[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2021/2022 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Puchar Polski 2021/2022, grupa: Wielkopolski ZPN - Poznań

Runda wstępna - 14-15 sierpnia
(Losowanie - 1 sierpnia 2021 - siedziba Wielkopolskiego ZPN)
Orły Pniewy, Warta II Międzychód, Piast II Kobylnica/Karamba Gruszczyn, KS Śrem - wolny los

SPN Szamotuły 1-1 Okoń Sapowice 15 sierpnia, 10:00
k. 1-3
Bartosz Szymczak 27 - Szymon Wiśniewski 89
Grom Binino 2-0 LZS Wąsowo 15 sierpnia, 11:00
Konrad Wolski 15, Jeremiarz Kaczmarek 69
Korona Zakrzewo 7-0 WPIP Mardom Poznań 13 sierpnia, 18:00
(wo)
na boisku 7-2
Złoci II Złotkowo 3-1 Pluton Przeźmierowo 14 sierpnia, 11:00
Alan Oźmina 15, 36, Dawid Stypiński 62 - Piotr Sokołowski 3
Jastrząb Rudniki 3-0 Płomień Chrzypsko Wielkie 15 sierpnia, 13:00
Jarosław Szukała 25, 42, Jan Ranecki 84
GKS II Dopiewo 6-1 Borusja Boruja Kościelna 14 sierpnia, 16:00
Julian Przyślewicz 9, 43, 59, 63, Igor Napierała 20, Michał Bartczak 42 - Bartosz Fafuła 82
Amicus Mórka 4-0 Odlew Poznań 14 sierpnia, 16:00
Filip Marciniak 3, 48, Jacek Kramer 55, Patryk Ostrowski 72
TPS II Winogrady (Poznań) 3-9 Huragan II Pobiedziska 15 sierpnia, 10:00
Mikołaj Florysiak 31, Krzysztof Ratajczak 37, Aron Michalak 80 - Maksymilian Janowski 12, 81, Mateusz Kozłowski 25, 53, 88, Marcin Jesionowski 42, 64, 72, Mateusz Łączkowski 45
Kolegium Sędziów Poznań 0-0 Wełna II Rogoźno 17 sierpnia, 18:00
k. 4-3
Antares Zalasewo 7-0 Phytopharm Klęka 15 sierpnia, 18:00
Klaudiusz Czarnecki 28, Patryk Sowiński 36, Łukasz Białach 42, 67, 83, Bartosz Zawadzki 48 (s), Adrian Deka 75
SF Luboń 3-1 Wełnianka Kiszkowo 15 sierpnia, 17:00
Daniel Wojnowski 43 (s), Kasper Sobieralski 53, Jakub Smura 90 - Maciej Występski 65
Orły Plewiska 4-1 AP Dębiec (Poznań) 15 sierpnia, 15:00
Jakub Michalski 5, Dominik Moskalik 39, 50, Marcin Mierzejewski 72 - Patryk Królikiewicz 32
Lech Poznań (oldboje) 5-0 Przemysław II Poznań 13 sierpnia, 16:00
Bartosz Ślusarski ?, ?, ?, Sławomir Najtkowski ?, Marcin Drajer ?

I runda - 21-22 sierpnia
(Losowanie - 1 sierpnia 2021 - siedziba Wielkopolskiego ZPN)
Do gry dołączają zespoły klasy A.

GKS II Dopiewo 2-1 Okoń Sapowice 22 sierpnia, 10:00
Rafał Metelski 18, Tobiasz Zborowski 71 - Szymon Wiśniewski 83
KS Sękowo 0-0 Matrot Kąsinowo 22 sierpnia, 14:00
k. 4-3
Orły Pniewy 6-3 Złoci II Złotkowo 21 sierpnia, 13:00
Maciej Michalak 38, Daniel Hajdukiewicz 59, Kacper Wesoły 61, 83, Dawid Jarnut 77, 88 - Michał Piaszyk 18, 76, Maksymilian Stypiński 30
Tarnovia II Tarnowo Podgórne 4-0 Warta Wartosław 21 sierpnia, 18:00
Artur Dorna 15, Piotr Gąska 17, Piotr Jaraszkiewicz 40, Konrad Kulczyński 90
Las Puszczykowo 2-6 Rzemieślnik Kwilcz 21 sierpnia, 16:30
Dominik Skorczyk 20, Michał Stefański 53 - Jakub Tomkowiak 9, 23, 45, 82, 90, Norbert Pertek 48
Korona Zakrzewo 1-6 Grom Binino 22 sierpnia, 17:00
Łukasz Krociak 72 - Dominik Szukała 57, 80, Maciej Szukała 59, Marcin Piasek 68, Michał Adamski 82, Mikołaj Agaciński 89
Warta II Międzychód 4-1 Orkan Objezierze 22 sierpnia, 13:00
Kacper Krawczyk 12, Marcin Czarnecki 63, Marcus Nowak 69, Alex Gaweł 86 - Hubert Kukuła 26
Jastrząb Rudniki 2-6 Złoci Złotkowo 22 sierpnia, 13:00
Jarosław Szukała 47, Remigiusz Prządka 61 - Jakub Pyszny 21, Piotr Ksit 34, Dawid Niedrich 49, Mikołaj Gapa 67, Karol Dera 85, 87
Pogoń Książ Wielkopolski 6-0 Poznań FC 21 sierpnia, 17:00
Krystian Galusik 8, Nikodem Gaszak 25, Filip Osiński 47, Piotr Galusik 60, 78, Mariusz Wachowiak 62
Amicus Mórka 2-8 WKS Owieczki 22 sierpnia, 15:00
Filip Marciniak 83, Daniel Wołodkiewicz 89 - Jakub Olejniczak 7, Piotr Saskowski 14, 29, Błażej Fedyszyn 55, 57, Dominik Jabkiewicz 61, Damian Pankowski 65, Artur Borowiak 86
Kolegium Sędziów Poznań 10-1 Piast II Kobylnica/Karamba Gruszczyn 25 sierpnia, 17:30
Antares Zalasewo 4-5 Maratończyk Brzeźno 22 sierpnia, 18:00
Piotr Bączyk 41, Damian Wojtkowiak 71, 85, Przemysław Brzeziński 90 - Adrian Pokój 30, 87, Dominik Kotliński 32, Piotr Palacz 63, Miłosz Tomczak 90
Lech Poznań (oldboje) 4-2 KS Śrem 20 sierpnia, 19:00
Bartosz Ślusarski ?, Dariusz Dudka ? (k), ? (k), Krzysztof Piskuła ? - nieznany ?, ?
Huragan II Pobiedziska 6-1 Orły Plewiska 22 sierpnia, 13:00
Marcin Jesionowski 42, Mikołaj Witaszyk 51, Szymon Włodarczyk 82, 88, Filip Szkutnik 90, 90 - Dominik Moskalik 20
SF Luboń 6-3 KSGB Manieczki 22 sierpnia, 11:00
Adam Polechoński 2, 45, Kacper Bartoszak 14, 74, 85, Kasper Sobieralski 70 - Kacper Poźniak 18, Kamil Makosz 41, Borys Kaptur 72
Luboński KS 0-3 Błękitni Owińska 21 sierpnia, 16:00
Daniel Nawrocki 38, Jakub Piksa 77, Daniel Kozłowski 89

1/32 finału - 1 września
(Losowanie - 24 sierpnia 2021 - siedziba Wielkopolskiego ZPN)
Do gry dołączają zespoły klasy okręgowej i V ligi.

Lechita Kłecko 2-4 Pelikan Niechanowo 1 września, 17:00
nieznany 9, Bartosz Wiśniewski 60 - Kamil Buczek 32, Przemysław Janicki 35, Damian Nowaczyk 89, Patryk Jarzyński 90
Suchary Suchy Las 2-6 AP Reissa Poznań 1 września, 20:00
Abel Abomsa 81, 88 - Piotr Kaźmierowski 29, 66, Michał Patalas 38, Jan Nowak 40, 42, Jakub Pietrzak 85
Korona Bukowiec 2-0 Spójnia Strykowo 1 września, 17:30
Patryk Strugarek 39, Oskar Kluj 49
Lech Poznań (oldboje) 5-2 UKS Śrem 9 września, 20:00
Zbigniew Zakrzewski 19, Krzysztof Piskuła 53, Michał Goliński 73, Waldemar Przysiuda 77 (k), Jacek Dembiński 90 - nieznany 13, 87
Maratończyk Brzeźno 0-3 Zjednoczeni Trzemeszno 1 września, 17:30
(wo)
gospodarze wycofali się z rozgrywek
Sparta Oborniki 0-3 Sparta Szamotuły 1 września, 17:30
(wo)
Norbert Jabłoński 24, Marcin Kowalczyk 26, 58, Marcin Kaźmierczak 48, Mikołaj Lis 73, Alan Lenarczyk 83, Szymon Sierżant 85 - Damian Cudaszewski 6
na boisku 7-1
Promień Opalenica 1-1 Nasza Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 1 września, 17:30
k. 3-2
Dawid Białek 50 - Kacper Kuik 25
Orkan Jarosławiec 0-3 Kłos Zaniemyśl 1 września, 17:30
(wo)
Bartłomiej Paczkowski 23, Filip Lesiński 62, Bartłomiej Biskup 71, 79, Przemysław Warot 76, Maciej Jóźwiak 83 - Mateusz Pankowski 78, Szymon Łobza 86
na boisku 6-2
Kolegium Sędziów Poznań 1-4 Piast Kobylnica 31 sierpnia, 17:30
Orły Pniewy 2-2 Błękitni Wronki 1 września, 17:00
k. 4-2
Kacper Wesoły 28, Daniel Hajdukiewicz 70 - Łukasz Biedziak 67, Jakub Duda 90
1920 Mosina 1-3 Orkan Konarzewo 1 września, 17:00
Jan Białożyt 27 - Patryk Przybyła 51, Daniel Mankiewicz 60, 68
SF Luboń 3-5 Warta Śrem 1 września, 17:00
Adam Polechoński 23, Aleksander Serek 80, 87 - Kamil Szymandera 21, Patryk Muras 27, Patryk Kryszak 39, Sebastian Łuczak 42, Maciej Błaszczyk 43
Huragan II Pobiedziska 1-1 Meblorz Swarzędz 1 września, 17:00
k. 5-4
Mikołaj Witaszyk 48 - Mateusz Sobkowiak 72
Rzemieślnik Kwilcz 3-3 Canarinhos Skórzewo 1 września, 17:30
k. 0-3
Sławomir Pertek 51, Jakub Tomkowiak 56, 72 - Arkadiusz Kurcewicz 37, 50, Adam Baranowski 40
GKS II Dopiewo 1-7 Polonia Nowy Tomyśl 1 września, 17:00
Rafał Metelski 54 - Michał Geisler 2, nieznany 15, Jędrzej Bayer 33, 34, Dawid Dziamski 72, Marcin Walda 77, 86
TPS Winogrady (Poznań) 4-1 Stella Luboń 1 września, 17:30
Hubert Goncerzewicz 20, 44 (k), Mikołaj Florysiak 25, Adnan Zaid 35 - Robert Majkowski 89
Lider Swarzędz 2-2 1922 Lechia Kostrzyn 1 września, 17:30
k. 7-6
Mateusz Korcz 12, Kacper Vogel 58 - Dominik Fierlej 65, Piotr Marciniak 90
Grom Binino 2-2 KS Sękowo 1 września, 17:30
k. 3-1
Dominik Szukała 52, 65 - Arkadiusz Koblański 42, Rafał Szewczyk 56
Huragan Michorzewo 1-1 GKS Dopiewo 1 września, 17:00
k. 0-2
Patryk Kasperczak 17 - Daniel Baran 58
Avia Kamionki 1-2 Grom Plewiska 1 września, 17:30
Kacper Surdyk 86 - Daniel Czarnecki 55, Iwan Morozow 58
Polonia Poznań 2-1 Concordia Murowana Goślina 31 sierpnia, 17:30
Dominik Bartniczuk 47, Patryk Tyrzyk 56 - Kamil Sokołowski 90
w Murowanej Goślinie; Polonia gospodarzem
Warta II Międzychód 1-5 Złoci Złotkowo 1 września, 17:30
Maciej Dyl 68 - Marcin Lewandowski 34, Dawid Niedrich 37, 85, Timur Chocieszyński 89, Michał Kugler 90
Patria Buk 1-6 Wielkopolska Komorniki 1 września, 17:30
Mikołaj Witczak 54 - Marcin Depczyński 36, Wojciech Grześkowiak 38 (s), Krzysztof Kulas 47, Michał Kaczmarek 61, Mikołaj Nowak 75, 90
Wiara Lecha Poznań 2-3 Przemysław Poznań 31 sierpnia, 19:22
Artur Adamski 43, Dawid Kaczmarek 64 - Szymon Ślosarz 35, 51, nieznany 67
Błękitni Owińska 4-1 Czarni Czerniejewo 7 września, 17:30
Filip Walkowiak 5, 46, Daniel Nawrocki 30, Marcin Budziński 50 - Sławomir Staniszewski 82
Tarnovia II Tarnowo Podgórne 3-0 LZS Otorowo 1 września, 17:30
(wo)
Jakub Skotnicki 64, Adrian Mikołajczak 90 - Jacek Gil 3, Mikołaj Hajdacz 61, Rafał Krówczyński 75
na boisku 2-3
Orzeł Granowo 0-1 Płomień Przyprostynia 1 września, 17:30
Bartosz Rybicki 88
Pogoń Książ Wielkopolski 1-1 Clescevia Kleszczewo 1 września, 17:30
k. 8-7
Nikodem Gaszak 29 - Sławomir Szymkowiak 82
WKS Owieczki 4-0 Vitcovia Witkowo 1 września, 17:30
Mateusz Grzybowski 25, Damian Tomczak 44, Kamil Stachowiak 45 (s), Dominik Jabkiewicz 88
Sokół Pniewy 4-0 Kłos Gałowo 31 sierpnia, 17:30
Bartłomiej Graczyk 31, 67, Maciej Jandy 39, Dawid Brzuska 90
NKS Niepruszewo 3-0 Lipno Stęszew 1 września, 17:30
(wo)
Adrian Stypczyński 84
na boisku 0-1
Lotnik-1997 Poznań 0-2 Polonia II Środa Wielkopolska 1 września, 17:00
Mateusz Stolecki 35, Maksym Bonkowski 87

1/16 finału - 15 września
(Losowanie - 6 września 2021 - siedziba Wielkopolskiego ZPN)

Lech Poznań (oldboje) - AP Reissa Poznań 22 września, 20:00
(1) / w pierwotnym terminie (15 września, 17:00) odwołany
Orkan Konarzewo 4-0 Sparta Szamotuły 15 września, 17:00
Tomasz Paprzycki 51, Patryk Jędroszyk 75, Adrian Mankiewicz 85, Patryk Przybyła 87
GKS Dopiewo 0-1 Przemysław Poznań 15 września, 17:00
Szymon Ślosarz 53
Orły Pniewy 2-5 Sokół Pniewy 15 września, 17:00
Kacper Wesoły 26, Mikołaj Andrzejak 81 - Bartłomiej Graczyk 53, 72, 78, 90, Maciej Jandy 74
Huragan II Pobiedziska 3-1 TPS Winogrady (Poznań) 15 września, 17:00
Mikołaj Witaszyk 6, Stanisław Snuszka 69, Ryszard Wierzbiński 79 - Mateusz Szeląg 90
Błękitni Owińska 2-4 Płomień Przyprostynia 14 września, 17:00
Daniel Nawrocki 75, 89 - Tomasz Kowalski 60, Michał Gucia 65, Michał Kaczmarek 68, 74
Canarinhos Skórzewo 3-0 Kłos Zaniemyśl 15 września, 17:30
(wo)
goście zrezygnowali z wyjazdu na mecz
Grom Binino 1-1 Wielkopolska Komorniki 15 września, 17:00
k. 4-5
Maciej Szukała 60 - Mateusz Wiśniewski 80
WKS Owieczki 1-1 Polonia II Środa Wielkopolska 15 września, 17:00
k. 5-4
Eryk Buś 23 - Mateusz Stolecki 39 (k)
Tarnovia II Tarnowo Podgórne - Warta Śrem 22 września, 17:00
(10)
Lider Swarzędz 3-1 Piast Kobylnica 15 września, 17:00
Szymon Kaczmarek 3, 16, Piotr Ciesielski 86 - Andrij Nazarewycz 90
Polonia Nowy Tomyśl 2-1 Pelikan Niechanowo 15 września, 17:00
nieznany 20, 32 - Mikołaj Danielewicz 90
Pogoń Książ Wielkopolski 2-2 Polonia Poznań 15 września, 17:00
k. 4-2
Piotr Galusik 3, Filip Osiński 82 - Patryk Tyrzyk 58, Robert Sobkowiak 89
Złoci Złotkowo 3-2 Zjednoczeni Trzemeszno 15 września, 17:00
Aleks Silski 20, Timur Chocieszyński 30, Sylwester Powalisz 55 - Mateusz Brauza 70, Sebastian Baran 89
NKS Niepruszewo 1-6 Grom Plewiska 14 września, 17:30
Krystian Olekszy 73 - Daniel Czarnecki 10, 20, 23, 30, Tomasz Degórski 15, Wiktor Kapłon 87
Promień Opalenica 4-7 Korona Bukowiec 15 września, 17:00
Krzysztof Paryzek 17, 75, 78, 86 - Oskar Kluj 24, 56, 71, Patryk Strugarek 35, 61, 85, Hubert Pawłowski 43
pierwotnie zweryfikowany jako walkower 3-0; w późniejszym terminie przywrócono wynik z boiska

1/8 finału - 29 września
(Losowanie - 6 września 2021 - siedziba Wielkopolskiego ZPN)

- Orkan Konarzewo
(17) zwycięzca meczu 1
Sokół Pniewy - Przemysław Poznań
(18)
Huragan II Pobiedziska - Płomień Przyprostynia
(19)
Canarinhos Skórzewo - Wielkopolska Komorniki
(20)
WKS Owieczki -
(21) zwycięzca meczu 10
Lider Swarzędz - Polonia Nowy Tomyśl
(22)
Pogoń Książ Wielkopolski - Złoci Złotkowo
(23)
Korona Bukowiec - Grom Plewiska
(24)

1/4 finału - 13 października
(Losowanie - 6 września 2021 - siedziba Wielkopolskiego ZPN)

(25) zwycięzca meczu 17 - zwycięzca meczu 18
(26) zwycięzca meczu 19 - zwycięzca meczu 20
(27) zwycięzca meczu 21 - zwycięzca meczu 22
(28) zwycięzca meczu 23 - zwycięzca meczu 24

1/2 finału - 27 października
(Losowanie - 6 września 2021 - siedziba Wielkopolskiego ZPN)

(29) zwycięzca meczu 25 - zwycięzca meczu 26
(30) zwycięzca meczu 27 - zwycięzca meczu 28

Finał - 11 listopada
(Losowanie - 6 września 2021 - siedziba Wielkopolskiego ZPN)

Autor: Marcin Parus

 

Napisz do nas