[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa okręgowa 2006/2007, grupa: podlaska
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Hetman Tykocin 30 68 21 5 4 71-32 11 1 3 35-16 10 4 1 36-16
2.  Promień Mońki 30 57 18 3 9 82-46 11 1 3 43-18 7 2 6 39-28
3.  MKS Mielnik 30 54 16 6 8 63-27 9 4 2 38-10 7 2 6 25-17
4.  Puszcza Hajnówka 30 52 15 7 8 64-40 8 5 2 32-19 7 2 6 32-21
5.  Dąb Dąbrowa Białostocka 30 49 14 7 9 67-48 8 4 3 40-22 6 3 6 27-26
6.  Włókniarz Białystok 30 43 13 4 13 49-56 7 2 6 25-27 6 2 7 24-29
7.  Magnat Juchnowiec Kościelny 30 40 11 7 12 39-38 6 3 6 22-19 5 4 6 17-19 2 6 2 0 0 5-1
8.  Polonia Raczki 30 40 11 7 12 48-52 7 4 4 29-20 4 3 8 19-32 2 0 0 0 2 1-5
9.  Rudnia Zabłudów 30 38 11 5 14 41-43 8 2 5 24-18 3 3 9 17-25
10.  Korona Dobrzyniewo Duże 30 37 11 4 15 41-87 7 2 6 21-36 4 2 9 20-51 2 3 1 0 1 3-2
11.  KS Wasilków 30 37 11 4 15 53-63 6 1 8 28-32 5 3 7 25-31 2 3 1 0 1 2-3
12.  LZS Narewka 30 36 10 6 14 40-55 6 2 7 23-27 4 4 7 17-28 2 6 2 0 0 3-1
13.  Kolejarz Czeremcha 30 36 10 6 14 55-51 7 3 5 35-20 3 3 9 20-31 2 0 0 0 2 1-3
14.  Narew/Łyski Choroszcz 30 35 10 5 15 46-57 4 3 8 19-31 6 2 7 27-26
15.  Skra Wizna 30 34 10 4 16 44-58 8 2 5 27-22 2 2 11 17-36
16.  Gieret Giby 30 23 7 2 21 48-98 6 2 7 31-42 1 0 14 17-56

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Hetman Tykocin    3-2 3-0 3-0 0-5 3-1 1-1 0-1 3-1 2-0 3-0 5-0 3-1 0-2 5-2 1-0 
 2 Promień Mońki1-2     3-2 0-2 1-0 5-0 1-3 3-1 3-2 7-0 3-1 3-1 3-1 1-1 2-1 7-1 
 3 MKS Mielnik2-2 1-1     1-0 3-0 2-2 2-0 8-0 1-0 1-2 3-0* 0-1 2-2 3-0 4-0 5-0 
 4 Puszcza Hajnówka1-1 1-1 1-0     1-1 2-0 5-2 1-1 1-0 2-2 3-0 3-5 3-1 1-4 3-0 4-1 
 5 Dąb Dąbrowa Białostocka1-3 1-2 1-1 4-3     2-1 0-2 2-0 1-1 3-0 2-2 4-0 2-2 3-2 5-3 9-0 
 6 Włókniarz Białystok0-4 3-2 1-2 1-3 3-1     0-3 3-1 1-1 0-3 1-3 2-0 2-1 3-0 2-2 3-1 
 7 Magnat Juchnowiec Kościelny0-1 1-0 0-1 0-3* 1-1 0-2     3-1 3-2 7-2 2-2 1-1 1-0 0-1 1-2 2-0 
 8 Polonia Raczki2-2 1-4 1-0 4-1 0-0 3-1 0-2     3-1 5-1 1-2 1-1 1-2 4-2 0-0 3-1 
 9 Rudnia Zabłudów0-1 0-3 2-1 3-0 1-3 0-2 2-0 0-2     3-0 1-1 1-1 3-0 3-1 1-0 4-3 
 10 Korona Dobrzyniewo Duże0-7 0-4 1-6 0-0 4-3 1-4 2-0 3-2 2-1     0-1 2-1 1-1 2-6 1-0 2-0 
 11 KS Wasilków1-3 1-7 0-1 0-5 2-3 4-0 1-1 4-1 4-1 1-3     1-3 4-0 0-3 2-0 3-1 
 12 LZS Narewka1-2 2-3 1-1 0-4 0-2 0-1 0-0 1-4 2-1 4-1 4-5     2-1 1-0 3-1 2-1 
 13 Kolejarz Czeremcha3-1 5-0 1-2 0-4 5-2 2-2 0-1 0-0 0-2 10-1 2-1 0-1     1-1 2-1 4-1 
 14 Narew/Łyski Choroszcz0-2 2-1 0-3* 0-3* 3-0 1-2 1-1 2-1 0-2 2-2 3-2 0-0 1-4     1-3 3-5 
 15 Skra Wizna2-2 4-3 2-1 2-1 2-3 4-0 1-0 1-1 0-1 0-2 1-0 2-0 0-3* 2-3     4-2 
 16 Gieret Giby2-3 3-6 0-4 3-3 0-3 0-6 3-1 1-3 1-1 4-1 2-5 3-2 3-1 2-1 4-2     

Kolejka 1 - 5-6 sierpnia

Skra Wizna 4-3 Promień Mońki
Narew/Łyski Choroszcz 3-0 Dąb Dąbrowa Białostocka
LZS Narewka 2-1 Gieret Giby
Polonia Raczki 2-2 Hetman Tykocin
Kolejarz Czeremcha 0-2 Rudnia Zabłudów
KS Wasilków 0-1 MKS Mielnik
Korona Dobrzyniewo Duże 0-0 Puszcza Hajnówka
Magnat Juchnowiec Kościelny 0-2 Włókniarz Białystok

Kolejka 2 - 12-13 sierpnia

Włókniarz Białystok 2-2 Skra Wizna
Puszcza Hajnówka 5-2 Magnat Juchnowiec Kościelny
MKS Mielnik 1-2 Korona Dobrzyniewo Duże
Rudnia Zabłudów 1-1 KS Wasilków
Hetman Tykocin 3-1 Kolejarz Czeremcha
Gieret Giby 1-3 Polonia Raczki
Dąb Dąbrowa Białostocka 4-0 LZS Narewka
Promień Mońki 1-1 Narew/Łyski Choroszcz

Kolejka 3 - 15 sierpnia

Skra Wizna 2-3 Narew/Łyski Choroszcz
LZS Narewka 2-3 Promień Mońki 16 sierpnia
Polonia Raczki 0-0 Dąb Dąbrowa Białostocka
Kolejarz Czeremcha 4-1 Gieret Giby
KS Wasilków 1-3 Hetman Tykocin
Korona Dobrzyniewo Duże 2-1 Rudnia Zabłudów
Magnat Juchnowiec Kościelny 0-1 MKS Mielnik
przełożony z powodu złego stanu boiska
Włókniarz Białystok 1-3 Puszcza Hajnówka

Kolejka 4 - 19-20 sierpnia

Puszcza Hajnówka 3-0 Skra Wizna
MKS Mielnik 2-2 Włókniarz Białystok
Rudnia Zabłudów 2-0 Magnat Juchnowiec Kościelny
Hetman Tykocin 2-0 Korona Dobrzyniewo Duże
Gieret Giby 2-5 KS Wasilków
Dąb Dąbrowa Białostocka 2-2 Kolejarz Czeremcha
Promień Mońki 3-1 Polonia Raczki
Narew/Łyski Choroszcz 0-0 LZS Narewka

Kolejka 5 - 26-27 sierpnia

Skra Wizna 2-0 LZS Narewka
w pierwotnym terminie goście nie dojechali
Polonia Raczki 4-2 Narew/Łyski Choroszcz
Kolejarz Czeremcha 5-0 Promień Mońki
KS Wasilków 2-3 Dąb Dąbrowa Białostocka
Korona Dobrzyniewo Duże 2-0 Gieret Giby
Magnat Juchnowiec Kościelny 0-1 Hetman Tykocin
Włókniarz Białystok 1-1 Rudnia Zabłudów
Puszcza Hajnówka 1-0 MKS Mielnik

Kolejka 6 - 2-3 września

Rudnia Zabłudów 3-0 Puszcza Hajnówka
Hetman Tykocin 3-1 Włókniarz Białystok
Gieret Giby 3-1 Magnat Juchnowiec Kościelny
Dąb Dąbrowa Białostocka 3-0 Korona Dobrzyniewo Duże
Promień Mońki 3-1 KS Wasilków
Narew/Łyski Choroszcz 1-4 Kolejarz Czeremcha
LZS Narewka 1-4 Polonia Raczki
Skra Wizna 2-1 MKS Mielnik

Kolejka 7 - 9-10 września

Kolejarz Czeremcha 0-1 LZS Narewka
KS Wasilków 0-3 Narew/Łyski Choroszcz
Korona Dobrzyniewo Duże 0-4 Promień Mońki
Magnat Juchnowiec Kościelny 1-1 Dąb Dąbrowa Białostocka
Włókniarz Białystok 3-1 Gieret Giby
Puszcza Hajnówka 1-1 Hetman Tykocin
MKS Mielnik 1-0 Rudnia Zabłudów
Polonia Raczki 0-0 Skra Wizna

Kolejka 8 - 16-17 września

Hetman Tykocin 3-0 MKS Mielnik
Gieret Giby 3-3 Puszcza Hajnówka
Dąb Dąbrowa Białostocka 2-1 Włókniarz Białystok
Promień Mońki 1-3 Magnat Juchnowiec Kościelny
Narew/Łyski Choroszcz 2-2 Korona Dobrzyniewo Duże
LZS Narewka 4-5 KS Wasilków
Polonia Raczki 1-2 Kolejarz Czeremcha
Skra Wizna 0-1 Rudnia Zabłudów

Kolejka 9 - 23-24 września

KS Wasilków 4-1 Polonia Raczki
Korona Dobrzyniewo Duże 2-1 LZS Narewka
Magnat Juchnowiec Kościelny 0-1 Narew/Łyski Choroszcz
Włókniarz Białystok 3-2 Promień Mońki
Puszcza Hajnówka 1-1 Dąb Dąbrowa Białostocka
MKS Mielnik 5-0 Gieret Giby
Rudnia Zabłudów 0-1 Hetman Tykocin
Kolejarz Czeremcha 2-1 Skra Wizna

Kolejka 10 - 30 września-1 października

Gieret Giby 1-1 Rudnia Zabłudów
Dąb Dąbrowa Białostocka 1-1 MKS Mielnik
Promień Mońki 0-2 Puszcza Hajnówka
Narew/Łyski Choroszcz 1-2 Włókniarz Białystok
LZS Narewka 0-0 Magnat Juchnowiec Kościelny
Polonia Raczki 5-1 Korona Dobrzyniewo Duże
Kolejarz Czeremcha 2-1 KS Wasilków
Skra Wizna 2-2 Hetman Tykocin

Kolejka 11 - 7 października

Korona Dobrzyniewo Duże 1-1 Kolejarz Czeremcha
Magnat Juchnowiec Kościelny 3-1 Polonia Raczki
Włókniarz Białystok 2-0 LZS Narewka
Puszcza Hajnówka 1-4 Narew/Łyski Choroszcz
MKS Mielnik 1-1 Promień Mońki
Rudnia Zabłudów 1-3 Dąb Dąbrowa Białostocka
Hetman Tykocin 1-0 Gieret Giby
KS Wasilków 2-0 Skra Wizna

Kolejka 12 - 14-15 października

Dąb Dąbrowa Białostocka 1-3 Hetman Tykocin
Promień Mońki 3-2 Rudnia Zabłudów
Narew/Łyski Choroszcz 0-3 MKS Mielnik
(wo)
na boisku 2-0; w drużynie Narwi grał nieuprawniony zawodnik
LZS Narewka 0-4 Puszcza Hajnówka
Polonia Raczki 3-1 Włókniarz Białystok
Kolejarz Czeremcha 0-1 Magnat Juchnowiec Kościelny
KS Wasilków 1-3 Korona Dobrzyniewo Duże
Skra Wizna 4-2 Gieret Giby

Kolejka 13 - 21-22 października

Magnat Juchnowiec Kościelny 2-2 KS Wasilków
Włókniarz Białystok 2-1 Kolejarz Czeremcha
Puszcza Hajnówka 1-1 Polonia Raczki
MKS Mielnik 0-1 LZS Narewka 8 listopada
Rudnia Zabłudów 3-1 Narew/Łyski Choroszcz
Hetman Tykocin 3-2 Promień Mońki
Gieret Giby 0-3 Dąb Dąbrowa Białostocka
Korona Dobrzyniewo Duże 1-0 Skra Wizna

Kolejka 14 - 28-29 października

Promień Mońki 7-1 Gieret Giby
Narew/Łyski Choroszcz 0-2 Hetman Tykocin
LZS Narewka 2-1 Rudnia Zabłudów
Polonia Raczki 1-0 MKS Mielnik
Kolejarz Czeremcha 0-4 Puszcza Hajnówka
KS Wasilków 4-0 Włókniarz Białystok
Korona Dobrzyniewo Duże 2-0 Magnat Juchnowiec Kościelny
Skra Wizna 2-3 Dąb Dąbrowa Białostocka

Kolejka 15 - 4-5 listopada

Włókniarz Białystok 0-3 Korona Dobrzyniewo Duże
Puszcza Hajnówka 3-0 KS Wasilków
MKS Mielnik 2-2 Kolejarz Czeremcha 19 listopada, 13:00
w pierwotnym terminie nie odbył się z powodu złego stanu boiska
Rudnia Zabłudów 0-2 Polonia Raczki 18 listopada, 12:00
w pierwotnym terminie nie odbył się z powodu złego stanu boiska
Hetman Tykocin 5-0 LZS Narewka 19 listopada, 12:00
w pierwotnym terminie nie odbył się z powodu złego stanu boiska
Gieret Giby 2-1 Narew/Łyski Choroszcz
Dąb Dąbrowa Białostocka 1-2 Promień Mońki 19 listopada, 12:00
w pierwotnym terminie nie odbył się z powodu złego stanu boiska
Magnat Juchnowiec Kościelny 1-2 Skra Wizna 19 listopada, 12:00
w pierwotnym terminie nie odbył się z powodu złego stanu boiska

Kolejka 16 - 11-12 listopada

Promień Mońki 2-1 Skra Wizna
Dąb Dąbrowa Białostocka 3-2 Narew/Łyski Choroszcz
Gieret Giby 3-2 LZS Narewka
Hetman Tykocin 0-1 Polonia Raczki
Rudnia Zabłudów 3-0 Kolejarz Czeremcha
MKS Mielnik 3-0 KS Wasilków
(wo)
w pierwotnym terminie nie odbył się - goście z powodu awarii autokaru nie dotarli do Mielnika
Puszcza Hajnówka 2-2 Korona Dobrzyniewo Duże
Włókniarz Białystok 0-3 Magnat Juchnowiec Kościelny 25 marca, 15:00
w pierwotnym terminie nie odbył się z powodu złego stanu boiska; spotkanie zostało przełożone na rundę wiosenną

Kolejka 17 - 31 marca-1 kwietnia

Skra Wizna 4-0 Włókniarz Białystok
Magnat Juchnowiec Kościelny 0-3 Puszcza Hajnówka 16 maja, 17:00
(wo)
w pierwotnym terminie (1 kwietnia, 13:00) w 71. minucie gry, przy stanie 0-1, sędzia nie ukarała czerwoną kartką zawodnika, który otrzymał 2 żółte kartki, w związku z czym WGiE Podlaskiego ZPN nakazał dogranie ostatnich 19 minut tego spotkania; następnie WGiE odstąpił od rozegrania pozostałych 19 minut i zweryfikował spotkanie jako walkower dla Puszczy
Korona Dobrzyniewo Duże 1-6 MKS Mielnik 16 maja
KS Wasilków 4-1 Rudnia Zabłudów
Kolejarz Czeremcha 3-1 Hetman Tykocin
Polonia Raczki 3-1 Gieret Giby
LZS Narewka 0-2 Dąb Dąbrowa Białostocka
Narew/Łyski Choroszcz 2-1 Promień Mońki

Kolejka 18 - 6-7 kwietnia

Narew/Łyski Choroszcz 1-3 Skra Wizna 7 kwietnia, 15:00
Promień Mońki 3-1 LZS Narewka 5 kwietnia, 15:30
Dąb Dąbrowa Białostocka 2-0 Polonia Raczki 7 kwietnia, 14:00
Gieret Giby 3-1 Kolejarz Czeremcha 7 kwietnia, 11:30
Hetman Tykocin 3-0 KS Wasilków 7 kwietnia, 12:00
Rudnia Zabłudów 3-0 Korona Dobrzyniewo Duże 5 kwietnia, 15:00
MKS Mielnik 2-0 Magnat Juchnowiec Kościelny 5 kwietnia, 15:00
Puszcza Hajnówka 2-0 Włókniarz Białystok 7 kwietnia, 14:00

Kolejka 19 - 14-15 kwietnia

Skra Wizna 2-1 Puszcza Hajnówka
Włókniarz Białystok 1-2 MKS Mielnik
Magnat Juchnowiec Kościelny 3-2 Rudnia Zabłudów
Korona Dobrzyniewo Duże 0-7 Hetman Tykocin
KS Wasilków 3-1 Gieret Giby
Kolejarz Czeremcha 5-2 Dąb Dąbrowa Białostocka
Polonia Raczki 1-4 Promień Mońki
LZS Narewka 1-0 Narew/Łyski Choroszcz

Kolejka 20 - 21-22 kwietnia

LZS Narewka 3-1 Skra Wizna
Narew/Łyski Choroszcz 2-1 Polonia Raczki
Promień Mońki 3-1 Kolejarz Czeremcha
Dąb Dąbrowa Białostocka 2-2 KS Wasilków
Gieret Giby 4-1 Korona Dobrzyniewo Duże
Hetman Tykocin 1-1 Magnat Juchnowiec Kościelny
Rudnia Zabłudów 0-2 Włókniarz Białystok
MKS Mielnik 1-0 Puszcza Hajnówka

Kolejka 21 - 28-29 kwietnia

MKS Mielnik 4-0 Skra Wizna
Puszcza Hajnówka 1-0 Rudnia Zabłudów
Włókniarz Białystok 0-4 Hetman Tykocin
Magnat Juchnowiec Kościelny 2-0 Gieret Giby
Korona Dobrzyniewo Duże 4-3 Dąb Dąbrowa Białostocka
KS Wasilków 1-7 Promień Mońki
Kolejarz Czeremcha 1-1 Narew/Łyski Choroszcz
Polonia Raczki 1-1 LZS Narewka

Kolejka 22 - 2-3 maja

Skra Wizna 1-1 Polonia Raczki
LZS Narewka 2-1 Kolejarz Czeremcha
Narew/Łyski Choroszcz 3-2 KS Wasilków
Promień Mońki 7-0 Korona Dobrzyniewo Duże
Dąb Dąbrowa Białostocka 0-2 Magnat Juchnowiec Kościelny
Gieret Giby 0-6 Włókniarz Białystok
Hetman Tykocin 3-0 Puszcza Hajnówka
Rudnia Zabłudów 2-1 MKS Mielnik

Kolejka 23 - 5-6 maja

Rudnia Zabłudów 1-0 Skra Wizna
MKS Mielnik 2-2 Hetman Tykocin
Puszcza Hajnówka 4-1 Gieret Giby
Włókniarz Białystok 3-1 Dąb Dąbrowa Białostocka
Magnat Juchnowiec Kościelny 1-0 Promień Mońki
Korona Dobrzyniewo Duże 2-6 Narew/Łyski Choroszcz
KS Wasilków 1-3 LZS Narewka
Kolejarz Czeremcha 0-0 Polonia Raczki

Kolejka 24 - 12-13 maja

Skra Wizna 0-3 Kolejarz Czeremcha
(wo)
przerwany po I połowie przy stanie 0-0 z powodu znieważnia sędziego przez zawodnika gospodarzy
Polonia Raczki 1-2 KS Wasilków
LZS Narewka 4-1 Korona Dobrzyniewo Duże
Narew/Łyski Choroszcz 1-1 Magnat Juchnowiec Kościelny
Promień Mońki 5-0 Włókniarz Białystok
Dąb Dąbrowa Białostocka 4-3 Puszcza Hajnówka
Gieret Giby 0-4 MKS Mielnik
Hetman Tykocin 3-1 Rudnia Zabłudów

Kolejka 25 - 19-20 maja

Hetman Tykocin 5-2 Skra Wizna 20 maja, 17:00
Rudnia Zabłudów 4-3 Gieret Giby
MKS Mielnik 3-0 Dąb Dąbrowa Białostocka 19 maja, 16:00
Puszcza Hajnówka 1-1 Promień Mońki 20 maja, 15:00
Włókniarz Białystok 3-0 Narew/Łyski Choroszcz
Magnat Juchnowiec Kościelny 1-1 LZS Narewka
Korona Dobrzyniewo Duże 3-2 Polonia Raczki
KS Wasilków 4-0 Kolejarz Czeremcha

Kolejka 26 - 26-27 maja

Skra Wizna 1-0 KS Wasilków
Kolejarz Czeremcha 10-1 Korona Dobrzyniewo Duże
Polonia Raczki 0-2 Magnat Juchnowiec Kościelny
LZS Narewka 0-1 Włókniarz Białystok
Narew/Łyski Choroszcz 0-3 Puszcza Hajnówka
(wo)
na boisku 2-1
Promień Mońki 3-2 MKS Mielnik
Dąb Dąbrowa Białostocka 1-1 Rudnia Zabłudów
Gieret Giby 2-3 Hetman Tykocin

Kolejka 27 - 2-3 czerwca

Gieret Giby 4-2 Skra Wizna
Hetman Tykocin 0-5 Dąb Dąbrowa Białostocka
Rudnia Zabłudów 0-3 Promień Mońki
MKS Mielnik 3-0 Narew/Łyski Choroszcz
Puszcza Hajnówka 3-5 LZS Narewka
Włókniarz Białystok 3-1 Polonia Raczki
Magnat Juchnowiec Kościelny 1-0 Kolejarz Czeremcha
Korona Dobrzyniewo Duże 0-1 KS Wasilków

Kolejka 28 - 6-7 czerwca

Skra Wizna 0-2 Korona Dobrzyniewo Duże
KS Wasilków 1-1 Magnat Juchnowiec Kościelny
Kolejarz Czeremcha 2-2 Włókniarz Białystok
Polonia Raczki 4-1 Puszcza Hajnówka
LZS Narewka 1-1 MKS Mielnik
Narew/Łyski Choroszcz 0-2 Rudnia Zabłudów
Promień Mońki 1-2 Hetman Tykocin
Dąb Dąbrowa Białostocka 9-0 Gieret Giby

Kolejka 29 - 10 czerwca

Dąb Dąbrowa Białostocka 5-3 Skra Wizna 10 czerwca, 16:00
Gieret Giby 3-6 Promień Mońki 10 czerwca, 16:00
Hetman Tykocin 0-2 Narew/Łyski Choroszcz 10 czerwca, 16:00
Rudnia Zabłudów 1-1 LZS Narewka 10 czerwca, 16:00
MKS Mielnik 8-0 Polonia Raczki 10 czerwca, 16:00
Puszcza Hajnówka 3-1 Kolejarz Czeremcha 10 czerwca, 16:00
Włókniarz Białystok 1-3 KS Wasilków 10 czerwca, 16:00
Magnat Juchnowiec Kościelny 7-2 Korona Dobrzyniewo Duże 10 czerwca, 16:00

Kolejka 30 - 17 czerwca

Skra Wizna 1-0 Magnat Juchnowiec Kościelny 17 czerwca, 16:00
Korona Dobrzyniewo Duże 1-4 Włókniarz Białystok 17 czerwca, 16:00
KS Wasilków 0-5 Puszcza Hajnówka 17 czerwca, 16:00
Kolejarz Czeremcha 1-2 MKS Mielnik 17 czerwca, 16:00
Polonia Raczki 3-1 Rudnia Zabłudów 17 czerwca, 16:00
LZS Narewka 1-2 Hetman Tykocin 17 czerwca, 16:00
Narew/Łyski Choroszcz 3-5 Gieret Giby 17 czerwca, 16:00
Promień Mońki 1-0 Dąb Dąbrowa Białostocka 17 czerwca, 16:00

Baraże o udział w IV lidze (podlaska)
Baraże o udział w klasie okręgowej (podlaska)

IV liga 2006/2007 (podlaska)

Klasa A 2006/2007 (podlaska)

Autor: Maciej Kusina
Kontakt: podlaskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas