[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

III liga 2002/2003, grupa: 3 (Lubuskie, Dolny Śląsk, Opolskie, Śląsk)
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Piast Gliwice 30 65 20 5 5 54-26 11 4 0 29-6 9 1 5 25-20
2.  Zagłębie Sosnowiec 30 61 18 7 5 49-15 11 3 1 29-4 7 4 4 20-11
3.  Lech/Zryw Zielona Góra 30 58 16 10 4 50-28 11 3 1 34-16 5 7 3 16-12
4.  Włókniarz Kietrz 30 56 16 8 6 56-20 10 2 3 39-12 6 6 3 17-8
5.  Odra/Unia Opole 30 53 14 11 5 44-26 8 6 1 22-8 6 5 4 22-18
6.  Miedź Legnica 30 43 12 7 11 41-37 9 3 3 30-17 3 4 8 11-20
7.  Promień Żary 30 39 11 6 13 43-49 8 1 6 29-20 3 5 7 14-29
8.  MK Górnik Katowice 30 38 10 8 12 30-38 7 3 5 16-16 3 5 7 14-22
9.  Rozwój Katowice 30 37 9 10 11 38-38 5 6 4 18-15 4 4 7 20-23 4 7 2 1 1 9-6
10.  Polonia Bytom 30 37 10 7 13 36-38 7 4 4 24-15 3 3 9 12-23 4 6 2 0 2 7-5
11.  Carbo Gliwice 30 37 9 10 11 37-53 5 6 4 21-25 4 4 7 16-28 4 4 1 1 2 6-11
12.  Grunwald Ruda Śląska 30 36 9 9 12 37-46 6 6 3 24-16 3 3 9 13-30
13.  Pogoń Świebodzin 30 35 9 8 13 37-40 6 4 5 22-15 3 4 8 15-25
14.  MKS Myszków 30 25 6 7 17 27-56 4 4 7 14-20 2 3 10 13-36
15.  Nysa Zgorzelec 30 23 5 8 17 27-54 3 5 7 15-22 2 3 10 12-32
16.  Skalnik Gracze 30 15 4 3 23 24-66 4 2 9 14-23 0 1 14 10-43
Odra Opole połączyła się z Unią Opole.
KS Myszków zmienił nazwę na MKS Myszków przed rozpoczęciem rundy wiosennej.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Piast Gliwice    0-0 3-0 0-0 3-0* 1-0 1-1 1-0 5-3 1-0 5-0 2-0 2-0 2-1 1-1 2-0 
 2 Zagłębie Sosnowiec2-0     0-0 0-0 3-0* 3-0 4-0 1-0 1-0 2-0 1-1 3-1 1-0 4-0 0-2 4-0 
 3 Lech/Zryw Zielona Góra1-0 4-1     1-1 3-2 1-0 2-3 3-1 1-0 2-2 1-1 4-0 3-2 4-1 2-1 2-1 
 4 Włókniarz Kietrz6-0 0-0 2-2     2-0 1-0 3-0 1-2 3-0 2-3 3-1 2-1 3-0 1-2 5-1 5-0 
 5 Odra/Unia Opole2-1 3-1 0-0 0-1     2-1 2-0 1-1 0-0 2-1 1-0 1-1 2-0 1-1 0-0 5-0 
 6 Miedź Legnica0-3 1-1 2-1 1-1 0-0     1-4 4-1 3-1 3-0 4-0 4-1 1-3 2-0 3-1 1-0 
 7 Promień Żary0-2 0-5 0-1 2-1 1-2 1-4     2-0 3-0 2-0 1-2 3-0 1-1 7-2 3-0 3-0 
 8 MK Górnik Katowice1-3 1-0 1-1 0-3 1-3 0-0 3-1     0-0 2-0 1-0 1-0 1-2 0-3 3-0 1-0 
 9 Rozwój Katowice2-3 0-2 0-0 0-2 1-1 1-1 0-0 1-1     0-1 3-1 4-1 0-0 2-0 1-0 3-2 
 10 Polonia Bytom0-0 0-2 1-1 1-0 0-3 4-0 3-0 1-2 1-3     4-0 0-0 1-1 3-1 3-2 2-0 
 11 Carbo Gliwice1-3 1-1 1-0 0-4 1-2 2-2 0-2 0-0 3-3 2-1     2-2 3-2 0-0 2-1 3-2 
 12 Grunwald Ruda Śląska3-2 0-2 0-3 0-0 1-1 1-1 5-0 2-1 0-0 1-0 1-3     0-0 3-0 5-1 2-2 
 13 Pogoń Świebodzin1-4 1-0 0-1 0-0 2-2 0-1 0-0 2-0 1-2 2-1 1-1 0-1     4-1 3-0 5-1 
 14 MKS Myszków0-1 0-1 1-1 0-1 0-3 1-0 2-2 1-3 1-0 2-2 0-3 0-1 3-0     0-0 3-2 
 15 Nysa Zgorzelec0-1 0-2 1-4 1-3 0-0 0-1 0-0 1-1 0-2 0-0 2-2 3-2 2-3 3-1     2-0 
 16 Skalnik Gracze1-2 0-2 0-1 2-0 0-3 2-0 3-1 1-1 1-6 0-1 0-1 1-2 2-1 0-0 1-2     

Kolejka 1 - 10-11 sierpnia

Skalnik Gracze 0-1 Carbo Gliwice 10 sierpnia, 17:00
Wolny 89
Piast Gliwice 0-0 Zagłębie Sosnowiec 10 sierpnia, 17:00
Promień Żary 3-0 Nysa Zgorzelec 10 sierpnia, 17:00
Tychowski 8, 89, Uss 73 (k)
MK Górnik Katowice 1-0 Grunwald Ruda Śląska 10 sierpnia, 11:00
Bieroński 29
Włókniarz Kietrz 2-2 Lech/Zryw Zielona Góra 10 sierpnia, 17:00
Trzeciak 35, Jasiński 69 - Pochylski 32, Juszkiewicz 60
Pogoń Świebodzin 1-2 Rozwój Katowice 10 sierpnia, 17:00
Zieziula 72 (k) - Polarz 45 (k), K.Buffi 66
Polonia Bytom 0-3 Odra/Unia Opole 10 sierpnia, 16:00
Żymańczyk 2, 33, Sobotta 56
MKS Myszków 1-0 Miedź Legnica 10 sierpnia, 17:00
S.Kulawik 70

Kolejka 2 - 15 sierpnia

Carbo Gliwice 2-2 Miedź Legnica 15 sierpnia, 17:00
Piechocki 24, Kędziora 76 - Wrona 61 (k), Robak 75
Odra/Unia Opole 1-1 MKS Myszków 15 sierpnia, 17:00
Sobotta 82 - S.Kulawik 73
Rozwój Katowice 0-1 Polonia Bytom 15 sierpnia, 17:00
T.Buffi 61
Lech/Zryw Zielona Góra 3-2 Pogoń Świebodzin 15 sierpnia, 17:00
Juszkiewicz 10, Pochylski 17, Cierniak 90 - Felich 32, Zieziula 82
Grunwald Ruda Śląska 0-0 Włókniarz Kietrz 15 sierpnia, 11:00
Nysa Zgorzelec 1-1 MK Górnik Katowice 15 sierpnia, 17:00
Szczęsny 87 - P.Nikodem 44
Zagłębie Sosnowiec 4-0 Promień Żary 15 sierpnia, 17:00
Stach 42 (k), Stolpa 62, Łuczywek 64 (k), 74
Skalnik Gracze 1-2 Piast Gliwice 15 sierpnia, 17:00
A.Matkowski 46 - Bodzioch 48, 82

Kolejka 3 - 24-25 sierpnia

Piast Gliwice 5-0 Carbo Gliwice 24 sierpnia, 17:00
Żbikowski 12, 50, Bodzioch 30, 58, Komar 89
Promień Żary 3-0 Skalnik Gracze 24 sierpnia, 17:00
Uss 13, Czyżyk 36, Kopernicki 87
MK Górnik Katowice 1-0 Zagłębie Sosnowiec 24 sierpnia, 11:00
Orlik 45
Włókniarz Kietrz 5-1 Nysa Zgorzelec 24 sierpnia, 17:00
Makarski 9, Trzeciak 23, 30, Sosna 48, Jasiński 70 - Piosna 88
Pogoń Świebodzin 0-1 Grunwald Ruda Śląska 24 sierpnia, 17:00
Przybyła 86
Polonia Bytom 1-1 Lech/Zryw Zielona Góra 24 sierpnia, 17:00
Okoń 21 (k) - Cierniak 11
MKS Myszków 1-0 Rozwój Katowice 24 sierpnia, 17:00
Folga 52
Miedź Legnica 0-0 Odra/Unia Opole 24 sierpnia, 17:00

Kolejka 4 - 31 sierpnia-1 września

Rozwój Katowice 1-1 Miedź Legnica 31 sierpnia, 17:00
K.Buffi 62 - Murdza 83
Lech/Zryw Zielona Góra 4-1 MKS Myszków 31 sierpnia, 17:00
Cierniak 23, 57, Cal 61, Borowski 74 - Folga 13
Grunwald Ruda Śląska 1-0 Polonia Bytom 31 sierpnia, 11:00
Kasprzyk 89
Nysa Zgorzelec 2-3 Pogoń Świebodzin 31 sierpnia, 17:00
Wędzonka 23 (k), Grygo 89 - Zieziula 10, 67 (k), Felich 74
Zagłębie Sosnowiec 0-0 Włókniarz Kietrz 31 sierpnia, 17:00
Skalnik Gracze 1-1 MK Górnik Katowice 31 sierpnia, 17:00
Maciejewski 47 - Czyżo 85
Piast Gliwice 1-1 Promień Żary 31 sierpnia, 17:00
Bodzioch 90 - Uss 38
Odra/Unia Opole 1-0 Carbo Gliwice 31 sierpnia, 17:00
Żymańczyk 47

Kolejka 5 - 7-8 września

MK Górnik Katowice 1-3 Piast Gliwice 7 września, 11:00
Gajecki 75 - Szeja 31, Kolasiński 49 (k), Skrzypiec 56 (s)
Włókniarz Kietrz 5-0 Skalnik Gracze 7 września, 16:00
Kowalczyk 5, Rozmus 70, Jurok 75, 84, 87
Pogoń Świebodzin 1-0 Zagłębie Sosnowiec 5 września, 16:00
Felich 55
Polonia Bytom 3-2 Nysa Zgorzelec 8 września, 15:00
Okoń 7 (k), 43, Cieniawski 88 - Grygo 64, T.Mazur 85
MKS Myszków 0-1 Grunwald Ruda Śląska 7 września, 16:00
Kasprzyk 16
Miedź Legnica 2-1 Lech/Zryw Zielona Góra 7 września, 17:00
Murdza 68, Halkowicz 77 - Jarymowicz 75
Odra/Unia Opole 0-0 Rozwój Katowice 7 września, 16:00
Carbo Gliwice 0-2 Promień Żary 7 września, 16:00
Dudek 7, Łabul 88

Kolejka 6 - 14-15 września

Lech/Zryw Zielona Góra 3-2 Odra/Unia Opole 14 września, 16:00
Bugaj 24, 46, Malinowski 61 - Ścisło 81, Żymańczyk 85
Grunwald Ruda Śląska 1-1 Miedź Legnica 14 września, 11:00
Duda 50 (k) - Łacina 9
Nysa Zgorzelec 3-1 MKS Myszków 14 września, 17:00
Piosna 10, 43, Mochnacz 82 - Ciupek 14
Zagłębie Sosnowiec 2-0 Polonia Bytom 14 września, 16:00
Antczak 62, Łuczywek 78
Skalnik Gracze 2-1 Pogoń Świebodzin 14 września, 16:00
Kownacki 56, Maciejewski 90 - Felich 35
Piast Gliwice 0-0 Włókniarz Kietrz 14 września, 16:00
Promień Żary 2-0 MK Górnik Katowice 14 września, 16:00
Czyżo 39 (s), Babij 90
Rozwój Katowice 3-1 Carbo Gliwice 14 września, 15:30
Mogilan 25, Szymiński 72, Polarz 86 (k) - Wolny 55

Kolejka 7 - 21-22 września

Włókniarz Kietrz 3-0 Promień Żary 21 września, 16:00
Makarski 20, Jasiński 56, Pilch 69
Pogoń Świebodzin 1-4 Piast Gliwice 21 września, 16:00
Mikitów 58 - Stachera 48, Kaszowski 70, Radzewicz 86, 88
Polonia Bytom 2-0 Skalnik Gracze 21 września, 12:00
Knapik 3, Malicki 80
MKS Myszków 0-1 Zagłębie Sosnowiec 21 września, 16:00
Adamczyk 20
Miedź Legnica 3-1 Nysa Zgorzelec 21 września, 16:00
Murdza 31, 35, Wrona 63 - Piosna 48
Odra/Unia Opole 1-1 Grunwald Ruda Śląska 21 września, 16:00
Sobotta 63 - Przybyła 72
Rozwój Katowice 0-0 Lech/Zryw Zielona Góra 21 września, 16:00
Carbo Gliwice 0-0 MK Górnik Katowice 21 września, 16:00

Kolejka 8 - 28-29 września

Grunwald Ruda Śląska 0-0 Rozwój Katowice 28 września, 11:00
Nysa Zgorzelec 0-0 Odra/Unia Opole 25 września, 16:00
Zagłębie Sosnowiec 3-0 Miedź Legnica 28 września, 16:00
Antczak 52, Baczyński 79, Wurzel 90
Skalnik Gracze 0-0 MKS Myszków 28 września, 16:00
Piast Gliwice 1-0 Polonia Bytom 28 września, 16:00
T.Buffi 50 (s)
Promień Żary 1-1 Pogoń Świebodzin 28 września, 16:00
Uss 76 - Dąbrowski 34 (s)
MK Górnik Katowice 0-3 Włókniarz Kietrz 28 września, 11:00
Sosna 57, Kowalczyk 83, Jurok 90
Lech/Zryw Zielona Góra 1-1 Carbo Gliwice 28 września, 16:00
Pochylski 19 - Piechocki 49

Kolejka 9 - 5-6 października

Pogoń Świebodzin 2-0 MK Górnik Katowice 5 października, 15:00
Warchoł 53, Piosik 59
Polonia Bytom 3-0 Promień Żary 5 października, 12:00
Gacek 12, 32, Zajas 80
MKS Myszków 0-1 Piast Gliwice 5 października, 15:30
Gontarewicz 25
Miedź Legnica 1-0 Skalnik Gracze 5 października, 15:00
Murdza 46
Odra/Unia Opole 3-1 Zagłębie Sosnowiec 6 października, 15:00
Lachowski 38, 44, Rogowski 89 - Bogacz 60
Rozwój Katowice 1-0 Nysa Zgorzelec 5 października, 15:30
K.Buffi 59
Lech/Zryw Zielona Góra 4-0 Grunwald Ruda Śląska 5 października, 15:30
Bugaj 11, Malinowski 19, Jarymowicz 78, Pochylski 81
Carbo Gliwice 0-4 Włókniarz Kietrz 5 października, 15:30
Sosna 41, Trzeciak 58, Pilch 71, Jurok 83

Kolejka 10 - 12-13 października

Nysa Zgorzelec 1-4 Lech/Zryw Zielona Góra 12 października, 16:00
Łagiewka 17 - Bugaj 24, 74, Jarymowicz 69, Wysocki 82
Zagłębie Sosnowiec 1-0 Rozwój Katowice 12 października, 15:30
Stawecki 3
Skalnik Gracze 0-3 Odra/Unia Opole 12 października, 15:30
Lachowski 46 (k), 58 (k), Sobotta 87
Piast Gliwice 1-0 Miedź Legnica 12 października, 15:30
Opeldus 82
Promień Żary 7-2 MKS Myszków 12 października, 15:00
Uss 7, 24, 48 (k), 66, Łabul 41, Dudek 45, Wasielewski 89 - Sazonowicz 71, Krawczyk 88
MK Górnik Katowice 2-0 Polonia Bytom 12 października, 11:00
Bieroński 56, Orlik 87
Włókniarz Kietrz 3-0 Pogoń Świebodzin 12 października, 15:30
Kłoda 49, Pilch 61, Jasiński 88
Grunwald Ruda Śląska 1-3 Carbo Gliwice 12 października, 11:00
Gielza 15 - Piechocki 18, Wolny 67, Międzik 73

Kolejka 11 - 19-20 października

Polonia Bytom 1-0 Włókniarz Kietrz 19 października, 12:00
Knapik 59
MKS Myszków 1-3 MK Górnik Katowice 19 października, 15:30
Ciupek 83 - P.Nikodem 27, 63, 74
Miedź Legnica 1-4 Promień Żary 19 października, 15:00
Akacki 76 - Czyżyk 2, Dudek 30, 43, Łabul 43
Odra/Unia Opole 2-1 Piast Gliwice 19 października, 15:00
Żymańczyk 39, 49 - Zagórski 35 (k)
Rozwój Katowice 3-2 Skalnik Gracze 19 października, 15:00
Olczak 6, Mogilan 35, 66 - Z.Bąk 39, A.Matkowski 79
Lech/Zryw Zielona Góra 4-1 Zagłębie Sosnowiec 19 października, 15:30
Bugaj 7, 16, Cal 88, Ekiert 90 - Wurzel 82
Grunwald Ruda Śląska 5-1 Nysa Zgorzelec 19 października, 11:00
Łazarewicz 31 (s), Gielza 34, 38, Dziarmaga 75, Świętek 84 - Wędzonka 22
Carbo Gliwice 3-2 Pogoń Świebodzin 19 października, 15:30
Międzik 1, Brehmer 22, Piechocki 75 - Felich 7, Puchacz 75

Kolejka 12 - 26-27 października

Zagłębie Sosnowiec 3-1 Grunwald Ruda Śląska 26 października, 15:30
Ujek 3, 15, Wurzel 44 - Jurczyk 7
Skalnik Gracze 0-1 Lech/Zryw Zielona Góra 26 października, 15:30
Bugaj 57
Piast Gliwice 5-3 Rozwój Katowice 26 października, 15:30
Żbikowski 25, 58, 62, 76, Radzewicz 35 - Will 13, K.Buffi 56, Derek 78
Promień Żary 1-2 Odra/Unia Opole 26 października, 15:00
Tychowski 90 - Żymańczyk 11, Lachowski 52
MK Górnik Katowice 0-0 Miedź Legnica 26 października, 11:00
Włókniarz Kietrz 1-2 MKS Myszków 26 października, 15:00
Jasiński 70 - Ciupek 13, S.Kulawik 75
Pogoń Świebodzin 2-1 Polonia Bytom 26 października, 15:00
Felich 33, Zieziula 78 - Świder 90
Nysa Zgorzelec 2-2 Carbo Gliwice 26 października, 15:00
Kurman 45, J.Matusewicz 79 - Kałuża 42, Piechocki 49

Kolejka 13 - 3 listopada

MKS Myszków 3-0 Pogoń Świebodzin 3 listopada, 13:30
Sazonowicz 5, 23, S.Kulawik 90
Miedź Legnica 1-1 Włókniarz Kietrz 3 listopada, 13:30
Robak 90 - Jasiński 6
Odra/Unia Opole 1-1 MK Górnik Katowice 3 listopada, 13:30
Rogowski 84 - P.Nikodem 41
Rozwój Katowice 0-0 Promień Żary 3 listopada, 13:30
Lech/Zryw Zielona Góra 1-0 Piast Gliwice 3 listopada, 13:30
Juszkiewicz 85
Grunwald Ruda Śląska 2-2 Skalnik Gracze 3 listopada, 11:00
Gielza 39, 47 - Wolański 42, Burzyński 46
Nysa Zgorzelec 0-2 Zagłębie Sosnowiec 3 listopada, 13:00
Jaroszek 40, Bogacz 65
Carbo Gliwice 2-1 Polonia Bytom 3 listopada, 13:30
Kałuża 40, Szeląg 51 (s) - Kapinos 70

Kolejka 14 - 9-10 listopada

Skalnik Gracze 1-2 Nysa Zgorzelec 9 listopada, 13:30
Chełpa 17 - Dzwończyk 72, 90
Piast Gliwice 2-0 Grunwald Ruda Śląska 9 listopada, 13:30
Żbikowski 31, Szeja 46 (k)
Promień Żary 0-1 Lech/Zryw Zielona Góra 9 listopada, 13:30
Bugaj 16
MK Górnik Katowice 0-0 Rozwój Katowice 9 listopada, 11:00
Włókniarz Kietrz 2-0 Odra/Unia Opole 9 listopada, 13:30
Jasiński 86 (k), Rozmus 90
Pogoń Świebodzin 0-1 Miedź Legnica 9 listopada, 13:30
Murdza 50
Polonia Bytom 3-1 MKS Myszków 9 listopada, 13:30
Knapik 19, 56, Lasyk 44 - Sazonowicz 57
Zagłębie Sosnowiec 1-1 Carbo Gliwice 9 listopada, 13:30
Jaroszek 6 - Domagała 61

Kolejka 15 - 16-17 listopada

Miedź Legnica 3-0 Polonia Bytom 16 listopada, 14:00
Murat 36, Murdza 83, Kupis 88
Odra/Unia Opole 2-0 Pogoń Świebodzin 17 listopada, 13:30
Lachowski 65, Żymańczyk 90
Rozwój Katowice 0-2 Włókniarz Kietrz 17 listopada, 13:30
Sosna 14, Jasiński 27
Lech/Zryw Zielona Góra 3-1 MK Górnik Katowice 16 listopada, 13:30
Bugaj 22, 71, Wysocki 69 - P.Nikodem 87
Grunwald Ruda Śląska 5-0 Promień Żary 16 listopada, 11:00
Kasprzyk 16, 90, Karcz 20, Gielza 24, D.Stemplewski 73
Nysa Zgorzelec 0-1 Piast Gliwice 16 listopada, 13:00
Wysogląd 58
Zagłębie Sosnowiec 4-0 Skalnik Gracze 16 listopada, 13:30
Wurzel 4, 20, Stawecki 86, Stolpa 90
Carbo Gliwice 0-0 MKS Myszków

Kolejka 16 (pierwotnie 17) - 22-23 marca

Miedź Legnica 4-0 Carbo Gliwice 22 marca, 13:00
Dymkowski 36, Łacina 41, Murdza 45, Halkowicz 55
MKS Myszków 0-3 Odra/Unia Opole 22 marca, 16:00
Żymańczyk 7, 68, Sobotta 90
Polonia Bytom 1-3 Rozwój Katowice 22 marca, 16:30
Loch 60 - Wróbel 6, K.Buffi 63, Rajman 78
Pogoń Świebodzin 0-1 Lech/Zryw Zielona Góra 22 marca, 15:00
Czerniawski 87
Włókniarz Kietrz 2-1 Grunwald Ruda Śląska 22 marca, 15:00
Rozmus 36, Pilch 54 - Kasprzyk 61
MK Górnik Katowice 3-0 Nysa Zgorzelec 22 marca, 11:00
Waluś 3, Dziółka 34, Orlik 62
Promień Żary 0-5 Zagłębie Sosnowiec 22 marca, 16:00
Stawecki 7, 13, Wurzel 26, Ujek 55, Skrzypek 70
Piast Gliwice 2-0 Skalnik Gracze 22 marca, 16:00
Andraszak 35, Bodzioch 80

Kolejka 17 (pierwotnie 18) - 29-30 marca

Carbo Gliwice 1-3 Piast Gliwice 30 marca, 16:00
M.Adamczyk 90 - Szmatiuk 33, Andraszak 54, 73
Skalnik Gracze 3-1 Promień Żary 29 marca, 15:00
Z.Bąk 6, A.Matkowski 37, Wolański 45 - Łabul 20
Zagłębie Sosnowiec 1-0 MK Górnik Katowice 30 marca, 16:00
Ujek 45
Nysa Zgorzelec 1-3 Włókniarz Kietrz 29 marca, 15:00
Piosna 14 - Rozmus 19, 36, Sosna 30
Grunwald Ruda Śląska 0-0 Pogoń Świebodzin 30 marca, 11:00
Lech/Zryw Zielona Góra 2-2 Polonia Bytom 29 marca, 15:00
Mużyłowski 17 (s), Wysocki 75 - Loch 65, Jurok 68
Rozwój Katowice 2-0 MKS Myszków 30 marca, 12:00
Polarz 69 (k), Kwiatkowski 90
Odra/Unia Opole 2-1 Miedź Legnica 30 marca, 15:00
Rogowski 80, Berbelicki 83 - Murdza 15

Kolejka 18 (pierwotnie 19) - 5-6 kwietnia

Carbo Gliwice 1-2 Odra/Unia Opole 5 kwietnia, 16:00
Domagała 56 - Żymańczyk 16, Lachowski 84
Miedź Legnica 3-1 Rozwój Katowice 5 kwietnia, 15:00
Robak 7, Kupis 34, Murdza 65 (k) - K.Buffi 24
MKS Myszków 1-1 Lech/Zryw Zielona Góra 5 kwietnia, 16:00
S.Kulawik 75 - Cal 72
Polonia Bytom 0-0 Grunwald Ruda Śląska 5 kwietnia, 16:00
Pogoń Świebodzin 3-0 Nysa Zgorzelec 5 kwietnia, 16:00
Zieziula 25 (k), Flejterski 60, Posmyk 83
Włókniarz Kietrz 0-0 Zagłębie Sosnowiec 5 kwietnia, 15:00
MK Górnik Katowice 1-0 Skalnik Gracze 5 kwietnia, 11:00
Baucz 61
Promień Żary 0-2 Piast Gliwice 5 kwietnia, 16:00
Andraszak 27, Zagórski 31

Kolejka 19 (pierwotnie 20) - 12-13 kwietnia

Promień Żary 1-2 Carbo Gliwice 12 kwietnia, 16:00
Tychowski 85 - Wolny 46, 68
Piast Gliwice 1-0 MK Górnik Katowice 12 kwietnia, 16:00
Bodzioch 90
Skalnik Gracze 2-0 Włókniarz Kietrz 12 kwietnia, 16:00
Wolański 3, P.Bąk 30
Zagłębie Sosnowiec 1-0 Pogoń Świebodzin 12 kwietnia, 16:00
Ujek 39
Nysa Zgorzelec 0-0 Polonia Bytom 12 kwietnia, 15:00
Grunwald Ruda Śląska 3-0 MKS Myszków 12 kwietnia, 11:00
R.Szpoton 3, Gielza 20 (k), Świętek 31
Lech/Zryw Zielona Góra 1-0 Miedź Legnica 12 kwietnia, 16:00
Bugaj 85
Rozwój Katowice 1-1 Odra/Unia Opole 12 kwietnia, 16:00
K.Buffi 83 - Sobotta 46

Kolejka 20 (pierwotnie 16) - 16 kwietnia
Kolejka pierwotnie miała być rozegrana 15-16 marca

Carbo Gliwice 3-2 Skalnik Gracze 16 kwietnia, 16:00
Kędziora 56, Domagała 70, A.Nikodem 85 - Z.Bąk 26 (k), Wolański 65
Zagłębie Sosnowiec 2-0 Piast Gliwice 16 kwietnia, 16:00
Wurzel 17, Łuczywek 39
Nysa Zgorzelec 0-0 Promień Żary 16 kwietnia, 16:00
Grunwald Ruda Śląska 2-1 MK Górnik Katowice 16 kwietnia, 16:00
Karcz 56, Gielza 71 - P.Nikodem 5 (k)
Lech/Zryw Zielona Góra 1-1 Włókniarz Kietrz 16 kwietnia, 16:00
Jarymowicz 45 - Sosna 41
Rozwój Katowice 0-0 Pogoń Świebodzin 16 kwietnia, 16:00
Odra/Unia Opole 2-1 Polonia Bytom 16 kwietnia, 16:00
Mika 39, Babik 72 - Kapinos 26
Miedź Legnica 2-0 MKS Myszków 16 kwietnia, 16:30
Murdza 70 (k), 84

Kolejka 21 - 19 kwietnia

Carbo Gliwice 3-3 Rozwój Katowice 19 kwietnia, 11:00
Kędziora 26, 76 (k), M.Adamczyk 31 - Wróbel 45, K.Buffi 64, Polarz 75 (k)
Odra/Unia Opole 0-0 Lech/Zryw Zielona Góra 19 kwietnia, 16:00
Miedź Legnica 4-1 Grunwald Ruda Śląska 19 kwietnia, 16:00
Murdza 17, 42, 48, 55 - Karcz 53
MKS Myszków 0-0 Nysa Zgorzelec 19 kwietnia, 16:00
Polonia Bytom 0-2 Zagłębie Sosnowiec 19 kwietnia, 11:00
Skrzypek 50, Twardawa 90
Pogoń Świebodzin 5-1 Skalnik Gracze 19 kwietnia, 16:00
Zieziula 16 (k), 59 (k), Puchacz 28, Kułyk 42, 70 - Maciejewski 49
Włókniarz Kietrz 6-0 Piast Gliwice 19 kwietnia, 16:00
Pilch 30, 39, 78 (k), Sosna 43, Jasiński 55, Kowalczyk 85
MK Górnik Katowice 3-1 Promień Żary 19 kwietnia, 11:00
P.Nikodem 6, Bieroński 25, Waluś 37 - Felich 46

Kolejka 22 - 26-27 kwietnia

MK Górnik Katowice 1-0 Carbo Gliwice 26 kwietnia, 11:00
P.Nikodem 47
Promień Żary 2-1 Włókniarz Kietrz 26 kwietnia, 16:00
Dudek 29 (k), Felich 83 - Drożdż 89
Piast Gliwice 2-0 Pogoń Świebodzin 26 kwietnia, 16:00
Andraszak 13, Radzewicz 35 (k)
Skalnik Gracze 0-1 Polonia Bytom 26 kwietnia, 16:00
Loch 43
Zagłębie Sosnowiec 4-0 MKS Myszków 26 kwietnia, 16:00
Pikuta 45, Twardawa 51, Łuczywek 56, Bogacz 72
Nysa Zgorzelec 0-1 Miedź Legnica 26 kwietnia, 16:00
Murdza 35
Grunwald Ruda Śląska 1-1 Odra/Unia Opole 26 kwietnia, 11:00
Karcz 69 - Żymańczyk 74
Lech/Zryw Zielona Góra 1-0 Rozwój Katowice 26 kwietnia, 16:00
Kroczek 90

Kolejka 23 - 3-4 maja

Carbo Gliwice 1-0 Lech/Zryw Zielona Góra 3 maja, 17:00
M.Adamczyk 8
Rozwój Katowice 4-1 Grunwald Ruda Śląska 3 maja, 16:00
K.Buffi 20, 66, M.Bosowski 76, Polarz 90 (k) - Jurczyk 14
Odra/Unia Opole 0-0 Nysa Zgorzelec 3 maja, 17:00
Miedź Legnica 1-1 Zagłębie Sosnowiec 3 maja, 17:00
Połubiński 32 - Wurzel 70
MKS Myszków 3-2 Skalnik Gracze 3 maja, 17:00
S.Kulawik 22, Sazonowicz 25, Krawczyk 52 - Z.Bąk 75, Maciejewski 88
Polonia Bytom 0-0 Piast Gliwice 4 maja, 11:00
Pogoń Świebodzin 0-0 Promień Żary 3 maja, 17:00
Włókniarz Kietrz 1-2 MK Górnik Katowice 3 maja, 17:00
Kondzielnik 16 - Kania 62, Bieroński 69

Kolejka 24 - 10-11 maja

Włókniarz Kietrz 3-1 Carbo Gliwice 10 maja, 17:00
Sosna 37, Pilch 57, Rozmus 70 - Guła 78
MK Górnik Katowice 1-2 Pogoń Świebodzin 10 maja, 11:00
Orlik 78 - Piosik 5, Kułyk 34
Promień Żary 2-0 Polonia Bytom 10 maja, 17:00
Dewo 51, Baworowski 85
Piast Gliwice 2-1 MKS Myszków 10 maja, 17:00
Andraszak 32, Szeja 73 (k) - S.Kulawik 43
Skalnik Gracze 2-0 Miedź Legnica 10 maja, 17:00
Krasoń 40, Wolański 50
Zagłębie Sosnowiec 3-0 Odra/Unia Opole 10 maja, 17:00
(wo)
Rak 45, Bogacz 68 - Żymańczyk 74
Na boisku 2-1, wynik zweryfikowany z powodu gry nieuprawnionego zawodnika Odry
Nysa Zgorzelec 0-2 Rozwój Katowice 10 maja, 17:00
Folga 14, Kwiatkowski 84
Grunwald Ruda Śląska 0-3 Lech/Zryw Zielona Góra 10 maja, 15:00
Czerniawski 33, Iwanowski 53, Wysocki 83

Kolejka 25 - 17-18 maja

Carbo Gliwice 2-2 Grunwald Ruda Śląska 17 maja, 17:00
A.Nikodem 35, Wolny 64 - Świętek 34, Gielza 59
Lech/Zryw Zielona Góra 2-1 Nysa Zgorzelec 17 maja, 17:00
Iwanowski 26, Kroczek 90 - Piosna 21
Rozwój Katowice 0-2 Zagłębie Sosnowiec 16 maja, 17:00
Ujek 29, Bogacz 31
Odra/Unia Opole 5-0 Skalnik Gracze 17 maja, 17:00
Żymańczyk 17, 59, 80, Berbelicki 44, Krzywy 50 (s)
Miedź Legnica 0-3 Piast Gliwice 17 maja, 17:00
Andraszak 27, 88, Bodzioch 84
MKS Myszków 2-2 Promień Żary 17 maja, 17:00
Potok 55, S.Kulawik 83 - Dudek 40, 54 (k)
Polonia Bytom 1-2 MK Górnik Katowice 18 maja, 17:00
Mużyłowski 23 - Bryła 84, P.Nikodem 87
Pogoń Świebodzin 0-0 Włókniarz Kietrz 17 maja, 17:00

Kolejka 26 - 24-25 maja

Pogoń Świebodzin 1-1 Carbo Gliwice 24 maja, 17:00
Zych 73 - Wolny 21
Włókniarz Kietrz 2-3 Polonia Bytom 24 maja, 17:00
Pilch 15 (k), 47 (k) - Okoń 68 (k), Gadziński 70, Gacek 76
MK Górnik Katowice 0-3 MKS Myszków 24 maja, 11:00
Kurzaczek 48, S.Kulawik 80, 90
Promień Żary 1-4 Miedź Legnica 24 maja, 17:00
Tychowski 22 - Kupis 6, Murdza 18, 87, Robak 35
Piast Gliwice 3-0 Odra/Unia Opole 24 maja, 17:00
(wo)
Gontarewicz 9, 34, Szmatiuk 26 - Golec 45, Sobotta 45
Na boisku 3-2, wynik zweryfikowany z powodu gry nieuprawnionego zawodnika Odry
Skalnik Gracze 1-6 Rozwój Katowice 24 maja, 17:00
Z.Bąk 87 - K.Buffi 15, Folga 25, Rajman 40, 47, Will 46, Kwiatkowski 71
Zagłębie Sosnowiec 0-0 Lech/Zryw Zielona Góra 24 maja, 17:00
Nysa Zgorzelec 3-2 Grunwald Ruda Śląska 24 maja, 17:00
Wędzonka 4 (k), Piosna 18, Szczęsny 50 - Łuszczek 70, A.Duda 78 (k)

Kolejka 27 - 31 maja-1 czerwca

Carbo Gliwice 2-1 Nysa Zgorzelec 31 maja, 17:00
K.Bąk 2, A.Nikodem 90 - Piosna 53
Grunwald Ruda Śląska 0-2 Zagłębie Sosnowiec 2 czerwca, 17:00
Stolpa 12, Łuczywek 44
Lech/Zryw Zielona Góra 2-1 Skalnik Gracze 31 maja, 17:00
Iwanowski 58, Kroczek 85 - Z.Bąk 69
Rozwój Katowice 2-3 Piast Gliwice 2 czerwca, 17:00
Kwiatkowski 89, Rajman 90 - Olczak 17 (s), Radzewicz 55, Andraszak 84
Odra/Unia Opole 2-0 Promień Żary 31 maja, 17:00
Mika 39, Lachowski 58
Miedź Legnica 4-1 MK Górnik Katowice 31 maja, 17:00
Węgłowski 40, Iwan 61, Halkowicz 80, Kupis 90 - Orlik 70
MKS Myszków 0-1 Włókniarz Kietrz 31 maja, 17:00
Pilch 20
Polonia Bytom 1-1 Pogoń Świebodzin 1 czerwca, 15:00
Okoń 84 (k) - Kułyk 56

Kolejka 28 - 7-8 czerwca

Polonia Bytom 4-0 Carbo Gliwice 7 czerwca, 17:00
Kapinos 15 (k), 22, 77 (k), Okoń 90
Pogoń Świebodzin 4-1 MKS Myszków 7 czerwca, 17:00
Flejterski 2, Zieziula 60, Puchacz 77, Piosik 89 - Potok 28
Włókniarz Kietrz 1-0 Miedź Legnica 7 czerwca, 17:00
Kondzielnik 84
MK Górnik Katowice 1-3 Odra/Unia Opole 7 czerwca, 11:00
P.Nikodem 67 - Rogowski 42, Lachowski 57, Kochanowski 62
Promień Żary 3-0 Rozwój Katowice 7 czerwca, 17:00
Tychowski 50, Dudek 65, Kopernicki 75
Piast Gliwice 3-0 Lech/Zryw Zielona Góra 7 czerwca, 17:00
Andraszak 27, 35, Lorens 90
Skalnik Gracze 1-2 Grunwald Ruda Śląska 7 czerwca, 17:00
A.Matkowski 57 - Przybyła 67, Jurczyk 70
Zagłębie Sosnowiec 0-2 Nysa Zgorzelec 7 czerwca, 17:00
Łagiewka 33, P.Mazur 35

Kolejka 29 - 14 czerwca

Carbo Gliwice 1-1 Zagłębie Sosnowiec 14 czerwca, 17:00
Zawadzki 78 - Stolpa 55
Nysa Zgorzelec 2-0 Skalnik Gracze 14 czerwca, 17:00
K.Mazur 76, Góral 86
Grunwald Ruda Śląska 3-2 Piast Gliwice 14 czerwca, 17:00
Gielza 14, Wyrzykowski 45, A.Duda 88 (k) - Radzewicz 52, Andraszak 85
Lech/Zryw Zielona Góra 2-3 Promień Żary 14 czerwca, 17:00
Mierzwiak 32 (s), Ekiert 41 - Kozioła 18, Czyżyk 21, Felich 31
Rozwój Katowice 1-1 MK Górnik Katowice 14 czerwca, 17:00
Folga 60 - Waluś 65
Odra/Unia Opole 0-1 Włókniarz Kietrz 14 czerwca, 17:00
Kowalczyk 45
Miedź Legnica 1-3 Pogoń Świebodzin 14 czerwca, 17:00
Iwan 27 - Ruminkiewicz 38, Posmyk 74, Kułyk 77
MKS Myszków 2-2 Polonia Bytom 14 czerwca, 17:00
Stefański 64, Kłosowski 90 - Lasyk 49, Kapinos 85 (k)

Kolejka 30 - 21 czerwca

MKS Myszków 0-3 Carbo Gliwice 21 czerwca, 17:00
Wolny 26, Domagała 32, Piechocki 61
Polonia Bytom 4-0 Miedź Legnica 21 czerwca, 17:00
Okoń 14, 68 (k), Kapinos 56, Jurok 90
Pogoń Świebodzin 2-2 Odra/Unia Opole 21 czerwca, 17:00
Kopyść 23, Zieziula 65 - Sobotta 40, Rogowski 55
Włókniarz Kietrz 3-0 Rozwój Katowice 21 czerwca, 17:00
Rozmus 34, 44, 46
MK Górnik Katowice 1-1 Lech/Zryw Zielona Góra 21 czerwca, 17:00
P.Nikodem 53 - Kroczek 65
Promień Żary 3-0 Grunwald Ruda Śląska 21 czerwca, 17:00
Felich 27, Babij 67, Baworowski 89
Piast Gliwice 1-1 Nysa Zgorzelec 21 czerwca, 17:00
Uss 50 - Piosna 25
Skalnik Gracze 0-2 Zagłębie Sosnowiec 21 czerwca, 17:00
Ujek 76, Skrzypek 79

Baraże o udział w III lidze (3)

II liga 2002/2003

III liga 2002/2003 (1 (Warmia i Mazury, Podlasie, Łódzkie, Mazowsze))
III liga 2002/2003 (2 (Pomorze Zachodnie, Pomorze, Wielkopolska, Kujawy i Pomorze))
III liga 2002/2003 (4 (Świętokrzyskie, Lubelskie, Małopolska, Podkarpacie))

IV liga 2002/2003 (dolnośląska)
IV liga 2002/2003 (lubuska)
IV liga 2002/2003 (opolska)
IV liga 2002/2003 (śląska I)
IV liga 2002/2003 (śląska II)

Autor: Łukasz Maj
Link źródłowy: http://zaglebie.jdnet.pl

 

Napisz do nas