[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

IV liga 2002/2003, grupa: dolnośląska
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Chrobry Głogów 34 75 23 6 5 104-27 14 2 1 68-11 9 4 4 36-16
2.  Zenit Międzybórz 34 74 23 5 6 81-21 12 3 2 53-13 11 2 4 28-8
3.  Włókniarz Mirsk 34 73 22 7 5 66-22 13 4 0 34-7 9 3 5 32-15
4.  Inkopax Wrocław 34 72 22 6 6 66-32 13 3 1 39-18 9 3 5 27-14
5.  Łużyce Lubań 34 68 21 5 8 75-32 13 2 2 53-16 8 3 6 22-16
6.  Pogoń Oleśnica 34 64 18 10 6 76-28 12 3 2 45-10 6 7 4 31-18
7.  Orzeł Ząbkowice Śląskie 34 62 16 14 4 90-40 8 7 2 42-15 8 7 2 48-25
8.  Karkonosze Jelenia Góra 34 54 15 9 10 71-49 9 3 5 39-23 6 6 5 32-26
9.  MKS Oława 34 46 12 10 12 45-37 8 4 5 28-15 4 6 7 17-22
10.  Sparta Świdnica 34 45 13 6 15 67-59 9 1 7 33-24 4 5 8 34-35
11.  Śląsk II Wrocław 34 44 13 5 16 58-63 7 3 7 34-24 6 2 9 24-39
12.  Bielawianka Błękitni Bielawa 34 37 10 7 17 37-56 7 7 3 22-14 3 0 14 15-42
13.  Lechia Dzierżoniów 34 35 10 5 19 50-72 6 2 9 30-33 4 3 10 20-39
14.  Kuźnia Jawor 34 33 10 3 21 39-85 6 3 8 20-31 4 0 13 19-54
15.  Polonia Bystrzyca Kłodzka 34 29 7 8 19 53-82 4 4 9 26-48 3 4 10 27-34
16.  Iskra Kochlice 34 28 8 4 22 54-107 5 4 8 29-32 3 0 14 25-75
17.  Nysa Kłodzko 34 17 4 5 25 29-107 3 3 11 18-44 1 2 14 11-63
18.  Mieszko Ruszowice 34 4 1 1 32 27-169 1 0 16 15-82 0 1 16 12-87

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18 
 1 Chrobry Głogów    0-1 2-0 1-0 3-1 3-0 4-0 1-1 1-1 3-2 5-3 3-0 7-0 9-2 4-0 2-0 11-0 9-0 
 2 Zenit Międzybórz4-1     2-2 3-0 3-0 0-1 3-1 2-2 2-1 5-0 1-0 3-1 1-2 3-0 1-1 10-1 5-0 5-0 
 3 Włókniarz Mirsk1-0 1-0*     1-0 1-0 3-0 1-1 2-0 1-1 1-1 2-0 2-0 4-0 2-1 2-2 2-0 5-1 3-0* 
 4 Inkopax Wrocław3-2 1-0 1-0     2-1 0-0 0-0 3-2 2-1 5-2 3-2 3-1 1-1 0-3* 2-1 4-1 4-1 5-0 
 5 Łużyce Lubań1-0 0-1 2-1 0-2     3-1 2-2 3-1 2-0 2-1 8-0 3-0 2-1 6-1 3-3 7-1 3-0 6-1 
 6 Pogoń Oleśnica0-0 0-0 3-2 0-0 1-0     0-3 2-0 3-0 1-2 5-0 4-0 2-1 7-0 3-2 3-0* 6-0 5-0 
 7 Orzeł Ząbkowice Śląskie0-1 1-1 1-0 0-0 0-0 1-1     2-3 1-0 2-2 4-2 5-1 0-0 7-0 1-0 14-3 0-0 3-1 
 8 Karkonosze Jelenia Góra2-4 2-1 2-4 1-2 0-1 0-0 3-3     1-0 1-1 3-1 1-2 3-0 2-0 2-1 6-0 4-0 6-3 
 9 MKS Oława0-0 0-3* 0-1 0-1 0-1 0-0 0-2 1-1     3-2 2-0 1-0 1-1 2-0 4-1 3-1 4-0 7-1 
 10 Sparta Świdnica0-3 0-1 0-1 2-5 1-2 3-3 0-2 3-1 3-0*     0-2 2-1 3-1 2-0 2-0 4-1 3-0* 5-1 
 11 Śląsk II Wrocław1-1 0-2 0-1 1-4 1-0 0-0 2-5 1-2 2-2 3-0*     1-2 3-4 2-0 2-1 2-0 5-0 8-0 
 12 Bielawianka Błękitni Bielawa0-1 1-0 0-0 1-0 1-1 1-1 2-2 1-2 0-0 1-1 0-2     1-0 3-0 2-1 4-0 1-1 3-2 
 13 Lechia Dzierżoniów0-6 0-1 1-3 1-1 0-1 0-3 3-5 1-1 0-1 2-1 2-3 3-1     4-1 2-0 4-2 1-3 6-0 
 14 Kuźnia Jawor1-3 0-1 0-5 0-5 1-2 1-0 1-1 0-4 0-3 0-0 1-2 2-1 1-0     1-1 5-1 2-1 4-1 
 15 Polonia Bystrzyca Kłodzka2-2 1-4 0-2 3-0 2-2 0-4 1-5 2-2 1-2 0-8 1-4 2-1 4-1 1-2     2-6 3-2 1-1 
 16 Iskra Kochlice0-2 0-2 1-1 0-2 0-3 1-2 3-3 1-2 1-1 1-6 1-1 2-1 4-2 4-0 0-3*     1-0 9-1 
 17 Nysa Kłodzko1-5 1-4 0-3 0-2 0-3 0-3 0-2 1-1 2-2 4-2 0-0 4-1 0-3* 0-4 0-4 3-5     2-0 
 18 Mieszko Ruszowice0-5 0-6 0-6 0-3 0-4 2-12 0-11 0-7 0-2 1-3 1-2 1-2 2-3 0-5 3-6 0-3 5-2     

Kolejka 1 - 15 sierpnia

Zenit Międzybórz 5-0 Nysa Kłodzko (1000)
Rosiek 4, 40, Kras 35, G.Woźniak 53, Rusiecki 72
Inkopax Wrocław 5-2 Sparta Świdnica (200)
Domański 13, 38, 60, Gałkowski 66, Rejmer 80 - M.Piecyk 37, Filipczak 76
Orzeł Ząbkowice Śląskie 1-0 MKS Oława (400)
Stanuch 24
Mieszko Ruszowice 1-2 Śląsk II Wrocław (300)
Łętkowski 14 - Rudnicki 15, Siwek 78
Łużyce Lubań 3-1 Pogoń Oleśnica
Wichowski 28, Jaworski 58, Wojtarowicz 70 (k) - Lamberski 62
Polonia Bystrzyca Kłodzka 2-6 Iskra Kochlice
Matusik 63, 73 - Milko 8, Hermaszuk 19, 51, Postrożny 27, Ręczkowski 35, Kozdroń 79
Włókniarz Mirsk 1-0 Chrobry Głogów (350)
Zaborski 73
Lechia Dzierżoniów 1-1 Karkonosze Jelenia Góra (600)
Jabłecki 20 - Sojka 53
Kuźnia Jawor 2-1 Bielawianka Błękitni Bielawa (200)
Fortuna 48, Kędzierski 63 (k) - Baranowski 21

Kolejka 2 - 20 sierpnia

Nysa Kłodzko 4-1 Bielawianka Błękitni Bielawa (200)
Łątka 2, Pachołek 22, 66, Matias 33 - M.Samek 44
Karkonosze Jelenia Góra 2-0 Kuźnia Jawor (200)
Sojka 70, Hobgarski 85
Chrobry Głogów 7-0 Lechia Dzierżoniów (350)
Winniczuk 20, Węglarz 41, Pojnar 43, 64, 74, Trznadel 68, Helwig 77
Iskra Kochlice 1-1 Włókniarz Mirsk (400)
Postrożny 55 - Charciarek 87
Pogoń Oleśnica 3-2 Polonia Bystrzyca Kłodzka (200)
Moś 16, R.Samek 25, Majewski 72 - Toboła 10, Mikołajczyk 44
Śląsk II Wrocław 1-0 Łużyce Lubań (100)
Rudolf 61
MKS Oława 7-1 Mieszko Ruszowice (0)
Bęś 7, Sobczak 19, Woźny 29, 67, 85, P.Pluciński 84, Półrolniczak 88 - Żywicki 48
Sparta Świdnica 0-2 Orzeł Ząbkowice Śląskie (400)
Chęciński 41, 42
Zenit Międzybórz 3-0 Inkopax Wrocław (200)
Rosiek 36, Rusiecki 51, Półchłopek 74

Kolejka 3 - 24-25 sierpnia

Inkopax Wrocław 4-1 Nysa Kłodzko (100)
Domański 20, 75, Rejmer 51, Struzik 59 - Kania 27
Orzeł Ząbkowice Śląskie 1-1 Zenit Międzybórz (600)
Krakowiak 28 - Kras 37
Mieszko Ruszowice 1-3 Sparta Świdnica (150)
Łętkowski 24 - Abramowski 17 (k), 75, Filipczak 39
Łużyce Lubań 2-0 MKS Oława (600)
Wojtarowicz 28, 45
Polonia Bystrzyca Kłodzka 1-4 Śląsk II Wrocław (400)
Mikołajczyk 85 - Małecki 20, 33, Rudnicki 45, J.Filipczak 75 (k)
Włókniarz Mirsk 3-0 Pogoń Oleśnica (300)
Charciarek 8, 62 (k), Zaborski 77
Lechia Dzierżoniów 4-2 Iskra Kochlice (400)
Kołodziejczyk 43, Machowski 57, 81, Rempalski 70 - Ostrowski 63, Postrożny 79
Kuźnia Jawor 1-3 Chrobry Głogów (250)
Mackiewicz 48 - Węglarz 34, Helwig 75, Pojnar 86
Bielawianka Błękitni Bielawa 1-2 Karkonosze Jelenia Góra (200)
Baranowski 33 - Podobiński 36, Milewski 78

Kolejka 4 - 28 sierpnia

Nysa Kłodzko 1-1 Karkonosze Jelenia Góra (250)
Łątka 65 - Sojka 47
Chrobry Głogów 3-0 Bielawianka Błękitni Bielawa (350)
Pojnar 5, Helwig 38, Baranowski 53 (s)
Iskra Kochlice 4-0 Kuźnia Jawor (200)
Wingert 47, 68, Ostrowski 80, Hermaszuk 88
Pogoń Oleśnica 2-1 Lechia Dzierżoniów 4 września, 16:00 (200)
R.Samek 78, Majewski 90 - Borek 72
Śląsk II Wrocław 0-1 Włókniarz Mirsk (100)
Nowak 66
MKS Oława 4-1 Polonia Bystrzyca Kłodzka (0)
Woźny 7, 78, Bęś 44, Kosyl 56 - Mikołajczyk 53
Sparta Świdnica 1-2 Łużyce Lubań (300)
Kloc 55 - Wojtarowicz 19, 75
Zenit Międzybórz 5-0 Mieszko Ruszowice (500)
Rosiek 7, 16, Półchłopek 33, Rusiecki 52, Gawin 80
Inkopax Wrocław 0-0 Orzeł Ząbkowice Śląskie (100)

Kolejka 5 - 31 sierpnia-1 września

Orzeł Ząbkowice Śląskie 0-0 Nysa Kłodzko (400)
Mieszko Ruszowice 0-3 Inkopax Wrocław (100)
Domański 18, Flejterski 72, Matuszyk 81
Łużyce Lubań 0-1 Zenit Międzybórz (800)
Rusiecki 58
Polonia Bystrzyca Kłodzka 0-8 Sparta Świdnica (450)
Filipczak 17, 42, 45, 57 (k), Abramowski 29 (k), Krygier 40, Marszałek 73, Stachyra 86
Włókniarz Mirsk 1-1 MKS Oława (400)
Chrzanowski 50 - Woźny 19
Lechia Dzierżoniów 2-3 Śląsk II Wrocław (250)
Kołodziejczyk 20, Machowski 88 - J.Filipczak 75, Bielski 78, Kuciel 90
Kuźnia Jawor 1-0 Pogoń Oleśnica (200)
Piwowarski 16
Bielawianka Błękitni Bielawa 4-0 Iskra Kochlice (200)
Baranowski 18, Działo 44 (k), 62, Boczkowski 82
Karkonosze Jelenia Góra 2-4 Chrobry Głogów (350)
Sojka 7, Malinowski 36 - Helwig 10, 59, 70, Pojnar 35

Kolejka 6 - 7-8 września

Nysa Kłodzko 1-5 Chrobry Głogów (200)
Szczepański 61 (k) - Smolin 30, Helwig 44, 72, Pojnar 53, Żmudziński 63
Iskra Kochlice 1-2 Karkonosze Jelenia Góra (200)
Kwiatkowski 2 - Medoń 39, Sojka 70
Pogoń Oleśnica 4-0 Bielawianka Błękitni Bielawa (300)
Koziara 18, Wielgus 39 (k), 70
Śląsk II Wrocław 2-0 Kuźnia Jawor (100)
Woźniak 65, Rudnicki 84
MKS Oława 1-1 Lechia Dzierżoniów (300)
Sobczak 4 - Koźlik 70
Sparta Świdnica 0-1 Włókniarz Mirsk (200)
Anioł 68
Zenit Międzybórz 1-1 Polonia Bystrzyca Kłodzka (400)
Rosiek 75 - Toboła 45
Inkopax Wrocław 2-1 Łużyce Lubań (200)
Struzik 39, Matuszyk 65 - Wojtarowicz 44
Orzeł Ząbkowice Śląskie 3-1 Mieszko Ruszowice (400)
Szymczak 8, Antczak 40, Chęciński 69 - Gumienny 63

Kolejka 7 - 11 września

Mieszko Ruszowice 5-2 Nysa Kłodzko (100)
Gaca 12, 38 (k), Łętkowski 32, 69, Gumienny 73 - Szczepański 62, Kania 88
Łużyce Lubań 2-2 Orzeł Ząbkowice Śląskie (200)
Jędrzejczak 2, Wichowski 90 - Szymczak 57, Świerzawski 81
Polonia Bystrzyca Kłodzka 3-0 Inkopax Wrocław (400)
Toboła 70, Tomaka 78, Barczuk 89
Włókniarz Mirsk 1-0 Zenit Międzybórz (600)
(wo)
Lechia Dzierżoniów 2-1 Sparta Świdnica (300)
Rempalski 4, Koźlik 90 - Kloc 21
Kuźnia Jawor 0-3 MKS Oława (100)
Woźny 4, M.Pluciński 67, Sobczak 90
Bielawianka Błękitni Bielawa 0-2 Śląsk II Wrocław (100)
J.Filipczak 25, Woźniak 39
Karkonosze Jelenia Góra 0-0 Pogoń Oleśnica (200)
Chrobry Głogów 2-0 Iskra Kochlice (300)
Helwig 62, Pojnar 71

Kolejka 8 - 14-15 września

Nysa Kłodzko 3-5 Iskra Kochlice
Kania 44, 65, 69 - Postrożny 9, 16, Piaszczyk 39, 65, Kwiatkowski 75
Pogoń Oleśnica 0-0 Chrobry Głogów (400)
Śląsk II Wrocław 1-2 Karkonosze Jelenia Góra (100)
Sasin 56 - Jończy 17 (k), Bizoń 21
MKS Oława 1-0 Bielawianka Błękitni Bielawa (300)
Woźny 57
Sparta Świdnica 2-0 Kuźnia Jawor
Kloc 37, Filipczak 76 (k)
Zenit Międzybórz 1-2 Lechia Dzierżoniów (300)
Rusiecki 25 - Ganowicz 54, Kołodziejczyk 66
Inkopax Wrocław 1-0 Włókniarz Mirsk (200)
Gawrysiak 43
Orzeł Ząbkowice Śląskie 1-0 Polonia Bystrzyca Kłodzka (400)
Sadowski 85
Mieszko Ruszowice 0-4 Łużyce Lubań (150)
Wojtarowicz 49, 70, 74, Mankiewicz 73

Kolejka 9 - 21-22 września

Łużyce Lubań 3-0 Nysa Kłodzko (300)
Wojtarowicz 62, 80 (k), 85
Polonia Bystrzyca Kłodzka 1-1 Mieszko Ruszowice (400)
Mikołajczyk 36 - Łętkowski 35
Włókniarz Mirsk 1-1 Orzeł Ząbkowice Śląskie (500)
Charciarek 32 (k) - Sadowski 16
Lechia Dzierżoniów 1-1 Inkopax Wrocław (500)
Koźlik 43 - Partyka 40
Kuźnia Jawor 0-1 Zenit Międzybórz (150)
Rusiecki 88 (k)
Bielawianka Błękitni Bielawa 1-1 Sparta Świdnica (100)
Roczniak 25 - Filipczak 20
Karkonosze Jelenia Góra 1-0 MKS Oława (400)
Medoń 65
Chrobry Głogów 5-3 Śląsk II Wrocław (400)
Helwig 13, Smolin 51, Pojnar 55, Węglarz 69, Trznadel 82 - Kasprzycki 16, Ogrodowczyk 30, Szuszkiewicz 87
Iskra Kochlice 1-2 Pogoń Oleśnica (100)
Kozdroń 39 - Osiecki 52, Wielgus 83 (k)

Kolejka 10 - 28-29 września

Nysa Kłodzko 0-3 Pogoń Oleśnica (200)
R.Samek 17, Kulas 56, Osiecki 68
Śląsk II Wrocław 2-0 Iskra Kochlice (100)
Rudolf 65, J.Filipczak 74 (k)
MKS Oława 0-0 Chrobry Głogów (500)
Sparta Świdnica 3-1 Karkonosze Jelenia Góra (300)
Filipczak 30, 62, 71 - Hobgarski 52
Zenit Międzybórz 3-1 Bielawianka Błękitni Bielawa (350)
Trzaska 22, Rosiek 35, G.Woźniak 72 - Baranowski 50
Inkopax Wrocław 0-3 Kuźnia Jawor (150)
(wo)
Orzeł Ząbkowice Śląskie 0-0 Lechia Dzierżoniów (500)
Mieszko Ruszowice 0-6 Włókniarz Mirsk (250)
Anioł 14, 30, 49, Kiełtyka 17, Podgórny 81, 88
Łużyce Lubań 3-3 Polonia Bystrzyca Kłodzka (500)
Potrząsaj 6 (s), Jaworski 44, Jędrzejczak 60 - Cyba 50 (k), Toboła 68, Mikołajczyk 79

Kolejka 11 - 5-6 października

Polonia Bystrzyca Kłodzka 3-2 Nysa Kłodzko (500)
Matusik 8, Cyba 74 (k), Grzyb 75 - Gąsienica 20, Szczepański 24
Włókniarz Mirsk 1-0 Łużyce Lubań (700)
Kiełtyka 45
Lechia Dzierżoniów 6-0 Mieszko Ruszowice (300)
Rempalski 43, Koźlik 62, 73, Dworzak 65, Ganowicz 70, Kowalski 85 (k)
Kuźnia Jawor 1-1 Orzeł Ząbkowice Śląskie (50)
Fortuna 86 - Sadowski 67
Bielawianka Błękitni Bielawa 1-0 Inkopax Wrocław (200)
Baranowski 20
Karkonosze Jelenia Góra 2-1 Zenit Międzybórz (250)
Hobgarski 35, Musiał 61 - Jończy 27 (s)
Chrobry Głogów 3-2 Sparta Świdnica (350)
Skoczylas 23, Trznadel 41, Pojnar 52 - Kloc 14, Filipczak 57
Iskra Kochlice 1-1 MKS Oława (100)
Dudzik 27 (s) - Woźny 12
Pogoń Oleśnica 5-0 Śląsk II Wrocław (300)
R.Samek 51, 72, 87, Wielgus 73, Osiecki 82

Kolejka 12 - 12-13 października

Nysa Kłodzko 0-0 Śląsk II Wrocław (150)
MKS Oława 0-0 Pogoń Oleśnica (200)
Sparta Świdnica 4-1 Iskra Kochlice (100)
Krygier 48, Filipczak 51 (k), Marszałek 80, Goździejewski 90 - Płaszczyk 10
Zenit Międzybórz 4-1 Chrobry Głogów (400)
Rosiek 18, 62, Trzaska 30, Gawin 90 - Pojnar 21
Inkopax Wrocław 3-2 Karkonosze Jelenia Góra (100)
Struzik 35, 77, Binda 53 - Musiał 4, 40
Orzeł Ząbkowice Śląskie 5-1 Bielawianka Błękitni Bielawa (300)
Chęciński 16, 20, 84, Stanuch 49, Antczak 73 - Baranowski 10
Mieszko Ruszowice 0-5 Kuźnia Jawor (100)
Fortuna 11, 57, Piwowarski 40, 52, Mackiewicz 76
Łużyce Lubań 2-1 Lechia Dzierżoniów (100)
Wichowski 31, Jaworski 90 - Kołodziejczyk 25
Polonia Bystrzyca Kłodzka 0-2 Włókniarz Mirsk (300)
Walewski 24, Mroziak 36

Kolejka 13 - 19-20 października

Włókniarz Mirsk 5-1 Nysa Kłodzko (300)
Anioł 26, Podgórny 35, 49, Mroziak 65, Dudzik 70 - Łątka 90
Lechia Dzierżoniów 2-0 Polonia Bystrzyca Kłodzka (300)
Michalak 53, 84
Kuźnia Jawor 1-2 Łużyce Lubań (100)
Krupczak 5 - Jaworski 61, Wojtarowicz 81
Bielawianka Błękitni Bielawa 3-2 Mieszko Ruszowice (100)
Owczarek 53, Działo 70 (k), Boczkowski 82 - Łętkowski 40, Dragosz 65
Karkonosze Jelenia Góra 3-3 Orzeł Ząbkowice Śląskie (100)
Sojka 21, 76, Musiał 58 - Świerzawski 45, Pańczyk 75, Madej 77
Chrobry Głogów 1-0 Inkopax Wrocław (300)
Winniczuk 62
Iskra Kochlice 0-2 Zenit Międzybórz (100)
Rosiek 43, 55
Pogoń Oleśnica 1-2 Sparta Świdnica (300)
R.Samek 72 - Abramowski 53, 85 (k)
Śląsk II Wrocław 2-2 MKS Oława (50)
Dudzik 25 (s), Jaskólski 70 - Sobczak 8, Odrzywolski 10 (s)

Kolejka 14 - 26-27 października

Nysa Kłodzko 2-2 MKS Oława (100)
Łątka 60, Kania 68 - Horka 65 (s), Sobczak 79
Sparta Świdnica 0-2 Śląsk II Wrocław (300)
Jaskólski 68, Kasprzycki 90
Zenit Międzybórz 0-1 Pogoń Oleśnica (900)
Koziara 53
Inkopax Wrocław 4-1 Iskra Kochlice (150)
Binda 2, Struzik 29, Jakubik 50, Domański 53 (k) - Hermaszuk 21
Orzeł Ząbkowice Śląskie 0-1 Chrobry Głogów (200)
Helwig 57
Mieszko Ruszowice 0-7 Karkonosze Jelenia Góra (100)
Nejman 1, Sojka 50, 53, 65, 76, Musiał 62, Rybkiewicz 79
Łużyce Lubań 3-0 Bielawianka Błękitni Bielawa (200)
Wichowski 25, Jaworski 52, Wojtarowicz 75
Polonia Bystrzyca Kłodzka 1-2 Kuźnia Jawor (300)
Toboła 51 - Kazieczko 43, Fortuna 53
Włókniarz Mirsk 4-0 Lechia Dzierżoniów (300)
Charciarek 11 (k), Anioł 14, Podgórny 18, 22

Kolejka 15 - 2-3 listopada

Lechia Dzierżoniów 1-3 Nysa Kłodzko (300)
Koźlik 89 - Matias 27, Gąsienica 44, Osiecki 90
Kuźnia Jawor 0-5 Włókniarz Mirsk (200)
Dudzik 20, 75, Kiełtyka 48, Charciarek 60, Zaborski 80
Bielawianka Błękitni Bielawa 2-1 Polonia Bystrzyca Kłodzka (100)
Koselski 7, Baranowski 85 - Toboła 58
Karkonosze Jelenia Góra 0-1 Łużyce Lubań (150)
Wojtarowicz 19 (k)
Chrobry Głogów 9-0 Mieszko Ruszowice
Sybis 8, Helwig 35, 71, 85, 88, Pojnar 36, 75, Żmudziński 41, Trznadel 78 (k)
Iskra Kochlice 3-3 Orzeł Ząbkowice Śląskie (150)
Kozdroń 48, Piaszczyk 65, S.Kwiatkowski 80 - Krakowiak 10, 14, Sadowski 33
Pogoń Oleśnica 0-0 Inkopax Wrocław (300)
Śląsk II Wrocław 0-2 Zenit Międzybórz (50)
Półchłopek 53, Trzaska 65
MKS Oława 3-2 Sparta Świdnica (200)
Dudzik 46, A.Gancarczyk 57, Woźny 75 - Abramowski 8, Kloc 34

Kolejka 16 - 9-10 listopada

Nysa Kłodzko 4-2 Sparta Świdnica
Szczepański 43 (k), Gąsienica 45, Kania 52, 71 - Szuba 23, Filipczak 72 (k)
Zenit Międzybórz 2-1 MKS Oława
Woźny 36, Półchłopek 70 - Trzaska 47 (k)
Inkopax Wrocław 3-2 Śląsk II Wrocław
Partyka 27, Binda 50, Flejterski 56 - Szuszkiewicz 72, Bielski 90
Orzeł Ząbkowice Śląskie 1-1 Pogoń Oleśnica
Wielgus 47 - Sadowski 67
Mieszko Ruszowice 0-3 Iskra Kochlice
Piaszczyk 42, 86, Hermaszuk 74
Łużyce Lubań 1-0 Chrobry Głogów
Wawreńczuk 48
Polonia Bystrzyca Kłodzka 2-2 Karkonosze Jelenia Góra
Tomala 90 (k), Mikołajczyk 90 - Nejman 58, Mirończuk 82
Włókniarz Mirsk 2-0 Bielawianka Błękitni Bielawa
Charciarek 10, Dudzik 13
Lechia Dzierżoniów 4-1 Kuźnia Jawor
Kowalski 12, Borek 53, Koźlik 72, Machowski 90 - Piwowarski 86

Kolejka 17 - 16-17 listopada

Kuźnia Jawor 2-1 Nysa Kłodzko (150)
Piwowarski 35, Horka 62 (s) - Szczepański 62 (k)
Bielawianka Błękitni Bielawa 1-0 Lechia Dzierżoniów (700)
Działo 73
Karkonosze Jelenia Góra 2-4 Włókniarz Mirsk (400)
Sojka 25, 33 - Charciarek 5 (k), Chrzanowski 16, 74, Zaborski 76
Chrobry Głogów 4-0 Polonia Bystrzyca Kłodzka (300)
Pojnar 23, 33, 66, Trznadel 44
Iskra Kochlice 0-3 Łużyce Lubań (100)
Wojtarowicz 11, 22 (k), 40
Pogoń Oleśnica 5-0 Mieszko Ruszowice (300)
R.Samek 1, 7, 78, Osiecki 33, Wielgus 61
Śląsk II Wrocław 2-5 Orzeł Ząbkowice Śląskie (50)
Jaskólski 6, Rudnicki 51 - Sadowski 36, Madej 65, Szymczak 76, Świerzawski 84, Chęciński 90 (k)
MKS Oława 0-1 Inkopax Wrocław (400)
Rejmer 38
Sparta Świdnica 0-1 Zenit Międzybórz (200)
Kras 23

Kolejka 18 - 30 kwietnia

Nysa Kłodzko 1-4 Zenit Międzybórz (100)
Osicki 80 - Gawin 49, Zapolny 70, 74, Rusiecki 90
Sparta Świdnica 2-5 Inkopax Wrocław (200)
Filipczak 27, D.Charytanowicz 84 - Wróbel 4, 48, Struzik 5, 28, Iwan 58 (s)
MKS Oława 0-2 Orzeł Ząbkowice Śląskie (250)
Szymczak 49, Owczarek 80
Śląsk II Wrocław 8-0 Mieszko Ruszowice 1 maja, 12:00 (50)
Rudnicki 8, 70, 78, Kowalczyk 36, 53, Lewandowicz 72, 90, Pędzich 74
Pogoń Oleśnica 1-0 Łużyce Lubań (300)
Graf 65
Iskra Kochlice 0-3 Polonia Bystrzyca Kłodzka (100)
(wo)
nieuprawniony zawodnik
Chrobry Głogów 2-0 Włókniarz Mirsk (1000)
Żmudziński 72, Trznadel 88
Karkonosze Jelenia Góra 3-0 Lechia Dzierżoniów (150)
Malinowski 15, Nejman 24, Tkaczyk 52
Bielawianka Błękitni Bielawa 3-0 Kuźnia Jawor (350)
Rekieć 36, 43, R.Samek 60

Kolejka 19 - 22-23 marca

Bielawianka Błękitni Bielawa 1-1 Nysa Kłodzko (250)
R.Samek 29 - Markowicz 53
Kuźnia Jawor 0-4 Karkonosze Jelenia Góra (200)
Nejman 16, 40, Tkaczyk 65, Podobiński 70
Lechia Dzierżoniów 0-6 Chrobry Głogów (200)
Pojnar 19, Trznadel 31, 77, Smolin 43, Helwig 45, 73
Włókniarz Mirsk 2-0 Iskra Kochlice (500)
Stachurski 54, Sojka 79
Polonia Bystrzyca Kłodzka 0-4 Pogoń Oleśnica (350)
Wielgus 31, 78, Graf 40, Monasterski 87
Łużyce Lubań 8-0 Śląsk II Wrocław (200)
Wojtarowicz 46, 88, 90, Wrona 60, 85, Wichowski 73, 77, Nowak 89
Mieszko Ruszowice 0-2 MKS Oława (150)
M.Gancarczyk 25, A.Gancarczyk 84
Orzeł Ząbkowice Śląskie 2-2 Sparta Świdnica (300)
Świerzawski 29, Krakowiak 42 - Ł.Piecyk 85, Filipczak 89
Inkopax Wrocław 1-0 Zenit Międzybórz (150)
Świst 19

Kolejka 20 - 29-30 marca

Nysa Kłodzko 0-2 Inkopax Wrocław (300)
Partyka 14, Struzik 24
Zenit Międzybórz 3-1 Orzeł Ząbkowice Śląskie (1000)
Trzaska 30 (k), G.Woźniak 40, Rusiecki 47 - Guła 20
Sparta Świdnica 5-1 Mieszko Ruszowice (150)
Abramowski 14 (k), Pawłowski 21, Szuba 24, Marszałek 44, D.Chrytanowicz 45 - Gaca 82
MKS Oława 0-1 Łużyce Lubań (300)
Jaworski 47 (k)
Śląsk II Wrocław 2-1 Polonia Bystrzyca Kłodzka (50)
Bury 59, Jaskólski 89 - Mikołajczyk 50
Pogoń Oleśnica 3-2 Włókniarz Mirsk (500)
Graf 21, 89, Koziara 36 - Sojka 4, Kiełtyka 74
Iskra Kochlice 4-2 Lechia Dzierżoniów (150)
Postrożny 28, 70 (k), Ręczkowski 38, Hermaszuk 50 - Kołodziejczyk 66, Józefiak 79
Chrobry Głogów 9-2 Kuźnia Jawor (500)
Winniczuk 1, Helwig 14, 35, 50, Pojnar 39, 57, 62, 71, Chmielewski 44 - Ślęczka 16, Purgał 22
Karkonosze Jelenia Góra 1-2 Bielawianka Błękitni Bielawa (200)
Medoń 89 - Baranowski 25, Bielecki 76

Kolejka 21 - 5-6 kwietnia

Karkonosze Jelenia Góra 4-0 Nysa Kłodzko (100)
Medoń 27, Jończy 52 (k), Gołysz 54, Kowalski 63
Bielawianka Błękitni Bielawa 0-1 Chrobry Głogów 21 maja, 17:00 (250)
Helwig 59
Kuźnia Jawor 5-1 Iskra Kochlice (200)
Piórkowski 9, Ślęczka 12, Purgał 23, Fortuna 65, Doliński 75 - Tadla 36
Lechia Dzierżoniów 0-3 Pogoń Oleśnica (100)
Wielgus 17, 41, 74
Włókniarz Mirsk 2-0 Śląsk II Wrocław (300)
Kiełtyka 75, Pabbie 88
Polonia Bystrzyca Kłodzka 1-2 MKS Oława
Łątka 41 - A.Gancarczyk 51, Sikorski 83
Łużyce Lubań 2-1 Sparta Świdnica (300)
Apolinarski 39, Nowak 66 - R.Charytanowicz 62
Mieszko Ruszowice 0-6 Zenit Międzybórz (100)
G.Woźniak 40, 60, Gawin 71, Rusiecki 76, Rosiek 85, Kras 89
Orzeł Ząbkowice Śląskie 0-0 Inkopax Wrocław (150)

Kolejka 22 - 9 kwietnia

Nysa Kłodzko 0-2 Orzeł Ząbkowice Śląskie (200)
Owczarek 16, Guła 65
Inkopax Wrocław 5-0 Mieszko Ruszowice (100)
Gawrysiak 6, 43, Czerwiński 20, Brzęczek 30 (k), 41 (k)
Zenit Międzybórz 3-0 Łużyce Lubań (200)
Trzaska 43, Półchłopek 75, Zapolny 79
Sparta Świdnica 2-0 Polonia Bystrzyca Kłodzka (100)
Abramowski 60 (k), 81
MKS Oława 0-1 Włókniarz Mirsk (150)
Imianowski 65
Śląsk II Wrocław 3-4 Lechia Dzierżoniów (100)
Rudnicki 35 (k), 67, Kaniewski 45 - Kołodziejczyk 16, 92, Koźlik 28, Borek 74 (k)
Pogoń Oleśnica 7-0 Kuźnia Jawor (150)
Wielgus 9, 20, 47, 75, Monasterski 50, Osiecki 65, Marek 74
Iskra Kochlice 2-1 Bielawianka Błękitni Bielawa (100)
Tadla 32, Dygudaj 80 - Baranowski 55
Chrobry Głogów 1-1 Karkonosze Jelenia Góra (300)
Winniczuk 24 - Nejman 35

Kolejka 23 - 12-13 kwietnia

Chrobry Głogów 11-0 Nysa Kłodzko (600)
Helwig 14, 28, 39, 52, 56, Trznadel 18, Pojnar 58, 62, Wojtachnio 69, Sybis 78, 79
Karkonosze Jelenia Góra 6-0 Iskra Kochlice (150)
Gołysz 3, 41, Jończy 15, Tkaczyk 47, Kowalski 82, 84
Bielawianka Błękitni Bielawa 1-1 Pogoń Oleśnica (150)
Monasterski 78 (s) - Matczak 60 (s)
Kuźnia Jawor 1-2 Śląsk II Wrocław (150)
Fortuna 70 - Szuszkiewicz 25, Kaniewski 88
Lechia Dzierżoniów 0-1 MKS Oława (300)
Zabadeusz 78 (s)
Włókniarz Mirsk 1-1 Sparta Świdnica (500)
Sojka 10 - Abramowski 25 (k)
Polonia Bystrzyca Kłodzka 1-4 Zenit Międzybórz (200)
Toboła 90 - Półchłopek 15, Rosiek 24, 52, Zapolny 61
Łużyce Lubań 0-2 Inkopax Wrocław (300)
Czerwiński 20, 53
Mieszko Ruszowice 0-11 Orzeł Ząbkowice Śląskie (100)
Owczarek 17, 63, Świerzawski 23, Chęciński 28 (k), Krakowiak 30, 59, Drzewosz 39, Guła 49, Ciepierski 71, 79, Szczepek 89

Kolejka 24 - 19 kwietnia

Nysa Kłodzko 2-0 Mieszko Ruszowice (150)
Osicki 38, Rak 85
Orzeł Ząbkowice Śląskie 0-0 Łużyce Lubań (500)
Inkopax Wrocław 2-1 Polonia Bystrzyca Kłodzka (150)
Świst 12, Brzęczek 67 (k) - Mikołajczyk 42
Zenit Międzybórz 2-2 Włókniarz Mirsk (750)
Rosiek 54, Polewczak 79 - Sojka 32, Anioł 60
Sparta Świdnica 3-1 Lechia Dzierżoniów (200)
D.Charytanowicz 10, Goździejewski 79, Filipczak 90 - Koźlik 37
MKS Oława 2-0 Kuźnia Jawor (300)
Sajewicz 25, Woźny 86
Śląsk II Wrocław 1-2 Bielawianka Błękitni Bielawa (50)
Rudnicki 12 - Piątkowski 6, R.Samek 48
Pogoń Oleśnica 2-0 Karkonosze Jelenia Góra (350)
Kokoszka 59, Wielgus 61
Iskra Kochlice 0-2 Chrobry Głogów (200)
Goliasz 45, Helwig 89

Kolejka 25 - 23 kwietnia

Iskra Kochlice 1-0 Nysa Kłodzko (100)
Postrożny 7
Chrobry Głogów 3-0 Pogoń Oleśnica (700)
Helwig 23, 70, 84
Karkonosze Jelenia Góra 3-1 Śląsk II Wrocław (150)
Kowalski 31, Bizoń 65, Mirończuk 80 - Rudnicki 5
Bielawianka Błękitni Bielawa 0-0 MKS Oława (250)
Kuźnia Jawor 0-0 Sparta Świdnica (200)
Lechia Dzierżoniów 0-1 Zenit Międzybórz (200)
Polewczak 18
Włókniarz Mirsk 1-0 Inkopax Wrocław (400)
Sojka 13
Polonia Bystrzyca Kłodzka 1-5 Orzeł Ząbkowice Śląskie (300)
Mikołajczyk 10 - Owczarek 11, 77, Chęciński 40, Krakowiak 50, Sadowski 90
Łużyce Lubań 6-1 Mieszko Ruszowice (300)
Jędrzejczak 10, 68, Wojtarowicz 15, 60, 64, 85 - Umiński 44

Kolejka 26 - 26 kwietnia

Nysa Kłodzko 0-3 Łużyce Lubań (200)
Jaworski 5, Wrona 52, Wojtarowicz 88
Mieszko Ruszowice 3-6 Polonia Bystrzyca Kłodzka (50)
Gaca 53 (k), Gumienny 66, Longawa 82 - Toboła 5, 51, 72, 87, Grzyb 40, Łątka 65
Orzeł Ząbkowice Śląskie 1-0 Włókniarz Mirsk (800)
Guła 68
Inkopax Wrocław 1-1 Lechia Dzierżoniów (50)
Czerwiński 43 - Ciemski 60
Zenit Międzybórz 3-0 Kuźnia Jawor (500)
Rusiecki 8, H.Woźniak 20
Sparta Świdnica 2-1 Bielawianka Błękitni Bielawa (300)
D.Charytanowicz 50, Abramowski 53 - R.Samek 55
MKS Oława 1-1 Karkonosze Jelenia Góra (250)
Sobczak 68 (k) - Nejman 72
Śląsk II Wrocław 1-1 Chrobry Głogów (50)
Kowalczyk 87 - Helwig 27
Pogoń Oleśnica 3-0 Iskra Kochlice (300)
(wo)
nieuprawniony zawodnik

Kolejka 27 - 3-4 maja

Pogoń Oleśnica 6-0 Nysa Kłodzko (300)
Graf 32, 45, Świderski 40, Musiałowski 45, Kokoszka 57, Wielgus 75
Iskra Kochlice 1-1 Śląsk II Wrocław (100)
Postrożny 50 (k) - Naskręt 22
Chrobry Głogów 1-1 MKS Oława (500)
Pojnar 27 - Gancarczyk 57
Karkonosze Jelenia Góra 1-1 Sparta Świdnica (150)
Nejman 46 - Abramowski 33 (k)
Bielawianka Błękitni Bielawa 1-0 Zenit Międzybórz (250)
Baranowski 31
Kuźnia Jawor 0-5 Inkopax Wrocław (150)
Matuszyk 18, Brzęczek 37 (k), Jaworski 61, Czerwiński 67, 73
Lechia Dzierżoniów 3-5 Orzeł Ząbkowice Śląskie (500)
Bartodziej 62, Borek 66, Rempalski 74 - Zieliński 1, Chęciński 20 (k), 60, Krakowiak 56, 89
Włókniarz Mirsk 3-0 Mieszko Ruszowice
(wo)
brak przyjazdu gości
Polonia Bystrzyca Kłodzka 2-2 Łużyce Lubań (200)
Łątka 16, Rutkowski 46 (k) - Wawreńczuk 60, Wrona 84

Kolejka 28 - 7 maja

Nysa Kłodzko 0-4 Polonia Bystrzyca Kłodzka (150)
Mikołajczyk 20, Łątka 22, 66, Toboła 28
Łużyce Lubań 2-1 Włókniarz Mirsk (1000)
Wrona 13, Wojtarowicz 80 - Nowak 65
Mieszko Ruszowice 2-3 Lechia Dzierżoniów (50)
Dąbrowski 38, Longawa 46 - Tylka 60, Borek 63 (k), Rempalski 72
Orzeł Ząbkowice Śląskie 7-0 Kuźnia Jawor (500)
Chęciński 35, 49, 56, Sadowski 43, Guła 68, 74, Krakowiak 75
Inkopax Wrocław 3-1 Bielawianka Błękitni Bielawa (150)
Jaworski 2, Świst 34, 81 - Kowalski 39
Zenit Międzybórz 2-2 Karkonosze Jelenia Góra (400)
Półchłopek 44, 88 - Tkaczyk 25, 71
Sparta Świdnica 0-3 Chrobry Głogów (150)
Plewko 79, Żmudziński 86, Węglarz 89
MKS Oława 3-1 Iskra Kochlice (200)
J.Gancarczyk 32, Woźny 49, Sobczak 90 (k) - Postrożny 41
Śląsk II Wrocław 0-0 Pogoń Oleśnica (150)

Kolejka 29 - 10-11 maja

Śląsk II Wrocław 5-0 Nysa Kłodzko (100)
Rudnicki 15 (k), Marek 23, Kasprzycki 83, Kaniewski 85, 89
Pogoń Oleśnica 3-0 MKS Oława (300)
Mazur 2, Wielgus 43, Graf 52
Iskra Kochlice 1-6 Sparta Świdnica (150)
Rajnisz 36 - Filipczak 20, 35, 60, D.Charytanowicz 48, Ł.Piecyk 83, 86
Chrobry Głogów 0-1 Zenit Międzybórz (800)
Rosiek 43
Karkonosze Jelenia Góra 1-2 Inkopax Wrocław (100)
Nejman 83 - Jaworski 59, Świst 67
Bielawianka Błękitni Bielawa 2-2 Orzeł Ząbkowice Śląskie 14 maja, 17:00
R.Samek 65 (k), 73 - Owczarek 74, Sadowski 88
Kuźnia Jawor 4-1 Mieszko Ruszowice (200)
Ślęczka 10, 65, Fortuna 13, Krupczak 16 - Longawa 48
Lechia Dzierżoniów 0-1 Łużyce Lubań (150)
Wichowski 5
Włókniarz Mirsk 2-2 Polonia Bystrzyca Kłodzka
Walewski 25, Anioł 75 - Łątka 30, Rutkowski 76 (k)

Kolejka 30 - 17-18 maja

Nysa Kłodzko 0-3 Włókniarz Mirsk (100)
Sojka 10, Kiełtyka 76, Chlabicz 86
Polonia Bystrzyca Kłodzka 4-1 Lechia Dzierżoniów (400)
Toboła 25, 85, Łątka 50, 75 - Ciemski 83
Łużyce Lubań 6-1 Kuźnia Jawor (400)
Jaworski 28 (k), 30, Wrona 50, 68, Jędrzejczak 52, 80 - Purgał 84
Mieszko Ruszowice 1-2 Bielawianka Błękitni Bielawa (100)
Longawa 79 - R.Samek 35, Boczkowski 78
Orzeł Ząbkowice Śląskie 2-3 Karkonosze Jelenia Góra (400)
Sadowski 4, 15 - Kowalski 46, Pacan 50, Malinowski 86
Inkopax Wrocław 3-2 Chrobry Głogów (100)
Brzęczek 3 (k), Struzik 19, Jakubik 69 - Helwig 38, Żmudziński 59
Zenit Międzybórz 10-1 Iskra Kochlice (600)
Rusiecki 21, 31, 64, 73, Półchłopek 24, Rosiek 37, Gawin 47, 53, Sarniak 80, Kras 90 - Gajewski 32
Sparta Świdnica 3-3 Pogoń Oleśnica (300)
Filipczak 49, Marszałek 85, Abramowski 86 (k) - Graf 51, Koziara 83, Wielgus 84
MKS Oława 2-0 Śląsk II Wrocław (200)
Sobczak 19 (k), Woźny 31

Kolejka 31 - 24-25 maja

MKS Oława 4-0 Nysa Kłodzko (250)
mecz przerwany w 40 minucie, Nysa przyjechała z 8 zawodnikami i dwóch doznało kontuzji, wynik z boiska utrzymany
Śląsk II Wrocław 3-0 Sparta Świdnica (50)
(wo)
Ogrodowczyk 55, Szuszkiewicz 83 - Ł.Piecyk 35, Abramowski 37, Filipczak 75
gra nieuprawnionego zawodnika
Pogoń Oleśnica 0-0 Zenit Międzybórz (1100)
Iskra Kochlice 0-2 Inkopax Wrocław (150)
Świst 25, Lipiński 90
Chrobry Głogów 4-0 Orzeł Ząbkowice Śląskie (400)
Pojnar 11, Helwig 58, 59, Żmudziński 74
Karkonosze Jelenia Góra 6-3 Mieszko Ruszowice (100)
Gołysz 10, 42, Tkaczyk 41, Medoń 73, Rybkiewicz 88, 89 - Longawa 11, 87, 89
Bielawianka Błękitni Bielawa 1-1 Łużyce Lubań (300)
R.Samek 63 (k) - Nowak 80
Kuźnia Jawor 1-1 Polonia Bystrzyca Kłodzka (150)
Fortuna 85 - Rutkowski 72 (k)
Lechia Dzierżoniów 1-3 Włókniarz Mirsk (300)
Koźlik 32 - Dudzik 21 (k), Nowak 45, Michalak 86

Kolejka 32 - 31 maja-1 czerwca

Nysa Kłodzko 0-3 Lechia Dzierżoniów (200)
(wo)
gra nieuprawnionego zawodnika
Włókniarz Mirsk 2-1 Kuźnia Jawor (350)
Kiełtyka 43, Anioł 61 - Krupczak 85
Polonia Bystrzyca Kłodzka 2-1 Bielawianka Błękitni Bielawa (600)
Mikołajczyk 33, 68 - R.Samek 26
Łużyce Lubań 3-1 Karkonosze Jelenia Góra (300)
Wawreńczuk 14, Jędrzejczak 26, Milewski 39 (s) - Tkaczyk 72
Mieszko Ruszowice 0-5 Chrobry Głogów (100)
Helwig 29, 59, Trznadel 36, Żmudziński 47, Plewko 69
Orzeł Ząbkowice Śląskie 14-3 Iskra Kochlice (400)
Sadowski 4, 26, Owczarek 5, Guła 47, 49, 52, 56, Chęciński 54, 60, 85, 90, Krakowiak 72, 82, Ciepierski 87 - Postrożny 6 (k), 39, 78
Inkopax Wrocław 0-0 Pogoń Oleśnica (100)
Zenit Międzybórz 1-0 Śląsk II Wrocław (500)
Sarniak 63
Sparta Świdnica 3-0 MKS Oława (300)
(wo)
gra nieuprawnionego zawodnika

Kolejka 33 - 8 czerwca

Sparta Świdnica 3-0 Nysa Kłodzko (200)
(wo)
Goście nie przyjechali na mecz
MKS Oława 0-3 Zenit Międzybórz (250)
(wo)
Nieuprawniony zawodnik
Śląsk II Wrocław 1-4 Inkopax Wrocław (50)
Rudnicki 83 - Wróbel 13, 34, Świst 16, Struzik 30
Pogoń Oleśnica 0-3 Orzeł Ząbkowice Śląskie (400)
Chęciński 19, Masłowski 51, Krakowiak 82
Iskra Kochlice 9-1 Mieszko Ruszowice (100)
Postrożny 12, 52, 75, 85, Dygudaj 15, Pękala 70, 82, S.Kwiatkowski 72, B.Kwiatkowski 88 - Longawa 7
Chrobry Głogów 3-1 Łużyce Lubań (700)
Nowak 31 (s), Pojnar 66, Skoczylas 73 - Gałązkiewicz 75 (s)
Karkonosze Jelenia Góra 2-1 Polonia Bystrzyca Kłodzka (100)
Tkaczyk 35, 82 - Grzyb 53
Bielawianka Błękitni Bielawa 0-0 Włókniarz Mirsk (200)
Kuźnia Jawor 1-0 Lechia Dzierżoniów (300)
Kamieniarz 78 (s)

Kolejka 34 - 15 czerwca

Nysa Kłodzko 0-4 Kuźnia Jawor (200)
Purgał 70, 86, Doliński 77, Krupczak 84
Lechia Dzierżoniów 3-1 Bielawianka Błękitni Bielawa (1100)
Rempalski 24, Ciemski 71, Reguła 86 - Górnicki 26
Włókniarz Mirsk 2-0 Karkonosze Jelenia Góra (400)
Kiełtyka 54, Anioł 68
Polonia Bystrzyca Kłodzka 2-2 Chrobry Głogów (500)
Mikołajczyk 63, 79 - Helwig 68, 73
Łużyce Lubań 7-1 Iskra Kochlice (300)
Jaworski 15, Michnowicz 17, Apolinarski 19, 69, Wawreńczuk 52, 56, Jędrzejczak 66 - Gajewski 36 (k)
Mieszko Ruszowice 2-12 Pogoń Oleśnica (100)
Gaca 70, 73 - Lamperski 3, 51, 78, Świderski 11, 89, Marek 43, Graf 46, Osiecki 64, 80, Maciejewski 70, Stawowy 82, Rępała 87 (s)
Orzeł Ząbkowice Śląskie 4-2 Śląsk II Wrocław (400)
Chęciński 74, Ciepierski 75, Głogowski 77, Włosek 83 - Pędzich 51, Ignasiak 61
Inkopax Wrocław 2-1 MKS Oława (100)
Korczowski 10 (s), Struzik 35 - Woźny 68
Zenit Międzybórz 5-0 Sparta Świdnica (500)
Rosiek 16 (k), 73, 88, Gawin 30, Polewczak 32

Baraże o udział w III lidze (3)

III liga 2002/2003 (3 (Lubuskie, Dolny Śląsk, Opolskie, Śląsk))

IV liga 2002/2003 (lubuska)
IV liga 2002/2003 (opolska)
IV liga 2002/2003 (śląska I)
IV liga 2002/2003 (śląska II)

Liga okręgowa 2002/2003 (Jelenia Góra)
Liga okręgowa 2002/2003 (Legnica)
Liga okręgowa 2002/2003 (Wałbrzych)
Liga okręgowa 2002/2003 (Wrocław)

Autor: Łukasz Bienias
Kontakt: dolnoslaskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas