[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
 
REKLAMA
 
 PZPN
RSSSF
 
REKLAMA
 

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Puchar Polski 2016/2017, grupa: Lubuski ZPN

REKLAMA
REKLAMA

1/8 finału - 11-12 marca
(Losowanie - 10 października 2016 - siedziba Lubuskiego ZPN)

Budowlani Gozdnica 1-6 Falubaz Zielona Góra 11 marca, 14:00
Winston 90 - Michał Chyrek 10, 57, Albert Cipior 34, Fabian Tomaszewski 71, Jakub Babij 73, Sebastian Górski 76
Syrena Zbąszynek 2-1 Ilanka Rzepin 11 marca, 14:00
pd.
Paweł Dulat 47, 103 - Andrzej Pawłowski 58
Tęcza Krosno Odrzańskie 2-6 KS Stilon Gorzów Wielkopolski 11 marca, 14:00
Marcin Piec 2, Tomasz Urbański 85 - Mateusz Ogrodowski 11, Filip Wiśniewski 30, Adrian Nowak 34, 77, 87, Rafał Świtaj 56
SKP Słubice 1-4 Meprozet Stare Kurowo 11 marca, 14:00
Marcin Bartczak 65 - Miłosz Rutkowski 45, Patryk Nidecki 75, Alan Gliński 82, Damian Bednarek 90
Piast Karnin (Gorzów Wielkopolski) 0-5 Lubuszanin Drezdenko 11 marca, 14:00
Łukasz Broda 19, 45, Przemysław Mądrawski 45, Wojciech Wypusz 59, Klaudiusz Karaś 86
Błękitni Zabłocie 3-2 KP Piast Iłowa 11 marca, 14:00
pd.
Zbigniew Kulczycki 65, 119, Łukasz Jaszczyszyn 90 - Michał Fernezy 6, Sławomir Wdowiak 12
Promień Żary 1-0 Arka Nowa Sól 11 marca, 14:00
Dariusz Piechowiak 61
Błękitni Ołobok 1-1 TS Przylep 11 marca, 14:00
k. 3-4
Grzegorz Galas 80 - Karol Łyczko 37

1/4 finału - 19 kwietnia
(Losowanie - 10 października 2016 - siedziba Lubuskiego ZPN)

Syrena Zbąszynek 2-3 Falubaz Zielona Góra 19 kwietnia, 17:00
Paweł Dulat 78, Jakub Tobys 86 - Michał Chyrek 27, Marcin Iwan 45 (s), Jakub Babij 70
KS Stilon Gorzów Wielkopolski 7-1 Meprozet Stare Kurowo 19 kwietnia, 17:30
Adrian Nowak 7, Paweł Posmyk 12, 35, Mateusz Ogrodowski 20, Daniel Mrozek 60, 83, Łukasz Maliszewski 90 - Dominik Napierajczyk 81
Błękitni Zabłocie 1-2 Lubuszanin Drezdenko 19 kwietnia, 16:00
Tomasz Jaszczyszyn 74 - Mateusz Szczurek 13, Łukasz Broda 40
Promień Żary 0-0 TS Przylep 19 kwietnia, 16:00
pd. k. 2-4

1/2 finału - 24 maja
(Losowanie - 10 października 2016 - siedziba Lubuskiego ZPN)

KS Stilon Gorzów Wielkopolski 3-0 Falubaz Zielona Góra 24 maja, 17:00
Paweł Posmyk 61, Filip Wiśniewski 84, Michał Pakuła 90
TS Przylep 2-1 Lubuszanin Drezdenko 24 maja, 17:00
Paweł Dzikowicz 5, Krzysztof Marczak 79 - Przemysław Mądrawski 57

Finał - 24 czerwca

TS Przylep 1-2 KS Stilon Gorzów Wielkopolski 24 czerwca, 17:00
Wojciech Pabich 65 - Piotr Rymar 52, Daniel Mrozek 63
w Kostrzynie nad Odrą

Puchar Polski 2017/2018

Puchar Polski 2016/2017 (Dolnośląski ZPN)
Puchar Polski 2016/2017 (Kujawsko-Pomorski ZPN)
Puchar Polski 2016/2017 (Lubelski ZPN)
Puchar Polski 2016/2017 (Łódzki ZPN)
Puchar Polski 2016/2017 (Małopolski ZPN)
Puchar Polski 2016/2017 (Mazowiecki ZPN)
Puchar Polski 2016/2017 (Opolski ZPN)
Puchar Polski 2016/2017 (Podkarpacki ZPN)
Puchar Polski 2016/2017 (Podlaski ZPN)
Puchar Polski 2016/2017 (Pomorski ZPN)
Puchar Polski 2016/2017 (Śląski ZPN)
Puchar Polski 2016/2017 (Świętokrzyski ZPN)
Puchar Polski 2016/2017 (Warmińsko-Mazurski ZPN)
Puchar Polski 2016/2017 (Wielkopolski ZPN)
Puchar Polski 2016/2017 (Zachodniopomorski ZPN)

Puchar Polski 2016/2017 (Lubuski ZPN - Gorzów Wielkopolski)
Puchar Polski 2016/2017 (Lubuski ZPN - Zielona Góra)

Autor: Paweł Mogielnicki
Kontakt: lubuskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas