[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa A 2002/2003, grupa: Sosnowiec
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Błękitni Sarnów 30 77 25 2 3 93-30 13 1 1 49-15 12 1 2 44-15
2.  Zapora Przeczyce 30 71 22 5 3 92-27 12 2 1 54-13 10 3 2 38-14
3.  Strażak Mierzęcice 30 68 21 5 4 91-35 11 3 1 52-16 10 2 3 39-19
4.  Milenium Wojkowice 30 61 19 4 7 80-38 9 3 3 41-20 10 1 4 39-18
5.  Cyklon Rogoźnik 30 58 16 10 4 78-28 10 4 1 42-9 6 6 3 36-19
6.  Ciężkowianka Jaworzno 30 50 15 5 10 86-52 11 2 2 50-13 4 3 8 36-39
7.  Zagłębiak Tucznawa (Dąbrowa Górnicza) 30 47 15 2 13 53-45 10 1 4 38-17 5 1 9 15-28
8.  Zew Kazimierz (Sosnowiec) 30 37 11 4 15 45-58 8 2 5 29-24 3 2 10 16-34
9.  Górnik Piaski (Czeladź) 30 36 8 12 10 46-44 6 5 4 29-20 2 7 6 17-24
10.  Zgoda Byczyna (Jaworzno) 30 34 10 4 16 44-70 8 2 5 31-28 2 2 11 13-42
11.  RKS Grodziec (Będzin) 30 29 8 5 17 49-79 7 2 6 32-27 1 3 11 17-52
12.  Trzy Korony Żarnowiec 30 28 8 4 18 40-74 6 3 6 24-25 2 1 12 16-49
13.  LKS Wysoka 30 27 8 3 19 51-71 7 2 6 29-28 1 1 13 22-43 2 2 0 2 0 3-3
14.  Olimpia Blanowice 30 27 7 6 17 34-78 3 4 8 17-39 4 2 9 17-39 2 2 0 2 0 3-3
15.  Iskra Psary 30 19 6 1 23 30-98 4 0 11 19-38 2 1 12 11-60
16.  Płomień Niegowonice 30 13 3 4 23 37-122 2 2 11 21-60 1 2 12 16-62

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Błękitni Sarnów    3-1 5-1 1-2 3-2 2-0 1-1 3-1 4-1 2-1 4-0 3-1 3-0 5-2 4-1 6-1 
 2 Zapora Przeczyce0-0     0-1 4-0 3-1 4-1 3-0 3-0 1-1 5-0 4-2 3-1 5-1 6-1 3-1 10-3 
 3 Strażak Mierzęcice0-1 1-1     0-0 1-1 3-1 2-1 4-2 3-2 7-1 7-1 4-2 2-1 3-1 7-0 8-1 
 4 Milenium Wojkowice1-3 1-3 1-1     1-0 1-3 1-0 4-1 1-1 3-0 4-3 4-0 7-2 2-2 7-0 3-1 
 5 Cyklon Rogoźnik2-0 0-0 0-0 1-3     2-2 7-1 2-1 2-0 6-0 0-0 3-0 3-0 5-1 6-0 3-1 
 6 Ciężkowianka Jaworzno2-3 3-1 1-0 2-3 1-1     1-0 3-0 1-1 2-1 9-1 3-1 2-1 5-0 9-0 6-0 
 7 Zagłębiak Tucznawa (Dąbrowa Górnicza)2-4 2-4 1-2 3-2 1-1 3-1     0-1 4-0 3-0 3-0 5-0 1-0 2-1 3-0 5-1 
 8 Zew Kazimierz (Sosnowiec)3-1 0-3 4-1 0-4 0-2 4-3 0-1     1-1 2-1 3-2 6-1 2-0 0-2 3-1 1-1 
 9 Górnik Piaski (Czeladź)0-2 0-0 0-4 0-2 2-2 3-3 5-1 1-1     1-1 4-1 5-0 2-1 2-0 0-1 4-1 
 10 Zgoda Byczyna (Jaworzno)0-4 0-3 1-4 2-0 2-4 2-3 3-2 4-1 2-2     2-2 2-1 2-1 3-0 4-1 2-0 
 11 RKS Grodziec (Będzin)1-2 1-9 1-2 2-0 1-2 3-3 0-1 2-1 1-1 1-2     5-1 4-0 4-1 3-0* 3-2 
 12 Trzy Korony Żarnowiec3-6 1-5 2-3 0-4 1-1 3-0 2-0 1-2 0-0 2-0 2-0     2-1 0-2 4-0 1-1 
 13 LKS Wysoka0-5 0-2 3-6 0-1 0-4 5-2 1-0 3-0 1-0 4-1 3-1 1-1     1-1 5-1 2-3 
 14 Olimpia Blanowice1-3 2-3 0-6 0-7 1-7 1-3 0-2 1-3 1-0 1-1 1-1 1-0 2-2     1-1 4-0 
 15 Iskra Psary0-2 0-2 0-4 2-5 0-6 2-1 1-2 1-0 0-4 0-2 1-2 3-4 5-3 0-1     4-0 
 16 Płomień Niegowonice0-8 0-1 0-4 1-6 2-2 1-10 1-3 2-2 2-3 3-2 5-1 1-3 1-9 1-2 1-4     

Kolejka 1 - 10-11 sierpnia

Zagłębiak Tucznawa (Dąbrowa Górnicza) 1-2 Strażak Mierzęcice
Górnik Piaski (Czeladź) 2-0 Olimpia Blanowice
Zew Kazimierz (Sosnowiec) 3-1 Błękitni Sarnów
Trzy Korony Żarnowiec 0-4 Milenium Wojkowice
Zgoda Byczyna (Jaworzno) 2-3 Ciężkowianka Jaworzno
Płomień Niegowonice 2-2 Cyklon Rogoźnik
Iskra Psary 1-2 RKS Grodziec (Będzin)
Zapora Przeczyce 5-1 LKS Wysoka

Kolejka 2 - 15 sierpnia

Strażak Mierzęcice 1-1 Zapora Przeczyce
LKS Wysoka 5-1 Iskra Psary
RKS Grodziec (Będzin) 3-2 Płomień Niegowonice
Cyklon Rogoźnik 6-0 Zgoda Byczyna (Jaworzno)
Ciężkowianka Jaworzno 3-1 Trzy Korony Żarnowiec
Milenium Wojkowice 4-1 Zew Kazimierz (Sosnowiec)
Błękitni Sarnów 4-1 Górnik Piaski (Czeladź)
Olimpia Blanowice 0-2 Zagłębiak Tucznawa (Dąbrowa Górnicza)

Kolejka 3 - 17-18 sierpnia

Zagłębiak Tucznawa (Dąbrowa Górnicza) 2-4 Błękitni Sarnów
Górnik Piaski (Czeladź) 0-2 Milenium Wojkowice
Zew Kazimierz (Sosnowiec) 4-3 Ciężkowianka Jaworzno
Trzy Korony Żarnowiec 1-1 Cyklon Rogoźnik
Zgoda Byczyna (Jaworzno) 2-2 RKS Grodziec (Będzin)
Płomień Niegowonice 1-9 LKS Wysoka
Iskra Psary 0-2 Zapora Przeczyce
Strażak Mierzęcice 3-1 Olimpia Blanowice

Kolejka 4 - 24-25 sierpnia

LKS Wysoka 4-1 Zgoda Byczyna (Jaworzno)
RKS Grodziec (Będzin) 5-1 Trzy Korony Żarnowiec
Cyklon Rogoźnik 2-1 Zew Kazimierz (Sosnowiec)
Ciężkowianka Jaworzno 1-1 Górnik Piaski (Czeladź)
Milenium Wojkowice 1-0 Zagłębiak Tucznawa (Dąbrowa Górnicza)
Błękitni Sarnów 5-1 Strażak Mierzęcice
Zapora Przeczyce 6-1 Olimpia Blanowice
Iskra Psary 4-0 Płomień Niegowonice

Kolejka 5 - 1 września

Zagłębiak Tucznawa (Dąbrowa Górnicza) 3-1 Ciężkowianka Jaworzno
Górnik Piaski (Czeladź) 2-2 Cyklon Rogoźnik
Zew Kazimierz (Sosnowiec) 3-2 RKS Grodziec (Będzin)
Trzy Korony Żarnowiec 2-1 LKS Wysoka
Płomień Niegowonice 0-1 Zapora Przeczyce
Olimpia Blanowice 1-3 Błękitni Sarnów
Zgoda Byczyna (Jaworzno) 4-1 Iskra Psary
Strażak Mierzęcice 0-0 Milenium Wojkowice

Kolejka 6 - 7-8 września

LKS Wysoka 3-0 Zew Kazimierz (Sosnowiec)
RKS Grodziec (Będzin) 1-1 Górnik Piaski (Czeladź)
Cyklon Rogoźnik 7-1 Zagłębiak Tucznawa (Dąbrowa Górnicza)
Ciężkowianka Jaworzno 1-0 Strażak Mierzęcice
Milenium Wojkowice 2-2 Olimpia Blanowice
Iskra Psary 3-4 Trzy Korony Żarnowiec
Płomień Niegowonice 3-2 Zgoda Byczyna (Jaworzno)
Zapora Przeczyce 0-0 Błękitni Sarnów

Kolejka 7 - 14-15 września

Zgoda Byczyna (Jaworzno) 0-3 Zapora Przeczyce
Zagłębiak Tucznawa (Dąbrowa Górnicza) 3-0 RKS Grodziec (Będzin)
Górnik Piaski (Czeladź) 2-1 LKS Wysoka
Olimpia Blanowice 1-3 Ciężkowianka Jaworzno
Błękitni Sarnów 1-2 Milenium Wojkowice
Trzy Korony Żarnowiec 1-1 Płomień Niegowonice
Zew Kazimierz (Sosnowiec) 3-1 Iskra Psary
Strażak Mierzęcice 1-1 Cyklon Rogoźnik

Kolejka 8 - 21-22 września

LKS Wysoka 1-0 Zagłębiak Tucznawa (Dąbrowa Górnicza)
Zapora Przeczyce 4-0 Milenium Wojkowice
RKS Grodziec (Będzin) 1-2 Strażak Mierzęcice
Ciężkowianka Jaworzno 2-3 Błękitni Sarnów
Cyklon Rogoźnik 5-1 Olimpia Blanowice
Iskra Psary 0-4 Górnik Piaski (Czeladź)
Płomień Niegowonice 2-2 Zew Kazimierz (Sosnowiec)
Zgoda Byczyna (Jaworzno) 2-1 Trzy Korony Żarnowiec

Kolejka 9 - 28-29 września

Trzy Korony Żarnowiec 1-5 Zapora Przeczyce
Olimpia Blanowice 1-1 RKS Grodziec (Będzin)
Błękitni Sarnów 3-2 Cyklon Rogoźnik
Milenium Wojkowice 1-3 Ciężkowianka Jaworzno
Zew Kazimierz (Sosnowiec) 2-1 Zgoda Byczyna (Jaworzno)
Górnik Piaski (Czeladź) 4-1 Płomień Niegowonice
Zagłębiak Tucznawa (Dąbrowa Górnicza) 3-0 Iskra Psary
Strażak Mierzęcice 2-1 LKS Wysoka

Kolejka 10 - 5-6 października

Iskra Psary 0-4 Strażak Mierzęcice
Cyklon Rogoźnik 1-3 Milenium Wojkowice
RKS Grodziec (Będzin) 1-2 Błękitni Sarnów
LKS Wysoka 1-1 Olimpia Blanowice
Płomień Niegowonice 1-3 Zagłębiak Tucznawa (Dąbrowa Górnicza)
Zgoda Byczyna (Jaworzno) 2-2 Górnik Piaski (Czeladź)
Trzy Korony Żarnowiec 1-2 Zew Kazimierz (Sosnowiec)
Zapora Przeczyce 4-1 Ciężkowianka Jaworzno

Kolejka 11 - 12-13 października

Strażak Mierzęcice 8-1 Płomień Niegowonice
Zew Kazimierz (Sosnowiec) 0-3 Zapora Przeczyce
Olimpia Blanowice 1-1 Iskra Psary
Błękitni Sarnów 3-0 LKS Wysoka
Milenium Wojkowice 4-3 RKS Grodziec (Będzin)
Ciężkowianka Jaworzno 1-1 Cyklon Rogoźnik
Górnik Piaski (Czeladź) 5-0 Trzy Korony Żarnowiec
Zagłębiak Tucznawa (Dąbrowa Górnicza) 3-0 Zgoda Byczyna (Jaworzno)

Kolejka 12 - 19-20 października

Płomień Niegowonice 1-2 Olimpia Blanowice
Iskra Psary 0-2 Błękitni Sarnów
Zapora Przeczyce 3-1 Cyklon Rogoźnik
Zgoda Byczyna (Jaworzno) 1-4 Strażak Mierzęcice
RKS Grodziec (Będzin) 3-3 Ciężkowianka Jaworzno
LKS Wysoka 0-1 Milenium Wojkowice
Trzy Korony Żarnowiec 2-0 Zagłębiak Tucznawa (Dąbrowa Górnicza)
Zew Kazimierz (Sosnowiec) 1-1 Górnik Piaski (Czeladź)

Kolejka 13 - 26-27 października

Strażak Mierzęcice 4-2 Trzy Korony Żarnowiec
Milenium Wojkowice 7-0 Iskra Psary
Błękitni Sarnów 6-1 Płomień Niegowonice
Olimpia Blanowice 1-1 Zgoda Byczyna (Jaworzno)
Górnik Piaski (Czeladź) 0-0 Zapora Przeczyce
Ciężkowianka Jaworzno 2-1 LKS Wysoka
Cyklon Rogoźnik 0-0 RKS Grodziec (Będzin)
Zagłębiak Tucznawa (Dąbrowa Górnicza) 0-1 Zew Kazimierz (Sosnowiec)

Kolejka 14 - 2-3 listopada

Trzy Korony Żarnowiec 0-2 Olimpia Blanowice
Zgoda Byczyna (Jaworzno) 0-4 Błękitni Sarnów
Płomień Niegowonice 1-6 Milenium Wojkowice
Iskra Psary 2-1 Ciężkowianka Jaworzno
Zew Kazimierz (Sosnowiec) 4-1 Strażak Mierzęcice
LKS Wysoka 0-4 Cyklon Rogoźnik
Zapora Przeczyce 4-2 RKS Grodziec (Będzin)
Górnik Piaski (Czeladź) 5-1 Zagłębiak Tucznawa (Dąbrowa Górnicza)

Kolejka 15 - 9-10 listopada

Zagłębiak Tucznawa (Dąbrowa Górnicza) 2-4 Zapora Przeczyce
Strażak Mierzęcice 3-2 Górnik Piaski (Czeladź)
Cyklon Rogoźnik 6-0 Iskra Psary
Ciężkowianka Jaworzno 6-0 Płomień Niegowonice
Milenium Wojkowice 3-0 Zgoda Byczyna (Jaworzno)
Błękitni Sarnów 3-1 Trzy Korony Żarnowiec
Olimpia Blanowice 1-3 Zew Kazimierz (Sosnowiec)
RKS Grodziec (Będzin) 4-0 LKS Wysoka

Kolejka 16 - 23 marca

Strażak Mierzęcice 2-1 Zagłębiak Tucznawa (Dąbrowa Górnicza)
Olimpia Blanowice 1-0 Górnik Piaski (Czeladź)
Błękitni Sarnów 3-1 Zew Kazimierz (Sosnowiec)
Milenium Wojkowice 4-0 Trzy Korony Żarnowiec
Ciężkowianka Jaworzno 2-1 Zgoda Byczyna (Jaworzno)
Cyklon Rogoźnik 3-1 Płomień Niegowonice
RKS Grodziec (Będzin) 3-0 Iskra Psary
(wo)
w drużynie gości brak wymaganej liczby zawodników posiadających ważne badania lekarskie
LKS Wysoka 0-2 Zapora Przeczyce

Kolejka 17 - 30 marca

Zapora Przeczyce 0-1 Strażak Mierzęcice
Iskra Psary 5-3 LKS Wysoka
Płomień Niegowonice 5-1 RKS Grodziec (Będzin)
Zgoda Byczyna (Jaworzno) 2-4 Cyklon Rogoźnik
Trzy Korony Żarnowiec 3-0 Ciężkowianka Jaworzno
Zew Kazimierz (Sosnowiec) 0-4 Milenium Wojkowice
Górnik Piaski (Czeladź) 0-2 Błękitni Sarnów
Zagłębiak Tucznawa (Dąbrowa Górnicza) 2-1 Olimpia Blanowice

Kolejka 18 - 6 kwietnia

Olimpia Blanowice 0-6 Strażak Mierzęcice
Błękitni Sarnów 1-1 Zagłębiak Tucznawa (Dąbrowa Górnicza)
Milenium Wojkowice 1-1 Górnik Piaski (Czeladź)
Ciężkowianka Jaworzno 3-0 Zew Kazimierz (Sosnowiec)
Cyklon Rogoźnik 3-0 Trzy Korony Żarnowiec
RKS Grodziec (Będzin) 1-2 Zgoda Byczyna (Jaworzno)
LKS Wysoka 2-3 Płomień Niegowonice
Zapora Przeczyce 3-1 Iskra Psary

Kolejka 19 - 13 kwietnia

Płomień Niegowonice 1-4 Iskra Psary
Zgoda Byczyna (Jaworzno) 2-1 LKS Wysoka
Trzy Korony Żarnowiec 2-0 RKS Grodziec (Będzin)
Zew Kazimierz (Sosnowiec) 0-2 Cyklon Rogoźnik
Górnik Piaski (Czeladź) 3-3 Ciężkowianka Jaworzno
Zagłębiak Tucznawa (Dąbrowa Górnicza) 3-2 Milenium Wojkowice
Strażak Mierzęcice 0-1 Błękitni Sarnów
Olimpia Blanowice 2-3 Zapora Przeczyce

Kolejka 20 - 19 kwietnia

Zapora Przeczyce 10-3 Płomień Niegowonice
Błękitni Sarnów 5-2 Olimpia Blanowice
Iskra Psary 0-2 Zgoda Byczyna (Jaworzno)
Milenium Wojkowice 1-1 Strażak Mierzęcice
Ciężkowianka Jaworzno 1-0 Zagłębiak Tucznawa (Dąbrowa Górnicza)
Cyklon Rogoźnik 2-0 Górnik Piaski (Czeladź)
RKS Grodziec (Będzin) 2-1 Zew Kazimierz (Sosnowiec)
LKS Wysoka 1-1 Trzy Korony Żarnowiec

Kolejka 21 - 27 kwietnia

Olimpia Blanowice 0-7 Milenium Wojkowice
Trzy Korony Żarnowiec 4-0 Iskra Psary
Zgoda Byczyna (Jaworzno) 2-0 Płomień Niegowonice
Błękitni Sarnów 3-1 Zapora Przeczyce
Zew Kazimierz (Sosnowiec) 2-0 LKS Wysoka
Górnik Piaski (Czeladź) 4-1 RKS Grodziec (Będzin)
Zagłębiak Tucznawa (Dąbrowa Górnicza) 1-1 Cyklon Rogoźnik
Strażak Mierzęcice 3-1 Ciężkowianka Jaworzno

Kolejka 22 - 1 maja

Ciężkowianka Jaworzno 5-0 Olimpia Blanowice
Milenium Wojkowice 1-3 Błękitni Sarnów 14 maja
Płomień Niegowonice 1-3 Trzy Korony Żarnowiec
Iskra Psary 1-0 Zew Kazimierz (Sosnowiec)
Cyklon Rogoźnik 0-0 Strażak Mierzęcice
Zapora Przeczyce 5-0 Zgoda Byczyna (Jaworzno)
RKS Grodziec (Będzin) 0-1 Zagłębiak Tucznawa (Dąbrowa Górnicza)
LKS Wysoka 1-0 Górnik Piaski (Czeladź)

Kolejka 23 - 4 maja

Błękitni Sarnów 2-0 Ciężkowianka Jaworzno
Olimpia Blanowice 1-7 Cyklon Rogoźnik
Górnik Piaski (Czeladź) 0-1 Iskra Psary
Zew Kazimierz (Sosnowiec) 1-1 Płomień Niegowonice
Trzy Korony Żarnowiec 2-0 Zgoda Byczyna (Jaworzno)
Zagłębiak Tucznawa (Dąbrowa Górnicza) 1-0 LKS Wysoka
Milenium Wojkowice 1-3 Zapora Przeczyce
Strażak Mierzęcice 7-1 RKS Grodziec (Będzin)

Kolejka 24 - 11 maja

Zapora Przeczyce 3-1 Trzy Korony Żarnowiec
RKS Grodziec (Będzin) 4-1 Olimpia Blanowice
Cyklon Rogoźnik 2-0 Błękitni Sarnów
Ciężkowianka Jaworzno 2-3 Milenium Wojkowice
Zgoda Byczyna (Jaworzno) 4-1 Zew Kazimierz (Sosnowiec)
Płomień Niegowonice 2-3 Górnik Piaski (Czeladź)
Iskra Psary 1-2 Zagłębiak Tucznawa (Dąbrowa Górnicza)
LKS Wysoka 3-6 Strażak Mierzęcice

Kolejka 25 - 18 maja

Strażak Mierzęcice 7-0 Iskra Psary
Milenium Wojkowice 1-0 Cyklon Rogoźnik
Błękitni Sarnów 4-0 RKS Grodziec (Będzin)
Olimpia Blanowice 2-2 LKS Wysoka
Zagłębiak Tucznawa (Dąbrowa Górnicza) 5-1 Płomień Niegowonice
Górnik Piaski (Czeladź) 1-1 Zgoda Byczyna (Jaworzno)
Zew Kazimierz (Sosnowiec) 6-1 Trzy Korony Żarnowiec
Ciężkowianka Jaworzno 3-1 Zapora Przeczyce

Kolejka 26 - 25 maja

LKS Wysoka 0-5 Błękitni Sarnów
RKS Grodziec (Będzin) 2-0 Milenium Wojkowice
Cyklon Rogoźnik 2-2 Ciężkowianka Jaworzno
Trzy Korony Żarnowiec 0-0 Górnik Piaski (Czeladź)
Zgoda Byczyna (Jaworzno) 3-2 Zagłębiak Tucznawa (Dąbrowa Górnicza)
Płomień Niegowonice 0-4 Strażak Mierzęcice
Zapora Przeczyce 3-0 Zew Kazimierz (Sosnowiec)
Iskra Psary 0-1 Olimpia Blanowice

Kolejka 27 - 1 czerwca

Strażak Mierzęcice 7-1 Zgoda Byczyna (Jaworzno)
Ciężkowianka Jaworzno 9-1 RKS Grodziec (Będzin)
Milenium Wojkowice 7-2 LKS Wysoka
Zagłębiak Tucznawa (Dąbrowa Górnicza) 5-0 Trzy Korony Żarnowiec
Górnik Piaski (Czeladź) 1-1 Zew Kazimierz (Sosnowiec)
Olimpia Blanowice 4-0 Płomień Niegowonice
Błękitni Sarnów 4-1 Iskra Psary
Cyklon Rogoźnik 0-0 Zapora Przeczyce

Kolejka 28 - 4 czerwca

Zapora Przeczyce 1-1 Górnik Piaski (Czeladź)
LKS Wysoka 5-2 Ciężkowianka Jaworzno
RKS Grodziec (Będzin) 1-2 Cyklon Rogoźnik
Zew Kazimierz (Sosnowiec) 0-1 Zagłębiak Tucznawa (Dąbrowa Górnicza)
Trzy Korony Żarnowiec 2-3 Strażak Mierzęcice
Iskra Psary 2-5 Milenium Wojkowice
Płomień Niegowonice 0-8 Błękitni Sarnów
Zgoda Byczyna (Jaworzno) 3-0 Olimpia Blanowice

Kolejka 29 - 8 czerwca

Strażak Mierzęcice 4-2 Zew Kazimierz (Sosnowiec)
Cyklon Rogoźnik 3-0 LKS Wysoka
RKS Grodziec (Będzin) 1-9 Zapora Przeczyce
Zagłębiak Tucznawa (Dąbrowa Górnicza) 4-0 Górnik Piaski (Czeladź)
Olimpia Blanowice 1-0 Trzy Korony Żarnowiec
Błękitni Sarnów 2-1 Zgoda Byczyna (Jaworzno)
Milenium Wojkowice 3-1 Płomień Niegowonice
Ciężkowianka Jaworzno 9-0 Iskra Psary

Kolejka 30 - 15 czerwca

LKS Wysoka 3-1 RKS Grodziec (Będzin)
Zapora Przeczyce 3-0 Zagłębiak Tucznawa (Dąbrowa Górnicza)
Górnik Piaski (Czeladź) 0-4 Strażak Mierzęcice
Iskra Psary 0-6 Cyklon Rogoźnik
Płomień Niegowonice 1-10 Ciężkowianka Jaworzno
Zgoda Byczyna (Jaworzno) 2-0 Milenium Wojkowice
Trzy Korony Żarnowiec 3-6 Błękitni Sarnów
Zew Kazimierz (Sosnowiec) 0-2 Olimpia Blanowice

Baraże o udział w lidze okręgowej (Katowice)
Baraże o udział w Klasie A (Sosnowiec)

Liga okręgowa 2002/2003 (Katowice II)

Klasa B 2002/2003 (Sosnowiec I)
Klasa B 2002/2003 (Sosnowiec II)

Autor: Krzysztof Dąbrowiak
Kontakt: slaskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas