[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
 
REKLAMA
 
 PZPN
RSSSF
 
REKLAMA
 

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Puchar Polski 2007/2008, grupa: Mazowiecki ZPN

REKLAMA
REKLAMA

I runda - 12 sierpnia
Wszystkie mecze o godzinie 17.

Polonia II Iłża 0-3 Gracja Tczów
(wo)
Iskra Janów 0-2 Akcja I Jastrzębia
Petrus Radom 3-2 Postęp Łaziska
KS Chomentów 3-3 KS Jastrząb
pd. k. 2-4
Krępianka Rzeczniów 0-3 Megawat Świerże Górne 12 sierpnia, 17:00
(wo)
LKS Pniewy 1-5 Belweder Mogielnica
Beniaminek Radom 9-2 Chojniak Wieniawa
Polonez Mordy 3-0 Płomień Ruda (oldboje) 12 sierpnia, 17:00
(wo)
goście wycofali się z rozgrywek
Płomień Ruda 3-1 Płomień Dębe Wielkie 12 sierpnia, 17:00
LZS Starawieś 0-5 Strzelec Chodów 12 sierpnia, 17:00
Pogoń II Siedlce 3-4 Zorza Sterdyń 12 sierpnia, 17:00
Watra II Mrozy 3-1 Podlasie II Sokołów Podlaski 12 sierpnia, 17:00
Liwia Łochów 1-5 Wilga Miastków Kościelny 12 sierpnia, 17:00
Wisła Maciejowice 3-0 Błękitni Stoczek
(wo)
odwołany
Tajfun Jartypory 1-0 Grodzisk Krzymosze 12 sierpnia, 17:00
Jupiter Koszewnica 0-6 Sokół Kołbiel 12 sierpnia, 17:00
Wkra Sochocin 3-2 Konopianka Konopki
pd.
Gryf Kownaty Żędowe 0-4 GKS Strzegowo
Narew Zambski Kościelne 0-2 Kurpik Kadzidło
Mazowsze Jednorożec 5-4 Orz Goworowo 11 sierpnia, 17:00
Impet Łajski 2-5 Nadnarwianka II Pułtusk 12 sierpnia, 17:00
Kamionek Warszawa 3-14 Drukarz II Warszawa 16 sierpnia, 16:00
na boisku KS Falenica / w pierwotnym terminie (12 sierpnia, 17:00) nie odbył się z powodu ulewy
Kosa Konstancin (Konstancin-Jeziorna) 9-1 Omega Warszawa 12 sierpnia, 13:00
w Ciechanowie
Okęcie II Warszawa 6-0 Tarpan Tarczyn 15 sierpnia, 17:00
w pierwotnym terminie (12 sierpnia, 17:00) nie odbył się z powodu złych warunków atmosferycznych
Orzeł Warszawa 3-0 Pro Futuro Warszawa
(wo)
Ursus II Warszawa 2-1 Naprzód Brwinów 16 sierpnia, 17:30
w pierwotnym terminie (12 sierpnia, 17:00) przerwany w 27. minucie przy stanie 0-0 z powodu ulewy, kontynuowany cztery dni później
Vulcan Wólka Mlądzka (Otwock) 2-4 Mazur II Karczew 12 sierpnia, 17:00
pd.
Wrzos Międzyborów 3-0 Anprel Nowa Wieś
(wo)
FC Płochocin 1-5 KS Teresin 12 sierpnia, 17:00
w Ołtarzewie
Polonia Kuligów 0-3 Huragan II Wołomin
(wo)
KS II Raszyn 2-0 Piast II Piastów 12 sierpnia, 17:00
Pogoń II Grodzisk Mazowiecki 1-3 Milan II Milanówek 12 sierpnia, 17:00
Rokola Otwock Wielki 6-4 KS Glinianka 12 sierpnia, 13:00
w Dziecinowie
WKS Puznów 5-4 Fenix Siennica 12 sierpnia, 17:00
Bór Regut 1-2 Józefovia Józefów 12 sierpnia, 17:00
Advit Wiązowna 0-3 Start II Otwock
(wo)
Reprezentacja Dziennikarzy Warszawa 1-2 AON Rembertów (Warszawa) 12 sierpnia, 20:00
pd.
na boisku OSiR Targówek

II runda - 22 sierpnia
Wszystkie mecze o godzinie 17.

Gracja Tczów 1-0 Oronka Orońsko
Akcja I Jastrzębia 2-3 Proch Pionki
Petrus Radom 1-2 LZS Magnuszew
KS Jastrząb 0-3 Oskar Przysucha
(wo)
Megawat Świerże Górne 0-6 Zorza Kowala
Belweder Mogielnica 0-4 Sadownik Błędów
Beniaminek Radom 7-0 Mogielanka Mogielnica
Gryf Policzna 1-2 Powiślanka Lipsko
KS Potworów 1-2 Zodiak Sucha
GKS Sieciechów 0-7 Legion Głowaczów
GKS Chynów 2-1 Mazowsze II Grójec
Radomiak II Radom 2-2 Iłżanka Kazanów
pd. k. 3-4
Ruszcovia Borkowice 4-3 Polonia Iłża
Strażak Stanisławice 3-0 Plon Garbatka-Letnisko
(wo)
Centrum Radom 2-5 Gryfia Mirów
Zamłynie Radom 5-0 Skaryszewianka Skaryszew
Polonez Mordy 0-2 Mazovia Mińsk Mazowiecki
Płomień Ruda 1-0 Sęp Żelechów
Strzelec Chodów 7-3 Tęcza Pustelnik
Zorza Sterdyń 2-3 Jutrzenka/Tęcza Cegłów
Watra II Mrozy 2-1 Orzeł Łosice
Wilga Miastków Kościelny 0-0 Tygrys Huta Mińska
pd. k. 3-5
Wisła Maciejowice 5-0 Czarni Węgrów
Tajfun Jartypory 2-1 Naprzód Skórzec
pd.
Sokół Kołbiel 3-3 Orzeł Parysów
pd. k. 1-4
Victoria Kałuszyn 1-2 MKS Małkinia (Małkinia Górna)
Wkra Sochocin 3-0 Wkra Bieżuń
(wo)
GKS Strzegowo 3-1 MKS II Mława
Kurpik Kadzidło 3-0 Iskra Krasne
(wo)
Mazowsze Jednorożec 2-3 Korona II Ostrołęka
Orzeł Sypniewo 3-0 Orlęta Baboszewo
(wo)
goście nie dojechali
Nadnarwianka II Pułtusk 6-0 Legionovia II Legionowo 22 sierpnia, 17:00
Drukarz II Warszawa 11-1 Legion Warszawa 22 sierpnia, 17:00
Kosa Konstancin (Konstancin-Jeziorna) 2-1 Ligowiec Warszawa 22 sierpnia, 17:00
Okęcie II Warszawa - KS Raszyn 29 sierpnia, 17:00
Orzeł Warszawa 1-1 GKP Targówek (Warszawa) 22 sierpnia, 17:00
pd. k. 3-5
Ursus II Warszawa 2-3 Błonianka Błonie 23 sierpnia, 17:00
Mazur II Karczew 3-1 PKS Radość (Warszawa) 21 sierpnia, 17:00
Wrzos Międzyborów 0-16 Żyrardowianka Żyrardów 22 sierpnia, 17:00
KS Teresin 5-2 Orkan Sochaczew 22 sierpnia, 17:00
Huragan II Wołomin 3-4 Bug Wyszków 22 sierpnia, 17:00
KS II Raszyn 0-2 CWKS Legia Warszawa 22 sierpnia, 17:00
Milan II Milanówek 3-4 Świt Warszawa 22 sierpnia, 17:00
Rokola Otwock Wielki 6-3 KS Falenica (Warszawa) 22 sierpnia, 17:00
WKS Puznów 0-7 Wilga Garwolin 22 sierpnia, 17:00
Józefovia Józefów 8-1 Laura Chylice 22 sierpnia, 17:00
Start II Otwock 2-1 Białołęka Warszawa 22 sierpnia, 17:00
AON Rembertów (Warszawa) 1-3 Wicher Kobyłka 22 sierpnia, 17:00
Polonia Radzanowo 3-0 Orzeł Goleszyn
(wo)
Pogoń Słupia 3-4 Kormoran Łąck
pd.
Stegny Wyszogród 3-0 Błękitni Gójsk
(wo)
Zorza Szczawin Kościelny 1-3 Start Proboszczewice
Sparta Mochowo 0-7 Wicher Cieszewo
Skrwa Łukomie 0-0 Świt Staroźreby
pd. k. 3-5
Lwówianka Lwówek 4-5 Mazur Gostynin
Unia Czermno 1-5 Zryw Bielsk
Imielnica Płock 0-3 Wisła Nowy Duninów
(wo)
gospodarze zrezygnowali z gry
Limit Rybno - Bzura Chodaków (Sochaczew)
(wo)
obie drużyny wycofały się z rozgrywek

III runda - 5 września
Polonia Warszawa (juniorzy) - wolny los

Gracja Tczów 0-4 Iłżanka Kazanów 5 września, 17:00
Beniaminek Radom 3-2 Proch Pionki 5 września, 17:00
na boisku w Białobrzegach
GKS Chynów 0-2 Zodiak Sucha 5 września, 17:00
Ruszcovia Borkowice 5-1 Gryfia Mirów 5 września, 17:00
Strażak Stanisławice 1-5 LZS Magnuszew 5 września, 17:00
Zamłynie Radom 3-0 Legion Głowaczów
(wo)
Legion wycofał się z rozgrywek
Orzeł Wierzbica 5-4 Oskar Przysucha 5 września, 17:00
Zorza Kowala 0-5 Powiślanka Lipsko 5 września, 17:00
Sadownik Błędów 3-3 KS Warka 12 września, 17:00
pd. k. 5-4
w pierwotnym terminie (5 września, 17:00) nie odbył się z powodu ulewy
Wkra Sochocin 4-3 GKS Strzegowo
Orzeł Sypniewo 0-2 Korona II Ostrołęka
Kurpik Kadzidło 1-2 Ostrovia Ostrów Mazowiecka 19 września, 16:30
w pierwotnym terminie (5 września, 17:00) nie odbył się z powodu ulewy
Polonia Radzanowo 4-0 Zryw Bielsk
Stegny Wyszogród 1-6 Kormoran Łąck
Mazur Gostynin 0-5 Wisła Nowy Duninów
Świt Staroźreby 2-1 Start Proboszczewice
Wicher Cieszewo 6-2 Skra Drobin
pd.
Płomień Ruda 2-4 Orzeł Parysów
Strzelec Chodów 0-3 Mazovia Mińsk Mazowiecki
(wo)
przerwany w dogrywce przy stanie 1-2 - drużyna gospodarzy zeszła z boiska
Watra II Mrozy 0-3 MKS Małkinia (Małkinia Górna)
Tajfun Jartypory 6-1 Jutrzenka/Tęcza Cegłów
Wisła Maciejowice 3-0 Amur Wilga
(wo)
Tygrys Huta Mińska 0-3 Promnik Łaskarzew
Kosa Konstancin (Konstancin-Jeziorna) 2-1 CWKS Legia Warszawa 5 września, 19:00
Nadnarwianka II Pułtusk 3-2 Bug Wyszków 5 września, 17:00
Mazur II Karczew 1-3 Wilga Garwolin 5 września, 17:00
KS Teresin 2-1 Błonianka Błonie 5 września, 17:00
Rokola Otwock Wielki 1-4 GKP Targówek (Warszawa) 12 września, 17:00
Okęcie II Warszawa 4-0 Świt Warszawa 6 września, 17:00
Start II Otwock 3-0 Wicher Kobyłka 5 września, 17:00
Józefovia Józefów 1-4 Sparta Jazgarzew 5 września, 17:00
Żyrardowianka Żyrardów 4-0 Milan Milanówek 5 września, 17:00
Drukarz II Warszawa 4-0 Marcovia 2000 Marki 19 września, 16:30
w pierwotnym terminie (5 września, 17:00) nie odbył się z powodu ulewy
Sokół Serock 0-1 Mazur Radzymin 5 września, 17:00

IV runda - 26 września

Beniaminek Radom 3-0 Sokół Przytyk 26 września, 16:00
w Przytyku; Beniaminek gospodarzem
Ruszcovia Borkowice 1-3 Broń Radom 26 września, 16:00
Zamłynie Radom 2-5 Powiślanka Lipsko 26 września, 16:00
na boisku MOSiR
Orzeł Wierzbica 3-1 Iłżanka Kazanów 26 września, 16:00
Sadownik Błędów 3-1 Zwolenianka Zwoleń 26 września, 16:00
pd.
Zodiak Sucha 3-0 Pilica Białobrzegi 26 września, 16:00
(wo)
nie odbył się, Pilica wycofała się z rozgrywek
LZS Magnuszew 0-3 KS Piaseczno 26 września, 16:00
(wo)
nie odbył się, LZS Magnuszew wycofał się z rozgrywek
Wkra Sochocin 1-1 MKS Ciechanów 26 września, 16:00
pd. k. 3-0
Korona II Ostrołęka 1-1 Wkra Żuromin 26 września, 16:00
pd. k. 2-3
Ostrovia Ostrów Mazowiecka 3-2 Kryształ Glinojeck 26 września, 16:00
Polonia Radzanowo 3-2 Kasztelan Sierpc 26 września, 16:00
pd.
Świt Staroźreby 5-2 Amator Maszewo 26 września, 16:00
pd.
Wicher Cieszewo 1-2 Błękitni Gąbin 26 września, 16:00
Wisła Nowy Duninów 6-0 Kormoran Łąck 26 września, 16:00
Tajfun Jartypory 1-0 Pogoń Siedlce 26 września, 16:00
Wisła Maciejowice 1-4 Zryw Sobolew 26 września, 16:00
MKS Małkinia (Małkinia Górna) 0-3 Podlasie Sokołów Podlaski 26 września, 16:00
Orzeł Parysów 1-3 Promnik Łaskarzew 26 września, 16:00
Mazovia Mińsk Mazowiecki 3-0 Victoria Głosków 26 września, 16:00
(wo)
Polonia Warszawa (juniorzy) 4-4 Olimpia Warszawa 26 września, 16:00
pd. k. 4-5
Kosa Konstancin (Konstancin-Jeziorna) 4-1 Gwardia Warszawa 26 września, 16:30
Nadnarwianka II Pułtusk 2-4 Mazur Radzymin 26 września, 16:00
KS Teresin 2-2 Tur Jaktorów 26 września, 16:00
pd. k. 4-2
GKP Targówek (Warszawa) 0-2 Sparta Jazgarzew 26 września, 16:00
Okęcie II Warszawa 3-0 Naprzód Zielonki 26 września, 16:00
(wo)
Start II Otwock 10-0 Drukarz Warszawa 27 września, 16:00
Żyrardowianka Żyrardów 3-5 Mszczonowianka Mszczonów 26 września, 16:00
pd.
Drukarz II Warszawa 1-4 Huragan Wołomin 26 września, 16:00
Wilga Garwolin 2-7 Victoria Sulejówek 26 września, 16:00
Dolcan II Ząbki 3-2 Żbik Nasielsk 26 września, 16:00
pd.

V runda - 17 października

Beniaminek Radom 0-9 Wulkan Zakrzew 24 października, 18:30
Marcin Jakóbiak II 7, Samoraj 48, 51, R.Senator 76 (k), Pysiak 79, 82, Tkaczyk 88, 89, 90
na boisku MOSiR
Orzeł Wierzbica 1-4 Szydłowianka Szydłowiec 17 października, 15:00
Sadownik Błędów 0-4 Broń Radom 17 października, 15:00
Grymuła 47, Rogala 64, 79, Trojanowski 88
Zodiak Sucha 3-0 Powiślanka Lipsko 17 października, 15:00
(wo)
mecz się nie odbył - goście zrezygnowali z wyjazdu na mecz
Wkra Sochocin 0-9 Narew Ostrołęka 17 października, 15:00
Kowalczyk ?, ?, ?, Samsel ?, ?, Baziej ?, Pyskło ?, A.Roman ?, M.Roman ?
Ostrovia Ostrów Mazowiecka 2-0 Korona Ostrołęka 17 października, 15:00
A.Maliszewski 7, 75
Wkra Żuromin 1-6 MKS Mława 17 października, 15:00
Soboczyński ? - Walczak ?, ? (k), ?, ?, Karpiński ?, ?
Polonia Radzanowo 1-0 Tęcza 34 Płońsk 17 października, 15:00
Świt Staroźreby 0-1 Błękitni Gąbin 17 października, 15:00
Wisła Nowy Duninów 1-0 Mazowsze Płock 17 października, 15:00
Tajfun Jartypory 1-4 Podlasie Sokołów Podlaski 17 października, 15:00
Tchórzewski 70 - Florczuk 23, 25, P.Maliszewski 77, Siedlecki 81
Mazovia Mińsk Mazowiecki 2-1 Zryw Sobolew 17 października, 15:00
Krajewski 64, Zawadzki 75 - Kazimierak 13
Kosa Konstancin (Konstancin-Jeziorna) 1-8 Korona Góra Kalwaria 17 października, 16:30
KS Teresin 5-3 Mszczonowianka Mszczonów 17 października, 15:00
Okęcie II Warszawa 0-4 Okęcie Warszawa 17 października, 15:30
Lewicki 30, Wojtczak 32, Jagodziński 59, M.Prażuch 90
Dolcan II Ząbki 2-4 Start Otwock 17 października, 15:00
nieznany ?, ? - Potera 23, Paweł Stańczuk 31, Tlaga 41, nieznany 75 (s)
Olimpia Warszawa 6-2 Piast Piastów 17 października, 15:00 (50)
Pietruczuk 3, 47, Hapak 10, 12, 22, Masny 85 - Dębski 32, Grochowalski 42
Start II Otwock 0-2 Hutnik Warszawa 17 października, 15:00
Kruk 35, Leśniewicz 60 (k)
Mazur Radzymin 3-0 Legionovia Legionowo 17 października, 15:00
(wo)
Promnik Łaskarzew 2-0 Mazur Karczew 17 października, 15:00 (100)
Siwak 65, Wachnicki 83
Sparta Jazgarzew 0-5 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 17 października, 15:00
Orlikowski ?, ?, P.Jakóbiak ?, Marcin Jakóbiak I ?, Smalec ?
Huragan Wołomin 1-2 Polonia II Warszawa 17 października, 15:00
nieznany ? - Falkiewicz 15, Iwanowicz 46
Victoria Sulejówek 2-1 Ursus Warszawa 17 października, 15:00
Choiński ?, ? - nieznany ?
KS Piaseczno 5-3 GLKS Nadarzyn 17 października, 15:00
Kopczyński 12, Żurkiewicz 39, Wieczorek 53, 84, P.Senator 67 - Samczyk ?, ?, Wieczorek ? (s)

VI runda - 17-18 listopada
(Losowanie - 23 października 2007, 12:00 - siedziba MZPN)
Do gry dołączyli III-ligowcy: Dolcan Ząbki, Mazowsze Grójec, Nadnarwianka Pułtusk, Radomiak Radom i Świt Nowy Dwór Mazowiecki oraz zespół Legii Warszawa występujący w Młodej Ekstraklasie.

Wulkan Zakrzew 0-4 Radomiak Radom 18 listopada, 12:00
Janik 24, P.Michalski 65, Sobieska 86, Szary 90
Broń Radom 1-0 Start Otwock 17 listopada, 12:00
Drachal 32 (k)
Zodiak Sucha 0-0 Szydłowianka Szydłowiec 18 listopada, 12:00
pd. k. 2-4
Mazovia Mińsk Mazowiecki 4-1 Mazowsze Grójec 17 listopada, 12:00 (150)
Krajewski 23, 87, Chlebicki 38, Ostrowski 73 - Wiechowski 52 (k)
Błękitni Gąbin 1-3 Hutnik Warszawa 17 listopada, 12:00
pd.
Widzyński 75 - Grochowina 24, Zawiślak 95, 105
Ostrovia Ostrów Mazowiecka 0-4 Dolcan Ząbki 17 listopada, 12:00
nieznany 20, 27, 75 (k), 80
Victoria Sulejówek 1-0 Narew Ostrołęka 17 listopada, 12:00
Endzelm 35
Mazur Radzymin 0-1 Nadnarwianka Pułtusk 17 listopada, 12:00
Dobrowolski 60
KS Teresin 2-3 MKS Mława 17 listopada, 12:00
nieznany ?, ? - nieznany ? (s), Głowacki ?, ?
Wisła Nowy Duninów 1-3 Polonia II Warszawa 17 listopada, 12:00
C.Szymański 55 - Iwanowicz ?, Bogusz ?, ?
Olimpia Warszawa 3-3 Okęcie Warszawa 17 listopada, 12:00 (100)
pd. k. 4-3
Hapak 40, 56, Papiewski 118 - K.Kowalski 82, 90, Wojtczak 102
Podlasie Sokołów Podlaski 1-4 Korona Góra Kalwaria 17 listopada, 12:00 (100)
Siedlecki 67 - Marzec 22, Rolak 72, 76 (k), Lejdyn 85
KS Piaseczno 4-3 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 18 listopada, 12:00
Korc 35, Kobza 47, Jankowski 52, Milewski 66 - P.Jakóbiak 18, 60 (k), 83
Polonia Radzanowo 0-0 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 18 listopada, 12:00
pd. k. 1-4
Promnik Łaskarzew 0-4 Legia II Warszawa 18 listopada, 12:00 (500)
Paluchowski 7, 15, Majkowski 56, 59

1/8 finału - 24-25 listopada
(Losowanie - 23 października 2007, 12:00 - siedziba MZPN)
Legia II Warszawa - wolny los

Hutnik Warszawa 2-0 Dolcan Ząbki 24 listopada, 12:00
Antolak 40, M.Piros 52
mecz bez udziału publiczności, na bocznym boisku Legii Warszawa
Victoria Sulejówek 7-3 Nadnarwianka Pułtusk 25 listopada, 12:00
pd.
Adamski 35, nieznany 45 (s), Messan 60, Góral 103, Endzelm 107, 116, Choiński 112 - nieznany ?, ?, ?
MKS Mława 2-3 Polonia II Warszawa 24 listopada, 12:00
nieznany ?, ? - Iwanowicz ?, ?, Ignatowicz ?
Olimpia Warszawa 2-0 Korona Góra Kalwaria 24 listopada, 12:00
Hapak 45 (k), 85
Mazovia Mińsk Mazowiecki 0-3 Broń Radom 24 listopada, 12:00
Banaszkiewicz 43, M.Kocoń 66, 85
Szydłowianka Szydłowiec 0-4 Radomiak Radom 25 listopada, 12:00
Janik 23, Dukalski 30, Oziewicz 60, Szary 77
KS Piaseczno 4-1 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 24 listopada, 12:00 (200)
pd.
Kościanek 11, P.Senator 91, Jankowski 93, Wysocki 109 - Zjawiński 90 (k)

1/4 finału - 7 maja
(Losowanie - 10 stycznia 2008 - siedziba MZPN)

KS Piaseczno 2-2 Radomiak Radom 7 maja, 17:00
pd. k. 2-4
Milewski 44, Kościanek 47 - Janik 3, Czpak 35 (k)
Victoria Sulejówek 0-1 Hutnik Warszawa 7 maja, 17:00
Zawiślak 23
Olimpia Warszawa 2-6 Polonia II Warszawa 7 maja, 17:00
Kostrzewa 8, Cybulski 56 - Pawlak 19, Falkiewicz 42, 74, Oribhabor 68, Piechna 81, K.Michalski 90
Broń Radom 1-2 Legia II Warszawa 7 maja, 17:00
Drachal 47 - Mikołajczak 3, Trochim 90

1/2 finału - 28 maja
(Losowanie - 10 stycznia 2008 - siedziba MZPN)

Hutnik Warszawa 2-1 Radomiak Radom 28 maja, 17:30 (1200)
K.Sadowski 64, Antolak 69 - Czpak 68
Polonia II Warszawa 1-2 Legia II Warszawa 28 maja, 17:30 (250)
Piechna 37 - Mikołajczak 27, Jezierski 51

Finał - 4 czerwca

Legia II Warszawa 0-1 Hutnik Warszawa 4 czerwca, 17:30 (400)
Jabłoński 43
na bocznym boisku Legii

Remes Puchar Polski 2008/2009

Puchar Polski 2007/2008 (Dolnośląski ZPN)
Puchar Polski 2007/2008 (Kujawsko-Pomorski ZPN)
Puchar Polski 2007/2008 (Lubelski ZPN)
Puchar Polski 2007/2008 (Lubuski ZPN)
Puchar Polski 2007/2008 (Łódzki ZPN)
Puchar Polski 2007/2008 (Małopolski ZPN)
Puchar Polski 2007/2008 (Opolski ZPN)
Puchar Polski 2007/2008 (Podkarpacki ZPN)
Puchar Polski 2007/2008 (Podlaski ZPN)
Puchar Polski 2007/2008 (Pomorski ZPN)
Puchar Polski 2007/2008 (Śląski ZPN)
Puchar Polski 2007/2008 (Świętokrzyski ZPN)
Puchar Polski 2007/2008 (Warmińsko-Mazurski ZPN)
Puchar Polski 2007/2008 (Wielkopolski ZPN)
Puchar Polski 2007/2008 (Zachodniopomorski ZPN)

Autor: Michał Dąbrowski
Kontakt: mazowieckie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas