[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
 
REKLAMA
 
 PZPN
RSSSF
 
REKLAMA
 

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Puchar Polski 2012/2013, grupa: Pomorski ZPN

REKLAMA
REKLAMA

I runda - 13 marca
Do gry dołączają zwycięzcy rozgrywek okręgowych Gdańsk (13 zespołów) i Słupsk (5 zespołów) oraz IV-ligowcy.

Start Mrzezino 0-2 Orlęta Reda 13 marca, 16:00
Tomasz Stępień ?, Krzysztof Ziemak ?
GTS Mokry Dwór 1-4 Czarni Przemysław 13 marca, 14:00
nieznany ? - Łukasz Popielarz ? (k), Edward Grot ?, Tomasz Zaręba ?, Tomasz Popielarz ?
Czarni Ostrowite (k. Chojnic) 1-2 Chojniczanka II/Jantar Pawłowo 10 kwietnia, 16:00
nieznany ? - Mateusz Kołodziej ?, Karol Skiba ?
w pierwotnym terminie (13 marca, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska / w drugim terminie (27 marca, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Gryf 2009 II Tczew 0-5 Powiśle Dzierzgoń 9 marca, 13:00
Jakub Gronowski ?, ?, ?, ?, Karol Kacprowicz ? (k)
Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 2-1 Wierzyca Pelplin 10 marca, 11:00
Przemysław Białk ?, Sebastian Faryński ? - Przemysław Dembek ? (s)
Olimpia Sztum 6-0 Gryf 2009 Tczew 3 kwietnia, 15:00
Wojciech Wilmański 25, Maciej Pluta 30, 37, 67, Mateusz Pietrzyk 56, Mateusz Głowacki 73
w pierwotnym terminie (13 marca, 15:30) odwołany z powodu złego stanu boiska / w drugim terminie (27 marca, 15:30) odwołany z powodu złego stanu boiska / w trzecim terminie w Malborku
Relax Ryjewo 1-5 Rodło Kwidzyn 10 kwietnia, 16:30
nieznany ? - Maciej Pruszkowski ?, ?, ?, Olalekan Fayose ?, ?
w pierwotnym terminie (13 marca, 14:30) odwołany z powodu złego stanu boiska / w drugim terminie (27 marca, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
GKS Kowale 4-3 GTS Kolbudy 9 marca, 14:00
Gryf II Wejherowo 0-3 KS Chwaszczyno
(wo)
gospodarze wycofali się z rozgrywek
Amator Kiełpino 6-0 Wietcisa Skarszewy 10 kwietnia, 16:30
Filip Ustowski ?, Patryk Pomaski ?, Marcin Dampc ?, ?, Kamil Dziengielewicz ?, Karol Kosek ?
w pierwotnym terminie (27 marca, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
GOSRiT Luzino 1-3 GTS Pszczółki 16 marca, 13:00
nieznany ? - Janusz Weber 11, Dawid Kosecki 19, Tomasz Banaszak 75
w Gniewinie / w pierwotnym terminie (13 marca, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Żuławy Nowy Dwór Gdański 2-1 Pomezania Malbork 9 marca, 14:00
Mateusz Gruszewski 55 (k), Marek Modrzejewski 60 - Artur Galeniewski 90
Wda Lipusz 1-2 Huragan Przodkowo 9 marca, 14:00
Sebastian Mierzejewski 90 (k) - nieznany 37, 84
MKS Debrzno 3-4 Czarni Czarne 10 kwietnia, 16:30
Paweł Wegner 56, 64, Patryk Klejdysz 74 - Ariel Sobczak 6, 28, 44, Paweł Łacko 90
w pierwotnym terminie (10 marca, 12:00) odwołany z powodu złego stanu boiska / w drugim terminie (27 marca, 15:45) odwołany z powodu złego stanu boiska
Start Miastko 0-1 Bytovia II Bytów 10 kwietnia, 16:30
Jakub Cesarek 68
w pierwotnym terminie (13 marca, 15:30) odwołany z powodu złego stanu boiska / w drugim terminie (27 marca, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Pogoń Lębork 1-2 Kaszubia Kościerzyna 10 kwietnia, 16:00
Sylwester Ilanz 90 - Piotr Kwietniewski 56, 119
w pierwotnym terminie (13 marca, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska / w drugim terminie (27 marca, 15:30) odwołany z powodu złego stanu boiska
Diament Trzebielino 0-1 Pomorze Potęgowo 10 marca, 13:30
Henryk Patyk 50
Gryf II Słupsk 0-5 Anioły Garczegorze 13 marca, 17:00
pd.
Cyprian Nowocień 93, 116, Bartłomiej Ostrowski 101, Marcin Maszota 118, Cezary Plichta 120

II runda - 17 kwietnia
(Losowanie - 11 kwietnia 2013)

Czarni Przemysław 0-5 Huragan Przodkowo 17 kwietnia, 17:00
Amator Kiełpino 7-4 Rodło Kwidzyn 17 kwietnia, 17:00
Żuławy Nowy Dwór Gdański 2-4 Orlęta Reda 17 kwietnia, 17:00
nieznany ?, ? - Marcin Królik ?, ?, Krzysztof Ziemak ?, ?
Pomorze Potęgowo 2-0 KS Chwaszczyno 17 kwietnia, 17:00
Łukasz Stasiak 47, Damian Formela 56
Bytovia II Bytów 3-0 Powiśle Dzierzgoń 17 kwietnia, 17:00
(wo)
goście wycofali się z rozgrywek
Olimpia Sztum 3-0 Czarni Czarne 17 kwietnia, 17:00
(wo)
goście wycofali się z rozgrywek
Anioły Garczegorze 3-2 Chojniczanka II/Jantar Pawłowo 17 kwietnia, 17:00
Paweł Mielewczyk 12, Bartosz Ostrowski 83, 90 - Karol Skiba 14 (k), Mateusz Kołodziej 62
Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 0-3 GKS Kowale 17 kwietnia, 17:00
(wo)
na boisku 3-0 - w zespole gospodarzy wystąpił nieuprawniony zawodnik
Kaszubia Kościerzyna 3-0 GTS Pszczółki 17 kwietnia, 17:00

1/8 finału - 8 maja
(Losowanie - 18 kwietnia 2013)

Amator Kiełpino 3-1 Arka II Gdynia 8 maja, 17:30
Patryk Pomaski 25, Marcin Dampc 55, 65 - Kamil Haberka 2
Cartusia Kartuzy 3-0 Lechia II Gdańsk 8 maja, 17:30
Artur Formela 26, 59, Ryszard Dawidowski 76
Bytovia II Bytów 1-0 Bałtyk Gdynia 8 maja, 17:30
Jakub Cesarek 63
Pomorze Potęgowo 3-0 Polonia Gdańsk 8 maja, 17:30
(wo)
goście zrezygnowali z gry
GKS Kowale 2-3 Kaszubia Kościerzyna 8 maja, 17:30
Anioły Garczegorze 2-3 Orlęta Reda 8 maja, 17:30
Jakub Wroński 66, Bartłomiej Ostrowski 73 - Krzysztof Ziemak 56, Tomasz Stępień 69, Michał Morgiel 85
Huragan Przodkowo 2-0 Gryf Słupsk 8 maja, 17:30
Adrian Dałek 81, Konrad Czeszewski 90
Olimpia Sztum 3-0 Koral Dębnica 8 maja, 17:30
(wo)
goście wycofali się z rozgrywek

1/4 finału - 22 maja
(Losowanie - 18 kwietnia 2013)

Olimpia Sztum 0-4 Huragan Przodkowo 22 maja, 18:00
Kacper Wrzask 25, Paweł Drutel 35, Mateusz Kozerkiewicz 61, Bartosz Olszewski 85 (k)
Amator Kiełpino 0-2 Cartusia Kartuzy 22 maja, 18:00
Karol Domjan 50, Łukasz Puczyński 83
Pomorze Potęgowo 5-3 Bytovia II Bytów 29 maja, 18:00
Marcin Kozłowski ?, ?, ?, Łukasz Stasiak ?, ? - Michał Pietrzyk ?, Artur Wojach ?, Bartłomiej Chojnacki ?
Orlęta Reda 1-2 Kaszubia Kościerzyna 29 maja, 18:00
Adam Wolszlegier 90 - Piotr Kwietniewski 35, Michał Wirkus 47

1/2 finału - 26 czerwca
(Losowanie - 6 czerwca 2013, 17:00)

Kaszubia Kościerzyna 2-0 Pomorze Potęgowo 26 czerwca, 18:00
Bartosz Prokopów 46, Jan Przybyszewski 49
Huragan Przodkowo 0-1 Cartusia Kartuzy 26 czerwca, 18:00
Michał Piceluk 73

Finał - 29 czerwca

Kaszubia Kościerzyna 0-1 Cartusia Kartuzy 29 czerwca, 17:00
Piotr Karasiński 58
w Malborku

Puchar Polski 2013/2014

Puchar Polski 2012/2013 (Dolnośląski ZPN)
Puchar Polski 2012/2013 (Kujawsko-Pomorski ZPN)
Puchar Polski 2012/2013 (Lubelski ZPN)
Puchar Polski 2012/2013 (Lubuski ZPN)
Puchar Polski 2012/2013 (Łódzki ZPN)
Puchar Polski 2012/2013 (Małopolski ZPN)
Puchar Polski 2012/2013 (Mazowiecki ZPN)
Puchar Polski 2012/2013 (Opolski ZPN)
Puchar Polski 2012/2013 (Podkarpacki ZPN)
Puchar Polski 2012/2013 (Podlaski ZPN)
Puchar Polski 2012/2013 (Śląski ZPN)
Puchar Polski 2012/2013 (Świętokrzyski ZPN)
Puchar Polski 2012/2013 (Warmińsko-Mazurski ZPN)
Puchar Polski 2012/2013 (Wielkopolski ZPN)
Puchar Polski 2012/2013 (Zachodniopomorski ZPN)

Puchar Polski 2012/2013 (Pomorski ZPN - Gdańsk)
Puchar Polski 2012/2013 (Pomorski ZPN - Słupsk)

Autor: Grzegorz Bober
Kontakt: pomorskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas