[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2019/2020 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Strzelcy:
 
15 goli - Robert Lewandowski (Znicz Pruszków),
14 goli - Piotr Bajera (Świt Nowy Dwór Mazowiecki),
13 goli - Piotr Ruszkul (Olimpia Elbląg),
12 goli - Mariusz Solecki (Mazowsze Grójec),
11 goli - Mariusz Rembowski (Nadnarwianka Pułtusk), Witold Sowała (Concordia Piotrków Trybunalski),
10 goli - Bartosz Wiśniewski (Znicz Pruszków),
9 goli - Radosław Kowalczyk (Pelikan Łowicz), Daniel Ołowniuk (Wigry Suwałki), Robert Wilk (Pelikan Łowicz),
8 goli - Dzidosław Żuberek (Ruch Wysokie Mazowieckie),
7 goli - Łukasz Gikiewicz (Drwęca Nowe Miasto Lubawskie), Michał Pietrzak (KS Paradyż), Łukasz Stasiak (Wigry Suwałki),
6 goli - Marek Gołębiewski (Ruch Wysokie Mazowieckie), Arnold Kołakowski (Drwęca Nowe Miasto Lubawskie), Ireneusz Komar (Concordia Piotrków Trybunalski), Tomasz Piotrowski (Znicz Pruszków), Piotr Trafarski (Olimpia Elbląg), Dariusz Zjawiński (Świt Nowy Dwór Mazowiecki),
5 goli - Wojciech Bluszcz (Świt Nowy Dwór Mazowiecki), Damian Bronner (Stal Głowno), Jakub Golak (Warmia Grajewo), Hubert Górski (Concordia Piotrków Trybunalski), Michał Kowalczyk (Radomiak Radom), Jarosław Łowicki (Świt Nowy Dwór Mazowiecki), Charles Nwaogu (Znicz Pruszków), Marcin Rosłaniec (Mazowsze Grójec), Damian Wojtulewicz (Znicz Pruszków), Sebastian Wrzesiński (Świt Nowy Dwór Mazowiecki 1, Mazowsze Grójec 4), Maciej Wyszogrodzki (Pelikan Łowicz),
4 gole - Piotr Dziuba (KS Paradyż), Wojciech Figurski (Concordia Piotrków Trybunalski), Dawid Hoderko (KS Paradyż), Bogdan Jóźwiak (Pelikan Łowicz), Rafał Kubiak (KS Paradyż), Piotr Matys (Ruch Wysokie Mazowieckie), Bartłomiej Niedziela (Ruch Wysokie Mazowieckie), Marcin Pacan (Radomiak Radom), Grzegorz Seremak (MG MZKS Kozienice 2, KS Paradyż 2), Mikołaj Skórnicki (Radomiak Radom), Piotr Stach (Unia Skierniewice), Sebastian Świerzbiński (Warmia Grajewo), Maciej Terlecki (Radomiak Radom), Jurij Tichomirow (Wigry Suwałki), Zbigniew Wachowicz (Radomiak Radom), Paweł Zawistowski (KS Paradyż),
3 gole - Daniel Barzyński (Radomiak Radom), Artur Chrzonowski (Olimpia Elbląg), Michał Czaplarski (Concordia Piotrków Trybunalski), Dominik Dukalski (Radomiak Radom), Krzysztof Filipek (Drwęca Nowe Miasto Lubawskie), Bartłomiej Gajewski (Stal Głowno), Arkadiusz Gondzia (Concordia Piotrków Trybunalski), Kamil Goryszewski (Pelikan Łowicz), Daniel Jędrzejewski (Unia Skierniewice), Grzegorz Jóźwiak (Ruch Wysokie Mazowieckie), Igor Lewczuk (Znicz Pruszków), Michał Łochowski (Stal Głowno), Radosław Majewski (Znicz Pruszków), Maksym Mirwa (Warmia Grajewo), Stefan Potocki (Stal Głowno), Marcin Stefanik (Concordia Piotrków Trybunalski), Stanisław Terlecki jr (Stal Głowno), Paweł Tomczyk (Znicz Pruszków), Bartłomiej Wierzbicki (Warmia Grajewo), Maciej Wojtaś (Drwęca Nowe Miasto Lubawskie), Marcin Zimoch (KS Paradyż),
2 gole - Michał Adamczyk (Unia Skierniewice), Piotr Bajdziak (Stal Głowno), Cezary Czpak (Radomiak Radom), Marcin Danielewicz (Mazowsze Grójec), Rafał Dopierała (Unia Skierniewice), Marcin Dworzańczyk (Warmia Grajewo), Piotr Gawlik (Pelikan Łowicz), Daniel Jabłecki (Concordia Piotrków Trybunalski), Sławomir Kamiński (Stal Głowno), Marcin Karski (MG MZKS Kozienice), Arkadiusz Koprucki (Wigry Suwałki 1, Olimpia Elbląg 1), Michał Kucharski (Znicz Pruszków), Paweł Kutkowski (Pelikan Łowicz), Rafał Lepka (Olimpia Elbląg), Sławomir Lewicki (Warmia Grajewo), Łukasz Matuszczyk (KS Paradyż), Paweł Miąszkiewicz (Nadnarwianka Pułtusk), Mariusz Mikłowski (Świt Nowy Dwór Mazowiecki), Łukasz Nadolny (Drwęca Nowe Miasto Lubawskie), Bartosz Osoliński (Znicz Pruszków), Mikołaj Rybaczuk (Znicz Pruszków), Artur Salamon (Nadnarwianka Pułtusk), Paweł Samczyk (Mazowsze Grójec), Łukasz Siciak (Mazowsze Grójec), Bartosz Sobkowicz (Stal Głowno), Rafał Trocki (Wigry Suwałki), Marcin Trzaskalski (Wigry Suwałki), Michał Walkiewicz (Radomiak Radom), Sergiusz Wiechowski (Mazowsze Grójec), Krzysztof Wierzba (Olimpia Elbląg), Tomasz Zakierski (Drwęca Nowe Miasto Lubawskie),
1 gol - Marcin Adamczyk (Unia Skierniewice), Paweł Białowicz (Nadnarwianka Pułtusk), Wojciech Borowiec (Unia Skierniewice), Michał Brzózka (Pelikan Łowicz), Jan Cios (Świt Nowy Dwór Mazowiecki), Grzegorz Cipiński (Pelikan Łowicz), Marcin Dzieciaszek (Drwęca Nowe Miasto Lubawskie), Andrzej Elak (Nadnarwianka Pułtusk), Adrian Fedoruk (Olimpia Elbląg), Rafał Gajowniczek (Mazowsze Grójec), Chuks Gallardo Njoku (MG MZKS Kozienice), Jakub Gnoiński (Mazowsze Grójec), Piotr Golański (Stal Głowno), Sławomir Gołębiewski (Warmia Grajewo), Bartłomiej Granosik (Nadnarwianka Pułtusk), Radosław Guzowski (Warmia Grajewo), Michał Herman (Znicz Pruszków), Paweł Iwanowski (Ruch Wysokie Mazowieckie), Łukasz Jegliński (Ruch Wysokie Mazowieckie), Marcin Juszkiewicz (Concordia Piotrków Trybunalski), Jacek Kacprzak (Radomiak Radom), Paweł Kaczmarek (Wigry Suwałki), Dariusz Kapera (Unia Skierniewice), Wojciech Kitowski (Olimpia Elbląg), Mariusz Koćmin (KS Paradyż), Michał Kopeć (Mazowsze Grójec), Marcin Kosiorek (Pelikan Łowicz), Tomasz Kotwica (Wigry Suwałki), Jakub Kowalski (Concordia Piotrków Trybunalski), Adrian Kural (Drwęca Nowe Miasto Lubawskie), Kamil Lasyk (Stal Głowno), Michał Lelujka (Warmia Grajewo), Łukasz Lewandowski (Ruch Wysokie Mazowieckie), Michał Lewandowski (Radomiak Radom), Szymon Lewicki (Świt Nowy Dwór Mazowiecki), Przemysław Łaski (Concordia Piotrków Trybunalski), Wojciech Marcinkiewicz (Ruch Wysokie Mazowieckie), Ernest Matusewicz (Drwęca Nowe Miasto Lubawskie), Sławomir Mazurkiewicz (Olimpia Elbląg), Dariusz Misztal (MG MZKS Kozienice), Piotr Mosór (Świt Nowy Dwór Mazowiecki), Wojciech Musuła (Świt Nowy Dwór Mazowiecki), James Oamen (Unia Skierniewice), Rafał Onofryjuk (Warmia Grajewo), Krzysztof Osiecki (Wigry Suwałki), Tomasz Pawlak (Ruch Wysokie Mazowieckie), Jacek Pieprzyk (Pelikan Łowicz), Marian Pogorzałek (Stal Głowno), Emil Pracz (Ruch Wysokie Mazowieckie), Tomasz Rączka (Stal Głowno), Tomasz Reginis (Świt Nowy Dwór Mazowiecki), Rafał Rogalski (KS Paradyż), Piotr Rybkiewicz (Drwęca Nowe Miasto Lubawskie), Przemysław Ryński (KS Paradyż), Adrian Sadowski (Radomiak Radom), Marcin Sierechan (Olimpia Elbląg), Krzysztof Skrzypczak (Mazowsze Grójec), Waldemar Stachowiak (Świt Nowy Dwór Mazowiecki), Tomasz Styszko (Pelikan Łowicz), Łukasz Szary (Mazowsze Grójec), Michał Tomczyk (Olimpia Elbląg), Adam Warda (Nadnarwianka Pułtusk), Grzegorz Wawreńczuk (Radomiak Radom), Dariusz Wełna (Nadnarwianka Pułtusk), Marek Widzicki (Olimpia Elbląg), Rafał Zaborowski (Znicz Pruszków).

Strzelcy według drużyn:
 
Concordia Piotrków Trybunalski: 11 - Witold Sowała, 6 - Ireneusz Komar, 5 - Hubert Górski, 4 - Wojciech Figurski, 3 - Michał Czaplarski, Arkadiusz Gondzia, Marcin Stefanik, 2 - Daniel Jabłecki, 1 - Marcin Juszkiewicz, Jakub Kowalski, Przemysław Łaski
Drwęca Nowe Miasto Lubawskie: 7 - Łukasz Gikiewicz, 6 - Arnold Kołakowski, 3 - Krzysztof Filipek, Maciej Wojtaś, 2 - Łukasz Nadolny, Tomasz Zakierski, 1 - Marcin Dzieciaszek, Adrian Kural, Ernest Matusewicz, Piotr Rybkiewicz
KS Paradyż: 7 - Michał Pietrzak, 4 - Piotr Dziuba, Dawid Hoderko, Rafał Kubiak, Paweł Zawistowski, 3 - Marcin Zimoch, 2 - Łukasz Matuszczyk, Grzegorz Seremak, 1 - Mariusz Koćmin, Rafał Rogalski, Przemysław Ryński
Mazowsze Grójec: 12 - Mariusz Solecki, 5 - Marcin Rosłaniec, 4 - Sebastian Wrzesiński, 2 - Marcin Danielewicz, Paweł Samczyk, Łukasz Siciak, Sergiusz Wiechowski, 1 - Rafał Gajowniczek, Jakub Gnoiński, Michał Kopeć, Krzysztof Skrzypczak, Łukasz Szary
MG MZKS Kozienice: 2 - Marcin Karski, Grzegorz Seremak, 1 - Chuks Gallardo Njoku, Dariusz Misztal
Nadnarwianka Pułtusk: 11 - Mariusz Rembowski, 2 - Paweł Miąszkiewicz, Artur Salamon, 1 - Paweł Białowicz, Andrzej Elak, Bartłomiej Granosik, Adam Warda, Dariusz Wełna
Olimpia Elbląg: 13 - Piotr Ruszkul, 6 - Piotr Trafarski, 3 - Artur Chrzonowski, 2 - Rafał Lepka, Krzysztof Wierzba, 1 - Adrian Fedoruk, Wojciech Kitowski, Arkadiusz Koprucki, Sławomir Mazurkiewicz, Marcin Sierechan, Michał Tomczyk, Marek Widzicki
Pelikan Łowicz: 9 - Radosław Kowalczyk, Robert Wilk, 5 - Maciej Wyszogrodzki, 4 - Bogdan Jóźwiak, 3 - Kamil Goryszewski, 2 - Piotr Gawlik, Paweł Kutkowski, 1 - Michał Brzózka, Grzegorz Cipiński, Marcin Kosiorek, Jacek Pieprzyk, Tomasz Styszko
Radomiak Radom: 5 - Michał Kowalczyk, 4 - Marcin Pacan, Mikołaj Skórnicki, Maciej Terlecki, Zbigniew Wachowicz, 3 - Daniel Barzyński, Dominik Dukalski, 2 - Cezary Czpak, Michał Walkiewicz, 1 - Jacek Kacprzak, Michał Lewandowski, Adrian Sadowski, Grzegorz Wawreńczuk
Ruch Wysokie Mazowieckie: 8 - Dzidosław Żuberek, 6 - Marek Gołębiewski, 4 - Piotr Matys, Bartłomiej Niedziela, 3 - Grzegorz Jóźwiak, 1 - Paweł Iwanowski, Łukasz Jegliński, Łukasz Lewandowski, Wojciech Marcinkiewicz, Tomasz Pawlak, Emil Pracz
Stal Głowno: 5 - Damian Bronner, 3 - Bartłomiej Gajewski, Michał Łochowski, Stefan Potocki, Stanisław Terlecki jr, 2 - Piotr Bajdziak, Sławomir Kamiński, Bartosz Sobkowicz, 1 - Piotr Golański, Kamil Lasyk, Marian Pogorzałek, Tomasz Rączka
Świt Nowy Dwór Mazowiecki: 14 - Piotr Bajera, 6 - Dariusz Zjawiński, 5 - Wojciech Bluszcz, Jarosław Łowicki, 2 - Mariusz Mikłowski, 1 - Jan Cios, Szymon Lewicki, Piotr Mosór, Wojciech Musuła, Tomasz Reginis, Waldemar Stachowiak, Sebastian Wrzesiński
Unia Skierniewice: 4 - Piotr Stach, 3 - Daniel Jędrzejewski, 2 - Michał Adamczyk, Rafał Dopierała, 1 - Marcin Adamczyk, Wojciech Borowiec, Dariusz Kapera, James Oamen
Warmia Grajewo: 5 - Jakub Golak, 4 - Sebastian Świerzbiński, 3 - Maksym Mirwa, Bartłomiej Wierzbicki, 2 - Marcin Dworzańczyk, Sławomir Lewicki, 1 - Sławomir Gołębiewski, Radosław Guzowski, Michał Lelujka, Rafał Onofryjuk
Wigry Suwałki: 9 - Daniel Ołowniuk, 7 - Łukasz Stasiak, 4 - Jurij Tichomirow, 2 - Rafał Trocki, Marcin Trzaskalski, 1 - Paweł Kaczmarek, Arkadiusz Koprucki, Tomasz Kotwica, Krzysztof Osiecki
Znicz Pruszków: 15 - Robert Lewandowski, 10 - Bartosz Wiśniewski, 6 - Tomasz Piotrowski, 5 - Charles Nwaogu, Damian Wojtulewicz, 3 - Igor Lewczuk, Radosław Majewski, Paweł Tomczyk, 2 - Michał Kucharski, Bartosz Osoliński, Mikołaj Rybaczuk, 1 - Michał Herman, Rafał Zaborowski

Autor: Paweł Mogielnicki

 

Napisz do nas