[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osi±gnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osi±gnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJe¶li chcesz skontaktować się z redakcj± - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Liga okręgowa 2002/2003, grupa: Katowice II
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPO¦REDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  ¬ródło Kromołów (Zawiercie) 28 68 21 5 2 80-23 12 1 1 49-11 9 4 1 31-12
2.  Podlesianka Katowice 28 54 17 3 8 66-31 10 1 3 41-16 7 2 5 25-15
3.  Rozbark Bytom 28 52 15 7 6 55-23 7 4 3 27-8 8 3 3 28-15
4.  Sarmacja Będzin 28 51 15 6 7 63-35 12 2 0 43-11 3 4 7 20-24 2 3 1 0 1 3-2
5.  Szczakowianka II Jaworzno 28 51 15 6 7 57-30 10 3 1 35-7 5 3 6 22-23 2 3 1 0 1 2-3
6.  AKS Niwka Sosnowiec 28 50 15 5 8 59-44 9 3 2 38-19 6 2 6 21-25
7.  GKS II Katowice 28 43 13 4 11 66-38 10 2 2 50-12 3 2 9 16-26
8.  Unia Z±bkowice (D±browa Górnicza) 28 35 8 11 9 37-46 5 4 5 22-24 3 7 4 15-22
9.  Ruch II Chorzów 28 34 9 7 12 41-55 6 4 4 24-15 3 3 8 17-40
10.  MKS Siemianowice ¦l±skie 28 33 8 9 11 31-38 5 5 4 20-18 3 4 7 11-20
11.  Górnik Jaworzno 28 30 8 6 14 44-70 6 5 3 23-19 2 1 11 21-51
12.  Górnik Wesoła (Mysłowice) 28 29 8 5 15 33-61 5 3 6 23-30 3 2 9 10-31
13.  Zagłębiak D±browa Górnicza 28 21 6 3 19 37-88 6 0 8 20-27 0 3 11 17-61 2 3 1 0 1 3-3
14.  Przemsza Siewierz 28 21 6 3 19 26-72 5 3 6 20-24 1 0 13 6-48 2 3 1 0 1 3-3
15.  Górnik 09 Mysłowice 28 17 5 2 21 41-82 4 1 9 25-35 1 1 12 16-47
Górnik Sosnowiec wycofał się przed sezonem.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15 
 1 ¬ródło Kromołów (Zawiercie)    2-1 0-2 4-1 3-0 2-1 5-3 5-0 4-2 3-0 1-1 4-0 3-0 6-0 7-0 
 2 Podlesianka Katowice0-1     0-1 0-0 1-2 4-2 3-1 7-1 1-0 1-0 4-3 2-1 9-3 4-1 5-0 
 3 Rozbark Bytom1-1 0-2     4-0 0-0 0-1 0-0 0-0 7-0 0-1 3-2 3-0 5-1 2-0 2-0 
 4 Sarmacja Będzin1-1 5-3 3-1     3-1 0-0 2-1 2-1 7-1 3-0 2-1 3-0 6-0 3-1 3-0 
 5 Szczakowianka II Jaworzno0-1 1-0 2-1 1-0     1-0 7-1 0-0 1-1 1-1 1-0 1-0 6-1 8-0 5-1 
 6 AKS Niwka Sosnowiec0-2 2-1 2-2 0-1 1-1     1-0 3-3 9-0 1-0 5-3 5-1 3-1 3-2 3-2 
 7 GKS II Katowice1-1 0-5 0-1 4-0 2-0 2-0     1-1 1-0 2-0 10-1 8-0 7-2 7-0 5-1 
 8 Unia Z±bkowice (D±browa Górnicza)2-4 0-1 1-5 1-0 0-4 5-1 1-1     1-1 1-1 1-2 0-0 5-3 2-0 2-1 
 9 Ruch II Chorzów2-4 0-0 0-2 4-1 4-0 0-1 2-1 1-1     0-0 6-1 0-1 0-0 1-0 4-3 
 10 MKS Siemianowice ¦l±skie2-1 1-3 0-2 1-1 1-1 1-2 1-0 0-0 1-4     4-0 0-0 1-1 2-0 5-3 
 11 Górnik Jaworzno0-4 2-0 1-2 1-1 0-4 2-2 1-0 2-1 1-1 1-1     2-0 2-2 5-0 3-1 
 12 Górnik Wesoła (Mysłowice)2-2 1-3 1-1 0-8 1-3 0-3 1-0 0-4* 1-2 2-1 4-1     6-0 3-1 1-1 
 13 Zagłębiak D±browa Górnicza0-4 0-3 3-2 2-1 0-3 5-2 0-1 0-1 3-1 2-1 2-3 1-3     2-0 0-2 
 14 Przemsza Siewierz0-2 0-0 1-1 2-6 4-2 1-3 0-2 0-0 0-3 1-2 4-0 2-1 3-1     2-1 
 15 Górnik 09 Mysłowice1-3 1-3 1-5 0-0 3-1 2-3 2-5 1-2 3-1 2-3 4-3 0-3 5-2 0-1     

Kolejka 1 - 10-11 sierpnia

Pauza: MKS Siemianowice ¦l±skie.
 
Górnik 09 Mysłowice 1-5 Rozbark Bytom
Górnik Jaworzno 2-2 Zagłębiak D±browa Górnicza
Sarmacja Będzin 0-0 AKS Niwka Sosnowiec
Unia Z±bkowice (D±browa Górnicza) 2-0 Przemsza Siewierz
Szczakowianka II Jaworzno 1-0 Podlesianka Katowice
¬ródło Kromołów (Zawiercie) 4-0 Górnik Wesoła (Mysłowice)
Ruch II Chorzów 2-1 GKS II Katowice

Kolejka 2 - 15 sierpnia

Pauza: GKS II Katowice.
 
Rozbark Bytom 0-1 MKS Siemianowice ¦l±skie
Górnik Wesoła (Mysłowice) 1-2 Ruch II Chorzów
Podlesianka Katowice 0-1 ¬ródło Kromołów (Zawiercie)
Przemsza Siewierz 4-2 Szczakowianka II Jaworzno
AKS Niwka Sosnowiec 3-3 Unia Z±bkowice (D±browa Górnicza)
Zagłębiak D±browa Górnicza 2-1 Sarmacja Będzin
Górnik 09 Mysłowice 4-3 Górnik Jaworzno

Kolejka 3 - 25 sierpnia

Pauza: Górnik Wesoła (Mysłowice).
 
Górnik Jaworzno 1-2 Rozbark Bytom
Sarmacja Będzin 3-0 Górnik 09 Mysłowice
Unia Z±bkowice (D±browa Górnicza) 5-3 Zagłębiak D±browa Górnicza
Szczakowianka II Jaworzno 1-0 AKS Niwka Sosnowiec
¬ródło Kromołów (Zawiercie) 6-0 Przemsza Siewierz
Ruch II Chorzów 0-0 Podlesianka Katowice
MKS Siemianowice ¦l±skie 1-0 GKS II Katowice

Kolejka 4 - 31 sierpnia

Pauza: Podlesianka Katowice.
 
Rozbark Bytom 0-0 GKS II Katowice
Górnik Wesoła (Mysłowice) 2-1 MKS Siemianowice ¦l±skie
Przemsza Siewierz 0-3 Ruch II Chorzów
AKS Niwka Sosnowiec 0-2 ¬ródło Kromołów (Zawiercie)
Zagłębiak D±browa Górnicza 0-3 Szczakowianka II Jaworzno
Górnik 09 Mysłowice 1-2 Unia Z±bkowice (D±browa Górnicza)
Górnik Jaworzno 1-1 Sarmacja Będzin

Kolejka 5 - 7 wrze¶nia

Pauza: Przemsza Siewierz.
 
Sarmacja Będzin 3-1 Rozbark Bytom
Unia Z±bkowice (D±browa Górnicza) 1-2 Górnik Jaworzno
Szczakowianka II Jaworzno 5-1 Górnik 09 Mysłowice
¬ródło Kromołów (Zawiercie) 3-0 Zagłębiak D±browa Górnicza
Ruch II Chorzów 0-1 AKS Niwka Sosnowiec
MKS Siemianowice ¦l±skie 1-3 Podlesianka Katowice
GKS II Katowice 8-0 Górnik Wesoła (Mysłowice)

Kolejka 6 - 15 wrze¶nia

Pauza: AKS Niwka Sosnowiec.
 
Rozbark Bytom 3-0 Górnik Wesoła (Mysłowice)
Podlesianka Katowice 3-1 GKS II Katowice
Przemsza Siewierz 1-2 MKS Siemianowice ¦l±skie
Zagłębiak D±browa Górnicza 3-1 Ruch II Chorzów
Górnik 09 Mysłowice 1-3 ¬ródło Kromołów (Zawiercie)
Górnik Jaworzno 0-4 Szczakowianka II Jaworzno
Sarmacja Będzin 2-1 Unia Z±bkowice (D±browa Górnicza)

Kolejka 7 - 22 wrze¶nia

Pauza: Zagłębiak D±browa Górnicza.
 
Unia Z±bkowice (D±browa Górnicza) 1-5 Rozbark Bytom
Szczakowianka II Jaworzno 1-0 Sarmacja Będzin
¬ródło Kromołów (Zawiercie) 1-1 Górnik Jaworzno
Ruch II Chorzów 4-3 Górnik 09 Mysłowice
MKS Siemianowice ¦l±skie 1-2 AKS Niwka Sosnowiec
GKS II Katowice 7-0 Przemsza Siewierz
Górnik Wesoła (Mysłowice) 1-3 Podlesianka Katowice

Kolejka 8 - 28 wrze¶nia

Pauza: Górnik 09 Mysłowice.
 
Rozbark Bytom 0-2 Podlesianka Katowice
Przemsza Siewierz 2-1 Górnik Wesoła (Mysłowice)
AKS Niwka Sosnowiec 1-0 GKS II Katowice
Zagłębiak D±browa Górnicza 2-1 MKS Siemianowice ¦l±skie
Górnik Jaworzno 1-1 Ruch II Chorzów
Sarmacja Będzin 1-1 ¬ródło Kromołów (Zawiercie)
Unia Z±bkowice (D±browa Górnicza) 0-4 Szczakowianka II Jaworzno

Kolejka 9 - 5 paĽdziernika

Pauza: Górnik Jaworzno.
 
Szczakowianka II Jaworzno 2-1 Rozbark Bytom
¬ródło Kromołów (Zawiercie) 5-0 Unia Z±bkowice (D±browa Górnicza)
Ruch II Chorzów 4-1 Sarmacja Będzin
MKS Siemianowice ¦l±skie 5-3 Górnik 09 Mysłowice
GKS II Katowice 7-2 Zagłębiak D±browa Górnicza
Górnik Wesoła (Mysłowice) 0-3 AKS Niwka Sosnowiec
Podlesianka Katowice 4-1 Przemsza Siewierz

Kolejka 10 - 12 paĽdziernika

Pauza: Sarmacja Będzin.
 
Rozbark Bytom 2-0 Przemsza Siewierz
AKS Niwka Sosnowiec 2-1 Podlesianka Katowice
Zagłębiak D±browa Górnicza 1-3 Górnik Wesoła (Mysłowice)
Górnik 09 Mysłowice 2-5 GKS II Katowice
Górnik Jaworzno 1-1 MKS Siemianowice ¦l±skie
Unia Z±bkowice (D±browa Górnicza) 1-1 Ruch II Chorzów
Szczakowianka II Jaworzno 0-1 ¬ródło Kromołów (Zawiercie)

Kolejka 11 - 19 paĽdziernika

Pauza: Unia Z±bkowice (D±browa Górnicza).
 
¬ródło Kromołów (Zawiercie) 0-2 Rozbark Bytom
Ruch II Chorzów 4-0 Szczakowianka II Jaworzno
MKS Siemianowice ¦l±skie 1-1 Sarmacja Będzin
GKS II Katowice 10-1 Górnik Jaworzno
Górnik Wesoła (Mysłowice) 1-1 Górnik 09 Mysłowice
Podlesianka Katowice 9-3 Zagłębiak D±browa Górnicza
Przemsza Siewierz 1-3 AKS Niwka Sosnowiec

Kolejka 12 - 26 paĽdziernika

Pauza: Szczakowianka II Jaworzno.
 
Rozbark Bytom 0-1 AKS Niwka Sosnowiec
Zagłębiak D±browa Górnicza 2-0 Przemsza Siewierz
Górnik 09 Mysłowice 1-3 Podlesianka Katowice
Górnik Jaworzno 2-0 Górnik Wesoła (Mysłowice)
Sarmacja Będzin 2-1 GKS II Katowice
Unia Z±bkowice (D±browa Górnicza) 1-1 MKS Siemianowice ¦l±skie
¬ródło Kromołów (Zawiercie) 4-2 Ruch II Chorzów

Kolejka 13 - 2 listopada

Pauza: ¬ródło Kromołów (Zawiercie).
 
Ruch II Chorzów 0-2 Rozbark Bytom
MKS Siemianowice ¦l±skie 1-1 Szczakowianka II Jaworzno
GKS II Katowice 1-1 Unia Z±bkowice (D±browa Górnicza)
Górnik Wesoła (Mysłowice) 0-8 Sarmacja Będzin
Podlesianka Katowice 4-3 Górnik Jaworzno
Przemsza Siewierz 2-1 Górnik 09 Mysłowice
AKS Niwka Sosnowiec 3-1 Zagłębiak D±browa Górnicza

Kolejka 14 - 9 listopada

Pauza: Ruch II Chorzów.
 
Rozbark Bytom 5-1 Zagłębiak D±browa Górnicza
Górnik 09 Mysłowice 2-3 AKS Niwka Sosnowiec
Górnik Jaworzno 5-0 Przemsza Siewierz
Sarmacja Będzin 5-3 Podlesianka Katowice
Unia Z±bkowice (D±browa Górnicza) 0-0 Górnik Wesoła (Mysłowice)
Szczakowianka II Jaworzno 7-1 GKS II Katowice
¬ródło Kromołów (Zawiercie) 3-0 MKS Siemianowice ¦l±skie

Kolejka 15 - 16 listopada

Pauza: Rozbark Bytom.
 
MKS Siemianowice ¦l±skie 1-4 Ruch II Chorzów
GKS II Katowice 1-1 ¬ródło Kromołów (Zawiercie)
Górnik Wesoła (Mysłowice) 1-3 Szczakowianka II Jaworzno
Podlesianka Katowice 7-1 Unia Z±bkowice (D±browa Górnicza)
Przemsza Siewierz 2-6 Sarmacja Będzin
AKS Niwka Sosnowiec 5-3 Górnik Jaworzno
Zagłębiak D±browa Górnicza 0-2 Górnik 09 Mysłowice

Kolejka 16 - 14 kwietnia

Pauza: MKS Siemianowice ¦l±skie.
 
Rozbark Bytom 2-0 Górnik 09 Mysłowice
Zagłębiak D±browa Górnicza 2-3 Górnik Jaworzno
AKS Niwka Sosnowiec 0-1 Sarmacja Będzin
Przemsza Siewierz 0-0 Unia Z±bkowice (D±browa Górnicza)
Podlesianka Katowice 1-2 Szczakowianka II Jaworzno
Górnik Wesoła (Mysłowice) 2-2 ¬ródło Kromołów (Zawiercie)
GKS II Katowice 1-0 Ruch II Chorzów

Kolejka 17 - 28 kwietnia

Pauza: GKS II Katowice.
 
MKS Siemianowice ¦l±skie 0-2 Rozbark Bytom
Ruch II Chorzów 0-1 Górnik Wesoła (Mysłowice)
¬ródło Kromołów (Zawiercie) 2-1 Podlesianka Katowice
Szczakowianka II Jaworzno 8-0 Przemsza Siewierz
Unia Z±bkowice (D±browa Górnicza) 5-1 AKS Niwka Sosnowiec
Sarmacja Będzin 6-0 Zagłębiak D±browa Górnicza
Górnik Jaworzno 3-1 Górnik 09 Mysłowice

Kolejka 18 - 27-28 marca

Pauza: Górnik Wesoła (Mysłowice).
 
Rozbark Bytom 3-2 Górnik Jaworzno
Górnik 09 Mysłowice 0-0 Sarmacja Będzin
Zagłębiak D±browa Górnicza 0-1 Unia Z±bkowice (D±browa Górnicza)
AKS Niwka Sosnowiec 1-1 Szczakowianka II Jaworzno
Przemsza Siewierz 0-2 ¬ródło Kromołów (Zawiercie)
Podlesianka Katowice 1-0 Ruch II Chorzów
GKS II Katowice 2-0 MKS Siemianowice ¦l±skie

Kolejka 19 - 3-4 kwietnia

Pauza: Podlesianka Katowice.
 
GKS II Katowice 0-1 Rozbark Bytom
MKS Siemianowice ¦l±skie 0-0 Górnik Wesoła (Mysłowice)
Ruch II Chorzów 1-0 Przemsza Siewierz
¬ródło Kromołów (Zawiercie) 2-1 AKS Niwka Sosnowiec
Szczakowianka II Jaworzno 6-1 Zagłębiak D±browa Górnicza
Unia Z±bkowice (D±browa Górnicza) 2-1 Górnik 09 Mysłowice
Sarmacja Będzin 2-1 Górnik Jaworzno

Kolejka 20 - 10-12 kwietnia

Pauza: Przemsza Siewierz.
 
Rozbark Bytom 4-0 Sarmacja Będzin
Górnik Jaworzno 2-1 Unia Z±bkowice (D±browa Górnicza)
Górnik 09 Mysłowice 3-1 Szczakowianka II Jaworzno
Zagłębiak D±browa Górnicza 0-4 ¬ródło Kromołów (Zawiercie)
AKS Niwka Sosnowiec 9-0 Ruch II Chorzów
Podlesianka Katowice 1-0 MKS Siemianowice ¦l±skie
Górnik Wesoła (Mysłowice) 1-0 GKS II Katowice

Kolejka 21 - 17-18 kwietnia

Pauza: AKS Niwka Sosnowiec.
 
Górnik Wesoła (Mysłowice) 1-1 Rozbark Bytom
GKS II Katowice 0-5 Podlesianka Katowice
MKS Siemianowice ¦l±skie 2-0 Przemsza Siewierz
Ruch II Chorzów 0-0 Zagłębiak D±browa Górnicza
¬ródło Kromołów (Zawiercie) 7-0 Górnik 09 Mysłowice
Szczakowianka II Jaworzno 1-0 Górnik Jaworzno
Unia Z±bkowice (D±browa Górnicza) 1-0 Sarmacja Będzin

Kolejka 22 - 24-25 kwietnia

Pauza: Zagłębiak D±browa Górnicza.
 
Rozbark Bytom 0-0 Unia Z±bkowice (D±browa Górnicza)
Sarmacja Będzin 3-1 Szczakowianka II Jaworzno
Górnik Jaworzno 0-4 ¬ródło Kromołów (Zawiercie)
Górnik 09 Mysłowice 3-1 Ruch II Chorzów
AKS Niwka Sosnowiec 1-0 MKS Siemianowice ¦l±skie
Przemsza Siewierz 0-2 GKS II Katowice
Podlesianka Katowice 2-1 Górnik Wesoła (Mysłowice)

Kolejka 23 - 3 maja

Pauza: Górnik 09 Mysłowice.
 
Podlesianka Katowice 0-1 Rozbark Bytom
Górnik Wesoła (Mysłowice) 3-1 Przemsza Siewierz
GKS II Katowice 2-0 AKS Niwka Sosnowiec
MKS Siemianowice ¦l±skie 1-1 Zagłębiak D±browa Górnicza
Ruch II Chorzów 6-1 Górnik Jaworzno
¬ródło Kromołów (Zawiercie) 4-1 Sarmacja Będzin
Szczakowianka II Jaworzno 0-0 Unia Z±bkowice (D±browa Górnicza)

Kolejka 24 - 10-11 maja

Pauza: Górnik Jaworzno.
 
Rozbark Bytom 0-0 Szczakowianka II Jaworzno
Unia Z±bkowice (D±browa Górnicza) 2-4 ¬ródło Kromołów (Zawiercie)
Sarmacja Będzin 7-1 Ruch II Chorzów
Górnik 09 Mysłowice 2-3 MKS Siemianowice ¦l±skie
Zagłębiak D±browa Górnicza 0-1 GKS II Katowice
AKS Niwka Sosnowiec 5-1 Górnik Wesoła (Mysłowice)
Przemsza Siewierz 0-0 Podlesianka Katowice

Kolejka 25 - 17-18 maja

Pauza: Sarmacja Będzin.
 
Przemsza Siewierz 1-1 Rozbark Bytom
Podlesianka Katowice 4-2 AKS Niwka Sosnowiec
Górnik Wesoła (Mysłowice) 6-0 Zagłębiak D±browa Górnicza
GKS II Katowice 5-1 Górnik 09 Mysłowice 4 czerwca
MKS Siemianowice ¦l±skie 4-0 Górnik Jaworzno
Ruch II Chorzów 1-1 Unia Z±bkowice (D±browa Górnicza)
¬ródło Kromołów (Zawiercie) 3-0 Szczakowianka II Jaworzno

Kolejka 26 - 24-25 maja

Pauza: Unia Z±bkowice (D±browa Górnicza).
 
Rozbark Bytom 1-1 ¬ródło Kromołów (Zawiercie)
Szczakowianka II Jaworzno 1-1 Ruch II Chorzów
Sarmacja Będzin 3-0 MKS Siemianowice ¦l±skie
Górnik Jaworzno 1-0 GKS II Katowice
Górnik 09 Mysłowice 0-3 Górnik Wesoła (Mysłowice)
Zagłębiak D±browa Górnicza 0-3 Podlesianka Katowice
AKS Niwka Sosnowiec 3-2 Przemsza Siewierz

Kolejka 27 - 31 maja-1 czerwca

Pauza: Szczakowianka II Jaworzno.
 
AKS Niwka Sosnowiec 2-2 Rozbark Bytom
Przemsza Siewierz 3-1 Zagłębiak D±browa Górnicza
Podlesianka Katowice 5-0 Górnik 09 Mysłowice
Górnik Wesoła (Mysłowice) 4-1 Górnik Jaworzno
GKS II Katowice 4-0 Sarmacja Będzin
MKS Siemianowice ¦l±skie 0-0 Unia Z±bkowice (D±browa Górnicza)
Ruch II Chorzów 2-4 ¬ródło Kromołów (Zawiercie)

Kolejka 28 - 7-8 czerwca

Pauza: ¬ródło Kromołów (Zawiercie).
 
Rozbark Bytom 7-0 Ruch II Chorzów
Szczakowianka II Jaworzno 1-1 MKS Siemianowice ¦l±skie
Unia Z±bkowice (D±browa Górnicza) 1-1 GKS II Katowice
w Katowicach?
Sarmacja Będzin 3-0 Górnik Wesoła (Mysłowice)
Górnik Jaworzno 2-0 Podlesianka Katowice
Górnik 09 Mysłowice 0-1 Przemsza Siewierz
Zagłębiak D±browa Górnicza 5-2 AKS Niwka Sosnowiec

Kolejka 29 - 14 czerwca

Pauza: Ruch II Chorzów.
 
Zagłębiak D±browa Górnicza 3-2 Rozbark Bytom
AKS Niwka Sosnowiec 3-2 Górnik 09 Mysłowice
Przemsza Siewierz 4-0 Górnik Jaworzno
Podlesianka Katowice 0-0 Sarmacja Będzin
Górnik Wesoła (Mysłowice) 0-4 Unia Z±bkowice (D±browa Górnicza)
(wo)
na boisku 1-4
GKS II Katowice 2-0 Szczakowianka II Jaworzno
MKS Siemianowice ¦l±skie 2-1 ¬ródło Kromołów (Zawiercie)

Kolejka 30 - 21 czerwca

Pauza: Rozbark Bytom.
 
Ruch II Chorzów 0-0 MKS Siemianowice ¦l±skie
¬ródło Kromołów (Zawiercie) 5-3 GKS II Katowice
Szczakowianka II Jaworzno 1-0 Górnik Wesoła (Mysłowice)
Unia Z±bkowice (D±browa Górnicza) 0-1 Podlesianka Katowice
Sarmacja Będzin 3-1 Przemsza Siewierz
Górnik Jaworzno 2-2 AKS Niwka Sosnowiec
Górnik 09 Mysłowice 5-2 Zagłębiak D±browa Górnicza

Baraże o udział w lidze okręgowej (Katowice)
Baraże o udział w IV lidze (¶l±ska)

IV liga 2002/2003 (¶l±ska I)

Liga okręgowa 2002/2003 (Częstochowa)
Liga okręgowa 2002/2003 (Katowice IV)

Klasa A 2002/2003 (Sosnowiec)

Autor: Krzysztof Kubicki
Kontakt: slaskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas