[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2021/2022 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Puchar Polski 2021/2022, grupa: Wielkopolski ZPN

1/16 finału - 30 marca
(Losowanie - 19 listopada 2021 - siedziba Wielkopolskiego ZPN)
Polonia Środa Wielkopolska, Victoria Skarszew, Czarni Ostrowite (k. Konina) - wolny los

Przemysław Poznań 1-2 Kotwica Kórnik 30 marca, 17:30
Szymon Ślosarz 35 - Bartosz Przebieracz 31 (s), Patryk Bordych 61 (k)
SKP Słupca 3-0 Wilki Wilczyn 30 marca, 16:30
(wo)
goście wycofali się z rozgrywek
Tarnovia Tarnowo Podgórne 3-2 Polonia 1908 Marcinki Kępno 26 lutego, 16:00
Michał Mikołajczak 10, Paweł Bednarski 62, Marcin Łażewski 65 - Filip Latusek 10, 47
Nielba Wągrowiec 4-1 Górnik Konin 30 marca, 16:30
Mateusz Sporek 43, Mateusz Rozmarynowski 69, 79, Jakub Kubiński 73 - Mikołaj Słomczewski 84 (s)
Orkan Chorzemin 6-1 KKS 1925 II Kalisz 30 marca, 16:00
Piotr Bochinski 18, 43, Patryk Buśko 27, 73, Jakub Gumny 57, Marcin Siputa 75 - Wiktor Walczak 62
Victoria Września 4-0 Victoria Ostrzeszów 26 lutego, 14:00
Mateusz Goździaszek 20, Arkadiusz Wolniewicz 29, 74, Jakub Kwaśny 38
Mieszko Gniezno 0-1 Jarota Jarocin 30 marca, 16:00
Jędrzej Ludwiczak 72
Unia Swarzędz 4-0 Iskra Szydłowo 30 marca, 17:00
Mikołaj Panowicz 49, 75, 89, 90
Olimpia Koło 0-2 Centra Ostrów Wielkopolski 27 lutego, 11:00
Jakub Kłobusek 17, Szymon Strączkowski 75
LKS Gołuchów 1-2 Obra Kościan 30 marca, 17:00
Michał Grzesiek 60 - Łukasz Bartkowiak 90, Kacper Zydorczyk 90
Huragan Pobiedziska 2-1 Sokół Kleczew 6 kwietnia, 18:30
Paweł Piceluk 52, David Paku-Tshela 57 - Miłosz Matuszewski 32
w pierwotnym terminie (30 marca, 18:30) odwołany
Warta Międzychód 2-3 Korona Piaski 30 marca, 17:30
Alex Gaweł 13, Denis Maćkowiak 51 - Szymon Słoma 20, 47, Piotr Sarbinowski 90
Polonia Chodzież 0-3 Pogoń Nowe Skalmierzyce 30 marca, 16:30
(wo)
Grzegorz Wachowiak 90
na boisku 0-1

1/8 finału - 13 kwietnia
(Losowanie - 19 listopada 2021 - siedziba Wielkopolskiego ZPN)

Kotwica Kórnik 2-3 Polonia Środa Wielkopolska 13 kwietnia, 17:30
Gerard Pińczuk 55, Dawid Urbanek 78 - Damian Buczma 3, Adam Borucki 75, Bartosz Bartkowiak 81
SKP Słupca 1-0 Tarnovia Tarnowo Podgórne 13 kwietnia, 17:00
Oskar Pietrzak 9 (k)
Orkan Chorzemin 0-4 Nielba Wągrowiec 13 kwietnia, 17:00
Rafał Leśniewski 2, 21, 52, Ernest Korek 47
Victoria Skarszew 6-0 Victoria Września 13 kwietnia, 18:00
Patryk Palat 16, 38, Stajko Stojczew 56, Jakub Jóźwiak 65, Łukasz Miłek 68, Kacper Zmyślony 75
Unia Swarzędz 0-3 Jarota Jarocin 20 kwietnia, 17:00
Piotr Stachowiak 36, 52, Antoni Prałat 74
Centra Ostrów Wielkopolski 4-1 Obra Kościan 13 kwietnia, 17:00
Jakub Michalski 10, Jakub Kłobusek 28, Michał Kucharski 34, 41 - Kacper Czuba 12
Huragan Pobiedziska 1-3 Korona Piaski 13 kwietnia, 18:30
Jakub Matusiak 82 - Eryk Kunicki 52 (k), Szymon Słoma 59, Jakub Nowak 72
Czarni Ostrowite (k. Konina) 1-1 Pogoń Nowe Skalmierzyce 13 kwietnia, 17:00
k. 5-4
Adam Wasiluk 65 (s) - Daniel Kaczmarek 87

1/4 finału - 27 kwietnia
(Losowanie - 19 listopada 2021 - siedziba Wielkopolskiego ZPN)

SKP Słupca 0-3 Polonia Środa Wielkopolska 11 maja, 18:00
Oskar Kozłowski 42, Jędrzej Drame 68, 73
Victoria Skarszew 4-3 Nielba Wągrowiec 27 kwietnia, 18:00
Mateusz Stefaniak 7, Stajko Stojczew 10, Patryk Palat 20, Jakub Jóźwiak 49 - Stanisław Jarysz 45, 80, Stajko Stojczew 72 (s)
Centra Ostrów Wielkopolski 1-1 Jarota Jarocin 11 maja, 18:00
k. 4-5
Jędrzej Ludwiczak 41 (s) - Krzysztof Bartoszak 81
Czarni Ostrowite (k. Konina) 0-3 Korona Piaski 27 kwietnia, 17:30
Igor Skowron 5, Hubert Szymczak 47, Jakub Nowak 80

1/2 finału - 18 maja
(Losowanie - 19 listopada 2021 - siedziba Wielkopolskiego ZPN)

Victoria Skarszew - Polonia Środa Wielkopolska 18 maja, 18:00
Korona Piaski - Jarota Jarocin 18 maja, 18:30

Finał - 8 czerwca
(Losowanie - 19 listopada 2021 - siedziba Wielkopolskiego ZPN)

Puchar Polski 2021/2022 (Wielkopolski ZPN - Kalisz)
Puchar Polski 2021/2022 (Wielkopolski ZPN - Konin)
Puchar Polski 2021/2022 (Wielkopolski ZPN - Leszno)
Puchar Polski 2021/2022 (Wielkopolski ZPN - Piła)
Puchar Polski 2021/2022 (Wielkopolski ZPN - Poznań)

Autor: Marcin Parus

 

Napisz do nas