[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 
REKLAMA
 
 PZPN
RSSSF
 
REKLAMA
 

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Puchar Polski 2017/2018

REKLAMA
REKLAMA

Runda wstępna - 15-16 lipca
(Losowanie - 22 czerwca 2017, 12:00 - siedziba PZPN)
Uczestniczy 16 zwycięzców Pucharu Polski na szczeblu regionalnym, 18 zespołów II ligi z sezonu 2016/17 i 6 zespołów I ligi z sezonu 2016/17 z miejsc 13-18.

KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 1-1 Warta Poznań 18 lipca, 17:00 (1000)
pd. k. 3-2
Mateusz Mąka 85 - Adrian Laskowski 45 (k)
Świt Nowy Dwór Mazowiecki 5-0 Odra Opole 15 lipca, 18:00 (500)
Kamil Wolski 8, Karol Drwęcki 25, Mariusz Gabrych 38, Piotr Basiuk 73, Marcin Kozłowski 89
Wda Świecie 1-3 Radomiak Radom 15 lipca, 18:00 (420)
Dawid Retlewski 64 (k) - Leândro 26 (k), Matthieu Bemba 70, Peter Mazan 90
W 49. minucie Karol Maliszewski (Wda Świecie) nie wykorzystał rzutu karnego.
Warta Sieradz 0-0 Stomil Olsztyn 15 lipca, 17:00
pd. k. 4-2
w Warcie
Polonia Środa Wielkopolska 1-2 ROW 1964 Rybnik 14 lipca, 17:00 (1400)
Mateusz Molewski 14 - Przemysław Brychlik 54, Mariusz Muszalik 90
Rekord Bielsko-Biała 2-6 GKS Bełchatów 16 lipca, 17:00 (1000)
Marek Sobik 13, Łukasz Szędzielarz 28 - Bartłomiej Bartosiak 6, Dawid Flaszka 36, 74, Patryk Rachwał 39 (k), Łukasz Pietroń 54, Émile Thiakane 90
Stal Rzeszów 3-3 Olimpia Zambrów 15 lipca, 17:00 (500)
pd. k. 7-6
Wojciech Reiman 50, Sławomir Szeliga 97, Pawło Hordijczuk 119 - Kamil Jackiewicz 70, 103, 109
Gryf Słupsk 2-4 MKS Kluczbork 15 lipca, 18:00 (900)
Łukasz Stasiak 28 (k), Damian Mikołajczyk 67 - Kamil Nitkiewicz 21 (k), Sebastian Deja 51, 90, Marcin Niemczyk 77
KS Stilon Gorzów Wielkopolski 1-3 Puszcza Niepołomice 16 lipca, 17:00 (350)
Rafał Świtaj 80 (k) - Marcin Orłowski 8, 10, Robert Ziętarski 70
Ruch Zdzieszowice 3-3 Olimpia Elbląg 15 lipca, 17:00 (300)
pd. k. 3-1
Konrad Kostrzycki 30, Sebastian Polak 35, Krzysztof Werner 71 - Anton Kołosow 23, Mateusz Szmydt 67, Bartosz Danowski 74
W 23. minucie Anton Kołosow (Olimpia Elbląg) nie wykorzystał rzutu karnego.
Podhale Nowy Targ 0-1 Siarka Tarnobrzeg 15 lipca, 17:00
Jan Grzesik 65
Sokół Ostróda 2-0 Polonia Warszawa 18 lipca, 18:00 (980)
Adrian Korzeniewski 27, Arkadiusz Ciach 51
Zagłębie II Lubin 0-1 Gryf Wejherowo 16 lipca, 11:00
Mikołaj Gabor 88
w Polkowicach
MKP Szczecinek 0-7 Błękitni Stargard 15 lipca, 16:00
Piotr Wojtasiak 3, Rafał Gutowski 10, Grzegorz Szymusik 23, Patryk Skórecki 33, Tomasz Pustelnik 37 (k), Sebastian Inczewski 68, 72
ŁKS 1926 Łomża 2-4 Bytovia Bytów 15 lipca, 17:00
Michał Sadowski 21, Marek Kaliszewski 51 - Janusz Surdykowski 57 (k), 63, Bartosz Biel 85, 90
Chełmianka Chełm 1-0 Rozwój Katowice 15 lipca, 17:00 (800)
Przemysław Banaszak 13
Kotwica Kołobrzeg 0-2 GKS Tychy 15 lipca, 18:00 (1500)
Michał Fidziukiewicz 75, Daniel Tanżyna 81
Legionovia Legionowo 3-1 Znicz Pruszków 15 lipca, 17:00
Mateusz Żebrowski 32, Mateusz Kwiatkowski 47, Patryk Koziara 86 - Maciej Machalski 33
Wisła Puławy 3-2 Raków Częstochowa 15 lipca, 18:00 (700)
Alen Ploj 9, Sylwester Patejuk 60, Jakub Smektała 90 - Adam Mesjasz 38, 84
Polonia Bytom 0-3 Stal Stalowa Wola
(wo)
gospodarze wycofali się z rozgrywek

I runda - 22-23 lipca
(Losowanie - 22 czerwca 2017, 12:00 - siedziba PZPN)
(Losowanie gospodarzy meczów drużyn z tej samej klasy rozgrywkowej - 17 lipca 2017 - siedziba PZPN)
Uczestniczy 20 zwycięzców rundy wstępnej i 12 zespołów I ligi z sezonu 2016/17 z miejsc 1-12.

GKS Bełchatów 2-1 Wigry Suwałki 22 lipca, 19:00 (1021)
Dawid Flaszka 88, Piotr Giel 90 - Adrian Klepczyński 90 (s)
MKS Kluczbork 0-3 Chrobry Głogów 22 lipca, 17:00 (500)
Przemysław Trytko 26 (k), 38, Łukasz Szczepaniak 57
Siarka Tarnobrzeg 1-0 GKS Katowice 22 lipca, 17:00 (1380)
Jan Grzesik 15
Świt Nowy Dwór Mazowiecki 2-2 Olimpia Grudziądz 22 lipca, 16:00 (300)
pd. k. 5-4
Piotr Basiuk 34, Mariusz Gabrych 86 - Robert Janicki 7, 42
Wisła Puławy 2-2 Pogoń Siedlce 22 lipca, 17:00 (825)
pd. k. 4-3
Krystian Stępniowski 33 (s), Piotr Darmochwał 108 (k) - Grzegorz Tomasiewicz 73, Daniel Chyła 104
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 0-1 Stal Mielec 22 lipca, 17:00 (1600)
Dejan Đermanović 47
Stal Rzeszów 1-3 Miedź Legnica 22 lipca, 17:00 (1000)
Jakub Zięba 70 - Paweł Zieliński 18, Łukasz Garguła 38, Wojciech Łobodziński 90
Radomiak Radom 1-1 Podbeskidzie Bielsko-Biała 22 lipca, 17:00 (3300)
pd. k. 2-4
Kamil Cupriak 46 - Tomasz Podgórski 26 (k)
na stadionie MOSiR
Legionovia Legionowo 1-4 Chojniczanka Chojnice 22 lipca, 16:00 (300)
Patryk Koziara 59 - Andrzej Rybski 2, Tomasz Mikołajczak 68, Paweł Zawistowski 73 (k), Emil Drozdowicz 88
ROW 1964 Rybnik 0-2 Górnik Zabrze 26 lipca, 19:00 (5516)
Szymon Matuszek 31, Marcin Urynowicz 87
Warta Sieradz 1-5 Sandecja Nowy Sącz 26 lipca, 17:30 (1000)
Łukasz Mitek 85 - Filip Piszczek 13, Patrik Mráz 16, Wojciech Trochim 56, Maciej Korzym 60, 70
w Warcie
Chełmianka Chełm 0-3 Zagłębie Sosnowiec 22 lipca, 17:00 (1000)
Wojciech Łuczak 75, 79, Adam Banasiak 90
W 78. minucie Michał Wołos (Chełmianka Chełm) nie wykorzystał rzutu karnego.
Puszcza Niepołomice 0-1 GKS Tychy 22 lipca, 17:00 (600)
Marcin Biernat 19
Sokół Ostróda 2-1 Stal Stalowa Wola 23 lipca, 19:45 (950)
pd.
Hubert Otręba 25, Kamil Zalewski 110 - Adrian Dziubiński 90
Ruch Zdzieszowice 2-1 Gryf Wejherowo 22 lipca, 17:00 (400)
Jakub Czajkowski 50 (k), Denis Sotor 58 - Łukasz Nadolski 20 (k)
Błękitni Stargard 1-2 Bytovia Bytów 22 lipca, 17:00 (800)
Mateusz Węsierski 57 - Janusz Surdykowski 33 (k), Bartosz Biel 44

1/16 finału - 9 sierpnia
(Losowanie - 25 lipca 2017, 12:00 - PGE Narodowy)
Uczestniczy 16 zwycięzców I rundy i 16 zespołów Ekstraklasy z sezonu 2016/17.

Sokół Ostróda 1-3 Górnik Zabrze 9 sierpnia, 19:00 (2214)
Daniel Mlonek 20 - Rafał Wolsztyński 67, 90, Damian Kądzior 85
Miedź Legnica 1-2 Sandecja Nowy Sącz 9 sierpnia, 19:00 (2100)
Łukasz Garguła 45 (k) - Wojciech Trochim 86, 90
GKS Bełchatów 0-3 Chojniczanka Chojnice 9 sierpnia, 19:00 (996)
Tomasz Boczek 55, Tomasz Mikołajczak 62, Jacek Podgórski 72
Siarka Tarnobrzeg 1-4 Bruk-Bet Termalica Nieciecza 8 sierpnia, 17:00 (1000)
pd.
Mateusz Czyżycki 88 - Vladislavs Gutkovskis 4, Bartosz Śpiączka 95 (k), 118, 120
Wisła Puławy 1-4 Legia Warszawa 8 sierpnia, 18:00 (3930)
Robert Hirsz 90 - Krzysztof Mączyński 9, Tomasz Sedlewski 11 (s), Dominik Nagy 64, Armando Sadiku 90
Ruch Zdzieszowice 2-1 Górnik Łęczna 8 sierpnia, 17:00 (600)
Dariusz Zapotoczny 11, Denis Sotor 21 - Michał Suchanek 44
Pogoń Szczecin 3-0 Lech Poznań 9 sierpnia, 20:00 (5903)
Dawid Kort 37, 77, Adam Frączczak 45 (k)
Bytovia Bytów 1-0 Lechia Gdańsk 9 sierpnia, 19:00 (2009)
Sebastian Kamiński 61
Świt Nowy Dwór Mazowiecki 1-3 Podbeskidzie Bielsko-Biała 8 sierpnia, 19:00 (900)
Krystian Pomorski 20 - Adrian Rakowski 12, Valērijs Šabala 43, Paweł Tomczyk 73
Arka Gdynia 4-2 Śląsk Wrocław 10 sierpnia, 20:00 (6548)
pd.
Damian Zbozień 63, Rafał Siemaszko 66, 110, Yannick Kakoko 102 - Mariusz Pawelec 42, Arkadiusz Piech 43
Stal Mielec 0-2 Piast Gliwice 8 sierpnia, 19:00 (3049)
Martin Bukata 9, Patryk Dziczek 76 (k)
od 85. minuty w bramce gospodarzy stał Szymon Przystalski
Ruch Chorzów 1-3 Chrobry Głogów 8 sierpnia, 19:00 (3365)
Jakub Arak 11 - Mateusz Machaj 32, 62, Przemysław Trytko 86
GKS Tychy 1-1 Cracovia 9 sierpnia, 19:30 (6109)
pd. k. 1-4
Daniel Tanżyna 81 - Adam Deja 52
W 71. minucie Adam Deja (Cracovia) nie wykorzystał rzutu karnego.
W 109. minucie Krzysztof Piątek (Cracovia) nie wykorzystał rzutu karnego.
Zagłębie Lubin 2-1 Jagiellonia Białystok 9 sierpnia, 20:00 (4839)
Jarosław Kubicki 34, Łukasz Janoszka 63 - Arvydas Novikovas 90
żółtą kartką został ukarany także rezerwowy zawodnik drużyny gości - Marián Kelemen
Zagłębie Sosnowiec 1-2 Korona Kielce 10 sierpnia, 19:00 (2456)
pd.
Tomasz Nawotka 120 - Elia Soriano 105, Mateusz Możdżeń 111
mecz przerwany w 103. minucie na 10 minut z powodu opadów gradu
Wisła Kraków 2-1 Wisła Płock 8 sierpnia, 20:45 (7827)
Iván González 56 (k), 86 (k) - Jakub Łukowski 49

1/8 finału - 20 września
(Losowanie - 25 lipca 2017, 12:00 - PGE Narodowy)
(Losowanie gospodarzy meczów drużyn z tej samej klasy rozgrywkowej - 11 sierpnia 2017 - siedziba PZPN)

Górnik Zabrze 3-2 Sandecja Nowy Sącz 20 września, 17:45 (10 038)
pd.
Szymon Matuszek 65, Igor Angulo 75, 99 - Aleksandyr Kolew 85, Erik Grendel 90 (s)
W 90. minucie Aleksandyr Kolew (Sandecja Nowy Sącz) nie wykorzystał rzutu karnego.
Chojniczanka Chojnice 2-1 Bruk-Bet Termalica Nieciecza 27 września, 15:30 (1498)
Tomasz Mikołajczak 60, Paweł Zawistowski 85 - Bartosz Szeliga 68
Ruch Zdzieszowice 0-4 Legia Warszawa 21 września, 15:30 (2994)
Łukasz Broź 18 (k), Armando Sadiku 64, Sebastian Szymański 75, Maciej Dąbrowski 82
w Opolu; na Stadionie Miejskim Odra
Bytovia Bytów 0-0 Pogoń Szczecin 19 września, 17:45 (1560)
pd. k. 5-4
żółtą kartką został także ukarany rezerwowy zawodnik gości - Jarosław Fojut / w 120. minucie czerwoną kartką został także ukarany rezerwowy zawodnik gości - Spas Delew
Podbeskidzie Bielsko-Biała 1-2 Arka Gdynia 19 września, 20:45 (4235)
pd.
Szymon Sobczak 20 - Grzegorz Piesio 14, Luka Zarandia 110
Chrobry Głogów 2-1 Piast Gliwice 26 września, 18:00 (1157)
Mateusz Machaj 42, Konrad Kaczmarek 67 - Maciej Jankowski 26
Cracovia 0-3 Zagłębie Lubin 21 września, 20:45 (3406)
Jakub Świerczok 5 (k), Bartłomiej Pawłowski 25, Bartosz Kopacz 35
Korona Kielce 1-0 Wisła Kraków 20 września, 20:45 (5072)
pd.
Elhadji Pape Diaw 92

1/4 finału - 25 października, 29 listopada
(Losowanie - 25 lipca 2017, 12:00 - PGE Narodowy)
(Losowanie gospodarza meczu drużyn z tej samej klasy rozgrywkowej - 28 września 2017, 10:00 - siedziba PZPN)

Chojniczanka Chojnice 1-3 Górnik Zabrze 24 października, 20:30 (2183)
Piotr Kieruzel 72 - Igor Angulo 26 (k), 32, Damian Kądzior 63
W 67. minucie Rafał Kurzawa (Górnik Zabrze) nie wykorzystał rzutu karnego.
Bytovia Bytów 1-3 Legia Warszawa 25 października, 20:30 (2000)
Michał Szewczyk 45 - Armando Sadiku 2, 87, Cristian Pasquato 29
mecz przerwany w 66. minucie na 18 minut z powodu awarii oświetlenia
Chrobry Głogów 0-2 Arka Gdynia 25 października, 18:00 (1786)
Rubén Jurado 16, Karol Danielak 90 (s)
Zagłębie Lubin 0-1 Korona Kielce 26 października, 20:30 (2893)
Maciej Górski 45

Górnik Zabrze - Chojniczanka Chojnice 28 listopada, 18:00
Legia Warszawa - Bytovia Bytów 28 listopada, 20:45
Arka Gdynia - Chrobry Głogów 29 listopada, 18:00
Korona Kielce - Zagłębie Lubin 29 listopada, 20:45

1/2 finału - 28 marca, 18 kwietnia
(Losowanie - 29 listopada 2017, 23:05 - Stadion Miejski Arena Kielc, Kielce)

Finał - 2 maja
w Warszawie; na PGE Narodowym

Puchar Polski 2016/2017 (Dolnośląski ZPN)
Puchar Polski 2016/2017 (Kujawsko-Pomorski ZPN)
Puchar Polski 2016/2017 (Lubelski ZPN)
Puchar Polski 2016/2017 (Lubuski ZPN)
Puchar Polski 2016/2017 (Łódzki ZPN)
Puchar Polski 2016/2017 (Małopolski ZPN)
Puchar Polski 2016/2017 (Mazowiecki ZPN)
Puchar Polski 2016/2017 (Opolski ZPN)
Puchar Polski 2016/2017 (Podkarpacki ZPN)
Puchar Polski 2016/2017 (Podlaski ZPN)
Puchar Polski 2016/2017 (Pomorski ZPN)
Puchar Polski 2016/2017 (Śląski ZPN)
Puchar Polski 2016/2017 (Świętokrzyski ZPN)
Puchar Polski 2016/2017 (Warmińsko-Mazurski ZPN)
Puchar Polski 2016/2017 (Wielkopolski ZPN)
Puchar Polski 2016/2017 (Zachodniopomorski ZPN)

Autor: Wojciech Korbel

 

Napisz do nas