[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Puchar Polski 2007/2008, grupa: Świętokrzyski ZPN

I runda - 15-19 sierpnia

Ester Wojciechowice 5-7 Klimontowianka Klimontów 15 sierpnia, 15:00
pd.
Jandar Bodzechów 4-2 Kamienna Brody 15 sierpnia, 15:00
Górnik Miedzianka 1-1 AZS WSU Kielce 15 sierpnia, 15:00
pd. k. 3-2
Korona II Kielce 3-2 Zryw Łopuszno 15 sierpnia, 15:00
pd.
Baszta Rytwiany 5-4 Zryw Zbigniewice 15 sierpnia, 15:00
w Rudzie
Hutnik Sandomierz 3-1 GKS Łoniów 15 sierpnia, 15:00
Źródło Solec Zdrój 3-0 GKS Koniemłoty 15 sierpnia, 15:00
(wo)
GKS Szydłów 0-3 Piast Stopnica 15 sierpnia, 15:00
(wo)
Star Starachowice 1-3 Stal Kunów 15 sierpnia, 15:00
Tęcza Gowarczów 1-2 GKS Kluczewsko 15 sierpnia, 15:00
Samson Samsonów 3-0 Czarnovia Kielce 15 sierpnia, 15:00
(wo)
goście nie dojechali
Leśnik Zagnańsk 6-1 Polonia Białogon (Kielce) 15 sierpnia, 15:00
Victoria Mniów 3-0 Victoria Górki Szczukowskie 15 sierpnia, 15:00
(wo)
Gród Ćmińsk 3-0 Orlęta II Kielce 15 sierpnia, 15:00
(wo)
Astra Suchedniów 0-3 Kolejarz Skarżysko-Kamienna 15 sierpnia, 15:00
(wo)
Astra Suchedniów wycofała sie z rozgrywek
LKS Bolmin 9-1 Start Słupia Jędrzejowska 15 sierpnia, 15:00
Strzelec Chroberz 3-0 Świt Działoszyce 15 sierpnia, 15:00
(wo)
goście nie dojechali
Jawornik Gorzków 0-3 Partyzant Wodzisław 15 sierpnia, 15:00
ŁKS Łagów 4-3 GKS Iwaniska 19 sierpnia, 17:00
Polvat Szwarszowice 8-0 Cukrownik Włostów 18 sierpnia, 17:00
w Bodzechowie
Huragan Wilczyce 2-3 Koprzywianka Koprzywnica 15 sierpnia, 17:00
Modrzewianka Dziekanowice 3-2 Zryw Skroniów 15 sierpnia, 17:00
w Działoszycach
Naprzód II Jędrzejów 3-6 Dąb Nagłowice 19 sierpnia, 17:00
Wierna II Małogoszcz 1-2 Zieleń Żelisławice 19 sierpnia, 17:00
Piast Osiek 0-2 Marol Jacentów 22 sierpnia, 17:00

II runda - 5 września
(Losowanie - 21 sierpnia 2007 - siedziba ŚZPN)

Polvat Szwarszowice 0-2 Świt Ćmielów 6 września, 16:30
Jandar Bodzechów 1-2 OKS Opatów 5 września, 16:30
Stal Kunów 5-3 KS Tarłów 5 września, 16:30
Baszta Rytwiany 2-1 Zorza Tempo Pacanów 5 września, 16:30
Hutnik Sandomierz 1-2 Sparta Dwikozy 5 września, 16:30
Marol Jacentów 4-4 LZS Samborzec 5 września, 16:30
pd. k. 1-3
Koprzywianka Koprzywnica 3-0 GKS Świniary 5 września, 16:30
(wo)
Nidzianka Bieliny 2-5 Korona II Kielce 5 września, 16:30
ŁKS Łagów 4-0 Klimontowianka Klimontów 5 września, 16:30
Kolejarz Skarżysko-Kamienna 0-6 Juventa Starachowice 5 września, 16:30
Piast Stopnica 0-3 Victoria Skalbmierz 5 września, 16:30
(wo)
Spartakus Razem Daleszyce 5-2 Wicher Miedziana Góra 5 września, 16:30
Victoria Mniów 0-3 Partyzant Radoszyce 5 września, 16:30
(wo)
Gród Ćmińsk 3-0 Lechia Strawczyn 5 września, 16:30
(wo)
Górnik Miedzianka 0-3 Astra Piekoszów 5 września, 16:30
(wo)
Leśnik Zagnańsk 3-9 Moravia Morawica 5 września, 16:30
Samson Samsonów 2-4 Polanie Pierzchnica 5 września, 16:30
Skała Tumlin 2-2 MKS Stąporków 5 września, 16:30
pd. k. 4-1
Partyzant Wodzisław 5-2 Zenit Chmielnik 5 września, 16:30
LKS Bolmin 1-3 Hetman Włoszczowa 5 września, 16:30
Dąb Nagłowice 2-3 Piast Chęciny 12 września, 16:30
Źródło Solec Zdrój 0-2 Gród Wiślica 5 września, 16:30
Strzelec Chroberz 2-0 Wisła Nowy Korczyn 5 września, 16:30
Sparta Kazimierza Wielka 7-1 Modrzewianka Dziekanowice 5 września, 16:30
GKS Kluczewsko 2-7 Heko Czermno 5 września, 16:30
Zieleń Żelisławice 3-0 Unia Sędziszów 5 września, 16:30
(wo)

III runda - 26 września
(Losowanie - 11 września 2007 - siedziba ŚZPN)

Lubrzanka Kajetanów 2-6 Korona II Kielce 26 września, 15:30
LZS Samborzec 1-3 OKS Opatów 26 września, 15:30
Baszta Rytwiany 1-2 Sparta Dwikozy 26 września, 15:30
Stal Kunów 0-8 Juventa Starachowice 26 września, 15:30
Koprzywianka Koprzywnica 7-1 Świt Ćmielów 26 września, 15:30
ŁKS Łagów 4-3 Spartakus Razem Daleszyce 26 września, 15:30
Skała Tumlin 6-1 Politechnika Świętokrzyska Kielce 26 września, 15:30
Gród Wiślica 2-5 Victoria Skalbmierz 26 września, 15:30
Gród Ćmińsk 3-4 Partyzant Radoszyce 26 września, 15:30
Partyzant Wodzisław 2-0 Hetman Włoszczowa 26 września, 15:30
Sparta Kazimierza Wielka 7-0 Moravia Morawica 26 września, 15:30
Strzelec Chroberz 0-4 Polanie Pierzchnica 26 września, 15:30
Zieleń Żelisławice 0-1 Heko Czermno 26 września, 15:30
Piast Chęciny 2-3 Astra Piekoszów 26 września, 15:30

IV runda - 16-17 października
(Losowanie - 2 października 2007 - siedziba ŚZPN)

OKS Opatów 3-0 KSZO II Ostrowiec Świętokrzyski
(wo)
drużyna gości oddała mecz walkowerem z powodu kłopotów ze skompletowaniem zespołu
Sparta Dwikozy 1-4 Wisła Sandomierz 17 października, 14:30
Wartoń 74 - Nowak 12, Ogrodnik 27, Krakowiak 41, Kapica 85
Juventa Starachowice 2-0 Łysica Bodzentyn 17 października, 14:30
Gębura 14 (k), Chudyba 35
Koprzywianka Koprzywnica 1-4 Pogoń 1945 Staszów 17 października, 14:30
nieznany ? - Siczek 43, Malec 67, Kaczówka 76, Koronkiewicz 82
Alit Ożarów 0-2 KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 17 października, 14:30 (100)
Sobczyński 36, Żelazowski 75
ŁKS Łagów 0-3 Czarni Połaniec 17 października, 14:30
M.Janowski 22, 75, Gach 62
Skała Tumlin 1-0 Neptun Końskie 17 października, 14:30
Sitarz 18
Victoria Skalbmierz 2-0 Piaskowianka Piaski 17 października, 14:30
Banasik 32, P.Nowak 73
Partyzant Radoszyce 0-1 Granat Skarżysko-Kamienna 17 października, 14:30
Chmielewski 74
Partyzant Wodzisław 1-7 Naprzód Jędrzejów 17 października, 14:30
Ozga 3 - Laskowski 21, 79, 85, Samburski 32, 55, 69, Dzwonek 65
Astra Piekoszów 1-3 Orlicz Suchedniów 17 października, 14:30
Wach 81 - Ubożak 17, Cicholowski 54, Piróg 68
Sparta Kazimierza Wielka 1-0 Ponidzie Nida Pińczów 17 października, 14:30
pd.
Porębski 91
GKS Rudki 3-1 Polanie Pierzchnica 17 października, 14:30
Jaros 30, 47, Wiecha 78 - nieznany ?
Heko Czermno 0-2 Bucovia Bukowa 17 października, 14:30
Wilk 30, Wijas 78
Wierna Małogoszcz 2-5 Korona II Kielce 16 października, 14:30
Bień 15, Kołodziejczyk 65 (k) - Radulj 6, 70, Czarnecki 30, Fundakowski 50, 80
GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny) 2-0 Orlęta Kielce 17 października, 15:00
Stawiarski 19, Szymkiewicz 85

1/8 finału - 18 listopada
(Losowanie - 24 października 2007 - siedziba ŚZPN)

OKS Opatów 1-2 KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 18 listopada, 12:30
Szymkiewicz 38 - Żelazowski 28, Pawłowski 88
Juventa Starachowice 2-0 GKS Rudki 18 listopada, 12:30
Wójcik 52, Tobiszewski 85
Skała Tumlin 2-5 Orlicz Suchedniów 18 listopada, 12:30
Piszczek 20, Michalski 50 - Chichłowski 40, Wojtasiński 52, Ubożak 60, Handzel 65, Kozera 80
Victoria Skalbmierz 3-0 Pogoń 1945 Staszów
(wo)
goście nie dojechali na mecz
Sparta Kazimierza Wielka 0-2 Czarni Połaniec 25 listopada, 12:00
Łukawski 65, Moryc 75
w pierwotnym terminie (18 listopada, 12:30) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Korona II Kielce 9-0 Bucovia Bukowa 18 listopada, 12:30
Ł.Kaczmarek 12, Michałek 14, Fundakowski 18, 23, 50, 80, Tracz 65, Chrzanowski 70, Gągorowski 78
w Bukowej
GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny) 0-1 Naprzód Jędrzejów 18 listopada, 12:30
Samburski 63
Granat Skarżysko-Kamienna 1-3 Wisła Sandomierz 14 listopada, 12:30
T.Kołodziejczyk 82 - Krakowiak 48, Dziedziec 60, A.Warzocha 82

1/4 finału - 9 kwietnia

Korona II Kielce 0-1 KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 9 kwietnia, 16:30 (100)
Kapsa 65
Juventa Starachowice 2-2 Czarni Połaniec 9 kwietnia, 16:30
pd. k. 3-4
Góra 70, Kruk 105 - Moryc 90, Gębura 108 (s)
Victoria Skalbmierz 0-2 Naprzód Jędrzejów 9 kwietnia, 16:30
Szymański 76, Styczeń 86
Orlicz Suchedniów 3-2 Wisła Sandomierz 9 kwietnia, 16:30
Wojtasiński 39, 72, Chichłowski 88 - Drozdowski 18, Kapica 77

1/2 finału - 23 kwietnia
(Losowanie - 14 kwietnia 2008 - siedziba ŚZPN)

Czarni Połaniec 1-3 Naprzód Jędrzejów 7 maja, 17:00
pd.
Wolan 42 - Myśliwy 32, Banaszek 102, Puchrowicz 115
w pierwotnym terminie (23 kwietnia, 16:30) odwołany z powodu złego stanu boiska
Orlicz Suchedniów 0-1 KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 7 maja, 17:00
Żelazowski 1

Finał - 28 maja, 4 czerwca

KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 0-4 Naprzód Jędrzejów 28 maja, 17:00
Bała 7, Fryc 16, 53, Samburski 74

Naprzód Jędrzejów 1-4 KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 4 czerwca, 17:00 (300)
Bała 30 - Wojtal 18, Woźniak 55, 84, Żelazowski 63

Remes Puchar Polski 2008/2009

Puchar Polski 2007/2008 (Dolnośląski ZPN)
Puchar Polski 2007/2008 (Kujawsko-Pomorski ZPN)
Puchar Polski 2007/2008 (Lubelski ZPN)
Puchar Polski 2007/2008 (Lubuski ZPN)
Puchar Polski 2007/2008 (Łódzki ZPN)
Puchar Polski 2007/2008 (Małopolski ZPN)
Puchar Polski 2007/2008 (Mazowiecki ZPN)
Puchar Polski 2007/2008 (Opolski ZPN)
Puchar Polski 2007/2008 (Podkarpacki ZPN)
Puchar Polski 2007/2008 (Podlaski ZPN)
Puchar Polski 2007/2008 (Pomorski ZPN)
Puchar Polski 2007/2008 (Śląski ZPN)
Puchar Polski 2007/2008 (Warmińsko-Mazurski ZPN)
Puchar Polski 2007/2008 (Wielkopolski ZPN)
Puchar Polski 2007/2008 (Zachodniopomorski ZPN)

Autor: Adrian Sobolewski
Kontakt: swietokrzyskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas