[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Liga okręgowa 2002/2003, grupa: Katowice III
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Polonia Marklowice 30 82 26 4 0 103-27 14 1 0 54-11 12 3 0 49-16
2.  Rymer Rybnik 30 69 22 3 5 96-24 13 0 2 64-10 9 3 3 32-14
3.  Pierwszy Chwałowice (Rybnik) 30 64 20 4 6 77-23 12 2 1 44-6 8 2 5 33-17
4.  Płomień Połomia 30 51 16 3 11 60-34 9 2 4 33-11 7 1 7 27-23
5.  Start Mszana 30 45 13 6 11 45-36 8 2 5 27-19 5 4 6 18-17
6.  Energetyk Rybnik 30 42 12 6 12 48-41 7 2 6 24-19 5 4 6 24-22
7.  Gwiazda Skrzyszów 30 41 11 8 11 46-48 6 6 3 27-19 5 2 8 19-29
8.  Czarni Gorzyce 30 40 11 7 12 39-58 6 5 4 24-24 5 2 8 15-34
9.  Naprzód Syrynia 30 39 11 6 13 44-57 5 4 6 21-29 6 2 7 23-28
10.  LKS Chałupki (k. Raciborza) 30 37 10 7 13 46-54 7 2 6 30-29 3 5 7 16-25
11.  Silesia Lubomia 30 35 9 8 13 43-58 5 4 6 23-21 4 4 7 20-37 2 3 1 0 1 4-2
12.  LKS Krzyżanowice (k. Raciborza) 30 35 10 5 15 49-62 5 3 7 25-37 5 2 8 24-25 2 3 1 0 1 2-4
13.  Górnik Boguszowice (Rybnik) 30 32 9 5 16 53-70 6 1 8 38-33 3 4 8 15-37
14.  LKS Studzienna (Racibórz) 30 23 6 5 19 32-70 4 4 7 19-29 2 1 12 13-41
15.  Buk Rudy Wielkie 30 21 6 3 21 44-103 3 2 10 19-36 3 1 11 25-67 2 3 1 0 1 5-4
16.  KS Kuźnia Raciborska 30 21 5 6 19 23-83 2 3 10 10-33 3 3 9 13-50 2 3 1 0 1 4-5
Górnik Radlin został przeniesiony do grupy I.
Rymer Niedobczyce i Energetyk Rybnik zostały przeniesione z grupy I.
Rafamet Kuźnia Raciborska zmienił nazwę na Maxpol Kuźnia Raciborska.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Polonia Marklowice    3-1 2-0 4-1 5-1 3-2 5-0 5-0 1-1 2-1 5-0 3-2 2-0 5-0 6-2 3-0* 
 2 Rymer Rybnik1-4     2-0 2-1 2-0 1-2 5-0 6-0 7-0 4-0 4-1 4-1 5-1 2-0 4-0 15-0 
 3 Pierwszy Chwałowice (Rybnik)2-2 0-1     2-1 1-0 1-0 1-0 1-0 3-0 0-0 6-0 2-0 5-1 5-0 10-1 5-0 
 4 Płomień Połomia0-2 0-2 0-0     2-0 2-0 2-3 1-1 2-1 0-1 4-1 1-0 2-0 4-0 9-0 4-0 
 5 Start Mszana1-5 1-3 1-4 0-1     1-0 2-0 4-0 1-2 1-1 1-0 2-2 6-0 3-0 1-0 2-1 
 6 Energetyk Rybnik0-1 0-4 1-2 0-2 0-0     1-2 2-0 2-1 3-0 6-0 3-2 1-1 2-1 1-3 2-0 
 7 Gwiazda Skrzyszów1-1 1-1 0-2 2-2 2-0 2-0     2-2 1-1 1-3 3-4 1-0 2-2 1-0 6-1 2-0 
 8 Czarni Gorzyce1-1 2-1 1-0 1-3 1-1 1-1 2-1     2-4 2-0 0-2 3-2 2-2 3-1 2-2 1-3 
 9 Naprzód Syrynia3-5 1-6 1-6 1-4 1-1 1-1 2-0 1-2     2-0 1-1 1-0 0-2 3-1 3-0 0-0 
 10 LKS Chałupki (k. Raciborza)1-2 1-1 1-0 0-4 0-5 3-2 0-3 2-0 3-1     0-4 2-2 4-0 5-0 6-1 2-4 
 11 Silesia Lubomia1-3 0-4 2-2 1-0 1-0 2-4 1-1 1-2 0-1 1-1     0-1 5-0 4-0 3-1 1-1 
 12 LKS Krzyżanowice (k. Raciborza)1-4 1-1 3-5 2-0 1-3 2-2 1-0 3-1 2-0 1-1 1-4     1-3 3-2 2-9 1-2 
 13 Górnik Boguszowice (Rybnik)1-6 2-3 0-5 4-2 0-2 0-2 3-2 5-2 0-1 1-1 3-0 0-3     1-3 10-1 8-0 
 14 LKS Studzienna (Racibórz)1-4 1-0 1-3 0-2 0-2 2-2 2-2 0-2 2-1 4-1 1-1 1-5 2-1     2-3 0-0 
 15 Buk Rudy Wielkie2-5 1-2 0-3 3-0* 0-2 1-4 1-2 1-2 1-4 3-2 1-1 1-2 0-0 0-5     4-2 
 16 KS Kuźnia Raciborska0-4 0-2 2-1 1-4 1-1 0-2 1-3 0-1 1-5 0-4 1-1 1-2 0-2 0-0 2-1     

Kolejka 1 - 10-11 sierpnia

Energetyk Rybnik 1-1 Górnik Boguszowice (Rybnik)
LKS Krzyżanowice (k. Raciborza) 1-4 Polonia Marklowice
KS Kuźnia Raciborska 0-0 LKS Studzienna (Racibórz)
Gwiazda Skrzyszów 0-2 Pierwszy Chwałowice (Rybnik)
Buk Rudy Wielkie 1-4 Naprzód Syrynia
LKS Chałupki (k. Raciborza) 0-5 Start Mszana
Silesia Lubomia 1-2 Czarni Gorzyce
Rymer Rybnik 2-1 Płomień Połomia

Kolejka 2 - 15 sierpnia

Górnik Boguszowice (Rybnik) 4-2 Płomień Połomia
Czarni Gorzyce 2-1 Rymer Rybnik
Start Mszana 1-0 Silesia Lubomia
Naprzód Syrynia 2-0 LKS Chałupki (k. Raciborza)
Pierwszy Chwałowice (Rybnik) 10-1 Buk Rudy Wielkie
LKS Studzienna (Racibórz) 2-2 Gwiazda Skrzyszów
Polonia Marklowice 3-0 KS Kuźnia Raciborska
(wo)
Energetyk Rybnik 3-2 LKS Krzyżanowice (k. Raciborza)

Kolejka 3 - 25 sierpnia

LKS Krzyżanowice (k. Raciborza) 1-3 Górnik Boguszowice (Rybnik)
KS Kuźnia Raciborska 0-2 Energetyk Rybnik
Gwiazda Skrzyszów 1-1 Polonia Marklowice
Buk Rudy Wielkie 0-5 LKS Studzienna (Racibórz)
LKS Chałupki (k. Raciborza) 1-0 Pierwszy Chwałowice (Rybnik)
Silesia Lubomia 0-1 Naprzód Syrynia
Rymer Rybnik 2-0 Start Mszana
Płomień Połomia 1-1 Czarni Gorzyce

Kolejka 4 - 31 sierpnia

Start Mszana 0-1 Płomień Połomia
Naprzód Syrynia 1-6 Rymer Rybnik
Pierwszy Chwałowice (Rybnik) 6-0 Silesia Lubomia
LKS Studzienna (Racibórz) 4-1 LKS Chałupki (k. Raciborza)
Polonia Marklowice 6-2 Buk Rudy Wielkie
Energetyk Rybnik 1-2 Gwiazda Skrzyszów
LKS Krzyżanowice (k. Raciborza) 1-2 KS Kuźnia Raciborska
Czarni Gorzyce 2-2 Górnik Boguszowice (Rybnik) 18 września
mecz nie odbył się pierwotnie z powodu burzy

Kolejka 5 - 7 września

KS Kuźnia Raciborska 0-2 Górnik Boguszowice (Rybnik)
Gwiazda Skrzyszów 1-0 LKS Krzyżanowice (k. Raciborza)
Buk Rudy Wielkie 1-4 Energetyk Rybnik
LKS Chałupki (k. Raciborza) 1-2 Polonia Marklowice
Silesia Lubomia 4-0 LKS Studzienna (Racibórz)
Rymer Rybnik 2-0 Pierwszy Chwałowice (Rybnik)
Płomień Połomia 2-1 Naprzód Syrynia
Czarni Gorzyce 1-1 Start Mszana

Kolejka 6 - 15 września

Górnik Boguszowice (Rybnik) 0-2 Start Mszana
Naprzód Syrynia 1-2 Czarni Gorzyce
Pierwszy Chwałowice (Rybnik) 2-1 Płomień Połomia
LKS Studzienna (Racibórz) 1-0 Rymer Rybnik
Polonia Marklowice 5-0 Silesia Lubomia
Energetyk Rybnik 3-0 LKS Chałupki (k. Raciborza)
LKS Krzyżanowice (k. Raciborza) 2-9 Buk Rudy Wielkie
KS Kuźnia Raciborska 1-3 Gwiazda Skrzyszów

Kolejka 7 - 22 września

Gwiazda Skrzyszów 2-2 Górnik Boguszowice (Rybnik)
Buk Rudy Wielkie 4-2 KS Kuźnia Raciborska
LKS Chałupki (k. Raciborza) 2-2 LKS Krzyżanowice (k. Raciborza)
Silesia Lubomia 2-4 Energetyk Rybnik
Rymer Rybnik 1-4 Polonia Marklowice
Płomień Połomia 4-0 LKS Studzienna (Racibórz)
Czarni Gorzyce 1-0 Pierwszy Chwałowice (Rybnik)
Start Mszana 1-2 Naprzód Syrynia

Kolejka 8 - 28 września

Górnik Boguszowice (Rybnik) 0-1 Naprzód Syrynia
Pierwszy Chwałowice (Rybnik) 1-0 Start Mszana
LKS Studzienna (Racibórz) 0-2 Czarni Gorzyce
Polonia Marklowice 4-1 Płomień Połomia
Energetyk Rybnik 0-4 Rymer Rybnik
LKS Krzyżanowice (k. Raciborza) 1-4 Silesia Lubomia
KS Kuźnia Raciborska 0-4 LKS Chałupki (k. Raciborza)
Gwiazda Skrzyszów 6-1 Buk Rudy Wielkie

Kolejka 9 - 5 października

Buk Rudy Wielkie 0-0 Górnik Boguszowice (Rybnik)
LKS Chałupki (k. Raciborza) 0-3 Gwiazda Skrzyszów
Silesia Lubomia 1-1 KS Kuźnia Raciborska
Rymer Rybnik 4-1 LKS Krzyżanowice (k. Raciborza)
Płomień Połomia 2-0 Energetyk Rybnik
Czarni Gorzyce 1-1 Polonia Marklowice
Start Mszana 3-0 LKS Studzienna (Racibórz)
Naprzód Syrynia 1-6 Pierwszy Chwałowice (Rybnik)

Kolejka 10 - 12 października

Górnik Boguszowice (Rybnik) 0-5 Pierwszy Chwałowice (Rybnik)
LKS Studzienna (Racibórz) 2-1 Naprzód Syrynia
Polonia Marklowice 5-1 Start Mszana
Energetyk Rybnik 2-0 Czarni Gorzyce
LKS Krzyżanowice (k. Raciborza) 2-0 Płomień Połomia
KS Kuźnia Raciborska 0-2 Rymer Rybnik
Gwiazda Skrzyszów 3-4 Silesia Lubomia
Buk Rudy Wielkie 3-2 LKS Chałupki (k. Raciborza)

Kolejka 11 - 19 października

LKS Chałupki (k. Raciborza) 4-0 Górnik Boguszowice (Rybnik)
Silesia Lubomia 3-1 Buk Rudy Wielkie
Rymer Rybnik 5-0 Gwiazda Skrzyszów
Płomień Połomia 4-0 KS Kuźnia Raciborska
Czarni Gorzyce 3-2 LKS Krzyżanowice (k. Raciborza)
Start Mszana 1-0 Energetyk Rybnik
Naprzód Syrynia 3-5 Polonia Marklowice
Pierwszy Chwałowice (Rybnik) 5-0 LKS Studzienna (Racibórz)

Kolejka 12 - 26 października

Górnik Boguszowice (Rybnik) 1-3 LKS Studzienna (Racibórz)
Polonia Marklowice 2-0 Pierwszy Chwałowice (Rybnik)
Energetyk Rybnik 2-1 Naprzód Syrynia
LKS Krzyżanowice (k. Raciborza) 1-3 Start Mszana
KS Kuźnia Raciborska 0-1 Czarni Gorzyce
Gwiazda Skrzyszów 2-2 Płomień Połomia
Buk Rudy Wielkie 1-2 Rymer Rybnik
LKS Chałupki (k. Raciborza) 0-4 Silesia Lubomia

Kolejka 13 - 2 listopada

Silesia Lubomia 5-0 Górnik Boguszowice (Rybnik)
Rymer Rybnik 4-0 LKS Chałupki (k. Raciborza)
Płomień Połomia 9-0 Buk Rudy Wielkie
Czarni Gorzyce 2-1 Gwiazda Skrzyszów
Start Mszana 2-1 KS Kuźnia Raciborska
Naprzód Syrynia 1-0 LKS Krzyżanowice (k. Raciborza)
Pierwszy Chwałowice (Rybnik) 1-0 Energetyk Rybnik
LKS Studzienna (Racibórz) 1-4 Polonia Marklowice

Kolejka 14 - 9 listopada

Górnik Boguszowice (Rybnik) 1-6 Polonia Marklowice
Energetyk Rybnik 2-1 LKS Studzienna (Racibórz)
LKS Krzyżanowice (k. Raciborza) 3-5 Pierwszy Chwałowice (Rybnik)
KS Kuźnia Raciborska 1-5 Naprzód Syrynia
Gwiazda Skrzyszów 2-0 Start Mszana
Buk Rudy Wielkie 1-2 Czarni Gorzyce
LKS Chałupki (k. Raciborza) 0-4 Płomień Połomia
Silesia Lubomia 0-4 Rymer Rybnik

Kolejka 15 - 16 listopada

Rymer Rybnik 5-1 Górnik Boguszowice (Rybnik)
Płomień Połomia 4-1 Silesia Lubomia
Czarni Gorzyce 2-0 LKS Chałupki (k. Raciborza)
Start Mszana 1-0 Buk Rudy Wielkie
Naprzód Syrynia 2-0 Gwiazda Skrzyszów
Pierwszy Chwałowice (Rybnik) 5-0 KS Kuźnia Raciborska
LKS Studzienna (Racibórz) 1-5 LKS Krzyżanowice (k. Raciborza)
Polonia Marklowice 3-2 Energetyk Rybnik

Kolejka 16 - 16 kwietnia

Górnik Boguszowice (Rybnik) 0-2 Energetyk Rybnik
Polonia Marklowice 3-2 LKS Krzyżanowice (k. Raciborza)
LKS Studzienna (Racibórz) 0-0 KS Kuźnia Raciborska
Pierwszy Chwałowice (Rybnik) 1-0 Gwiazda Skrzyszów
Naprzód Syrynia 3-0 Buk Rudy Wielkie
Start Mszana 1-1 LKS Chałupki (k. Raciborza)
Czarni Gorzyce 0-2 Silesia Lubomia
Płomień Połomia 0-2 Rymer Rybnik

Kolejka 17 - 22 marca

Płomień Połomia 2-0 Górnik Boguszowice (Rybnik)
Rymer Rybnik 6-0 Czarni Gorzyce
Silesia Lubomia 1-0 Start Mszana
LKS Chałupki (k. Raciborza) 3-1 Naprzód Syrynia
Buk Rudy Wielkie 0-3 Pierwszy Chwałowice (Rybnik)
Gwiazda Skrzyszów 1-0 LKS Studzienna (Racibórz)
KS Kuźnia Raciborska 0-4 Polonia Marklowice
LKS Krzyżanowice (k. Raciborza) 2-2 Energetyk Rybnik

Kolejka 18 - 29-30 marca

Górnik Boguszowice (Rybnik) 0-3 LKS Krzyżanowice (k. Raciborza)
Energetyk Rybnik 2-0 KS Kuźnia Raciborska
Polonia Marklowice 5-0 Gwiazda Skrzyszów
LKS Studzienna (Racibórz) 2-3 Buk Rudy Wielkie
Pierwszy Chwałowice (Rybnik) 0-0 LKS Chałupki (k. Raciborza)
Naprzód Syrynia 1-1 Silesia Lubomia
Start Mszana 1-3 Rymer Rybnik
Czarni Gorzyce 1-3 Płomień Połomia

Kolejka 19 - 5-6 kwietnia

Górnik Boguszowice (Rybnik) 5-2 Czarni Gorzyce
Płomień Połomia 2-0 Start Mszana
Rymer Rybnik 7-0 Naprzód Syrynia
Silesia Lubomia 2-2 Pierwszy Chwałowice (Rybnik)
LKS Chałupki (k. Raciborza) 5-0 LKS Studzienna (Racibórz)
Buk Rudy Wielkie 2-5 Polonia Marklowice
Gwiazda Skrzyszów 2-0 Energetyk Rybnik
KS Kuźnia Raciborska 1-2 LKS Krzyżanowice (k. Raciborza)

Kolejka 20 - 12-13 kwietnia

Górnik Boguszowice (Rybnik) 8-0 KS Kuźnia Raciborska
LKS Krzyżanowice (k. Raciborza) 1-0 Gwiazda Skrzyszów
Energetyk Rybnik 1-3 Buk Rudy Wielkie
Polonia Marklowice 2-1 LKS Chałupki (k. Raciborza)
LKS Studzienna (Racibórz) 1-1 Silesia Lubomia
Pierwszy Chwałowice (Rybnik) 0-1 Rymer Rybnik
Naprzód Syrynia 1-4 Płomień Połomia
Start Mszana 4-0 Czarni Gorzyce

Kolejka 21 - 19 kwietnia

Start Mszana 6-0 Górnik Boguszowice (Rybnik)
Czarni Gorzyce 2-4 Naprzód Syrynia
Płomień Połomia 0-0 Pierwszy Chwałowice (Rybnik)
Rymer Rybnik 2-0 LKS Studzienna (Racibórz)
Silesia Lubomia 1-3 Polonia Marklowice
LKS Chałupki (k. Raciborza) 3-2 Energetyk Rybnik
Buk Rudy Wielkie 1-2 LKS Krzyżanowice (k. Raciborza)
Gwiazda Skrzyszów 2-0 KS Kuźnia Raciborska

Kolejka 22 - 26 kwietnia

Górnik Boguszowice (Rybnik) 3-2 Gwiazda Skrzyszów
KS Kuźnia Raciborska 2-1 Buk Rudy Wielkie
LKS Krzyżanowice (k. Raciborza) 1-1 LKS Chałupki (k. Raciborza)
Energetyk Rybnik 6-0 Silesia Lubomia
Polonia Marklowice 3-1 Rymer Rybnik
LKS Studzienna (Racibórz) 0-2 Płomień Połomia
Pierwszy Chwałowice (Rybnik) 1-0 Czarni Gorzyce
Naprzód Syrynia 1-1 Start Mszana

Kolejka 23 - 3-4 maja

Naprzód Syrynia 0-2 Górnik Boguszowice (Rybnik)
Start Mszana 1-4 Pierwszy Chwałowice (Rybnik)
Czarni Gorzyce 3-1 LKS Studzienna (Racibórz)
Płomień Połomia 0-2 Polonia Marklowice
Rymer Rybnik 1-2 Energetyk Rybnik
Silesia Lubomia 0-1 LKS Krzyżanowice (k. Raciborza)
LKS Chałupki (k. Raciborza) 2-4 KS Kuźnia Raciborska
Buk Rudy Wielkie 1-2 Gwiazda Skrzyszów

Kolejka 24 - 10-11 maja

Górnik Boguszowice (Rybnik) 10-1 Buk Rudy Wielkie
Gwiazda Skrzyszów 1-3 LKS Chałupki (k. Raciborza)
KS Kuźnia Raciborska 1-1 Silesia Lubomia
LKS Krzyżanowice (k. Raciborza) 1-1 Rymer Rybnik
Energetyk Rybnik 0-2 Płomień Połomia
Polonia Marklowice 5-0 Czarni Gorzyce
LKS Studzienna (Racibórz) 0-2 Start Mszana
Pierwszy Chwałowice (Rybnik) 3-0 Naprzód Syrynia

Kolejka 25 - 17-18 maja

Pierwszy Chwałowice (Rybnik) 5-1 Górnik Boguszowice (Rybnik)
Naprzód Syrynia 3-1 LKS Studzienna (Racibórz)
Start Mszana 1-5 Polonia Marklowice
Czarni Gorzyce 1-1 Energetyk Rybnik
Płomień Połomia 1-0 LKS Krzyżanowice (k. Raciborza)
Rymer Rybnik 15-0 KS Kuźnia Raciborska
Silesia Lubomia 1-1 Gwiazda Skrzyszów
LKS Chałupki (k. Raciborza) 6-1 Buk Rudy Wielkie

Kolejka 26 - 24-25 maja

Górnik Boguszowice (Rybnik) 1-1 LKS Chałupki (k. Raciborza)
Buk Rudy Wielkie 1-1 Silesia Lubomia
Gwiazda Skrzyszów 1-1 Rymer Rybnik
KS Kuźnia Raciborska 1-4 Płomień Połomia
LKS Krzyżanowice (k. Raciborza) 3-1 Czarni Gorzyce
Energetyk Rybnik 0-0 Start Mszana
Polonia Marklowice 1-1 Naprzód Syrynia
LKS Studzienna (Racibórz) 1-3 Pierwszy Chwałowice (Rybnik)

Kolejka 27 - 31 maja-1 czerwca

LKS Studzienna (Racibórz) 2-1 Górnik Boguszowice (Rybnik)
Pierwszy Chwałowice (Rybnik) 2-2 Polonia Marklowice
Naprzód Syrynia 1-1 Energetyk Rybnik
Start Mszana 2-2 LKS Krzyżanowice (k. Raciborza)
Czarni Gorzyce 1-3 KS Kuźnia Raciborska
Płomień Połomia 2-3 Gwiazda Skrzyszów
Rymer Rybnik 4-0 Buk Rudy Wielkie
Silesia Lubomia 1-1 LKS Chałupki (k. Raciborza)

Kolejka 28 - 7-8 czerwca

Górnik Boguszowice (Rybnik) 3-0 Silesia Lubomia
LKS Chałupki (k. Raciborza) 1-1 Rymer Rybnik
Buk Rudy Wielkie 3-0 Płomień Połomia
(wo)
na boisku 1-4
Gwiazda Skrzyszów 2-2 Czarni Gorzyce
KS Kuźnia Raciborska 1-1 Start Mszana
LKS Krzyżanowice (k. Raciborza) 2-0 Naprzód Syrynia
Energetyk Rybnik 1-2 Pierwszy Chwałowice (Rybnik)
Polonia Marklowice 5-0 LKS Studzienna (Racibórz)

Kolejka 29 - 14 czerwca

Polonia Marklowice 2-0 Górnik Boguszowice (Rybnik)
LKS Studzienna (Racibórz) 2-2 Energetyk Rybnik
Pierwszy Chwałowice (Rybnik) 2-0 LKS Krzyżanowice (k. Raciborza)
Naprzód Syrynia 0-0 KS Kuźnia Raciborska
Start Mszana 2-0 Gwiazda Skrzyszów
Czarni Gorzyce 2-2 Buk Rudy Wielkie
Płomień Połomia 0-1 LKS Chałupki (k. Raciborza)
Rymer Rybnik 4-1 Silesia Lubomia

Kolejka 30 - 21 czerwca

Górnik Boguszowice (Rybnik) 2-3 Rymer Rybnik
Silesia Lubomia 1-0 Płomień Połomia
LKS Chałupki (k. Raciborza) 2-0 Czarni Gorzyce
Buk Rudy Wielkie 0-2 Start Mszana
Gwiazda Skrzyszów 1-1 Naprzód Syrynia
KS Kuźnia Raciborska 2-1 Pierwszy Chwałowice (Rybnik)
LKS Krzyżanowice (k. Raciborza) 3-2 LKS Studzienna (Racibórz)
Energetyk Rybnik 0-1 Polonia Marklowice

Baraże o udział w lidze okręgowej (Katowice)
Baraże o udział w IV lidze (śląska)

IV liga 2002/2003 (śląska II)

Liga okręgowa 2002/2003 (Bielsko-Biała)
Liga okręgowa 2002/2003 (Katowice I)

Klasa A 2002/2003 (Racibórz)
Klasa A 2002/2003 (Rybnik)
Klasa A 2002/2003 (Tychy)

Autor: Krzysztof Kubicki
Kontakt: slaskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas