bajera 35 - Emil Pracz 18
mecz zaplanowany na 17:00 rozpoczął się z 60-minutowym opóźnieniem z powodu braku sędziów
Radomiak Radom 0-1 Znicz Pruszków 16 czerwca, 17:00 (600)
Tomasz Piotrowski 66
Olimpia Elbląg 0-1 Stal Głowno 16 czerwca, 17:00 (250)
Stanisław Terlecki jr 62
Concordia Piotrków Trybunalski 3-0 MG MZKS Kozienice
(wo)
Warmia Grajewo 1-0 KS Paradyż 16 czerwca, 17:00 (200)
Sebastian Świerzbiński 32
Nadnarwianka Pułtusk 0-0 Wigry Suwałki 16 czerwca, 17:00 (300)

Baraże o udział w II lidze

II liga 2006/2007

III liga 2006/2007 (2)
III liga 2006/2007 (3)
III liga 2006/2007 (4)

IV liga 2006/2007 (łódzka)
IV liga 2006/2007 (mazowiecka)
IV liga 2006/2007 (podlaska)
IV liga 2006/2007 (warmińsko-mazurska)

Autor: Paweł Mogielnicki

 

Napisz do nas