[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

IV liga 2002/2003, grupa: śląska II
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Przyszłość Rogów 30 73 22 7 1 69-22 13 2 0 43-10 9 5 1 26-12
2.  Odra II Wodzisław Śląski 30 55 16 7 7 50-23 10 4 1 31-7 6 3 6 19-16
3.  Koszarawa Żywiec 30 54 15 9 6 51-32 10 3 2 35-13 5 6 4 16-19 2 3 1 0 1 2-2
4.  Górnik Jastrzębie Zdrój 30 54 16 6 8 43-20 10 2 3 25-12 6 4 5 18-8 2 3 1 0 1 2-2
5.  Victoria Jaworzno 30 49 14 7 9 52-35 8 3 4 27-13 6 4 5 25-22
6.  MKS Lędziny 30 43 12 7 11 43-57 6 4 5 25-26 6 3 6 18-31
7.  Unia Racibórz 30 40 12 4 14 39-44 7 2 6 24-20 5 2 8 15-24 4 7 2 1 1 6-4
8.  Czarni-Góral Żywiec 30 40 12 4 14 38-45 8 3 4 25-18 4 1 10 13-27 4 6 2 0 2 7-7
9.  MKS 05 Krzanowice 30 40 10 10 10 31-31 5 3 7 14-17 5 7 3 17-14 4 4 1 1 2 5-7
10.  Pasjonat Dankowice 30 39 9 12 9 39-35 6 7 2 23-16 3 5 7 16-19
11.  Górnik Pszów 30 35 10 5 15 48-59 6 2 7 32-25 4 3 8 16-34
12.  BKS Stal Bielsko-Biała 30 34 9 7 14 35-51 4 5 6 16-18 5 2 8 19-33
13.  Unia Bieruń Stary (Bieruń) 30 33 8 9 13 31-40 4 6 5 14-14 4 3 8 17-26 2 4 1 1 0 4-3
14.  Sokół Zabrzeg 30 33 9 6 15 35-46 6 4 5 17-18 3 2 10 18-28 2 1 0 1 1 3-4
15.  Beskid Skoczów 30 29 8 5 17 35-49 5 2 8 18-21 3 3 9 17-28
16.  Naprzód Rydułtowy 30 14 3 5 22 22-72 2 3 10 12-32 1 2 12 10-40
GKS Tychy został przeniesiony do grupy I.
Peberow Krzanowice zmienił nazwę na MKS 05 Krzanowice po rundzie jesiennej.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Przyszłość Rogów    2-1 1-0 1-0 4-2 2-2 3-0* 4-1 2-1 0-0 6-0 6-2 5-0 2-1 2-0 3-0 
 2 Odra II Wodzisław Śląski1-1     6-0 0-0 2-1 3-0 1-0 2-0 0-2 1-1 2-0 3-0 1-1 2-1 2-0 5-0 
 3 Koszarawa Żywiec0-1 1-1     1-0 2-2 5-1 1-0 3-2 0-0 3-1 0-2 4-1 4-0 2-1 3-0 6-1 
 4 Górnik Jastrzębie Zdrój1-2 1-0 2-1     1-1 0-3 0-1 1-0 3-0 1-0 2-1 1-1 3-1 3-0 2-1 4-0 
 5 Victoria Jaworzno0-0 1-2 2-1 1-0     4-0 3-1 0-1 2-1 2-0 0-0 0-0 1-2 2-3 5-1 4-1 
 6 MKS Lędziny2-2 0-4 1-2 2-2 0-0     2-1 0-1 0-2 2-5 5-1 2-1 2-1 2-0 2-2 3-2 
 7 Unia Racibórz0-4 3-0 1-2 1-1 2-5 4-0     1-0 1-1 0-1 4-1 1-2 3-2 2-0 0-1 1-0 
 8 Czarni-Góral Żywiec2-3 1-1 2-2 1-0 0-3 0-1 3-2     1-3 2-0 6-2 1-0 1-0 0-0 1-0 4-1 
 9 MKS 05 Krzanowice0-1 2-0 0-1 0-1 0-3 1-2 0-2 1-3     1-1 0-0 3-2 2-1 0-0 2-0 2-0 
 10 Pasjonat Dankowice3-3 1-1 1-1 0-3 5-2 3-1 1-1 3-1 1-1     1-0 0-1 1-0 2-0 0-0 1-1 
 11 Górnik Pszów0-0 1-4 1-1 0-2 0-1 2-3 6-1 1-2 1-2 3-2     7-0 1-5 4-1 3-0 2-1 
 12 BKS Stal Bielsko-Biała0-2 0-2 1-1 0-2 3-1 1-2 1-2 3-1 1-1 0-0 1-1     0-0 3-2 2-0 0-1 
 13 Unia Bieruń Stary (Bieruń)1-0 1-0 1-2 0-0 1-2 0-0 0-0 2-0 0-1 0-0 1-2 1-2     2-1 2-2 2-2 
 14 Sokół Zabrzeg1-2 1-0 0-0 1-0 0-1 0-2 2-0 1-1 2-2 2-0 2-4 2-1 2-2     0-3 1-0 
 15 Beskid Skoczów0-2 0-1 0-0 0-3 1-0 5-0 0-2 4-0 0-0 0-4 4-0 1-4 0-1 1-4     2-0 
 16 Naprzód Rydułtowy1-3 1-2 0-2 0-4 1-1 1-1 1-2 1-0 0-0 2-1 0-2 1-2 0-1 1-4 2-7     

Kolejka 1 - 10-11 sierpnia

Górnik Pszów 0-1 Victoria Jaworzno
Suwaj 60
Górnik Jastrzębie Zdrój 1-0 Pasjonat Dankowice
Lorek 60
Czarni-Góral Żywiec 2-2 Koszarawa Żywiec
Kłusak 33, Szczotka 46 - Marszałek 15, Sikora 75
mecz w Węgierskiej Górce
Naprzód Rydułtowy 1-2 Unia Racibórz
Pawlaszczyk 78 - Jachimowicz 60, Kopczyński 70
Unia Bieruń Stary (Bieruń) 0-0 MKS Lędziny
BKS Stal Bielsko-Biała 0-2 Przyszłość Rogów
Wolny 30, 81
Odra II Wodzisław Śląski 2-0 Beskid Skoczów
Pluta 35, Sałek 73
Sokół Zabrzeg 2-2 MKS 05 Krzanowice
Furtok 37, 90 - Pawłowski 23, Drzymała 82

Kolejka 2 - 15 sierpnia

Victoria Jaworzno 2-1 MKS 05 Krzanowice
Sikora 41 (k), Chylaszek 65 - Lis 26 (k)
mecz w Krzanowicach
Beskid Skoczów 1-4 Sokół Zabrzeg
Świderski 72 - Furtok 25, 52, Grzesik 40, Wizner 60
Przyszłość Rogów 2-1 Odra II Wodzisław Śląski
Wolny 40, 78 - Dzierżęga 84
MKS Lędziny 2-1 BKS Stal Bielsko-Biała
Szyszka 36, 44 - Jurasz 75
Unia Racibórz 3-2 Unia Bieruń Stary (Bieruń)
Jordan 3, Kopczyński 40, 59 - Kornas 30, Parusel 31
Koszarawa Żywiec 6-1 Naprzód Rydułtowy
Drewniak 34, Marszałek 45, 47, Agafon 73, Skórzak 78, Rucki 82 - Pawlaszczyk 70
Pasjonat Dankowice 3-1 Czarni-Góral Żywiec
Sikora 39, 82, Scattaglia 42 - Śliwa 45 (s)
Górnik Pszów 0-2 Górnik Jastrzębie Zdrój
Miąska 55, Taraszkiewicz 69

Kolejka 3 - 24-25 sierpnia

Górnik Jastrzębie Zdrój 1-1 Victoria Jaworzno
Miąsko 1 - Sikora 35
Czarni-Góral Żywiec 6-2 Górnik Pszów
Białek 3 (k), Trzop 6, 22, 61, 78, Konieczny 82 - K.Dziwisz 41 (k), Caputa 80 (s)
Naprzód Rydułtowy 2-1 Pasjonat Dankowice
Śleziak 52, Wolski 85 (k) - Szewczyk 69 (k)
Unia Bieruń Stary (Bieruń) 1-2 Koszarawa Żywiec
Parusel 28 - Marszałek 75, Matras 89
BKS Stal Bielsko-Biała 1-2 Unia Racibórz
Suchowski 76 - Moneta 40 (k), Jahimowicz 89
Odra II Wodzisław Śląski 3-0 MKS Lędziny
Dzierżęga 13, Nowacki 43, Kłus 50
Sokół Zabrzeg 1-2 Przyszłość Rogów
Piszczek 80 - Wojtala 68, Wolny 82
MKS 05 Krzanowice 2-0 Beskid Skoczów
Lis 26, Drzymała 70

Kolejka 4 - 31 sierpnia-1 września

Przyszłość Rogów 2-1 MKS 05 Krzanowice
Kuś 4, Krajewski 37 - Lis 26
MKS Lędziny 2-0 Sokół Zabrzeg
Szyszka 42, Bednarek 67
Unia Racibórz 3-0 Odra II Wodzisław Śląski
Kopczyński 38, Frydryk 72, Moneta 80 (k)
Koszarawa Żywiec 4-1 BKS Stal Bielsko-Biała
Matras 16 (k), Agafon 45, Sikora 79, Błachut 88 - Natanek 58
Pasjonat Dankowice 1-0 Unia Bieruń Stary (Bieruń)
Płonka 90
Górnik Pszów 2-1 Naprzód Rydułtowy
Piela 15, 28 - Śleziak 4
Górnik Jastrzębie Zdrój 1-0 Czarni-Góral Żywiec
Miąsko 56
Beskid Skoczów 1-0 Victoria Jaworzno
Krupa 90

Kolejka 5 - 7-8 września

Czarni-Góral Żywiec 0-3 Victoria Jaworzno
Sikora 6, Wrona 30, Chylaszek 41
mecz w Jaworznie
Naprzód Rydułtowy 0-4 Górnik Jastrzębie Zdrój
Grabczyński 5, 56, Piksa 52, Miąsko 80
Unia Bieruń Stary (Bieruń) 1-2 Górnik Pszów
Żmuda 67 - Gajewski 68, Zadworny 88
BKS Stal Bielsko-Biała 0-0 Pasjonat Dankowice 4 września
Odra II Wodzisław Śląski 6-0 Koszarawa Żywiec
Dzierżęga 13, 40, Socha 20, 23, 37, 44
Sokół Zabrzeg 2-0 Unia Racibórz
Machowski 42 (k), Wizner 70
MKS 05 Krzanowice 1-2 MKS Lędziny
Drzymała 10 - Szymański 60, Magiera 86
Beskid Skoczów 0-2 Przyszłość Rogów
Krajewski 12, Bednarek 85

Kolejka 6 - 14-15 września

Victoria Jaworzno 0-0 Przyszłość Rogów
MKS Lędziny 2-2 Beskid Skoczów
Mikolasz 75, M.Wowro 79 - Bystroń 24, 60
Unia Racibórz 1-1 MKS 05 Krzanowice
Świerczek 3 - Dudacy 70
Koszarawa Żywiec 2-1 Sokół Zabrzeg
Matras 43 (k), Iwanow 90 - Wizner 5
Pasjonat Dankowice 1-1 Odra II Wodzisław Śląski
Sikora 28 - Pluta 67
Górnik Pszów 7-0 BKS Stal Bielsko-Biała
Błaszczyk 40, 65, Piela 58, K.Dziwisz 62 (k), 78, Stabla 72, 75
Górnik Jastrzębie Zdrój 3-1 Unia Bieruń Stary (Bieruń)
Miąsko 27, 78, Piksa 36 - Krawczyk 86 (k)
Czarni-Góral Żywiec 4-1 Naprzód Rydułtowy
Kosiec 12, 53, Sandok 46, Trzop 74 - Staszczyk 46

Kolejka 7 - 21-22 września

Naprzód Rydułtowy 1-1 Victoria Jaworzno
Staszczyk 23 - Cisowski 45
Unia Bieruń Stary (Bieruń) 2-0 Czarni-Góral Żywiec
Kornas 70, 80
BKS Stal Bielsko-Biała 0-2 Górnik Jastrzębie Zdrój 18 września
Miąsko 30, Pielorz 70
Odra II Wodzisław Śląski 2-0 Górnik Pszów
Dzierżęga 40, Kwiek 70
Sokół Zabrzeg 2-0 Pasjonat Dankowice
Distel 88 (k), Grzesik 90
MKS 05 Krzanowice 0-1 Koszarawa Żywiec
Marszałek 44
Beskid Skoczów 0-2 Unia Racibórz
Jordan 22, Frydryk 66
Przyszłość Rogów 2-2 MKS Lędziny
Halszka 83, Bednarek 87 - Szymański 64, Mroczek 81

Kolejka 8 - 28-29 września

Victoria Jaworzno 4-0 MKS Lędziny
Chylaszek 12, Sikora 37, Wrona 44, Żelichowski 90
Unia Racibórz 0-4 Przyszłość Rogów
Kuś 6, Wojtala 30, Staniek 58, Śmigielski 89
Koszarawa Żywiec 3-0 Beskid Skoczów
Matras 2 (k), Sikora 37, Kamionka 62
Pasjonat Dankowice 1-1 MKS 05 Krzanowice
Chowaniec 85 - Pawłowski 61
Górnik Pszów 4-1 Sokół Zabrzeg
Mańka 15, 57, K.Dziwisz 31, 63 (k) - Distel 75 (k)
Górnik Jastrzębie Zdrój 1-0 Odra II Wodzisław Śląski
Miąsko 27
Czarni-Góral Żywiec 1-0 BKS Stal Bielsko-Biała
Konieczny 21
Naprzód Rydułtowy 0-1 Unia Bieruń Stary (Bieruń)
Kornas 8

Kolejka 9 - 5-6 października

Unia Bieruń Stary (Bieruń) 1-2 Victoria Jaworzno
Paweł Duda 41 - S.Wrona 35, Chylaszek 46
BKS Stal Bielsko-Biała 0-1 Naprzód Rydułtowy
Staszczyk 43
Odra II Wodzisław Śląski 2-0 Czarni-Góral Żywiec
Socha 14, 65
Sokół Zabrzeg 1-0 Górnik Jastrzębie Zdrój
Komraus 72
MKS 05 Krzanowice 0-0 Górnik Pszów
Beskid Skoczów 0-4 Pasjonat Dankowice
Danek 25, Scattaglia 57, 88, Chowaniec 85 (k)
Przyszłość Rogów 1-0 Koszarawa Żywiec
Bednarek 20
MKS Lędziny 2-1 Unia Racibórz
Szyszka 5, 48 - Jahimowicz 30

Kolejka 10 - 12-13 października

Koszarawa Żywiec 5-1 MKS Lędziny
Sikora 22, Matloch 60, Matras 75 (k), Rucki 80, Skórzak 89 - Gabiga 8
Pasjonat Dankowice 3-3 Przyszłość Rogów
Danek 1, Bieszczad 62, 82 - Kuś 13, Piechota 39, Pawłowski 40
Górnik Pszów 3-0 Beskid Skoczów
Glenc 32, 86, K.Dziwisz 65 (k)
Górnik Jastrzębie Zdrój 3-0 MKS 05 Krzanowice
Ciemięga 49 (k), Grabczyński 65, Piksa 85
Czarni-Góral Żywiec 0-0 Sokół Zabrzeg
mecz w Cieńcinie
Naprzód Rydułtowy 1-2 Odra II Wodzisław Śląski
M.Wolski 87 - Dzierżęga 41, Socha 76
Unia Bieruń Stary (Bieruń) 1-2 BKS Stal Bielsko-Biała
Wyroba 86 (k) - Jurasz 58, 68
Unia Racibórz 2-5 Victoria Jaworzno
Jahimowicz 3, Kopczyński 22 - Sikora 17 (k), Wrona 20, Chwalibogowski 45, 58, 62

Kolejka 11 - 19-20 października

BKS Stal Bielsko-Biała 3-1 Victoria Jaworzno
Chudy 27 (s), Lech 35, Suchowski 54 - Chudy 86
Odra II Wodzisław Śląski 1-1 Unia Bieruń Stary (Bieruń)
Skrzypek 44 - Piotr Duda 47
Sokół Zabrzeg 1-0 Naprzód Rydułtowy
Grzesik 11
MKS 05 Krzanowice 1-3 Czarni-Góral Żywiec
Praszelik 71 - Caputa 25, Białek 80, Sandok 85
Beskid Skoczów 0-3 Górnik Jastrzębie Zdrój
Miąsko 4, Pielorz 8, Grabczyński 78
Przyszłość Rogów 6-0 Górnik Pszów
Krótki 10, Pawłowski 36, Bednarek 41, Wolny 49, 52, 90
MKS Lędziny 2-5 Pasjonat Dankowice
Mikolasz 22, Gabiga 31 - Szewczyk 5, Danek 20, Płonka 32, 72, Niedziela 33
Unia Racibórz 1-2 Koszarawa Żywiec
Kopczyński 31 - Sikora 9, Rucki 37

Kolejka 12 - 26-27 października

Victoria Jaworzno 2-1 Koszarawa Żywiec
Suwaj 34, Chwalibogowski 43 - Marszałek 18
Pasjonat Dankowice 1-1 Unia Racibórz
Bieszczad 73 - Jachimowicz 58
Górnik Pszów 2-3 MKS Lędziny
K.Dziwisz 63 (k), Roesner 84 - Gabiga 56, Szyszka 68, Kulpiński 86
Górnik Jastrzębie Zdrój 1-2 Przyszłość Rogów
Piksa 10 - Staniek 18, Pawłowski 40
Czarni-Góral Żywiec 1-0 Beskid Skoczów
Pawlus 85
Naprzód Rydułtowy 0-0 MKS 05 Krzanowice
Unia Bieruń Stary (Bieruń) 2-1 Sokół Zabrzeg
Wyroba 50, Janik 82 - Furtok 73
BKS Stal Bielsko-Biała 0-2 Odra II Wodzisław Śląski
Kwiek 66, Pielka 80

Kolejka 13 - 2-3 listopada

Odra II Wodzisław Śląski 2-1 Victoria Jaworzno
Dzierżęga 14, Kwiek 69 - S.Wrona 57
Sokół Zabrzeg 2-1 BKS Stal Bielsko-Biała
Furtok 12, Buras 45 - Kasiński 44
MKS 05 Krzanowice 2-1 Unia Bieruń Stary (Bieruń)
Sobeczko 44, 84 - Paweł Duda 88
Beskid Skoczów 2-0 Naprzód Rydułtowy
Jeleń 76, Bystroń 89
Przyszłość Rogów 4-1 Czarni-Góral Żywiec
Piechota 30, 54, Staniek 64 (k), Bednarek 72 - Białek 34
MKS Lędziny 2-2 Górnik Jastrzębie Zdrój
Gabiga 7, 30 - Taraszkiewicz 25, Ciemięga 83 (k)
Unia Racibórz 4-1 Górnik Pszów
Jachimowicz 23, Baran 33, Kopczyński 63, Frydryk 64 - Mańka 10
Koszarawa Żywiec 3-1 Pasjonat Dankowice
Matras 7, 55 (k), M.Sikora 77 - Chowaniec 63 (k)

Kolejka 14 - 9-10 listopada

Victoria Jaworzno 2-0 Pasjonat Dankowice
R.Sikora 17, Suwaj 66
Górnik Pszów 1-1 Koszarawa Żywiec
Błaszczyk 70 - Sikora 18
Górnik Jastrzębie Zdrój 0-1 Unia Racibórz
Ciemięga 42 (s)
Naprzód Rydułtowy 1-3 Przyszłość Rogów
Piotrowski 60 - Piechota 48, 75, Śmigielski 80
Unia Bieruń Stary (Bieruń) 2-2 Beskid Skoczów
Janik 40, Kornas 80 - Bystroń 28, Krupa 85
BKS Stal Bielsko-Biała 1-1 MKS 05 Krzanowice
Jurasz 79 - Sobeczko 54
Odra II Wodzisław Śląski 2-1 Sokół Zabrzeg
Dzierżęga 17, 45 - Wizner 36
MKS Lędziny 0-1 Czarni-Góral Żywiec
Pawlus 24

Kolejka 15 - 16-17 listopada

Sokół Zabrzeg 0-1 Victoria Jaworzno
Chwalibogowski 28
MKS 05 Krzanowice 2-0 Odra II Wodzisław Śląski
Drzymała 32, Gaca 44
Beskid Skoczów 1-4 BKS Stal Bielsko-Biała
Jeleń 28 - Jurasz 63, 84, Suchowski 89 (k), Kasiński 90
Przyszłość Rogów 5-0 Unia Bieruń Stary (Bieruń)
Krótki 13, Staniek 22, Kuś 41, 77, Bednarek 71
MKS Lędziny 3-2 Naprzód Rydułtowy
Mikolasz 17, M.Wowro 67 (k), 83 - Kucharzewski 55, Staszczyk 68 (k)
Unia Racibórz 1-0 Czarni-Góral Żywiec
Frydryk 55
Koszarawa Żywiec 1-0 Górnik Jastrzębie Zdrój
Matras 90
Pasjonat Dankowice 1-0 Górnik Pszów
M.Dziwisz 56 (s)

Kolejka 16 (pierwotnie 17) - 22-23 marca

MKS 05 Krzanowice 0-3 Victoria Jaworzno
Wrona 60, Suwaj 75, Sikora 85
Sokół Zabrzeg 0-3 Beskid Skoczów
Bystroń 33, 81, Szewieczek 63
Odra II Wodzisław Śląski 1-1 Przyszłość Rogów
Cios 65 (k) - Wolny 33
BKS Stal Bielsko-Biała 1-2 MKS Lędziny
Mikoś 35 (k) - Gabiga 73, 88
Unia Bieruń Stary (Bieruń) 0-0 Unia Racibórz
Naprzód Rydułtowy 0-2 Koszarawa Żywiec
Dzierżęga 9, Kamionka 47
Czarni-Góral Żywiec 2-0 Pasjonat Dankowice
Kłusak 3, Trzop 41
Górnik Jastrzębie Zdrój 2-1 Górnik Pszów 21 marca
Grabczyński 49, 57 - Gajewski 14

Kolejka 17 (pierwotnie 18) - 29-30 marca

Victoria Jaworzno 1-0 Górnik Jastrzębie Zdrój
Chylaszek 57
Górnik Pszów 1-2 Czarni-Góral Żywiec
Mańka 29 - Trzop 31 (k), 63
Pasjonat Dankowice 1-1 Naprzód Rydułtowy
Sikora 90 - Piskorek 87
Koszarawa Żywiec 4-0 Unia Bieruń Stary (Bieruń)
Agafon 8, 12, Marszałek 27, 60
Unia Racibórz 1-2 BKS Stal Bielsko-Biała
Moneta 89 (k) - Kasiński 34, 55
MKS Lędziny 0-4 Odra II Wodzisław Śląski
Myszor 45, Pluta 52, Sałek 77, Olszewski 87
Przyszłość Rogów 2-1 Sokół Zabrzeg
Wojtala 65, 72 - Maroszek 64
Beskid Skoczów 0-0 MKS 05 Krzanowice

Kolejka 18 (pierwotnie 19) - 5-6 kwietnia

Victoria Jaworzno 5-1 Beskid Skoczów
Rech 17, 90, Sikora 54, Maślanka 62, Żelichowski 83 - Świderski 23
MKS 05 Krzanowice 0-1 Przyszłość Rogów
Piechota 82
Sokół Zabrzeg 0-2 MKS Lędziny
Kulpiński 45, Zagrodnik 80
Odra II Wodzisław Śląski 1-0 Unia Racibórz
Cios 69
BKS Stal Bielsko-Biała 1-1 Koszarawa Żywiec
Suchy 81 - Dzierżęga 58
Unia Bieruń Stary (Bieruń) 0-0 Pasjonat Dankowice
Naprzód Rydułtowy 0-2 Górnik Pszów
Glenc 53, Mańka 66
Czarni-Góral Żywiec 1-0 Górnik Jastrzębie Zdrój
Kosiec 61

Kolejka 19 (pierwotnie 20) - 12-13 kwietnia

Victoria Jaworzno 0-1 Czarni-Góral Żywiec
Kosiec 25
Górnik Jastrzębie Zdrój 4-0 Naprzód Rydułtowy
Ciemięga 55 (k), 86, Miąsko 57, Pawliczek 89
Górnik Pszów 1-5 Unia Bieruń Stary (Bieruń)
K.Dziwisz 30 (k) - Bobla 28, 59 (k), 73, Wyroba 80, Parusel 86
Pasjonat Dankowice 0-1 BKS Stal Bielsko-Biała
Lech 78
Koszarawa Żywiec 1-1 Odra II Wodzisław Śląski
Agafon 8 - Pielka 74
Unia Racibórz 2-0 Sokół Zabrzeg
Kowalczyk 8, Moneta 75 (k)
MKS Lędziny 0-2 MKS 05 Krzanowice
Sobeczko 42, Kaptur 73
Przyszłość Rogów 2-0 Beskid Skoczów
Wolny 20, Kuś 30

Kolejka 20 (pierwotnie 16) - 16 kwietnia
Kolejka pierwotnie miała być rozegrana 15-16 marca

Victoria Jaworzno 0-0 Górnik Pszów
Pasjonat Dankowice 0-3 Górnik Jastrzębie Zdrój
Miąsko 14, 85, Piksa 36
Koszarawa Żywiec 3-2 Czarni-Góral Żywiec
Staniek 48, Domżał 50, Marszałek 90 - Nowak 45 (s), Matras 67 (s)
Unia Racibórz 1-0 Naprzód Rydułtowy
Frydrych 75
MKS Lędziny 2-1 Unia Bieruń Stary (Bieruń)
Szyszka 33, Pachewicz 52 - Bobla 32
Przyszłość Rogów 6-2 BKS Stal Bielsko-Biała
Wolny 10, Śmigielski 21, Kuś 72, Staniek 74, 80, Wojtala 89 - Suchy 11, Gąsiorek 82
Beskid Skoczów 0-1 Odra II Wodzisław Śląski
Owczarek 58
MKS 05 Krzanowice 0-0 Sokół Zabrzeg

Kolejka 21 - 19 kwietnia

Przyszłość Rogów 4-2 Victoria Jaworzno
Krótki 6, Kuś 75, M.Staniek 83, Wojtala 85 - Sikora 39, 51
Beskid Skoczów 5-0 MKS Lędziny
Bystroń 18, 29, Krupa 61, 75, Stokłosa 77
MKS 05 Krzanowice 0-2 Unia Racibórz
Binek 16, Frydryk 82
Sokół Zabrzeg 0-0 Koszarawa Żywiec
Odra II Wodzisław Śląski 1-1 Pasjonat Dankowice
Szymiczek 44 - Stawowczyk 30
BKS Stal Bielsko-Biała 1-1 Górnik Pszów
Suchy 36 - Piela 44
Unia Bieruń Stary (Bieruń) 0-0 Górnik Jastrzębie Zdrój
Naprzód Rydułtowy 1-0 Czarni-Góral Żywiec
Mościcki 47

Kolejka 22 - 26-27 kwietnia

Victoria Jaworzno 4-1 Naprzód Rydułtowy
Sikora 7, 82, Gajos 79, 88 - Staszczyk 18 (k)
Czarni-Góral Żywiec 1-0 Unia Bieruń Stary (Bieruń)
Trzop 16
Górnik Jastrzębie Zdrój 1-1 BKS Stal Bielsko-Biała
Miąsko 31 (s) - Grabczyński 75
Górnik Pszów 1-4 Odra II Wodzisław Śląski
Mańka 83 - Szymiczek 3, Zieliński 71, Owczarek 85, Sałek 86
Pasjonat Dankowice 2-0 Sokół Zabrzeg
Danek 15, Płonka 89
Koszarawa Żywiec 0-0 MKS 05 Krzanowice
Unia Racibórz 0-1 Beskid Skoczów
Ferfecki 9
MKS Lędziny 2-2 Przyszłość Rogów
Zagrodnik 45, Gabiga 75 - Kuś 30, Wolny 43

Kolejka 23 - 3-4 maja

MKS Lędziny 0-0 Victoria Jaworzno
Przyszłość Rogów 3-0 Unia Racibórz
(wo)
Kopczyński 84
na boisku 0-1
Beskid Skoczów 0-0 Koszarawa Żywiec
MKS 05 Krzanowice 1-1 Pasjonat Dankowice
Lis 71 - Danek 24
Sokół Zabrzeg 2-4 Górnik Pszów
Buras 26, Distel 78 (k) - Zadworny 8, Mańka 75, 79, Glenc 89
Odra II Wodzisław Śląski 0-0 Górnik Jastrzębie Zdrój
BKS Stal Bielsko-Biała 3-1 Czarni-Góral Żywiec
Kasiński 6, Suchowski 42 (k), 55 (k) - Bąk 66
Unia Bieruń Stary (Bieruń) 2-2 Naprzód Rydułtowy
Duda 37, Latusek 88 - Wolski 42, Mościcki 70

Kolejka 24 - 10-11 maja

Victoria Jaworzno 1-2 Unia Bieruń Stary (Bieruń)
Pyrek 86 - Kozieł 51, Piotr Duda 67
Naprzód Rydułtowy 1-2 BKS Stal Bielsko-Biała
Malina 4 - Woś 8, Sobejko 36
Czarni-Góral Żywiec 1-1 Odra II Wodzisław Śląski
Sołtysek 49 - Szymiczek 64
Górnik Jastrzębie Zdrój 3-0 Sokół Zabrzeg
Miąsko 56, 62, Taraszkiewicz 90
Górnik Pszów 1-2 MKS 05 Krzanowice
Błaszczyk 75 - Abrahamczyk 29, Drzymała 42
Pasjonat Dankowice 0-0 Beskid Skoczów
Koszarawa Żywiec 0-1 Przyszłość Rogów
Pindel 35 (s)
Unia Racibórz 4-0 MKS Lędziny
Kopczyński 16, 55, 59, Frydryk 75

Kolejka 25 - 17-18 maja

Victoria Jaworzno 3-1 Unia Racibórz
Chwalibogowski 1, Maślanka 62, Wrona 90 - Pawłowski 68
MKS Lędziny 1-2 Koszarawa Żywiec
Szyszka 61 - Sikora 29, Porębski 77
Przyszłość Rogów 0-0 Pasjonat Dankowice
Beskid Skoczów 4-0 Górnik Pszów
Krupa 42, 89 (k), Bystroń 45, Misztal 53
MKS 05 Krzanowice 0-1 Górnik Jastrzębie Zdrój
Taraszkiewicz 87 (k)
Sokół Zabrzeg 1-1 Czarni-Góral Żywiec
Wizner 47 - Sołtysek 39
Odra II Wodzisław Śląski 5-0 Naprzód Rydułtowy
Sałek 29, Kłus 36, Owczarek 53, Cios 54, Pawełek 87 (k)
BKS Stal Bielsko-Biała 0-0 Unia Bieruń Stary (Bieruń)

Kolejka 26 - 24-25 maja

Victoria Jaworzno 0-0 BKS Stal Bielsko-Biała
Unia Bieruń Stary (Bieruń) 1-0 Odra II Wodzisław Śląski
Wyroba 25
Naprzód Rydułtowy 1-4 Sokół Zabrzeg
Piotrowski 44 - Wizner 7 (k), 67 (k), Fotek 36, Furtok 90
Czarni-Góral Żywiec 1-3 MKS 05 Krzanowice
Sołtysek 44 - Dudacy 44, 53, Drzymała 65
Górnik Jastrzębie Zdrój 2-1 Beskid Skoczów
Grabczyński 80, 85 - Szewieczek 75
Górnik Pszów 0-0 Przyszłość Rogów
Pasjonat Dankowice 3-1 MKS Lędziny
Płonka 15, Danek 58, Sadlok 77 - Gabiga 78
Koszarawa Żywiec 1-0 Unia Racibórz
Janecko 70

Kolejka 27 - 31 maja-1 czerwca

Koszarawa Żywiec 2-2 Victoria Jaworzno
Matras 66 (k), 75 (k) - Maślanka 28, Piotroski 60
Unia Racibórz 0-1 Pasjonat Dankowice
Danek 70
MKS Lędziny 5-1 Górnik Pszów
Szyszka 13, Gabiga 62, 75, Szymański 67, Magiera 90 - Roesner 45
Przyszłość Rogów 1-0 Górnik Jastrzębie Zdrój
Wolny 82
Beskid Skoczów 4-0 Czarni-Góral Żywiec
Szewieczek 5, Ł.Jeleń 17, 77, Krupa 57 (k)
MKS 05 Krzanowice 2-0 Naprzód Rydułtowy
Dudacy 55, 85
Sokół Zabrzeg 2-2 Unia Bieruń Stary (Bieruń)
Maroszek 11, Buras 78 - Kozieł 41, Bobla 90
Odra II Wodzisław Śląski 3-0 BKS Stal Bielsko-Biała
Pielka 18, 82, Pluta 54

Kolejka 28 - 7-8 czerwca

Victoria Jaworzno 1-2 Odra II Wodzisław Śląski 4 czerwca
Sikora 89 (k) - Sałek 3, Gabryś 13
BKS Stal Bielsko-Biała 3-2 Sokół Zabrzeg
Jurasz 30, Jankowski 45, Suchowski 66 - Maroszek 42, Wizner 52
Unia Bieruń Stary (Bieruń) 0-1 MKS 05 Krzanowice
Sobeczko 80
Naprzód Rydułtowy 2-7 Beskid Skoczów
Piotrowski 39, 66 - Szewieczek 10, 18, Krupa 28, 51, Bystroń 34, Marszolik 36, Świderski 72
Czarni-Góral Żywiec 2-3 Przyszłość Rogów
Sołtysek 23, Bąk 74 - Kuś 5, 42, Bednarek 22
Górnik Jastrzębie Zdrój 0-3 MKS Lędziny
Szyszka 41, 75, 78
Górnik Pszów 6-1 Unia Racibórz 28 maja
Marców 36 (s), Piela 43, Glenc 58, 76, Błaszczyk 82, Derleta 89 - Bulandra 12
Pasjonat Dankowice 1-1 Koszarawa Żywiec
Danek 47 - Sikora 45

Kolejka 29 - 14 czerwca

Czarni-Góral Żywiec 0-1 MKS Lędziny
Szyszka 25
Pasjonat Dankowice 5-2 Victoria Jaworzno
Oczkowski 33, Stawowczyk 51, 59, Płonka 61, 90 - Suwaj 22, Chylaszek 85 (k)
Koszarawa Żywiec 0-2 Górnik Pszów
K.Dziwisz 7 (k), Błaszczyk 90
Unia Racibórz 1-1 Górnik Jastrzębie Zdrój
Frydryk 37 - Piksa 20
Przyszłość Rogów 3-0 Naprzód Rydułtowy
Wolny 37, 47, M.Staniek 45 (k)
Beskid Skoczów 0-1 Unia Bieruń Stary (Bieruń)
Gawęda 44
MKS 05 Krzanowice 3-2 BKS Stal Bielsko-Biała
Dudacy 6, Sobeczko 65, Drzymała 77 - Natanek 80, Suchowski 88
Sokół Zabrzeg 1-0 Odra II Wodzisław Śląski
Machowski 10 (k)

Kolejka 30 - 21 czerwca

Victoria Jaworzno 2-3 Sokół Zabrzeg
Gajos 36, Suwaj 56 - Dziech 10, Grzesik 58, 74
Odra II Wodzisław Śląski 0-2 MKS 05 Krzanowice
Sobeczko 43, Drzymała 82
BKS Stal Bielsko-Biała 2-0 Beskid Skoczów
Jurasz 31, 59
Unia Bieruń Stary (Bieruń) 1-0 Przyszłość Rogów
Piotr Duda 7
Naprzód Rydułtowy 1-1 MKS Lędziny
Kwiatoń 85 - Gadaj 87
Czarni-Góral Żywiec 3-2 Unia Racibórz
Konieczny 5, Kłusak 7, Midor 62 - Jachimowicz 12 (k), Kopczyński 43
Górnik Jastrzębie Zdrój 2-1 Koszarawa Żywiec
Grabczyński 55, Pielorz 60 - Marszałek 83
Górnik Pszów 3-2 Pasjonat Dankowice
Widenka 7, K.Dziwisz 38 (k), Glenc 56 - Bieszczad 51, Scattaglia 90

Baraże o udział w III lidze (3)
Baraże o udział w IV lidze (śląska)

III liga 2002/2003 (3 (Lubuskie, Dolny Śląsk, Opolskie, Śląsk))

IV liga 2002/2003 (dolnośląska)
IV liga 2002/2003 (lubuska)
IV liga 2002/2003 (opolska)
IV liga 2002/2003 (śląska I)

Liga okręgowa 2002/2003 (Bielsko-Biała)
Liga okręgowa 2002/2003 (Katowice I)
Liga okręgowa 2002/2003 (Katowice III)

Autor: Kamil Jóźwik
Kontakt: slaskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas