[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa A 2002/2003, grupa: Tychy
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  LKS Łąka (k. Pszczyny) 30 69 22 3 5 86-36 11 2 2 44-15 11 1 3 42-21
2.  Iskra Pszczyna 30 64 20 4 6 88-33 11 2 2 56-16 9 2 4 32-17
3.  LKS Miedźna 30 56 17 5 8 63-48 11 3 1 36-21 6 2 7 27-27
4.  Fortuna Wyry 30 51 15 6 9 63-47 7 3 5 32-22 8 3 4 31-25
5.  ZET Tychy 30 50 13 11 6 54-37 7 5 3 31-17 6 6 3 23-20
6.  Znicz Jankowice 30 49 15 4 11 62-46 7 1 7 30-24 8 3 4 32-22
7.  LKS Studzionka 30 47 14 5 11 49-42 10 1 4 30-16 4 4 7 19-26
8.  LKS Piasek 30 43 13 4 13 50-58 7 0 8 29-29 6 4 5 21-29
9.  Sokół Orzesze 30 37 9 10 11 44-53 6 6 3 26-19 3 4 8 18-34
10.  LKS Goczałkowice Zdrój 30 36 9 9 12 46-56 7 4 4 20-19 2 5 8 26-37
11.  KS Warszowice 30 34 9 7 14 45-57 7 4 4 30-21 2 3 10 15-36
12.  LKS Woszczyce 30 30 9 3 18 57-78 6 2 7 35-34 3 1 11 22-44 2 3 1 0 1 5-3
13.  MKS II Lędziny 30 30 8 6 16 36-56 5 2 8 22-27 3 4 8 14-29 2 3 1 0 1 3-5
14.  GTS II Bojszowy 30 28 7 7 16 46-62 4 4 7 31-22 3 3 9 15-40 2 6 2 0 0 4-0
15.  Unia II Bieruń Stary (Bieruń) 30 28 7 7 16 32-61 3 6 6 15-21 4 1 10 17-40 2 0 0 0 2 0-4
16.  LZS Radostowice 30 21 6 3 21 52-103 3 2 10 30-53 3 1 11 22-50

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 LKS Łąka (k. Pszczyny)    2-0 1-3 1-0 2-2 1-3 4-0 7-0 3-1 3-1 3-1 6-1 3-0 1-1 4-1 3-1 
 2 Iskra Pszczyna2-4     1-0 3-0* 1-2 3-0 3-1 3-1 7-0 4-4 8-0 3-3 2-0 8-0 3-0 5-1 
 3 LKS Miedźna2-1 0-0     3-5 2-2 3-2 3-1 2-1 3-2 1-1 3-2 4-1 2-1 4-0 1-0 3-2 
 4 Fortuna Wyry3-1 0-3* 2-4     1-0 1-1 4-0 2-3 1-2 3-1 3-1 4-1 0-0 2-2 0-1 6-2 
 5 ZET Tychy2-2 2-0 2-1 1-3     2-1 1-1 4-0 1-1 5-1 0-2 5-0 1-2 1-1 1-1 3-1 
 6 Znicz Jankowice1-3 0-1 2-3 0-2 1-1     1-4 0-1 5-3 2-0 2-0 1-0 8-2 2-1 4-1 1-2 
 7 LKS Studzionka0-2 0-3 0-2 3-0 3-1 1-1     2-0 0-3 1-0 2-0 7-2 1-0 3-1 3-1 4-0 
 8 LKS Piasek1-5 0-2 3-2 1-2 0-2 0-3 2-0     4-1 1-4 7-1 1-0 1-2 3-1 2-3 3-1 
 9 Sokół Orzesze1-2 0-1 1-0 1-1 2-3 1-1 0-0 1-1     3-1 1-0 3-2 1-1 2-1 6-2 3-3 
 10 LKS Goczałkowice Zdrój2-3 2-1 0-0 0-3 1-1 1-3 2-1 0-0 0-0     1-0 1-4 3-1 1-0 3-1 3-1 
 11 KS Warszowice2-1 5-1 4-2 1-1 0-2 2-6 1-2 0-1 1-1 2-2     2-1 1-1 4-0 4-0 1-0 
 12 LKS Woszczyce0-3 0-4 2-2 2-3 2-0 5-2 3-2 2-2 1-2 5-2 0-3     3-0 2-3 5-1 3-5 
 13 MKS II Lędziny1-2 0-4 1-2 5-1 0-0 0-4 0-1 2-3 1-0 2-1 1-1 3-2     0-2 0-2 6-2 
 14 GTS II Bojszowy1-2 1-2 5-1 2-3 3-4 0-1 1-1 0-2 4-0 3-3 2-2 0-1 0-0     3-0 6-0 
 15 Unia II Bieruń Stary (Bieruń)1-5 3-3 1-0 0-0 0-1 1-2 1-1 2-2 0-0 2-2 2-1 0-1 2-1 0-1     0-1 
 16 LZS Radostowice2-6 2-7 2-5 2-7 2-2 1-2 0-4 2-4 3-2 0-3 1-1 4-3 1-3 7-1 1-3     

Kolejka 1 - 11 sierpnia

Iskra Pszczyna 3-1 LKS Piasek 11 września
GTS II Bojszowy 4-0 Sokół Orzesze
Unia II Bieruń Stary (Bieruń) 1-2 Znicz Jankowice
LKS Woszczyce 0-3 KS Warszowice
ZET Tychy 1-1 LKS Studzionka
Fortuna Wyry 2-4 LKS Miedźna
LKS Goczałkowice Zdrój 3-1 LZS Radostowice
LKS Łąka (k. Pszczyny) 3-0 MKS II Lędziny

Kolejka 2 - 15 sierpnia

LKS Miedźna 2-2 ZET Tychy
LKS Studzionka 7-2 LKS Woszczyce
KS Warszowice 4-0 Unia II Bieruń Stary (Bieruń)
Znicz Jankowice 8-2 MKS II Lędziny
LKS Łąka (k. Pszczyny) 1-1 GTS II Bojszowy
Sokół Orzesze 0-1 Iskra Pszczyna
LKS Piasek 3-1 LZS Radostowice
Fortuna Wyry 3-1 LKS Goczałkowice Zdrój

Kolejka 3 - 18 sierpnia

Iskra Pszczyna 2-4 LKS Łąka (k. Pszczyny)
GTS II Bojszowy 0-1 Znicz Jankowice
MKS II Lędziny 1-1 KS Warszowice
Unia II Bieruń Stary (Bieruń) 1-1 LKS Studzionka
LKS Woszczyce 2-2 LKS Miedźna
ZET Tychy 1-3 Fortuna Wyry
LKS Goczałkowice Zdrój 0-0 LKS Piasek
Sokół Orzesze 3-3 LZS Radostowice

Kolejka 4 - 25 sierpnia

LKS Miedźna 1-0 Unia II Bieruń Stary (Bieruń)
LKS Studzionka 1-0 MKS II Lędziny
KS Warszowice 4-0 GTS II Bojszowy
Znicz Jankowice 0-1 Iskra Pszczyna
LKS Łąka (k. Pszczyny) 3-1 LZS Radostowice
Sokół Orzesze 3-1 LKS Goczałkowice Zdrój
Fortuna Wyry 2-3 LKS Piasek
ZET Tychy 5-0 LKS Woszczyce

Kolejka 5 - 1 września

LZS Radostowice 1-2 Znicz Jankowice
GTS II Bojszowy 1-1 LKS Studzionka
MKS II Lędziny 1-2 LKS Miedźna
LKS Woszczyce 2-3 Fortuna Wyry
LKS Piasek 4-1 Sokół Orzesze
KS Warszowice 5-1 Iskra Pszczyna
Unia II Bieruń Stary (Bieruń) 0-1 ZET Tychy
LKS Goczałkowice Zdrój 2-3 LKS Łąka (k. Pszczyny)

Kolejka 6 - 8 września

LKS Studzionka 0-3 Iskra Pszczyna
KS Warszowice 1-0 LZS Radostowice
Znicz Jankowice 2-0 LKS Goczałkowice Zdrój
LKS Łąka (k. Pszczyny) 7-0 LKS Piasek
GTS II Bojszowy 5-1 LKS Miedźna
ZET Tychy 1-2 MKS II Lędziny
LKS Woszczyce 5-1 Unia II Bieruń Stary (Bieruń)
Fortuna Wyry 1-2 Sokół Orzesze

Kolejka 7 - 15 września

Unia II Bieruń Stary (Bieruń) 0-0 Fortuna Wyry
LZS Radostowice 0-4 LKS Studzionka
Iskra Pszczyna 1-0 LKS Miedźna
LKS Piasek 0-3 Znicz Jankowice
Sokół Orzesze 1-2 LKS Łąka (k. Pszczyny)
MKS II Lędziny 3-2 LKS Woszczyce
GTS II Bojszowy 3-4 ZET Tychy
LKS Goczałkowice Zdrój 1-0 KS Warszowice

Kolejka 8 - 22 września

LKS Miedźna 3-2 LZS Radostowice
Fortuna Wyry 3-1 LKS Łąka (k. Pszczyny)
LKS Studzionka 1-0 LKS Goczałkowice Zdrój
Znicz Jankowice 5-3 Sokół Orzesze
KS Warszowice 0-1 LKS Piasek
ZET Tychy 2-0 Iskra Pszczyna
LKS Woszczyce 2-3 GTS II Bojszowy
Unia II Bieruń Stary (Bieruń) 2-1 MKS II Lędziny

Kolejka 9 - 29 września

MKS II Lędziny 5-1 Fortuna Wyry
LKS Piasek 2-0 LKS Studzionka
Sokół Orzesze 1-0 KS Warszowice
LKS Łąka (k. Pszczyny) 1-3 Znicz Jankowice
GTS II Bojszowy 3-0 Unia II Bieruń Stary (Bieruń)
Iskra Pszczyna 3-3 LKS Woszczyce
LZS Radostowice 2-2 ZET Tychy
LKS Goczałkowice Zdrój 0-0 LKS Miedźna

Kolejka 10 - 6 października

ZET Tychy 5-1 LKS Goczałkowice Zdrój
KS Warszowice 2-1 LKS Łąka (k. Pszczyny)
LKS Studzionka 0-3 Sokół Orzesze
LKS Miedźna 2-1 LKS Piasek
LKS Woszczyce 3-5 LZS Radostowice
Unia II Bieruń Stary (Bieruń) 3-3 Iskra Pszczyna
MKS II Lędziny 0-2 GTS II Bojszowy
Fortuna Wyry 1-1 Znicz Jankowice

Kolejka 11 - 13 października

LKS Goczałkowice Zdrój 1-4 LKS Woszczyce
GTS II Bojszowy 2-3 Fortuna Wyry
LKS Piasek 0-2 ZET Tychy
Sokół Orzesze 1-0 LKS Miedźna
LKS Łąka (k. Pszczyny) 4-0 LKS Studzionka
Znicz Jankowice 2-0 KS Warszowice
Iskra Pszczyna 2-0 MKS II Lędziny
LZS Radostowice 1-3 Unia II Bieruń Stary (Bieruń)

Kolejka 12 - 20 października

ZET Tychy 1-1 Sokół Orzesze
Fortuna Wyry 3-1 KS Warszowice
Unia II Bieruń Stary (Bieruń) 2-2 LKS Goczałkowice Zdrój
LKS Studzionka 1-1 Znicz Jankowice
LKS Miedźna 2-1 LKS Łąka (k. Pszczyny)
LKS Piasek 1-0 LKS Woszczyce
MKS II Lędziny 6-2 LZS Radostowice
GTS II Bojszowy 1-2 Iskra Pszczyna

Kolejka 13 - 27 października

LKS Goczałkowice Zdrój 3-1 MKS II Lędziny
LKS Łąka (k. Pszczyny) 2-2 ZET Tychy
Sokół Orzesze 3-2 LKS Woszczyce
LKS Piasek 2-3 Unia II Bieruń Stary (Bieruń)
Iskra Pszczyna 3-0 Fortuna Wyry
(wo)
na boisku 1-2
Znicz Jankowice 2-3 LKS Miedźna
KS Warszowice 1-2 LKS Studzionka
LZS Radostowice 7-1 GTS II Bojszowy

Kolejka 14 - 3 listopada

MKS II Lędziny 2-3 LKS Piasek
Unia II Bieruń Stary (Bieruń) 0-0 Sokół Orzesze
LKS Woszczyce 0-3 LKS Łąka (k. Pszczyny)
ZET Tychy 2-1 Znicz Jankowice
GTS II Bojszowy 3-3 LKS Goczałkowice Zdrój
LKS Miedźna 3-2 KS Warszowice
Fortuna Wyry 4-0 LKS Studzionka
Iskra Pszczyna 5-1 LZS Radostowice

Kolejka 15 - 10 listopada

LZS Radostowice 2-7 Fortuna Wyry
LKS Goczałkowice Zdrój 2-1 Iskra Pszczyna
KS Warszowice 0-2 ZET Tychy
Znicz Jankowice 1-0 LKS Woszczyce
LKS Łąka (k. Pszczyny) 4-1 Unia II Bieruń Stary (Bieruń)
Sokół Orzesze 1-1 MKS II Lędziny
LKS Piasek 3-1 GTS II Bojszowy
LKS Studzionka 0-2 LKS Miedźna

Kolejka 16 - 23 marca

LZS Radostowice 0-3 LKS Goczałkowice Zdrój
MKS II Lędziny 1-2 LKS Łąka (k. Pszczyny)
mecz w Łące
LKS Piasek 0-2 Iskra Pszczyna
Sokół Orzesze 2-1 GTS II Bojszowy
Znicz Jankowice 4-1 Unia II Bieruń Stary (Bieruń)
KS Warszowice 2-1 LKS Woszczyce 21 maja
LKS Studzionka 3-1 ZET Tychy 21 maja
LKS Miedźna 3-5 Fortuna Wyry

Kolejka 17 - 30 marca

LKS Goczałkowice Zdrój 0-3 Fortuna Wyry
ZET Tychy 2-1 LKS Miedźna
LKS Woszczyce 3-2 LKS Studzionka
Unia II Bieruń Stary (Bieruń) 2-1 KS Warszowice
MKS II Lędziny 0-4 Znicz Jankowice
GTS II Bojszowy 1-2 LKS Łąka (k. Pszczyny)
Iskra Pszczyna 7-0 Sokół Orzesze
LZS Radostowice 2-4 LKS Piasek

Kolejka 18 - 6 kwietnia

LKS Piasek 1-4 LKS Goczałkowice Zdrój
LZS Radostowice 3-2 Sokół Orzesze
LKS Łąka (k. Pszczyny) 2-0 Iskra Pszczyna
Znicz Jankowice 2-1 GTS II Bojszowy
KS Warszowice 1-1 MKS II Lędziny
LKS Studzionka 3-1 Unia II Bieruń Stary (Bieruń)
LKS Miedźna 4-1 LKS Woszczyce
Fortuna Wyry 1-0 ZET Tychy

Kolejka 19 - 13 kwietnia

LKS Woszczyce 2-0 ZET Tychy
Unia II Bieruń Stary (Bieruń) 1-0 LKS Miedźna
MKS II Lędziny 0-1 LKS Studzionka
GTS II Bojszowy 2-2 KS Warszowice
? albo 2-0
Iskra Pszczyna 3-0 Znicz Jankowice
LZS Radostowice 2-6 LKS Łąka (k. Pszczyny)
LKS Goczałkowice Zdrój 0-0 Sokół Orzesze
LKS Piasek 1-2 Fortuna Wyry

Kolejka 20 - 19 kwietnia

Fortuna Wyry 4-1 LKS Woszczyce 23 kwietnia
Sokół Orzesze 1-1 LKS Piasek
Iskra Pszczyna 8-0 KS Warszowice 14 maja
ZET Tychy 1-1 Unia II Bieruń Stary (Bieruń)
LKS Łąka (k. Pszczyny) 3-1 LKS Goczałkowice Zdrój
Znicz Jankowice 1-2 LZS Radostowice
LKS Studzionka 3-1 GTS II Bojszowy
LKS Miedźna 2-1 MKS II Lędziny

Kolejka 21 - 27 kwietnia

LKS Piasek 1-5 LKS Łąka (k. Pszczyny)
LKS Miedźna 4-0 GTS II Bojszowy
MKS II Lędziny 0-0 ZET Tychy
Unia II Bieruń Stary (Bieruń) 0-1 LKS Woszczyce
Sokół Orzesze 1-1 Fortuna Wyry
Iskra Pszczyna 3-1 LKS Studzionka
LZS Radostowice 1-1 KS Warszowice
LKS Goczałkowice Zdrój 1-3 Znicz Jankowice

Kolejka 22 - 1 maja

Znicz Jankowice 0-1 LKS Piasek
LKS Łąka (k. Pszczyny) 3-1 Sokół Orzesze
LKS Woszczyce 3-0 MKS II Lędziny
ZET Tychy 1-1 GTS II Bojszowy
KS Warszowice 2-2 LKS Goczałkowice Zdrój
Fortuna Wyry 0-1 Unia II Bieruń Stary (Bieruń)
LKS Studzionka 4-0 LZS Radostowice
LKS Miedźna 0-0 Iskra Pszczyna

Kolejka 23 - 4 maja

Sokół Orzesze 1-1 Znicz Jankowice
LKS Piasek 7-1 KS Warszowice
Iskra Pszczyna 1-2 ZET Tychy
GTS II Bojszowy 0-1 LKS Woszczyce
MKS II Lędziny 0-2 Unia II Bieruń Stary (Bieruń)
LZS Radostowice 2-5 LKS Miedźna
LKS Łąka (k. Pszczyny) 1-0 Fortuna Wyry
LKS Goczałkowice Zdrój 2-1 LKS Studzionka

Kolejka 24 - 11 maja

Fortuna Wyry 0-0 MKS II Lędziny
LKS Studzionka 2-0 LKS Piasek
KS Warszowice 1-1 Sokół Orzesze
Znicz Jankowice 1-3 LKS Łąka (k. Pszczyny)
Unia II Bieruń Stary (Bieruń) 0-1 GTS II Bojszowy
LKS Woszczyce 0-4 Iskra Pszczyna
ZET Tychy 3-1 LZS Radostowice
LKS Miedźna 1-1 LKS Goczałkowice Zdrój

Kolejka 25 - 18 maja

LKS Goczałkowice Zdrój 1-1 ZET Tychy
LKS Łąka (k. Pszczyny) 3-1 KS Warszowice
Sokół Orzesze 0-0 LKS Studzionka
LKS Piasek 3-2 LKS Miedźna
LZS Radostowice 4-3 LKS Woszczyce
Iskra Pszczyna 3-0 Unia II Bieruń Stary (Bieruń)
GTS II Bojszowy 0-0 MKS II Lędziny
Znicz Jankowice 0-2 Fortuna Wyry

Kolejka 26 - 25 maja

LKS Miedźna 3-2 Sokół Orzesze
LKS Studzionka 0-2 LKS Łąka (k. Pszczyny)
KS Warszowice 2-6 Znicz Jankowice
MKS II Lędziny 0-4 Iskra Pszczyna
Unia II Bieruń Stary (Bieruń) 0-1 LZS Radostowice
LKS Woszczyce 5-2 LKS Goczałkowice Zdrój
Fortuna Wyry 2-2 GTS II Bojszowy
ZET Tychy 4-0 LKS Piasek

Kolejka 27 - 1 czerwca

LKS Goczałkowice Zdrój 3-1 Unia II Bieruń Stary (Bieruń)
Znicz Jankowice 1-4 LKS Studzionka
LKS Łąka (k. Pszczyny) 1-3 LKS Miedźna
LKS Woszczyce 2-2 LKS Piasek
LZS Radostowice 1-3 MKS II Lędziny
Iskra Pszczyna 8-0 GTS II Bojszowy
Sokół Orzesze 2-3 ZET Tychy
KS Warszowice 1-1 Fortuna Wyry

Kolejka 28 - 8 czerwca

Fortuna Wyry 0-3 Iskra Pszczyna
(wo)
na boisku 0-0
LKS Miedźna 3-2 Znicz Jankowice
LKS Studzionka 2-0 KS Warszowice
GTS II Bojszowy 6-0 LZS Radostowice
MKS II Lędziny 2-1 LKS Goczałkowice Zdrój
ZET Tychy 2-2 LKS Łąka (k. Pszczyny)
LKS Woszczyce 1-2 Sokół Orzesze
Unia II Bieruń Stary (Bieruń) 2-2 LKS Piasek

Kolejka 29 - 15 czerwca

LKS Goczałkowice Zdrój 1-0 GTS II Bojszowy
KS Warszowice 4-2 LKS Miedźna
LKS Studzionka 3-0 Fortuna Wyry
LZS Radostowice 2-7 Iskra Pszczyna
LKS Piasek 1-2 MKS II Lędziny
Sokół Orzesze 6-2 Unia II Bieruń Stary (Bieruń)
LKS Łąka (k. Pszczyny) 6-1 LKS Woszczyce
Znicz Jankowice 1-1 ZET Tychy

Kolejka 30 - 22 czerwca

LKS Miedźna 3-1 LKS Studzionka
Fortuna Wyry 6-2 LZS Radostowice
Iskra Pszczyna 4-4 LKS Goczałkowice Zdrój
ZET Tychy 0-2 KS Warszowice
LKS Woszczyce 5-2 Znicz Jankowice
Unia II Bieruń Stary (Bieruń) 1-5 LKS Łąka (k. Pszczyny)
MKS II Lędziny 1-0 Sokół Orzesze
GTS II Bojszowy 0-2 LKS Piasek

Baraże o udział w Klasie A (Tychy)
Baraże o udział w lidze okręgowej (Katowice)

Liga okręgowa 2002/2003 (Katowice III)

Klasa A 2002/2003 (Racibórz)
Klasa A 2002/2003 (Rybnik)

Klasa B 2002/2003 (Tychy I)
Klasa B 2002/2003 (Tychy II)

Autor: Łukasz Mizera
Kontakt: slaskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas