[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Puchar Polski 2012/2013, grupa: Opolski ZPN

1/32 finału - 24 listopada

LZS Proślice 0-3 Odra Wodzisław Śląski 24 listopada, 13:00
(wo)
LZS Proślice wycofał się z rozgrywek
Unia Murów 0-2 Start Dobrodzień 24 listopada, 13:00
Dawid Kamydał 50, Kewin Otrzonsek 88
MKS Gogolin 0-3 Swornica Czarnowąsy 17 listopada, 13:00
Wojciech Ścisło 45, 82, Bartłomiej Semik 75
Piast/Budowlani II Strzelce Opolskie 3-1 Sparta Paczków 24 listopada, 13:00
Marcin Głuszek 69, Przemysław Korchut 75, Tomasz Miklasz 81 - Mateusz Szwarga 23
Widawa Lubska 0-3 Śląsk Łubniany 17 listopada, 13:00
Dawid Langosz 16, 22, Łukasz Bojar 78
LZS Starowice 3-1 LZS Ligota Turawska 24 listopada, 13:00
Jakub Reil 12, Tomasz Mencel 19, Tomasz Szczupakowski 47 - Radosław Majewski 40
Victoria Dobrzyń 1-5 LZS Mechnice 24 listopada, 13:00
Tomasz Serwadczak 90 - Krzysztof Niedworok 16, 27, 80, Damian Kampa 38, 54
Rudatom Kępa 2-3 LZS Leśnica 17 listopada, 13:00
Włodzimierz Chudzicki 55, 88 - Kacper Fedorowicz 28, Grzegorz Chojnowski 80, 85
LZS Gronowice 2-1 OKS Olesno 17 listopada, 13:00
Grzegorz Włoch 73, Rafał Jantos 78 - Marcin Piątek 86
Chemik Kędzierzyn-Koźle 3-0 LZS Piotrówka 17 listopada, 13:00
(wo)
Zerah Mpako 62
na boisku 0-1 / w drużynie gości wystąpił nieuprawniony zawodnik - Zerah Mpako
Orzeł Olszanka 2-1 Stal Brzeg 24 listopada, 13:00
Przemysław Chamot 82, Marcin Bandrowski 90 - Tomasz Raczyński 54
Racławia Racławice Śląskie 0-1 Odra Opole 17 listopada, 13:00
Michał Filipowicz 19
Naprzód Ujazd Niezdrowice 3-2 TOR Dobrzeń Wielki 24 listopada, 13:00
Tomasz Knopik 27, Marcin Malcherek 41, Adrian Sładek 48 - Daniel Wolny 89, Marek Owsiak 90
LZS Rybna 1-6 Orzeł Źlinice 24 listopada, 13:00
Jacek Tyszkiewicz 86 - Przemysław Czajkowski 18, 27, 31, Tomasz Szpon 33, Grzegorz Reisig 78, Szymon Mokrzycki 84
LZS Gryżów 1-3 Unia Głuchołazy 24 listopada, 13:00
Mateusz Salamon 36 - Szymon Ludwiniak 20, Łukasz Baranowski 68, Łukasz Cichocki 80
Unia Tułowice 2-1 Pogoń Prudnik 17 listopada, 13:00
pd.
Arkadiusz Olszewski 60, Szymon Lakwa 96 - Marcin Rudzki 84
LZS Kałków 0-3 Czarni Otmuchów
(wo)
LZS Kałków wycofał się z rozgrywek
Unia Kolonowskie 1-2 Polonia Głubczyce 24 listopada, 13:00
Piotr Niewiem 53 - Janusz Złoczowski 71, Rafał Czarnecki 80
Fortuna Głogówek 3-1 Olimpia Lewin Brzeski 24 listopada, 13:00
pd.
Józef Pawłowski 80, Łukasz Wienzek 96, Przemysław Rudolf 114 (k) - Artur Szylar 65
MGKS Baborów 1-5 MKS II Kluczbork 24 listopada, 13:00
Maciej Kałwa 23 (k) - Dawid Mehlich 37 (k), Michał Bienias 39, 76, Marcin Fąfara 49 (s), Patryk Krajczy 85 (s)
Odra Kędzierzyn-Koźle 2-5 LKS Rusocin 24 listopada, 13:00
Krzysztof Michalski 32, Andrzej Otręba 84 (k) - Tomasz Biliński 18, 60, Marcin Frańczak 52, Piotr Bargiel 68, Grzegorz Dańczyszyn 75
LZS Walce 4-0 Polonia Nysa 17 listopada, 13:00
Jacek Krauze 4, Dawid Achtelik 24, Mateusz Bartoń 41, Gabriel Szklarz 75
Stal Osowiec 3-0 Skalnik Tarnów Opolski 18 listopada, 13:00
(wo)
goście zrezygnowali z gry
GKS Grodków 0-1 Skalnik Gracze 17 listopada, 13:00
Sebastian Muraszko 40
Śląsk Reńska Wieś 3-2 LZS Przywory 17 listopada, 13:00
Adam Knedla 18, Mariusz Służałek 30, Leszek Pietrzak 74 - nieznany 56, 90
Rodło Opole 1-4 Źródło Krośnica 17 listopada, 13:00
nieznany 17 - Rafał Szopa 24, Marek Lachowicz 31, Dominik Wacławczyk 49, Dominik Ebisz 74
Victoria Cisek 1-9 Start Namysłów 17 listopada, 13:00
Wojciech Wiluk 2 - Łukasz Bonar 22, Mateusz Fabiszewski 38, Piotr Józefkiewicz 45, Marcin Zajączkowski 67, 70, 76, Rafał Samborski 78, 80, 84
Unia Krapkowice 5-1 Silesius Kotórz Mały 24 listopada, 13:00
Robert Fiegler 5, Michał Gąsior 7, Patryk Piela 12, Jarosław Wośko 62, 80 - Wojciech Szczepaniak 3
LZS Bugaj Nowy 1-4 Małapanew Ozimek 24 listopada, 13:00
Piotr Marchewka 3 - Michał Noga 14, Jakub Włoch 28, Robert Murszewski 45 (k), Konrad Górniaczek 62
KS Krasiejów 0-2 Piast Strzelce Opolskie 24 listopada, 13:00
Paweł Fesser 49, Przemysław Borawski 77
Burza Lipki 3-4 GLKS Kietrz 17 listopada, 13:00
Kamil Wójcik 15, 89, Damian Dziura 82 - Daniel Fryzel 26, 42, Mateusz Gąska 58, Łukasz Zapotoczny 60
LZS Kup 0-1 Victoria Chróścice 17 listopada, 13:00
Paweł Słonecki 73

1/16 finału - 1 grudnia

Naprzód Ujazd Niezdrowice 1-5 Odra Wodzisław Śląski 1 grudnia, 13:00
Tomasz Knopik 38 - Marek Walczak 21, Grzegorz Jakosz 32, 47, Wojciech Franiel 75, Rafał Czogalik 85
Start Dobrodzień 1-3 Małapanew Ozimek 1 grudnia, 13:00
Maciej Olearczuk 84 - Łukasz Romanowski 14, Kamil Molendowski 52, 56
Swornica Czarnowąsy 5-2 Victoria Chróścice 24 listopada, 10:45
Wojciech Ścisło 5, 41, Kamil Kowalczyk 60, Dominik Franek 76, Błażej Twardowski 81 - Piotr Job 22, Tomasz Jaworski 78
w Chróścicach; Swornica gospodarzem
Piast/Budowlani II Strzelce Opolskie 2-3 Piast Strzelce Opolskie 1 grudnia, 13:00
pd.
Śląsk Reńska Wieś 2-4 Śląsk Łubniany 1 grudnia, 13:00
Stal Osowiec 2-4 LZS Starowice 2 grudnia, 13:00
pd.
Rafał Resler ?, Wiesław Cap ? - Jakub Reil ?, Tomasz Szczupakowski ?, ?, Daniel Szylar ?
LZS Mechnice 3-2 Czarni Otmuchów 1 grudnia, 13:00
Rafał Kaliński 33, Krzysztof Niedworok 52, Damian Kampa 69 - nieznany 63, 73
Fortuna Głogówek 0-2 LZS Leśnica 1 grudnia, 13:00
Paweł Sikora ?, Wojciech Dudek ?
LZS Gronowice 0-3 Odra Opole 25 listopada, 13:00
Tomasz Wawrzyniak 2, 50, Tomasz Copik 10 (k)
Orzeł Olszanka 1-7 Chemik Kędzierzyn-Koźle 1 grudnia, 13:00
nieznany ? - Tomasz Kiel ?, Bartosz Adamus ?, Michał Piwowar 20, 65, Kamil Szafarczyk 53, 55, Sylwester Semeniuk 67
LKS Rusocin 1-3 Orzeł Źlinice 1 grudnia, 13:00
Piotr Dańczyszyn ? - nieznany ?, ?, ?
Unia Głuchołazy 0-2 Źródło Krośnica 1 grudnia, 13:00
Unia Tułowice 0-6 Polonia Głubczyce 1 grudnia, 13:00
Karol Wanat 8, Wiesław Frydryk 27, 40, 72, 85, Kamil Herba 69
LZS Walce 2-0 MKS II Kluczbork 1 grudnia, 13:00
GLKS Kietrz 0-0 Skalnik Gracze 1 grudnia, 13:00
pd. k. 4-3
Unia Krapkowice 0-3 Start Namysłów 1 grudnia, 13:00
Marcin Zajączkowski 1, Rafał Samborski 38, 90

1/8 finału - 9 marca

Śląsk Łubniany 1-1 Polonia Głubczyce 9 marca, 14:00
pd. k. 0-3
Gracjan Gacmaga 65 - Tomasz Cieślik 24
w Opolu; na bocznym boisku Centrum Sportu
GLKS Kietrz 0-3 Odra Wodzisław Śląski 9 marca, 14:00
Mateusz Balcer 13, Marcin Grabowski 78, Artur Gać 84
LZS Mechnice 2-4 LZS Leśnica 9 marca, 14:00
Krzysztof Niedoworok 23, Dennis Greinert 50 - Mateusz Antosz 21, Wojciech Dudek 26, 29, Paweł Sikora 32
Źródło Krośnica 1-2 Start Namysłów 9 marca, 14:00 (75)
Rafał Szopa 3 - Rafał Samborski 10, Damian Maryniak 86
Małapanew Ozimek 0-1 Piast Strzelce Opolskie 10 marca, 14:00
Przemysław Korchut 55
Chemik Kędzierzyn-Koźle 0-3 Odra Opole 9 marca, 14:00 (200)
Adam Setla 9, Sebastian Deja 29, Tomasz Wawrzyniak 60
LZS Walce 1-0 LZS Starowice 9 marca, 14:00
Orzeł Źlinice 3-4 Swornica Czarnowąsy 10 marca, 13:00
Tomasz Schichta 9, Mariusz Staniów 57, Szymon Mokrzycki 86 - Paweł Słonecki 12, Kamil Kowalczyk 40, Michał Bednarski 76, Dominik Franek 90 (k)
na bocznym boisku Pomologii

1/4 finału - 24 kwietnia

Odra Opole 5-0 Odra Wodzisław Śląski 24 kwietnia, 18:30 (450)
Remigiusz Malicki 6, Damian Wasil 19, Michał Filipowicz 65, Dawid Łoziński 81, Dawid Wolny 90
Piast Strzelce Opolskie 3-1 Polonia Głubczyce 24 kwietnia, 17:00
Przemysław Korchut 30, Maciej Sacha 58, Kamil Jakubczak 72 (k) - Adam Jaremko 60 (s)
LZS Walce 2-4 Start Namysłów 6 kwietnia, 13:00
Jacek Krauze 51, 75 - Patryk Pabiniak 20 (k), 40, Łukasz Bonar 60, Mariusz Raszewski 83
w Prószkowie; na boisku Pomologii
LZS Leśnica 1-1 Swornica Czarnowąsy 7 kwietnia, 13:00
pd. k. 7-8
Bartłomiej Gwiaździński 60 (k) - Denis Luptak 47
w Prószkowie; na boisku Pomologii

1/2 finału - 1 maja

Piast Strzelce Opolskie 5-3 Start Namysłów 1 maja, 17:00 (150)
Kamil Jakubczak 21, 51, 85 (k), Daniel Wolny 29, Maciej Sacha 69 - Rafał Samborski 34, 57, 73
Odra Opole 2-1 Swornica Czarnowąsy 1 maja, 17:00 (250)
Tomasz Wawrzyniak 1, Damian Zawieja 60 - Adam Steczek 83 (k)

Finał - 15 maja

Piast Strzelce Opolskie 2-5 Odra Opole 15 maja, 18:00 (500)
Dawid Zoglowek 28, Przemysław Korchut 78 - Dawid Wolny 31, 80, Damian Wasil 53, Remigiusz Malicki 55, Michał Filipowicz 65
w Brzegu

Puchar Polski 2013/2014

Puchar Polski 2012/2013 (Dolnośląski ZPN)
Puchar Polski 2012/2013 (Kujawsko-Pomorski ZPN)
Puchar Polski 2012/2013 (Lubelski ZPN)
Puchar Polski 2012/2013 (Lubuski ZPN)
Puchar Polski 2012/2013 (Łódzki ZPN)
Puchar Polski 2012/2013 (Małopolski ZPN)
Puchar Polski 2012/2013 (Mazowiecki ZPN)
Puchar Polski 2012/2013 (Podkarpacki ZPN)
Puchar Polski 2012/2013 (Podlaski ZPN)
Puchar Polski 2012/2013 (Pomorski ZPN)
Puchar Polski 2012/2013 (Śląski ZPN)
Puchar Polski 2012/2013 (Świętokrzyski ZPN)
Puchar Polski 2012/2013 (Warmińsko-Mazurski ZPN)
Puchar Polski 2012/2013 (Wielkopolski ZPN)
Puchar Polski 2012/2013 (Zachodniopomorski ZPN)

Puchar Polski 2012/2013 (Opolski ZPN - Brzeg)
Puchar Polski 2012/2013 (Opolski ZPN - Kędzierzyn-Koźle)
Puchar Polski 2012/2013 (Opolski ZPN - Kluczbork)
Puchar Polski 2012/2013 (Opolski ZPN - Nysa)

Autor: Artur Michalak
Kontakt: opolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas