[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: O klubie | Liga | Mecze :.

Warmia Grajewo Klub Sportowy Warmia Grajewo
Rok założenia: 1924
Barwy: niebiesko-czerwone
Adres: Piłsudskiego 32, 19-200 Grajewo
telefon: (86) 272-38-53; faks: 272-38-53
WWW: http://warmia.www.grajewo.pl/ (oficj.)
http://www.grajewo.com.pl/sport (nieoficj.)
Stadion: pojemność - 2 000 miejsc / oświetlenie - brak / boisko - brak danych
Prezes: Radosław Zolnik, Jan Kowalski (od 23 marca 2007)
Trener: Przemysław Kołłątaj, Mirosław Dymek (od 2 grudnia 2006)


Sukcesy

Puchar Polski - OZPN Białystok - 1960
Puchar Polski - OZPN Łomża - 1977/78
Puchar Polski - Podlaski ZPN - 2001/02
 
Kadra


Bramkarze: Adam Ciulkin (20.12.88, J -> Jagiellonia II Białystok), Krzysztof Geniusz (04.03.87, W, Piast Białystok), Przemysław Masłowski (01.06.82).
Obrońcy: Marcin Arciszewski (19.07.86), Przemysław Charyło (08.04.89, W, MOSP Jagiellonia Białystok), Andrzej Doliwa (10.11.76, J -> Sparta Augustów), Dariusz Doliwa (07.04.77, J -> Sparta Augustów), Paweł Górski (11.05.90, W, juniorzy), Radosław Guzowski (08.06.76), Filip Jurczuk (25.04.88, J -> Piast Białystok), Paweł Jurgielewicz (15.07.85, J -> Jagiellonia II Białystok), Przemysław Kołłątaj (09.06.77, J -> Ruch Wysokie Mazowieckie), Tomasz Kulhawik (21.05.80), Marcin Ostaszewski (29.01.89), Marcin Witkowski (08.05.84, W, Chicago Galaxy SC).
Pomocnicy: Mateusz Butkiewicz (18.03.89, W, MOSP Jagiellonia Białystok), Piotr Chyliński (30.06.89), Sławomir Gołębiewski (15.10.77, J -> wyjazd do Anglii), Rafał Gosk (04.08.89, W, MOSP Jagiellonia Białystok), Michał Gutowski (29.08.87, J), Sławomir Lewicki (18.07.78, J -> Iskra Narew), Tomasz Lewosz (01.02.90, W, juniorzy), Maksym Mirwa (24.04.79, UKR), Rafał Onofryjuk (29.07.85), Daniel Tuzinowski (23.01.87).
Napastnicy: Marcin Dworzańczyk (28.05.85, J -> Jagiellonia II Białystok), Jakub Golak (08.07.80), Przemysław Kalinowski (08.07.88), Rafał Kozikowski (06.03.90), Michał Lelujka (24.06.89, W, MOSP Jagiellonia Białystok), Paweł Surynowicz (28.11.77, J -> Supraślanka Supraśl), Sebastian Świerzbiński (25.09.83, W, KS Michałowo), Bartłomiej Wierzbicki (26.09.85).
 
Uwagi

• Klub został założony jako Gimnazjalny Klub Sportowy w Grajewie. Młodzież, chcąc podkreślić swoją polskość, postanowiła nadać klubowi nazwę jednej z polskich krain geograficznych. Wahano się nad Mazurami, ale wybrano Warmię. Stąd Grajewo, leżące od zawsze na Podlasiu, ma drużynę o nazwie Warmia. Warmia Grajewo jest najstarszym klubem na ziemi łomżyńskiej. - Z.Jankowski, kronika klubu
 
Dane z sezonu: 2006/07
Zobacz także dane z sezonu: 2002/03 2003/04 2004/05 2005/06 2007/08 2008/09 2009/10 2010/11 2011/12 2012/13 2013/14 2014/15 2015/16 2016/17 2017/18 2018/19
Rozgrywki z udziałem
   2001/02 - IV liga 2001/2002, grupa: podlaska
   2001/02 - Puchar Polski 2001/2002, grupa: Podlaski ZPN
   2002/03 - III liga 2002/2003, grupa: 1 (Warmia i Mazury, Podlasie, Łódzkie, Mazowsze)
   2002/03 - Puchar Polski 2002/2003, grupa: Podlaski ZPN
   2002/03 - Puchar Polski 2002/2003
   2003/04 - III liga 2003/2004, grupa: 1 (Warmia i Mazury, Podlasie, Łódzkie, Mazowsze)
   2003/04 - Puchar Polski 2003/2004, grupa: Podlaski ZPN
   2004/05 - III liga 2004/2005, grupa: 1 (Warmia i Mazury, Podlasie, Łódzkie, Mazowsze)
   2004/05 - Puchar Polski 2004/2005, grupa: Podlaski ZPN
   2004/05 - Puchar Polski 2004/2005
   2005/06 - IV liga 2005/2006, grupa: podlaska
   2005/06 - Puchar Polski 2005/2006, grupa: Podlaski ZPN
   2006/07 - III liga 2006/2007, grupa: 1
   2006/07 - Puchar Polski 2006/2007, grupa: Podlaski ZPN
   2007/08 - III liga 2007/2008, grupa: 1
   2007/08 - Puchar Polski 2007/2008, grupa: Podlaski ZPN
   2008/09 - III liga 2008/2009, grupa: podlasko-warmińsko-mazurska
   2008/09 - Puchar Polski 2008/2009, grupa: Podlaski ZPN
   2008/09 - Remes Puchar Polski 2008/2009
   2009/10 - III liga 2009/2010, grupa: podlasko-warmińsko-mazurska
   2009/10 - Puchar Polski 2009/2010, grupa: Podlaski ZPN
   2009/10 - Remes Puchar Polski 2009/2010
   2010/11 - III liga 2010/2011, grupa: podlasko-warmińsko-mazurska
   2010/11 - Puchar Polski 2010/2011, grupa: Podlaski ZPN
   2011/12 - III liga 2011/2012, grupa: podlasko-warmińsko-mazurska
   2011/12 - Puchar Polski 2011/2012, grupa: Podlaski ZPN
   2012/13 - III liga 2012/2013, grupa: podlasko-warmińsko-mazurska
   2012/13 - Puchar Polski 2012/2013, grupa: Podlaski ZPN
   2013/14 - III liga 2013/2014, grupa: podlasko-warmińsko-mazurska
   2013/14 - Puchar Polski 2013/2014, grupa: Podlaski ZPN
   2014/15 - III liga 2014/2015, grupa: podlasko-warmińsko-mazurska
   2014/15 - Puchar Polski 2014/2015, grupa: Podlaski ZPN
   2015/16 - III liga 2015/2016, grupa: podlasko-warmińsko-mazurska
   2015/16 - Puchar Polski 2015/2016, grupa: Podlaski ZPN
   2016/17 - IV liga 2016/2017, grupa: podlaska
   2016/17 - Puchar Polski 2016/2017, grupa: Podlaski ZPN
   2017/18 - Saltex IV liga 2017/2018, grupa: podlaska
   2017/18 - Puchar Polski 2017/2018, grupa: Podlaski ZPN
   2018/19 - IV liga 2018/2019, grupa: podlaska
   2018/19 - Puchar Polski 2018/2019, grupa: Podlaski ZPN

 

Napisz do nas