[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2021/2022 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Puchar Polski 2021/2022, grupa: Podlaski ZPN

Runda wstępna - 21-22 sierpnia
(Losowanie - 8 lipca 2021 - siedziba Podlaskiego ZPN)

Verta Suwałki 5-0 Jastrząb Knyszyn 22 sierpnia, 17:00
Marcin Liszewski 7, Adrian Jurewicz 17, Tomasz Babkowski 60, 72, Paweł Fajkowski 90
Polonia Raczki 5-1 Grab Janówka 21 sierpnia, 16:00
Michał Gieniul 33, Michał Naruszewicz 53, 67, 80, Paweł Chmielewski 62 (s) - Michał Lewicki 50
Wissa II Szczuczyn 10-0 Promień II Mońki 22 sierpnia, 17:00
(wo)
Emil Marcinkiewicz 2, Dawid Modzelewski 7, 72, Krystian Dzięgielewski 12, 61, Piotr Wyszyński 30, Patryk Kisielewski 45, Kacper Ruszczyk 50, Mateusz Danowski 81, Tomasz Daniluk 90 - Jakub Dąbrowski 69
na boisku 10-1; w drużynie gości wystąpił nieuprawniony zawodnik
Biebrza Goniądz 5-0 Warmia II Grajewo 24 sierpnia, 17:00
Eryk Chrzanowski 20, 22, Paweł Dekarz 56, 61, 81
w pierwotnym terminie (21 sierpnia, 16:00) odwołany
Znicz Radziłów 3-0 Pogranicze Kuźnica Białostocka 22 sierpnia, 17:00
(wo)
goście wycofali się z rozgrywek
Kolejarz Czeremcha 1-1 KS II Wasilków 22 sierpnia, 16:00
k. 4-5
Mikołaj Aleksiejuk 81 - Rafał Pasiecznik 88
Supraślanka Supraśl 2-1 Piłkawka Białystok 24 sierpnia, 17:00
Karol Maksimowicz 15, Jakub Falkowski 54 - Adrian Lewkowicz 32
w pierwotnym terminie (21 sierpnia, 16:00) odwołany
Włókniarz Białystok 2-3 Iskra Narew 21 sierpnia, 14:00
Stanisław Hryszko 3, Adrian Piech 5 - Daniel Łukaszuk 43, 45, Cezary Łuczak 82
Turośnianka Turośń Kościelna 5-1 Sudovia Szudziałowo 21 sierpnia, 11:00
Wiktor Grabowski 2, 12, Michał Dziemianko 5, Damian Repnik 9, Dawid Tomczuk 83 - Przemysław Czeremcha 68
Korona Choroszcz 2-3 Kabareczi Białystok 15 sierpnia, 18:30
ŁKS 1926 II Łomża 5-0 Husar Nurzec 21 sierpnia, 11:00
Kacper Skrodzki 5, Maksymilian Ostrowski 14, Jakub Szerszniew 16, Oliwier Świderski 74, Wiktor Korotkiewicz 82
OSP Czyżew 3-2 Pionier Brańsk 21 sierpnia, 17:00
Biel Jeziorko 1-1 Kos 1984 Rutki 22 sierpnia, 17:00
k. 4-3
Lambada Choroszcz 3-1 KS Sokoły 22 sierpnia, 18:00
Demed Łomża - Huragan Pęchratka Polska 22 sierpnia, 20:00
(wo)
obustronny walkower; na boisku 7-0

I runda - 8 września
Biel Jeziorko, Tur II Bielsk Podlaski - wolny los
Do gry dołączają zespoły klasy A.

ŁKS 1926 II Łomża 3-2 Korona Dobrzyniewo Duże 14 września, 19:00
Mateusz Zalewski 28, Aleksander Drewnowski 41, Kacper Baszeń 74 (s) - Adrian Niegowski 48, Krystian Wawrzeniuk 71
Znicz Radziłów 3-6 Verta Suwałki 15 września, 16:00
pd.
w pierwotnym terminie (8 września, 16:00) odwołany
Polonia Raczki 3-0 Jasion Jasionówka 8 września, 16:00
(wo)
goście wycofali się z rozgrywek
Biebrza Goniądz 3-0 Kora Korycin 8 września, 16:00
(wo)
goście wycofali się z rozgrywek
Narew Choroszcz 0-1 Wissa II Szczuczyn 7 września, 18:00
Bartosz Mieczkowski 65
Bocian Boćki 2-3 Turośnianka Turośń Kościelna 8 września, 16:00
Andrzej Orzechowski 25, Marcin Turkowicz 77 - Adam Łukaszuk 14, 32, Jakub Czaczkowski 89
OSP Czyżew 5-3 KS II Wasilków 15 września, 19:00
w pierwotnym terminie (8 września, 16:00) odwołany
Iskra Narew 3-0 Supraślanka Supraśl 8 września, 16:00
(wo)
goście wycofali się z rozgrywek
Hetman Tykocin 3-1 Magnat Juchnowiec Kościelny 7 września, 19:00
Maciej Dymek 8, Patryk Fabiszewski 17, 38 - Rafał Speichler 63
Lambada Choroszcz 3-2 Kabareczi Białystok 8 września, 18:00
Damian Bruliński 37, Cezary Chrościcki 62, Przemysław Sobolewski 90 - nieznany 15, 22

II runda - 29 września
(Losowanie - 10 września 2021, 12:00 - siedziba Podlaskiego ZPN)
Do gry dołączają zespoły klasy okręgowej: Dąb Dąbrowa Białostocka, GKS Gródek, GKS Stawiski, KS Śniadowo, MKS Mielnik, Orlęta Czyżew, Pasja Kleosin, Piast Białystok, Pogoń Łapy, Pomorzanka Sejny, Puszcza Hajnówka, Rudnia Zabłudów, Sokół Sokółka, Sparta Augustów, UM Krynki, Wigry II Suwałki.

GKS Stawiski 6-4 Piast Białystok 29 września, 15:30
Wissa II Szczuczyn 1-0 Sparta Augustów 29 września, 15:30
Kamil Trambecki 45
Pomorzanka Sejny 3-0 Sokół 1946 Sokółka 29 września, 18:30
(wo)
Kacper Namiotko 14, 30, Adam Miszkiel 52, Andrzej Forencewicz 90 - Jacek Dzienis 45, 69
na boisku 4-2
Biebrza Goniądz 5-6 UM Krynki 29 września, 15:30
pd.
Paweł Dekarz 23, 68, 88, Kamil Machłajewski 45 (s), Marcin Sygit 67 - Łukasz Gąsowski 7, Krystian Taudul 9, 54, Jacek Stefanowicz 52, 110, Kamil Machłajewski 72
Biel Jeziorko 3-6 ŁKS 1926 II Łomża 29 września, 19:30
Polonia Raczki 2-3 Verta Suwałki 29 września, 15:30
Michał Gieniul 61, Mateusz Burzycki 77 - Paweł Fajkowski 41, Marcin Liszewski 55, Tomasz Babkowski 69
Wigry II Suwałki 3-0 Dąb Dąbrowa Białostocka 29 września, 17:30
Kacper Zaborski 44, Sebastian Zackiewicz 76, Wojciech Milewski 89
OSP Czyżew 2-5 Rudnia Zabłudów 29 września, 19:00
Puszcza Hajnówka 2-1 KS Śniadowo 29 września, 15:30
Piotr Wojciuk 80, Adam Langa 90 - Patryk Godlewski 49
Tur II Bielsk Podlaski 3-0 GKS Gródek 29 września, 15:30
(wo)
na boisku 2-0
Lambada Choroszcz 1-7 Orlęta Czyżew 29 września, 17:30
Turośnianka Turośń Kościelna 1-2 Pasja Kleosin 29 września, 15:30
Michał Dziemianko 57 - Krzysztof Jaszczołt 30, Dawid Radecki 44
Hetman Tykocin 0-3 MKS Mielnik 29 września, 15:30
(wo)
gospodarze wycofali sie z rozgrywek
Iskra Narew 3-0 Pogoń Łapy 29 września, 15:30
(wo)
goście zrezygnowali z wyjazdu na mecz

1/16 finału - 20 października
(Losowanie - 1 października 2021, 12:00 - siedziba Podlaskiego ZPN)
Do gry dołączają III-ligowcy: Jagiellonia II Białystok i Wissa Szczuczyn oraz IV-ligowcy: Cresovia Siemiatycze, Czarni Czarna Białostocka, Hetman Białystok, Krypnianka Krypno, KS Grabówka, KS Michałowo, KS Wasilków, ŁKS 1926 Łomża, MOSP Białystok, Olimpia Zambrów, Orzeł Kolno, Promień Mońki, Ruch Wysokie Mazowieckie, Sparta 1951 Szepietowo, Tur Bielsk Podlaski i Warmia Grajewo.

Verta Suwałki 0-12 Wissa Szczuczyn 20 października, 17:30
Damian Toczydłowski 4, 36, 67, Krystian Maciejuk 18, 45, 61, Konrad Radzikowski 52, 63, 69, 78, 81, Mariusz Łapiński 65
Wissa II Szczuczyn 1-4 Orzeł Kolno 11 listopada, 11:00
Kamil Karwowski 2 - Ireneusz Piwko 12, Patryk Banach 32, Karol Domurat 34, 61
Krypnianka Krypno 0-5 Ruch Wysokie Mazowieckie 20 października, 15:00
Paweł Brokowski 9, Patryk Pasko 28, Damian Decewicz 43, Mariusz Piszczatowski 57, Kamil Jackiewicz 82
Pomorzanka Sejny 1-3 KS Grabówka 20 października, 18:00
Konrad Małkiński 77 - Wojciech Kukliński 51, Kamil Czeremcha 90, Maciej Kurcewicz 90
GKS Stawiski 0-14 ŁKS 1926 Łomża 20 października, 14:55
Mateusz Koc 3, Tomasz Brzozowski 7, 17, Filip Cudakiewicz 34, Konrad Kamienowski 39, Patryk Szymański 47, 75, 88, Daniel Kacprzyk 54, Rafał Maćkowski 57, 69, 72, 80, Wiktor Walczak 64
mecz pierwotnie zaplanowany na 14:45 rozpoczął się z 10-minutowym opóźnieniem z powodu spóźnienia sędziów
Wigry II Suwałki 3-0 Promień Mońki 20 października, 14:45
(wo)
goście wycofali się z rozgrywek
ŁKS 1926 II Łomża 0-4 Warmia Grajewo 20 października, 15:00
Damian Węgrzyn 6, Łukasz Wojno 29, 69, Mariusz Sulej 52 (s)
mecz pierwotnie zaplanowany na 14:45 rozpoczął się z 15-minutowym opóźnieniem
Pasja Kleosin 0-3 MOSP Białystok 20 października, 17:00
Filip Dojlida 55, Jakub Wołosik 64, 80
UM Krynki 2-0 Hetman Białystok 20 października, 20:00
Przemysław Szymanowicz 59, Karol Deryng 90
Iskra Narew 0-5 MKS Mielnik 20 października, 14:45
Jakub Weremijewicz 11, Kamil Czekuć 17, Mariusz Żornaczuk 26, 29, Damian Gierasimiuk 82
Rudnia Zabłudów 1-2 Sparta 1951 Szepietowo 20 października, 15:00
Dominik Łapiński 7 - Dominik Betko 17, Paweł Rudkowski 49
Czarni Czarna Białostocka 1-0 KS Wasilków 20 października, 14:45
pd.
Marcin Pawnuk 120
Orlęta Czyżew 0-2 Jagiellonia II Białystok 20 października, 18:00
Kacper Głowicki 40, Hubert Karpiński 63
Puszcza Hajnówka 2-4 Tur Bielsk Podlaski 20 października, 14:45
Michał Grygoruk 2, 38 - Karol Kosiński 18, 65, Patryk Stypułkowski 57, Maciej Kondracki 79
Tur II Bielsk Podlaski 1-0 Cresovia Siemiatycze 19 października, 14:45
Marek Polubiatko 57
Olimpia Zambrów 1-4 KS Michałowo 20 października, 17:45
Kamil Zalewski 87 - Kacper Szadłowski 8, 28, Piotr Skiepko 59, Szymon Sakowicz 90

1/8 finału - 30 marca
(Losowanie - 19 listopada 2021, 11:00 - siedziba Podlaskiego ZPN)

Ruch Wysokie Mazowieckie - Orzeł Kolno
MKS Mielnik - Sparta 1951 Szepietowo
Wigry II Suwałki - KS Michałowo
MOSP Białystok - KS Grabówka
Jagiellonia II Białystok - Wissa Szczuczyn
ŁKS 1926 Łomża - Warmia Grajewo
Tur II Bielsk Podlaski - Tur Bielsk Podlaski
UM Krynki - Czarni Czarna Białostocka

1/4 finału - 20 kwietnia

1/2 finału - 11 maja

Finał - 8 czerwca

Autor: Łukasz Malesa

 

Napisz do nas