[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF
 
REKLAMA
 

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Strzelcy:
 
Bartosz Biel 3 gole - Bartosz Biel (Bytovia Bytów), Dawid Flaszka (GKS Bełchatów), Kamil Jackiewicz (Olimpia Zambrów), Janusz Surdykowski (Bytovia Bytów), Bartosz Śpiączka (Bruk-Bet Termalica Nieciecza), Wojciech Trochim (Sandecja Nowy Sącz), Przemysław Trytko (Chrobry Głogów),
2 gole - Igor Angulo (Górnik Zabrze), Piotr Basiuk (Świt Nowy Dwór Mazowiecki), Sebastian Deja (MKS Kluczbork), Mariusz Gabrych (Świt Nowy Dwór Mazowiecki), Łukasz Garguła (Miedź Legnica), Iván González (Wisła Kraków), Jan Grzesik (Siarka Tarnobrzeg), Sebastian Inczewski (Błękitni Stargard Szczeciński), Robert Janicki (Olimpia Grudziądz), Dawid Kort (Pogoń Szczecin), Maciej Korzym (Sandecja Nowy Sącz), Patryk Koziara (Legionovia Legionowo), Wojciech Łuczak (Zagłębie Sosnowiec), Mateusz Machaj (Chrobry Głogów), Szymon Matuszek (Górnik Zabrze), Adam Mesjasz (Raków Częstochowa), Tomasz Mikołajczak (Chojniczanka Chojnice), Marcin Orłowski (Puszcza Niepołomice), Armando Sadiku (Legia Warszawa), Rafał Siemaszko (Arka Gdynia), Denis Sotor (Ruch Zdzieszowice), Daniel Tanżyna (GKS Tychy), Rafał Wolsztyński (Górnik Zabrze),
1 gol - Jakub Arak (Ruch Chorzów), Adam Banasiak (Zagłębie Sosnowiec), Przemysław Banaszak (Chełmianka Chełm), Bartłomiej Bartosiak (GKS Bełchatów), Matthieu Bemba (Radomiak Radom), Marcin Biernat (GKS Tychy), Tomasz Boczek (Chojniczanka Chojnice), Łukasz Broź (Legia Warszawa), Przemysław Brychlik (ROW 1964 Rybnik), Martin Bukata (Piast Gliwice), Daniel Chyła (Pogoń Siedlce), Arkadiusz Ciach (Sokół Ostróda), Kamil Cupriak (Radomiak Radom), Jakub Czajkowski (Ruch Zdzieszowice), Mateusz Czyżycki (Siarka Tarnobrzeg), Bartosz Danowski (Olimpia Elbląg), Piotr Darmochwał (Wisła Puławy), Maciej Dąbrowski (Legia Warszawa), Adam Deja (Cracovia), Dejan Đermanović (Stal Mielec), Elhadji Pape Diaw (Korona Kielce), Emil Drozdowicz (Chojniczanka Chojnice), Karol Drwęcki (Świt Nowy Dwór Mazowiecki), Patryk Dziczek (Piast Gliwice), Adrian Dziubiński (Stal Stalowa Wola), Michał Fidziukiewicz (GKS Tychy), Adam Frączczak (Pogoń Szczecin), Mikołaj Gabor (Gryf Wejherowo), Piotr Giel (GKS Bełchatów), Vladislavs Gutkovskis (Bruk-Bet Termalica Nieciecza), Rafał Gutowski (Błękitni Stargard Szczeciński), Robert Hirsz (Wisła Puławy), Pawło Hordijczuk (Stal Rzeszów), Łukasz Janoszka (Zagłębie Lubin), Yannick Kakoko (Arka Gdynia), Marek Kaliszewski (ŁKS 1926 Łomża), Sebastian Kamiński (Bytovia Bytów), Damian Kądzior (Górnik Zabrze), Aleksandyr Kolew (Sandecja Nowy Sącz), Anton Kołosow (Olimpia Elbląg), Bartosz Kopacz (Zagłębie Lubin), Adrian Korzeniewski (Sokół Ostróda), Konrad Kostrzycki (Ruch Zdzieszowice), Marcin Kozłowski (Świt Nowy Dwór Mazowiecki), Jarosław Kubicki (Zagłębie Lubin), Mateusz Kwiatkowski (Legionovia Legionowo), Adrian Laskowski (Warta Poznań), Leândro (Radomiak Radom), Wojciech Łobodziński (Miedź Legnica), Jakub Łukowski (Wisła Płock), Maciej Machalski (Znicz Pruszków), Peter Mazan (Radomiak Radom), Krzysztof Mączyński (Legia Warszawa), Mateusz Mąka (KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski), Damian Mikołajczyk (Gryf Słupsk), Łukasz Mitek (Warta Sieradz), Daniel Mlonek (Sokół Ostróda), Mateusz Molewski (Polonia Środa Wielkopolska), Mateusz Możdżeń (Korona Kielce), Patrik Mráz (Sandecja Nowy Sącz), Mariusz Muszalik (ROW 1964 Rybnik), Łukasz Nadolski (Gryf Wejherowo), Dominik Nagy (Legia Warszawa), Tomasz Nawotka (Zagłębie Sosnowiec), Marcin Niemczyk (MKS Kluczbork), Kamil Nitkiewicz (MKS Kluczbork), Arvydas Novikovas (Jagiellonia Białystok), Hubert Otręba (Sokół Ostróda), Sylwester Patejuk (Wisła Puławy), Mariusz Pawelec (Śląsk Wrocław), Bartłomiej Pawłowski (Zagłębie Lubin), Arkadiusz Piech (Śląsk Wrocław), Grzegorz Piesio (Arka Gdynia), Łukasz Pietroń (GKS Bełchatów), Filip Piszczek (Sandecja Nowy Sącz), Alen Ploj (Wisła Puławy), Jacek Podgórski (Chojniczanka Chojnice), Tomasz Podgórski (Podbeskidzie Bielsko-Biała), Sebastian Polak (Ruch Zdzieszowice), Krystian Pomorski (Świt Nowy Dwór Mazowiecki), Tomasz Pustelnik (Błękitni Stargard Szczeciński), Patryk Rachwał (GKS Bełchatów), Adrian Rakowski (Podbeskidzie Bielsko-Biała), Wojciech Reiman (Stal Rzeszów), Dawid Retlewski (Wda Świecie), Andrzej Rybski (Chojniczanka Chojnice), Valērijs Šabala (Podbeskidzie Bielsko-Biała), Michał Sadowski (ŁKS 1926 Łomża), Patryk Skórecki (Błękitni Stargard Szczeciński), Jakub Smektała (Wisła Puławy), Szymon Sobczak (Podbeskidzie Bielsko-Biała), Marek Sobik (Rekord Bielsko-Biała), Elia Soriano (Korona Kielce), Łukasz Stasiak (Gryf Słupsk), Michał Suchanek (Górnik Łęczna), Łukasz Szczepaniak (Chrobry Głogów), Sławomir Szeliga (Stal Rzeszów), Łukasz Szędzielarz (Rekord Bielsko-Biała), Mateusz Szmydt (Olimpia Elbląg), Sebastian Szymański (Legia Warszawa), Grzegorz Szymusik (Błękitni Stargard Szczeciński), Jakub Świerczok (Zagłębie Lubin), Rafał Świtaj (KS Stilon Gorzów Wielkopolski), Émile Thiakane (GKS Bełchatów), Grzegorz Tomasiewicz (Pogoń Siedlce), Paweł Tomczyk (Podbeskidzie Bielsko-Biała), Marcin Urynowicz (Górnik Zabrze), Krzysztof Werner (Ruch Zdzieszowice), Mateusz Węsierski (Błękitni Stargard Szczeciński), Piotr Wojtasiak (Błękitni Stargard Szczeciński), Kamil Wolski (Świt Nowy Dwór Mazowiecki), Kamil Zalewski (Sokół Ostróda), Dariusz Zapotoczny (Ruch Zdzieszowice), Luka Zarandia (Arka Gdynia), Paweł Zawistowski (Chojniczanka Chojnice), Damian Zbozień (Arka Gdynia), Paweł Zieliński (Miedź Legnica), Jakub Zięba (Stal Rzeszów), Robert Ziętarski (Puszcza Niepołomice), Mateusz Żebrowski (Legionovia Legionowo).

Strzelcy według drużyn:
 
Arka Gdynia: 2 - Rafał Siemaszko, 1 - Yannick Kakoko, Grzegorz Piesio, Luka Zarandia, Damian Zbozień
Błękitni Stargard Szczeciński: 2 - Sebastian Inczewski, 1 - Rafał Gutowski, Tomasz Pustelnik, Patryk Skórecki, Grzegorz Szymusik, Mateusz Węsierski, Piotr Wojtasiak
Bruk-Bet Termalica Nieciecza: 3 - Bartosz Śpiączka, 1 - Vladislavs Gutkovskis
Bytovia Bytów: 3 - Bartosz Biel, Janusz Surdykowski, 1 - Sebastian Kamiński
Chełmianka Chełm: 1 - Przemysław Banaszak
Chojniczanka Chojnice: 2 - Tomasz Mikołajczak, 1 - Tomasz Boczek, Emil Drozdowicz, Jacek Podgórski, Andrzej Rybski, Paweł Zawistowski
Chrobry Głogów: 3 - Przemysław Trytko, 2 - Mateusz Machaj, 1 - Łukasz Szczepaniak
Cracovia: 1 - Adam Deja
GKS Bełchatów: 3 - Dawid Flaszka, 1 - Bartłomiej Bartosiak, Piotr Giel, Łukasz Pietroń, Patryk Rachwał, Émile Thiakane
GKS Tychy: 2 - Daniel Tanżyna, 1 - Marcin Biernat, Michał Fidziukiewicz
Górnik Łęczna: 1 - Michał Suchanek
Górnik Zabrze: 2 - Igor Angulo, Szymon Matuszek, Rafał Wolsztyński, 1 - Damian Kądzior, Marcin Urynowicz
Gryf Słupsk: 1 - Damian Mikołajczyk, Łukasz Stasiak
Gryf Wejherowo: 1 - Mikołaj Gabor, Łukasz Nadolski
Jagiellonia Białystok: 1 - Arvydas Novikovas
Korona Kielce: 1 - Elhadji Pape Diaw, Mateusz Możdżeń, Elia Soriano
KS Stilon Gorzów Wielkopolski: 1 - Rafał Świtaj
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski: 1 - Mateusz Mąka
Legia Warszawa: 2 - Armando Sadiku, 1 - Łukasz Broź, Maciej Dąbrowski, Krzysztof Mączyński, Dominik Nagy, Sebastian Szymański
Legionovia Legionowo: 2 - Patryk Koziara, 1 - Mateusz Kwiatkowski, Mateusz Żebrowski
ŁKS 1926 Łomża: 1 - Marek Kaliszewski, Michał Sadowski
Miedź Legnica: 2 - Łukasz Garguła, 1 - Wojciech Łobodziński, Paweł Zieliński
MKS Kluczbork: 2 - Sebastian Deja, 1 - Marcin Niemczyk, Kamil Nitkiewicz
Olimpia Elbląg: 1 - Bartosz Danowski, Anton Kołosow, Mateusz Szmydt
Olimpia Grudziądz: 2 - Robert Janicki
Olimpia Zambrów: 3 - Kamil Jackiewicz
Piast Gliwice: 1 - Martin Bukata, Patryk Dziczek
Podbeskidzie Bielsko-Biała: 1 - Tomasz Podgórski, Adrian Rakowski, Valērijs Šabala, Szymon Sobczak, Paweł Tomczyk
Pogoń Siedlce: 1 - Daniel Chyła, Grzegorz Tomasiewicz
Pogoń Szczecin: 2 - Dawid Kort, 1 - Adam Frączczak
Polonia Środa Wielkopolska: 1 - Mateusz Molewski
Puszcza Niepołomice: 2 - Marcin Orłowski, 1 - Robert Ziętarski
Radomiak Radom: 1 - Matthieu Bemba, Kamil Cupriak, Leândro, Peter Mazan
Raków Częstochowa: 2 - Adam Mesjasz
Rekord Bielsko-Biała: 1 - Marek Sobik, Łukasz Szędzielarz
ROW 1964 Rybnik: 1 - Przemysław Brychlik, Mariusz Muszalik
Ruch Chorzów: 1 - Jakub Arak
Ruch Zdzieszowice: 2 - Denis Sotor, 1 - Jakub Czajkowski, Konrad Kostrzycki, Sebastian Polak, Krzysztof Werner, Dariusz Zapotoczny
Sandecja Nowy Sącz: 3 - Wojciech Trochim, 2 - Maciej Korzym, 1 - Aleksandyr Kolew, Patrik Mráz, Filip Piszczek
Siarka Tarnobrzeg: 2 - Jan Grzesik, 1 - Mateusz Czyżycki
Sokół Ostróda: 1 - Arkadiusz Ciach, Adrian Korzeniewski, Daniel Mlonek, Hubert Otręba, Kamil Zalewski
Stal Mielec: 1 - Dejan Đermanović
Stal Rzeszów: 1 - Pawło Hordijczuk, Wojciech Reiman, Sławomir Szeliga, Jakub Zięba
Stal Stalowa Wola: 1 - Adrian Dziubiński
Śląsk Wrocław: 1 - Mariusz Pawelec, Arkadiusz Piech
Świt Nowy Dwór Mazowiecki: 2 - Piotr Basiuk, Mariusz Gabrych, 1 - Karol Drwęcki, Marcin Kozłowski, Krystian Pomorski, Kamil Wolski
Warta Poznań: 1 - Adrian Laskowski
Warta Sieradz: 1 - Łukasz Mitek
Wda Świecie: 1 - Dawid Retlewski
Wisła Kraków: 2 - Iván González
Wisła Płock: 1 - Jakub Łukowski
Wisła Puławy: 1 - Piotr Darmochwał, Robert Hirsz, Sylwester Patejuk, Alen Ploj, Jakub Smektała
Zagłębie Lubin: 1 - Łukasz Janoszka, Bartosz Kopacz, Jarosław Kubicki, Bartłomiej Pawłowski, Jakub Świerczok
Zagłębie Sosnowiec: 2 - Wojciech Łuczak, 1 - Adam Banasiak, Tomasz Nawotka
Znicz Pruszków: 1 - Maciej Machalski

Autor: Wojciech Korbel

 

Napisz do nas