[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

III liga 2002/2003, grupa: 1 (Warmia i Mazury, Podlasie, Łódzkie, Mazowsze)
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Jagiellonia Białystok 30 67 20 7 3 55-18 10 5 0 37-10 10 2 3 18-8
2.  Gwardia Warszawa 30 58 17 7 6 49-24 12 2 1 33-6 5 5 5 16-18
3.  Okęcie Warszawa 30 53 15 8 7 42-22 10 3 2 22-7 5 5 5 20-15
4.  MG MZKS Kozienice 30 51 15 6 9 48-27 8 2 5 25-12 7 4 4 23-15
5.  Pelikan Łowicz 30 47 12 11 7 43-30 9 3 3 27-13 3 8 4 16-17 2 3 1 0 1 4-1
6.  Stal Głowno 30 47 13 8 9 35-28 7 3 5 21-14 6 5 4 14-14 2 3 1 0 1 1-4
7.  Mazowsze Grójec 30 44 12 8 10 35-33 9 3 3 23-12 3 5 7 12-21 2 6 2 0 0 4-1
8.  Warmia Grajewo 30 44 12 8 10 46-31 6 6 3 24-18 6 2 7 22-13 2 0 0 0 2 1-4
9.  MKS Mława 30 42 11 9 10 31-33 8 3 4 17-10 3 6 6 14-23
10.  Unia Skierniewice 30 41 12 5 13 39-41 7 4 4 23-18 5 1 9 16-23
11.  Legionovia Legionowo 30 37 9 10 11 35-37 7 7 1 25-13 2 3 10 10-24
12.  Znicz Pruszków 30 36 10 6 14 41-51 8 4 3 25-13 2 2 11 16-38
13.  Polonia Olimpia Elbląg 30 34 9 7 14 28-49 6 3 6 19-23 3 4 8 9-26
14.  Wigry Suwałki 30 30 8 6 16 31-43 6 4 5 19-15 2 2 11 12-28
15.  Polonia II Warszawa 30 28 8 4 18 40-60 3 2 10 19-28 5 2 8 21-32
16.  Hutnik Warszawa 30 5 1 2 27 19-90 0 2 13 9-37 1 0 14 10-53

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Jagiellonia Białystok    0-0 2-1 1-0 2-2 3-0 0-0 3-0 1-1 4-0 3-1 7-1 2-2 3-2 2-0 4-0 
 2 Gwardia Warszawa0-1     1-1 0-0 2-1 3-0 1-0 2-0 1-0 4-1 1-0 5-1 4-0 3-0 5-1 1-0 
 3 Okęcie Warszawa0-0 1-0     0-2 0-0 0-1 1-1 1-0 1-0 2-1 1-0 3-0 3-0 2-1 1-0 6-1 
 4 MG MZKS Kozienice0-1 2-3 0-0     1-3 1-1 1-0 0-2 5-1 3-0 3-0 2-0 2-0 3-0 2-0 0-1 
 5 Pelikan Łowicz0-1 1-1 1-1 2-3     4-0 3-2 1-0 2-1 1-0 2-1 2-1 1-1 0-1 3-0 4-0 
 6 Stal Głowno1-2 2-0 0-2 1-1 1-0     2-1 0-1 0-0 0-2 1-0 4-1 0-0 2-0 3-4 4-0 
 7 Mazowsze Grójec1-3 3-1 0-1 1-1 0-0 0-0     2-0 3-0 2-1 3-0 2-1 1-0 2-1 2-3 1-0 
 8 Warmia Grajewo1-0 0-2 3-2 1-0 1-1 0-3 1-2     4-1 1-1 1-1 1-1 4-1 0-0 2-2 4-1 
 9 MKS Mława0-1 2-0 2-1 2-1 1-1 0-0 1-1 1-0     1-0 0-1 2-1 0-1 1-0 1-2 3-0 
 10 Unia Skierniewice2-2 1-2 0-3 0-2 0-0 1-1 4-1 0-3 2-2     1-0 3-1 2-0 1-0 3-0 3-1 
 11 Legionovia Legionowo1-0 2-2 1-1 1-1 1-1 0-1 2-0 0-0 1-1 2-0     3-2 3-0 1-0 3-3 4-1 
 12 Znicz Pruszków0-1 1-0 1-1 1-0 6-1 0-1 0-0 2-1 0-0 0-2 3-0     1-1 5-2 2-1 3-2 
 13 Polonia Olimpia Elbląg2-0 1-1 2-1 1-2 1-0 0-0 1-1 0-5 0-2 1-3 0-2 2-1     1-0 0-2 7-3 
 14 Wigry Suwałki0-2 1-1 2-0 1-2 1-1 2-1 0-1 0-1 1-1 1-0 2-1 1-1 0-1     3-2 4-0 
 15 Polonia II Warszawa0-2 1-2 0-3 1-3 0-3 0-3 3-0 1-1 1-2 1-2 1-1 1-3 3-1 1-2     5-0 
 16 Hutnik Warszawa0-2 0-1 0-2 2-5 0-2 0-2 1-2 0-8 1-2 0-3 2-2 0-1 0-1 3-3 0-1     

Kolejka 1 - 14-15 sierpnia

Warmia Grajewo 1-0 Jagiellonia Białystok 11 sierpnia
Paczkowski 86
Hutnik Warszawa 0-3 Unia Skierniewice
Osiński 2, Kubiak 12, Jędrzejewski 89
Wigry Suwałki 1-1 MKS Mława
Szmyt 50 - Ołowniuk 53
Polonia II Warszawa 1-3 MG MZKS Kozienice
Woźniak 58 - Seremak 8, 43, Sykuła 75
Mazowsze Grójec 0-0 Pelikan Łowicz
Polonia Olimpia Elbląg 1-1 Gwardia Warszawa
Lepka 28 - Dolewski 44
Stal Głowno 0-2 Okęcie Warszawa
T.Amaefule 2, 64
Legionovia Legionowo 3-2 Znicz Pruszków
Stachowiak 37, Korkuć 55, Jaczewski 85 - Lesiak 42, Jankowski 67 (k)

Kolejka 2 - 18 sierpnia

Jagiellonia Białystok 7-1 Znicz Pruszków
Kobeszko 7, 12, 45, Żuberek 17, Dzienis 60, Tyczkowski 85, Szugzda 90 - Kowalczyk 45
Gwardia Warszawa 3-0 Stal Głowno
Świętochowski 44, Konopka 60 (k), Gołębiewski 90
Pelikan Łowicz 1-1 Polonia Olimpia Elbląg
Rzeczycki 2 - Wiercioch 24
MG MZKS Kozienice 1-0 Mazowsze Grójec
Sykuła 9
MKS Mława 1-2 Polonia II Warszawa
Rogalski 2 - N.Amaefule 87, Jakubiak 88
Unia Skierniewice 1-0 Wigry Suwałki
Świstek 54
Warmia Grajewo 4-1 Hutnik Warszawa
Tyszkiewicz 16, 19, 58, Sobolewski 61 - Szymaniak 78
Legionovia Legionowo 1-1 Okęcie Warszawa
Michał Lewandowski 50 - Stasiuk 5
mecz przeniesiony ze stadionu Okęcia z powodu renowacji płyty

Kolejka 3 - 24-25 sierpnia

Hutnik Warszawa 0-2 Jagiellonia Białystok
Bańkowski 11, Kobeszko 43
Wigry Suwałki 0-1 Warmia Grajewo
Żukowski 10
Polonia II Warszawa 1-2 Unia Skierniewice
Kosiorowski 25 - Świstek 35, Jędrzejewski 41
Mazowsze Grójec 3-0 MKS Mława
Komar 13 (k), Cackowski 53, Główka 68
Polonia Olimpia Elbląg 1-2 MG MZKS Kozienice
Gut 69 - Bilke 29, Sykuła 39
Stal Głowno 1-0 Pelikan Łowicz
Gondzia 75
Legionovia Legionowo 2-2 Gwardia Warszawa
Karaszewski 52, Michał Lewandowski 88 - Bystros 54, Konopka 60 (k)
Znicz Pruszków 1-1 Okęcie Warszawa
Staniszewski 88 - Rembisz 14

Kolejka 4 - 31 sierpnia-1 września

Jagiellonia Białystok 2-1 Okęcie Warszawa
Szugzda 53, Tyczkowski 90 - Tataj 89
Gwardia Warszawa 5-1 Znicz Pruszków
Gołębiewski 7, 27, Świętochowski 41, Gallardo 55, Małkiewicz 90 - Misiura 65
Pelikan Łowicz 2-1 Legionovia Legionowo
Rzeczycki 44, J.Tafliński 71 - Tomczyk 40
MG MZKS Kozienice 1-1 Stal Głowno
Sokół 21 - W.Wiśniewski 33
MKS Mława 0-1 Polonia Olimpia Elbląg
Adam Fedoruk 32
Unia Skierniewice 4-1 Mazowsze Grójec
Pawłowski 55 (k), Świstek 60, Kubiak 66, Budka 89 (k) - Komorowski 50
Warmia Grajewo 2-2 Polonia II Warszawa
Sobolewski 13, Paczkowski 40 - Jakubiak 8, N.Amaefule 85
Hutnik Warszawa 3-3 Wigry Suwałki
Pulkowski 28, M.Szymaniak 37, Patejuk 75 - Grabowski 17, Wojtulewicz 80, Sudy 83

Kolejka 5 - 7-8 września

Wigry Suwałki 0-2 Jagiellonia Białystok
Kobeszko 52, 70
Polonia II Warszawa 5-0 Hutnik Warszawa
Udenkwor 29, 56, N.Amaefule 68, 75, Kłoskowicz 77 (k)
Mazowsze Grójec 2-0 Warmia Grajewo
Komar 48 (k), Nowicki 80
Polonia Olimpia Elbląg 1-3 Unia Skierniewice
Warecki 40 - Podolski 18, Agbejule 65, Pawłowski 70 (k)
Stal Głowno 0-0 MKS Mława
Legionovia Legionowo 1-1 MG MZKS Kozienice
Karaszewski 70 - Bilke 53
Znicz Pruszków 6-1 Pelikan Łowicz
Kalinowski 8, Lesiak 34, Misiura 53, Kowalczyk 72, 90 - Skowroński 3
Okęcie Warszawa 1-0 Gwardia Warszawa
Rembisz 3 (k)

Kolejka 6 - 14-15 września

Jagiellonia Białystok 0-0 Gwardia Warszawa
Pelikan Łowicz 1-1 Okęcie Warszawa
Gawlik 29 - Karpiński 13
MKS Mława 0-1 Legionovia Legionowo
Zawadzki 21
Unia Skierniewice 1-1 Stal Głowno
Podolski 72 - Skrydalewicz 64
Warmia Grajewo 4-1 Polonia Olimpia Elbląg
Tyszkiewicz 8, 17, Sobolewski 54, 79 (k) - Wiercioch 76 (k)
Hutnik Warszawa 1-2 Mazowsze Grójec
Szymański 4 - Komorowski 20, Jaśkowski 85
Wigry Suwałki 3-2 Polonia II Warszawa
Sudy 5, 34, Ołowniuk 79 - Aleksandrowicz 61, Herman 67
Znicz Pruszków 1-0 MG MZKS Kozienice
Kowalczyk 75

Kolejka 7 - 21-22 września

Polonia II Warszawa 0-2 Jagiellonia Białystok
Bańkowski 39, Żuberek 42
Mazowsze Grójec 2-1 Wigry Suwałki
Pałaszewski 23, Komar 70 - Ołowniuk 42
Polonia Olimpia Elbląg 7-3 Hutnik Warszawa
Lepka 3, 16, 25, 27, 32, Wiercioch 44, Chuderski 47 - Patejuk 22, Augustynowicz 36 (s), Sadowski 39 (k)
Stal Głowno 0-1 Warmia Grajewo
Tyszkiewicz 75
Legionovia Legionowo 2-0 Unia Skierniewice
Konarzewski 55, Orłowski 87
Znicz Pruszków 0-0 MKS Mława
Okęcie Warszawa 0-2 MG MZKS Kozienice
Seremak 46, Bilke 52
Gwardia Warszawa 2-1 Pelikan Łowicz
Miąszkiewicz 35, Dolewski 71 - Stankiewicz 62 (k)

Kolejka 8 - 28-29 września

Jagiellonia Białystok 2-2 Pelikan Łowicz
Żuberek 71, Tyczkowski 73 - Bolimowski 24, Stankiewicz 38
MG MZKS Kozienice 2-3 Gwardia Warszawa
Czaplarski 5, Bilke 65 - Dolewski 33, Miąszkiewicz 88, Konopka 90
MKS Mława 2-1 Okęcie Warszawa
Rogalski 56, Walczak 74 - Szcześniak 24
Unia Skierniewice 3-1 Znicz Pruszków
Chimezie 48, Agbejule 72, Osiński 76 - Piotrowicz 71
Warmia Grajewo 1-1 Legionovia Legionowo
Sobolewski 52 - Zawadzki 90
Hutnik Warszawa 0-2 Stal Głowno
W.Wiśniewski 25, 55
Wigry Suwałki 0-1 Polonia Olimpia Elbląg
P.Wiśniewski 25
Polonia II Warszawa 3-0 Mazowsze Grójec
N.Amaefule 67, 75, Kłoskowicz 90

Kolejka 9 - 5-6 października

Mazowsze Grójec 1-3 Jagiellonia Białystok
Przybyliński 14 - Marcinkiewicz 15, Kobeszko 45, Danielewicz 83
Polonia Olimpia Elbląg 0-2 Polonia II Warszawa
Buśkiewicz 33, 56
Stal Głowno 2-0 Wigry Suwałki
W.Wiśniewski 5, Gondzia 54
Legionovia Legionowo 4-1 Hutnik Warszawa
Zawadzki 2, Stachowiak 5, Tomczyk 18, Orłowski 44 - Patejuk 66
Znicz Pruszków 2-1 Warmia Grajewo
Staniszewski 7, Misiura 83 - Sobolewski 23
Okęcie Warszawa 2-1 Unia Skierniewice
Ngody 41, Rembisz 51 - Jędrzejewski 43
Gwardia Warszawa 1-0 MKS Mława
Dzięcioł 15
Pelikan Łowicz 2-3 MG MZKS Kozienice
Hamlet 29, Skowroński 89 - Bilke 32, 82, Czaplarski 81

Kolejka 10 - 12-13 października

Jagiellonia Białystok 1-0 MG MZKS Kozienice
Tupalski 48
MKS Mława 1-1 Pelikan Łowicz
Walczak 13 - Rembowski 90
Unia Skierniewice 1-2 Gwardia Warszawa
Szymczyk 65 - Gołębiewski 41, Miąszkiewicz 76 (k)
Warmia Grajewo 3-2 Okęcie Warszawa
Paczkowski 7, Żukowski 52, Radziński 83 - Karpiński 7, 74
Hutnik Warszawa 0-1 Znicz Pruszków
Staniszewski 28
Wigry Suwałki 2-1 Legionovia Legionowo
Wojtulewicz 4, 90 - Sieczkowski 53 (s)
Polonia II Warszawa 0-3 Stal Głowno
Luke 16, Gondzia 18, Pakulski 89
Mazowsze Grójec 1-0 Polonia Olimpia Elbląg
Komorowski 55

Kolejka 11 - 19-20 października

Polonia Olimpia Elbląg 2-0 Jagiellonia Białystok
Lepka 37, Warecha 74
Stal Głowno 2-1 Mazowsze Grójec
Pakulski 63, Białas 76 - Mikołajczak 33
Legionovia Legionowo 3-3 Polonia II Warszawa
Zawadzki 44, Karaszewski 62, Dianzenza 79 - Buśkiewicz 45, 65, Jakubiak 76
Znicz Pruszków 5-2 Wigry Suwałki
Krzemiński 38, Misiura 47, Kalinowski 60, Kowalczyk 65, Staniszewski 80 - Trzaskalski 30, Sudy 87 (k)
Okęcie Warszawa 6-1 Hutnik Warszawa
Słomski 42, Karpiński 60, 70, 76, Tataj 81, 90 - Patejuk 80
Gwardia Warszawa 2-0 Warmia Grajewo
Gallardo 22, Marek Lewandowski 57
Pelikan Łowicz 1-0 Unia Skierniewice
Bolimowski 87
MG MZKS Kozienice 5-1 MKS Mława
Misztal 58, Bilke 63, 83, Rzeszotek 68, Seremak 71 - Mikłowski 18

Kolejka 12 - 26-27 października

Jagiellonia Białystok 1-1 MKS Mława
Łatka 33 (k) - Walczak 90
Unia Skierniewice 0-2 MG MZKS Kozienice
Bilke 50, Czaplarski 64
Warmia Grajewo 1-1 Pelikan Łowicz
Żukowski 89 - Kołłątaj 11 (s)
Hutnik Warszawa 0-1 Gwardia Warszawa
Miąszkiewicz 6
Wigry Suwałki 2-0 Okęcie Warszawa
Zwierciadłowski 80, 88
Polonia II Warszawa 1-3 Znicz Pruszków
Buśkiewicz 81 - Misiura 1, Staniszewski 40, Kotlarski 63
Mazowsze Grójec 3-0 Legionovia Legionowo
Mikołajczak 13, Jaskólski 80, Komorowski 86
Polonia Olimpia Elbląg 0-0 Stal Głowno

Kolejka 13 - 2-3 listopada

Stal Głowno 1-2 Jagiellonia Białystok
Białas 37 - Kobeszko 58, 73
Legionovia Legionowo 3-0 Polonia Olimpia Elbląg
Zawadzki 17, Karaszewski 62, Stachowiak 72
Znicz Pruszków 0-0 Mazowsze Grójec
Okęcie Warszawa 1-0 Polonia II Warszawa
Tataj 74 (k)
Gwardia Warszawa 3-0 Wigry Suwałki
Miąszkiewicz 54, Gallardo 78, Bystros 82
Pelikan Łowicz 4-0 Hutnik Warszawa
Skowroński 7, 10, 85, Bolimowski 81 (k)
MG MZKS Kozienice 0-2 Warmia Grajewo
Radziński 8, Guzowski 90
MKS Mława 1-0 Unia Skierniewice
Mikłowski 80

Kolejka 14 - 9-10 listopada

Jagiellonia Białystok 4-0 Unia Skierniewice
Kobeszko 5, 72, 90, Tyczkowski 82
Warmia Grajewo 4-1 MKS Mława
Żukowski 25, 58, Wawrzeniuk 32, Akwa 89 (s) - Taranowski 8
Hutnik Warszawa 2-5 MG MZKS Kozienice
Rajski 31, Pulkowski 60 (k) - Strąg 8, Seremak 42, 46, 63, Czerwiński 90
Wigry Suwałki 1-1 Pelikan Łowicz
Ołowniuk 83 - Lewicki 40
Polonia II Warszawa 1-2 Gwardia Warszawa
N.Amaefule 86 - Bystros 35, Prusik 71
Mazowsze Grójec 0-1 Okęcie Warszawa
Jadczak 35
Polonia Olimpia Elbląg 2-1 Znicz Pruszków
Nadolny 58, Adam Fedoruk 66 - Kowalczyk 9
Stal Głowno 1-0 Legionovia Legionowo
Grącki 62

Kolejka 15 - 16-17 listopada

Legionovia Legionowo 1-0 Jagiellonia Białystok
Michał Lewandowski 60
Znicz Pruszków 0-1 Stal Głowno
W.Wiśniewski 65
Okęcie Warszawa 3-0 Polonia Olimpia Elbląg
Langier 43, Pach 57 (k), Janiak 69 (k)
Gwardia Warszawa 1-0 Mazowsze Grójec
Gołębiewski 72
Pelikan Łowicz 3-0 Polonia II Warszawa
Bolimowski 78, Skowroński 87, Plichta 90
MG MZKS Kozienice 3-0 Wigry Suwałki
Sokół 51, Skórnicki 80, Rzeszotek 86
MKS Mława 3-0 Hutnik Warszawa
Szmyt 73, Rogalski 84, Walczak 90
Unia Skierniewice 0-3 Warmia Grajewo
Dębkowski 38, Sobolewski 52 (k), Kapelewski 69

Kolejka 16 (pierwotnie 17) - 15-16 marca

Okęcie Warszawa 1-0 Legionovia Legionowo
Pach 86
Znicz Pruszków 0-1 Jagiellonia Białystok 30 kwietnia
Kulig 30
Stal Głowno 2-0 Gwardia Warszawa
M.Janeczko 19, 25
Polonia Olimpia Elbląg 1-0 Pelikan Łowicz
Warecha 20
Mazowsze Grójec 1-1 MG MZKS Kozienice 30 kwietnia
Jaskólski 84 - Sokół 51
Polonia II Warszawa 1-2 MKS Mława
Musuła 30 - Szmyt 51, Rogalski 85
Wigry Suwałki 1-0 Unia Skierniewice 2 kwietnia
Świstek 22
Hutnik Warszawa 0-8 Warmia Grajewo
Żukowski 6, 16, 54, 62, 79, Sobolewski 52 (k), Wojnowski 87, 90

Kolejka 17 (pierwotnie 18) - 22-23 marca

Jagiellonia Białystok 4-0 Hutnik Warszawa
Łatka 9 (k), 19 (k), Kobeszko 20, Dzienis 68
Warmia Grajewo 0-0 Wigry Suwałki
Unia Skierniewice 3-0 Polonia II Warszawa
Chimezie 20, 31, Podolski 23 (k)
MKS Mława 1-1 Mazowsze Grójec
Król 90 - Komorowski 74
MG MZKS Kozienice 2-0 Polonia Olimpia Elbląg
Sykuła 1, Seremak 45
Pelikan Łowicz 4-0 Stal Głowno
Skowroński 5, Stankiewicz 18 (k), Wilk 38, 45
Gwardia Warszawa 1-0 Legionovia Legionowo
Gallardo 42
Okęcie Warszawa 3-0 Znicz Pruszków
Łowicki 41, Ngody 46, 65

Kolejka 18 (pierwotnie 19) - 29-30 marca

Okęcie Warszawa 0-0 Jagiellonia Białystok 29 marca
Znicz Pruszków 1-0 Gwardia Warszawa 30 marca
Staniszewski 50
Legionovia Legionowo 1-1 Pelikan Łowicz 30 marca
Oribhabor 47 - Wilk 42
Stal Głowno 1-1 MG MZKS Kozienice 29 marca
Bolimowski 90 - Seremak 89
Polonia Olimpia Elbląg 0-2 MKS Mława 29 marca
Rogalski 24, 53
Mazowsze Grójec 2-1 Unia Skierniewice 29 marca
Okafor-Agu 30, Stretowicz 90 (k) - Osińki 56
Polonia II Warszawa 1-1 Warmia Grajewo 29 marca
Kosiorowski 35 - Żukowski 12
Wigry Suwałki 4-0 Hutnik Warszawa 29 marca
Szarnecki 10, 32, Trocki 20, Świstek 87

Kolejka 19 (pierwotnie 20) - 5-6 kwietnia

Jagiellonia Białystok 3-2 Wigry Suwałki
Kobeszko 10, 59, Łatka 19 (k) - Szymczyk 49, Bajko 90
Hutnik Warszawa 0-1 Polonia II Warszawa
Kosiorowski 88 (k)
Warmia Grajewo 1-2 Mazowsze Grójec
Sobolewski 10 - Okafor-Agu 17, Komorowski 51
Unia Skierniewice 2-0 Polonia Olimpia Elbląg
Budka 5, Pawłowski 76
MKS Mława 0-0 Stal Głowno
MG MZKS Kozienice 3-0 Legionovia Legionowo
Sokół 3, Bilke 20, 28
Pelikan Łowicz 2-1 Znicz Pruszków
K.Durka 65, Skowroński 90 - Kowalczyk 69
Gwardia Warszawa 1-1 Okęcie Warszawa
Miąszkiewicz 70 - Karpiński 20

Kolejka 20 (pierwotnie 21) - 12-13 kwietnia

MG MZKS Kozienice 2-0 Znicz Pruszków 7 maja
Sykuła 77, Godlewski 79
Gwardia Warszawa 0-1 Jagiellonia Białystok
Łatka 69 (k)
Okęcie Warszawa 0-0 Pelikan Łowicz
Legionovia Legionowo 1-1 MKS Mława 23 kwietnia
Orłowski 30 - Rogalski 35
Stal Głowno 0-2 Unia Skierniewice
Osiński 51, Budka 65 (k)
Polonia Olimpia Elbląg 0-5 Warmia Grajewo
Sobolewski 39, Paczkowski 44, Guzowski 69, Żukowski 78, Radziński 89
Mazowsze Grójec 1-0 Hutnik Warszawa
Stretowicz 58
Polonia II Warszawa 1-2 Wigry Suwałki
Aleksandrowicz 83 - Świstek 6, Bajko 90

Kolejka 21 (pierwotnie 16) - 15 kwietnia
Kolejka pierwotnie miała być rozegrana 8-9 marca

Jagiellonia Białystok 3-0 Warmia Grajewo
Kobeszko 7, 70, Łatka 86 (k)
Unia Skierniewice 3-1 Hutnik Warszawa
Kubiak 18, 48, Chimezie 78 - Gajowniczek 26
MKS Mława 1-0 Wigry Suwałki
Zega 89 (s)
MG MZKS Kozienice 2-0 Polonia II Warszawa
Seremak 60, Czaplarski 75
Pelikan Łowicz 3-2 Mazowsze Grójec
Lewicki 18, 52, 67 - Komorowski 59, Więckowski 77
Gwardia Warszawa 4-0 Polonia Olimpia Elbląg
Gallardo 48, Konopka 51 (k), Miąszkiewicz 53, Gołębiewski 67
Okęcie Warszawa 0-1 Stal Głowno
Bolimowski 39
Znicz Pruszków 3-0 Legionovia Legionowo
Krzemiński 12 (k), P.Staniszewski 45, Romanowski 90

Kolejka 22 - 19 kwietnia

Jagiellonia Białystok 2-0 Polonia II Warszawa
Kobeszko 49, 90 (k)
Wigry Suwałki 0-1 Mazowsze Grójec 18 kwietnia
Stretowicz 58
Hutnik Warszawa 0-1 Polonia Olimpia Elbląg 18 kwietnia
Nadolny 41
Warmia Grajewo 0-3 Stal Głowno
Malinowski 32, Baba 48, Gorący 89
Unia Skierniewice 1-0 Legionovia Legionowo 18 kwietnia
Kubiak 54
MKS Mława 2-1 Znicz Pruszków
Butrym 57, 71 - Konopko 68
MG MZKS Kozienice 0-0 Okęcie Warszawa
Pelikan Łowicz 1-1 Gwardia Warszawa
Hamlet 90 - Gołębiewski 53

Kolejka 23 - 26-27 kwietnia

Pelikan Łowicz 0-1 Jagiellonia Białystok
Dzienis 73
Gwardia Warszawa 0-0 MG MZKS Kozienice
Okęcie Warszawa 1-0 MKS Mława
Tataj 88
Znicz Pruszków 0-2 Unia Skierniewice
Chimezie 60, 78
Legionovia Legionowo 0-0 Warmia Grajewo
Stal Głowno 4-0 Hutnik Warszawa
Gajewski 4, Wiśniewski 9 (k), Bolimowski 33, Gorący 65
Polonia Olimpia Elbląg 1-0 Wigry Suwałki
Sznaza 58 (k)
Mazowsze Grójec 2-3 Polonia II Warszawa
Cackowski 82, Główka 87 - Aleksandrowicz 33, 79, Wrzesiński 84

Kolejka 24 - 3-4 maja

Jagiellonia Białystok 0-0 Mazowsze Grójec
Polonia II Warszawa 3-1 Polonia Olimpia Elbląg
Pawłowski 30, Jędrzejewski 65, Wrzesiński 71 - Fedoruk 73
w Mirkowie (Konstancin-Jeziorna); mecz przerwany przy stanie 3-1 w 75. minucie z powodu wtargnięcia na murawę kibiców gości - utrzymano wynik z boiska
Wigry Suwałki 2-1 Stal Głowno
Zejer 82, Siłkowski 89 - Michalczuk 18
Hutnik Warszawa 2-2 Legionovia Legionowo
Górski 13, Sadowski 25 - Korkuć 49, Orłowski 70
w Legionowie; spotkanie przełożono z uwagi na uroczyste otwarcie nowego budynku klubowego w Legionowie i galę z tym związaną
Warmia Grajewo 1-1 Znicz Pruszków
Brede 90 - Jaczewski 15
Unia Skierniewice 0-3 Okęcie Warszawa
Tataj 10, 13, Ngody 45
MKS Mława 2-0 Gwardia Warszawa
Mikłowski 20, Rogalski 62
MG MZKS Kozienice 1-3 Pelikan Łowicz
Sokół 25 - Hamlet 11, Skowroński 86, 90

Kolejka 25 - 10-11 maja

MG MZKS Kozienice 0-1 Jagiellonia Białystok
Żuberek 30
Pelikan Łowicz 2-1 MKS Mława
Wilk 33, Skowroński 64 - Szmyt 85 (k)
Gwardia Warszawa 4-1 Unia Skierniewice
Dzięcioł 44, Fabisiak 55, Miąszkiewicz 72, Konopka 89 - Pawłowski 78
Okęcie Warszawa 1-0 Warmia Grajewo
Tataj 62
Znicz Pruszków 3-2 Hutnik Warszawa
Kamiński 34 (s), D.Staniszewski 42, Milewski 61 - Grzywacz 81, Szymaniak 86
Legionovia Legionowo 1-0 Wigry Suwałki
Korkuć 7
Stal Głowno 3-4 Polonia II Warszawa
Janeczko 46, Bernaciak 55, Bolimowski 61 - Aleksandrowicz 16, 49, Musuła 42, Wrzesiński 71
Polonia Olimpia Elbląg 1-1 Mazowsze Grójec
Łojek 3 (k) - Szweda 80

Kolejka 26 - 17-18 maja

Jagiellonia Białystok 2-2 Polonia Olimpia Elbląg
Kulig 15, Łatka 18 (k) - Zalewski 38 (s), Marcinkiewicz 82 (s)
Mazowsze Grójec 0-0 Stal Głowno
Polonia II Warszawa 1-1 Legionovia Legionowo
Danilov 32 - Korkuć 26
Wigry Suwałki 1-1 Znicz Pruszków
Świstek 80 (k) - Jaczewski 65
Hutnik Warszawa 0-2 Okęcie Warszawa
Pach 16, Karpiński 86
Warmia Grajewo 0-2 Gwardia Warszawa
Bystros 67, Miąszkiewicz 90
Unia Skierniewice 0-0 Pelikan Łowicz
MKS Mława 2-1 MG MZKS Kozienice
Rogalski 11, 50 - A.Strąg 55

Kolejka 27 - 24-25 maja

MKS Mława 0-1 Jagiellonia Białystok
Speichler 9
MG MZKS Kozienice 3-0 Unia Skierniewice
Seremak 6, 82, Misztal 80
Pelikan Łowicz 1-0 Warmia Grajewo
Skowroński 48
Gwardia Warszawa 1-0 Hutnik Warszawa
Gołębiewski 18
Okęcie Warszawa 2-1 Wigry Suwałki
Rembisz 16 (k), Langier 25 - Pietkiewicz 32
Znicz Pruszków 2-1 Polonia II Warszawa
Krzemiński 13 (k), Jaczewski 24 - Bąk 49
Legionovia Legionowo 2-0 Mazowsze Grójec
Barchwic 71, Oribhabor 86
Stal Głowno 0-0 Polonia Olimpia Elbląg

Kolejka 28 - 31 maja-1 czerwca

Jagiellonia Białystok 3-0 Stal Głowno
Kobeszko 31, 64, Tyczkowski 79
Polonia Olimpia Elbląg 0-2 Legionovia Legionowo
Tomczyk 33, Orłowski 60
Mazowsze Grójec 2-1 Znicz Pruszków
Komorowski 53, 75 - Damian Staniszewski 81
Polonia II Warszawa 0-3 Okęcie Warszawa
Karpiński 34, Tataj 65, 90
Wigry Suwałki 1-1 Gwardia Warszawa
Trocki 33 - M.Lewandowski 87
Hutnik Warszawa 0-2 Pelikan Łowicz
Krzysztof Durka 27, Skowroński 51
Warmia Grajewo 1-0 MG MZKS Kozienice
Radziński 8
Unia Skierniewice 2-2 MKS Mława
Bassey 1, Kubiak 34 - Szmyt 53 (k), Mikłowski 76

Kolejka 29 - 7-8 czerwca

Unia Skierniewice 2-2 Jagiellonia Białystok
Żaglewski 8, Podolski 28 (k) - Walukiewicz 9, Kobeszko 54
MKS Mława 1-0 Warmia Grajewo
Rogalski 55
MG MZKS Kozienice 0-1 Hutnik Warszawa
M.Szymaniak 30
Pelikan Łowicz 0-1 Wigry Suwałki
Trocki 90 (k)
Gwardia Warszawa 5-1 Polonia II Warszawa
Pytlewicz 57, 67, Gołębiewski 67, Konopka 78, Fabisiak 85 - Ablade 30
Okęcie Warszawa 1-1 Mazowsze Grójec
Karpiński 23 - Stretowicz 65
Znicz Pruszków 1-1 Polonia Olimpia Elbląg
Kochański 83 - Adrian Fedoruk 58
Legionovia Legionowo 0-1 Stal Głowno
Malinowski 59

Kolejka 30 - 14 czerwca

Jagiellonia Białystok 3-1 Legionovia Legionowo
Dzienis 33, Szarnecki 73 (s), Kobeszko 79 - Tomczyk 80
Stal Głowno 4-1 Znicz Pruszków
Malinowski 23, Banasiak 33, Janeczko 75, Adamkiewicz 83 - Milewski 50
Polonia Olimpia Elbląg 2-1 Okęcie Warszawa
Lepka 60 (k), Sznaza 90 - Biechoński 65
Mazowsze Grójec 3-1 Gwardia Warszawa
Jaskólski 10, Papierz 43, Stretowicz 49 - Bystros 65 (k)
Polonia II Warszawa 0-3 Pelikan Łowicz
Wilk 53, Stankiewicz 60 (k), Durka 86
Wigry Suwałki 1-2 MG MZKS Kozienice
Stachurski 89 - Bilke 87, Seremak 90
Hutnik Warszawa 1-2 MKS Mława
Piazdecki 9 - Rogalski 70, 80
Warmia Grajewo 1-1 Unia Skierniewice
Sobolewski 76 (k) - Pawłowski 85

II liga 2002/2003

III liga 2002/2003 (2 (Pomorze Zachodnie, Pomorze, Wielkopolska, Kujawy i Pomorze))
III liga 2002/2003 (3 (Lubuskie, Dolny Śląsk, Opolskie, Śląsk))
III liga 2002/2003 (4 (Świętokrzyskie, Lubelskie, Małopolska, Podkarpacie))

IV liga 2002/2003 (łódzka)
IV liga 2002/2003 (mazowiecka)
IV liga 2002/2003 (podlaska)
IV liga 2002/2003 (warmińsko-mazurska)

Autor: Paweł Myszkowski
Link źródłowy: http://warmia.www.grajewo.pl

 

Napisz do nas