[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
 
REKLAMA
 
 PZPN
RSSSF
 
REKLAMA
 

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Remes Puchar Polski 2008/2009

REKLAMA
REKLAMA

Runda przedwstępna - 30 lipca
Uczestniczy 8 drużyn spośród 32 drużyn zakwalifikowanych ze szczebla regionalnego.

Pogoń Oleśnica 1-0 Arka Nowa Sól 30 lipca, 17:00 (200)
pd.
Krzysztof Bezak 114
w związku z modernizacją stadionu w Nowej Soli mecz przeniesiony do Oleśnicy
Chełmianka Chełm 2-3 KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 30 lipca, 17:00 (800)
Arkadiusz Słomka 66, Dawid Wieczorek 90 - Radosław Kardas 5, Tomasz Żelazowski 53, Kamil Puchała 77
Koszarawa Żywiec 0-1 Unia Tarnów 30 lipca, 17:00 (300)
Tomasz Szczytyński 14
GKS Starościn 1-1 Sokół Aleksandrów Łódzki 30 lipca, 17:00 (250)
pd. k. 6-7
Rafał Samborski 104 - Konrad Łagodziński 120

Runda wstępna - 13 sierpnia
Uczestniczą 24 drużyny ze szczebla regionalnego i 4 zwycięzców rundy przedwstępnej.

OKS 1945 Olsztyn 0-3 Kotwica Kołobrzeg 13 sierpnia, 17:00 (500)
Krzysztof Rusinek 3, Filip Marciniak 17, Paweł Grocholski 89
Victoria Koronowo 0-1 Huragan Morąg 13 sierpnia, 17:00 (100)
Tomasz Włodarczyk 48 (k)
Omega II Kleszczów 2-2 Promień Opalenica 13 sierpnia, 17:00
pd. k. 4-5
Michał Czaplarski 45, Krzysztof Kowalski 111 - Krzysztof Gościniak 86, 92
Górnik Łęczna 2-0 Warmia Grajewo 13 sierpnia, 17:00 (800)
Paweł Bugała 7, Grzegorz Szymanek 88
Pniówek Pawłowice Śląskie 2-1 Resovia 13 sierpnia, 17:00 (500)
Paweł Woniakowski 54, Piotr Maroszek 83 - Wiesław Kozubek 89
Przebój II Wolbrom 0-2 Sokół Aleksandrów Łódzki 13 sierpnia, 17:00 (400)
Piotr Słyścio 32, Bartłomiej Gajewski 84
Stal Sanok 3-1 Unia Tarnów 13 sierpnia, 17:00 (600)
Fabian Pańko 35, 52, 54 - Konrad Fryś 67 (k)
Bytovia Bytów 2-3 Dąb Dębno 13 sierpnia, 17:00
pd.
Artur Kobiella 33, Krzysztof Bryndal 67 - Łukasz Dłubis 5, Paweł Osowski 90, Roman Majchrzak 99
LZS Leśnica 2-1 KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 13 sierpnia, 17:00 (800)
Dominik Franek 23, Marcin Lachowski 54 - Kelechi Iheanacho 51
w Kędzierzynie-Koźlu (stadion w Sławięcicach)
Orzeł Ząbkowice Śląskie 0-2 Pogoń Oleśnica 13 sierpnia, 17:00 (250)
Krzysztof Bezak 27, 73
Lechia II Zielona Góra 0-2 Nielba Wągrowiec 13 sierpnia, 17:00
Tomasz Mikołajczak 22, 75
Naprzód Jędrzejów 1-1 Legia II Warszawa 13 sierpnia, 17:00 (600)
pd. k. 4-5
Grzegorz Samburski 70 - Łukasz Leśniewski 25 (s)
Hutnik Warszawa 1-4 Zawisza Bydgoszcz 13 sierpnia, 17:00 (1000)
Kamil Grochowina 5 - Mariusz Barlik 44, 90, Radosław Kanik 48, Mariusz Cichowlas 63
Supraślanka Supraśl 1-2 Lechia II Gdańsk 13 sierpnia, 17:00 (300)
Artur Grzegorczyk 75 - Janusz Weber 45, Tomasz Bobrowski 88

I runda - 27 sierpnia
Uczestniczy 14 zwycięzców rundy wstępnej i 18 zespołów II ligi z sezonu 2007/08.

Kotwica Kołobrzeg 0-2 Arka Gdynia 27 sierpnia, 17:00 (1000)
Przemysław Trytko 11, Michał Łabędzki 48
Huragan Morąg 1-2 Warta Poznań 27 sierpnia, 17:00 (700)
pd.
Tomasz Włodarczyk 86 - Marcin Klatt 3, Marcin Wojciechowski 109
Promień Opalenica 2-1 Pelikan Łowicz 27 sierpnia, 17:00
Łukasz Rewers 10, Michał Grobelny 78 - Dariusz Kozubek 48
Górnik Łęczna 5-1 Tur Turek 27 sierpnia, 17:00 (1000)
Grzegorz Szymanek 6, 21, Wojciech Musuła 29, Kamil Stachyra 68, Janusz Surdykowski 90 - David Topolski 85 (k)
od 83. minuty w bramce gospodarzy stał Dawid Sołdecki
Pniówek Pawłowice Śląskie 1-3 Odra Opole 27 sierpnia, 17:00 (500)
Michał Ćmich 4 - Marek Tracz 24, 52, Tomasz Copik 77
Sokół Aleksandrów Łódzki 1-1 Piast Gliwice 27 sierpnia, 17:10 (300)
pd. k. 1-4
Arkadiusz Świętosławski 75 - Marcin Folc 63
mecz zaplanowany na 17:00 rozpoczął się z 10-minutowym opóźnieniem z powodu spóźnienia drużyny gości
Stal Sanok 2-2 Podbeskidzie Bielsko-Biała 27 sierpnia, 17:00 (800)
pd. k. 5-4
Maciej Kuzicki 1, Fabian Pańko 37 - Bartłomiej Konieczny 59, Adam Brzezina 83
Dąb Dębno 0-3 Lechia Gdańsk 27 sierpnia, 17:00 (1000)
Maciej Kalkowski 21, Maciej Kowalczyk 49, Tomasz Midzierski 80
W 41. minucie Maciej Rogalski (Lechia Gdańsk) nie wykorzystał rzutu karnego.
LZS Leśnica 1-2 GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 27 sierpnia, 17:00 (1000)
Marcin Lachowski 63 - Kamil Kostecki 60, Marek Kubisz 83
w Kędzierzynie-Koźlu (stadion w Sławięcicach)
Pogoń Oleśnica 1-3 GKS Katowice 27 sierpnia, 17:00 (1000)
Paweł Kudyba 89 - Daniel Onyekachi 58, 90, Krzysztof Kaliciak 76
Nielba Wągrowiec 1-0 Śląsk Wrocław 27 sierpnia, 17:00 (1000)
Tomasz Mikołajczak 45
W 51. minucie Tomasz Mikołajczak (Nielba Wągrowiec) nie wykorzystał rzutu karnego.
Legia II Warszawa 0-3 Motor Lublin 27 sierpnia, 17:00 (300)
Piotr Kamiński 12, Marcin Popławski 39, Paweł Kowalczyk 50
Zawisza Bydgoszcz 0-1 Kmita Zabierzów 26 sierpnia, 20:00 (700)
Paweł Wasilewski 32
Lechia II Gdańsk 3-0 Znicz Pruszków 27 sierpnia, 17:00
Damian Szuprytowski 29, 31, Łukasz Pietroń 42
Stal Stalowa Wola - 27 sierpnia, 17:00
Polonia Warszawa wycofała się z rozgrywek, Stal Stalowa Wola otrzymała wolny los
Wisła Płock 8-0 ŁKS Łomża 27 sierpnia, 17:00 (850)
Ireneusz Kowalski 5, Łukasz Grzeszczyk 9, Tomasz Grudzień 25, 32, Sławomir Jarczyk 29, Adrian Mierzejewski 50 (k), 55, 88

1/16 finału - 23-24 września
(Losowanie - 2 września 2008, 20:00 - siedziba ITI)
Uczestniczy 16 zwycięzców I rundy i 16 zespołów I ligi z sezonu 2007/08.

Promień Opalenica 1-0 Zagłębie Sosnowiec 24 września, 16:00 (700)
Łukasz Rewers 90
Stal Sanok 1-0 Widzew Łódź 24 września, 15:30 (2500)
Marcin Borowczyk 43
Lechia Gdańsk 0-1 Jagiellonia Białystok 7 października, 18:00 (6500)
Paweł Zawistowski 90
Odra Opole 2-0 Polonia Bytom 23 września, 18:00 (1500)
Tomasz Copik 43, Mateusz Jaskólski 81
Arka Gdynia 1-2 Odra Wodzisław Śląski 24 września, 20:00 (4000)
Marcin Chmiest 69 - Piotr Szymiczek 33, Maciej Korzym 89
Motor Lublin 0-2 Łódzki KS 24 września, 15:45 (800)
Jakub Biskup 31, Mariusz Mowlik 61
Warta Poznań 0-2 Ruch Chorzów 24 września, 16:00 (200)
Piotr Ćwielong 57, Marcin Zając 75
Stal Stalowa Wola 1-0 GKS Bełchatów 23 września, 15:30 (1800)
Krystian Lebioda 10
W 90. minucie Tadeusz Krawiec (Stal Stalowa Wola) nie wykorzystał rzutu karnego.
GKS Katowice 3-4 Górnik Zabrze 23 września, 16:00 (7000)
pd.
Piotr Plewnia 20, Bartosz Iwan 42, Krzysztof Markowski 86 - Piotr Madejski 32, 39, 112, Marcin Wodecki 78
Górnik Łęczna 2-3 Cracovia 23 września, 16:00
pd.
Jakub Grzegorzewski 39 (k), Łukasz Stefaniuk 65 - Dariusz Pawlusiński 37 (k), Tomasz Moskała 46, 108
mecz bez udziału publiczności
Kmita Zabierzów 3-0 Korona Kielce 24 września, 16:00 (250)
Jan Cios 21, 86 (k), Paweł Wasilewski 33
GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 3-4 Zagłębie Lubin 24 września, 18:00 (450)
pd.
Witold Wawrzyczek 12, 40 (k), 47 - Wojciech Kędziora 58 (k), Michał Zapaśnik 62, Patryk Klofik 81, Szymon Pawłowski 94
Piast Gliwice 0-4 Lech Poznań 24 września, 18:00 (2500)
Semir Štilić 12, 53, Rafał Murawski 22, Hernán Rengifo 90
Nielba Wągrowiec 0-3 Polonia Warszawa 23 września, 16:00 (2000)
Szymon Kaźmierowski 56, Jarosław Lato 78, Krzysztof Gajtkowski 80
Wisła Płock 1-2 Legia Warszawa 23 września, 20:00 (3500)
pd.
Bartosz Wiśniewski 21 - Maciej Iwański 80, 103 (k)
Lechia II Gdańsk 0-3 Wisła Kraków 24 września, 18:00 (3000)
Tomáš Jirsák 64, Paweł Brożek 72, 82

1/8 finału - 28-29 października
(Losowanie - 1 października 2008, 20:00 - siedziba ITI)

Legia Warszawa 0-0 Jagiellonia Białystok 29 października, 17:00 (1300)
pd. k. 8-7
Cracovia 3-0 Łódzki KS 28 października, 18:00 (2000)
Jakub Kaszuba 12, Kamil Witkowski I 80, Paweł Nowak 84
Promień Opalenica 1-4 Zagłębie Lubin 29 października, 14:00 (500)
Krzysztof Gościniak 52 - Ilijan Micanski 32, 58, 59, 90
Wisła Kraków 2-1 Górnik Zabrze 29 października, 20:10 (7000)
Marek Zieńczuk 67, Júnior Díaz 79 - Léo 5
Stal Sanok 2-0 Stal Stalowa Wola 29 października, 13:30 (1700)
Marek Węgrzyn 55, Marcin Borowczyk 72
Kmita Zabierzów 0-2 Polonia Warszawa 28 października, 13:00 (200)
Jacek Kosmalski 20, 87
Lech Poznań 1-0 Odra Wodzisław Śląski 28 października, 20:00 (5500)
Ivan Đurđević 90
Odra Opole 0-2 Ruch Chorzów 28 października, 18:00 (3000)
Marcin Sobczak 15, Wojciech Grzyb 64 (k)

1/4 finału - 17-18 marca, 7-8 kwietnia
(Losowanie - 20 listopada 2008, 19:15 - siedziba ITI)

Legia Warszawa 3-1 Stal Sanok 17 marca, 20:00 (1500)
Piotr Rocki 19, Adrian Paluchowski 45, Jakub Rzeźniczak 90 - Marcin Borowczyk 24
Ruch Chorzów 3-0 Zagłębie Lubin 17 marca, 18:00
Pavol Baláž 32 (k), Michał Pulkowski 39, Wojciech Grzyb 54
mecz bez udziału publiczności / na Stadionie Śląskim
Wisła Kraków 0-1 Lech Poznań 4 marca, 20:00 (11 000)
Robert Lewandowski 49
Polonia Warszawa 1-0 Cracovia 18 marca, 20:00 (2000)
Jarosław Lato 55

Stal Sanok 1-1 Legia Warszawa 8 kwietnia, 13:00 (3000)
Paweł Kosiba 46 - Piotr Rocki 64
Zagłębie Lubin 1-2 Ruch Chorzów 7 kwietnia, 17:30 (4000)
Damian Piotrowski 70 - Pavol Baláž 8, Marcin Nowacki 58
Lech Poznań 2-1 Wisła Kraków 8 kwietnia, 17:30 (16 500)
Robert Lewandowski 26, Hernán Rengifo 29 - Arkadiusz Głowacki 50
Cracovia 2-2 Polonia Warszawa 7 kwietnia, 17:30 (2000)
Łukasz Mierzejewski 49, Tomasz Moskała 73 - Filip Ivanovski 5, Łukasz Piątek 57

1/2 finału - 29-30 kwietnia, 6-7 maja
(Losowanie - 15 kwietnia 2009, 19:10 - siedziba ITI)

Legia Warszawa 0-1 Ruch Chorzów 29 kwietnia, 17:45 (2500)
Ján Mucha 70 (s)
Lech Poznań 1-1 Polonia Warszawa 30 kwietnia, 17:45 (14 000)
Semir Štilić 14 - Jarosław Lato 23

Ruch Chorzów 1-0 Legia Warszawa 7 maja, 17:30 (5000)
Pavol Baláž 2
na Stadionie Śląskim
Polonia Warszawa 1-1 Lech Poznań 6 maja, 17:30 (2200)
pd. k. 0-3
Tomasz Jodłowiec 87 - Hernán Rengifo 60 (k)

Finał - 19 maja

Ruch Chorzów 0-1 Lech Poznań 19 maja, 20:00 (25 000)
Sławomir Peszko 51
w Chorzowie (Stadion Śląski)

Puchar Polski 2007/2008 (Dolnośląski ZPN)
Puchar Polski 2007/2008 (Kujawsko-Pomorski ZPN)
Puchar Polski 2007/2008 (Lubelski ZPN)
Puchar Polski 2007/2008 (Lubuski ZPN)
Puchar Polski 2007/2008 (Łódzki ZPN)
Puchar Polski 2007/2008 (Małopolski ZPN)
Puchar Polski 2007/2008 (Mazowiecki ZPN)
Puchar Polski 2007/2008 (Opolski ZPN)
Puchar Polski 2007/2008 (Podkarpacki ZPN)
Puchar Polski 2007/2008 (Podlaski ZPN)
Puchar Polski 2007/2008 (Pomorski ZPN)
Puchar Polski 2007/2008 (Śląski ZPN)
Puchar Polski 2007/2008 (Świętokrzyski ZPN)
Puchar Polski 2007/2008 (Warmińsko-Mazurski ZPN)
Puchar Polski 2007/2008 (Wielkopolski ZPN)
Puchar Polski 2007/2008 (Zachodniopomorski ZPN)

Autor: Paweł Mogielnicki

 

Napisz do nas