[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
 
REKLAMA
 
 PZPN
RSSSF
 
REKLAMA
 

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Puchar Polski 2012/2013, grupa: Świętokrzyski ZPN

REKLAMA
REKLAMA

I runda - 15 sierpnia
(Losowanie - 1 sierpnia 2012 - siedziba Świętokrzyski ZPN)

Arbiter Kielce 0-13 Astra Piekoszów 22 sierpnia, 17:00
Marcin Zychalski ?, ?, ?, ?, ?, ?, Wojciech Jagodziński ?, ?, ?, ?, Damian Kiciak ?, Norbert Kaczmarski ?, Sebastian Blicharski ?
na boisku ze sztuczną nawierzchnią przy ul. Ściegiennego
Victoria Górki Szczukowskie 8-3 Czarni Stąporków 15 sierpnia, 17:00
Maksymilian Kobiec ?, ?, Damian Domagała ?, ?, Karol Kozłecki ?, Michał Czerwiak ?, Mateusz Filipiak ?, Daniel Szafarczyk ? - Jakub Kasprzyk ?, Patryk Grzela ?, Kamil Bednarz ?
Piast Chęciny 3-1 Mała Liga Małogoszcz 15 sierpnia, 13:55
Bartłomiej Król 37, 45, Miłosz Stawiak 62 - Łukasz Strzelecki 82
Płomień Wólka Kłucka 2-5 Lechia Strawczyn 15 sierpnia, 17:00
Przemysław Stępień 38, 63 - Krzysztof Kasprzyk 21, Marcin Zapała 27, Albert Zajęcki 34, 48, Mateusz Ciołak 84
Tęcza Gowarczów 2-0 Gród Ćmińsk 15 sierpnia, 17:00
Marcin Cieślik 59, Hubert Cieślik 89
Łysica II Bodzentyn 0-3 Stal Kunów 15 sierpnia, 13:00
(wo)
gospodarze wycofali się z rozgrywek
Spartakus Razem II Daleszyce 2-1 Polanie Pierzchnica 22 sierpnia, 17:00
Bartłomiej Bęben ?, Łukasz Kwaśniewski ? - Michał Rajek ?
KS Kamienna Wola 0-3 Victoria Mniów 15 sierpnia, 17:00
Mateusz Milcarz 11, 23, Michał Kwaskowicz 38
Dąb Nagłowice 0-2 GLKS Krasocin 15 sierpnia, 17:00
Mateusz Michalski 65, Marcin Michałek 80
Hetman II Włoszczowa 2-3 Zieleń Żelisławice 15 sierpnia, 13:00
nieznany ?, ? - Marcin Bernat 22, Daniel Walasek 68, Wojciech Nidziński 88
GTS Raków 2-5 Czarnovia Kielce 15 sierpnia, 17:00
Mateusz Szpaczyński 49, Bartłomiej Czech 60 - Marcin Handzelewicz 12, 20, Dawid Surma 25, Dominik Popis 75, Daniel Jagodzki 88
GKS Szydłów 1-2 Piast Osiek 15 sierpnia, 17:00
Robert Pytowski 58 - Kamil Brożyna 27, 43
Nidzica Dobiesławice 1-2 Victoria Skalbmierz 15 sierpnia, 17:00
Dominik Jaworski 60 - nieznany ?, ?
Źródło Solec Zdrój 0-7 Wisła Nowy Korczyn 15 sierpnia, 17:00
Krzysztof Witek ?, ?, ?, ?, Paweł Niedziela ?, ?, Adam Swoszowski ?
Alit II Ożarów 1-2 OKS Opatów 15 sierpnia, 17:00
nieznany ? - Piotr Frańczak 10, 90
KS Tarłów 0-3 KSZO 1929 II Ostrowiec Świętokrzyski 15 sierpnia, 17:00
Bartosz Niedbała 26, Grzegorz Krawczyk 36, Łukasz Cebula 50
Strażak Bidziny 3-1 Huragan Wilczyce 15 sierpnia, 17:00
Adrian Duda 10, Łukasz Marchewka 75, Tomasz Bińczak 87 - nieznany 50 (s)
Orlęta II Kielce 1-2 Star Starachowice 15 sierpnia, 17:00
nieznany ? - Piotr Dudek 25, 35
Zryw Zbigniewice 1-1 Koprzywianka Koprzywnica 15 sierpnia, 17:00
pd. k. 1-3
Łukasz Pawłowski 30 - nieznany 90
GKS Łoniów 0-2 Baszta Rytwiany 15 sierpnia, 17:00
Korona III Kielce 8-0 GKS Górno 22 sierpnia, 17:00
Karol Angielski ?, ?, Dawid Lebieda ?, ?, Bartłomiej Papros ?, ?, Adrian Nowak ?, Tomasz Skuza ?
Lubrzanka II Kajetanów 13-1 Politechnika Świętokrzyska Kielce 22 sierpnia, 17:00
Michał Bracha ?, ?, ?, ?, ?, Łukasz Piotrowski ?, ?, ?, ?, Piotr Duda ?, ?, ?, ? - Wojciech Szyszka ?

II runda - 5 września

Korona III Kielce 4-2 Victoria Górki Szczukowskie 5 września, 17:00
pd.
Dawid Lebieda 30, 98, 117 (k), Mateusz Zawadzki 120 - Maksymilian Kobiec 79, Łukasz Szymczyk 115
Piast Chęciny 3-1 Victoria Skalbmierz 5 września, 17:00
Karol Sierar 18 (k), Karol Mochocki 40 (k), Mateusz Chłopek 80 - Łukasz Łakota 58 (k)
Tęcza Gowarczów 0-0 Astra Piekoszów 5 września, 17:00
pd. k. 3-2
Lubrzanka II Kajetanów 7-3 Victoria Mniów 5 września, 17:00
Łukasz Piotrowski 27, 30, 35, Ernest Supierz 42, Michał Bracha 60, 70, Karol Bracha 80 - Mateusz Milcarz 2, 24, 51
GLKS Krasocin 2-2 Samson Samsonów 5 września, 17:00
pd. k. 10-11
Jan Luzar 15, Mateusz Szczepara 115 - Karol Piwowarczyk 44, Michał Tokar 119
OKS Opatów 3-0 Czarnovia Kielce 5 września, 17:00
(wo)
goście zrezygnowali z udziału w rozgrywkach
Piast Osiek 1-4 Kamienna Brody 5 września, 17:00
Kamil Gwóżdż 80 (k) - Dawid Soboń 12, Bartłomiej Drabik 56, 78, 80
Wisła Nowy Korczyn 3-4 Klimontowianka Klimontów 5 września, 17:00
Maciej Dudek 27, Adam Swoszowski 65, Kamil Fetela 82 - Karol Wójciak 5, Mateusz Gajewski 30, Mateusz Farian 77 (k), Łukasz Bogdański 85
Spartakus Razem II Daleszyce 4-2 Baszta Rytwiany 5 września, 17:00
Marcin Wojtasiński 20, Dawid Kawiński 24, 32, 70 - Mariusz Koronkiewicz 68, Wojciech Misiak 78
KSZO 1929 II Ostrowiec Świętokrzyski 1-0 Nidzianka Bieliny 5 września, 17:00
Konrad Chlewicki 68 (s)
Strażak Bidziny 1-6 Stal Kunów 5 września, 17:00
Piotr Kubacki 17 - Mateusz Koterbski 7, 77, Jarosław Kaczor 20, Kamil Kaczor 37, Sebastian Kostrzewa 65, Dariusz Pardak 87
Lechia Strawczyn 5-3 Star Starachowice 5 września, 17:00
Albert Zajęcki ?, Patryk Zając ?, Paweł Picheta ?, Maciej Jas ?, ? - Łukasz Orczyk ?, Mateusz Jezulin ?, Arkadiusz Zięba ?
Koprzywianka Koprzywnica 1-2 Sparta Dwikozy 5 września, 17:00
Sylwester Pyszczek 29 - Michał Hołody 27, 58 (k)
Zieleń Żelisławice 1-3 Zryw Skroniów 5 września, 17:00
Damian Słomiński 40 - Sebastian Koncewicz 19, Krzysztof Stańczyk 57, 83

III runda - 26 września

Korona III Kielce 4-4 GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny) 26 września, 16:00
pd. k. 6-5
Piast Chęciny 1-0 Wicher Miedziana Góra 26 września, 16:00
Przemysław Nowak 89
Tęcza Gowarczów 0-1 Neptun Końskie 26 września, 16:00
Mateusz Cieślik 76
Lubrzanka II Kajetanów 3-2 Samson Samsonów 26 września, 16:00
Łukasz Piotrowski 25, Tomasz Janyst 75, Tomasz Milcarz 88 - Mateusz Kołodziejski 54, Marcin Kondrak 70
Lechia Strawczyn 1-3 Moravia Morawica 26 września, 16:00
Albert Zajęcki 72 - Maciej Zawadzki 15, 62, Karol Gilewski 82
OKS Opatów 0-3 Sparta Dwikozy 26 września, 16:00
(wo)
gospodarze wycofali się z rozgrywek
Stal Kunów 0-1 Klimontowianka Klimontów 26 września, 16:00
Mateusz Farian 80 (k)
KSZO 1929 II Ostrowiec Świętokrzyski 3-1 Kamienna Brody 26 września, 16:00
Dominik Florys 26, Artur Syta 87, Rafał Zieliński 89 - Adrian Niewczas 85 (k)
Spartakus Razem II Daleszyce 1-0 Zenit Chmielnik 26 września, 16:00
Damian Krakowiak 78
LZS Samborzec 0-2 KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 26 września, 16:00
Rafał Lasocki 32, Karol Gruszka 43
GKS Rudki 2-1 ŁKS Łagów 26 września, 16:00
pd.
Konrad Kowalski 15, Łukasz Kowalski 115 - Wojciech Włodarczyk 40
Zryw Skroniów 0-5 Orlęta Kielce 26 września, 16:00
Jakub Pióro 44, Steffen Schmid 53, Piotr Bakalarz 60, 83, Paweł Banyś 75
Piaskowianka Piaski 1-3 Sokół Rykoszyn 26 września, 16:00
Dominik Butenko 75 - Marcin Snoch 10, Albert Szymkiewicz 80, Jakub Hajduk 85
Piast Stopnica 2-3 Zdrój Busko Zdrój 26 września, 16:00
Rafał Jabłoński 25, Przemysław Kot 80 - Pape Dramé 31, 65, Piotr Rajca 75
Skała Tumlin 2-1 Lubrzanka Kajetanów 27 września, 16:00
Adrian Solnica 45, Łukasz Hyb 73 - Tomasz Lipski 70

IV runda - 17-24 października

Korona III Kielce 1-3 Nida Pińczów 17 października, 15:00
Albert Dziubek 76 - Robert Banaszak 13, 78 (k), Łukasz Mika 66
Piast Chęciny 0-4 Unia Sędziszów 17 października, 15:00
Radosław Szota 23, 58, Rafał Cielebała 72, Damian Żebrowski 80
Neptun Końskie 1-0 Orlicz Suchedniów 17 października, 15:00
Karol Lachowski 14
Lubrzanka II Kajetanów 7-1 Spartakus Razem Daleszyce 17 października, 15:00
Łukasz Piotrowski 10, 30, Michał Bracha 15, 60, 65, Tomasz Lipski 70, Ernest Supierz 80 - Szczepan Fit 55
Moravia Morawica 2-7 Sparta Kazimierza Wielka 17 października, 15:00
Jakub Pamintasu 12, 35 - Sékou Camara 15, 33 (k), 65, Sylwester Gorgoń 20, Mateusz Trzeciakiewicz 55, 67, Daniel Polek 73
Sparta Dwikozy 0-5 KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 17 października, 15:00
Michał Kosowski 15, 57, Konrad Kijanka 29, Wojciech Dylewski 71, Rafał Lasocki 81
Klimontowianka Klimontów 3-4 Czarni Połaniec 17 października, 15:00
Karol Wójciak 13, 52, Marcin Madejski 68 - Piotr Obierak 70, 84, Jacek Rożek 85, 89 (k)
KSZO 1929 II Ostrowiec Świętokrzyski 2-3 Wisła Sandomierz 17 października, 15:00
Bartosz Niedbała 29, Grzegorz Krawczyk 87 - Bartłomiej Gołasa 26, Sebastian Kocój 30, Karol Kostrzewa 47
Spartakus Razem II Daleszyce 1-0 Pogoń 1945 Staszów 17 października, 15:00
Damian Krakowiak 45 (k)
Partyzant Radoszyce 1-1 Juventa Starachowice 24 października, 15:00
pd. k. 2-4
Wojciech Śliz 93 - Piotr Kiełek 120
w pierwotnym terminie (17 października, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
GKS Rudki 0-3 Alit Ożarów 17 października, 15:00
Łukasz Ziemniak 15, Mateusz Mianowany 50, Dawid Gardynik 58
Orlęta Kielce 0-3 Łysica Bodzentyn 17 października, 15:00
Andrzej Paprocki 5, 26, Piotr Gardynik 37
Sokół Rykoszyn 5-3 Granat Skarżysko-Kamienna 17 października, 15:00
Sebastian Wijas 25, Marcin Snoch 75, 80, Kamil Domagała 85, Piotr Stachura 90 - Łukasz Kaczmarek 1, Daniel Rabenda 14, Klaudiusz Łatkowski 35
Hetman Włoszczowa 1-2 Wierna Małogoszcz 17 października, 15:00
Karol Łapot 30 - Bartłomiej Strzębski 28 (k), Jan Kowalski 76
Skała Tumlin 4-1 Naprzód Jędrzejów 17 października, 15:00
Adrian Solnica 62, 85, Mateusz Kokosza 73, Dawid Iwanek 76 - Tomasz Iwański 80 (k)
Zdrój Busko Zdrój 1-3 Korona II Kielce 24 października, 15:00
Michał Piotrowski 75 - Michał Przybyła 25, 60, Jakub Kotarzewski 55

V runda - 25 listopada

Sparta Kazimierza Wielka 6-2 Czarni Połaniec 25 listopada, 12:00
pd.
Sékou Camara 50, 81 (k), Mateusz Trzeciakiewicz 91, 110, Mariusz Głąbicki 98, Marcin Dudziński 118 - Jacek Rożek 2, 14
Neptun Końskie 0-2 Juventa Starachowice 25 listopada, 12:00
Kamil Stawiarski 35, 90
Skała Tumlin 3-3 Nida Pińczów 24 listopada, 12:00
pd. k. 3-4
Krzysztof Pach 11, 84, Adrian Solnica 111 - Robert Banaszek 35, Krystian Zaręba 69, Łukasz Mika 99 (k)
Alit Ożarów 1-3 Korona II Kielce 15 listopada, 13:30
Dawid Gardynik 70 - Michał Michałek 5 (k), nieznany 12 (s), Michał Wrześniewski 65
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 2-0 Wisła Sandomierz 25 listopada, 12:00
Mateusz Dryka 72, Arkadiusz Czerwiński 77
Lubrzanka II Kajetanów 1-0 Unia Sędziszów 25 listopada, 12:00
Michał Bracha 12
Sokół Rykoszyn 1-2 Wierna Małogoszcz 25 listopada, 12:00
Sebastian Wijas 41 - Arkadiusz Augustyn 37, Bartosz Malinowski 78
Spartakus Razem II Daleszyce 0-1 Łysica Bodzentyn 6 kwietnia, 15:00
Karol Mojecki 80
w pierwotnym terminie (25 listopada, 12:00) i w drugim terminie (3 kwietnia) odwołany / w trzecim terminie w Ostrowcu Świętokrzyskim

1/4 finału - 17 kwietnia

Sparta Kazimierza Wielka 2-3 Wierna Małogoszcz 17 kwietnia, 16:30
pd.
Sékou Mounirou Camara 37, 85 - Sebastian Wijas 3, Daniel Januszek 6, Łukasz Piotrowski 119
Nida Pińczów 1-0 Korona II Kielce 17 kwietnia, 16:30
Krystian Zaręba 9
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 2-1 Łysica Bodzentyn 17 kwietnia, 16:30
Kamil Cholewiński 30, Konrad Skwarliński 64 - Karol Mojecki 68
Lubrzanka II Kajetanów 8-0 Juventa Starachowice 17 kwietnia, 16:30
Łukasz Piotrowski 4, 34, 44, 80, Mateusz Zacharski 10, Michał Bracha 24, 73 (k), Maciej Treter 60

1/2 finału - 19 czerwca
(Losowanie - 13 maja, 17:00 - siedziba ŚZPN)

KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 1-0 Wierna Małogoszcz 19 czerwca, 17:15
Kamil Dziadowicz 28
mecz pierwotnie zaplanowany na 17:00 rozpoczął się z 15-minutowym opóźnieniem z powodu spóźnienia gości
Nida Pińczów 1-0 Lubrzanka II Kajetanów 19 czerwca, 17:00
Łukasz Rechowicz 90

Finał - 29 czerwca

KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 2-1 Nida Pińczów 29 czerwca, 12:00
Dawid Żak 28, Michał Kosowski 38 - Łukasz Mika 71 (k)
w Radoszycach

Puchar Polski 2013/2014

Puchar Polski 2012/2013 (Dolnośląski ZPN)
Puchar Polski 2012/2013 (Kujawsko-Pomorski ZPN)
Puchar Polski 2012/2013 (Lubelski ZPN)
Puchar Polski 2012/2013 (Lubuski ZPN)
Puchar Polski 2012/2013 (Łódzki ZPN)
Puchar Polski 2012/2013 (Małopolski ZPN)
Puchar Polski 2012/2013 (Mazowiecki ZPN)
Puchar Polski 2012/2013 (Opolski ZPN)
Puchar Polski 2012/2013 (Podkarpacki ZPN)
Puchar Polski 2012/2013 (Podlaski ZPN)
Puchar Polski 2012/2013 (Pomorski ZPN)
Puchar Polski 2012/2013 (Śląski ZPN)
Puchar Polski 2012/2013 (Warmińsko-Mazurski ZPN)
Puchar Polski 2012/2013 (Wielkopolski ZPN)
Puchar Polski 2012/2013 (Zachodniopomorski ZPN)

Autor: Łukasz Bieszke
Kontakt: swietokrzyskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas