[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
 
REKLAMA
 
 PZPN
RSSSF
 
REKLAMA
 

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Puchar Polski 2016/2017, grupa: Opolski ZPN

REKLAMA
REKLAMA

1/32 finału - 24 sierpnia
Do gry dołączają III-ligowcy, IV-ligowcy i zespoły klasy okręgowej z sezonu 2015/2016 z wyjątkiem Odry Opole (beniaminek II ligi).
KS Krasiejów, Agroplon Głuszyna, Start Dobrodzień, LZS Przywory, Źródło Krośnica, LZS Racławiczki - wolny los

LZS Proślice 0-3 OKS Olesno 24 sierpnia, 17:30
pd.
gospodarze wycofali się z rozgrywek
Stal Osowiec 0-7 Swornica Czarnowąsy 24 sierpnia, 17:30
Sokół Niemodlin 4-2 Żubry Smarchowice Śląskie 24 sierpnia, 17:30
Rodło Opole 1-2 Małapanew Ozimek 24 sierpnia, 17:30
nieznany 18 - Daniel Stupak ?, Sebastian Jaroszyński 84
Silesius Kotórz Mały 0-4 LZS Kup 24 sierpnia, 17:30
KS Sławięcice (Kędzierzyn-Koźle) 2-5 KS Krapkowice 24 sierpnia, 17:30
Naprzód Jemielnica 0-3 Skalnik Gracze 24 sierpnia, 17:30
(wo)
na boisku 2-3
Victoria Chróścice 1-2 Naprzód Ujazd Niezdrowice 24 sierpnia, 17:30
LZS Chrząstowice 0-5 Stal Brzeg 24 sierpnia, 17:30
LZS Starościn 2-4 Polonia Nysa 24 sierpnia, 17:30
LZS Walce 5-2 Śląsk Łubniany 24 sierpnia, 17:30
Sudety Burgrabice 1-10 MKS Gogolin 24 sierpnia, 17:30
LZS Stary Ujazd 1-2 Polonia Głubczyce 24 sierpnia, 17:30
LZS Gronowice 3-0 LZS Starowice 24 sierpnia, 17:30
LZS Mechnice 4-3 Olimpia Lewin Brzeski 6 sierpnia, 16:00
Burza Lipki 0-3 LZS Piotrówka 24 sierpnia, 17:30
gospodarze wycofali się z rozgrywek
LZS Ścinawa Nyska 2-2 Jedność Rozmierka 24 sierpnia, 17:30
k. 0-3
LZS II Starowice 0-4 Start Namysłów 24 sierpnia, 17:30
Racławia Racławice Śląskie 1-6 TOR Dobrzeń Wielki 24 sierpnia, 17:30
Piast Strzelce Opolskie 0-3 Chemik Kędzierzyn-Koźle 24 sierpnia, 17:30
Metalowiec Łambinowice 0-2 Czarni Otmuchów 24 sierpnia, 17:30
LZS Lisięcice 1-3 Pogoń Prudnik 24 sierpnia, 17:30
Unia Kolonowskie 7-1 GKS Grodków 24 sierpnia, 17:30
Orzeł Branice 4-0 Sparta Paczków 24 sierpnia, 17:30
GLKS Kietrz 2-3 Porawie Większyce 24 sierpnia, 17:30
Orzeł Źlinice 0-5 Ruch Zdzieszowice 24 sierpnia, 17:30
Adrian Zyla 28, 52, 65, 67, Dariusz Zapotoczny 37

1/16 finału - 7 września

KS Krapkowice 1-2 Małapanew Ozimek 7 września, 17:00
Start Dobrodzień 3-1 Sokół Niemodlin 7 września, 17:00
Źródło Krośnica 3-2 Agroplon Głuszyna 7 września, 17:00
LZS Walce 1-4 Pogoń Prudnik 7 września, 17:00
LZS Mechnice 1-8 Swornica Czarnowąsy 7 września, 17:00
Naprzód Ujazd Niezdrowice 1-11 Polonia Głubczyce 7 września, 17:00
Czarni Otmuchów 1-2 Start Namysłów 7 września, 17:00
MKS Gogolin 1-0 OKS Olesno 7 września, 17:00
Orzeł Branice 3-4 LZS Kup 7 września, 17:00
LZS Racławiczki 0-7 Ruch Zdzieszowice 7 września, 17:00
Porawie Większyce 2-0 Polonia Nysa 7 września, 17:00
Unia Kolonowskie 3-2 TOR Dobrzeń Wielki 7 września, 17:00
Chemik Kędzierzyn-Koźle 0-2 Skalnik Gracze 7 września, 17:00
LZS Gronowice 3-0 LZS Piotrówka 7 września, 17:00
(wo)
goście nie dojechali
Jedność Rozmierka 0-9 Stal Brzeg 7 września, 17:00
LZS Przywory 1-8 KS Krasiejów 24 sierpnia, 18:00
w pierwotnym terminie (7 września, 17:00) odwołany

1/8 finału - 26-27 listopada

LZS Gronowice 2-1 Pogoń Prudnik 26 listopada, 13:00 (60)
Damian Woźny 61, Sebastian Prochota 84 - Marcin Rudzki 80 (k)
MKS Gogolin 2-4 Ruch Zdzieszowice 26 listopada, 13:00
Mariusz Kapłon 75 (k), 90 (k) - Patryk Matuszek 4, Dawid Rudnik 29, 47, Mateusz Szatkowski 41
Start Dobrodzień 0-2 LZS Kup 26 listopada, 13:00
Grzegorz Gryl 18, Piotr Warzyc 42
Źródło Krośnica 0-3 Porawie Większyce 26 listopada, 13:00
Kamil Stachura 44, Krzysztof Kwiatkowski 60, Łukasz Tracz 80
Unia Kolonowskie 2-1 Małapanew Ozimek 26 listopada, 13:00
Jakub Włoch 56, Mariusz Spałek 65 - Tomasz Wróblewski 45 (k)
Start Namysłów 2-1 Stal Brzeg 26 listopada, 13:00 (100)
Patryk Pabiniak 45, Rafał Samborski 56 (k) - Arkadiusz Kot 86
Skalnik Gracze 0-1 KS Krasiejów 26 listopada, 13:00
Paweł Bejm 67
Polonia Głubczyce 2-1 Swornica Czarnowąsy 26 listopada, 13:00 (170)
pd.
Paskal Bury 21, Piotr Jamuła 115 (k) - Szymon Pastuszek 49

1/4 finału - 11 marca
(Losowanie - 6 grudnia 2016 - siedziba Opolskiego ZPN)

Unia Kolonowskie 0-2 Ruch Zdzieszowice 11 marca, 14:00
Dariusz Zapotoczny 81 (k), Dawid Czapliński 83
LZS Gronowice 2-0 Porawie Większyce 11 marca, 14:00
Kamil Kaczor 76, Kamil Babiarz 78
KS Krasiejów 1-5 Polonia Głubczyce 11 marca, 14:00
Adam Sobota 51 - Szymon Grek 7, Dariusz Hajduk 16, Adam Churas 54, 61, Łukasz Bawoł 70
LZS Kup 1-0 Start Namysłów 11 marca, 14:00
Krystian Pudełko 73

1/2 finału - 26 kwietnia
(Losowanie - 6 grudnia 2016 - siedziba Opolskiego ZPN)

LZS Gronowice 1-0 Polonia Głubczyce 26 kwietnia, 17:30
Kamil Babiarz 73
LZS Kup 0-1 Ruch Zdzieszowice 26 kwietnia, 17:00
Jakub Czajkowski 73 (k)

Finał - 24 maja

LZS Gronowice 1-6 Ruch Zdzieszowice 24 maja, 20:00
Damian Woźny 68 (k) - Dariusz Zapotoczny 8, Mateusz Marzec 29, Dawid Czapliński 39, 80, Karol Wanat 75, Jakub Czajkowski 79
w Kluczborku; na Stadionie Miejskim

Puchar Polski 2017/2018

Puchar Polski 2016/2017 (Dolnośląski ZPN)
Puchar Polski 2016/2017 (Kujawsko-Pomorski ZPN)
Puchar Polski 2016/2017 (Lubelski ZPN)
Puchar Polski 2016/2017 (Lubuski ZPN)
Puchar Polski 2016/2017 (Łódzki ZPN)
Puchar Polski 2016/2017 (Małopolski ZPN)
Puchar Polski 2016/2017 (Mazowiecki ZPN)
Puchar Polski 2016/2017 (Podkarpacki ZPN)
Puchar Polski 2016/2017 (Podlaski ZPN)
Puchar Polski 2016/2017 (Pomorski ZPN)
Puchar Polski 2016/2017 (Śląski ZPN)
Puchar Polski 2016/2017 (Świętokrzyski ZPN)
Puchar Polski 2016/2017 (Warmińsko-Mazurski ZPN)
Puchar Polski 2016/2017 (Wielkopolski ZPN)
Puchar Polski 2016/2017 (Zachodniopomorski ZPN)

Puchar Polski 2015/2016 (Opolski ZPN - Kędzierzyn-Koźle-Głubczyce)
Puchar Polski 2015/2016 (Opolski ZPN - Kluczbork-Olesno)
Puchar Polski 2015/2016 (Opolski ZPN - Namysłów-Brzeg)
Puchar Polski 2015/2016 (Opolski ZPN - Nysa-Prudnik)
Puchar Polski 2015/2016 (Opolski ZPN - Opole)
Puchar Polski 2015/2016 (Opolski ZPN - Strzelce Opolskie-Krapkowice)

Autor: Bartłomiej Dyr
Kontakt: opolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas