[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osi±gnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osi±gnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJe¶li chcesz skontaktować się z redakcj± - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa B 2002/2003, grupa: Sosnowiec II
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPO¦REDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  ¬ródło II Kromołów (Zawiercie) 20 46 15 1 4 49-24 9 0 1 27-13 6 1 3 22-11
2.  Pilica Wierbka 20 45 14 3 3 51-13 7 0 3 29-6 7 3 0 22-7
3.  MKS Poręba 20 39 12 3 5 57-29 6 1 3 37-17 6 2 2 20-12
4.  Skalniak Kroczyce 20 36 10 6 4 37-24 7 3 0 23-8 3 3 4 14-16
5.  Huragan Kocikowa 20 35 11 2 7 44-32 8 0 2 32-15 3 2 5 12-17
6.  Budowlani Ogrodzieniec 20 25 7 4 9 29-36 4 2 4 17-14 3 2 5 12-22
7.  Łazowianka Łazy (k. Zawiercia) 20 22 6 4 10 31-35 4 2 4 17-13 2 2 6 14-22
8.  Ostoja Żelisławice 20 18 5 3 12 33-52 2 2 6 12-24 3 1 6 21-28
9.  Niwy Brudzowice 20 15 4 3 13 23-47 1 3 6 9-20 3 0 7 14-27
10.  KS Giebło 20 14 3 5 12 22-62 2 4 4 13-19 1 1 8 9-43
11.  Olimpia Włodowice 20 13 3 4 13 28-56 3 2 5 18-24 0 2 8 10-32
LKS II Wysoka wycofała się po rozegraniu trzech kolejek. Jej wyniki zostały anulowane.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
 1 ¬ródło II Kromołów (Zawiercie)    0-2 4-1 4-3 1-0 2-0 5-2 2-1 4-2 4-2 1-0 
 2 Pilica Wierbka2-0     0-1 0-1 3-0 3-0 2-0 6-0 2-3 7-0 4-1 
 3 MKS Poręba4-1 2-3     3-1 4-1 2-3 1-2 7-3 6-1 7-1 1-1 
 4 Skalniak Kroczyce1-0 1-1 2-2     1-1 2-0 3-1 4-0 2-1 3-0 4-2 
 5 Huragan Kocikowa1-5 1-2 3-0 3-2     4-0 3-2 4-3 3-1 4-0 6-0 
 6 Budowlani Ogrodzieniec0-2 1-1 0-2 1-3 1-1     2-1 1-4 3-0 5-0 3-0 
 7 Łazowianka Łazy (k. Zawiercia)0-6 0-2 1-2 0-0 0-1 1-1     2-0 5-0 5-0 3-1 
 8 Ostoja Żelisławice0-2 0-4 0-4 0-1 *** 4-1 2-0     0-3 3-3 3-3 
 9 Niwy Brudzowice1-2 0-0 0-4 1-1 0-2 1-2 0-0 1-7     1-2 4-0 
 10 KS Giebło0-0 1-2 1-1 2-2 1-4 2-2 2-4 0-2 1-0     3-2 
 11 Olimpia Włodowice2-4 1-5 1-3 2-0 3-2 1-3 2-2 1-1 1-3 4-1     
*** - obustronny walkower

Kolejka 1 - 25 sierpnia

KS Giebło - LKS II Wysoka
anulowany, było 2-4
Niwy Brudzowice 0-4 MKS Poręba
Skalniak Kroczyce 1-1 Huragan Kocikowa
Łazowianka Łazy (k. Zawiercia) 0-2 Pilica Wierbka
Ostoja Żelisławice 3-3 Olimpia Włodowice
¬ródło II Kromołów (Zawiercie) 2-0 Budowlani Ogrodzieniec

Kolejka 2 - 1 wrze¶nia

Olimpia Włodowice 2-2 Łazowianka Łazy (k. Zawiercia)
Pilica Wierbka 0-1 Skalniak Kroczyce 31 sierpnia
Huragan Kocikowa 3-1 Niwy Brudzowice
MKS Poręba 7-1 KS Giebło
LKS II Wysoka - Budowlani Ogrodzieniec
anulowany, było 1-7
¬ródło II Kromołów (Zawiercie) 2-1 Ostoja Żelisławice

Kolejka 3 - 8 wrze¶nia

Budowlani Ogrodzieniec 0-2 MKS Poręba
KS Giebło 1-4 Huragan Kocikowa
Niwy Brudzowice 0-0 Pilica Wierbka
Skalniak Kroczyce 4-2 Olimpia Włodowice
Łazowianka Łazy (k. Zawiercia) 2-0 Ostoja Żelisławice
¬ródło II Kromołów (Zawiercie) - LKS II Wysoka
anulowany, było 1-1

Kolejka 4 - 15 wrze¶nia

Pauza: MKS Poręba.
 
Ostoja Żelisławice 0-1 Skalniak Kroczyce
Olimpia Włodowice 1-3 Niwy Brudzowice
Pilica Wierbka 7-0 KS Giebło 14 wrze¶nia
Huragan Kocikowa 4-0 Budowlani Ogrodzieniec
Łazowianka Łazy (k. Zawiercia) 0-6 ¬ródło II Kromołów (Zawiercie)

Kolejka 5 - 22 wrze¶nia

Pauza: Huragan Kocikowa.
 
Budowlani Ogrodzieniec 1-1 Pilica Wierbka
KS Giebło 3-2 Olimpia Włodowice
Niwy Brudzowice 1-7 Ostoja Żelisławice
Skalniak Kroczyce 3-1 Łazowianka Łazy (k. Zawiercia)
¬ródło II Kromołów (Zawiercie) 4-1 MKS Poręba

Kolejka 6 - 29 wrze¶nia

Pauza: Pilica Wierbka.
 
Łazowianka Łazy (k. Zawiercia) 5-0 Niwy Brudzowice
Ostoja Żelisławice 3-3 KS Giebło
Olimpia Włodowice 1-3 Budowlani Ogrodzieniec
Huragan Kocikowa 3-0 MKS Poręba
Skalniak Kroczyce 1-0 ¬ródło II Kromołów (Zawiercie)

Kolejka 7 - 6 paĽdziernika

Pauza: Olimpia Włodowice.
 
MKS Poręba 2-3 Pilica Wierbka
Budowlani Ogrodzieniec 1-4 Ostoja Żelisławice
KS Giebło 2-4 Łazowianka Łazy (k. Zawiercia)
Niwy Brudzowice 1-1 Skalniak Kroczyce
¬ródło II Kromołów (Zawiercie) 1-0 Huragan Kocikowa

Kolejka 8 - 13 paĽdziernika

Pauza: Ostoja Żelisławice.
 
Skalniak Kroczyce 3-0 KS Giebło
Łazowianka Łazy (k. Zawiercia) 1-1 Budowlani Ogrodzieniec
Olimpia Włodowice 1-3 MKS Poręba
Pilica Wierbka 3-0 Huragan Kocikowa 12 paĽdziernika
Niwy Brudzowice 1-2 ¬ródło II Kromołów (Zawiercie)

Kolejka 9 - 20 paĽdziernika

Pauza: Łazowianka Łazy (k. Zawiercia).
 
Huragan Kocikowa 6-0 Olimpia Włodowice
MKS Poręba 7-3 Ostoja Żelisławice
przy stanie 7:3 mecz przerwano w 83 minucie z powodu zdekompletowania drużyny go¶ci.. utrzymano wynik z boiska
Budowlani Ogrodzieniec 1-3 Skalniak Kroczyce
KS Giebło 1-0 Niwy Brudzowice
¬ródło II Kromołów (Zawiercie) 0-2 Pilica Wierbka
mecz przełożony z powodu złego stanu boiska

Kolejka 10 - 27 paĽdziernika

Pauza: Skalniak Kroczyce.
 
Niwy Brudzowice 1-2 Budowlani Ogrodzieniec
Łazowianka Łazy (k. Zawiercia) 1-2 MKS Poręba
Ostoja Żelisławice - Huragan Kocikowa
(wo)
obustronny walkower, spotkanie przerwano przy stanie 2:0 w przerwie meczu, gospodarze nie przedstawili sędziemu dowodów tożsamo¶ci, a go¶cie nie wyszli na drug± połowę meczu
Olimpia Włodowice 1-5 Pilica Wierbka
KS Giebło 0-0 ¬ródło II Kromołów (Zawiercie)

Kolejka 11 - 3 listopada

Pauza: Niwy Brudzowice.
 
Pilica Wierbka 6-0 Ostoja Żelisławice 2 listopada
Huragan Kocikowa 3-2 Łazowianka Łazy (k. Zawiercia)
MKS Poręba 3-1 Skalniak Kroczyce
Budowlani Ogrodzieniec 5-0 KS Giebło
¬ródło II Kromołów (Zawiercie) 1-0 Olimpia Włodowice

Kolejka 12 - 6 kwietnia

Pauza: KS Giebło.
 
MKS Poręba 6-1 Niwy Brudzowice
Huragan Kocikowa 3-2 Skalniak Kroczyce
Pilica Wierbka 2-0 Łazowianka Łazy (k. Zawiercia)
Olimpia Włodowice 1-1 Ostoja Żelisławice
Budowlani Ogrodzieniec 0-2 ¬ródło II Kromołów (Zawiercie)

Kolejka 13 - 13 kwietnia

Pauza: Budowlani Ogrodzieniec.
 
Łazowianka Łazy (k. Zawiercia) 3-1 Olimpia Włodowice
Skalniak Kroczyce 1-1 Pilica Wierbka
Niwy Brudzowice 0-2 Huragan Kocikowa
KS Giebło 1-1 MKS Poręba
Ostoja Żelisławice 0-2 ¬ródło II Kromołów (Zawiercie)

Kolejka 14 - 19 kwietnia

Pauza: ¬ródło II Kromołów (Zawiercie).
 
MKS Poręba 2-3 Budowlani Ogrodzieniec
Huragan Kocikowa 4-0 KS Giebło
Pilica Wierbka 2-3 Niwy Brudzowice
Olimpia Włodowice 2-0 Skalniak Kroczyce
Ostoja Żelisławice 2-0 Łazowianka Łazy (k. Zawiercia)

Kolejka 15 - 27 kwietnia

Pauza: MKS Poręba.
 
Skalniak Kroczyce 4-0 Ostoja Żelisławice
Niwy Brudzowice 4-0 Olimpia Włodowice
KS Giebło 1-2 Pilica Wierbka
Budowlani Ogrodzieniec 1-1 Huragan Kocikowa
¬ródło II Kromołów (Zawiercie) 5-2 Łazowianka Łazy (k. Zawiercia)

Kolejka 16 - 4 maja

Pauza: Huragan Kocikowa.
 
Pilica Wierbka 3-0 Budowlani Ogrodzieniec
Olimpia Włodowice 4-1 KS Giebło
Ostoja Żelisławice 0-3 Niwy Brudzowice
Łazowianka Łazy (k. Zawiercia) 0-0 Skalniak Kroczyce
MKS Poręba 4-1 ¬ródło II Kromołów (Zawiercie)

Kolejka 17 - 11 maja

Pauza: Pilica Wierbka.
 
Niwy Brudzowice 0-0 Łazowianka Łazy (k. Zawiercia)
KS Giebło 0-2 Ostoja Żelisławice
Budowlani Ogrodzieniec 3-0 Olimpia Włodowice
MKS Poręba 4-1 Huragan Kocikowa
¬ródło II Kromołów (Zawiercie) 4-3 Skalniak Kroczyce

Kolejka 18 - 18 maja

Pauza: Olimpia Włodowice.
 
Pilica Wierbka 0-1 MKS Poręba
Ostoja Żelisławice 4-1 Budowlani Ogrodzieniec
Łazowianka Łazy (k. Zawiercia) 5-0 KS Giebło
Skalniak Kroczyce 2-1 Niwy Brudzowice
Huragan Kocikowa 1-5 ¬ródło II Kromołów (Zawiercie)

Kolejka 19 - 25 maja

Pauza: Ostoja Żelisławice.
 
KS Giebło 2-2 Skalniak Kroczyce
Budowlani Ogrodzieniec 2-1 Łazowianka Łazy (k. Zawiercia)
MKS Poręba 1-1 Olimpia Włodowice
Huragan Kocikowa 1-2 Pilica Wierbka
¬ródło II Kromołów (Zawiercie) 4-2 Niwy Brudzowice

Kolejka 20 - 1 czerwca

Pauza: Łazowianka Łazy (k. Zawiercia).
 
Olimpia Włodowice 3-2 Huragan Kocikowa
Ostoja Żelisławice 0-4 MKS Poręba
Skalniak Kroczyce 2-0 Budowlani Ogrodzieniec
Niwy Brudzowice 1-2 KS Giebło 5 czerwca
Pilica Wierbka 2-0 ¬ródło II Kromołów (Zawiercie)

Kolejka 21 - 8 czerwca

Pauza: Skalniak Kroczyce.
 
Budowlani Ogrodzieniec 3-0 Niwy Brudzowice
MKS Poręba 1-2 Łazowianka Łazy (k. Zawiercia)
Huragan Kocikowa 4-3 Ostoja Żelisławice
Pilica Wierbka 4-1 Olimpia Włodowice
¬ródło II Kromołów (Zawiercie) 4-2 KS Giebło

Kolejka 22 - 15 czerwca

Pauza: Niwy Brudzowice.
 
Ostoja Żelisławice 0-4 Pilica Wierbka
Łazowianka Łazy (k. Zawiercia) 0-1 Huragan Kocikowa
Skalniak Kroczyce 2-2 MKS Poręba
KS Giebło 2-2 Budowlani Ogrodzieniec
Olimpia Włodowice 2-4 ¬ródło II Kromołów (Zawiercie)

Baraże o udział w Klasie A (Sosnowiec)

Klasa A 2002/2003 (Sosnowiec)

Klasa B 2002/2003 (Sosnowiec I)

Autor: Krzysztof D±browiak
Kontakt: slaskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas