[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Puchar Polski 2016/2017, grupa: Pomorski ZPN - Słupsk

I runda - 24 sierpnia

Pomorze Potęgowo 3-0 Start Łebień 24 sierpnia, 17:00
(wo)
goście wycofali się z rozgrywek
WKS Nożyno 3-4 Victoria Słupsk 24 sierpnia, 17:00
Lesław Wolski 33, Ireneusz Szarzyński 44, Emilian Czarnowski 85 - Paweł Rozenek 60, Jacek Rubinowicz 62, 64, Przemysław Pierzchała 86
Pogoń II Lębork 3-2 Błękitni Motarzyno 24 sierpnia, 18:00
Bizon Wolinia 6-0 Grab Grapice 24 sierpnia, 17:00

II runda - 7 września

ZS Damnica 0-4 Jantaria Pobłocie 7 września, 17:30
Sokół Szczypkowice 3-2 Wybrzeże Objazda 7 września, 17:30
Victoria Słupsk 0-16 Diament Trzebielino 7 września, 17:30
Pomorze Potęgowo 0-4 Sparta Sycewice 7 września, 17:30
Bizon Wolinia 5-3 Stal Jezierzyce 7 września, 17:30
pd.
Rowokół Smołdzino 2-2 GKS Pęplino 7 września, 17:30
pd. k. 5-3
Granit Kończewo 2-3 Garbarnia Kępice 7 września, 17:30
GTS Czarna Dąbrówka 1-3 Jantar Ustka 7 września, 17:30
Pogoń II Lębork 2-6 Leśnik Cewice 15 września, 17:30
Dąb Kusowo 3-1 Słupia Kobylnica 7 września, 17:30
Echo Biesowice 1-4 Brda Przechlewo 7 września, 17:30
GKS Kołczygłowy 4-3 Start Miastko 7 września, 17:30
Dolina Gałąźnia Wielka 2-0 Kaszubia Studzienice 7 września, 17:30
Lipniczanka Lipnica 1-7 Piast Człuchów 7 września, 17:30
Piast II Człuchów 3-7 Czarni Czarne 7 września, 17:30
Victoria/Brda II Przechlewo 2-6 MKS Debrzno 7 września, 17:30

III runda - 21 września

Sokół Szczypkowice 3-5 Jantaria Pobłocie 21 września, 16:30
Sparta Sycewice 3-1 Diament Trzebielino 21 września, 16:30
Bizon Wolinia 3-6 Rowokół Smołdzino 21 września, 16:30
Garbarnia Kępice 3-0 Jantar Ustka 21 września, 16:30
(wo)
goście wycofali się z rozgrywek
Dąb Kusowo 1-2 Leśnik Cewice 21 września, 16:30
GKS Kołczygłowy 3-3 Brda Przechlewo 21 września, 16:30
pd.
wynik rzutów karnych nieznany; awans GKS
Dolina Gałąźnia Wielka 1-3 Piast Człuchów 21 września, 16:30
Czarni Czarne 3-1 MKS Debrzno 21 września, 16:30

IV runda - 5 października

Jantaria Pobłocie 3-2 Sparta Sycewice 5 października, 15:30
pd.
Kamil Iwanicki 47, 62, Paweł Domański 96 - Michał Giersz 16, Damian Kopciński 52
Rowokół Smołdzino 4-0 Garbarnia Kępice 5 października, 15:30
Krzysztof Rusinek 8, Jakub Lipski 42, Bartłomiej Wyka 47, Piotr Cymek 77
GKS Kołczygłowy 3-7 Leśnik Cewice 5 października, 15:30
Rafał Plata 6, 65, Jarosław Malkiewicz 58 - Przemysław Mosór 17, 26, Paweł Bulczak 54, Artur Mrosk 61, 80, Krzysztof Antonowicz 81, 82
Piast Człuchów 3-3 Czarni Czarne 5 października, 15:30
pd. k. 1-3
Dominik Gołuński 24, Krystian Stanios 40 (s), Bartosz Urbaniak 82 - Paweł Wnuk-Lipiński 10, Krystian Stanios 20, Maciej Tamioła 76

V runda - 12 października
Czarni Czarne, Jantaria Pobłocie, Leśnik Cewice - wolny los
Do gry dołączył IV-ligowiec: Gryf Słupsk.

Rowokół Smołdzino 0-2 Gryf Słupsk 12 października, 15:30
Tomasz Ślusarz 77, Jarosław Felisiak 88

1/4 finału - 19 października
Do gry dołączyli III-ligowiec: Pogoń Lębork i IV-ligowcy: Anioły Garczegorze, Bytovia II Bytów i Sokół Wyczechy.

Jantaria Pobłocie 0-3 Pogoń Lębork 19 października, 14:30
Patryk Pytlak 13, 15, 29 (k)
Leśnik Cewice 0-2 Anioły Garczegorze 19 października, 14:30
Michał Fierka 22, Grzegorz Smolarek 73
Czarni Czarne 0-7 Bytovia II Bytów 19 października, 14:30
Mario Cieślik 17, 84, Bartosz Lachowicz 21, 29, Mateusz Oszmaniec 51, Maciej Stenka 65, 69
Gryf Słupsk 3-0 Sokół Wyczechy 19 października, 14:30
(wo)
goście wycofali się z rozgrywek

Puchar Polski 2016/2017 (Pomorski ZPN)

Puchar Polski 2016/2017 (Pomorski ZPN - Gdańsk)
Puchar Polski 2016/2017 (Pomorski ZPN - Malbork)

Autor: Adrian Celiński
Kontakt: pomorskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas