[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

IV liga 2006/2007, grupa: podlaska
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Jagiellonia II Białystok 30 74 24 2 4 95-21 13 1 1 56-9 11 1 3 39-12
2.  Hetman Białystok 30 69 21 6 3 68-21 13 2 0 44-7 8 4 3 24-14
3.  Supraślanka Supraśl 30 59 18 5 7 66-26 10 2 3 43-16 8 3 4 23-10
4.  Orzeł Kolno 30 55 17 4 9 52-46 9 3 3 27-18 8 1 6 25-28
5.  Cresovia Siemiatycze 30 48 14 6 10 58-40 10 0 5 36-19 4 6 5 22-21
6.  Piast Białystok 30 47 14 5 11 45-35 5 3 7 20-18 9 2 4 25-17 2 4 1 1 0 2-1
7.  Sokół Sokółka 30 47 14 5 11 43-39 9 3 3 27-12 5 2 8 16-27 2 1 0 1 1 1-2
8.  Sparta Augustów 30 43 12 7 11 45-35 8 5 2 31-12 4 2 9 14-23
9.  Tur Bielsk Podlaski 30 36 11 3 16 35-60 5 3 7 17-25 6 0 9 18-35
10.  Pomorzanka Sejny 30 35 9 8 13 32-39 5 5 5 20-16 4 3 8 12-23 2 3 1 0 1 3-2
11.  Pogoń Łapy 30 35 10 5 15 46-50 6 1 8 20-19 4 4 7 26-31 2 3 1 0 1 2-3
12.  Wissa Szczuczyn 30 33 8 9 13 35-51 7 3 5 22-18 1 6 8 13-33 2 4 1 1 0 2-1
13.  KS Michałowo 30 33 10 3 17 42-66 5 2 8 24-32 5 1 9 18-34 2 1 0 1 1 1-2
14.  Olimpia Zambrów 30 30 9 3 18 37-79 6 2 7 22-35 3 1 11 15-44
15.  Iskra Narew 30 25 6 7 17 29-56 5 3 7 17-22 1 4 10 12-34
16.  Krypnianka Krypno 30 11 3 2 25 16-80 3 2 10 11-29 0 0 15 5-51
Krypnianka Krypno wycofała się z rozgrywek po rundzie jesiennej.
Jagiellonia II Białystok wycofała się po zakończeniu rozgrywek, w związku z czym w III lidze zagra Orzeł Kolno. Hetman Białystok i Supraślanka Supraśl nie wyraziły zainteresowania grą w III lidze.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Jagiellonia II Białystok    3-1 1-1 1-2 4-0 4-2 4-0 3-0 10-0 3-0 3-0 5-1 4-1 3-0 1-0 7-1 
 2 Hetman Białystok1-0     2-0 2-2 2-0 0-0 4-0 2-0 4-0 2-0 2-1 5-0 3-1 8-0 6-3 1-0 
 3 Supraślanka Supraśl2-4 3-0*     6-0 1-3 3-0 0-3* 0-0 3-0 3-0 4-1 4-2 3-1 6-0 1-1 4-1 
 4 Orzeł Kolno3-0 0-0 0-4     1-0 2-5 2-1 2-1 2-0 1-0 2-2 2-2 0-2 3-0 3-0* 4-1 
 5 Cresovia Siemiatycze0-3 1-2 2-1 3-1     2-0 3-0 2-4 2-1 0-1 1-2 1-0 4-2 3-1 8-1 4-0 
 6 Piast Białystok0-2 1-4 1-1 0-1 1-2     1-0 2-0 0-1 4-1 0-2 3-0* 0-1 2-2 0-0 5-1 
 7 Sokół Sokółka0-2 2-0 0-4 2-0 2-1 1-1     3-0 0-2 1-1 3-0 1-0 4-1 5-0 0-0 3-0* 
 8 Sparta Augustów2-4 1-2 0-0 3-0 0-0 2-1 2-2     3-0 2-1 0-0 1-1 8-0 3-1 1-0 3-0* 
 9 Tur Bielsk Podlaski0-3 0-1 1-0 0-3* 1-1 1-2 0-2 2-0     1-1 2-6 1-1 4-2 1-0 0-3 3-0* 
 10 Pomorzanka Sejny1-1 0-0 0-1 4-1 0-4 0-1 1-1 0-1 1-0     3-1 2-2 1-2 3-0* 1-1 3-0* 
 11 Pogoń Łapy0-1 1-2 0-1 1-4 1-1 1-2 1-2 1-3 0-2 1-0     4-0 1-0 3-1 2-0 3-0* 
 12 Wissa Szczuczyn2-1 1-1 0-1 1-3 2-2 0-3 2-0 1-0 1-2 0-1 2-2     1-0 3-2 3-0 3-0* 
 13 KS Michałowo0-5 0-2 1-2 1-2 3-3 0-2 1-2 2-1 2-0 3-2 3-6 1-1     1-2 3-2 3-0* 
 14 Olimpia Zambrów0-8 0-5 2-0 2-3 2-1 1-2 1-2 1-1 5-4 0-1 2-2 2-1 0-3     2-1 2-1 
 15 Iskra Narew1-2 1-1 0-4 2-0 1-1 0-2 2-1 2-0 1-4 0-1 3-1 1-2 0-0 0-3     3-0* 
 16 Krypnianka Krypno0-3* 0-3* 0-3* 0-3* 0-3* 0-2 3-0 0-3* 1-2 2-2 1-0 0-0 1-2 0-3* 3-0*     

Kolejka 1 - 5-6 sierpnia

Iskra Narew 1-1 Hetman Białystok 5 sierpnia, 17:00 (200)
Kaliszewicz 49 - Kujawski 35
Pomorzanka Sejny 2-2 Wissa Szczuczyn 6 sierpnia, 16:00 (150)
M.Kuklewicz 2, Pieślak 57 (k) - A.Piwko 45, E.Świderski 68
Jagiellonia II Białystok 3-0 Olimpia Zambrów 6 sierpnia, 17:00 (120)
Falkowski 3, 27, Wołczyk 7
Pogoń Łapy 1-2 Sokół Sokółka 6 sierpnia, 17:00 (150)
Brzozowski 20 - Turczyński 2, Toczydłowski 68
Cresovia Siemiatycze 2-1 Supraślanka Supraśl 6 sierpnia, 17:00 (300)
Milewski 17, Marchel 21 - Czykier 66 (k)
Krypnianka Krypno 0-2 Piast Białystok 5 sierpnia, 17:00 (50)
Zdzichowicz 4, Andzielewicz 81
KS Michałowo 2-1 Sparta Augustów 6 sierpnia, 16:00 (200)
Świerzbiński 5, 72 - Harasim 39
Orzeł Kolno 2-0 Tur Bielsk Podlaski 18 października, 14:00
Sawko 47, Kiełczewski 52
przełożony ze względu na wyjazd drużyny Tura na turniej do Luksemburga

Kolejka 2 - 12-13 sierpnia

Tur Bielsk Podlaski 0-3 Iskra Narew 12 sierpnia, 17:00 (400)
Kaliszewicz 31, M.Ostaszewski 57 (k), Juszczyński 90
Sparta Augustów 3-0 Orzeł Kolno 12 sierpnia, 17:00 (100)
Sobolewski 3, 36, R.Lech 5
Piast Białystok 0-1 KS Michałowo 12 sierpnia, 16:00 (150)
Popławski 30
Supraślanka Supraśl 4-1 Krypnianka Krypno 12 sierpnia, 13:00 (100)
Rydzewski 45 (s), Rakowski 55, Gęgotek 65, Nikołajuk 90 - Kuberski 30
Sokół Sokółka 2-1 Cresovia Siemiatycze 13 sierpnia, 17:00 (200)
I.Lech 10, Toczydłowski 82 (k) - Andryszek 53 (k)
Olimpia Zambrów 2-2 Pogoń Łapy 12 sierpnia, 16:00 (100)
B.Kowalczyk 58, Zakrzewski 59 - Minow 41, Giedrojć 64
Wissa Szczuczyn 2-1 Jagiellonia II Białystok 12 sierpnia, 17:00 (150)
Łapiński 25, 44 - Trzeciakiewicz 83 (k)
Hetman Białystok 2-0 Pomorzanka Sejny 12 sierpnia, 16:00 (50)
Karwacki 58, Hawryluk 72 (k)

Kolejka 3 - 15-16 sierpnia

Iskra Narew 0-1 Pomorzanka Sejny 16 sierpnia, 17:00 (200)
Tarlecki 33
Jagiellonia II Białystok 3-1 Hetman Białystok 16 sierpnia, 17:00 (250)
Falkowski 39, Nowak 53, 75 - Hawryluk 72
Pogoń Łapy 4-0 Wissa Szczuczyn 15 sierpnia (150)
Demiańczuk 6 (k), Minow 33, 43, Brzozowski 45
Cresovia Siemiatycze 3-1 Olimpia Zambrów 16 sierpnia, 17:00 (250)
Andryszek 3, 5, Wojnar 55 - Grądkowski 47
Krypnianka Krypno 3-0 Sokół Sokółka 16 sierpnia, 17:00 (100)
Kuberski 11, Kochanowski 33, Piotr Gawędzki 58
KS Michałowo 1-2 Supraślanka Supraśl 16 sierpnia, 17:00 (250)
Onacik 59 - Pużuk 20 (k), Jurczak 80
Orzeł Kolno 2-5 Piast Białystok 15 sierpnia, 17:00 (250)
Solecki 48, Sawko 53 - Zdzichowicz 14, Gościk 28, 66, 70 (k), Kowalko 42
Tur Bielsk Podlaski 2-0 Sparta Augustów 15 sierpnia (250)
Niewiński 55, Szmurło 82

Kolejka 4 - 19-20 sierpnia

Sparta Augustów 1-0 Iskra Narew 20 sierpnia, 17:00 (150)
Sobolewski 17
Piast Białystok 0-1 Tur Bielsk Podlaski 19 sierpnia, 16:00 (80)
A.Naumczuk 21
Supraślanka Supraśl 6-0 Orzeł Kolno 20 sierpnia, 17:00 (250)
Jurczak 17, Nikołajuk 35, Lange 74, Wiśniewski 75, Pużuk 77, Gęgotek 83
Sokół Sokółka 4-1 KS Michałowo 20 sierpnia, 17:00 (450)
Klepacki 26, Toczydłowski 38, 45, Greś 48 (k) - Ratuszny 86
Olimpia Zambrów 2-1 Krypnianka Krypno 19 sierpnia, 16:00 (100)
Grądkowski 17, W.Kowalczyk 23 - Jakiel 90
Wissa Szczuczyn 2-2 Cresovia Siemiatycze 19 sierpnia, 17:00 (100)
Łapiński 25, E.Świderski 63 - Lesiuk 52, Wojnar 72
Hetman Białystok 2-1 Pogoń Łapy 20 sierpnia, 16:00 (200)
Hawryluk 35 (k), M.Sokół 65 - Minow 17
Pomorzanka Sejny 1-1 Jagiellonia II Białystok 19 sierpnia, 17:00 (200)
Kunicki 82 - Żuberek 60

Kolejka 5 - 26-27 sierpnia

Iskra Narew 1-2 Jagiellonia II Białystok 26 sierpnia, 17:00 (200)
M.Ostaszewski 32 - Citko 26, Trzeciakiewicz 90
Cresovia Siemiatycze 1-2 Hetman Białystok 26 sierpnia, 17:00 (200)
Andryszek 80 - Szymczuk 10, Kujawski 20
Krypnianka Krypno 0-0 Wissa Szczuczyn 26 sierpnia, 16:00 (100)
KS Michałowo 1-2 Olimpia Zambrów 27 sierpnia, 14:00 (150)
Świerzbiński 70 - Zakrzewski 55, Grądkowski 75
Orzeł Kolno 2-1 Sokół Sokółka 27 sierpnia, 17:00 (100)
Kiełczewski 24, Ranik 66 - I.Lech 50
Tur Bielsk Podlaski 1-0 Supraślanka Supraśl 26 sierpnia, 16:00 (300)
Pawluczuk 31
Sparta Augustów 2-1 Piast Białystok 27 sierpnia, 17:00 (200)
Harasim 26, 73 - Zdzichowicz 51
Pomorzanka Sejny 3-1 Pogoń Łapy 26 sierpnia, 15:00 (300)
Kunicki 28, Tarlecki 56, 67 - Demiańczuk 90
zmiana pierwotnego gospodarza

Kolejka 6 - 2-3 września

Supraślanka Supraśl 0-0 Sparta Augustów 2 września, 13:00 (150)
Sokół Sokółka 0-2 Tur Bielsk Podlaski 3 września, 17:00 (350)
Niewiński 3, A.Naumczuk 27 (k)
Olimpia Zambrów 2-3 Orzeł Kolno 2 września, 16:00 (100)
Jastrzębski 76, Gosk 89 - Ranik 52, Sawko 68, G.Zawłocki 82
Wissa Szczuczyn 1-0 KS Michałowo 2 września, 16:00 (100)
M.Dobrzycki 85
Hetman Białystok 1-0 Krypnianka Krypno 2 września, 16:00 (50)
Wojtkielewicz 32
Pomorzanka Sejny 0-4 Cresovia Siemiatycze 3 września, 15:00 (100)
Wojnar 20, 25, Goniewicz 66, Andryszek 75
Jagiellonia II Białystok 3-0 Pogoń Łapy 2 września, 16:00 (150)
Nowak 23, 38, Falkowski 71
Iskra Narew 0-2 Piast Białystok 2 września, 11:00 (100)
Michniuk 23, E.Czarnowski 50

Kolejka 7 - 9-10 września

Cresovia Siemiatycze 0-3 Jagiellonia II Białystok 8 września
Gudewicz 20, Stasiak 30, Falkowski 90
Krypnianka Krypno 2-2 Pomorzanka Sejny 9 września, 14:00 (100)
Wargocki 3, Kochanowski 26 - Ejdulis 17 (k), Tarlecki 42
KS Michałowo 0-2 Hetman Białystok 10 września, 16:00 (400)
Wojtkielewicz 30, Kujawski 70
Orzeł Kolno 2-2 Wissa Szczuczyn 10 września, 16:00 (150)
Wojsław 30 (s), Sawko 65 (k) - Niecikowski 83, Łapiński 86
Tur Bielsk Podlaski 1-0 Olimpia Zambrów 9 września, 16:00 (350)
Szmurło 66
Sparta Augustów 2-2 Sokół Sokółka 9 września, 16:00 (100)
Greś 28 (s), Harasim 36 - Greś 21 (k), Aleksiejczuk 73
Piast Białystok 1-1 Supraślanka Supraśl 9 września, 16:00 (150)
Danilczyk 74 - Gęgotek 23
Pogoń Łapy 2-0 Iskra Narew 10 września, 16:00 (200)
Minow 18, 34

Kolejka 8 - 16-17 września

Sokół Sokółka 1-1 Piast Białystok 17 września, 15:00 (400)
Kondrusiewicz 84 - Zdzichowicz 79
Olimpia Zambrów 1-1 Sparta Augustów 16 września, 15:00 (150)
Jastrzębski 71 - Harasim 78 (k)
Wissa Szczuczyn 1-2 Tur Bielsk Podlaski 16 września, 16:00 (150)
A.Piwko 75 (k) - Pawluczuk 72, P.Świderski 90 (s)
Hetman Białystok 2-2 Orzeł Kolno 16 września, 16:00 (50)
Hawryluk 3, 38 - Sawko 75 (k), Dąbkowski 90
Pomorzanka Sejny 1-2 KS Michałowo 16 września, 16:00 (100)
Tarlecki 45 - Świerzbiński 28, Strzeliński 40
Jagiellonia II Białystok 7-1 Krypnianka Krypno 17 września, 16:00 (250)
Stasiak 7, Falkowski 15 (k), 48, 65 (k), Karankiewicz 19, Konon 72, Nowak 80 - Jakiel 85
Pogoń Łapy 1-1 Cresovia Siemiatycze 13 września
Giedrojć 84 - Milewski 66 (k)
Iskra Narew 0-4 Supraślanka Supraśl 16 września, 16:00 (200)
Rakowski 46, 47, Grzegorczyk 50, Tomar 60 (k)

Kolejka 9 - 23-24 września

Krypnianka Krypno 1-0 Pogoń Łapy 23 września, 14:00 (100)
Budzicki 82
KS Michałowo 0-5 Jagiellonia II Białystok 24 września, 16:00 (500)
Nowak 42, 55, Citko 67, Trzeciakiewicz 70, Karankiewicz 85
Orzeł Kolno 1-0 Pomorzanka Sejny 24 września, 15:00 (200)
Solecki 30
Tur Bielsk Podlaski 0-1 Hetman Białystok 23 września, 15:00 (150)
Hawryluk 86
Sparta Augustów 1-1 Wissa Szczuczyn 23 września, 16:00 (150)
Kościuch 73 (k) - A.Piwko 83
Piast Białystok 2-2 Olimpia Zambrów 23 września, 15:00 (100)
Grzanka 31, Zdzichowicz 43 - Modzelewski 17, W.Kowalczyk 74
Supraślanka Supraśl 0-3 Sokół Sokółka 23 września, 13:00 (200)
(wo)
Surynowicz 23, Czykier 38 (k) - Turczyński 11, Greś 44, 45 (k)
przerwany w 82. minucie przy stanie 2-3 z powodu zdekompletowania zespołu gospodarzy
Cresovia Siemiatycze 8-1 Iskra Narew 24 września, 16:00 (300)
Marchel 26, Andryszek 27, 31, 52, Stypułkowski 60, 90, Kobus 72, Milewski 82 - M.Ostaszewski 65 (k)

Kolejka 10 - 30 września-1 października

Olimpia Zambrów 2-0 Supraślanka Supraśl 30 września, 14:00 (100)
W.Kowalczyk 88, 90
Wissa Szczuczyn 0-3 Piast Białystok 30 września, 15:00 (200)
Gryszkiewicz 3, Zdzichowicz 55, E.Czarnowski 58
Hetman Białystok 2-0 Sparta Augustów 30 września, 15:30 (100)
Grzybowski 7, Kujawski 57
Pomorzanka Sejny 1-0 Tur Bielsk Podlaski 30 września, 15:00 (100)
Kunicki 22
Jagiellonia II Białystok 1-2 Orzeł Kolno 1 października, 15:00 (100)
Wołczyk 80 - Kiełczewski 20, Sosnowski 70
Pogoń Łapy 1-0 KS Michałowo 1 października, 15:00 (150)
Kozicz 17
Cresovia Siemiatycze 4-0 Krypnianka Krypno 1 października, 13:30 (200)
Milewski 17, Koczuk 70, 86, Wojnar 75
Iskra Narew 2-1 Sokół Sokółka 30 września, 15:00 (150)
M.Ostaszewski 3 (k), Talecki 60 - Greś 8 (k)

Kolejka 11 - 7 października

KS Michałowo 3-3 Cresovia Siemiatycze 7 października, 12:00 (100)
Szemiot 20, Gwizdak 28, Popławski 85 - Andryszek 12, Lesiuk 55, Stypułkowski 88
Orzeł Kolno 2-2 Pogoń Łapy 7 października, 15:00 (100)
Ossowski 10, Kiełczewski 22 - Miłosiewicz 26, 88
Tur Bielsk Podlaski 0-3 Jagiellonia II Białystok 7 października, 14:00 (200)
Falkowski 22, Karankiewicz 52, Stasiak 63
Sparta Augustów 2-1 Pomorzanka Sejny 7 października, 15:00 (120)
Harasim 4, 22 - Pieślak 26 (k)
Piast Białystok 1-4 Hetman Białystok 7 października, 14:00 (50)
Zdzichowicz 6 - Kujawski 53, Hawryluk 60, 73, Markow 65
Supraślanka Supraśl 4-2 Wissa Szczuczyn 7 października, 13:00 (150)
Tupalski 20, Szpakowski 30, Nikołajuk 55, Tomar 60 - E.Świderski 3, Łapiński 42
Sokół Sokółka 5-0 Olimpia Zambrów 7 października, 14:00 (200)
Greś 62, 68, 89, Toczydłowski 65, 79
Krypnianka Krypno 3-0 Iskra Narew 7 października, 14:00 (100)
(wo)
Kochanowski 17 - Niedźwiedź 40, M.Ostaszewski 60 (k), Kaliszewicz 75
na boisku 1-3

Kolejka 12 - 14-15 października

Wissa Szczuczyn 2-0 Sokół Sokółka 14 października, 14:00 (50)
Łapiński 76, 80
Hetman Białystok 2-0 Supraślanka Supraśl 14 października, 15:00 (50)
Hawryluk 25, 71
Pomorzanka Sejny 0-1 Piast Białystok 14 października, 14:00 (50)
E.Czarnowski 32
Jagiellonia II Białystok 3-0 Sparta Augustów 15 października, 14:00 (100)
Wasiluk 27, 37, Falkowski 67
Pogoń Łapy 0-2 Tur Bielsk Podlaski 15 października, 14:00 (100)
Niewiński 21, K.Kiszko 64
Cresovia Siemiatycze 3-1 Orzeł Kolno 14 października, 14:30 (200)
Koczuk 35, 65, Lesiuk 55 - P.Bagiński 80
Krypnianka Krypno 1-2 KS Michałowo 14 października, 14:00 (100)
Rydzewski 85 (k) - Janiak 20, Strzeliński 80
Iskra Narew 0-3 Olimpia Zambrów 15 października, 14:00 (100)
W.Kowalczyk 65, 90, Modzelewski 90
lub trzecia bramka dla Olimpii Modzelewskiego

Kolejka 13 - 21-22 października

Orzeł Kolno 4-1 Krypnianka Krypno 22 października, 14:00
P.Bagiński 15, Sosnowski 30, Solecki 50, Sawko 80 - Piotr Gawędzki 65
Tur Bielsk Podlaski 1-1 Cresovia Siemiatycze 21 października, 13:00 (700)
Karol Jakubowski 66 - Milewski 51
Sparta Augustów 0-0 Pogoń Łapy 21 października, 15:00 (100)
Piast Białystok 0-2 Jagiellonia II Białystok 21 października, 13:00 (50)
Nowak 60, Gudewicz 76
Supraślanka Supraśl 3-0 Pomorzanka Sejny 21 października, 13:00 (300)
Nikołajuk 75, Lange 80, Pieślak 85 (s)
lub samobójcza bramka Ejdulisa
Sokół Sokółka 2-0 Hetman Białystok 22 października, 14:00 (400)
Toczydłowski 41, 89
Olimpia Zambrów 2-1 Wissa Szczuczyn 21 października, 13:00 (100)
Rogowski 30, W.Kowalczyk 40 - P.Świderski 82
wg Kuriera Porannego bramka dla Wissy autorstwa Emila Świderskiego
KS Michałowo 3-2 Iskra Narew 22 października, 14:00 (100)
Popławski 20, 30, Świerzbiński 71 - Kaliszewicz 50, P.Ostaszewski 85

Kolejka 14 - 28-29 października

Hetman Białystok 8-0 Olimpia Zambrów 29 października, 13:00 (100)
Hawryluk 25, 30, 61, Baranowski 45, 50, 66, Wojtkielewicz 72, Waszczuk 80 (s)
Pomorzanka Sejny 1-1 Sokół Sokółka 28 października, 14:00 (50)
P.Kuklewicz 1 - Aleksiejczuk 75 (k)
Jagiellonia II Białystok 1-1 Supraślanka Supraśl 29 października, 13:00 (150)
Czykier 35 (s) - Nikołajuk 24
Pogoń Łapy 1-2 Piast Białystok 29 października, 13:00 (100)
Giedrojć 29 - Dąbrowski 64, Gościk 65
Cresovia Siemiatycze 2-4 Sparta Augustów 28 października, 14:30 (250)
Milewski 31, Stypułkowski 42 - Harasim 44 (k), 81, L.Sawicki 47, Kościuch 75
Krypnianka Krypno 1-2 Tur Bielsk Podlaski 28 października, 13:00 (50)
Piotr Gawędzki 80 (k) - M.Kulhawik 42, Pawluczuk 59
KS Michałowo 1-2 Orzeł Kolno 29 października, 14:00 (150)
Szemiot 24 - P.Bagiński 20, Ranik 26
Iskra Narew 1-2 Wissa Szczuczyn 29 października, 14:00 (50)
?.Ostaszewski 54 - Ł.Świderski 43, Łapiński 65

Kolejka 15 - 4-5 listopada

Tur Bielsk Podlaski 4-2 KS Michałowo 19 listopada, 12:00 (100)
M.Kulhawik 15, Pawluczuk 35, 59, Mateusz Jakubowski 89 - Dziemiańczyk 4, Wróbel 43
w pierwotnym terminie (4 listopada, 13:00) nie odbył się z powodu złego stanu boiska
Sparta Augustów 3-0 Krypnianka Krypno
(wo)
w pierwotnym terminie (4 listopada, 13:00) mecz się nie odbył - goście nie dojechali
Piast Białystok 1-2 Cresovia Siemiatycze 4 listopada, 11:00 (50)
Gościk 65 - Milewski 2, Stypułkowski 25
Supraślanka Supraśl 4-1 Pogoń Łapy 18 listopada, 12:00 (100)
Orliński 9, 11, Rakowski 25, Jurczak 29 - Minow 41
w pierwotnym terminie (4 listopada, 13:00) nie odbył się z powodu złego stanu boiska
Sokół Sokółka 0-2 Jagiellonia II Białystok 4 listopada, 13:00 (100)
P.Głowicki 27, 62
Olimpia Zambrów 0-1 Pomorzanka Sejny 4 listopada, 13:00 (50)
Kunicki 25
Wissa Szczuczyn 1-1 Hetman Białystok 4 listopada, 13:00 (100)
Wysocki 59 - Bukin 62
Orzeł Kolno 3-0 Iskra Narew 18 listopada, 11:00 (100)
(wo)
Sawko 20 (k), Brzeziński 73 - Kalisz 8, Pawełko 87
w pierwotnym terminie (5 listopada, 14:00) nie odbył się z powodu złego stanu boiska, na boisku 2-2 - w drużynie Iskry wystąpił nieuprawniony zawodnik

Kolejka 16 - 11 listopada

Hetman Białystok 6-3 Iskra Narew 11 listopada, 13:00 (100)
Hawryluk 31, Baranowski 42, 71, 81, Konończuk 63, Wojtkielewicz 90 - P.Ostaszewski 46, Juszczyński 55, 80
Wissa Szczuczyn 0-1 Pomorzanka Sejny 11 listopada, 12:00 (100)
Żyliński 87
lub 13:00
Olimpia Zambrów 0-8 Jagiellonia II Białystok 11 listopada, 13:00 (100)
Stasiak 11, 80, Nowak 16, 45, Karankiewicz 40, R.Sokół 60, 65, Falkowski 69
Sokół Sokółka 3-0 Pogoń Łapy 11 listopada, 13:00 (50)
Doroszczyk 23, Greś 25, Walukiewicz 56
Supraślanka Supraśl 1-3 Cresovia Siemiatycze 11 listopada, 12:30 (50)
Nikołajuk 70 - Milewski 60, Stypułkowski 68, Koczuk 73
Piast Białystok 5-1 Krypnianka Krypno 11 listopada, 11:00 (50)
Kowalko 31, Szczęsny 40, Gościk 43, 80, E.Czarnowski 50 - Jakiel 20
Sparta Augustów 8-0 KS Michałowo 11 listopada, 12:00 (100)
Harasim 5, 9, 72, Cwaliński 16, L.Sawicki 54, Kościuch 67, Czereszewski 82, 86
Tur Bielsk Podlaski 0-3 Orzeł Kolno 11 listopada, 13:00 (100)
(wo)
A.Kiszko 4 - Dąbkowski 6, P.Zawłocki 29
mecz przerwany w 86. minucie przy stanie 1-2 - zawodnik Tura (Marcin Szmurło) uderzył sędziego

Kolejka 17 - 31 marca-1 kwietnia

Iskra Narew 1-4 Tur Bielsk Podlaski 1 kwietnia, 15:00 (250)
M.Ostaszewski 55 - A.Naumczuk 8 (k), Kamil Jakubowski 25, Martyniuk 29, 76
Orzeł Kolno 2-1 Sparta Augustów 31 marca, 16:00
Wszeborowski 20, P.Zawłocki 83 - Chabasiński 35
KS Michałowo 0-2 Piast Białystok 1 kwietnia, 13:00
Ł.Czarnowski 60, Okuła 81
Krypnianka Krypno 0-3 Supraślanka Supraśl
(wo)
Cresovia Siemiatycze 3-0 Sokół Sokółka 1 kwietnia, 13:00
Marks 43, Milewski 51, Andryszek 65
Pogoń Łapy 3-1 Olimpia Zambrów 1 kwietnia, 13:30
Kozicz 47 (k), Kochanowski 61, Miłosiewicz 86 - B.Kowalczyk 17
Jagiellonia II Białystok 5-1 Wissa Szczuczyn 1 kwietnia, 15:00
Kobeszko 19, Divecký 38, 44, Falkowski 55, Karankiewicz 90 - I.Piwko 58
Pomorzanka Sejny 0-0 Hetman Białystok 31 marca, 14:00

Kolejka 18 - 5-7 kwietnia

Pomorzanka Sejny 1-1 Iskra Narew 7 kwietnia, 15:00
Gwaj 4 - Tomczyk 30
Hetman Białystok 1-0 Jagiellonia II Białystok 5 kwietnia, 15:00 (150)
Kujawski 83
Wissa Szczuczyn 2-2 Pogoń Łapy 7 kwietnia, 14:00
E.Świderski 22, ?.Piwko 25 - Kozicz 12 (k), Ł.Głowicki 33
Olimpia Zambrów 2-1 Cresovia Siemiatycze 6 kwietnia, 15:00
Twarowski 75, Rosiński 85 - Andryszek 88
Sokół Sokółka 3-0 Krypnianka Krypno
(wo)
Supraślanka Supraśl 3-1 KS Michałowo 5 kwietnia, 16:30 (150)
Jurczak 45, 70, Tomar 80 - Michalewicz 20
Piast Białystok 0-1 Orzeł Kolno 7 kwietnia, 12:00
P.Bagiński 32
Sparta Augustów 3-0 Tur Bielsk Podlaski 7 kwietnia, 13:00
Twardowski 21, Harasim 44, 67

Kolejka 19 - 14-15 kwietnia

Iskra Narew 2-0 Sparta Augustów 15 kwietnia, 15:00
Tomczyk 30, P.Ostaszewski 80
Tur Bielsk Podlaski 1-2 Piast Białystok 15 kwietnia, 16:00 (250)
Martyniuk 36 - Dąbrowski 11, 60
Orzeł Kolno 0-4 Supraślanka Supraśl 15 kwietnia, 16:00
Tomar 52, 54, 80, Tupalski 70
KS Michałowo 1-2 Sokół Sokółka 15 kwietnia, 14:30
Strzeliński 12 - Dzierżko 85, 90
Krypnianka Krypno 0-3 Olimpia Zambrów
(wo)
Cresovia Siemiatycze 1-0 Wissa Szczuczyn 15 kwietnia, 13:00
Andryszek 75
Pogoń Łapy 1-2 Hetman Białystok 15 kwietnia, 12:00
Ł.Głowicki 69 - Hawryluk 24, Bukin 55
Jagiellonia II Białystok 3-0 Pomorzanka Sejny 14 kwietnia, 15:00
Grygoruk 75, Kobeszko 79, Burkhardt 90

Kolejka 20 - 21-22 kwietnia

Pogoń Łapy 1-0 Pomorzanka Sejny 22 kwietnia, 17:00
Minow 29
Jagiellonia II Białystok 1-0 Iskra Narew 22 kwietnia, 15:00
Dworzańczyk 70 (k)
Hetman Białystok 2-0 Cresovia Siemiatycze 21 kwietnia, 15:00
Kujawski 1, Hawryluk 58 (k)
Wissa Szczuczyn 3-0 Krypnianka Krypno
(wo)
Olimpia Zambrów 0-3 KS Michałowo 21 kwietnia, 15:00
Strzeliński 15, Michalewicz 25, Gwizdak 75
Sokół Sokółka 2-0 Orzeł Kolno 22 kwietnia, 15:00 (300)
Toczydłowski 50, 65
Supraślanka Supraśl 3-0 Tur Bielsk Podlaski 21 kwietnia, 16:00
Rakowski 30, Tomar 60, 65
Piast Białystok 2-0 Sparta Augustów 21 kwietnia, 15:00
Jakimiuk 70, E.Czarnowski 89

Kolejka 21 - 28-29 kwietnia

Piast Białystok 0-0 Iskra Narew 28 kwietnia, 15:00
Sparta Augustów 0-0 Supraślanka Supraśl 29 kwietnia, 16:00
Tur Bielsk Podlaski 0-2 Sokół Sokółka 29 kwietnia, 16:00
R.Sokół 47, 52
Orzeł Kolno 3-0 Olimpia Zambrów 29 kwietnia, 16:00
Ossowski 20, 50, Solecki 70
KS Michałowo 1-1 Wissa Szczuczyn 29 kwietnia, 14:30
Gołdowski 70 - P.Marcinkiewicz 86
Krypnianka Krypno 0-3 Hetman Białystok
(wo)
Cresovia Siemiatycze 0-1 Pomorzanka Sejny 29 kwietnia, 13:00
Gliński 75
Pogoń Łapy 0-1 Jagiellonia II Białystok 29 kwietnia, 14:00
Burkhardt 3

Kolejka 22 - 2-3 maja

Iskra Narew 3-1 Pogoń Łapy 2 maja, 16:00
M.Ostaszewski 23, P.Ostaszewski 85, I.Lech 90 - Kulesza 65
Jagiellonia II Białystok 4-0 Cresovia Siemiatycze 3 maja, 12:00
Bałecki 15, Tyczkowski 70, Cieluch 75, Marchel 82 (s)
Pomorzanka Sejny 3-0 Krypnianka Krypno
(wo)
Hetman Białystok 3-1 KS Michałowo 2 maja, 16:00
Hawryluk 1, 40, Wojtkielewicz 10 - Gwizdak 61
Wissa Szczuczyn 1-3 Orzeł Kolno 3 maja, 14:00
Tomaszewski 55 - Brzeziński 15, 60, Kiełczewski 70
Olimpia Zambrów 5-4 Tur Bielsk Podlaski 2 maja, 15:00
Siemieniuk 55 (s), Jastrzębski 75, Fiedorczuk 78, B.Kowalczyk 82, W.Kowalczyk 86 - Martyniuk 21, 87, 88, A.Naumczuk 60
Sokół Sokółka 3-0 Sparta Augustów 2 maja, 16:00
Muraszkowski 55, R.Sokół 68, Stelmaszek 85
Supraślanka Supraśl 3-0 Piast Białystok 2 maja
Grzegorczyk 25, Lange 70, Czykier 75 (k)

Kolejka 23 - 5-6 maja

Supraślanka Supraśl 1-1 Iskra Narew 6 maja, 16:00
Waluk 20 - Jurczak 35 (s)
Piast Białystok 1-0 Sokół Sokółka 5 maja, 16:00
Andzielewicz 16
Sparta Augustów 3-1 Olimpia Zambrów 6 maja, 16:00
Chabasiński 14, 37, Harasim 20 - Kapelewski 43
Tur Bielsk Podlaski 1-1 Wissa Szczuczyn 6 maja, 16:00
A.Naumczuk 65 (k) - P.Marcinkiewicz 75
Orzeł Kolno 0-0 Hetman Białystok 6 maja, 17:00
KS Michałowo 3-2 Pomorzanka Sejny 6 maja, 16:00
Gwizdak 50, Gołdowski 62, Janiak 78 - Zawadzki 52, M.Kuklewicz 65
Krypnianka Krypno 0-3 Jagiellonia II Białystok
(wo)
Cresovia Siemiatycze 1-2 Pogoń Łapy 6 maja, 13:00
Marchel 90 - Minow 4, 9

Kolejka 24 - 12-13 maja

Iskra Narew 1-1 Cresovia Siemiatycze 13 maja, 16:00
I.Lech 20 - Andryszek 89
Pogoń Łapy 3-0 Krypnianka Krypno
(wo)
Jagiellonia II Białystok 4-1 KS Michałowo 13 maja, 16:00
Falkowski 30, Tyczkowski 45, Dworzańczyk 59, 60 - Janiak 51
Pomorzanka Sejny 4-1 Orzeł Kolno 12 maja, 16:00
Gwaj 40, P.Kuklewicz 55, 61, Falana 90 - Wszeborowski 50
Hetman Białystok 4-0 Tur Bielsk Podlaski 12 maja, 16:00
Wojtkielewicz 42, 65, 82, Kujawski 49
Wissa Szczuczyn 1-0 Sparta Augustów 13 maja, 16:00
E.Świderski 60
Olimpia Zambrów 1-2 Piast Białystok 12 maja, 15:00
W.Kowalczyk 42 - Jakimiuk 20, Andzielewicz 45
Sokół Sokółka 0-4 Supraślanka Supraśl 13 maja, 16:00
Waluk 7, Grzegorczyk 12, Tomar 54, 68

Kolejka 25 - 19-20 maja

Sokół Sokółka 0-0 Iskra Narew 20 maja, 16:00
Supraślanka Supraśl 6-0 Olimpia Zambrów 19 maja, 12:30
Waluk 3, Aleksiejczuk 25, 70, 85, Gęgotek 50, Lange 80
Piast Białystok 3-0 Wissa Szczuczyn 20 maja, 16:00
(wo)
Zdzichowicz 51 - Łapiński 49
na boisku 1-1 - w drużynie Wissy wystąpił nieuprawniony zawodnik
Sparta Augustów 1-2 Hetman Białystok 19 maja, 14:30
Chabasiński 65 - Hawryluk 15, Baranowski 54
Tur Bielsk Podlaski 1-1 Pomorzanka Sejny 20 maja, 16:00
Szmurło 52 - Śliwiński 90
Orzeł Kolno 3-0 Jagiellonia II Białystok 19 maja, 17:00
Sawko 16, Brzeziński 81, Wszeborowski 86
KS Michałowo 3-6 Pogoń Łapy 20 maja, 14:30
Strzeliński 45 (k), Janiak 71, 88 - Ł.Głowicki 1, 16, Kochanowski 17, Minow 36, 39, 76
Krypnianka Krypno 0-3 Cresovia Siemiatycze
(wo)

Kolejka 26 - 26-27 maja

Iskra Narew 3-0 Krypnianka Krypno
(wo)
Cresovia Siemiatycze 4-2 KS Michałowo 27 maja, 14:00
Andryszek 4, 35, 66, Milewski 90 - Szczawiński 70, Strzeliński 82
Pogoń Łapy 1-4 Orzeł Kolno 27 maja, 17:00
Ł.Głowicki 89 - Kiełczewski 15, Sawko 50, Brzeziński 65, P.Bagiński 75
Jagiellonia II Białystok 10-0 Tur Bielsk Podlaski 26 maja, 16:00
Kobeszko ?, ?, ?, Tyczkowski ?, ?, Bałecki ?, ?, Burkhardt ?, Jurgielewicz ?, Grygoruk ?
lub o 17:00
Pomorzanka Sejny 0-1 Sparta Augustów 26 maja, 16:00
Twardowski 38
Hetman Białystok 0-0 Piast Białystok 26 maja, 16:00
Wissa Szczuczyn 0-1 Supraślanka Supraśl 30 maja, 17:00
Pużuk 25 (k)
powtórzony - w pierwotnym terminie (26 maja, 18:00) mecz przerwany w 17. minucie przy stanie 0-0 z powodu ulewy / lub o 18:00
Olimpia Zambrów 1-2 Sokół Sokółka 26 maja, 16:00
W.Kowalczyk 35 - Toczydłowski 15, 28

Kolejka 27 - 2-3 czerwca

Olimpia Zambrów 2-1 Iskra Narew 2 czerwca, 14:00
Twarowski 2, W.Kowalczyk 60 - Kidrycki 7
Sokół Sokółka 1-0 Wissa Szczuczyn 3 czerwca, 16:00
Sołowiej 38
Supraślanka Supraśl 3-0 Hetman Białystok 3 czerwca, 17:00
(wo)
Grzegorczyk 47 (k), Tomar 53 - Kujawski 14, Hawryluk 28
na boisku 2-2 - w drużynie Hetmana wystąpił nieuprawniony zawodnik
Piast Białystok 4-1 Pomorzanka Sejny 3 czerwca, 12:00
Grzanka 5, ?.Czarnowski 51, Zdzichowicz 80, 89 - Pieślak 90
Sparta Augustów 2-4 Jagiellonia II Białystok 2 czerwca, 16:00
Twardowski 15, 23 - Divecký 27, Bałecki 36, 70, Burkhardt 40
Tur Bielsk Podlaski 2-6 Pogoń Łapy 3 czerwca, 16:00
Wawrzeniuk 28, Kamil Jakubowski 80 - Minow 28, 42, Kochanowski 38, 58, 63, Kozicz 45
Orzeł Kolno 1-0 Cresovia Siemiatycze 3 czerwca, 17:00
Wszeborowski 77
KS Michałowo 3-0 Krypnianka Krypno
(wo)

Kolejka 28 - 6-7 czerwca

Iskra Narew 0-0 KS Michałowo 6 czerwca, 16:00
Krypnianka Krypno 0-3 Orzeł Kolno
(wo)
Cresovia Siemiatycze 2-1 Tur Bielsk Podlaski 6 czerwca, 15:00
Wojnar 7, Lesiuk 61 - Rzepniewski 80
Pogoń Łapy 1-3 Sparta Augustów 7 czerwca, 16:00
Kochanowski 20 - Twardowski 2, Harasim 58, 80
Jagiellonia II Białystok 4-2 Piast Białystok 6 czerwca, 17:00
Romańczuk 5, 60, Falkowski 30, Petasz 65 - Gościk 15, Frąckiel 89
Pomorzanka Sejny 0-1 Supraślanka Supraśl 6 czerwca, 16:00
Czykier 55
Hetman Białystok 4-0 Sokół Sokółka 7 czerwca, 16:00
Hawryluk 15, Baranowski 27, 38, Marczuk 62
Wissa Szczuczyn 3-2 Olimpia Zambrów 7 czerwca, 15:00
E.Świderski 23, Moczadło 51, I.Piwko 74 - Modzelewski 52, Rosiński 60

Kolejka 29 - 10 czerwca

Wissa Szczuczyn 3-0 Iskra Narew 10 czerwca, 16:00
Wysocki 25, I.Piwko 75, P.Marcinkiewicz 90
Olimpia Zambrów 0-5 Hetman Białystok 10 czerwca, 16:00
Wojtkielewicz 30, 82, Szymczuk 53, Hajduczenia 70, Korzątkowski 89
Sokół Sokółka 1-1 Pomorzanka Sejny 10 czerwca, 16:00
Zalewski 60 - Radzio 12
Supraślanka Supraśl 2-4 Jagiellonia II Białystok 10 czerwca, 16:00
Waluk 6, 80 - Burkhardt 3, Speichler 30 (k), Romańczuk 43, Tarnowski 70
Piast Białystok 0-2 Pogoń Łapy 10 czerwca, 16:00
Minow 30, Gałczyk 40
Sparta Augustów 0-0 Cresovia Siemiatycze 10 czerwca, 16:00
Tur Bielsk Podlaski 3-0 Krypnianka Krypno
(wo)
Orzeł Kolno 0-2 KS Michałowo 10 czerwca, 16:00
Szczawiński 25, Janiak 80

Kolejka 30 - 16 czerwca

Iskra Narew 2-0 Orzeł Kolno 16 czerwca, 16:00
Lewicki 65, 78
KS Michałowo 2-0 Tur Bielsk Podlaski 16 czerwca, 16:00
Gołdowski 25, Strzeliński 80
Krypnianka Krypno 0-3 Sparta Augustów
(wo)
Cresovia Siemiatycze 2-0 Piast Białystok 16 czerwca, 16:00
Milewski 14, Wierciński 57 (s)
Pogoń Łapy 0-1 Supraślanka Supraśl 16 czerwca, 16:00
Rakowski 67
Jagiellonia II Białystok 4-0 Sokół Sokółka 16 czerwca, 16:00
Dworzańczyk 2, Speichler 22, Divecký 37, Bałecki 60
Pomorzanka Sejny 3-0 Olimpia Zambrów 16 czerwca, 16:00
(wo)
drużyna gości zrezygnowała z wyjazdu na mecz
Hetman Białystok 5-0 Wissa Szczuczyn 16 czerwca, 16:00
Baranowski 32, Grzybowski 46, 52, Hawryluk 63, 70

Baraże o udział w IV lidze (podlaska)

III liga 2006/2007 (1)

IV liga 2006/2007 (łódzka)
IV liga 2006/2007 (mazowiecka)
IV liga 2006/2007 (warmińsko-mazurska)

Klasa okręgowa 2006/2007 (podlaska)

Autor: Maciej Kusina
Kontakt: podlaskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas