[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Puchar Polski 2012/2013, grupa: Podlaski ZPN

I runda - 5 sierpnia

Hydrobud Krynickie 1-5 Lambada Choroszcz 5 sierpnia, 15:00
Aptel Białystok 3-0 Podlasiak Knyszyn 4 sierpnia, 18:00
Mateusz Stankiewicz 6, 52, Krzysztof Dzieduszow 16
na boisku ze sztuczną nawierzchnią Zespołu Szkół Mechanicznych
Atena Białystok 4-1 Supraślanka Supraśl 5 sierpnia, 18:00
na boisku ze sztuczną nawierzchnią Zespołu Szkół Mechanicznych
Skra Wizna 3-1 Orzeł Tykocin 5 sierpnia, 15:00
Iskra Wyszki 1-5 Pionier Brańsk 5 sierpnia, 15:00
GKS Orla 0-5 Orzeł Kleszczele 5 sierpnia, 15:00
Artur Kasjaniuk 9, Paweł Rzepko 79, 90, Marek Jakimiuk 82, Marek Makarowski 83
Bocian Boćki 2-3 Tur II Bielsk Podlaski 5 sierpnia, 15:00
Paweł Borysiewicz 3, Marcin Sawicki 64 - Rafał Berg 48, Paweł Bierżyn 72, Marcin Niewiński 76
w Pilikach
COKiS Ciechanowiec 0-4 Ruch Wysokie Mazowieckie 5 sierpnia, 15:00
Błyskawica Dubicze Cerkiewne 2-4 Kolejarz Czeremcha 5 sierpnia, 15:00
w Czeremsze
LZS Studzianki 1-2 Kora Korycin 4 sierpnia, 17:00
Tomasz Łazewski 12 - Marcin Wilczko 10, Przemysław Horoszko 90
Pogranicze Kuźnica Białostocka 3-4 UM Krynki 5 sierpnia, 15:00
Victoria Jedwabne 8-1 KS Miastkowo 5 sierpnia, 15:00
Bogumił Gołębiewski 4, Marcin Makowski 30, 60, Maciej Kossakowski 50, Damian Przybylski 63, 75, Daniel Fiedorczuk 68, 82 - nieznany 40
Grab Janówka 1-2 Rospuda Filipów 5 sierpnia, 15:00
Czarni Gródek 1-4 KS Sokoły 5 sierpnia, 15:00

II runda - 15 sierpnia
Do gry dołączają zespoły z klasy okręgowej.
KS Śniadowo, Znicz Suraż - wolny los

KS Wasilków 4-0 Lambada Choroszcz 15 sierpnia, 17:00
Aptel Białystok 5-0 Krypnianka Krypno 15 sierpnia, 17:00
Atena Białystok 2-7 Sudovia Szudziałowo 15 sierpnia, 17:00
Skra Wizna 1-3 ŁKS 1926 II Łomża 15 sierpnia, 17:00
Pionier Brańsk 3-2 Orlęta Czyżew 15 sierpnia, 17:00
Orzeł Kleszczele 5-1 Iskra Narew 15 sierpnia, 17:00
Tur II Bielsk Podlaski 2-5 MKS Mielnik 15 sierpnia, 17:00
Ruch Wysokie Mazowieckie 1-0 Forty Piątnica 15 sierpnia, 17:00
Kolejarz Czeremcha 0-4 Rudnia Zabłudów 15 sierpnia, 17:00
Kora Korycin 3-2 Pomorzanka Sejny 15 sierpnia, 17:00
UM Krynki 2-6 Gieret Giby 29 sierpnia, 17:00
Victoria Jedwabne 2-1 Polonia Raczki 15 sierpnia, 17:00
pd.
Rospuda Filipów 1-4 Wigry II Suwałki 15 sierpnia, 17:00
KS Sokoły 3-0 Korona Dobrzyniewo Duże 15 sierpnia, 17:00

III runda - 12 września
MKS Mielnik, Gieret Giby - wolny los

Aptel Białystok 3-5 Sudovia Szudziałowo 12 września, 16:00
? (s) 6, Maciej Karczewski 13, 54 - Kamil Czeremcha 2 (k), 75, 87 (k), Dariusz Marcinowicz 20, 90
Pionier Brańsk 1-5 KS Sokoły 12 września, 16:00
Marcin Podolszański 84 (k) - Karol Ochocki 10, Grzegorz Konopka 24, Grzegorz Kotowski 46, Grzegorz Chim 70, Łukasz Kapelewski 78
Orzeł Kleszczele 2-5 Rudnia Zabłudów 12 września, 16:00
pd.
Paweł Rzepko 84, Marek Jakimiuk 110 - Dariusz Gołdowski 14, 91, 99, 104, Radosław Klepacki 96
Ruch Wysokie Mazowieckie 0-4 KS Wasilków 12 września, 16:00
Adam Butkiewicz 8, 63, 75, Maciej Koronkiewicz 85
Kora Korycin 1-5 Wigry II Suwałki 12 września, 16:00
Tomasz Sulima 15 - Tomasz Tuttas 30, Petelski 70, Rafał Bujnowski 75, Paweł Grudziński 80, Paweł Stasiński 85
Victoria Jedwabne 1-0 Narew Choroszcz 12 września, 16:00
Michał Mieczkowski 90
ŁKS 1926 II Łomża 2-0 KS Śniadowo 12 września, 16:00
Rafał Maćkowski 21, Albert Rydzewski 86

IV runda - 17 października
(Losowanie - 18 września 2012)
Do gry dołączają III-ligowcy: Dąb Dąbrowa Białostocka, ŁKS 1926 Łomża, Olimpia Zambrów, Orzeł Kolno, Tur Bielsk Podlaski, Warmia Grajewo, Wissa Szczuczyn i IV-ligowcy: Cresovia Siemiatycze, Gryf Gródek, Hetman Białystok, Hetman Tykocin, KS Michałowo, LZS Narewka, Magnat Juchnowiec Kościelny, Piast Białystok, Pogoń Łapy, Promień Mońki, Puszcza Hajnówka, Sokół Sokółka, Sparta Augustów, Sparta 1951 Szepietowo, Włókniarz Białystok, Znicz Suraż.

Gieret Giby 1-0 Sparta Augustów 17 października, 14:30
Karol Śliwiński 62 (k)
Wigry II Suwałki 2-0 Warmia Grajewo 24 października, 14:30
Mariusz Łapiński 44, Michał Jegliński 81
w pierwotnym terminie (17 października, 14:30) odwołany
Victoria Jedwabne 2-4 Olimpia Zambrów 6 listopada, 14:00
Marcin Makowski 15, 65 - Tomasz Jaworowski 30, Kamil Zapolnik 46, Łukasz Piłatowski 78, Michał Poduch 89
w pierwotnym terminie (17 października, 14:30) odwołany
ŁKS 1926 II Łomża 4-1 Orzeł Kolno 17 października, 18:00
Adrian Mleczek 4, 34, Karol Drągowski 43, Rafał Maćkowski 83 - Kamil Juśkiewicz 75
Rudnia Zabłudów 4-1 Hetman Białystok 17 października, 15:00
Rafał Brodowski 6, Dariusz Gołdowski 41, Paweł Klimiuk 45, Radosław Klepacki 75 (k) - Adam Hillo 77
KS Wasilków 6-1 Włókniarz Białystok 17 października, 15:00
Dariusz Petruk 16, 55, 83, Rafał Kuleszczyk 21, Adam Butkiewicz 49, Maciej Koronkiewicz 87 - Marcin Klej 88
Sudovia Szudziałowo 2-3 Sokół Sokółka 17 października, 15:00
Przemysław Czeremcha 33, 65 - Jacek Dzienis 28, Michał Tochwin 55, Maciej Grynczel 83
KS Sokoły 1-0 Pogoń Łapy 17 października, 14:30
Łukasz Kapelewski 80 (k)
MKS Mielnik 0-3 Tur Bielsk Podlaski 17 października, 14:30
Andrzej Lewczuk 75, Artur Kiszko 78, Rafał Żero 85
Puszcza Hajnówka 1-0 Cresovia Siemiatycze 17 października, 14:30
Karol Czykwin 7
Znicz Suraż 0-1 Sparta 1951 Szepietowo 17 października, 14:30
Mariusz Piszczatowski 80 (k)
Magnat Juchnowiec Kościelny 2-1 LZS Narewka 17 października, 15:30
Przemysław Podoliński 41, Marcin Szychowski 89 - Jacek Gagacki 20
Hetman Tykocin 0-4 ŁKS 1926 Łomża 17 października, 14:30
Przemysław Olesiński 7, 21, 35, Jakub Ambrożewicz 62
KS Michałowo 2-4 Gryf Gródek 17 października, 14:30
Sebastian Onacik 15, Karim Ibrahim 65 - Sebastian Kozłowski 19 (k), 89, Tomasz Polkowski 60, 71
Piast Białystok 1-4 Dąb Dąbrowa Białostocka 17 października, 14:30
Łukasz Wojno 47 - Krzysztof Piotrowski 5 (s), Maciej Orpik 7, Norbert Toczydłowski 65, 80
Promień Mońki 1-4 Wissa Szczuczyn 17 października, 14:30
Mateusz Sudniarek 45 - Mateusz Sowa 35, Przemysław Marcinkiewicz 50, Wojciech Łapiński 65, Kamil Wojtkielewicz 78

1/8 finału - 24 marca

Gieret Giby 0-6 Dąb Dąbrowa Białostocka 17 kwietnia, 16:00
Piotr Bondziul 8, 88, Jacek Markiewicz 28, Norbert Toczydłowski 32, Adrian Citko 37, Maciej Orpik 58
w Sokółce
Wigry II Suwałki 0-2 Wissa Szczuczyn 17 kwietnia, 15:00
Mateusz Zambrowski 51, Maciej Kurcewicz 55
w pierwotnym terminie (24 marca, 12:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
ŁKS 1926 II Łomża 1-3 Olimpia Zambrów 16 marca, 14:00
Marcin Sawko 49 - Michał Poduch 33, Michał Hryszko 41, Przemysław Jastrzębski 72
Sparta 1951 Szepietowo 1-2 ŁKS 1926 Łomża 17 kwietnia, 16:30
Wojciech Kowalczyk 8 - Giorgi Dżinikaszwili 35, Przemysław Olesiński 90
w pierwotnym terminie (24 marca, 12:00) odwołany z powodu złego stanu boiska / w drugim terminie w Łomży; na bocznym boisku ŁKS-u 1926; Sparta 1951 gospodarzem
KS Wasilków 3-4 Sokół Sokółka 23 marca, 13:00
pd.
Dariusz Petruk 2, Sebastian Rybnik 71, 118 - Łukasz Kowalewski 41, Radosław Kabelis 83 (k), Marcin Woronowicz 109, Paweł Stelmaszek 111
w Sokółce; KS gospodarzem
KS Sokoły 0-4 Magnat Juchnowiec Kościelny 17 kwietnia, 16:00
Bielski 14, Paweł Czajkowski 33, Jakub Dzitowski 50, Marcin Dzierżko 80
w pierwotnym terminie (24 marca, 12:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Puszcza Hajnówka 1-2 Tur Bielsk Podlaski 17 kwietnia, 16:00
pd.
Patryk Sienkiewicz 30 - Piotr Murawski 45, 96
w pierwotnym terminie (24 marca, 12:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Rudnia Zabłudów 1-6 Gryf Gródek 17 kwietnia, 16:30
Krzysztof Czaban 50 - Tomasz Dzierzgowski 10, 22, 75, Łukasz Gryko 49, Tomasz Polkowski 60, Sebastian Kozłowski 72
w pierwotnym terminie (24 marca, 12:00) odwołany z powodu złego stanu boiska

1/4 finału - 24 kwietnia

Sokół Sokółka 2-3 Wissa Szczuczyn 24 kwietnia, 16:30
Karol Sidorowicz 4, Wojciech Kul 87 - Radosław Guzowski 41, Ihor Berezowśkyj 55, Maciej Kurcewicz 90
Gryf Gródek 1-2 Dąb Dąbrowa Białostocka 24 kwietnia, 16:30
Tomasz Dzierzgowski 77 - Maciej Orpik 40, Norbert Toczydłowski 69
Magnat Juchnowiec Kościelny 1-5 ŁKS 1926 Łomża 24 kwietnia, 16:30
Marcin Szychowski 33 - Adrian Mleczek 12, Bartosz Stachelski 31, 56, 57, 81
Tur Bielsk Podlaski 0-3 Olimpia Zambrów 24 kwietnia, 16:30
Kamil Zapolnik 15, Przemysław Jastrzębski 19, Łukasz Grzybowski 43

1/2 finału - 15 maja

ŁKS 1926 Łomża 5-0 Wissa Szczuczyn 15 maja, 17:00
Przemysław Olesiński 9, Adrian Mleczek 24, Albert Rydzewski 42, Jakub Ambrożewicz 78, Dariusz Doliwa 87 (s)
Dąb Dąbrowa Białostocka 1-0 Olimpia Zambrów 15 maja, 17:00
Norbert Toczydłowski 74

Finał - 12 czerwca

ŁKS 1926 Łomża 4-1 Dąb Dąbrowa Białostocka 12 czerwca, 19:00
Albert Rydzewski 47, Paweł Chańko 66 (s), Mateusz Laskowski 75, Przemysław Olesiński 79 - Piotr Bondziul 89
w Łomży

Puchar Polski 2013/2014

Puchar Polski 2012/2013 (Dolnośląski ZPN)
Puchar Polski 2012/2013 (Kujawsko-Pomorski ZPN)
Puchar Polski 2012/2013 (Lubelski ZPN)
Puchar Polski 2012/2013 (Lubuski ZPN)
Puchar Polski 2012/2013 (Łódzki ZPN)
Puchar Polski 2012/2013 (Małopolski ZPN)
Puchar Polski 2012/2013 (Mazowiecki ZPN)
Puchar Polski 2012/2013 (Opolski ZPN)
Puchar Polski 2012/2013 (Podkarpacki ZPN)
Puchar Polski 2012/2013 (Pomorski ZPN)
Puchar Polski 2012/2013 (Śląski ZPN)
Puchar Polski 2012/2013 (Świętokrzyski ZPN)
Puchar Polski 2012/2013 (Warmińsko-Mazurski ZPN)
Puchar Polski 2012/2013 (Wielkopolski ZPN)
Puchar Polski 2012/2013 (Zachodniopomorski ZPN)

Autor: Łukasz Bieszke
Kontakt: podlaskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas