[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
 
REKLAMA
 
 PZPN
RSSSF
 
REKLAMA
 

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Puchar Polski 2017/2018

REKLAMA
REKLAMA

Runda wstępna - 15-16 lipca
(Losowanie - 22 czerwca 2017, 12:00 - siedziba PZPN)
Uczestniczy 16 zwycięzców Pucharu Polski na szczeblu regionalnym, 18 zespołów II ligi z sezonu 2016/17 i 6 zespołów I ligi z sezonu 2016/17 z miejsc 13-18.

KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 1-1 Warta Poznań 18 lipca, 17:00 (1000)
pd. k. 3-2
Mateusz Mąka 85 - Adrian Laskowski 45 (k)
Świt Nowy Dwór Mazowiecki 5-0 Odra Opole 15 lipca, 18:00 (500)
Kamil Wolski 8, Karol Drwęcki 25, Mariusz Gabrych 38, Piotr Basiuk 73, Marcin Kozłowski 89
Wda Świecie 1-3 Radomiak Radom 15 lipca, 18:00 (420)
Dawid Retlewski 64 (k) - Leândro 26 (k), Matthieu Bemba 70, Peter Mazan 90
W 49. minucie Karol Maliszewski (Wda Świecie) nie wykorzystał rzutu karnego.
Warta Sieradz 0-0 Stomil Olsztyn 15 lipca, 17:00
pd. k. 4-2
w Warcie
Polonia Środa Wielkopolska 1-2 ROW 1964 Rybnik 14 lipca, 17:00 (1400)
Mateusz Molewski 14 - Przemysław Brychlik 54, Mariusz Muszalik 90
Rekord Bielsko-Biała 2-6 GKS Bełchatów 16 lipca, 17:00 (1000)
Marek Sobik 13, Łukasz Szędzielarz 28 - Bartłomiej Bartosiak 6, Dawid Flaszka 36, 74, Patryk Rachwał 39 (k), Łukasz Pietroń 54, Émile Thiakane 90
Stal Rzeszów 3-3 Olimpia Zambrów 15 lipca, 17:00 (500)
pd. k. 7-6
Wojciech Reiman 50, Sławomir Szeliga 97, Pawło Hordijczuk 119 - Kamil Jackiewicz 70, 103, 109
Gryf Słupsk 2-4 MKS Kluczbork 15 lipca, 18:00 (900)
Łukasz Stasiak 28 (k), Damian Mikołajczyk 67 - Kamil Nitkiewicz 21 (k), Sebastian Deja 51, 90, Marcin Niemczyk 77
KS Stilon Gorzów Wielkopolski 1-3 Puszcza Niepołomice 16 lipca, 17:00
Rafał Świtaj 80 (k) - Marcin Orłowski 8, 10, Robert Ziętarski 70
Ruch Zdzieszowice 3-3 Olimpia Elbląg 15 lipca, 17:00 (300)
pd. k. 3-1
Konrad Kostrzycki 30, Sebastian Polak 35, Krzysztof Werner 71 - Anton Kołosow 23, Mateusz Szmydt 67, Bartosz Danowski 74
W 23. minucie Anton Kołosow (Olimpia Elbląg) nie wykorzystał rzutu karnego.
Podhale Nowy Targ 0-1 Siarka Tarnobrzeg 15 lipca, 17:00
Jan Grzesik 65
Sokół Ostróda 2-0 Polonia Warszawa 18 lipca, 18:00
Adrian Korzeniewski 27, Arkadiusz Ciach 51
Zagłębie II Lubin 0-1 Gryf Wejherowo 16 lipca, 11:00
Mikołaj Gabor 88
w Polkowicach
MKP Szczecinek 0-7 Błękitni Stargard Szczeciński 15 lipca, 16:00
Piotr Wojtasiak 3, Rafał Gutowski 10, Grzegorz Szymusik 23, Patryk Skórecki 33, Tomasz Pustelnik 37 (k), Sebastian Inczewski 68, 72
ŁKS 1926 Łomża 2-4 Bytovia Bytów 15 lipca, 17:00
Michał Sadowski 21, Marek Kaliszewski 51 - Janusz Surdykowski 57 (k), 63, Bartosz Biel 85, 90
Chełmianka Chełm 1-0 Rozwój Katowice 15 lipca, 17:00 (800)
Przemysław Banaszak 13
Kotwica Kołobrzeg 0-2 GKS Tychy 15 lipca, 18:00 (1500)
Michał Fidziukiewicz 75, Daniel Tanżyna 81
Legionovia Legionowo 3-1 Znicz Pruszków 15 lipca, 17:00
Mateusz Żebrowski 32, Mateusz Kwiatkowski 47, Patryk Koziara 86 - Maciej Machalski 33
Wisła Puławy 3-2 Raków Częstochowa 15 lipca, 18:00 (700)
Alen Ploj 9, Sylwester Patejuk 60, Jakub Smektała 90 - Adam Mesjasz 38, 84
Polonia Bytom 0-3 Stal Stalowa Wola
(wo)
gospodarze wycofali się z rozgrywek

I runda - 22-23 lipca
(Losowanie - 22 czerwca 2017, 12:00 - siedziba PZPN)
(Losowanie gospodarzy meczów drużyn z tej samej klasy rozgrywkowej - 17 lipca 2017 - siedziba PZPN)
Uczestniczy 20 zwycięzców rundy wstępnej i 12 zespołów I ligi z sezonu 2016/17 z miejsc 1-12.

GKS Bełchatów - Wigry Suwałki 22 lipca, 19:00
MKS Kluczbork 0-3 Chrobry Głogów 22 lipca, 17:00
Siarka Tarnobrzeg 1-0 GKS Katowice 22 lipca, 17:00
Świt Nowy Dwór Mazowiecki 2-2 Olimpia Grudziądz 22 lipca, 16:00
pd. k. 5-4
Wisła Puławy - Pogoń Siedlce 22 lipca, 17:00
pd.
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski - Stal Mielec 22 lipca, 17:00
Stal Rzeszów - Miedź Legnica 22 lipca, 17:00
Radomiak Radom - Podbeskidzie Bielsko-Biała 22 lipca, 17:00
na stadionie MOSiR
Legionovia Legionowo 1-4 Chojniczanka Chojnice 22 lipca, 16:00
Patryk Koziara 59 - Andrzej Rybski 2, Tomasz Mikołajczak 68, Paweł Zawistowski 73 (k), Emil Drozdowicz 88
ROW 1964 Rybnik - Górnik Zabrze 26 lipca, 19:00
Warta Sieradz - Sandecja Nowy Sącz 26 lipca, 17:30
w Warcie
Chełmianka Chełm 0-3 Zagłębie Sosnowiec 22 lipca, 17:00
Puszcza Niepołomice - GKS Tychy 22 lipca, 17:00
Sokół Ostróda - Stal Stalowa Wola 23 lipca, 19:45
Ruch Zdzieszowice 2-1 Gryf Wejherowo 22 lipca, 17:00
Błękitni Stargard Szczeciński - Bytovia Bytów 22 lipca, 17:00

1/16 finału - 9 sierpnia
(Losowanie - 25 lipca 2017, 12:00 - PGE Narodowy)
Uczestniczy 16 zwycięzców I rundy i 16 zespołów Ekstraklasy z sezonu 2016/17.

1/8 finału - 20 września
(Losowanie - 25 lipca 2017, 12:00 - PGE Narodowy)

1/4 finału - 25 października, 29 listopada
(Losowanie - 25 lipca 2017, 12:00 - PGE Narodowy)

1/2 finału - 28 marca, 18 kwietnia

Finał - 2 maja
w Warszawie; na PGE Narodowym

Puchar Polski 2016/2017 (Dolnośląski ZPN)
Puchar Polski 2016/2017 (Kujawsko-Pomorski ZPN)
Puchar Polski 2016/2017 (Lubelski ZPN)
Puchar Polski 2016/2017 (Lubuski ZPN)
Puchar Polski 2016/2017 (Łódzki ZPN)
Puchar Polski 2016/2017 (Małopolski ZPN)
Puchar Polski 2016/2017 (Mazowiecki ZPN)
Puchar Polski 2016/2017 (Opolski ZPN)
Puchar Polski 2016/2017 (Podkarpacki ZPN)
Puchar Polski 2016/2017 (Podlaski ZPN)
Puchar Polski 2016/2017 (Pomorski ZPN)
Puchar Polski 2016/2017 (Śląski ZPN)
Puchar Polski 2016/2017 (Świętokrzyski ZPN)
Puchar Polski 2016/2017 (Warmińsko-Mazurski ZPN)
Puchar Polski 2016/2017 (Wielkopolski ZPN)
Puchar Polski 2016/2017 (Zachodniopomorski ZPN)

Autor: Wojciech Korbel

 

Napisz do nas