[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

IV liga 2002/2003, grupa: śląska I
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Walka Makoszowy (Zabrze) 30 70 22 4 4 66-23 12 2 1 34-13 10 2 3 32-10
2.  GKS Tychy '71 30 62 19 5 6 57-28 12 1 2 33-10 7 4 4 24-18
3.  Górnik II Zabrze 30 53 16 5 9 39-33 10 2 3 23-14 6 3 6 16-19
4.  Concordia Knurów 30 46 13 7 10 35-30 10 3 2 27-12 3 4 8 8-18
5.  Szombierki Bytom 30 44 14 2 14 53-55 7 1 7 32-28 7 1 7 21-27
6.  Lotnik Kościelec 30 43 11 10 9 38-36 8 5 2 24-13 3 5 7 14-23 2 3 1 0 1 3-3
7.  KS Częstochowa 30 43 12 7 11 45-46 8 4 3 24-15 4 3 8 21-31 2 3 1 0 1 3-3
8.  Raków Częstochowa 30 42 12 6 12 47-39 8 2 5 26-16 4 4 7 21-23
9.  Czarni Sosnowiec 30 41 12 5 13 38-38 8 2 5 23-17 4 3 8 15-21 2 3 1 0 1 1-1
10.  MKS Sławków 30 41 12 5 13 35-37 7 4 4 20-15 5 1 9 15-22 2 3 1 0 1 1-1
11.  Unia Strzemieszyce (Dąbrowa Górnicza) 30 39 11 6 13 33-44 6 3 6 16-19 5 3 7 17-25 4 8 2 2 0 4-1
12.  Śląsk Świętochłowice 30 39 11 6 13 54-48 7 3 5 35-21 4 3 8 19-27 4 6 1 3 0 6-3
13.  Urania Ruda Śląska 30 39 12 3 15 35-43 8 2 5 22-20 4 1 10 13-23 4 1 0 1 3 2-8
14.  Bobrek Karb Bytom 30 38 11 5 14 41-41 7 2 6 22-17 4 3 8 19-24
15.  Victoria Częstochowa 30 20 4 8 18 22-56 2 5 8 8-23 2 3 10 14-33
16.  Olimpia Piekary Śląskie 30 17 5 2 23 20-61 2 2 11 7-29 3 0 12 13-32
Stradom Częstochowa zmienił nazwę na KS Częstochowa przed sezonem.
GKS Tychy został przeniesiony z grupy II.
Urania Ruda Śląska rozgrywa swoje mecze na stadionie Pogoni Nowy Bytom.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Walka Makoszowy (Zabrze)    2-4 1-0 2-0 4-2 2-1 7-2 0-0 3-1 3-0 3-1 3-2 1-0 0-0 1-0 2-0 
 2 GKS Tychy '712-0     5-0 0-0 1-0 1-0 4-0 3-1 1-0 1-2 0-2 2-1 1-0 4-2 6-1 2-1 
 3 Górnik II Zabrze1-0 1-0     2-1 5-1 4-1 1-0 1-1 1-0 0-3 0-1 2-0 0-3* 2-1 1-1 2-1 
 4 Concordia Knurów0-2 0-1 2-2     2-1 1-1 1-0 1-1 3-1 2-1 2-0 1-0 4-1 1-0 3-1 4-0 
 5 Szombierki Bytom0-3 2-2 3-1 1-0     4-0 2-4 0-3 2-3 5-2 4-1 3-4 3-0 0-1 2-1 1-3 
 6 Lotnik Kościelec0-0 1-0 0-0 0-0 5-0     2-1 2-2 0-0 1-0 3-0 1-0 2-4 0-3 4-2 3-1 
 7 KS Częstochowa0-3 0-0 3-0 2-0 1-0 2-1     4-2 1-1 0-1 2-2 3-0 1-1 2-1 1-3 2-0 
 8 Raków Częstochowa1-1 4-1 0-2 0-1 1-2 2-0 1-3     1-0 1-0 1-2 5-1 2-0 4-1 1-1 2-1 
 9 Czarni Sosnowiec0-3 1-2 0-1 2-0 1-3 2-1 1-1 1-0     1-0 4-0 3-2 2-1 4-1 1-1 0-1 
 10 MKS Sławków4-2 0-2 2-2 2-0 1-2 1-1 2-2 2-0 1-0     3-2 0-1 1-0 0-0 0-1 1-0 
 11 Unia Strzemieszyce (Dąbrowa Górnicza)1-5 1-1 0-2 0-0 3-1 0-1 0-2 1-0 1-2 2-0     1-1 1-0 2-1 2-1 1-2 
 12 Śląsk Świętochłowice0-1 2-3 1-0 3-0 2-3 2-3 4-2 5-3 1-1 0-0 0-0     4-1 2-3 3-0 6-1 
 13 Urania Ruda Śląska1-3 0-3 2-0 2-2 0-2 0-2 2-1 1-0 2-1 4-1 0-2 1-1     2-1 3-0 2-1 
 14 Bobrek Karb Bytom0-3 4-1 0-2 1-0 0-2 1-1 3-0 1-2 1-2 2-0 1-0 2-2 0-1     4-1 2-0 
 15 Victoria Częstochowa0-4 0-0 0-1* 1-3 0-0 0-0 0-0 0-3 2-3 0-1 2-2 0-2 1-0 0-3     2-1 
 16 Olimpia Piekary Śląskie0-2 0-4 0-3 0-1 1-2 1-1 1-3 1-3 1-0 0-4 0-2 0-2 0-1 1-1 1-0     

Kolejka 1 - 10-11 sierpnia

Raków Częstochowa 2-0 Lotnik Kościelec
Czok 61, Biernat 90
Górnik II Zabrze 5-1 Szombierki Bytom
Nosal 20, 51 (k), 70 (k), Kocur 60, Piegzik 90 - Machura 74
KS Częstochowa 2-0 Concordia Knurów
Załucki 43, Krężel 85
Olimpia Piekary Śląskie 0-2 Śląsk Świętochłowice
Tukaj 3, Lokwenc 62
Bobrek Karb Bytom 2-0 MKS Sławków
Magdziak 16, Stasiński 42
Walka Makoszowy (Zabrze) 2-4 GKS Tychy '71 4 września
Gałecki 55, Dolny 60 - Kurasz 30, 79, Dąbrowski 41, Konieczko 83 (k)
Czarni Sosnowiec 4-0 Unia Strzemieszyce (Dąbrowa Górnicza)
Sikora 48, 69, Piotrowski 58, Wieczorek 82
Urania Ruda Śląska 3-0 Victoria Częstochowa
D.Rudyk 24, Stawowy 67, Bujny 70

Kolejka 2 - 15 sierpnia

Lotnik Kościelec 4-2 Victoria Częstochowa
Kowalik 40, P.Chobot 48, Prusko 87 - Pasieka 1, 72 (k)
Unia Strzemieszyce (Dąbrowa Górnicza) 1-0 Urania Ruda Śląska
Szymański 37
GKS Tychy '71 1-0 Czarni Sosnowiec
Myszor 64
MKS Sławków 4-2 Walka Makoszowy (Zabrze)
Koźmiński 25, 40, 75, Szostak 79 - Szymała 18, Dolny 62
Śląsk Świętochłowice 2-3 Bobrek Karb Bytom
Tukaj 20 (k), Wagner 24 - Kaczmarczyk 14, Bomba 32, 85
Concordia Knurów 4-0 Olimpia Piekary Śląskie
Ksoll 5, Buchała 26, 39, Rusin 37
Szombierki Bytom 2-4 KS Częstochowa
Bąk 17, Galuch 24 (k) - Załucki 13, Maciejewski 34, 88, Klabis 90
Raków Częstochowa 0-2 Górnik II Zabrze
Ziaja 27, Radler 67 (k)

Kolejka 3 - 24-25 sierpnia

Górnik II Zabrze 4-1 Lotnik Kościelec
Wójcik 8, Nosal 13, 28, Ficulak 83 - Kowalik 74
KS Częstochowa 4-2 Raków Częstochowa
Klabis 24, Krężel 25, 74 (k), 75 (k) - Czok 16 (k), Przybylski 90
Olimpia Piekary Śląskie 1-2 Szombierki Bytom
Śmiglarski 88 - Zuga 48, Dominik 67
Bobrek Karb Bytom 1-0 Concordia Knurów
Maj 88 (k)
Czarni Sosnowiec 1-0 MKS Sławków
Sikora 76
Urania Ruda Śląska 0-3 GKS Tychy '71
Gajewski 38, Shittu 74, Myszor 83
Victoria Częstochowa 2-2 Unia Strzemieszyce (Dąbrowa Górnicza)
Szmigiel 15, Jacek Ciekot 87 - Miśkiewicz 57 (k), Wikliński 67
Śląsk Świętochłowice 0-1 Walka Makoszowy (Zabrze)
Dolny 90

Kolejka 4 - 31 sierpnia-1 września

Lotnik Kościelec 3-0 Unia Strzemieszyce (Dąbrowa Górnicza)
Kowalik 38, 77, Prusko 54
GKS Tychy '71 6-1 Victoria Częstochowa
Kopczyk 2, Balcerowski 15, Konieczko 57 (k), Frąckowiak 86, Trojanowski 86, Shittu 90 - T.Stefański 72
MKS Sławków 1-0 Urania Ruda Śląska
Szostak 3 (k)
Śląsk Świętochłowice 1-1 Czarni Sosnowiec
Tukaj 38 - Bąk 90
Concordia Knurów 0-2 Walka Makoszowy (Zabrze)
Krótkiewicz 11, Jabłoński 16 (s)
Szombierki Bytom 0-1 Bobrek Karb Bytom
Maj 17
Raków Częstochowa 2-1 Olimpia Piekary Śląskie
Lisowski 28, Czok 82 - Gajowiak 54
Górnik II Zabrze 1-0 KS Częstochowa
Kopański 81

Kolejka 5 - 7-8 września

KS Częstochowa 2-1 Lotnik Kościelec
Maciejewski 45, Załucki 49 - Kazimierski 66
Olimpia Piekary Śląskie 0-3 Górnik II Zabrze
Wójcik 38, Bieniaszewski 58, Buchalik 76
Bobrek Karb Bytom 1-2 Raków Częstochowa
Maj 5 - Czok 41, 65
Walka Makoszowy (Zabrze) 4-2 Szombierki Bytom
Krótkiewicz 8, Szmieszek 25, Sosna 64, Wójcik 81 - Galuch 27 (k), Smutek 46
Czarni Sosnowiec 2-0 Concordia Knurów
Sikora 45, Radek 85
Urania Ruda Śląska 1-1 Śląsk Świętochłowice
Kolasa 90 - Tukaj 25
Victoria Częstochowa 0-1 MKS Sławków
Koźmiński 24
Unia Strzemieszyce (Dąbrowa Górnicza) 1-1 GKS Tychy '71
Miśkiewicz 24 - Balcerowski 87

Kolejka 6 - 14-15 września

Lotnik Kościelec 1-0 GKS Tychy '71
Kubanek 90
MKS Sławków 3-2 Unia Strzemieszyce (Dąbrowa Górnicza)
Koźmiński 13 (k), 34, Nalepa 62 - Szymański 25, Mironowicz 29
Śląsk Świętochłowice 3-0 Victoria Częstochowa
Jojko 19, Rzeźniczek 75, Otawa 80
Concordia Knurów 4-1 Urania Ruda Śląska
Kaźmierczak 45, Rozumek 47, Ksoll 50, Żyrkowski 90 - Sobolewski 65
Szombierki Bytom 2-3 Czarni Sosnowiec
Zuga 3, Galuch 45 - Pawłowski 2, Nikodem 65, Piotrowski 74
Raków Częstochowa 1-1 Walka Makoszowy (Zabrze)
Przybylski 52 - Gałecki 90 (k)
Górnik II Zabrze 2-1 Bobrek Karb Bytom
Radler 48, Kołodziejski 72 - Pawlak 79
KS Częstochowa 2-0 Olimpia Piekary Śląskie
Załucki 45, Krężel 60

Kolejka 7 - 21-22 września

Olimpia Piekary Śląskie 1-1 Lotnik Kościelec
Śmiglarski 7 - Kozakiewicz 40
Bobrek Karb Bytom 3-0 KS Częstochowa
Pawlak 15, Wloka 28, 48
Walka Makoszowy (Zabrze) 1-0 Górnik II Zabrze
Szmieszek 64
Czarni Sosnowiec 1-0 Raków Częstochowa
Sikora 55
Urania Ruda Śląska 0-2 Szombierki Bytom
Zuga 45, Machura 60
Victoria Częstochowa 1-3 Concordia Knurów
Szmigiel 26 - Żyrkowski 12, 45, Kempa 85
Unia Strzemieszyce (Dąbrowa Górnicza) 1-1 Śląsk Świętochłowice
Jaworski 78 - Rzeźniczek 35
GKS Tychy '71 1-2 MKS Sławków
Konieczko 49 (k) - Nalepa 2, Koźmiński 39

Kolejka 8 - 28-29 września

Lotnik Kościelec 1-0 MKS Sławków
Kwasek 14
Śląsk Świętochłowice 2-3 GKS Tychy '71
Tukaj 52, Rzeźniczek 87 - Dąbrowski 25, Shittu 35, Balcerowski 57
Concordia Knurów 2-0 Unia Strzemieszyce (Dąbrowa Górnicza)
Rozumek 60, Kaźmierczak 88
Szombierki Bytom 2-1 Victoria Częstochowa
Galuch 42 (k), 51 - Pasieka 52
Raków Częstochowa 2-0 Urania Ruda Śląska
Czok 19, Rogalski 50
Górnik II Zabrze 1-0 Czarni Sosnowiec
Kopański 58
KS Częstochowa 0-3 Walka Makoszowy (Zabrze)
Sosna 34, Szmieszek 78, Waniek 89
Olimpia Piekary Śląskie 1-1 Bobrek Karb Bytom
Śmiglarski 72 - Wloka 40

Kolejka 9 - 5-6 października

Bobrek Karb Bytom 1-1 Lotnik Kościelec
Wloka 14 - Palacz 10
Walka Makoszowy (Zabrze) 2-0 Olimpia Piekary Śląskie
Cuglowski 19 (s), Sosna 53
Czarni Sosnowiec 1-1 KS Częstochowa
Wieczorek 84 (k) - Krężel 55
Urania Ruda Śląska 2-0 Górnik II Zabrze
Majowski 55, Sieczka 74
Victoria Częstochowa 0-3 Raków Częstochowa
Czok 15, 86, Malinowski 75
Unia Strzemieszyce (Dąbrowa Górnicza) 3-1 Szombierki Bytom
Szymański 55, Mironowicz 74, Wikliński 82 - Bąk 11
GKS Tychy '71 0-0 Concordia Knurów
MKS Sławków 0-1 Śląsk Świętochłowice
Tukaj 9

Kolejka 10 - 12-13 października

Lotnik Kościelec 1-0 Śląsk Świętochłowice
Kazimierski 62
Concordia Knurów 2-1 MKS Sławków
M.Grzegorzyca 17, Buchała 75 - Wiejacha 60
Szombierki Bytom 2-2 GKS Tychy '71
Galuch 12 (k), Zuga 49 - Balcerowski 28, Idczak 40
Raków Częstochowa 1-2 Unia Strzemieszyce (Dąbrowa Górnicza)
Malinowski 90 - Szymański 44, 70
Górnik II Zabrze 1-1 Victoria Częstochowa
Kopański 80 - Skrzypkowiak 43
KS Częstochowa 1-1 Urania Ruda Śląska
Załucki 65 - Stawowy 66
Olimpia Piekary Śląskie 1-0 Czarni Sosnowiec
Ziółkowski 69 (s)
Bobrek Karb Bytom 0-3 Walka Makoszowy (Zabrze)
Musiał 19 (k), Dolny 56, Szmieszek 69

Kolejka 11 - 19-20 października

Walka Makoszowy (Zabrze) 2-1 Lotnik Kościelec
Szmieszek 19, Gałecki 76 (k) - Kowalik 42
Czarni Sosnowiec 4-1 Bobrek Karb Bytom
Mackford 17, 34, Zientara 86, 90 - Kaczmarczyk 21
Urania Ruda Śląska 2-1 Olimpia Piekary Śląskie
Majowski 12, 37 - Ćwieląg 48
Victoria Częstochowa 0-0 KS Częstochowa
Unia Strzemieszyce (Dąbrowa Górnicza) 0-2 Górnik II Zabrze
Szczeponik 79, Sala 90
GKS Tychy '71 3-1 Raków Częstochowa
Shittu 48, 73, Balcerowski 85 (k) - Czok 89
MKS Sławków 1-2 Szombierki Bytom
Cieślik 10 - Nowak 49, Bąk 88
Śląsk Świętochłowice 3-0 Concordia Knurów
Watola 5, Tukaj 15, 85

Kolejka 12 - 26-27 października

Lotnik Kościelec 0-0 Concordia Knurów
Szombierki Bytom 3-4 Śląsk Świętochłowice
Galuch 51, 55, 60 - Tukaj 8, 73, 76 (k), Watola 31
Raków Częstochowa 1-0 MKS Sławków
Suliński 89
Górnik II Zabrze 1-0 GKS Tychy '71
Odrobiński 45
KS Częstochowa 2-2 Unia Strzemieszyce (Dąbrowa Górnicza)
Maciejewski 34, Załucki 90 - Wikliński 25, Kowalczyk 70
Olimpia Piekary Śląskie 1-0 Victoria Częstochowa
Wolf 67
Bobrek Karb Bytom 0-1 Urania Ruda Śląska
Szymik 26
Walka Makoszowy (Zabrze) 3-1 Czarni Sosnowiec
Sosna 9, Dolny 17, Szmieszek 18 - Gierczak 82

Kolejka 13 - 2-3 listopada

Czarni Sosnowiec 2-1 Lotnik Kościelec
Zientara 86, Wieczorek 90 - Awdiejew 54 (k)
Urania Ruda Śląska 1-3 Walka Makoszowy (Zabrze)
Kolasa 75 - Waniek 20, 45, Dolny 78
Victoria Częstochowa 0-3 Bobrek Karb Bytom
Maj 15, Gadawski 57, Markiewicz 88
Unia Strzemieszyce (Dąbrowa Górnicza) 1-2 Olimpia Piekary Śląskie
Wikliński 32 - Kłys 9 (k), Gajowiak 81
GKS Tychy '71 4-0 KS Częstochowa
Shittu 52, 89, Oślislok 75, Kurasz 90
MKS Sławków 2-2 Górnik II Zabrze 30 października
Kardaś 12, Chodor 24 - Szczeponik 44, Wójcik 58
Śląsk Świętochłowice 5-3 Raków Częstochowa
Tukaj 1, 7, 86, Watola 27, 38 - Czok 29, Rogalski 46, 68
Concordia Knurów 2-1 Szombierki Bytom
Ksoll 22, Kempa 85 - Zuga 21

Kolejka 14 - 9-10 listopada

Lotnik Kościelec 5-0 Szombierki Bytom
Kwasek 24, Urbaniec 29, Kowalik 36, Dworaczek 78 (s), Banaś 88
Raków Częstochowa 0-1 Concordia Knurów
M.Grzegorzyca 71
Górnik II Zabrze 2-0 Śląsk Świętochłowice
Probierz 9, Wójcik 89
KS Częstochowa 0-1 MKS Sławków
Koźmiński 39
Olimpia Piekary Śląskie 0-4 GKS Tychy '71
Dąbrowski 45, Kurasz 50, Gajewski 75, Konieczko 84
Bobrek Karb Bytom 1-0 Unia Strzemieszyce (Dąbrowa Górnicza)
Wloka 86
Walka Makoszowy (Zabrze) 1-0 Victoria Częstochowa
Sosna 44
Czarni Sosnowiec 2-1 Urania Ruda Śląska
Wieczorek 24, 44 - Majowski 83

Kolejka 15 - 16-17 listopada

Urania Ruda Śląska 0-2 Lotnik Kościelec
Prusko 21, Kowalik 82
Victoria Częstochowa 2-3 Czarni Sosnowiec
Pasieka 10, Skrzypkowiak 83 - Radek 20, Sikora 55, Kalinowski 70
Unia Strzemieszyce (Dąbrowa Górnicza) 1-5 Walka Makoszowy (Zabrze)
Szymański 8 - Dolny 15, Sosna 34, Gałecki 46, Waniek 65, Wieczorek 85
GKS Tychy '71 4-2 Bobrek Karb Bytom
Konieczko 35, Dąbrowski 54, 76, Shittu 55 - Bomba 27, Pawlak 69
MKS Sławków 1-0 Olimpia Piekary Śląskie 5 listopada
Koźmiński 71
Śląsk Świętochłowice 4-2 KS Częstochowa
Podchul 52, Tukaj 60, 75, Rzeźniczek 80 - Kowalski 40, Załucki 68
Concordia Knurów 2-2 Górnik II Zabrze
M.Grzegorzyca 14, Buchała 23 - Kusiak 10, Kopański 78
Szombierki Bytom 0-3 Raków Częstochowa
Suliński 14, Lisowski 76, Czok 85

Kolejka 16 (pierwotnie 17) - 22-23 marca

Victoria Częstochowa 0-0 Lotnik Kościelec
Urania Ruda Śląska 0-2 Unia Strzemieszyce (Dąbrowa Górnicza)
Szymański 70, Tomsia 72
Czarni Sosnowiec 1-2 GKS Tychy '71
Mackford 15 - Kurasz 39, Oślislok 76
Walka Makoszowy (Zabrze) 3-0 MKS Sławków
Wójcik 58, Waniek 61, 71
Bobrek Karb Bytom 2-2 Śląsk Świętochłowice
Maj 75, Kaczmarczyk 85 - A.Boryczka 5, Hendel 46
Olimpia Piekary Śląskie 0-1 Concordia Knurów
Wiśniewski 87
KS Częstochowa 1-0 Szombierki Bytom
Kucharski 75
Górnik II Zabrze 1-1 Raków Częstochowa
Kościuczuk 23 - Malinowski 13

Kolejka 17 (pierwotnie 18) - 29-30 marca

Walka Makoszowy (Zabrze) 3-2 Śląsk Świętochłowice
M.Wójcik 33, Wieczorek 46, Gałecki 75 (k) - M.Wójcik 14 (s), Hendel 65
Lotnik Kościelec 0-0 Górnik II Zabrze
Raków Częstochowa 1-3 KS Częstochowa
Przybylski 81 - Kowalski 20, 70, Krężel 33
Szombierki Bytom 1-3 Olimpia Piekary Śląskie
Galuch 50 - Kamiński 2, Leszczyński 35, Kłys 42 (k)
Concordia Knurów 1-0 Bobrek Karb Bytom
Zieliński 58
MKS Sławków 1-0 Czarni Sosnowiec
Chodor 75
GKS Tychy '71 1-0 Urania Ruda Śląska
Myszor 83
Unia Strzemieszyce (Dąbrowa Górnicza) 2-1 Victoria Częstochowa
Tomsia 4, Miśkiewicz 48 - Kotas 89

Kolejka 18 (pierwotnie 19) - 5-6 kwietnia

Unia Strzemieszyce (Dąbrowa Górnicza) 0-1 Lotnik Kościelec
Kwasek 90
Victoria Częstochowa 0-0 GKS Tychy '71
Urania Ruda Śląska 4-1 MKS Sławków
D.Rudyk 44, 69, Stawowy 63, Pilszczek 90 - Szostak 59
Czarni Sosnowiec 3-2 Śląsk Świętochłowice
Piotrowski 10, 28, 48 - A.Boryczka 17, Tukaj 74
Walka Makoszowy (Zabrze) 2-0 Concordia Knurów
M.Wójcik 3, T.Wójcik 49
Bobrek Karb Bytom 0-2 Szombierki Bytom
Szczurek 55, Galuch 78 (k)
Olimpia Piekary Śląskie 1-3 Raków Częstochowa
Kłys 64 (k) - Lisowski 60, Przybylski 70, Suliński 89
KS Częstochowa 3-0 Górnik II Zabrze
Janusz 18, Załucki 65, Kucharski 76

Kolejka 19 (pierwotnie 20) - 12-13 kwietnia

Lotnik Kościelec 2-1 KS Częstochowa
Kozakiewicz 7, 85 - Załucki 75
Górnik II Zabrze 2-1 Olimpia Piekary Śląskie
Ficulak 66, Bieniaszewski 83 - Kłys 60
Raków Częstochowa 4-1 Bobrek Karb Bytom
Rogalski 3, 19, 37, Nowak 43 (s) - Maj 40
Szombierki Bytom 0-3 Walka Makoszowy (Zabrze)
Sosna 18, 23, Szymała 90
Concordia Knurów 3-1 Czarni Sosnowiec
Buchała 14, Wiśniewski 88, Zieliński 90 - Sobczak 83
Śląsk Świętochłowice 4-1 Urania Ruda Śląska
Lokwenc 25, Boryczko 53, 87, Tukaj 89 (k) - Ryduk 62
MKS Sławków 0-1 Victoria Częstochowa
Szymczak 73
GKS Tychy '71 0-2 Unia Strzemieszyce (Dąbrowa Górnicza)

Kolejka 20 (pierwotnie 16) - 16 kwietnia
Kolejka pierwotnie miała być rozegrana 15-16 marca

Lotnik Kościelec 2-2 Raków Częstochowa
Awdiejew 79 (k), Puchała 85 - Malinowski 48, 50
Szombierki Bytom 3-1 Górnik II Zabrze
Galuch 9, Gawełczyk 87, Machura 90 - Bieniaszewski 48
Concordia Knurów 1-0 KS Częstochowa
Wiśniewski 70
Śląsk Świętochłowice 6-1 Olimpia Piekary Śląskie
Tukaj 18 (k), 86, Hendel 32, 75, 77, 88 - Kłus 45 (k)
MKS Sławków 0-0 Bobrek Karb Bytom
GKS Tychy '71 2-0 Walka Makoszowy (Zabrze)
Pitry 28, Kuras 90
Unia Strzemieszyce (Dąbrowa Górnicza) 1-2 Czarni Sosnowiec
Miśkiewicz 44 (k) - Radek 43, 90
Victoria Częstochowa 1-0 Urania Ruda Śląska
Borowski 17

Kolejka 21 - 19 kwietnia

GKS Tychy '71 1-0 Lotnik Kościelec
Gajewski 14
Unia Strzemieszyce (Dąbrowa Górnicza) 2-0 MKS Sławków
Tomsia 71, Kowalczyk 79
Victoria Częstochowa 0-2 Śląsk Świętochłowice
Hendel 31, 89
Urania Ruda Śląska 2-2 Concordia Knurów
Szymik 47 (k), D.Rudyk 84 - Wiśniewski 14, Buchała 40
Czarni Sosnowiec 1-3 Szombierki Bytom
Boguszewski 35 (k) - Galuch 5, 21 (k), Ogan 90
Walka Makoszowy (Zabrze) 0-0 Raków Częstochowa
Bobrek Karb Bytom 0-2 Górnik II Zabrze
Kiełtyka 58, Nawrat 78
Olimpia Piekary Śląskie 1-3 KS Częstochowa
Ćwieląg 2 - Remian 63, Kucharski 74, Andruszkiewicz 84

Kolejka 22 - 26-27 kwietnia

Lotnik Kościelec 3-1 Olimpia Piekary Śląskie
Kowalik 42, Kubanek 60, Awdiejew 90 - Śmiglarski 74
KS Częstochowa 2-1 Bobrek Karb Bytom
Załucki 13, Kucharski 22 - Bomba 74 (k)
Górnik II Zabrze 1-0 Walka Makoszowy (Zabrze)
Waga 75
Raków Częstochowa 1-0 Czarni Sosnowiec
Czok 41
Szombierki Bytom 3-0 Urania Ruda Śląska
Machura 49, Zuga 62, Ogan 72
Concordia Knurów 3-1 Victoria Częstochowa
Buchała 60, 83, Zieliński 71 - Szymczak 23
Śląsk Świętochłowice 0-0 Unia Strzemieszyce (Dąbrowa Górnicza)
MKS Sławków 0-2 GKS Tychy '71
Pitry 20, Dąbrowski 50

Kolejka 23 - 3-4 maja

MKS Sławków 1-1 Lotnik Kościelec
Szostak 62 - Góra 75
GKS Tychy '71 2-1 Śląsk Świętochłowice
Shittu 59, Myszor 61 - Friemark 79
Unia Strzemieszyce (Dąbrowa Górnicza) 0-0 Concordia Knurów
Victoria Częstochowa 0-0 Szombierki Bytom
Urania Ruda Śląska 1-0 Raków Częstochowa
Bujny 45
Czarni Sosnowiec 0-1 Górnik II Zabrze
Ficulak 46
Walka Makoszowy (Zabrze) 7-2 KS Częstochowa
Gałecki 15 (k), Sosna 24, 35, Krótkiewicz 55, Dolny 58 (k), 71, Waniek 75 - Krężel 30 (k), Klabis 70
Bobrek Karb Bytom 2-0 Olimpia Piekary Śląskie
Wloka 55, 87

Kolejka 24 - 10-11 maja

Lotnik Kościelec 0-3 Bobrek Karb Bytom
Bomba 37, 73, Kasprzyk 53
Olimpia Piekary Śląskie 0-2 Walka Makoszowy (Zabrze)
Szmieszek 33, M.Wójcik 50
KS Częstochowa 1-1 Czarni Sosnowiec
Krężel 88 - Wieczorek 54
Górnik II Zabrze 0-3 Urania Ruda Śląska
(wo)
wynik na boisku: 0-0
Raków Częstochowa 1-1 Victoria Częstochowa
Psonka 10 - Pasieka 24
Szombierki Bytom 4-1 Unia Strzemieszyce (Dąbrowa Górnicza)
Zuga 25, Galuch 28, 35, 69 - W.Nowak 87
Concordia Knurów 0-1 GKS Tychy '71
Kurasz 20
Śląsk Świętochłowice 0-0 MKS Sławków

Kolejka 25 - 17-18 maja

Śląsk Świętochłowice 2-3 Lotnik Kościelec
Hendel 46, 70 - Awdiejew 2 (k), Kwasek 20, Kubanek 31
MKS Sławków 2-0 Concordia Knurów
Robak 14, Chodor 20
GKS Tychy '71 1-0 Szombierki Bytom
Gajewski 75
Unia Strzemieszyce (Dąbrowa Górnicza) 1-0 Raków Częstochowa
Tomsia 64
Victoria Częstochowa 0-1 Górnik II Zabrze
(wo)
Kusiak 4
zweryfikowany na 3-0 (wo), później przywrócono wynik z boiska
Urania Ruda Śląska 2-1 KS Częstochowa
Szymik 43 (k), Gnyza 57 - Kowalski 46
Czarni Sosnowiec 0-1 Olimpia Piekary Śląskie
Leszczyński 55
Walka Makoszowy (Zabrze) 0-0 Bobrek Karb Bytom

Kolejka 26 - 24-25 maja

Lotnik Kościelec 0-0 Walka Makoszowy (Zabrze)
Bobrek Karb Bytom 1-2 Czarni Sosnowiec
Wloka 61 - Piotrowski 39, Stranc 75
Olimpia Piekary Śląskie 0-1 Urania Ruda Śląska
D.Rudyk 40
KS Częstochowa 1-3 Victoria Częstochowa
Krężel 12 - Pasieka 20 (k), Szymczak 38, 86
Górnik II Zabrze 0-1 Unia Strzemieszyce (Dąbrowa Górnicza)
Pierścionek 21 (k)
Raków Częstochowa 4-1 GKS Tychy '71
Lisowski 50, Malinowski 62, 65, Psonka 75 - Dąbrowski 41
Szombierki Bytom 5-2 MKS Sławków
Cieniawa 16, Galuch 42 (k), Zuga 52, 67, Ogan 90 - Szostak 24 (k), Koźmiński 77
Concordia Knurów 1-0 Śląsk Świętochłowice
Buchała 52

Kolejka 27 - 31 maja-1 czerwca

Concordia Knurów 1-1 Lotnik Kościelec
Jabłoński 36 - Prusko 15
Śląsk Świętochłowice 2-3 Szombierki Bytom
Tukaj 13, Hendel 40 - Lasek 64, Galuch 70, Zuga 89
MKS Sławków 2-0 Raków Częstochowa
Koźmiński 50, Szostak 65
GKS Tychy '71 5-0 Górnik II Zabrze
Kopczyk 2, Kurasz 16, Idczak 36, Dąbrowski 59, Myszor 63
Unia Strzemieszyce (Dąbrowa Górnicza) 0-2 KS Częstochowa
Stachera 30, Krężel 87
Victoria Częstochowa 2-1 Olimpia Piekary Śląskie
Pasieka 44, Skrzypkowiak 46 - Śmiglarski 62
Urania Ruda Śląska 2-1 Bobrek Karb Bytom
Gnyza 21, Bujny 41 - Bomba 55
Czarni Sosnowiec 0-3 Walka Makoszowy (Zabrze)
Gałecki 29, Sosna 48, Dolny 69

Kolejka 28 - 7-8 czerwca

Lotnik Kościelec 0-0 Czarni Sosnowiec
Walka Makoszowy (Zabrze) 1-0 Urania Ruda Śląska
Dolny 29
Bobrek Karb Bytom 4-1 Victoria Częstochowa
Bomba 40, 43 (k), 44, Wloka 84 - Szmigiel 17
Olimpia Piekary Śląskie 0-2 Unia Strzemieszyce (Dąbrowa Górnicza)
Miśkiewicz 29, Tomsia 78
KS Częstochowa 0-0 GKS Tychy '71 9 czerwca
Górnik II Zabrze 0-3 MKS Sławków
Szostak 31, Robak 52, Kardaś 80
Raków Częstochowa 5-1 Śląsk Świętochłowice
Lisowski 24, 36, 52, Czok 67, 85 (k) - Tukaj 80 (k)
Szombierki Bytom 1-0 Concordia Knurów
Smutek 12 (k)

Kolejka 29 - 14 czerwca

Szombierki Bytom 4-0 Lotnik Kościelec
Lasek 51, Zuga 82, 90, Galuch 85 (k)
Concordia Knurów 1-1 Raków Częstochowa
Ksoll 67 - Rogalski 63
Śląsk Świętochłowice 1-0 Górnik II Zabrze
Hendel 38
MKS Sławków 2-2 KS Częstochowa
Kardaś 70, Szostak 84 (k) - Kobus 4, Krężel 62
GKS Tychy '71 2-1 Olimpia Piekary Śląskie
Puza 52 (s), Pitry 70 - Cherjan 14
Unia Strzemieszyce (Dąbrowa Górnicza) 2-1 Bobrek Karb Bytom
Szymański 3, Pierścionek 57 (k) - Dąbrowski 69
Victoria Częstochowa 0-4 Walka Makoszowy (Zabrze)
Sosna 3, 80, Waniek 5, Dolny 64
Urania Ruda Śląska 2-1 Czarni Sosnowiec
Gnyza 40, D.Rudyk 78 - Radek 16

Kolejka 30 - 21 czerwca

Lotnik Kościelec 2-4 Urania Ruda Śląska
Prusko 49, 73 - D.Rudyk 15, Bujny 16, 25, M.Rudyk 74
Czarni Sosnowiec 1-1 Victoria Częstochowa
M.Nikodem 77 - Pasieka 84
Walka Makoszowy (Zabrze) 3-1 Unia Strzemieszyce (Dąbrowa Górnicza)
Sosna 32, Berezowski 53, Dolny 85 - Miśkiewicz 60 (k)
Bobrek Karb Bytom 4-1 GKS Tychy '71
Kaczmarczyk 27, Wloka 30, 55, D.Dąbrowski 49 - R.Dąbrowski 20
Olimpia Piekary Śląskie 0-4 MKS Sławków
Rams 52, Chodor 55, Nalepa 62, Koźmiński 70
KS Częstochowa 3-0 Śląsk Świętochłowice
Kobus 9, Klabis 15, Załucki 67
Górnik II Zabrze 2-1 Concordia Knurów
Dziewulski 44, D.Grzegorzyca 50 - Wiśniewski 55
Raków Częstochowa 1-2 Szombierki Bytom
Czok 55 - Ogan 32, Zuga 65

Baraże o udział w III lidze (3)
Baraże o udział w IV lidze (śląska)

III liga 2002/2003 (3 (Lubuskie, Dolny Śląsk, Opolskie, Śląsk))

IV liga 2002/2003 (dolnośląska)
IV liga 2002/2003 (lubuska)
IV liga 2002/2003 (opolska)
IV liga 2002/2003 (śląska II)

Liga okręgowa 2002/2003 (Częstochowa)
Liga okręgowa 2002/2003 (Katowice II)
Liga okręgowa 2002/2003 (Katowice IV)

Autor: Kamil Jóźwik
Kontakt: slaskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas