[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
 
REKLAMA
 
 PZPN
RSSSF
 
REKLAMA
 

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Puchar Polski 2016/2017, grupa: Pomorski ZPN

REKLAMA
REKLAMA

1/8 finału - 26 kwietnia
(Losowanie - 3 listopada 2016 - siedziba Pomorskiego ZPN)

Czarni Pruszcz Gdański 1-4 Grom Nowy Staw 26 kwietnia, 16:00
Jakub Doroszuk 53 - Krzysztof Błażek ?, Tomasz Grabowski ?, Bartosz Drewek ?, Karol Styś ?
Rodło Kwidzyn 3-0 Stolem Gniewino 4 marca, 11:00
Bartosz Szczawiński 79, Robert Stachura 84, 87
Arka II Gdynia 8-0 Bytovia II Bytów 26 kwietnia, 16:00
Szymon Nowicki 6, 71, Daniel Chmielnicki 13, Norbert Hołtyn 73, Mikołaj Gabor 78, 89, 90, Jakub Kłosowski 82
na Narodowym Stadionie Rugby
GKS Sierakowice 0-3 Powiśle Dzierzgoń 26 kwietnia, 16:00
(wo)
Dawid Gliwa ?, ?, ? - nieznany ?
na boisku 3-1 / w zespole gospodarzy wystąpił nieuprawniony zawodnik
Anioły Garczegorze 1-3 Bałtyk Gdynia 26 kwietnia, 17:10
Michał Choszcz 45 (k) - Krzysztof Rzepa 52 (k), Piotr Ruszkul 61, Mateusz Kuzimski 76
KS Kamienica Królewska 3-0 Start Mrzezino 26 kwietnia, 17:30
Filip Kreft 65, Jakub Hoffmann 73, Filip Ustowski 89
Gryf Słupsk 5-2 Pogoń Lębork 26 kwietnia, 17:00
Damian Mikołajczyk 1, 72, 81, Jarosław Felisiak 42 (k), Tomasz Ślusarz 83 - Daniel Wólkiewicz 10, Patryk Pytlak 18
Pomezania Malbork 2-0 GKS Przodkowo 26 kwietnia, 17:00
Maciej Bełz 22, Sławomir Ziemak 71

1/4 finału - 17 maja

Grom Nowy Staw 5-0 Rodło Kwidzyn 16 maja, 17:00
Tomasz Grabowski 19, 26, 42, Krzysztof Danielak 52, Karol Styś 70
Powiśle Dzierzgoń 4-2 Arka II Gdynia 17 maja, 17:30
pd.
Piotr Berk 62, Mateusz Pietrzyk 72, 112, Sebastian Cierlicki 104 - Norbert Hołtyn 67, Mikołaj Gabor 90
KS Kamienica Królewska 1-0 Bałtyk Gdynia 17 maja, 18:00
Filip Ustowski 52
Pomezania Malbork 1-5 Gryf Słupsk 17 maja, 17:00
Sławomir Ziemak 55 - Damian Mikołajczyk 5, 77, Daniel Piechowski 11, Damian Tofil 50 (k), Tomasz Ślusarz 66

1/2 finału - 7 czerwca

Grom Nowy Staw 2-0 Powiśle Dzierzgoń 7 czerwca, 17:00
pd.
Robert Wesołowski 90, Tomasz Grabowski 90
KS Kamienica Królewska 0-4 Gryf Słupsk 7 czerwca, 17:00
Wojciech Wójcik 48, Adrian Solczak 66, 80, Alik Grigorjan 88

Finał - 21 czerwca

Gryf Słupsk 3-3 Grom Nowy Staw 21 czerwca, 18:00
pd. k. 5-3
Damian Tofil 28 (k), Wojciech Wójcik 75, Jarosław Felisiak 82 (k) - Bartosz Drewek 7, Robert Wesołowski 37, 80
w Starogardzie Gdańskim

Puchar Polski 2017/2018

Puchar Polski 2016/2017 (Dolnośląski ZPN)
Puchar Polski 2016/2017 (Kujawsko-Pomorski ZPN)
Puchar Polski 2016/2017 (Lubelski ZPN)
Puchar Polski 2016/2017 (Lubuski ZPN)
Puchar Polski 2016/2017 (Łódzki ZPN)
Puchar Polski 2016/2017 (Małopolski ZPN)
Puchar Polski 2016/2017 (Mazowiecki ZPN)
Puchar Polski 2016/2017 (Opolski ZPN)
Puchar Polski 2016/2017 (Podkarpacki ZPN)
Puchar Polski 2016/2017 (Podlaski ZPN)
Puchar Polski 2016/2017 (Śląski ZPN)
Puchar Polski 2016/2017 (Świętokrzyski ZPN)
Puchar Polski 2016/2017 (Warmińsko-Mazurski ZPN)
Puchar Polski 2016/2017 (Wielkopolski ZPN)
Puchar Polski 2016/2017 (Zachodniopomorski ZPN)

Puchar Polski 2016/2017 (Pomorski ZPN - Gdańsk)
Puchar Polski 2016/2017 (Pomorski ZPN - Malbork)
Puchar Polski 2016/2017 (Pomorski ZPN - Słupsk)

Autor: Łukasz Malesa
Kontakt: pomorskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas