[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2021/2022 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Puchar Polski 2021/2022, grupa: Wielkopolski ZPN - Piła

Runda wstępna - 14-15 sierpnia
(Losowanie - 30 lipca 2021 - siedziba Wielkopolskiego ZPN)
Zryw Sypniewo, Błyskawica Nieżychowo, KS Leżenica, Sokół Gębice, Iskra Runowo - wolny los

MKP Powiat Pilski 7-0 Iskra II Szydłowo 15 sierpnia, 16:00
Patryk Królak 5, Marceli Wysocki 8, 50, 69, Martin Kubik 43, Dawid Kaczmarek 51 (s), Marcin Ciesielski 63
PZ LZS Złotów 0-3 Korona Brzeźnica (k. Jastrowia) 15 sierpnia, 17:00
(wo)
na boisku 9-3
Iskra II Krajenka 2-4 Unia Ujście 14 sierpnia, 11:00
Tomasz Maciejewski 56, Krzysztof Waliszewski 77 - Jakub Buller 22, Radosław Kępczyński 30, 39, Dominik Paczyński 37
Iskra Czernice 3-2 Piast Skic 15 sierpnia, 17:00
Rafał Laska 12, Damian Teszka 34, Roman Zajać 67 - Marcin Fąs 22, 30
Naprzód Stara Wiśniewka 1-4 Czarni Ferdynandowo 14 sierpnia, 18:00
Sokół Mieścisko 2-4 Błyskawica Bronisławki 14 sierpnia, 17:00
Tomasz Krysiński 34, Arnold Sądej 55 - Olgierd Mula 21, 81, Maciej Kubiak 75, Paweł Norkowski 85
Fortuna Wieleń 3-0 Huragan Młynkowo 15 sierpnia, 17:00
(wo)
Michał Łukasz 12, Stanisław Jonas 85
na boisku 2-0
Victoria Miały 2-8 Błękitni Kuźnica Czarnkowska 15 sierpnia, 16:00
Hubert Stankiewicz 38, 71 - Radosław Polak 5, 38, 63, 66, 69, 84, Arkadiusz Towpik 8, Roman Grolewski 86
Tarzani Wrzeszczyna 1-7 Gryf Zofiowo 15 sierpnia, 15:00
Eryk Myszkowski 76 - Kamil Sawicki 17, 26, 38, 87, Hubert Skórka 54, 79, Radosław Makowski 68
Nielba II Wągrowiec 7-0 Leśnik II Margonin 15 sierpnia, 17:00
Mikołaj Strauchmann 28, Kacper Skarbiński 37, Bartosz Kozłowski 53, Patryk Święch 60, Jakub Frankowski 66, 90, Kacper Owczarczyk 86
Orzeł Gulcz 7-3 Orzeł Pęckowo 22 sierpnia, 13:00
Mikołaj Rybarczyk 11, 70, 81, Łukasz Kopka 25, 40, 41, Robert Maj 30 - Mateusz Lala 71, 75, 79
w pierwotnym terminie (15 sierpnia, 15:00) odwołany

1/32 finału - 21-22 sierpnia
(Losowanie - 30 lipca 2021 - siedziba Wielkopolskiego ZPN)

Zryw Sypniewo 2-5 MKP Powiat Pilski 21 sierpnia, 15:00
Kornel Bednarz 20, Bartłomiej Koguciuk 25 - Marceli Wysocki 9, 50, Marcin Ciesielski 30, Jakub Lewandowski 79, Dominik Kuczkowski 83
Korona Brzeźnica (k. Jastrowia) 3-4 Błyskawica Nieżychowo 22 sierpnia, 15:00
Jakub Oczki 25, 51, Przemysław Kowalczyk 87 - Paweł Żłobiński 3, 13, 17, Igor Michalski 62
Iskra Czernice 2-0 Unia Ujście 22 sierpnia, 17:00
Emil Gruba 35, 59
Czarni Ferdynandowo 1-2 KS Leżenica 22 sierpnia, 17:00
Krystian Mitleger 29 - Paweł Kapidura 39, Bartłomiej Kuzka 56
Sokół Gębice 1-7 Błyskawica Bronisławki 22 sierpnia, 12:00
Marcin Fręśko 8 - Marek Kulwas 9, Olgierd Mula 16, Bartosz Bąbelczyk 20, Bartosz Gidzewicz 36, Radosław Koza 69, Jakub Mazur 73, Kacper Pilarski 80
Fortuna Wieleń 4-1 Błękitni Kuźnica Czarnkowska 21 sierpnia, 16:00
Paweł Kotowski 7, 63, Tobiasz Krystek 26, Dawid Heyer 81 - Radosław Polak 5
Nielba II Wągrowiec 13-0 Gryf Zofiowo 22 sierpnia, 17:00
Michał Danielczyk 27, 53, Bartosz Kozłowski 30, 54, Patryk Święch 44, Maciej Łusiak 69, 72, 79, Jakub Kopydłowski 76, Jakub Frankowski 81, Marcel Jankowski 84, 87, Konrad Wojczyński 89
Orzeł Gulcz - Iskra Runowo
przełożony

1/16 finału - 15 września
(Losowanie - 1 września 2021 - siedziba Wielkopolskiego ZPN)
Do gry dołączają zespoły klasy okręgowej i V ligi.

Błyskawica Nieżychowo 3-6 Leśnik Margonin 15 września, 17:00
Igor Michalski 13, 56, Tomasz Modrak 51 - Jan Fryska 12, 65, Mieszko Piechocki 33, Patryk Pisula 47, Jakub Biegański 54, Jakub Kołak 80
Noteć Rosko 1-2 Polonia Chodzież 16 września, 17:00
Artur Adamczak 90 - Kamil Zalewski 39, Rafał Bonusiewicz 80
Fortuna Wieleń 0-2 Błyskawica Bronisławki 16 września, 17:00
Krystian Sotek 74 (s), Olgierd Mula 79
Orzeł Gulcz 0-6 Wełna Skoki 15 września, 17:00
Krystian Ratajczak 3 (s), Błażej Gebler 20, Marcel Zachwyc 53, Miłosz Graczyk 60, Wojciech Skiba 88, Dawid Jasiński 90
Wenus Jędrzejewo 1-8 Lubuszanin Trzcianka 14 września, 17:00
Damian Sosiński 26 - Marcin Urbański 22, 53, Paweł Iwanicki 28, 70, Wanderson 48, Mikołaj Turek 58, Jakub Fatyga 74, Ilja Jurczenko 87
Kłos Budzyń 0-3 GLKS Wysoka 15 września, 19:00
Michał Szalski 65, 90, Paweł Szalski 89
Sokół Szamocin 0-15 Noteć Czarnków 15 września, 17:00
Dominik Kluk 9, 29, 72, Wiktor Kacprzak 14, 20, 28, Daniel Kozak 36, Łukasz Zenger 56, Szymon Piekarski 67, 74, 81, 87, Dawid Kołodziejczak 76, Łukasz Broda 82, Piotr Przygocki 83
Iskra Czernice 1-1 Sparta Złotów 15 września, 17:00
k. 5-3
Wojciech Belka 64 - Adam Duda 43 (s)
Płomień Połajewo 1-1 Noteć Dziembowo 15 września, 17:00
k. 3-4
Piotr Anioła 27 - Dariusz Nadoliński 65
KP Piła 2-7 Pogoń Łobżenica 15 września, 17:00
Robert Greń 61, Filip Laskowski 82 - Dawid Szcześniak 9, Wojciech Węgrzyn 40, 79, Rafał Kubacki 44, Jan Bruski 77, 84, Seweryn Kuczkowski 88
Radwan Lubasz 2-1 Zamek Gołańcz 14 września, 17:00
Krystian Brożys 4, Maciej Budaj 84 - Radosław Mazurowski 65
Orkan Śmiłowo 4-3 Polonia Jastrowie 15 września, 17:00
Miłosz Jaster 21, Adrian Jagodziński 48, 80, 90 - Błażej Foryś 22, Łukasz Kamiński 38, Wiktor Iwanicki 64
KS Leżenica 2-10 Drawa Krzyż Wielkopolski 15 września, 17:00
Mariusz Domińczak 35, Kamil Zawadzki 84 - Radosław Lala 8, Wojciech Wypusz 11, 45, 65, Martin Bazela 13, 59, 75, Cezary Mrotek 28, Damian Tafelski 67, 81
Iskra Krajenka 4-1 Sokół Damasławek 15 września, 17:00
Krzysztof Wiedro 8, Mateusz Massel 25, Arkadiusz Starszewski 31, Mateusz Pańkow 83 - Mateusz Leszczyński 67
MKP Powiat Pilski 3-1 Korona Stróżewo 14 września, 17:00
Adrian Pawlik 21, Wojciech Bańczyk 41, 59 - Marcin Hadała 70
Nielba II Wągrowiec 4-1 Unia Wapno 14 września, 17:00
Bartosz Kozłowski 4, Patryk Święch 6, 8, Kacper Owczarczyk 90 - Jarosław Andrzejewski 24

1/8 finału - 29 września
(Losowanie - 1 września 2021 - siedziba Wielkopolskiego ZPN)

Leśnik Margonin 0-4 Polonia Chodzież 28 września, 16:30
Jakub Szołdra 48, Hubert Kubiaczyk 58, 87, Oskar Machowski 81 (k)
Błyskawica Bronisławki 2-6 Wełna Skoki 29 września, 16:30
Rufin Roszak 15, Bartosz Bąbelczyk 34 - Jan Fertsch 12, Radosław Modlibowski 25, Błażej Rajewski 32, 88, Mateusz Futro 45, Adam Frąckowiak 85
GLKS Wysoka 1-3 Lubuszanin Trzcianka 29 września, 16:30
Dawid Żabówka 73 - Mariusz Kina 5, Wanderson 19, Łukasz Cyruk 90
Iskra Czernice 0-8 Noteć Czarnków 29 września, 16:30
Mikołaj Ostromecki 9, Damian Kamiński 16, Piotr Ziopaja 36, 82, Jakub Frieske 65, 84, Piotr Rychlewski 73, Wiktor Kacprzak 75
Noteć Dziembowo 1-9 Pogoń Łobżenica 29 września, 16:30
Rafał Niedbalski 68 - Rafał Kubacki 3, Wojciech Węgrzyn 5, 13, Jakub Bazela 10, Krystian Wypchło 22, Dawid Szcześniak 27, Filip Tadych 75, Maciej Piszczek 82, Michał Fertikowski 89
Radwan Lubasz 4-2 Orkan Śmiłowo 29 września, 16:30
Krystian Jarosz 14, Maciej Budaj 16, Kacper Niezborała 64, Filip Budaj 87 - Bartosz Gałecki 23, Mateusz Tatera 78
Drawa Krzyż Wielkopolski 2-5 Iskra Krajenka 29 września, 16:30
Szymon Smolarz 49 (s), Marcel Linka 83 - Łukasz Osada 17, 60, Mateusz Massel 36, 65, Mateusz Wiedro 71
Nielba II Wągrowiec 4-0 MKP Powiat Pilski 29 września, 16:30
Wiktor Andryszak 28, Patryk Święch 42, Bartosz Kozłowski 72, Konrad Wojczyński 77

1/4 finału - 13 października
(Losowanie - 1 września 2021 - siedziba Wielkopolskiego ZPN)

Polonia Chodzież 4-1 Wełna Skoki 13 października, 16:00
Wiktor Moskalik 49, 84, Oskar Machowski 80, 89 - Szymon Burgiel 15
Lubuszanin Trzcianka 1-4 Noteć Czarnków 13 października, 16:00
Marcin Urbański 56 - Szymon Piekarski 15, Wiktor Kacprzak 33, 41, 69
Radwan Lubasz 2-6 Pogoń Łobżenica 12 października, 16:00
Jakub Brożys 53, Krystian Jarosz 67 - Wojciech Węgrzyn 19, 75, Zbigniew Barańczyk 63, Rafał Kubacki 68, Michał Fertikowski 69, Jakub Gruenwald 90
Nielba II Wągrowiec 3-1 Iskra Krajenka 13 października, 16:00
Nikodem Ziółkiewicz 6, Kacper Skarbiński 29, Konrad Wojczyński 58 - Łukasz Osada 42

1/2 finału - 27 października
(Losowanie - 1 września 2021 - siedziba Wielkopolskiego ZPN)

Polonia Chodzież 1-0 Noteć Czarnków 27 października, 15:30
Jakub Zbieralski 37
Nielba II Wągrowiec 2-4 Pogoń Łobżenica 27 października, 15:30
Bartosz Kozłowski 14, Kacper Skarbiński 90 - Dawid Szcześniak 30, Michał Fertikowski 68, Rafał Kubacki 70, Wojciech Węgrzyn 73

Finał - 11 listopada
(Losowanie - 1 września 2021 - siedziba Wielkopolskiego ZPN)

Polonia Chodzież 4-3 Pogoń Łobżenica 11 listopada, 13:00
Oskar Machowski 28, Daniel Chmielnicki 41, Wiktor Moskalik 53, Adam Urbański 76 - Sebastian Baron 8, 37, Zbigniew Barańczyk 20
w Chodzieży

Puchar Polski 2021/2022 (Wielkopolski ZPN)

Puchar Polski 2021/2022 (Wielkopolski ZPN - Kalisz)
Puchar Polski 2021/2022 (Wielkopolski ZPN - Konin)
Puchar Polski 2021/2022 (Wielkopolski ZPN - Leszno)
Puchar Polski 2021/2022 (Wielkopolski ZPN - Poznań)

Autor: Marcin Parus

 

Napisz do nas