[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Puchar Polski 2015/2016, grupa: Opolski ZPN - Kędzierzyn-Koźle-Głubczyce

I runda - 11 listopada
LZS Łężce, Śląsk Reńska Wieś, KS Sławięcice (Kędzierzyn-Koźle), LZS Kobylice, Naprzód Długomiłowice, KS Cisowa (Kędzierzyn-Koźle), LZS Stare Koźle, Sokół Boguchwałów, Orzeł Dzierżysław, Górnik Babice, Ruch Zubrzyce, FC Pilszcz, Sparta Zawiszyce - wolny los

Ruch Steblów 0-6 Orzeł Polska Cerekiew 11 listopada, 13:00
Jarosław Stelmach 31, 55, Kamil Cur 37, 69, Marceli Pilawa 39, Tomasz Troszka 83 (s)
Egipt Krzyżowice 2-5 LZS Głubczyce-Sady 11 listopada, 13:00
pd.
Damian Kowaczek 24, Arkadiusz Pięciak 84 - Piotr Leszczyński 1, 39, 106, 117, Gracjan Wysz 114
Piast Dzbańce 1-0 Pogoń Wojnowice 11 listopada, 13:00
Jarosław Kucel 90

1/8 finału - 28-29 listopada

LZS Łężce 2-2 Śląsk Reńska Wieś 11 listopada, 13:00
pd. k. 5-3
Denis Ignacy 80, Marek Kadyła 81 - Mateusz Chrzanowski 37, Marcin Matejka 40
LZS Kobylice 0-6 KS Sławięcice (Kędzierzyn-Koźle) 29 listopada, 13:00
Łukasz Mizak 15, 25, Marcin Kapica 35, Andrzej Stanek 60, Dawid Rafalski 70, 80
Naprzód Długomiłowice 2-8 Orzeł Polska Cerekiew 29 listopada, 13:00
KS Cisowa (Kędzierzyn-Koźle) 2-3 LZS Stare Koźle 11 listopada, 13:00
Karol Stypułkowski 17, Damian Kaczyński 39 - Dawid Drobisz 71, Mateusz Dudek 82, Łukasz Słupski 90
Sokół Boguchwałów 0-3 Orzeł Dzierżysław 11 listopada, 13:00
Grzegorz Bondarewicz 37, 52, Krystian Targosz 48
Górnik Babice 9-1 Ruch Zubrzyce 11 listopada, 13:00
Gracjan Bielski 20, 27, Łukasz Bielski 30, 40, 85, Marcin Kościuk 47, Jarosław Zakrzyk 75, 80, Grzegorz Linczewski 89 - Wojciech Grzegorzewicz 44
Piast Dzbańce 7-2 LZS Głubczyce-Sady 29 listopada, 13:00
Mateusz Kudzia 23, 31, 51, 83, Jakub Isański 33, Kamil Pączko 67, Jarosław Kucel 90 - Piotr Leszczyński 70, 77
Sparta Zawiszyce 1-10 FC Pilszcz 11 listopada, 13:00
Damian Niżnik 63 - Łukasz Kliś 13, 21, 39, 45, 74, 82, Łukasz Nieckarz 23, Damian Krzywy 77, 90, Marcin Chałupiński 84

1/4 finału - 5-6 marca

LZS Łężce 0-7 KS Sławięcice (Kędzierzyn-Koźle) 6 marca, 14:00
Andrzej Stanek 30, 50, Szymon Świętek 36, 44, Łukasz Mizak 55, Szymon Kupka 83, Krzysztof Michalski 86
Orzeł Polska Cerekiew 2-0 LZS Stare Koźle 6 marca, 14:00
Jarosław Stelmach 65, Patryk Koszela 87
Orzeł Dzierżysław 8-0 Górnik Babice 6 marca, 14:00
Krzysztof Kupiec 11, 36, Daniel Broniewicz 20, 29, 50, 73, 78, Sebastian Czerny 33
Piast Dzbańce 3-4 FC Pilszcz 6 marca, 14:00
Kamil Pączko 22, Jarosław Kucel 37, 90 - Damian Krzywy 52, Jarosław Kowalski 61, 77, 85

1/2 finału - 26 marca

Orzeł Polska Cerekiew 2-5 KS Sławięcice (Kędzierzyn-Koźle) 26 marca, 13:00
Bartłomiej Srebrniak 17, Jaroslaw Stelmach 84 - Szymon Kupka 33, Łukasz Mizak 53, Szymon Świętek 73, Tomasz Konieczny 84, 88
Orzeł Dzierżysław 1-2 FC Pilszcz 26 marca, 13:00
Krzysztof Kupiec 16 - Robert Dominik 31, Artur Rojek 44 (s)

Finał - 26 maja

KS Sławięcice (Kędzierzyn-Koźle) 3-2 FC Pilszcz 26 maja, 17:00
Łukasz Mizak 9, 57, Kamil Grudziński 71 - Łukasz Kliś 15, Adrian Chałupiński 17
w Reńskiej Wsi

Puchar Polski 2016/2017 (Opolski ZPN)

Puchar Polski 2015/2016 (Opolski ZPN - Kluczbork-Olesno)
Puchar Polski 2015/2016 (Opolski ZPN - Namysłów-Brzeg)
Puchar Polski 2015/2016 (Opolski ZPN - Nysa-Prudnik)
Puchar Polski 2015/2016 (Opolski ZPN - Opole)
Puchar Polski 2015/2016 (Opolski ZPN - Strzelce Opolskie-Krapkowice)

Autor: Michał Turulski
Kontakt: opolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas