[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
 
REKLAMA
 
 PZPN
RSSSF
 
REKLAMA
 

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Puchar Polski 2016/2017, grupa: Podlaski ZPN

REKLAMA
REKLAMA

Runda wstępna - 14 sierpnia

Forty Piątnica 2-3 Victoria Jedwabne 14 sierpnia, 16:00
Lambada Choroszcz 0-3 Orły Kulesze Kościelne 13 sierpnia, 12:00
Iskra Narew 2-4 LZS Izbiszcze 13 sierpnia, 14:00
nieznany ?, ? - Bartłomiej Sadowski ?, ?, Rafał Olsiewicz ?, ?
Czarni Czarna Białostocka 5-0 Grab Janówka 14 sierpnia, 16:00
Orzeł Kleszczele 3-3 Bocian Boćki 14 sierpnia, 13:00
pd. k. 5-6
Krzysztof Gierdo 29, Piotr Iwaniuk 40, Patryk Gładzki 116 - Maciej Derehajło 37, 88, 98
KS Grabówka 5-2 GKS Orla 14 sierpnia, 16:00
Patryk Przemielewski 15, Damian Gogol 48, Marcin Banicki 55 (k), Mateusz Korżyński 70, 79 - nieznany 10, 30

I runda - 24 sierpnia

Victoria Jedwabne 0-2 Orzeł Kolno 24 sierpnia, 17:00
Piotr Pisiak 10, 52
Rospuda Filipów 2-5 Wigry II Suwałki 24 sierpnia, 17:00
Mateusz Przemielewski 32, Głużewski 89 - nieznany ?, ?, ?, ?, ?
Czarni Czarna Białostocka 3-0 Kora Korycin 24 sierpnia, 17:00
Szymon Wołyniec 17, 54, Michał Sosnowski 72
Orły Kulesze Kościelne 3-8 Krypnianka Krypno 23 sierpnia, 17:00
pd.
nieznany ?, ?, ? - Jakub Woźniewski 10, 87, 119, Adam Orłowski 100, 103, 113, Mateusz Cybulko 111, Mateusz Chowański 115
LZS Izbiszcze 1-1 LZS Narewka 31 sierpnia, 17:00
pd.
w pierwotnym terminie (24 sierpnia, 17:00) odwołany; w drugim terminie wynik rzutów karnych nieznany; awans LZS-u Narewka
Bocian Boćki 1-4 Kolejarz Czeremcha 24 sierpnia, 17:00
KS Grabówka 0-1 Rudnia Zabłudów 24 sierpnia, 18:00
Marek Muklewicz 55
Orzeł Tykocin 0-3 Biebrza Goniądz 24 sierpnia, 17:00
Przemysław Jasiński ?, Paweł Dekarz ?, Michał Butkiewicz ?
KS Sokoły 0-5 Orlęta Czyżew 24 sierpnia, 17:00
Bartłomiej Antoniak 34, 48, Arkadiusz Godlewski 37, Łukasz Frołow 65, Emil Niemyjski 82
Husar Nurzec 0-4 Cresovia Siemiatycze 24 sierpnia, 17:00
Rafał Karolczuk 55, Piotrowski 65, 70, Adam Barwiejuk 75
MKS Mielnik 2-3 Tur Bielsk Podlaski 24 sierpnia, 17:00
nieznany ?, ? - Karol Kosiński 9, Rafał Kulikowski 60, Daniel Daniłowski 83
Tur II Bielsk Podlaski 1-4 Puszcza Hajnówka 24 sierpnia, 17:00
pd.
Mateusz Pradyszczuk 80 - Andrzej Kicel 35, Langa 95, Sebastian Czurak 102, Maciej Wilenta 110
w Pilikach
Pasja Kleosin 0-8 Pogoń Łapy 24 sierpnia, 17:00
Maciej Kondracki 12, 18, 77, Łukasz Roszkowski 20, 71, Paweł Plago 60, Łukasz Minow 83, 87
Gryf Gródek 1-2 Magnat Juchnowiec Kościelny 24 sierpnia, 18:00
Kamil Owerczuk 7 - Tomasz Sawicki 67, Kamil Chrościcki 75
Supraślanka Supraśl 1-0 KS Michałowo 24 sierpnia, 17:00
Dominik Nowakowski 87
Sudovia Szudziałowo 0-3 Sokół 1946 Sokółka 24 sierpnia, 17:00
(wo)
gospodarze wycofali się z rozgrywek
Pomorzanka Sejny 1-3 Sparta Augustów 24 sierpnia, 17:00
Konrad Małkiński 31 - Wojciech Mickiewicz 43, 46, Kamil Wilczewski 60
GKS Stawiski 3-2 Wissa Szczuczyn 24 sierpnia, 17:00
Dawid Żach 68, 90, 90 - Wojciech Łapiński 54, Przemysław Marcinkiewicz 58
Jasion Jasionówka 2-6 Dąb Dąbrowa Białostocka 24 sierpnia, 17:00
pd.
Adam Horba 60, Leszek Zawadzki 85 - nieznany ?, ?, ?, ?, ?, ?
Narew Choroszcz 2-1 Hetman Tykocin 24 sierpnia, 17:00
nieznany ?, ? - Maciej Piasecki 61
UM Krynki 2-2 Hetman Białystok 24 sierpnia, 17:00
pd. k. 4-3
Łukasz Józefowicz 38, Tomasz Gdyszyński 80 - nieznany ?, ?
Piast Białystok 1-4 Sparta 1951 Szepietowo 24 sierpnia, 17:00
nieznany ? - Mateusz Jaremkiewicz 45, 60, Wojciech Kowalczyk 85, Patryk Dłuski 86
BKS Jagiellonia Białystok 0-5 Promień Mońki 25 sierpnia, 17:30
Filip Misiewicz 41, Marcin Purta 46, Maciej Odyjewski 70, Łukasz Grygo 78, Jacek Maciorowski 88
w Mońkach; BKS Jagiellonia gospodarzem
Pogranicze Kuźnica Białostocka 0-1 KS Wasilków 24 sierpnia, 17:30
Dawid Śliwowski 88
Korona Dobrzyniewo Duże 1-2 Warmia Grajewo 24 sierpnia, 17:00
Grzegorz Wróblewski 35 - Tomasz Dzierzgowski 39, Mateusz Cybulski 55

II runda - 14 września

KS Śniadowo 0-10 Warmia Grajewo 14 września, 16:00
GKS Stawiski 2-0 Orzeł Kolno 14 września, 16:00
Wigry II Suwałki 4-2 Sparta Augustów 14 września, 16:00
Sokół 1946 Sokółka 1-3 Dąb Dąbrowa Białostocka 14 września, 16:00
UM Krynki 3-1 KS Wasilków 14 września, 16:00
Krzysztof Kirejczyk ?, Kamil Machłajewski ? (k), Maciej Jurczenia ? - nieznany ?
Supraślanka Supraśl 0-3 Magnat Juchnowiec Kościelny 14 września, 18:30
w Juchnowcu Dolnym; Supraślanka gospodarzem
Czarni Czarna Białostocka 1-1 Pogoń Łapy 14 września, 16:00
pd.
wynik rzutów karnych nieznany; awans Czarni
Narew Choroszcz 0-3 Promień Mońki 14 września, 16:00
Krypnianka Krypno 1-7 Biebrza Goniądz 14 września, 16:00
Kolejarz Czeremcha 3-2 Cresovia Siemiatycze 14 września, 16:00
Paweł Sołościuk 5, 80, Hubert Kuberski 21 - Kamil Niewiarowski 10, 34
Rudnia Zabłudów 1-4 Tur Bielsk Podlaski 14 września, 16:30
nieznany ? - Karol Kosiński ?, ?, ?, Łukasz Popiołek ?
LZS Narewka 4-2 Puszcza Hajnówka 14 września, 17:00
Orlęta Czyżew 4-3 Sparta 1951 Szepietowo 14 września, 16:00

1/8 finału - 5 października
Do gry dołączają III-ligowcy: Jagiellonia II Białystok, ŁKS 1926 Łomża, Ruch Wysokie Mazowieckie.

GKS Stawiski 0-4 Warmia Grajewo 5 października, 15:00
Janusz Stankiewicz 31, Kamil Randzio 40, Édison 43, Łukasz Domurat 88
Wigry II Suwałki 3-0 Dąb Dąbrowa Białostocka 5 października, 15:00
(wo)
goście zrezygnowali z gry
UM Krynki 0-5 Magnat Juchnowiec Kościelny 5 października, 18:00
w Juchnowcu Dolnym; UM Krynki gospodarzem
Czarni Czarna Białostocka 1-2 Promień Mońki 5 października, 15:00
Łukasz Grygo 26 (s) - Maciej Odyjewski 39, 84
Kolejarz Czeremcha 1-5 Tur Bielsk Podlaski 5 października, 15:30
nieznany ? - nieznany 5 (s), Mateusz Nakielski 32, 40, Łukasz Pawluczuk 48 (k), Daniel Daniłowski 78
LZS Narewka 0-4 Jagiellonia II Białystok 5 października, 15:00
Kacper Falon 10, 43, 59, Jakub Tabor 64
Biebrza Goniądz 0-5 ŁKS 1926 Łomża 5 października, 15:00
Tomasz Brzozowski 6, Rafał Maćkowski 8, 90, Michał Tarnowski 65, Mariusz Baranowski 90
Orlęta Czyżew 0-9 Ruch Wysokie Mazowieckie 5 października, 18:00

1/4 finału - 19 kwietnia

Promień Mońki 1-3 ŁKS 1926 Łomża 19 kwietnia, 16:00
Jacek Maciorowski 35 (k) - Przemysław Olesiński 12, 29, Daniel Kacprzyk 59
Wigry II Suwałki 0-3 Warmia Grajewo 19 kwietnia, 16:00
Kamil Randzio 14, Damian Zubowski 17, Łukasz Domurat 42
Tur Bielsk Podlaski 0-2 Ruch Wysokie Mazowieckie 19 kwietnia, 17:00
Michał Wrześniewski 82, Kamil Zalewski 87
Magnat Juchnowiec Kościelny 2-4 Jagiellonia II Białystok 19 kwietnia, 18:00
Jarosław Bielski 5, Łukasz Zielinko 45 - Mateusz Ostaszewski 41, Damian Grabowski 52, 62, Emil Gajko 58 (k)

1/2 finału - 10 maja

Warmia Grajewo 3-0 Jagiellonia II Białystok 10 maja, 17:00
Kamil Randzio 7, 58, Damian Zubowski 17
Ruch Wysokie Mazowieckie 0-3 ŁKS 1926 Łomża 10 maja, 17:00
Przemysław Olesiński 69, Marek Kaliszewski 78, Reinaldo Melão 90

Finał - 7 czerwca

Warmia Grajewo 2-3 ŁKS 1926 Łomża 7 czerwca, 18:00
pd.
Damian Zubowski 63, 103 - Édison 30 (s), Paweł Drażba 102, Reinaldo Melão 105
w Grajewie; na Stadionie Miejskim

Puchar Polski 2017/2018

Puchar Polski 2016/2017 (Dolnośląski ZPN)
Puchar Polski 2016/2017 (Kujawsko-Pomorski ZPN)
Puchar Polski 2016/2017 (Lubelski ZPN)
Puchar Polski 2016/2017 (Lubuski ZPN)
Puchar Polski 2016/2017 (Łódzki ZPN)
Puchar Polski 2016/2017 (Małopolski ZPN)
Puchar Polski 2016/2017 (Mazowiecki ZPN)
Puchar Polski 2016/2017 (Opolski ZPN)
Puchar Polski 2016/2017 (Podkarpacki ZPN)
Puchar Polski 2016/2017 (Pomorski ZPN)
Puchar Polski 2016/2017 (Śląski ZPN)
Puchar Polski 2016/2017 (Świętokrzyski ZPN)
Puchar Polski 2016/2017 (Warmińsko-Mazurski ZPN)
Puchar Polski 2016/2017 (Wielkopolski ZPN)
Puchar Polski 2016/2017 (Zachodniopomorski ZPN)

Autor: Łukasz Malesa
Kontakt: podlaskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas