[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2019/2020 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Strzelcy:
 
6 goli - Przemysław Olesiński (ŁKS 1926 Łomża),
5 goli - Dariusz Gołdowski (Rudnia Zabłudów), Norbert Toczydłowski (Dąb Dąbrowa Białostocka),
4 gole - Adam Butkiewicz (KS Wasilków), Tomasz Dzierzgowski (Gryf Gródek), Marcin Makowski (Victoria Jedwabne), Adrian Mleczek (ŁKS 1926 II Łomża 2, ŁKS 1926 Łomża 2), Dariusz Petruk (KS Wasilków), Bartosz Stachelski (ŁKS 1926 Łomża),
3 gole - Piotr Bondziul (Dąb Dąbrowa Białostocka), Kamil Czeremcha (Sudovia Szudziałowo), Sebastian Kozłowski (Gryf Gródek), Maciej Orpik (Dąb Dąbrowa Białostocka), Tomasz Polkowski (Gryf Gródek), Albert Rydzewski (ŁKS 1926 II Łomża 1, ŁKS 1926 Łomża 2), Paweł Rzepko (Orzeł Kleszczele),
2 gole - Jakub Ambrożewicz (ŁKS 1926 Łomża), Przemysław Czeremcha (Sudovia Szudziałowo), Daniel Fiedorczuk (Victoria Jedwabne), Marek Jakimiuk (Orzeł Kleszczele), Przemysław Jastrzębski (Olimpia Zambrów), Łukasz Kapelewski (KS Sokoły), Maciej Karczewski (Aptel Białystok), Radosław Klepacki (Rudnia Zabłudów), Maciej Koronkiewicz (KS Wasilków), Maciej Kurcewicz (Wissa Szczuczyn), Rafał Maćkowski (ŁKS 1926 II Łomża), Dariusz Marcinowicz (Sudovia Szudziałowo), Piotr Murawski (Tur Bielsk Podlaski), Michał Poduch (Olimpia Zambrów), Damian Przybylski (Victoria Jedwabne), Sebastian Rybnik (KS Wasilków), Mateusz Stankiewicz (Aptel Białystok), Marcin Szychowski (Magnat Juchnowiec Kościelny), Kamil Zapolnik (Olimpia Zambrów),
1 gol - Ihor Berezowśkyj (Wissa Szczuczyn), Rafał Berg (Tur II Bielsk Podlaski), Bielski (Magnat Juchnowiec Kościelny), Paweł Bierżyn (Tur II Bielsk Podlaski), Paweł Borysiewicz (Bocian Boćki), Rafał Brodowski (Rudnia Zabłudów), Rafał Bujnowski (Wigry II Suwałki), Grzegorz Chim (KS Sokoły), Adrian Citko (Dąb Dąbrowa Białostocka), Krzysztof Czaban (Rudnia Zabłudów), Paweł Czajkowski (Magnat Juchnowiec Kościelny), Karol Czykwin (Puszcza Hajnówka), Karol Drągowski (ŁKS 1926 II Łomża), Krzysztof Dzieduszow (Aptel Białystok), Jacek Dzienis (Sokół Sokółka), Marcin Dzierżko (Magnat Juchnowiec Kościelny), Jakub Dzitowski (Magnat Juchnowiec Kościelny), Giorgi Dżinikaszwili (ŁKS 1926 Łomża), Jacek Gagacki (LZS Narewka), Bogumił Gołębiewski (Victoria Jedwabne), Paweł Grudziński (Wigry II Suwałki), Łukasz Gryko (Gryf Gródek), Maciej Grynczel (Sokół Sokółka), Łukasz Grzybowski (Olimpia Zambrów), Radosław Guzowski (Wissa Szczuczyn), Adam Hillo (Hetman Białystok), Przemysław Horoszko (Kora Korycin), Michał Hryszko (Olimpia Zambrów), Karim Ibrahim (KS Michałowo), Tomasz Jaworowski (Olimpia Zambrów), Michał Jegliński (Wigry II Suwałki), Kamil Juśkiewicz (Orzeł Kolno), Radosław Kabelis (Sokół Sokółka), Artur Kasjaniuk (Orzeł Kleszczele), Artur Kiszko (Tur Bielsk Podlaski), Marcin Klej (Włókniarz Białystok), Paweł Klimiuk (Rudnia Zabłudów), Grzegorz Konopka (KS Sokoły), Maciej Kossakowski (Victoria Jedwabne), Grzegorz Kotowski (KS Sokoły), Wojciech Kowalczyk (Sparta 1951 Szepietowo), Łukasz Kowalewski (Sokół Sokółka), Wojciech Kul (Sokół Sokółka), Rafał Kuleszczyk (KS Wasilków), Mateusz Laskowski (ŁKS 1926 Łomża), Andrzej Lewczuk (Tur Bielsk Podlaski), Mariusz Łapiński (Wigry II Suwałki), Wojciech Łapiński (Wissa Szczuczyn), Tomasz Łazewski (LZS Studzianki), Marek Makarowski (Orzeł Kleszczele), Przemysław Marcinkiewicz (Wissa Szczuczyn), Jacek Markiewicz (Dąb Dąbrowa Białostocka), Michał Mieczkowski (Victoria Jedwabne), Marcin Niewiński (Tur II Bielsk Podlaski), Karol Ochocki (KS Sokoły), Sebastian Onacik (KS Michałowo), Petelski (Wigry II Suwałki), Łukasz Piłatowski (Olimpia Zambrów), Mariusz Piszczatowski (Sparta 1951 Szepietowo), Przemysław Podoliński (Magnat Juchnowiec Kościelny), Marcin Podolszański (Pionier Brańsk), ? (s) (Aptel Białystok), Marcin Sawicki (Bocian Boćki), Marcin Sawko (ŁKS 1926 II Łomża), Karol Sidorowicz (Sokół Sokółka), Patryk Sienkiewicz (Puszcza Hajnówka), Mateusz Sowa (Wissa Szczuczyn), Paweł Stasiński (Wigry II Suwałki), Paweł Stelmaszek (Sokół Sokółka), Mateusz Sudniarek (Promień Mońki), Tomasz Sulima (Kora Korycin), Karol Śliwiński (Gieret Giby), Michał Tochwin (Sokół Sokółka), Tomasz Tuttas (Wigry II Suwałki), Marcin Wilczko (Kora Korycin), Łukasz Wojno (Piast Białystok), Kamil Wojtkielewicz (Wissa Szczuczyn), Marcin Woronowicz (Sokół Sokółka), Mateusz Zambrowski (Wissa Szczuczyn), Rafał Żero (Tur Bielsk Podlaski).

Strzelcy według drużyn:
 
Aptel Białystok: 2 - Maciej Karczewski, Mateusz Stankiewicz, 1 - Krzysztof Dzieduszow, ? (s)
Bocian Boćki: 1 - Paweł Borysiewicz, Marcin Sawicki
Dąb Dąbrowa Białostocka: 5 - Norbert Toczydłowski, 3 - Piotr Bondziul, Maciej Orpik, 1 - Adrian Citko, Jacek Markiewicz
Gieret Giby: 1 - Karol Śliwiński
Gryf Gródek: 4 - Tomasz Dzierzgowski, 3 - Sebastian Kozłowski, Tomasz Polkowski, 1 - Łukasz Gryko
Hetman Białystok: 1 - Adam Hillo
Kora Korycin: 1 - Przemysław Horoszko, Tomasz Sulima, Marcin Wilczko
KS Miastkowo: 1 - ?
KS Michałowo: 1 - Karim Ibrahim, Sebastian Onacik
KS Sokoły: 2 - Łukasz Kapelewski, 1 - Grzegorz Chim, Grzegorz Konopka, Grzegorz Kotowski, Karol Ochocki
KS Wasilków: 4 - Adam Butkiewicz, Dariusz Petruk, 2 - Maciej Koronkiewicz, Sebastian Rybnik, 1 - Rafał Kuleszczyk
LZS Narewka: 1 - Jacek Gagacki
LZS Studzianki: 1 - Tomasz Łazewski
ŁKS 1926 II Łomża: 2 - Rafał Maćkowski, Adrian Mleczek, 1 - Karol Drągowski, Albert Rydzewski, Marcin Sawko
ŁKS 1926 Łomża: 6 - Przemysław Olesiński, 4 - Bartosz Stachelski, 2 - Jakub Ambrożewicz, Adrian Mleczek, Albert Rydzewski, 1 - Giorgi Dżinikaszwili, Mateusz Laskowski
Magnat Juchnowiec Kościelny: 2 - Marcin Szychowski, 1 - Bielski, Paweł Czajkowski, Marcin Dzierżko, Jakub Dzitowski, Przemysław Podoliński
Olimpia Zambrów: 2 - Przemysław Jastrzębski, Michał Poduch, Kamil Zapolnik, 1 - Łukasz Grzybowski, Michał Hryszko, Tomasz Jaworowski, Łukasz Piłatowski
Orzeł Kleszczele: 3 - Paweł Rzepko, 2 - Marek Jakimiuk, 1 - Artur Kasjaniuk, Marek Makarowski
Orzeł Kolno: 1 - Kamil Juśkiewicz
Piast Białystok: 1 - Łukasz Wojno
Pionier Brańsk: 1 - Marcin Podolszański
Promień Mońki: 1 - Mateusz Sudniarek
Puszcza Hajnówka: 1 - Karol Czykwin, Patryk Sienkiewicz
Rudnia Zabłudów: 5 - Dariusz Gołdowski, 2 - Radosław Klepacki, 1 - Rafał Brodowski, Krzysztof Czaban, Paweł Klimiuk
Sokół Sokółka: 1 - Jacek Dzienis, Maciej Grynczel, Radosław Kabelis, Łukasz Kowalewski, Wojciech Kul, Karol Sidorowicz, Paweł Stelmaszek, Michał Tochwin, Marcin Woronowicz
Sparta 1951 Szepietowo: 1 - Wojciech Kowalczyk, Mariusz Piszczatowski
Sudovia Szudziałowo: 3 - Kamil Czeremcha, 2 - Przemysław Czeremcha, Dariusz Marcinowicz
Tur Bielsk Podlaski: 2 - Piotr Murawski, 1 - Artur Kiszko, Andrzej Lewczuk, Rafał Żero
Tur II Bielsk Podlaski: 1 - Rafał Berg, Paweł Bierżyn, Marcin Niewiński
Victoria Jedwabne: 4 - Marcin Makowski, 2 - Daniel Fiedorczuk, Damian Przybylski, 1 - Bogumił Gołębiewski, Maciej Kossakowski, Michał Mieczkowski
Wigry II Suwałki: 1 - Rafał Bujnowski, Paweł Grudziński, Michał Jegliński, Mariusz Łapiński, Petelski, Paweł Stasiński, Tomasz Tuttas
Wissa Szczuczyn: 2 - Maciej Kurcewicz, 1 - Ihor Berezowśkyj, Radosław Guzowski, Wojciech Łapiński, Przemysław Marcinkiewicz, Mateusz Sowa, Kamil Wojtkielewicz, Mateusz Zambrowski
Włókniarz Białystok: 1 - Marcin Klej

Autor: Łukasz Bieszke

 

Napisz do nas