[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2022/2023 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Puchar Polski 2021/2022, grupa: Opolski ZPN

Runda przedwstępna - 19-20 czerwca
Victoria 1900 Łany - wolny los

Stobrawa Ligota Dolna 8-4 MKS Wołczyn 19 czerwca, 15:00
Marcel Surowiak 2, 56, 58, Dmytro Hercun 12, Daniel Tistek 28, Patryk Jarema 44, Piotr Pilarski 62, Piotr Sypko 63 - Marcel Grusa 45, Grzegorz Gryl 48, 72, Krzysztof Zaremba 90
Rodło Opole 0-3 Hetman Byczyna 19 czerwca, 15:00
(wo)
gospodarze nie stawili się na mecz
Victoria Dobrzyń 4-3 Start Dobrodzień 19 czerwca, 15:00
Marek Zagórski 13, Mateusz Foryś 35, Maksym Rozsochacz 43, Paweł Jankowski 57 - Maciej Olearczuk 18, Łukasz Sobalski 24, Miłosz Kwolek 47
Naprzód Ujazd Niezdrowice 4-1 Metalowiec Łambinowice 19 czerwca, 15:00
Dawid Wanke 11, Tomasz Knopik 44, Krzysztof Szady 51, Patryk Sobel 63 - Dariusz Sawicki 15
Jedność Rozmierka 4-3 Victoria Cisek 19 czerwca, 13:00
Rafał Myczewski 62, Łukasz Hermasz 64, 77, 83 - Piotr Krauze 8, 48, Wojciech Wiluk 86

Runda wstępna - 26-27 czerwca

Victoria Dobrzyń 3-0 Jedność Rozmierka 26 czerwca, 17:00
(wo)
nie odbył się
Stobrawa Ligota Dolna 6-0 Naprzód Ujazd Niezdrowice 26 czerwca, 17:00
Marcel Surowiak 9, 45, 70, Patryk Jarema 11, Klaudiusz Lasik 32, Daniel Tistek 52
Victoria 1900 Łany 3-0 Hetman Byczyna 26 czerwca, 17:00
(wo)
nie odbył się

1/32 finału - 7-8 sierpnia
Agroplon Głuszyna, MKS Kluczbork, Stal Brzeg - wolny los

Polonia Karłowice 10-3 LKS Goświnowice 7 sierpnia, 16:00
Krzysztof Pawlik 4, 44, Patryk Dykus 8, 51, Łukasz Waląg 27, 70, Stefan Karnatowski 73, Adam Świącik 81, Michał Wróbel 85, Aleksander Matkowski 88 - Wojciech Kilian 11, Grzegorz Kawa 30, Marcin Worek 90
Orzeł Branice 2-0 Olimpia Lewin Brzeski 7 sierpnia, 16:00
Mateusz Kudzia 2, Artur Leus 68 (k)
Sokół Niemodlin 0-9 Ruch Zdzieszowice 7 sierpnia, 16:00
Michał Zimon 30, Michał Mazur 33, 55, Patryk Wojtasik 37, 57, Piotr Strzelecki 47, Przemysław Tramsz 63, Adam Łukowski 73, Patryk Kowalczyk 76
LZS Kuniów 2-1 LZS Mechnice 7 sierpnia, 16:00
Bartłomiej Kuder 85, Bartłomiej Prządka 90 - Szymon Machnik 9
Pogoń Prudnik 3-2 LZS Stary Ujazd 7 sierpnia, 16:00
Jakub Mandala 55, Kacper Serafin 71, Marcin Rudzki 90 - Piotr Stranczik 34, Łukasz Strząbała 61 (s)
Victoria Dobrzyń 1-3 LZS Walce 7 sierpnia, 16:00
Marcin Dwojak 47 - Łukasz Pierskała 23, Marcel Kipka 44, 75
Odra II Opole 1-3 Polonia Głubczyce 7 sierpnia, 16:00
Kacper Stępień 15 - Szymon Grek 16, Jacek Lenartowicz 68, Piotr Jamuła 90
LZS Ścinawa Nyska 2-3 Naprzód Jemielnica 7 sierpnia, 16:00
Tomasz Kiszczak 1, Dejwid Jackowski 36 - Kewin Maseli 16, 28, Damian Gattner 34
Victoria Żyrowa 3-2 OKS Olesno 7 sierpnia, 16:00
pd.
Kamil Jakubczak 38, Adam Makowski 46, Mateusz Skut 95 - Dominik Flak 24, Marcin Jantos 86
LZS Chrząstowice 4-1 LZS Skarbimierz 7 sierpnia, 16:00
pd.
Paweł Osmoliński 59, Arthur Juraschek 96, Mateusz Glensk 111, Mateusz Woszko 120 - Paweł Kapłon 90
Groszmal Opole 5-3 LZS Lisięcice 7 sierpnia, 16:00
Mateusz Tworek 17, Michał Idziak 58, Damian Pluciński 65, Szymon Jonczyk 88, 89 - Patryk Nowak 34, Janusz Złoczowski 70, Łukasz Daszkiewicz 84
KS Twardawa 3-0 Chemik Kędzierzyn-Koźle 7 sierpnia, 16:00
Dawid Dahms 13, 90, Mateusz Ertel 73
LZS Ligota Turawska 0-8 Polonia Nysa 7 sierpnia, 16:00
Dro Narcisse Ble 19, Dominik Sikora 22, 43, 54, Mateusz Danieluk 52, Maciej Rakoczy 73, 85, Mateusz Nazar 83
Victoria 1900 Łany 1-6 KS Krasiejów 7 sierpnia, 16:00
Paweł Fojcik 73 (k) - Kamil Salatycki 18, Marcel Molendowski 45, 50, Dawid Makulski 48, Krzysztof Loch 55, Robert Szczygioł 78
Włókniarz Kietrz 0-8 Fortuna Głogówek 7 sierpnia, 16:00
Tomasz Hajduk 2, 49, Tomasz Damrat 27, 51, 81, Andrij Łewandowycz 64, Michał Szymański 72, Piotr Trinczek 79
Sparta Paczków 0-2 Victoria Chróścice 7 sierpnia, 16:00
Marek Waindok 19, Szymon Polok 72
Start Namysłów 3-1 Żubry Smarchowice Śląskie 7 sierpnia, 16:00
Kacper Drzazga 4, Patryk Pabiniak 90, 90 - Łukasz Doliński 45
Orzeł Źlinice 5-4 MKS Gogolin 7 sierpnia, 16:00
Tomasz Schichta 49, 90, Andrij Małyk 61, 88, Mateusz Błazy 90 - Ronaque Bakshi 40, 63, Andrij Małyk 44 (s), Adam Sobek 68
LZS Bogacica 3-1 LZS Piotrówka 7 sierpnia, 16:00
Jakub Pielok 25, Miłosz Reisch 54, 66 - Paweł Ziaja 31
Śląsk Łubniany 3-0 LZS Skorogoszcz 8 sierpnia, 17:00
Sime Marusić 6, Tomasz Segieth 76, 90
LZS Starowice Dolne 2-1 Porawie Większyce 7 sierpnia, 16:00
Bartłomiej Rakowski 39, Michał Koc 86 - Kamil Szafarczyk 44
Start Jełowa 7-3 Czarni Otmuchów 7 sierpnia, 16:00
Norbert Poznański 17, 80, Dawid Rusinek 22 (s), Jakub Wacławczyk 25, Michael Segieth 39, Patryk Bandura 62, Maciej Sokołowski 88 - Tomasz Ból 7, 78, Filip John 73
Motor Praszka 3-1 Sudety Burgrabice 7 sierpnia, 16:00
Łukasz Panek 2, 62, Amadeusz Bienias 90 - Łukasz Wąsik 55
Atom Grądy 1-7 Małapanew Ozimek 8 sierpnia, 16:00
Bartłomiej Zawadzki 89 - Konrad Górniaszek 8, Paweł Kubiak 19, 39, 42, 44, 75, Kacper Pudlik 26
Stobrawa Ligota Dolna 0-10 TOR Dobrzeń Wielki 7 sierpnia, 16:00
Paweł Juszczyk 6, 11, 71, Jacek Passon 14, Daniel Rychlik 26, 90, Denis Luptak 38, 62, Błażej Romanowski 80, Kacper Uryga 86
Start Bogdanowice 1-5 Unia Krapkowice 7 sierpnia, 16:00
Artur Białek 66 - Dariusz Zapotoczny 16, 62, Bartosz Zychowicz 73, Krzysztof Werner 78, Rafał Niespodziński 83
GKS Głuchołazy 2-4 Piast Strzelce Opolskie 7 sierpnia, 16:00
Jakub Bydłowski 5, 24 - Piotr Buchalik 18, Paweł Perz 29, 53, Dawid Dziambor 43
Unia Kolonowskie 0-5 LZS Racławiczki 7 sierpnia, 16:00
Mateusz Martyniuk 26, 60, 80, Tomasz Żurek 43, 66
LZS Przywory 1-4 Skalnik Gracze 7 sierpnia, 16:00
Piotr Popiołek 16 - Tomasz Kowalczyk 11, 78, Kacper Cieśliński 65, Dawid Haręża 86

1/16 finału - 25 sierpnia

Naprzód Jemielnica 0-8 Stal Brzeg 25 sierpnia, 17:30
Karol Danielik 17, 34, 35, Mateusz Dychus 25, 68, Konrad Dobrowolski 39, Marcin Niemczyk 66, Jakub Kowalski 87
Orzeł Branice 3-0 LZS Chrząstowice 25 sierpnia, 17:30
(wo)
goście wycofali się z rozgrywek
Start Namysłów 1-4 MKS Kluczbork 25 sierpnia, 17:30
Kamil Smolarczyk 75 - Beniamin Glinka 5, Patryk Moś 9, Lucjan Zieliński 14, 34
Victoria Żyrowa 1-3 Agroplon Głuszyna 25 sierpnia, 17:30
Kamil Jakubczak 17 - Joshua Balogun Kayode 59, 62, Radosław Mikulski 75
Victoria Chróścice 1-7 Ruch Zdzieszowice 25 sierpnia, 17:30
Daniel Olszacki 74 - Piotr Strzelecki 26, Patryk Wojtasik 52, 64, 88, Cyprian Szulczewski 57, 58, Amadeusz Marek 87
KS Krasiejów 1-3 LZS Kuniów 25 sierpnia, 17:30
Bartosz Kuczer 60 - Bartłomiej Kuder 17, Grzegorz Gadecki 19, Maciej Jana 31
Polonia Karłowice 0-1 Unia Krapkowice 1 września, 17:30
Sebastian Witka 49
w pierwotnym terminie (25 sierpnia, 17:30) odwołany
Pogoń Prudnik 1-5 Start Jełowa 25 sierpnia, 17:30
Patryk Surma 68 - Jakub Wacławczyk 7, 55, Jakub Ciastko 45, Roman-Iwan Szwied 49, Daniel Wolny 89
Śląsk Łubniany 2-3 Skalnik Gracze 25 sierpnia, 17:30
Michał Bednarski 68, Adam Steczek 83 - Denis Fogel 4, Dawid Dulski 11, 72
KS Twardawa 0-5 Orzeł Źlinice 25 sierpnia, 17:30
Oskar Gajda 39, 82, Szymon Mokrzycki 43, Mateusz Błazy 67, 80
LZS Walce 0-6 Małapanew Ozimek 1 września, 17:30
Adam Słowik 19, Oliwer Studenny 28, 53, Paweł Kubiak 82, Konrad Górniaszek 87, Kacper Kamiński 89
w pierwotnym terminie (25 sierpnia, 17:30) odwołany
Motor Praszka 1-4 Polonia Nysa 25 sierpnia, 17:30
Jarosław Młynek 66 - Dominik Sikora 4, Dawid Ostrowski 44, 45, Dawid Rogoziński 51
LZS Bogacica 4-1 Polonia Głubczyce 25 sierpnia, 17:30
Jakub Milewski 34 (s), Jakub Pielok 46, Tomasz Knejski 89, Kamil Babiarz 90 - Piotr Jamuła 12
Groszmal Opole 2-2 TOR Dobrzeń Wielki 25 sierpnia, 17:30
pd. k. 5-6
Bartosz Nowak 17, Mateusz Tworek 51 - Dominik Bonk 45, Bartosz Sikora 47
LZS Racławiczki 0-1 LZS Starowice Dolne 25 sierpnia, 17:30
Michał Koc 40
Piast Strzelce Opolskie 0-1 Fortuna Głogówek 25 sierpnia, 17:30
pd.
Jakub Sadlej 109

1/8 finału - 15 września

Polonia Nysa 3-1 TOR Dobrzeń Wielki 11 listopada, 11:00
Patryk Ostrowski 25, Szymon Lisiecki 41, Alan Majerski 89 - Dominik Bonk 57
w pierwotnym terminie (15 września, 17:00) odwołany
Ruch Zdzieszowice 4-2 Agroplon Głuszyna 11 listopada, 11:00
Adam Łukowski 14, Denis Sotor 66, 70, Patryk Wojtasik 86 - Wiktor Łuczak 24, Radosław Mikulski 58
w pierwotnym terminie (15 września, 17:00) odwołany
LZS Kuniów 2-4 Start Jełowa 11 listopada, 11:00
pd.
Jakob Rychlik 14, Bartłomiej Kuder 41 - Sebastian Holeczke 27, Sebastian Seniszyn 90, Igor Babańskij 110, Daniel Wolny 118
w pierwotnym terminie (15 września, 17:00) odwołany
Orzeł Źlinice 1-6 LZS Starowice Dolne 11 listopada, 11:00
Tomasz Schichta 2 - Bartłomiej Rakowski 20, 79, Jakub Pietrakowski 41, Krystian Kowalczyk 64, Marcin Ściański 74, Mateusz Dłutowski 85
w pierwotnym terminie (15 września, 17:00) odwołany
Orzeł Branice 0-1 Fortuna Głogówek 11 listopada, 11:00
pd.
Adrian Rusinowicz 97
w pierwotnym terminie (15 września, 17:00) odwołany
Skalnik Gracze 0-5 Stal Brzeg 10 listopada, 18:00
Mateusz Dychus 47, 76, Maksymilian Podgorski 57, Maciej Matusik 84, Michał Sypek 90
w pierwotnym terminie (15 września, 17:00) odwołany
Małapanew Ozimek 1-3 MKS Kluczbork 11 listopada, 11:00
Mateusz Gruszka 71 - Lucjan Zieliński 22, Kamil Nykiel 77, Tomasz Begar 82
w pierwotnym terminie (15 września, 17:00) odwołany
LZS Bogacica 2-6 Unia Krapkowice 11 listopada, 11:00
Andrzej Brandys 16, Janusz Luberda 39 - Rafał Niespodziński 19, Sebastian Witka 38, Jarosław Wośko 54, Bartosz Brzozowski 58, Rafał Atroszko 61, Rafał Kurpierz 88
w pierwotnym terminie (15 września, 17:00) odwołany

1/4 finału - 5-6 marca

Start Jełowa 4-2 Fortuna Głogówek 5 marca, 14:00
Tomasz Segieth 25, 41, 45, Jakub Wacławczyk 61 - Łukasz Wesoły 31, Adam Zalewski 75
Polonia Nysa 3-1 Unia Krapkowice 5 marca, 14:00
Alan Majerski 35 (k), Luka Redek 43, Mateusz Danieluk 86 - Marcin Ściański 72
Ruch Zdzieszowice 3-0 MKS Kluczbork 5 marca, 14:00
Mateusz Baingo 40, Piotr Strzelecki 78 (k), Denis Sotor 83
LZS Starowice Dolne 1-0 Stal Brzeg 5 marca, 14:00
Adam Setla 66

1/2 finału - 20 kwietnia

Start Jełowa 4-4 LZS Starowice Dolne 20 kwietnia, 17:00
pd. k. 5-4
Dżejms Kosia-Fomba 20, Patryk Bandura 78, Daniel Wolny 82, Norbert Poznański 87 - Kacper Pawlus 16, Augusto Kaique 51, Adam Setla 85, Bartłomiej Rakowski 90
Ruch Zdzieszowice 1-2 Polonia Nysa 20 kwietnia, 17:00
Piotr Strzelecki 90 (k) - Patryk Ostrowski 54 (k), Bartłomiej Naściszewski 89

Finał - 18 maja

Polonia Nysa 0-0 Start Jełowa 18 maja, 19:00
pd. k. 1-4
w Kluczborku

Fortuna Puchar Polski 2022/2023

Puchar Polski 2021/2022 (Dolnośląski ZPN)
Puchar Polski 2021/2022 (Kujawsko-Pomorski ZPN)
Puchar Polski 2021/2022 (Lubelski ZPN)
Puchar Polski 2021/2022 (Lubuski ZPN)
Puchar Polski 2021/2022 (Łódzki ZPN)
Puchar Polski 2021/2022 (Małopolski ZPN)
forBET Puchar Polski 2021/2022 (Mazowiecki ZPN)
Puchar Polski 2021/2022 (Podkarpacki ZPN)
Puchar Polski 2021/2022 (Podlaski ZPN)
Puchar Polski 2021/2022 (Pomorski ZPN)
Puchar Polski 2021/2022 (Śląski ZPN)
Puchar Polski 2021/2022 (Świętokrzyski ZPN)
Puchar Polski 2021/2022 (Warmińsko-Mazurski ZPN)
Puchar Polski 2021/2022 (Wielkopolski ZPN)
Puchar Polski 2021/2022 (Zachodniopomorski ZPN)

Puchar Polski 2020/2021 (Opolski ZPN - Kędzierzyn-Koźle-Głubczyce)
Puchar Polski 2020/2021 (Opolski ZPN - Kluczbork-Olesno)
Puchar Polski 2020/2021 (Opolski ZPN - Namysłów-Brzeg)
Puchar Polski 2020/2021 (Opolski ZPN - Nysa-Prudnik)
Puchar Polski 2020/2021 (Opolski ZPN - Opole)
Puchar Polski 2020/2021 (Opolski ZPN - Strzelce Opolskie-Krapkowice)

Autor: Łukasz Malesa

 

Napisz do nas